Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 20:25   #2971
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

super
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:28   #2972
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

łaał super te warkoczyki
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:58   #2973
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

dzieki
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:53   #2974
kasha64
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 107
Powrót do naturalnego koloru włosów.

Od jakiegoś czasu próbuje powrócić do naturalnego koloru włosów jakim jest u mnie ciemny blond.
Włosy ufarbowane miałam, niestety, farbą firmy palette - średni brąz, lecz zamiast brązu uzyskałam niemal czarny odcień. Po pewnym czasie próbowałam ściągnąć farbę rozjaśniaczem z odżywką, ale jako że brak mi wprawy w równomiernym nakładaniu, włosy rozjaśniły mi się nierówno. Obecnie są one w kolorze rudo-jasnobrązowym. I teraz nie wiem, czy zdecydować się na pasemka by jeszcze bardziej je rozjaśnić i dopiero później nałożyć farbę w kolorze średniego blondu, czy nałożyć ją od razu?
kasha64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:29   #2975
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ja mam teraz jasny balejaż blond z czerwonymi pasemkami i i spodem, czuje sie jak papuga i chce wrócić do naturalnego mysiego koloru

i tak się zastanawiam, bo jak wogóle nie będe farbować, to odrost za bardzo się będzie różnił od reszty tego festynu i nie wiem czy isc teraz do fryzjera póki mi nic jeszcze nie odrosło i zamalować to

mam dylemat bo wiem, że u osiedlowego fryzjera już się nie pokażę(pasemka i spod mialy byc fioletowe a nie czerwone i znowu mi krzywo ścięto włosy), chcę isc do JLD a tam drogo:/
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:15   #2976
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Gratuluję ! Też bym już tak chciała ale nie ścinaj jeszcze, dbaj, nawilżaj te farbowane i w ogóle się nie przejmuj tymi farbowanymi. Daj jeszcze urosnąć Twoim naturalnym i zetnij np. na wiosne że wiesz taki niby świeży look i same naturalne włosy na wiosnę fajna sprawa. A mogłabyś wstawić swoje zdjęcie żeby zmotywować innych ? proszęęę

sorki że tak póżno
zdjęcia troche nie wyraźne, na dniach zrobię lepsze
jedno było robione we wrześniu a drugie tydzień temu
odrosty zaznaczone są kreską, szczerze to już nie rzucają się w oczy bo ja miałam pasemka
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:09   #2977
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
sorki że tak póżno
zdjęcia troche nie wyraźne, na dniach zrobię lepsze
jedno było robione we wrześniu a drugie tydzień temu
odrosty zaznaczone są kreską, szczerze to już nie rzucają się w oczy bo ja miałam pasemka

Fajnie to wygląda, w ogóle nie ma najmniejszej tragedii, nie wiedziałam że aż tak to w porządku wygląda, więc teraz powiem że na Twoim miejscu to bym ścinała tak po 1cm co 3 miesiące np. żeby sobie rosły długie o ile zapuszczasz a jednoczesnie będziesz się pozbywać farbowanych. No chyba że Ci bardziej zależy na całych naturalkach niż na długośći to sobie podetnij (najlepiej ktoś ;p ) w domu tak z 5 cm teraz i za ok. 3-4 miechy np. 3 cm itp. I bardzo szybko będziesz miała swoje. Jak ja bym chciała już mieć odrost chociażby taki jak Ty, a najbardziej to juz za ucho (nie wiem czemu sobie tak ubzdurałam) bo farbowanych i tak bym nie ścieła bo zależy mi na długości. Mam 2 cele, jeden to naturalne włoski, drugi to nawet chyba jeszcze ważniejszy - długie, tak jak kiedyś, tak gdzieś 8 cm za zapięcie stanika,a najlepiej do pasa .
Ale szybki przyrost i zapuszczanie naturalnych wiąże się ze sobą i wzmaga, bo niefarbowane i pielęgnowane włosy rosną na ogół szybciej i są zdrowsze. Z natury mam grube włosy i już trochę wracają do życia po farbowaniach, lecz to jeszcze nie to. Ostatnio bym się złamała...chciałam kupić sobie farbę chociaż do 28 zmyć, jedną w ogóle mam w domu, ale jakoś się powstrzymuje. No i mój TŻ mnie terroryzuje i mi wjeżdza na ambicje z tymi włosami co boli, ale trochę pomaga Dzięki za wstawienie fot, pozdrawiam
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:03   #2978
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

nie wiem czy ktoras to interesuje, ale ampulki seboradin regeneracyjne nie smierdza, wręcz pachną, łatwo się ich używa, wlosy są miękkie i gładkie i co najważniejsze nie spłukuje się ich więc na pewno mają czas na działanie.
o jeju, byle do grudnia... obetne te farbowane strąki,
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:00   #2979
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

justi699 masz ładne włosy na których nie widać odrostu. Ja musiałam się długo przyglądać aby dostrzec odrosty.
kasha64 może nie farbuj wcale, a co jeśli nałożysz nie równo? Szampony przeciwłupierzowe oraz ziołowe spierają kolor. Napewno jak się postarasz kolor spłowieje i będziesz powoli wracać do naturalnego koloru.
Paulinka675 coś za coś. Nie da się wracać do naturalnego koloru bez różnicy w kolorze.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:58   #2980
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam wszystkich!
Widzę, że nie jestem sama - pocieszające
Moja przygoda z farbowaniem rozpoczęła się kilka lata temu, kiedy to zmieniłam kolor moich włosów (naturalny ciemny blond/mysi) na czarny. Miałam go bodajże 2 lata, po czym wróciłam do swoich naturalnych z fioletowym spodem. Jakoś rok później znowu postanowiłam pofarbować się na czarno. A było już tak dobrze! W końcu znudziły mi się te czarne włosy i bardzo widoczne odrosty, które miały już 15cm. Poszłam do fryzjera i ścięłam wszystko - zostały mi krótkie włosy. Tego samego dnia pofarbowałam się na jasny blond (marzec 2009) i trwałam w nim do października tego roku. Poszłam do sklepu i kupiłam farbę Palette - W6 Imbir. Włosy oczywiście nie wyszły takie jak na zdjęciu, ale wyglądają na naturalne - trochę jaśniejsze od moich. Postanowiłam już nie farbować włosów, ale znając mnie znowu zrobię coś pod wpływem chwili i cały misterny plan szlag trafi. Dlatego też się do Was zapisałam, bo może w grupie będzie raźniej

Pozdrawiam!
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:07   #2981
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Fajnie to wygląda, w ogóle nie ma najmniejszej tragedii, nie wiedziałam że aż tak to w porządku wygląda, więc teraz powiem że na Twoim miejscu to bym ścinała tak po 1cm co 3 miesiące np. żeby sobie rosły długie o ile zapuszczasz a jednoczesnie będziesz się pozbywać farbowanych. No chyba że Ci bardziej zależy na całych naturalkach niż na długośći to sobie podetnij (najlepiej ktoś ;p ) w domu tak z 5 cm teraz i za ok. 3-4 miechy np. 3 cm itp. I bardzo szybko będziesz miała swoje. Jak ja bym chciała już mieć odrost chociażby taki jak Ty, a najbardziej to juz za ucho (nie wiem czemu sobie tak ubzdurałam) bo farbowanych i tak bym nie ścieła bo zależy mi na długości. Mam 2 cele, jeden to naturalne włoski, drugi to nawet chyba jeszcze ważniejszy - długie, tak jak kiedyś, tak gdzieś 8 cm za zapięcie stanika,a najlepiej do pasa .
Ale szybki przyrost i zapuszczanie naturalnych wiąże się ze sobą i wzmaga, bo niefarbowane i pielęgnowane włosy rosną na ogół szybciej i są zdrowsze. Z natury mam grube włosy i już trochę wracają do życia po farbowaniach, lecz to jeszcze nie to. Ostatnio bym się złamała...chciałam kupić sobie farbę chociaż do 28 zmyć, jedną w ogóle mam w domu, ale jakoś się powstrzymuje. No i mój TŻ mnie terroryzuje i mi wjeżdza na ambicje z tymi włosami co boli, ale trochę pomaga Dzięki za wstawienie fot, pozdrawiam
ja na razie zapuszczam, zetnę je jak odrosty sięgną mi przed ramiona- wtedy zrobię sobie krótko fryzurkę taką z przodu dłuższe do ramion a z tyłu krótrsze to bedzie metamorfoza! Łudzę się że tak w marcu już bede mogła ściąć

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
justi699 masz ładne włosy na których nie widać odrostu. Ja musiałam się długo przyglądać aby dostrzec odrosty.
.
dziękuje
niestety w rzeczywistości odrosty są bardziej widoczne
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 17:46   #2982
Inv3ntion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 446
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Jejku a ja myślałąm że tylko ja popełniłam ten błąd.. farbując włosy oczywiście..
W te wakacje zrobiłam blond pasemka na jasno brązowych włosach bądź ciemny blond zalezy jak się na nie spojrzy... włosy długość ok 60 cm... więć teraz będą odrastać.. a na długości ich nie skróce za długo zapuszcalam więc odrost jest miejscami nawet 5 cm.. ahhh pojdę do fryzjera pocieniować włosy... może będzie tego troche mniej tlyko nie wiem co z grzywką.. bo mam grzywke na ukos (sama obcinam zawsze hehe) i mam ją całą blond a boje sie że fryzjerka obetnie coś źle czy cos.. macie jakieś pomysły na to? Bo nie wiem czy wogule da sie cos z tym zrobić. ( A tak wogule jesli podobne pytanie juz bylo w wątku to sory ale nie duzo tego i nie czytalam wszytskiego!)
__________________
Namaluj tęczę ołówkiem.


Mów mi Malina
Inv3ntion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:24   #2983
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

dzis byłam u fryzjera i spod z czerwonego zmienilam na ciemny braz i te pasemka tak samo, obcięłam popalone końcówki i nie farbuję już więcej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:45   #2984
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
sorki że tak póżno
zdjęcia troche nie wyraźne, na dniach zrobię lepsze
jedno było robione we wrześniu a drugie tydzień temu
odrosty zaznaczone są kreską, szczerze to już nie rzucają się w oczy bo ja miałam pasemka

sliczne wlosy a kolor cudowny
a tu znow moje odrosty , ktore mi sie strasznie nie podobaja tzn. wlosy sa w super kondycji , ale im wiecej odrostu tym bardziej nie podoba mi sie moj kolor i nabieram ochoty aby znow je ufarbowac ehhh...
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:58   #2985
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

przyłączam się do wątku-nie farbuje dobrych 7 miesięcy i mam już spore odrosty....

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2010-04-29 o 08:52
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 08:56   #2986
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
sliczne wlosy a kolor cudowny
a tu znow moje odrosty , ktore mi sie strasznie nie podobaja tzn. wlosy sa w super kondycji , ale im wiecej odrostu tym bardziej nie podoba mi sie moj kolor i nabieram ochoty aby znow je ufarbowac ehhh...
właśnie kolor mi się nie podoba, taki mysi

a mi się właśnie kolor twoich odrostów bardzo podoba
nie farbuj!!!!!
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:28   #2987
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

przyłączam się do was z radością
od lat jestem platynową blondynką.
włosy mam jak siano,poniszczone,kruche ,suche i beznadziejne.
ostatni raz farbowałam 19.10.2009r czyli 13 dni temu i nie mam zamiaru już farbować.
wiem,że nie bedzie łatwo,ale jestem zdecydowana i zdeterminowana jak nigdy dotąd. razem bedzie raźniej!
pozdrawiam serdecznie
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 10:46   #2988
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hermit jesteśmy z Ciebie dumne! fajnie wyglądasz, i super, że sie nie dałas skusić na farbowanie!
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 11:08   #2989
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hermit-piekny odrost. ja mam niecale 4 cm
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 08:27   #2990
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez astromeriaa Pokaż wiadomość
Hermit jesteśmy z Ciebie dumne! fajnie wyglądasz, i super, że sie nie dałas skusić na farbowanie!
Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Hermit-piekny odrost. ja mam niecale 4 cm
hehe dzieki dziewczyny w domu już na mnie patrzeć nie mogą ale jak chce się wrócić do naturalnego kolorku to innej drogi nie ma. narazie jakoś daje rade pokusom
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:34   #2991
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja też ciągle zapuszczam odrosty(jakieś 4 miesiące).
Mam odrost 5-6 cm. Trochę wolno mi te włosy rosną. Wspomagam je radicalem, piję pokrzywę(chociaż nieregularnie), mam zamiar zaopatrzyć się jeszcze w wax .
Odrosty mam na szczęście mało widoczne. Farba mocno sprała się z mojego naturalnego blondu(na pewno ciężko jest powiedzieć, że to był kiedyś brąz). Teraz to wygląda jak blond z lekko rudawą poświatą i odrosty bez poświaty.
Mimo wszystko planuję za jakiś czas się ściąć, bo moim włosom jest to naprawdę potrzebne, prostowanie i farbowanie strasznie je zniszyło. Myślę, że poczekam z tym do wakacji, chyba że będę wyglądać tragicznie, to wtedy wcześniej.

W ogóle, co myślicie o takich krótkich fryzurach? Ja nigdy nie miałam włosów krótszych niż do brody(i to jeszcze w dzieciństwie) pewnie dziwnie bym się czuła. Chciałabym mieć zdrowe włosy
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:56   #2992
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

fryzura git
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:10   #2993
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

fajna fryzura ale mi by nie pasowala.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:35   #2994
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Moje Drogie, niestety wypisuje sie z klubu....Zaraz tlumacze co i jak
Odrost byl juz w miare spory, z tylu juz naprawde okazaly, wiec w przyplywie zlego humoru i checi pozbycia sie "balastu"obcielam farbowance....Tzn. zostalo mi tak ok 1 cm blondu(w niektorych miejscach)...Wloski mega krotkie, ale jak sie pokombinuje z opaskami i srodkami do stylizacji to wyglada w miare ok...
Wszystko pieknie, ale moj naturalny kolor wygladal jakbym wpadla w popiol i to naprawde ciemny(zdjecie nr1)...Czulam sie w nim okropnie!W ogole nie pasuja mi takie ciemne wlosy.Dlatego niestety, albo stety, jestem na powrot blondynka i dobrze sie z tym czuje.Teraz nie rozjasniam wlosow tak mocno i czesto, wiec mysle, ze jakos to bedzie.
Szkoda, bo naprawde wierzylam, ze moje naturalne beda ok (liczylam, ze beda w odcieniu zblizonym do tego, kiedy jeszcze nie zaczelam farbowac-zdj. nr 2).Niestety, w moim przypadku natura sie pomylila;-)
Nie zmienia to faktu, ze trzymam za Was kciuki i namawiam do: hodowania, pielegnowania i przede wszystkim NIE FARBOWANIA!
Bede tu zagladac, zeby zazdroscic i gratulowac tym z Was, ktore wytrwaly. Nie dajcie sie i POWODZENIA.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:11   #2995
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dziekujemy,jakos sie trzymam.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:29   #2996
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

co tak cicho od 3 dni?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:12   #2997
salsaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam dziewczyny
A ja mam ten sam problem, tyle, że nie mam chyba wystarczająco dużo silnej woli żeby czekać aż tak długo na mój naturalny kolor..
Już od ponad siedmiu lat farbuję włosy ciemnym brązem, ale i tak kolor po kilkunastu farbowaniach zaczął wychodzić czarny?! (załączam zdjęcie). Mam zniszczone włosy, a do tego proste i cienkie. Bardzo chciałabym zejść z tej czerni do naturalnego koloru (średni brąz), ale nie chcę też ścinać włosów, bo już od roku je zapuszczam.. Może wiecie i podpowiecie coś na temat dekoloryzacji u fryzjerki?? Czy włosy mocno są wtedy zniszczone? Czy w ogóle taki zabieg się opłaca?
__________________
kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei..
salsaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:32   #2998
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

najlepiej zapoznaj sie z watkiem o dekoloryzacji-znajdziesz tam sposoby, produkty i fotki zwiazane z tym zabiegiem(wtedy zdecydujesz czy ten zabieg Ci sie oplaca)
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:07   #2999
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dziewczyny, ja rozjasnialam od 14 roku zycia (teraz mam 29), a to balejazyk a to sredni blond, kilka razy zafundowalam im horror farbowania 5 razy w ciagu jednego dnia i doczepialam sztuczne wlosy i teraz co???? Od stycznia tego roku nie farbuje, mam jakis 10-12cm odrostu, wlosy do ramion i PRZESWITY przy przedzialku. Ratuje sie Nanogenem w proszku bo mi od tych farbowan wlosy bardzo sie przerzedzily. Nie wiem czy to od szarpania ich po myciu, a jak sie czesze mokre mocno rozjasnione wlosy to wiadomo, pourywalam je z cebulkami, podraznilam skore glowy kilkakrotnie... Cienkie one sa baaardzo.

Ciezko mi bylo sie przyzwyczaic do moich mysich wlosow, ale jakos sie trzymam Nawet zaczelam je lubic. Jezeli ktora z Was sie zastanawia farbowac, czy nie... NIE farbujcie, ja zaluje i to bardzo.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:18   #3000
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja rozjasnialam od 14 roku zycia (teraz mam 29), a to balejazyk a to sredni blond, kilka razy zafundowalam im horror farbowania 5 razy w ciagu jednego dnia i doczepialam sztuczne wlosy i teraz co???? Od stycznia tego roku nie farbuje, mam jakis 10-12cm odrostu, wlosy do ramion i PRZESWITY przy przedzialku. Ratuje sie Nanogenem w proszku bo mi od tych farbowan wlosy bardzo sie przerzedzily. Nie wiem czy to od szarpania ich po myciu, a jak sie czesze mokre mocno rozjasnione wlosy to wiadomo, pourywalam je z cebulkami, podraznilam skore glowy kilkakrotnie... Cienkie one sa baaardzo.

Ciezko mi bylo sie przyzwyczaic do moich mysich wlosow, ale jakos sie trzymam Nawet zaczelam je lubic. Jezeli ktora z Was sie zastanawia farbowac, czy nie... NIE farbujcie, ja zaluje i to bardzo.
ja teraz się zastanawiam... bo mam ok 3cm odrost albo i nie... i nie to że swoich włosów nie lubie, w sumie już bym chciała mieć swój kolor, ale szlak mnie trafia z resztą, z tymi farbowanymi:pala :
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.