Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 21:09   #4021
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bo tego nie da się zauważyć podczas wyjazdu, tylko po paru tygodniach, a nawet miesiącach.
No, ja jestem

Ja je widzę codziennie, pory zapychają mi się w tempie zastraszającym. Dlatego szukam wewnętrznej przyczyny
Dzisiaj nic nie wycisnęłam, jest progress
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 21:27   #4022
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczynki, czy teraz, gdy lato idzie na całego jest sens kupować serum korygujące Bielendy? Potrzebuję czegoś lekkiego, ale "odtykającego" cerę skłonną do zapychania.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 21:45   #4023
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Ja je widzę codziennie, pory zapychają mi się w tempie zastraszającym. Dlatego szukam wewnętrznej przyczyny
Dzisiaj nic nie wycisnęłam, jest progress

Nawet wątek na forum jest, że nie wyciskamy i dziewczyny sobie liczą dni
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49948466

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy teraz, gdy lato idzie na całego jest sens kupować serum korygujące Bielendy? Potrzebuję czegoś lekkiego, ale "odtykającego" cerę skłonną do zapychania.
Moim zdaniem spokojnie możesz się zaopatrzyć i używać w pochmurniejsze dni, a najlepiej noce Jak tak robiłam zeszłego lata, teraz mam kupioną buteleczkę już 4, ale na razie nie otwieram, chcę żeby skóra trochę zapomniała o tym produkcie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 21:54   #4024
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Nawet wątek na forum jest, że nie wyciskamy i dziewczyny sobie liczą dni
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49948466



Moim zdaniem spokojnie możesz się zaopatrzyć i używać w pochmurniejsze dni, a najlepiej noce Jak tak robiłam zeszłego lata, teraz mam kupioną buteleczkę już 4, ale na razie nie otwieram, chcę żeby skóra trochę zapomniała o tym produkcie
Korah, jak zwykle jesteś nieocenionym źródłem wiedzy, dziękuję
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 03:56   #4025
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy teraz, gdy lato idzie na całego jest sens kupować serum korygujące Bielendy? Potrzebuję czegoś lekkiego, ale "odtykającego" cerę skłonną do zapychania.
Ja w zeszłym roku całe lato jechałam na tym serum. W tym robię to samo; właśnie otworzyłam nową flaszkę. Do tego kupiłam żółte serum z wit. C. i mam przy okazji pytanie. Wiadomo, że witamina C to antyoksydant, ma właściwości antyrodnikowe, itd., więc generalnie lepiej używać w ciągu dnia. (zwlaszcza, że filtrem i tak się smaruję )
Jednak kobieta w Hebe chyba ze 3 razy mi powtarzała, że to tylko do używania na noc. No i zglupiałam. W jaki sposób Wy używacie?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 04:34   #4026
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku całe lato jechałam na tym serum. W tym robię to samo; właśnie otworzyłam nową flaszkę. Do tego kupiłam żółte serum z wit. C. i mam przy okazji pytanie. Wiadomo, że witamina C to antyoksydant, ma właściwości antyrodnikowe, itd., więc generalnie lepiej używać w ciągu dnia. (zwlaszcza, że filtrem i tak się smaruję )
Jednak kobieta w Hebe chyba ze 3 razy mi powtarzała, że to tylko do używania na noc. No i zglupiałam. W jaki sposób Wy używacie?
Witamina C z tego co pamiętam kumuluje się w skórze, wiec pora używania chyba nie jest aż tak istotna. Chociaż nie wiem, jak ta forma od Bielendy. Producent coś pisze? Jeśli nie, to pani w Hebe sobie zmyśliła tę informację.

Też szukam czegoś z antyoksydantem, ale mnie wit C nie leży, jak nie znajdę nic innego u Azjatów, to kupię znane mi już serum Charmine Rose z kwasem ferulowym. Chociaż ono też ma witaminę C, ale tę słabą, Sodium Ascorbyl Phosphate.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 06:23   #4027
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku całe lato jechałam na tym serum. W tym robię to samo; właśnie otworzyłam nową flaszkę. Do tego kupiłam żółte serum z wit. C. i mam przy okazji pytanie. Wiadomo, że witamina C to antyoksydant, ma właściwości antyrodnikowe, itd., więc generalnie lepiej używać w ciągu dnia. (zwlaszcza, że filtrem i tak się smaruję )
Jednak kobieta w Hebe chyba ze 3 razy mi powtarzała, że to tylko do używania na noc. No i zglupiałam. W jaki sposób Wy używacie?
Chimay ma rację, nawet producent zaleca stosowanie tego serum rano i wieczorem (źródło: strona Bielendy).

Ja stosuję sera z witaminą C zawsze rano. Jesienią na pewno spróbuję Liq CC. Jeszcze w tym tygodniu mam zamiar kupić serum z witaminą E tego producenta (mam nadzieję, że dostanę je gdzieś stacjonarnie).

Póki co leci do mnie myjadło z Avalon Organics . (skorzystałam z darmowej dostawy w iwosie). Nie jest to niestety polecane przez Korah mleczko (którego nie było w magazynie), a żel (też z witaminą C). Mleczko nabędę na iherbie, ale czekam na uzupełnienie stanu magazynowego o lotion z tej samej serii (bardzo zainteresował mnie ten produkt, lubię kosmetyki o takich lekkich konsystencjach).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 07:00   #4028
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Nie wiem, co miała na myśli pani w sklepie, ale jeśli o witaminę C chodzi, to można ją stosować na dzień i na noc w jakiejkolwiek formie, tyle, że formę kwasu askorbinowego i jego soli powinno się na dzień nakładać pod filtr, żeby się nie utleniła.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Póki co leci do mnie myjadło z Avalon Organics . (skorzystałam z darmowej dostawy w iwosie). Nie jest to niestety polecane przez Korah mleczko (którego nie było w magazynie), a żel (też z witaminą C). Mleczko nabędę na iherbie, ale czekam na uzupełnienie stanu magazynowego o lotion z tej samej serii (bardzo zainteresował mnie ten produkt, lubię kosmetyki o takich lekkich konsystencjach).
Żelu nie miałam, nie wiem czy będziesz zadowolona, daj znać

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, jak zwykle jesteś nieocenionym źródłem wiedzy, dziękuję
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 14:51   #4029
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Dziękuję Wam Dziewczynki za wszystkie informacje Powiedzcie jeszcze, czy podczas użytkowania serum korygującego Bielendy stosowałyście filtry? Nienawidzę filtrowania się :-(

Ja swoje serum z witaminą C Skinceuticals stosuję rano, po toniku, a przed jakimś kremem. Ale też nie wystawiam się jakoś specjalnie na słońce. Przed opalaniem natomiast darowałabym sobie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2016-05-24 o 14:52
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 15:26   #4030
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku całe lato jechałam na tym serum. W tym robię to samo; właśnie otworzyłam nową flaszkę. Do tego kupiłam żółte serum z wit. C. i mam przy okazji pytanie. Wiadomo, że witamina C to antyoksydant, ma właściwości antyrodnikowe, itd., więc generalnie lepiej używać w ciągu dnia. (zwlaszcza, że filtrem i tak się smaruję )
Jednak kobieta w Hebe chyba ze 3 razy mi powtarzała, że to tylko do używania na noc. No i zglupiałam. W jaki sposób Wy używacie?
Ja uzywam moje z biochemi urody na noc poniewaz strasznie swieci sie po nim skora. Jednak gdyby mi sie nie blyszczala to używałabym na dzien.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 23:43   #4031
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Witamina C z tego co pamiętam kumuluje się w skórze, wiec pora używania chyba nie jest aż tak istotna. Chociaż nie wiem, jak ta forma od Bielendy. Producent coś pisze? Jeśli nie, to pani w Hebe sobie zmyśliła tę informację. (...)
Producent jedynie pisze, że to stabilna forma witaminy C oraz pochodna nowej generacji. Chodzi o 3-O-Ethyl Ascorbic Acid. Pamiętam, że czytałam na blogu Arsenic, że rzeczywiście jest to bardzo stabilna forma.

Witamina C faktycznie może kumulować się w skórze, chyba że jest to teoretycznie najsłabsza forma, czyli Ascorbic Acid, który cyt. "bardzo kiepsko przenika przez barierę naskórka, a co za tym idzie - cóż, nie zawsze działa tak jak powinien. Witamina C w tej postaci jest rozpuszczalna w wodzie, a wiadomo, że bardzo hydrofilne substancje zdolne do dysocjacji oraz polarne nieelektrolity zwykle nie wnikają efektywnie w głąb skóry. Związki takie będą raczej pozostawały na powierzchni warstwy rogowej. "

Dzięki dziewczyny za wypowiedzenie się. Faktycznie, nawet na opakowaniu mam, że można stosować rano/wieczorem. Doczytałam sobie też, że witamina C działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny, który dodatkowo wzmacnia działanie kremów z filtrem, w związku z czym duet w postaci serum z wit. C i filtr, to duet idealny. Może ta pani w Hebe tak zawzięcie mówiła, że wit. C, to tylko na noc, bo jej się z kwasami skojarzyło, a jak kwasy, to tylko na noc. Nie wiem, aż żałuję, że jej nie zapytałam dlaczego tak uważa.

Z zielonego serum korygującego byłam/jestem bardzo zadowolona. Zobaczę czy żółte też mi podejdzie. Póki co, jest lepiące. Ale zielone też się lepiło i toniki z glukonolaktonem, które sobie robiłam też się lepiły, więc już przywykłam.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...

Edytowane przez a*a*a*
Czas edycji: 2016-05-24 o 23:56
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 06:35   #4032
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

hej mam nadzieje , że dobrze trafiłam. Od kulku dni węszę w internecie i szukam czegos dla siebie.
Wstyd się przyznać ale dopiero ok 30 zaczęłam się zastanawiać jaką ja tak naprawdę mam cerę. Czytałam , wykonywałam testy ( które tak naprawdę niewiele mi pomogły). Do tej porys tosowałam Ziaję i nivea..tak jak kiedys zczełam - zostało do dziś. Chiciałabym cos zmienić. Jestem gotowa zainwestować w krem zanim zaczna pojawiać się zmarszczki ;(
na "moje oko" ( bo w sumie nie okresliłam jeszcze tego do konca) mam cerę suchą i wrazliwą:
ściągnięta po zastosowaniu wody micelarnej
po umyciu żelem - ściągnieta i czerwona
mleczko do demakijażu - nie odmywa mi majkijażu , więc przestałam je stodowac
krem na noc musi byc koniecznie półtłusty
mam tez widoczne naczynka na nosie , który po demakijazu jest normalnie czerwony

Z drugiej strony late świecę się jak latarnia a dodatkowo przez cały rok pojawiaja sie u mnie wypryski - czy skóra sucha może tak się zanieczyszczać?

Nie liczę na gotową receptę co i jak. Chciałabym abyście mnie nakierowały w którym miejscu mam węszyć w poszukiwaniu nowej pielęgnacji

na początek chcę kupić sobie krem nawilżający. Wybór padł na LRP Hydreane Riche, nawilżający krem do skóry wrażliwej. Mam jednak pewne obawy, ponieważ wszelkie kremy nawilżające były dla mnie "niewystarczające" ...ale skoró skóra wskazuje na suchość hmm

przepraszam za tę chaotyczną wiadomość. Długo nosiłam się z zamiarem napisania do was a jak przyszło co do czego, to wszytsko jakos chaotycznie wyszło.

z góry dziękuję za wszelkie rady
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 07:34   #4033
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hej mam nadzieje , że dobrze trafiłam. Od kulku dni węszę w internecie i szukam czegos dla siebie.
Wstyd się przyznać ale dopiero ok 30 zaczęłam się zastanawiać jaką ja tak naprawdę mam cerę. Czytałam , wykonywałam testy ( które tak naprawdę niewiele mi pomogły). Do tej porys tosowałam Ziaję i nivea..tak jak kiedys zczełam - zostało do dziś. Chiciałabym cos zmienić. Jestem gotowa zainwestować w krem zanim zaczna pojawiać się zmarszczki ;(
na "moje oko" ( bo w sumie nie okresliłam jeszcze tego do konca) mam cerę suchą i wrazliwą:
ściągnięta po zastosowaniu wody micelarnej
po umyciu żelem - ściągnieta i czerwona
mleczko do demakijażu - nie odmywa mi majkijażu , więc przestałam je stodowac
krem na noc musi byc koniecznie półtłusty
mam tez widoczne naczynka na nosie , który po demakijazu jest normalnie czerwony

Z drugiej strony late świecę się jak latarnia a dodatkowo przez cały rok pojawiaja sie u mnie wypryski - czy skóra sucha może tak się zanieczyszczać?

Nie liczę na gotową receptę co i jak. Chciałabym abyście mnie nakierowały w którym miejscu mam węszyć w poszukiwaniu nowej pielęgnacji

na początek chcę kupić sobie krem nawilżający. Wybór padł na LRP Hydreane Riche, nawilżający krem do skóry wrażliwej. Mam jednak pewne obawy, ponieważ wszelkie kremy nawilżające były dla mnie "niewystarczające" ...ale skoró skóra wskazuje na suchość hmm

przepraszam za tę chaotyczną wiadomość. Długo nosiłam się z zamiarem napisania do was a jak przyszło co do czego, to wszytsko jakos chaotycznie wyszło.

z góry dziękuję za wszelkie rady
Witaj. Przede wszystkim nie należy generalizować, że mleczko nie domyło, a micel ściągnął. są naprawdę różne kosmetyki, mleczko mleczku nierówne, trzeba po prostu testować, aby znaleźć produkt idealny dla siebie, należy również wypracować sobie rytuał i technikę zmywania makijażu i oczyszczania cery
Przy cerze naczynkowej a przy tym zanieczyszczonej niestety jest pod górkę, ponieważ musimy ją dokładnie oczyścić, a przy tym nie podrażnić i to jest sygnałem już wystarczającym, że nie umyjemy buzi w minutę pierwszym z brzegu żelem. Zwykle prawidłowe oczyszczenie takiej skóry jest dwu, a nawet trójetapowe, czyli wstępnie zmywamy makijaż np. micelem, potem myjemy buzię mleczkiem lub żelem, na koniec stosujemy tonik, co parę dni w ruch idzie jakieś mydło, glinka czy peeling enzymatyczny.

Mnie się wydaje, że Twoja skóra jest odwodniona, a nie sucha, a jeśli sucha, to niestety nieco zaniedbana i powinna być tak czy siak poddana jakimś zabiegom złuszczającym.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 08:37   #4034
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hej mam nadzieje , że dobrze trafiłam. Od kulku dni węszę w internecie i szukam czegos dla siebie.
Wstyd się przyznać ale dopiero ok 30 zaczęłam się zastanawiać jaką ja tak naprawdę mam cerę. Czytałam , wykonywałam testy ( które tak naprawdę niewiele mi pomogły). Do tej porys tosowałam Ziaję i nivea..tak jak kiedys zczełam - zostało do dziś. Chiciałabym cos zmienić. Jestem gotowa zainwestować w krem zanim zaczna pojawiać się zmarszczki ;(
na "moje oko" ( bo w sumie nie okresliłam jeszcze tego do konca) mam cerę suchą i wrazliwą:
ściągnięta po zastosowaniu wody micelarnej
po umyciu żelem - ściągnieta i czerwona
mleczko do demakijażu - nie odmywa mi majkijażu , więc przestałam je stodowac
krem na noc musi byc koniecznie półtłusty
mam tez widoczne naczynka na nosie , który po demakijazu jest normalnie czerwony

Z drugiej strony late świecę się jak latarnia a dodatkowo przez cały rok pojawiaja sie u mnie wypryski - czy skóra sucha może tak się zanieczyszczać?

Nie liczę na gotową receptę co i jak. Chciałabym abyście mnie nakierowały w którym miejscu mam węszyć w poszukiwaniu nowej pielęgnacji

na początek chcę kupić sobie krem nawilżający. Wybór padł na LRP Hydreane Riche, nawilżający krem do skóry wrażliwej. Mam jednak pewne obawy, ponieważ wszelkie kremy nawilżające były dla mnie "niewystarczające" ...ale skoró skóra wskazuje na suchość hmm

przepraszam za tę chaotyczną wiadomość. Długo nosiłam się z zamiarem napisania do was a jak przyszło co do czego, to wszytsko jakos chaotycznie wyszło.

z góry dziękuję za wszelkie rady
Generalnie przyjmuje się obecnie, że sucha cera się nie przetluszcza i nie ma trądziku. Jeśli Twoja się przetłuszcza i świeci, to może jest źle pielęgnowaną cera normalną lub mieszaną. Być może przesuszasz ją na etapie mycIa. Tak jak pisze Korah, podejście, że jeden produkt powinien zrobić całą robotę jest złe. Niezależnie od rodzaju cery można próbować różnego rodzaju produktów: mleczek, miceli, olejków, żeli, chusteczek z mikrofibry. Tylko nie każdy taki produkt będzie się nadawał do każdej cery. Mnie na przykład szkodzą żele, ale zastanawiam się nad azjatyckimi piankami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 09:09   #4035
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad azjatyckimi piankami.
Nie miałam za wiele pianek w swojej karierze, parę sztuk, ale tego rodzaju produkty wyjątkowo mi nie podchodzą, tzn słabiutko oczyszczają, a zdarza się, że i do tego zachowują się, jak powszechne detergenty, wysuszają. Miałam kiedyś piankę Oriflame, która nawet była niezła, ale już jej nie ma. Najwiekszym bublem była pianka ruska Baikal Herbals. No, ale jak azjatyckie, to może być coś innego, niż te europejskie.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-25 o 09:10
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 11:41   #4036
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Dzięki dziewczyny. Przeanalizuje wasze rady. 1-2 w tyg stosuje peeleng drobnoziarnisty. Nie wiem od czego zacząć zakupy.
Przecierac twarz płynem micelarnym a po tym jeszcze mleczko ...I tonik ? Hmm

Kurczę dziewczyny normalnie zglupialam:/
Mam płyn micelarny z AA do cery wrażliwej. Dokupić do tego np mleczko?
Mycie ściereczka z mikrofibry? Tzn "zbieranie" tego mleczka?
Normalnie wstyd, że nie potrafię dbać o swoją cerę.
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 12:21   #4037
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Przeanalizuje wasze rady. 1-2 w tyg stosuje peeleng drobnoziarnisty. Nie wiem od czego zacząć zakupy.
Przecierac twarz płynem micelarnym a po tym jeszcze mleczko ...I tonik ? Hmm

Kurczę dziewczyny normalnie zglupialam:/
Mam płyn micelarny z AA do cery wrażliwej. Dokupić do tego np mleczko?
Mycie ściereczka z mikrofibry? Tzn "zbieranie" tego mleczka?
Normalnie wstyd, że nie potrafię dbać o swoją cerę.
Tutaj niestety nie ma gotowych schematów i produkty oczyszczające są stosowane przez każdą osobę wedle uznania. Niektórzy myją micelem a potem mydłem lub żelem. Ja myję najpierw olejkiem pod prysznicem a potem micelem, bo wychodzę z założenia, że micel ma mi usunąć resztki olejku itp, a także wyrównać pH skóry do właściwego. Potem poprawiam tonikiem, ale raczej z przyzwyczajenia i dla odświeżenia cery.
Akurat w przypadku stosowania olejków mających one z reguły idą jako pierwsze na zasadzie tłuszcz rozpuszcza tłuszcz. Ale kolejne etapy są dowolne.
Co do mleczek, to Korah jest tu znawcą. Ale na pewno przy zanieczyszczonej cerze większość mleczek sklepowych nie będzie się nadawać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 17:28   #4038
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

dziekuję Moje Drgie. Wiem, że nie ma gotowej recepty - ubolewam nad tym hehe nie lubie babrać się w kremach, płynach i maściach ale czas wziąć się za swoją cerę
Zabieram się za lekturę o myciu olejem. Co do kosmetyków..hm powiedzcie mi po prostu - na jakie warto zwrócić uwagę? LRP, Iwostin...? stanęłam w aptece jak wryta i normalnie oniemiałam ..tyyle kremów;/

zupełnie nie wiem od czego zacząć :/
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 19:06   #4039
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Jeśli mleczko, to polecam ze ściereczką i wodą stosować, tzn wmasowujesz mleczko dłuzszą chwilkę, a potem delikatnie, ale dokładnie zmywasz mokrą ściereczką, tak po kilka razy ją wypłukując, aż twarz będzie czysta i nie będzie nadmiaru mleczka na niej.

Co do mleczka, to polecam Avalon Organics z wit. C, albo Saisony jest całkiem fajne. Na marki apteczne i drogeryjne nawet nie patrz w kwestii mleczek

Co do kremu to nie polecę nic. Natomiast polecam maskę krem do cery tłustej Orientany, zastąpi Ci krem na noc i polecam serum Bielendy korygujące. Z nawilżających na dzień pod makijaż u mnie sprawdza się wyśmienicie serum Alterra z granatem, jest niedrogie, lekkie i skuteczne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 19:23   #4040
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

U mnie przy podobnej cerze dobrze spisywało się mycie mydełkiem naturalnym z nanosrebrem takim w płynie w kolorze żółtym, potem tonik Fitomed do cery tłustej i krem numer 11 też z Ftomed. Mam teraz numer 12 i jakoś tak średnio...
Rano przecieram tylko twarz tym samym tonikiem i nakładam makijaż.
Ten zestaw jak dotychczas był dla mnie najlepszy
A i effaclar duo krem, jak cera zaczyna płatać figle lu chce ją oczyścić, jest niezastąpiony.
Do tego co jakiś czas peeling.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 20:02   #4041
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie miałam za wiele pianek w swojej karierze, parę sztuk, ale tego rodzaju produkty wyjątkowo mi nie podchodzą, tzn słabiutko oczyszczają, a zdarza się, że i do tego zachowują się, jak powszechne detergenty, wysuszają. Miałam kiedyś piankę Oriflame, która nawet była niezła, ale już jej nie ma. Najwiekszym bublem była pianka ruska Baikal Herbals. No, ale jak azjatyckie, to może być coś innego, niż te europejskie.
mnie pianka baikal'a podpasowała ale z tego co pamietam to bardzo szybko się skończyła i była nie wydajna, ale jeżeli chodzi o samo działanie to była okej wszystko mi domywała jak trzeba


A jak stosuję mydło z czarnuszki codziennie 2 x dziennie to jest to szkodliwe? Bo w sumie mi ono odpowiada, ae duzo osób pisze na forum ze mydło tylko raz na jakiś czas i nie wiem co robić?

Kupić jakis delikatny zel a mydłem myc twarz tylko co jakiś czas?

Jak sadzicie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 20:26   #4042
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mnie pianka baikal'a podpasowała ale z tego co pamietam to bardzo szybko się skończyła i była nie wydajna, ale jeżeli chodzi o samo działanie to była okej wszystko mi domywała jak trzeba


A jak stosuję mydło z czarnuszki codziennie 2 x dziennie to jest to szkodliwe? Bo w sumie mi ono odpowiada, ae duzo osób pisze na forum ze mydło tylko raz na jakiś czas i nie wiem co robić?

Kupić jakis delikatny zel a mydłem myc twarz tylko co jakiś czas?

Jak sadzicie?

Ja nie mam problemów z doczyszczaniem. Nigdy nie miałam, ani w czasach minerałów ani teraz jak się filtruję. Spokojnie domywam się micelem. Testuję inne metody raczej z ciekawości, co czasem bywa zgubne.

Są osoby myjące twarz codziennie mydłem i micelem. Widocznie im to służy. Być może należysz też do tej grupy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 20:40   #4043
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mnie pianka baikal'a podpasowała ale z tego co pamietam to bardzo szybko się skończyła i była nie wydajna, ale jeżeli chodzi o samo działanie to była okej wszystko mi domywała jak trzeba


A jak stosuję mydło z czarnuszki codziennie 2 x dziennie to jest to szkodliwe? Bo w sumie mi ono odpowiada, ae duzo osób pisze na forum ze mydło tylko raz na jakiś czas i nie wiem co robić?

Kupić jakis delikatny zel a mydłem myc twarz tylko co jakiś czas?

Jak sadzicie?

Ja sądzę, że przede wszystkim powinnaś w pierwszej kolejności słuchać swojej cery. Jeśli odpowiada jej mycie mydłem - a piszesz że tak - to nie warto mydła odstawiać, tylko dlatego, że na forum jest napisane, że się nie powinno. Na blogach piszą, że włosy koniecznie trzeba być szamponem bez SLSów, a gdybym tak robiła, miałabym głowę zaklejoną tłuszczem - dlaczego więc mam słuchać blogów?

Pisałaś że masz cerę przesuszoną i to pod tym kątem należałoby spojrzeć na mycie mydłem, czy to ono specjalnie cery nie przesusza (bo mydła lubią to robić).

Żel możesz kupić, na rynku jest tego full. I on lepiej żeby slsów nie miał, w końcu chodzi o kwestię cery.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 21:08   #4044
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mnie pianka baikal'a podpasowała ale z tego co pamietam to bardzo szybko się skończyła i była nie wydajna, ale jeżeli chodzi o samo działanie to była okej wszystko mi domywała jak trzeba

A jak stosuję mydło z czarnuszki codziennie 2 x dziennie to jest to szkodliwe? Bo w sumie mi ono odpowiada, ae duzo osób pisze na forum ze mydło tylko raz na jakiś czas i nie wiem co robić?

Kupić jakis delikatny zel a mydłem myc twarz tylko co jakiś czas?

Jak sadzicie?
Ta pianka ma dużo pochwał w sieci, ale ja nie widzę ani jednej zalety. Najgorszy możliwy typ oczyszczacza dla mojej skóry. Nie ruszała kompletnie makijażu, ani sebum, nie robiła kompletnie nic, tylko się ślizgała po skórze, a po zmyciu na wierzchu miałam tłuszcz, a w środku mega wysusz. Nie wiem, może mi się trafił jakiś bublowaty egzemplarz, bo niestety, jeśli o ruskie kosmetyki chodzi, to często są zmieniane składy. W internecie jednocześnie krążą po sklepach kosmetyki niby te same, a każdy ma inny skład w zależności od partii. Ja już ruskich kosmetyków nie kupię więcej.

Jeśli czujesz, że mydło Ci służy, nie masz ściągniętej skóry, trzymasz skórę w ryzach, jest w dobrej kondycji, nie ma wysypów, to czemu masz rezygnować
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 21:47   #4045
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli mleczko, to polecam ze ściereczką i wodą stosować, tzn wmasowujesz mleczko dłuzszą chwilkę, a potem delikatnie, ale dokładnie zmywasz mokrą ściereczką, tak po kilka razy ją wypłukując, aż twarz będzie czysta i nie będzie nadmiaru mleczka na niej.

Co do mleczka, to polecam Avalon Organics z wit. C, albo Saisony jest całkiem fajne. Na marki apteczne i drogeryjne nawet nie patrz w kwestii mleczek

Co do kremu to nie polecę nic. Natomiast polecam maskę krem do cery tłustej Orientany, zastąpi Ci krem na noc i polecam serum Bielendy korygujące. Z nawilżających na dzień pod makijaż u mnie sprawdza się wyśmienicie serum Alterra z granatem, jest niedrogie, lekkie i skuteczne.
dziękuję pieknie kochana
zatapiam się w lekturze. Już wysledziłam te mleczko Avalon - godne uwagi, poszukam jakis sklep i może zamówię.

muszę działać , wkurza mnie już te wieczne napięcie na twarzy


ps. Twoja opinia tego produktu na KWC sprawia, że mam chęć wybiec z domu i szukać go po nocy
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2016-05-25 o 21:50
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 22:16   #4046
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że przede wszystkim powinnaś w pierwszej kolejności słuchać swojej cery. Jeśli odpowiada jej mycie mydłem - a piszesz że tak - to nie warto mydła odstawiać, tylko dlatego, że na forum jest napisane, że się nie powinno. Na blogach piszą, że włosy koniecznie trzeba być szamponem bez SLSów, a gdybym tak robiła, miałabym głowę zaklejoną tłuszczem - dlaczego więc mam słuchać blogów?

Pisałaś że masz cerę przesuszoną i to pod tym kątem należałoby spojrzeć na mycie mydłem, czy to ono specjalnie cery nie przesusza (bo mydła lubią to robić).

Żel możesz kupić, na rynku jest tego full. I on lepiej żeby slsów nie miał, w końcu chodzi o kwestię cery.
dziekuje za podpowiedź to chyba zostane przy tym mydle bo mi słuzy ale ostatnio widze zeby nie myc i zaczełam sie zastanawiac bo juz od conajmniej roku tak myje i jest wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta pianka ma dużo pochwał w sieci, ale ja nie widzę ani jednej zalety. Najgorszy możliwy typ oczyszczacza dla mojej skóry. Nie ruszała kompletnie makijażu, ani sebum, nie robiła kompletnie nic, tylko się ślizgała po skórze, a po zmyciu na wierzchu miałam tłuszcz, a w środku mega wysusz. Nie wiem, może mi się trafił jakiś bublowaty egzemplarz, bo niestety, jeśli o ruskie kosmetyki chodzi, to często są zmieniane składy. W internecie jednocześnie krążą po sklepach kosmetyki niby te same, a każdy ma inny skład w zależności od partii. Ja już ruskich kosmetyków nie kupię więcej.

Jeśli czujesz, że mydło Ci służy, nie masz ściągniętej skóry, trzymasz skórę w ryzach, jest w dobrej kondycji, nie ma wysypów, to czemu masz rezygnować

Możliwe ja ta piankę kupiłam jakies 3 lub 4 lata temu z tego co pamiętam w każdym razie bardzo dawno to nie wykluczone ze skład został od tej pory zmieniony.

To zostaję przy mydełku jakos najbardziej jestem do nich przekonana, chyba że natrafię na jakiś żel z fajnym składem to zobaczymy moze wypróbuje

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemów z doczyszczaniem. Nigdy nie miałam, ani w czasach minerałów ani teraz jak się filtruję. Spokojnie domywam się micelem. Testuję inne metody raczej z ciekawości, co czasem bywa zgubne.

Są osoby myjące twarz codziennie mydłem i micelem. Widocznie im to służy. Być może należysz też do tej grupy.
ja myje mydłem i przemywam tonikiem micelem tylko oczy jak mi się nie domyją gdy mam mocniejszy makijaż.

na sam mice bym sobie chyba nie mogła pozwolic moja skóa lubi byc dobrze oczyszczona bo jest bardzo tłusta i chyba micel to było by niestety za malo
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 07:08   #4047
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

ja myje mydłem i przemywam tonikiem micelem tylko oczy jak mi się nie domyją gdy mam mocniejszy makijaż.

na sam mice bym sobie chyba nie mogła pozwolic moja skóa lubi byc dobrze oczyszczona bo jest bardzo tłusta i chyba micel to było by niestety za malo
Ja też mam bardzo tłustą cerę, ale nigdy nie miałam do czynienia z czymś takim jak np Korah opisuje, nawet mając solidną warstwę filtra. Nigdy nie zdarzyło mi się takie coś, co opisują czasem niektórzy, że odkryli jakąś tam metodę czyszczenia przy której widać, ile brudu im jeszcze zostawało w skórze po poprzednim produkcie myjącym.

Ktoś mnie ostatnio pytal, czy olejek DHC usuwa makijaż oka. Wczoraj myłam nim na szybko twarz i przejechałam tylko palcami po rzęsach (miałam tusz Inglota Colour Play), patrzę do lustra, żeby poprawić micelem, ale nie było już czego domywać. Za to niezmiernie łatwo na mojej twarzy doprowadzić do przesuszu.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-05-26 o 07:13
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 07:59   #4048
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dziękuję pieknie kochana
zatapiam się w lekturze. Już wysledziłam te mleczko Avalon - godne uwagi, poszukam jakis sklep i może zamówię.

muszę działać , wkurza mnie już te wieczne napięcie na twarzy


ps. Twoja opinia tego produktu na KWC sprawia, że mam chęć wybiec z domu i szukać go po nocy
Avalon jest dostępne na iwos.pl, ale w tej chwili mleczko im wyszło, ale pewnie będzie dostawa niedługo. Mleczko Saisony jest fajne, ale nie aż tak, jak Avalon, lecz właśnie wyczaiłam super promocję na Saisonę w erato-organic.pl, aż 30% na cały asortyment do 29 maja z kodem: "PROMOCJA".
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 08:07   #4049
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Avalon jest dostępne na iwos.pl, ale w tej chwili mleczko im wyszło, ale pewnie będzie dostawa niedługo. Mleczko Saisony jest fajne, ale nie aż tak, jak Avalon, lecz właśnie wyczaiłam super promocję na Saisonę w erato-organic.pl, aż 30% na cały asortyment do 29 maja z kodem: "PROMOCJA".
Właśnie widziałam , że brak w magazynie mleczka Avalon
a już szczerze się na niego szykuje. Ciekawe jak długo potrwa zanim znowu sie pojawi.
O mleczku z Saisony tez czytałam ale Avalon bardzej do mnie przemawia..ta wit. c ożywienie cery ..nawet opakowanie zachecające.

jutro po pracy wybieram się do Rossmana w poszukiwaniu Bielendy i Alterry. Będę wszystkiego po kolie próbować.
po ty wszystkim co wyczytałam na wizażu , boję sie dotknąć moich żeli do demakijażu, dopóki nie przyjdzie Avalon ....nie mam czym myć twarzy
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 08:21   #4050
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam , że brak w magazynie mleczka Avalon
a już szczerze się na niego szykuje. Ciekawe jak długo potrwa zanim znowu sie pojawi.
O mleczku z Saisony tez czytałam ale Avalon bardzej do mnie przemawia..ta wit. c ożywienie cery ..nawet opakowanie zachecające.

jutro po pracy wybieram się do Rossmana w poszukiwaniu Bielendy i Alterry. Będę wszystkiego po kolie próbować.
po ty wszystkim co wyczytałam na wizażu , boję sie dotknąć moich żeli do demakijażu, dopóki nie przyjdzie Avalon ....nie mam czym myć twarzy
Najlepiej jeśli się zalogujesz do iwos. Prawdopodobnie dostaniesz jakiś rabat na pierwsze zakupy i możesz pod mleczkiem kliknąć prośbę o wysłanie wiadomości e-mail, gdy tylko mleczko dotrze do ich magazynu

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo tłustą cerę, ale nigdy nie miałam do czynienia z czymś takim jak np Korah opisuje, nawet mając solidną warstwę filtra. Nigdy nie zdarzyło mi się takie coś, co opisują czasem niektórzy, że odkryli jakąś tam metodę czyszczenia przy której widać, ile brudu im jeszcze zostawało w skórze po poprzednim produkcie myjącym.
No ja też nigdy nie trafiłam w taki produkt, dopóki nie doszło do starcia z tą pianką. Normalne kosmetyki mi rozpuszczają makijaż, np. micele i po zmyciu wodą potem nakładam kolejne myjadło i biorę ściereczkę, która jest czysta po użyciu, a z tą pianką przeżyłam szok, bo po jednym spłukaniu biorąc kolejną porcję i zmywając ściereczką, była ona cała pomarańczowa od podkładu, podkreślam, po podwójnym umyciu!! Tylko ta ściereczka usunęła makijaż w sposób mechaniczny, bo pianka go nie tknęła w ogóle. Podobnie z sebum i zanieczyszczeniami w porach. Dobre myjadło rozpuszcza tłuste sebum, wyciąga ten tzw. grysik z porów, który czuć często pod palcami, zwłaszcza na nosie, a ta pianka, tak jak już napisałam, po prostu nie ruszała niczego, tylko się ślizgała po powierzchni skóry. No kompletnie niekompatybilna z moją skórą była
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-26 o 08:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 21:39:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.