Jaki Wózek Najlepszy??? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 09:12   #211
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez funpic Pokaż wiadomość
Oto mój namierzony wozeczek który chyba zakupimy dla naszego dziecka.
Przede wszystkim waga stelaża i mozliwosc złozenia do małych rozmiarów przemawiaja za tym ze wybierzemy ten. Ten kolor jest piekny dla dzieczynki i podoba mi sie jeszcze brazowo-ecru... Zastanowimy sie ale mialam okazje obejrzec prezentacje wozka i wydaje mi sie najbardziej odpowiedni dla nas))
Bardzo ładny wózek. Dopatrzyłam się jednej wady - brak podnóżka. Dziecku będą nóżki dyndały.

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Osobiście mogę polecić wózek ABC Design 6-TEC. Jak dla mnie ma wszystko czego potrzebuje do jazdy wózkiem mama i dziecko. Gondolę przerabia się "później" na super śpiwór (trzeba tylko wyciągnąć usztywnienie - bez żadnego problemu, bo demontowanie tapicerki do prania jest sekundowe ), ma przekładane siedzisko, ogromną budkę chroniącą malucha przed słońcem, wiatrem itd., regulację wszystkiego co w wózkach możliwe, ze spacerówki może korzystać już noworodek (rozkładana całkiem na płasko!), prowadzi się wózek cudownie, skrętny, z możliwością blokady kół na prosto, amortyzacja jak marzenie... Mogłabym Wam opisywać i opisywać, ale wózek ma jeszcze jedną zaletę (bądź też dla innych wadę) - nie ma osoby, która nie obejrzałaby się za nim, czy to w sklepie czy na ulicy - gdzie nie pójdę robi furorę

Polecam go serdecznie. A jeśli ktoś jest fanatyczką trójkołowców (jak ja ) to można sobie spokojnie zamienić 2 podwójne koła z przodu na jedno :p

Ze spacerówek parasolek świetny jest Buggster - prowadzi się super i całkiem dobrze jeździ mi się Quinny Buzzem modelem 2011
6-TEC nie jest już produkowany, jedynie 3-TEC. Moja koleżanka miała 3-TECa i miałam okazję się mu dobrze przyjrzeć i popchać kilka razy. Dla mnie główną wadą tego wózka jest kubełkowe siedzisko. I wolę wózki z jedną łączoną rączką, są wygodniejsze w prowadzeniu. Wizualnie ten wózeczek to dla mnie taki średniak.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:19   #212
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Bardzo ładny wózek. Dopatrzyłam się jednej wady - brak podnóżka. Dziecku będą nóżki dyndały.



6-TEC nie jest już produkowany, jedynie 3-TEC. Moja koleżanka miała 3-TECa i miałam okazję się mu dobrze przyjrzeć i popchać kilka razy. Dla mnie główną wadą tego wózka jest kubełkowe siedzisko. I wolę wózki z jedną łączoną rączką, są wygodniejsze w prowadzeniu. Wizualnie ten wózeczek to dla mnie taki średniak.

Nie do końca, bo jego -nie wiem jak nazywa się fachowo ta część wózka-miejsce gdzie dziecko trzyma nogi jest regulowane -podnoszone do góry wiec jeśli siedzisko jest przodem do mamy-dziecko jest i tak na tyle małe aby dostawać do podnozka za to moze jezdzic w wygodnej pozycji z wyprostowanymi nogami badz pochylonymi a ze strony gdzie są sa mniejsze kółka -przodem do kierunka jazdy jest podnózek-miejsce gdzie dziecko moze oprzec nogi. My już zdecydowalismy i padło na Muum. A co do ABC 3tec-wczesniej polowałam na Cobre ale poobserwowalam chrzesniaka podczas snu-przekreca sie z boku na bok co kubelku nie jest mozliwe dlatego zrezygnowalam i tez jest to dla mnie duza wadą
funpic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:16   #213
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

ja kończę poszukiwania idealnego wózka i nie znalazłam
Najlepsze typy dla mnie na dziś
M&P pliko pramette (u nas peg perego) 2 w jednym spacerówkę, można przerobić na miękką, bardzo wygodną gondolę, małe koła, ale bardzo dobra amortyzacja, rewelacyjna olbrzymia buda (przepinana na dwie strony) i materiały dobrej jakości - ciepłe świetnie spisują się zimą, cudowna sprawa to wbudowana mini podstawka dla 2 zmęczonego chodzeniem dziecka , jest lekki, bardzo prosto się go składa i rozkłada oraz ma świetną dopinaną na zamek folię przeciwdeszczową można go uprać bez problemu oraz ma wielki kosz na zakupy! to tak na szybko
Maxi Cosi Mura świetnie sie prowadzi, dobra amortyzacja, zwrotny cudnie, wygodny dla dziecka, jak dla mnie rozwiązanie "barierki" (nie wiem jak to nazwać) rewelacja przekładane siedzisko w 3 sekundy i regulowana rączka i fajne materiały też mnie zachwycają nie bez znaczenia też nowoczesny ergonomiczny design, ale jest ale małę ale duże bo to w wózkach dla mnie podstawa mały kosz na zakupy, maluśka budka to największa wada jak dla mnie
Maclaren Volo idealny na wakacje leciuteńki, (płacimy za to że się siedzisko nie rozkłada) dobre materiały, nawet 4 latek spokojnie pojeździ składa się do malutkich rozmiarów i ma wygodnie rozwiązany system noszenia na ramieniu, łatwo się pierze
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:31   #214
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez funpic Pokaż wiadomość
Nie do końca, bo jego -nie wiem jak nazywa się fachowo ta część wózka-miejsce gdzie dziecko trzyma nogi jest regulowane -podnoszone do góry wiec jeśli siedzisko jest przodem do mamy-dziecko jest i tak na tyle małe aby dostawać do podnozka za to moze jezdzic w wygodnej pozycji z wyprostowanymi nogami badz pochylonymi a ze strony gdzie są sa mniejsze kółka -przodem do kierunka jazdy jest podnózek-miejsce gdzie dziecko moze oprzec nogi. My już zdecydowalismy i padło na Muum. A co do ABC 3tec-wczesniej polowałam na Cobre ale poobserwowalam chrzesniaka podczas snu-przekreca sie z boku na bok co kubelku nie jest mozliwe dlatego zrezygnowalam i tez jest to dla mnie duza wadą
W dużej ilości wózków ta część jest podnoszona do góry. Jak pisałam o podnóżku to miałam na myśli taką "kładeczkę" na której starsze dziecko może oprzeć stopy. Faktycznie z przodu jest cos w ten deseń.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 16:06   #215
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
6-TEC nie jest już produkowany, jedynie 3-TEC. Moja koleżanka miała 3-TECa i miałam okazję się mu dobrze przyjrzeć i popchać kilka razy. Dla mnie główną wadą tego wózka jest kubełkowe siedzisko. I wolę wózki z jedną łączoną rączką, są wygodniejsze w prowadzeniu. Wizualnie ten wózeczek to dla mnie taki średniak.
Kubełkowe siedzisko? To chyba się różnią kolosalnie te wozy. Gondolę ma przenośną, a spacerówka jest raczej nie kubełkowa. Tu jest wózek, który miałam ja: ABC Design 6-TEC .
Rączkę też ma łączoną, bo tam jest możliwość wyboru. Korzystałam z jednej łączonej, a mój tż korzystał z tych dwóch "rogów"
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:53   #216
magdullkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

quinny buzz 3
polecam wszystkim mama ktore na pierwszym miejscu stawiaja wygode dziecka. Wozek wielofunkcyjny. dziecko moze siedziecc przodem jak i tylem do rodzica. kilka pozycji kiedy dziecko zasnie mozecie rozlozyc do lezenia .. wozek rozklada sie sam wystarczy lekko nacisnac i odblokowac zaczep najlepszy wozek na swiecie bardzo wygodny w prowadzeniu ( pompowane kola) POLECAM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lifest_2012_buz3red_bl_2_jpg_6437.jpg (52,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41Ujk9FsG9L._SL500_AA300_.jpg (15,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KC11940_L.jpg (22,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qny3buzblack_alt2l.jpg (19,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z1 (1).jpg (78,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3.jpg (71,7 KB, 7 załadowań)
magdullkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:58   #217
oliwka51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Witam,

chciałabym się zapytać czy ktoś może zetknął się z wózkami firmy knorrbaby (knorr-baby)?
ciężko znaleźć opinie na temat tych wózków. Wyglądają porządnie no i niemieckie .
oliwka51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 12:58   #218
justfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Widzę,że przoduja same zagraniczne marki... A ja mam wózek polski ARTE ALU ADBOR i sprawuje sie super. Wózek w rozsądnej cenie, trzyfunkcyjny, bardzo dobrze się prowadzi i dziecku jest w nim wygodnie.
justfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:09   #219
_Miko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Według mnie najlepszy wózek to orbit baby g2, ponieważ ma wszystko co potrzeba, począwszy już od słynnego obrotowego siedziska, a skończywszy na osłonie przeciw słonecznej, która chroni nasze dziecko przed promieniami UV. Ostatnio widziałam go w serialu o prawnikach na tvn i poczułam się wyróżniona że to mój wózek w serialach jest. Podobno też jest w serialu o lekarzach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5f191478-706a-11e2-8f68-0025b511226e.jpg (46,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (71,1 KB, 93 załadowań)
_Miko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 13:38   #220
amelka2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 247
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może taki wózek. Jeśli tak, to proszę o opinie. Speedy Verts Light. Jest piękny, ale czy dobry?
http://allegro.pl/speedy-verts-light...486732647.html
amelka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 15:18   #221
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy wózek.
Dla noworodka do ok 6 miesięcy lepiej duży, solidny, z pompowanymi kołami i porządną amortyzacją, taki miękki. Tu już wcześniej wymieniane Roan Marita i Jedo Bartatina jak najbardziej się sprawdzają,bo dziecko leży na płasko. Gondolki duże, dziecku jest wygodnie nawet jak się je zapakuje w śpiwór.
Gondolki Quinny do popularnego speedi czy kiedyś x landerowe są małe i dziecko szybko wyrasta. Joggery w większości mają małe gondolki albo są dziwnie nisko zawieszone.
Dlatego takie 2w1 rzadko używa się od urodzenia do końca wózkowania. Zawsze coś nie tak,albo mała gondola,a spoko spacerówka,albo gondola ok,a spacerówka mała (patrz wózki Tako) albo cena powala
Cytat:
Napisane przez dzwoneczek_87 Pokaż wiadomość
No właśnie przecież wózki polskich marek też są dobre, funkcjonalne i naprawdę ładne, ja mam model Primo z Riko i jestem bardzo zadowolona, solidny, wielofunkcyjny wózek.
Ciekawe,że w sieci pojawiło się nagle tyle miłośników tej marki i spamują gdzie popadnie
Opinie użytkowników niezbyt pochlebne. Wygląd jak Tako Jumper i pewnie tak samo ciężki i nieporęczny.

Cytat:
Według mnie najlepszy wózek to orbit baby g2, ponieważ ma wszystko co potrzeba, począwszy już od słynnego obrotowego siedziska, a skończywszy na osłonie przeciw słonecznej, która chroni nasze dziecko przed promieniami UV. Ostatnio widziałam go w serialu o prawnikach na tvn i poczułam się wyróżniona że to mój wózek w serialach jest. Podobno też jest w serialu o lekarzach
Osłonę przeciwsłoneczną zapewniają też mniej kosztowne parasolki czy specjalne daszki.
Poza tym nie każdy ma potrzebę "wyróżniania się"
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 20:24   #222
apis25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

to przecież zależy głównie od tego gdzie będziesz jeździć, czy masz gdzie go zaparkować nie targając np na 3cie piętro, czy będziesz dużo podróżowała samochodem itp nie ma jednego idealnego uniwersalnego wózka dla każdej matki i dzieciaczka

Edytowane przez apis25
Czas edycji: 2014-04-18 o 20:28
apis25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:35   #223
apis25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

ja jestem niezmiennie fanka mojej jane muum bo uwazam ze to jest rewelacyjny wozek, wielofukncyjny, lekki, latwo sie prowadzi i sklada, ma duzy kosz i swietna amortyzacje a przy tym wszystkim jest niedroga

no i taaaka sliczna
apis25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:09   #224
Kasiula2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Hej !
Czy któraś z Was ma wózek x-lander x pulse lub graco symbio ?
Zastanawiam się wlasnie miedzy tymi dwoma
Ktory bardziej polecicie ? Nie moge sie zdecydować
Kasiula2411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:36   #225
pinki33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

bardzo dobrym wózkiem jest graco evo, posiada dobrą amortyzację, 3 stopnie nachylenia siedziska, duży kosz. Bardzo dobrze spaceruje się nim po mieście jak i na spacerach czy na wakacjach. Pomimo dobremu, solidnemu wykonaniu wózek jest dosyć lekki i łatwy w składaniu.
pinki33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 19:50   #226
KingaM91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

a tak z ciekawości, bo szukam teraz ja wózka, czy któs może mi coś powiedzieć o graco symbio natomiast, szukam wszystkich za i przeciw, z tego co wiem, to łatwo go się konserwuje i wszystkie elementy łatwo się czyści
KingaM91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 20:57   #227
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez KingaM91 Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości, bo szukam teraz ja wózka, czy któs może mi coś powiedzieć o graco symbio natomiast, szukam wszystkich za i przeciw, z tego co wiem, to łatwo go się konserwuje i wszystkie elementy łatwo się czyści
Graco symbio to bardzo dobry wozek. czytalam w internecie duzo pozytywnych opinii, moja znajoma go ma. jest bardzo lekki i dobrze amortyzuje. w ogole wszystkie wozki graco maja dobra amortyzacje i idealnie nadaja sie na dlugie spacery. maja duze kosze pod spodem. do tego przekladana raczka. juz chybabardziej zycia nie da sie ulatwic co wiecej chcesz wiedziec? podpytam
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 06:47   #228
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

czy ktoś może testował bebe confort mura?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 22:12   #229
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

pewnie kazda mama uwaza ze 'jej' wózek jest najlepszy sama nie mam dzidziusia ale siostra ma, wiec przygladam sie i ona ma mure czwórke i jest zadowolona. moze juz o nim slyszalas- slynie z piankowych kół, wiec ona bez problemu spaceruje tym wozkiem wszedzie ogolnie wozek wyglada fajnie i lekko sie prowadzi, ma fajne skretne koła
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 22:43   #230
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cześć
Znacie może wózek tutek grander, ciekawa jestem czy ktoś mial ten wózek i jak sie spisywał.
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 21:08   #231
dede23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
pewnie kazda mama uwaza ze 'jej' wózek jest najlepszy sama nie mam dzidziusia ale siostra ma, wiec przygladam sie i ona ma mure czwórke i jest zadowolona. moze juz o nim slyszalas- slynie z piankowych kół, wiec ona bez problemu spaceruje tym wozkiem wszedzie ogolnie wozek wyglada fajnie i lekko sie prowadzi, ma fajne skretne koła
ja posiadam takowy wozeczek i jest taki jak piszesz potwierdzam
dede23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:53   #232
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez dede23 Pokaż wiadomość
ja posiadam takowy wozeczek i jest taki jak piszesz potwierdzam

o to super, ciesze sie a masz mure na 4 czy 3 kolach? siostra sie wahala, ale ostatecznie wybrala czwórke...
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 07:40   #233
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Cześć
Znacie może wózek tutek grander, ciekawa jestem czy ktoś mial ten wózek i jak sie spisywał.
znam z kilkudniowego używania,nie kupiłabym
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 10:23   #234
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Cześć
Znacie może wózek tutek grander, ciekawa jestem czy ktoś mial ten wózek i jak sie spisywał.
Ja używałam przez ponad rok. Gondola jak dla mnie genialna, lekki świetnie się prowadził. Ale spacerówka to niestety nieporozumienie. Osłonka na nóżki, jest nieszczelna. Wózek przechyla się na jedną stronę, więc synek był wożony przodem do mnie cały czas.
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 12:02   #235
asia123456654321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Ja posiadam wózek Kraft6 i jestem bardzo zadowolona pomimo tego, że faktycznie gondolka nie przydała się na długo nawet, gdy przestałam z niej korzystać wózek nie był ciężki, dodatkowo bardzo łatwo się go składa, mieścił się spokojnie w naszym niezbyt dużym samochodzie.
kolejnym plusem była jego cena kosztował nas 999 zł, porównywaliśmy z mężem go z innymi wózkami i w takiej cenie nie znaleźliśmy żadnego z tyloma funkcjami, często znane firmy były dużo droższe, a jednocześnie gorsze.
wracając do wózka: miał super amortyzację tylną i przednią, duże kółka, wiele możliwości regulacji, full wypas wiem, że to może nie najważniejsze, ale bardzo podobał mi się też sam wygląd wózka, jest bardzo elegancki. poleciłam go też mojej szwagierce, która niedawno urodziła i też jest bardzo zadowolona
asia123456654321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-10 13:02:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.