Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-19, 11:14   #541
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Sylussia kolor mieszany ciemny ze srednim brazem ale jakiej firmy to ci nie powiem, poniewaz nie mam pojecia...ale podobaja mi sie bo sa takie blyszczace zreszta jak to po farbowaniu
Masz naprawdę ładny kolor włosów. Ja jestem coraz bliżej decyzji o przyciemnieniu do średniego brązu. Stale ktoś mnie od tego odwodzi, ale ja chyba prawie podjęłam decyzję


[QUOTE=Sabbath;4382124][SIZE=3][SIZE=2]Ha! Tu mnie jeszcze nie było...

Witam i od razu zamierzam siać strach.

Maję55 znam z innych wątków, także z makijaży i ciągle nie potrafię uwierzyć, że ktoś naprawdę tak wygląda. Maju, masz urodę dziewczyny z reklam, bądź kolorowych pism. Mam wrażenie, że natura poprawiała Cię Photoshopem.


Rany, Sabbath, już chciałam wkleić swoje zdjęcie bez tapety, jednak wolę nie ryzykować Ja bez makijazu wyglądam jak dzieciątko i jestem "zupełnie niewyraźna". Makijaż dodaje mi urody i niestety lat. Dobrze, że te zdjęcia, które były zaginęły w akcji. Natura mnie nie poprawiła photoshopem, ale codziennie(albo prawie codziennie) poprawiam się makijażem. I różnica jest kolosalna.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jogobelcia - masz buzię dziecka. Makijaż nie tyle sprawia, że wyglądasz na starszą, co raczej robi wrażenie, że jesteś przebrana za starszą. Wiem, że rady w stylu: "młodość jest urocza, ciesz się nią" mogę sobie wsadzić... do kieszeni, ale przyznaję, że Tobie makijaż akurat nie dodaje urody. W każdym razie w tym, który tu widzę wyglądasz, moim zdaniem (podkreślam: moim zdaniem, a ja się mogę mylić!) niekorzystnie.
No i ten kac w wieku 18 latek?! Musisz mieć nieźle zajechany organizm...
Zgadzam sięmakijaż raczej Cię "przebiera " niż delikatnie maskuje coś czy uwypukla zalety. Bardziej podobasz mi sie w wersji bez makijażu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 17:19   #542
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

sabbath tak jak napisalam na 3 zdj make up jest a na 3 nie ma. To, co sadzisz przyjmuje wiec jako komplement...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 17:49   #543
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Moze jestem slepa ale ja u KARENINY nie widze zadnej róznicy, na wszystkich zdjeciach wyglada ladnie.
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:16   #544
jogobelcia
Raczkowanie
 
Avatar jogobelcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
GG do jogobelcia
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

cóż - kaca może mieć 15 latek po wypiciu piwa i 30 latek również. Więc nie wiem czemu uważasz ze mam zajechany organizm. Ja nie pije nic od dwóch miesięcy - jestem na diecie, ale nie wiem czemu tak Cie szokuje to, że 18-latka pije - to jest raczej normalne. a jezeli chodzi o komentarz w sprawie makijażu to dzięki laski Lecz chyba to innaczej jest w realu - bo nikt mi nigdy nie powiedział ze mam twarz dziecka - raczej przeciwnie - ze wyglądam na straszą niż jestem
jogobelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:47   #545
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
[quote=Sabbath;4382124]Ha! Tu mnie jeszcze nie było...

Witam i od razu zamierzam siać strach.

Wiki124
Jesteś prześliczną dziewczyną. Także bez makijażu.
Kiedy dodamy do Twojej urody umiejętnie zrobiony makijaż (a Twój uważam za taki właśnie) wychodzi nam efekt... zachwycający. Naprawdę bardzo, bardzo mi się podoba to, o widzę na tych zdjęciach.



quote]
Sabbath JejQ dziekuje Ci bardzo za takie miłe opinie .Ale w ramach sprostowania bo troszke bujamy w obłokach prześliczna nie jestem. Ale chciałabym jeszcze, zeby ten "efekt...zachwycający " jak to nazwałaś, działał na tych mężczyzn którzy na mnie działąja Ale zmixowałam..ale wiadomo o co chodzi

Maja55 a ja wciąż upieram sie,żę jestes przepiękna wiec nie pisz tu o tym jak wygladasz bez makijażu, ponieważ wygladasz na pewno super. Nie widzialam Ciebie bez, ale to nie istotne bo i tak jestes sliczna
A co do zmiany koloru to ja rowniez jestem zdania , ze w tych ci b. ładnie
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-05-24 o 19:56 Powód: Post pod postem.
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 23:59   #546
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

malybuks vbmenu_register("postmenu _4357354", true); nie wkurzaj mnie wygladasz lepiej bez niz z , nie ma sprawiedliwosci na tym świecie masz za kare bo zazdrosna jestem .
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:53   #547
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Maja55 jestem pewna, że bez makijażu wyglądasz tak samo ślicznie jak z, więc zamieszczaj bez obaw
tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 11:08   #548
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Maja55 jestem pewna, że bez makijażu wyglądasz tak samo ślicznie jak z, więc zamieszczaj bez obaw
W takim razie, wielkie wejście po raz drugi baz make-upu.

Nie ma co ukrywać, że makijaż kamufluje co ma zakamuflować i zdecydowanie polepsza mój wygląd. Bez odrobiny różu/pudru brązującego mam zapadnięte policzki, a oczy bez tuszu są niewyraźne. Usta bez błyszczyka przypominają 2 zaciśnięte kreski. Na co dzień preferuję ultralekki makijaż, ale to zawsze makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (47,4 KB, 2304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed1a.jpg (42,3 KB, 2164 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:16   #549
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

ja tam nie widzę Maju wielkiej różnicy poprostu na jednych zdjęciach jest piękna naturalna dziewczyna, a na drugich jej uroda jest umiejętnie podkreślona i tyle zazdroszczę!!!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:57   #550
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Maju z twoją urodą używałabym jedynie tuszu i błyszczyka, Jesteś piękna bez makijażu i naprawde gdybym ja wyglądała tak bez makijażu to nie wiem czy wogole bym sie malowała No może błyszczyk
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:23   #551
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja tam nie widzę Maju wielkiej różnicy poprostu na jednych zdjęciach jest piękna naturalna dziewczyna, a na drugich jej uroda jest umiejętnie podkreślona i tyle zazdroszczę!!!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
Maju z twoją urodą używałabym jedynie tuszu i błyszczyka, Jesteś piękna bez makijażu i naprawde gdybym ja wyglądała tak bez makijażu to nie wiem czy wogole bym sie malowała No może błyszczyk
I na co dzień właśnie tak się maluję, błyszczyk plus tusz. Zupełnie "nago" pokazuję sie tylko w domu. Jednak takie małe wsparcie jest zdecydowanie potrzebne
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 13:55   #552
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Maju jesteś po prostu piękna! Jak cholera zazdroszczę urody
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:02   #553
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Majka przesadzasz z tym jak wygladasz bez makijazu - z tymi zapadnietymi policzkami, itd. niejedna kobieta chcialaby wygladac w makijazu tak jak Ty bez niego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 21:38   #554
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Maja i Mi.a... cały czas mi się mylicie! Nie dosc, ze macie podobne niki i awatary to jeszcze takie same z Was blond-okie i niebieskowłose nimfy

A co do fotek Mai (mam nadzieje, ze dobrze zapamiętałam i ze nie chodzi o Mi.ię) Fotki przed czy po... prawie nie widac różnicy Na wszystkich fotkach przede wszystkim rzucają się w oczy przepiękne włosy i duże błękitne oczy... Nawet zaryzykuje i napisze, ze oczy bardziej podobają mi się zanim "zrobisz" im dookoła takie coś czarne (choc niewątpliwie jest świetnie nałozone )

A najbardziej podoba mi sie ten mejkap na dole w prawym rogu z czerwoną szminką Wyglądasz cudnie!
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 21:47   #555
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Też uważam, że na zdjęciu gdzie masz pomalowane usta czerwoną szminką wyglądasz rewelacyjnie.Kojażysz mi się z N. Kidman

bez makijażu wygladasz równie uroczo i zdecydowanie młodziej niż po nałożeniu makijażu
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 21:55   #556
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Tak! tak, własnie! Nicole Kidman!! Nie mogłam skojarzyc z kim mi sie ta fotka kojarzy! A to przeciez Moulin Rouge!

I poza tym to jedyne zdjęcie gdzie ustawiłaś się buzią z lewej na prawą (czyt: pokazujesz prawą strone twarzy) i dzięki temu cała fotka lepiej wygląda (tak mi sie przynajmniej wydaje, bo specjalista fotografii nie jestem, ale jak mi wiadomo z lekcji mechaniki, ten kierunek "ruchu" jest dla człowieka bardziej naturalny - dlatego zdjecie auta jadącego w prawo jest fajniejsze niz jadącego w lewo )
A poza tym - wlosy układają Ci sie na nim jak marzenie, oczy, usta, takie czerwone i przyciągające uwage!...Aaaa! Wydrukuj opraw w ramki i sprzedawaj za ciezkie miliony!
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 08:14   #557
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Dzięwyczyny, ale mi poprawiłyście humor z rana
Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Maju jesteś po prostu piękna! Jak cholera zazdroszczę urody
tyneczkadziękuję za miłe słowa, ale o zazdrości nie ma mowy. Nie ma czego.
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Majka przesadzasz z tym jak wygladasz bez makijazu - z tymi zapadnietymi policzkami, itd. niejedna kobieta chcialaby wygladac w makijazu tak jak Ty bez niego .
Serio mam takie dziury z bokuNa zdjęciach tak tego nie widać, bo zasłaniają je włosy, chociaż na jednym ujęciu widać takie "zapadliny".
Być może to tylko moje małe zboczenie

Cytat:
Napisane przez Jajodzajofajo Pokaż wiadomość
Maja i Mi.a... cały czas mi się mylicie! Nie dosc, ze macie podobne niki i awatary to jeszcze takie same z Was blond-okie i niebieskowłose nimfy

A co do fotek Mai (mam nadzieje, ze dobrze zapamiętałam i ze nie chodzi o Mi.ię) Fotki przed czy po... prawie nie widac różnicy Na wszystkich fotkach przede wszystkim rzucają się w oczy przepiękne włosy i duże błękitne oczy... Nawet zaryzykuje i napisze, ze oczy bardziej podobają mi się zanim "zrobisz" im dookoła takie coś czarne (choc niewątpliwie jest świetnie nałozone )

A najbardziej podoba mi sie ten mejkap na dole w prawym rogu z czerwoną szminką Wyglądasz cudnie!
Ta czerwona szminka też mi się strasznie podoba, ale potwornie boję sie tak publicznie pokazywać. Na razie oswajam się z czerwonym błyszczykiem, bo efekt jest delikatniejszy. To czarne dookoła oczu to bardzo rzadko nakładam, bo jak dla mnie to tez za ciężki makijaż. Wolę tusz i kreskę na górnej powiece.
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Też uważam, że na zdjęciu gdzie masz pomalowane usta czerwoną szminką wyglądasz rewelacyjnie.Kojażysz mi się z N. Kidman

bez makijażu wygladasz równie uroczo i zdecydowanie młodziej niż po nałożeniu makijażu
NicoleUwielbiam ją i mimo, ze ja niestety nie widzę podobieństwa to usłyszałam takie stwierdzenie od wielu osób. I szczerze przyznaję, że to dla mnie bardzo miły komplement
To prawda, że bez makijażu wyglądam młodziej. Bo z zawsze jestem o wiele poważniejsza i starsza.
Cytat:
Napisane przez Jajodzajofajo Pokaż wiadomość
Tak! tak, własnie! Nicole Kidman!! Nie mogłam skojarzyc z kim mi sie ta fotka kojarzy! A to przeciez Moulin Rouge!

I poza tym to jedyne zdjęcie gdzie ustawiłaś się buzią z lewej na prawą (czyt: pokazujesz prawą strone twarzy) i dzięki temu cała fotka lepiej wygląda (tak mi sie przynajmniej wydaje, bo specjalista fotografii nie jestem, ale jak mi wiadomo z lekcji mechaniki, ten kierunek "ruchu" jest dla człowieka bardziej naturalny - dlatego zdjecie auta jadącego w prawo jest fajniejsze niz jadącego w lewo )
A poza tym - wlosy układają Ci sie na nim jak marzenie, oczy, usta, takie czerwone i przyciągające uwage!...Aaaa! Wydrukuj opraw w ramki i sprzedawaj za ciezkie miliony!
O, coś w tym jest, że z prawej strony może jest bardziej naturalne. Ale ja jestem leworęczna. I pewnie dlatego obracam się zawsze lewą stroną
Za moje marne zdjęcie nikt by nie zapłacił złamanego grosza a co dopiero ciężkie miliony.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:48   #558
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Z tego, co przeczytałam z wypowiedzi powyżej, to stwierdzam - Maju za nisko się cenisz i... nie bądź taka skromna
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:06   #559
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Maju jestes sliczna bez makijazu ale rozumiem, ze chces zpodkreslac swoja urode i dobrze ze to robisz... takie moje zdanie. Makijaz delikatny na codzien i jest super
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 20:44   #560
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Z tego, co przeczytałam z wypowiedzi powyżej, to stwierdzam - Maju za nisko się cenisz i... nie bądź taka skromna
Cenię tak w sam razAle jestem przyzwyczajona do "lepszego"wyglądu po zrobieniu makijażu
Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Pokaż wiadomość
Maju jestes sliczna bez makijazu ale rozumiem, ze chces zpodkreslac swoja urode i dobrze ze to robisz... takie moje zdanie. Makijaz delikatny na codzien i jest super
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 00:42   #561
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

No i co?? mowiłam, Maju , ze bez makijażu wygladasz slicznie, tak samo jak po zrobieniu... Jestes ładna dziewczyna i nie mow tutaj o zapadnietych policzkach , bo czegos takiego nie widze
Sliczna i koniec!. A co do zdjec z makijazem , podoba mi sie taki naturalny delikatny na samym dole po lewej stronie... wprost pieknie..i tak swiezo i promiennie...ahhh wymienialby i nie zabrakloby opisow
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 16:14   #562
Celinkaa15
Przyczajenie
 
Avatar Celinkaa15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 23
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

ślicznie wyglądasz bez makijażu i z makijażem, największe na mnie wrażenie zrobił makijaż z czarna krędką.... poprostu zaje bisty
__________________
Wierzę, że kiedyś znajdę sie na szczycie i powiem: KOCHAM ŻYCIE!
Celinkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 16:57   #563
Lya.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

bez makijażu zdecydowanie na 5+ suuper a z make-upem to juz całkiem zajeteges
Lya. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:24   #564
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
No i co?? mowiłam, Maju , ze bez makijażu wygladasz slicznie, tak samo jak po zrobieniu... Jestes ładna dziewczyna i nie mow tutaj o zapadnietych policzkach , bo czegos takiego nie widze
Sliczna i koniec!. A co do zdjec z makijazem , podoba mi sie taki naturalny delikatny na samym dole po lewej stronie... wprost pieknie..i tak swiezo i promiennie...ahhh wymienialby i nie zabrakloby opisow
Cytat:
Napisane przez Celinkaa15 Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz bez makijażu i z makijażem, największe na mnie wrażenie zrobił makijaż z czarna krędką.... poprostu zaje bisty
Cytat:
Napisane przez Lya. Pokaż wiadomość
bez makijażu zdecydowanie na 5+ suuper a z make-upem to juz całkiem zajeteges
Dziewczyny, dzięki
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 16:53   #565
day-dream
Przyczajenie
 
Avatar day-dream
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zmienna :)
Wiadomości: 15
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Szkoda tylko, że niektóre z Was pousuwały swoje już zamieszczone fotki, czyżby dziewczyny się czegoś wystraszyły? Ogólnie można stwierdzić, że odrobina makijażu może czasem czynić cuda, niebywałe a jednak ale natura też jest piękna
day-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:37   #566
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Świetny wątek poprostu swietny!
Jak bede miała aparat foto to może sie odważę i wkleje cos mojego

ps. viki124 - jesteś poprostu sliczna!!
wszystkie jesteście śliczne
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 20:22   #567
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

maja55 niczym ELF pieknie i zwiewnie
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 08:28   #568
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
maja55 niczym ELF pieknie i zwiewnie
Dziękuję
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 19:54   #569
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Świetny wątek poprostu swietny!
Jak bede miała aparat foto to może sie odważę i wkleje cos mojego

ps. viki124 - jesteś poprostu sliczna!!
wszystkie jesteście śliczne
Dziekuje Ci za miłe słowa czekamy na twoje fotki
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:15   #570
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

maja 55 jak zrobila po kolei ten makijaz w prawym gornym rogu?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4456134
chodzi mi o oczka
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.