Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-17, 21:29   #4741
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

No i dupa. Wygrał Antek idę spać. Dobranoc
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:36   #4742
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

dziewczyny ile te zamówienia z D. tak skrótowo dni ida do stacjonarki? Kupilam i zaplacilam wczoraj i dalej mam w opracowaniu... Ile dni czekalyscie od momentu zaplacenia az wam wysla i będzie gotowe do odbioru?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:37   #4743
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

mogłam wcześniej wpaść na to, żeby fotę strzelić
no nic najwyżej jutro ją znowu pomalujemy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kot.jpg (26,9 KB, 54 załadowań)
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:40   #4744
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Puder limitke i róż
Chcę ten puder od grudnia Limitkę mam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:47   #4745
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Tomama śliczny! ! Nie myj!


Kurde a co się stało tej aktorce z rodzinki.pl ze zmarła? Grała matkę Natalii?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:52   #4746
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pamiętam, ale chciałam jeszcze raz, bo się czuję wykluczona

Robiłam dzisiaj mini zamówinie w D. bo się pojawiłam miniatura 3 ml DiorSkina. I na potwierdzeniu mam zdjęcia właściwych próbek, ale obok nich napis - "do każdego zamówienia dołączymy próbki" zamiast opisu próbki, miał już ktoś tak?
Jak się okaże, że wrzucają teraz losowo i zapłaciłam 10 zł za erisy to mnie szlag trafi
Ja mam tak bardzo często jak płacę kartą Och, szkoda, że nie napisałaś jak była ta próbka, bo ja już od dawna czekam na coś do mini Kilka razy dziś sprawdzałam, ale cały czas to samo było Dopiero teraz inne próbki widzę, ale takie se.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:54   #4747
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny ile te zamówienia z D. tak skrótowo dni ida do stacjonarki? Kupilam i zaplacilam wczoraj i dalej mam w opracowaniu... Ile dni czekalyscie od momentu zaplacenia az wam wysla i będzie gotowe do odbioru?
Tydzień do wysłania numeru śledzenia, 1 dzień żeby zaczął działać i FAKTYCZNIE ją nadali do DHLu, teraz leży w pierwszej sortowni porażka. Bronią się jedynie rabatem na MACa

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
mogłam wcześniej wpaść na to, żeby fotę strzelić
no nic najwyżej jutro ją znowu pomalujemy
Nie no, oryginalny kociak
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 21:58   #4748
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Tydzień do wysłania numeru śledzenia, 1 dzień żeby zaczął działać i FAKTYCZNIE ją nadali do DHLu, teraz leży w pierwszej sortowni porażka. Bronią się jedynie rabatem na MACa


Nie no, oryginalny kociak
omg, nie strasz... to sobie poczekam
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 21:59   #4749
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja mam tak bardzo często jak płacę kartą Och, szkoda, że nie napisałaś jak była ta próbka, bo ja już od dawna czekam na coś do mini Kilka razy dziś sprawdzałam, ale cały czas to samo było Dopiero teraz inne próbki widzę, ale takie se.
Pingwinku, przecież napisałam. To teraz było, wieczorem dopiero do domu wróciłam.
Chciałam nawet drugie puścić, ale już się nie załapałam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:02   #4750
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
mogłam wcześniej wpaść na to, żeby fotę strzelić
no nic najwyżej jutro ją znowu pomalujemy
Ciekawy efekt
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:09   #4751
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pingwinku, przecież napisałam. To teraz było, wieczorem dopiero do domu wróciłam.
Chciałam nawet drugie puścić, ale już się nie załapałam
A to mnie nie było
Grażyny są czujne Ciekawe czy sklepowe w D się dziwią jak ktoś odbiera maseczkę za 2 zeta z miniaturami gratis

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-17 o 22:11
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 22:16   #4752
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to mnie nie było
Grażyny są czujne Ciekawe czy sklepowe w D się dziwią jak ktoś odbiera maseczkę za 2 zeta z miniaturami gratis
Przyzwyczaja się, kwestia czasu
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:17   #4753
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Moje zamówienie w końcu przekazane do DHLa...
Dziś znów walczyłam w niemieckim douglasie, bo panie po angielsku nic a ja po niemiecku tylko trochę... W końcu wzięłam się za rozmowę z panią na infolinii i jakże się zdziwiłam jak mnie czyściutkim polskim zapytała czy nazwisko przez z czy ź
Jest szansa, że jutro odbiorę a w ramach przeprosin cd. dostałam jeszcze balsam gucci i się w zapachu zakochałam :/ Nie tak miało być.
W sumie przez te wtope D. dostałam więcej miniatur niż przez ostatni rok :P a zamówienie raptem za 45eur...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:33   #4754
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Moje zamówienie w końcu przekazane do DHLa...
Dziś znów walczyłam w niemieckim douglasie, bo panie po angielsku nic a ja po niemiecku tylko trochę... W końcu wzięłam się za rozmowę z panią na infolinii i jakże się zdziwiłam jak mnie czyściutkim polskim zapytała czy nazwisko przez z czy ź
Jest szansa, że jutro odbiorę a w ramach przeprosin cd. dostałam jeszcze balsam gucci i się w zapachu zakochałam :/ Nie tak miało być.
W sumie przez te wtope D. dostałam więcej miniatur niż przez ostatni rok :P a zamówienie raptem za 45eur...
zamawialas cos fajnego w niemieckim D.?

Przegladam często ich dzial sale i może maja więcej rzeczy na wyprzedaży ale one stoja, rzadko kiedy cos nowego dorzucają. Niby kody sa lepsze i jest więcej miniatur, ale u nich nie ma np. -20% największy rabat to 10%, prawda AgataWozniak? Czy tylko ja się nie spotkałam a często tam zaglądam.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:37   #4755
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co to za dobrości od Korinki są?
Ja dzisiaj zaliczyłam same zachwyty 0 najpierw szanelową maseczką (dzięki, Amyzku ), a potem szminą z boxa. Wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj użyłam i naprawdę jest
Zakupiłam też na przecenie w hebe dwufazę do oczu i micel Bielendy - będę testować, bo pozmieniali te micele i nie mogę trafić - oraz ślicznego różowo-fioletowego TT No i małe masełko kokosowe Nacomi za 5 zł
I małe pytanko. Czym myjecie TT? Bo czasem zostają mi takie małe białe kółeczka wokół "ząbków".
Szampon + szczoteczka do zębów. Wersję salon i kompaktową, aqua splash będę wrzucać do zmywarki
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:44   #4756
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
zamawialas cos fajnego w niemieckim D.?

Przegladam często ich dzial sale i może maja więcej rzeczy na wyprzedaży ale one stoja, rzadko kiedy cos nowego dorzucają. Niby kody sa lepsze i jest więcej miniatur, ale u nich nie ma np. -20% największy rabat to 10%, prawda AgataWozniak? Czy tylko ja się nie spotkałam a często tam zaglądam.

Zestawik Originsa tylko Nawet nie wiem jak to u nich dokładnie wygląda, bo generalnie jestem w Niemczech tak ze 2-3mc w roku tylko, ale na pewno bardziej są nastawieni na zadowolenie kilenta
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:46   #4757
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny ile te zamówienia z D. tak skrótowo dni ida do stacjonarki? Kupilam i zaplacilam wczoraj i dalej mam w opracowaniu... Ile dni czekalyscie od momentu zaplacenia az wam wysla i będzie gotowe do odbioru?
ja wczoraj zrobiłam przelew, a dzisiaj dostałam info z D., że odnotowali wpłatę za zamówienie; czekam jutro na kolejny komunikat
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:52   #4758
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Zestawik Originsa tylko Nawet nie wiem jak to u nich dokładnie wygląda, bo generalnie jestem w Niemczech tak ze 2-3mc w roku tylko, ale na pewno bardziej są nastawieni na zadowolenie kilenta
niby tak jest. Ale tez nie ma u nich ściemniania z platnoscia, nie ma robienia zamowien na przelew - albo platnosc z góry albo za pobraniem.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja wczoraj zrobiłam przelew, a dzisiaj dostałam info z D., że odnotowali wpłatę za zamówienie; czekam jutro na kolejny komunikat
ja podobnie z jednym zamowieniem. Pozostale zamówienie opłacone w poniedziałek karta nadal jest w opracowaniu...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 23:12   #4759
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
niby tak jest. Ale tez nie ma u nich ściemniania z platnoscia, nie ma robienia zamowien na przelew - albo platnosc z góry albo za pobraniem.[COLOR="Silver"]
Przy odbiorze jeśli odbierasz w perfumerii też można bez problemu. Ja zapłciłam z góry i od ponad tygodnia ani produktu ani kasy nie mam .
Mili są, miniatury dają, ale sprawa jakby nierozwiązana. Oni sprawę delikatnie mówiąc spsuli i gdyby nie to, że Pani w perfumerii staje na wysokości zadania to ich polityka jest taka " kilka tysięcy ludzi jest w takiej sytuacji, trzeba czekać na karty podarunkowe z równowartoscią wpłaty za zamówienia, które system im sam anulował a za nowe raz jeszcze płacić"
Ja spokojna jestem, ale takie podejście mnie denerwuje, więc mam nadzieję, że jutro originsik będzie u mnie i sprawę kasy ogarną wewnętrzenie bo drugi raz płacić nie mam zamiaru a karta podarunkowa mnie jakoś nie bawi szczególnie, że do końca pobytu 6 dni mi zostało...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 05:41   #4760
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

i to jakiego !!
helenkowego !!


Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 05:46   #4761
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Witam z rana Dziś i jutro czekają mnie ciężkie dni. Trzymajcie kciuki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 05:54   #4762
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Szybciutki skrócik z Waszych pogaduszek:

Amyz, nie chcę już cytować, ale Twoje teksty - zwłaszcza te z cellulitem - są jak zawsze pierwszorzędne. Chichram się do ekranu Brawa dla tej Pani

Malinum, co to za narzekania na włosy? Dostałyśmy ostatnio cynk, żeś Ty śliczna dziewczyna. Dawaj zdjęcie, to ocenimy, czy jest powód do rozpaczy

Oktawia, ja też myślałam, że ślub dopiero za tydzień. Jak ten czas leci! Trzymam kciuki, żeby ładna pogoda była i wszystko się udało
A gdzie będziecie mieszkać po ślubie? Bo coś pisałaś o remoncie, ale w sumie to nie wiem, o co chodziło.


Angel_oo7, superprezent goldowy. Gratki klask i: Opłacało się czekać

Iza, trzymam kciuki, żeby szybko było lepiej Mnie też czeka wizyta u dentysty. Chyba nigdy tego nie polubię

Uff, to chyba tyle
Mieliśmy zrobić sobie poddasze w moim domu, tam byłaby łazienka, sypialnia i jakiś pokój wypoczynkowy, kuchnia wspólna z rodzicami. Ale, że ostatnio nastąpiły pewne sytuacje i konflikty, myślimy z TŻ, żeby się wyprowadzić, on chce wybudować domek.

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pamiętam, ale chciałam jeszcze raz, bo się czuję wykluczona

Robiłam dzisiaj mini zamówinie w D. bo się pojawiłam miniatura 3 ml DiorSkina. I na potwierdzeniu mam zdjęcia właściwych próbek, ale obok nich napis - "do każdego zamówienia dołączymy próbki" zamiast opisu próbki, miał już ktoś tak?
Jak się okaże, że wrzucają teraz losowo i zapłaciłam 10 zł za erisy to mnie szlag trafi

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Co za dzień
właśnie zauważyłam, że mam niebiesko różowego kota

Przespała się na pracy na plastykę młodego, malowanej suchymi pastelami.
Wyjściowy kolor futra był biały.
Wysiadam


---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie w pierwszym mailu też tak było, a potem o tej firmie kurierskiej

Daj znać, jak przetestujesz ten kolor

Tomama, masz kota w topowych kolorach Pantone - rose quartz i serenity
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:27   #4763
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Tomama śliczny! ! Nie myj!


Kurde a co się stało tej aktorce z rodzinki.pl ze zmarła? Grała matkę Natalii?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:31   #4764
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam z rana Dziś i jutro czekają mnie ciężkie dni. Trzymajcie kciuki
Mocne


A ja znowu na telefonie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Skusilam sie wczoraj na tolpe dobilam do darmowej dostawy, bo nie lubie placic za przesylke wzielam 3 plyny int., moj ulubiony balsam do ciala i kilka kremow do rak bedzie maly zapasik
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:33   #4765
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam z rana Dziś i jutro czekają mnie ciężkie dni. Trzymajcie kciuki


---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mocne


A ja znowu na telefonie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Skusilam sie wczoraj na tolpe dobilam do darmowej dostawy, bo nie lubie placic za przesylke wzielam 3 plyny int., moj ulubiony balsam do ciala i kilka kremow do rak bedzie maly zapasik
ja odpuściłam aczkolwiek mam końcówę płynu hmmm ale kupiłam wczoraj jakiś zestawik z ziaja med- koleżanka w pracy bardzo polecała : balsam do ciała z pompeczką 500ml + płyn do higieny za ok.12zł spróbujemy co to za cudo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:36   #4766
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------


ja odpuściłam aczkolwiek mam końcówę płynu hmmm ale kupiłam wczoraj jakiś zestawik z ziaja med- koleżanka w pracy bardzo polecała : balsam do ciała z pompeczką 500ml + płyn do higieny za ok.12zł spróbujemy co to za cudo
oby Ziajka sie sprawdzila
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:43   #4767
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

witam o poranku dzisiaj znowu depresyjna pogoda

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co to za dobrości od Korinki są?
Ja dzisiaj zaliczyłam same zachwyty 0 najpierw szanelową maseczką (dzięki, Amyzku ), a potem szminą z boxa. Wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj użyłam i naprawdę jest
Zakupiłam też na przecenie w hebe dwufazę do oczu i micel Bielendy - będę testować, bo pozmieniali te micele i nie mogę trafić - oraz ślicznego różowo-fioletowego TT No i małe masełko kokosowe Nacomi za 5 zł
I małe pytanko. Czym myjecie TT? Bo czasem zostają mi takie małe białe kółeczka wokół "ząbków".
mówiłam że szanele wciągają
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:46   #4768
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Twój kot kupowałby Whiskas

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam z rana Dziś i jutro czekają mnie ciężkie dni. Trzymajcie kciuki
trzymam na pewno będzie dobrze wysyłam pozytywną energię z Krakowa
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mocne


A ja znowu na telefonie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Skusilam sie wczoraj na tolpe dobilam do darmowej dostawy, bo nie lubie placic za przesylke wzielam 3 plyny int., moj ulubiony balsam do ciala i kilka kremow do rak bedzie maly zapasik
klask i: ja odpuściłam bo mnie wkurzyli brakiem próbek

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pamiętam, ale chciałam jeszcze raz, bo się czuję wykluczona

Robiłam dzisiaj mini zamówinie w D. bo się pojawiłam miniatura 3 ml DiorSkina. I na potwierdzeniu mam zdjęcia właściwych próbek, ale obok nich napis - "do każdego zamówienia dołączymy próbki" zamiast opisu próbki, miał już ktoś tak?
Jak się okaże, że wrzucają teraz losowo i zapłaciłam 10 zł za erisy to mnie szlag trafi

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Co za dzień
właśnie zauważyłam, że mam niebiesko różowego kota

Przespała się na pracy na plastykę młodego, malowanej suchymi pastelami.
Wyjściowy kolor futra był biały.
Wysiadam
Twój kot może teraz zostac gwiazdą internetów i zarobić dużo piniendzy więc go nie myj tylko załóż mu profil na fejsie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:48   #4769
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




trzymam na pewno będzie dobrze wysyłam pozytywną energię z Krakowa


klask i: ja odpuściłam bo mnie wkurzyli brakiem próbek



Twój kot może teraz zostac gwiazdą internetów i zarobić dużo piniendzy więc go nie myj tylko załóż mu profil na fejsie
ja juz nie biore probek w tolpie, nie znosze saszetek

popieram
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:52   #4770
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------


ja odpuściłam aczkolwiek mam końcówę płynu hmmm ale kupiłam wczoraj jakiś zestawik z ziaja med- koleżanka w pracy bardzo polecała : balsam do ciała z pompeczką 500ml + płyn do higieny za ok.12zł spróbujemy co to za cudo
ja tez odpuściłam ja z ziaji miałam płyn do hig int i u mnie było ok
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.