nie rozumiem co tu się dzieje - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 15:55   #121
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Chyba taka jego rola - pilnowanie porządku
...

Tak to można powiedzieć o osiedlowym dozorcy - to jego praca, musi się tym zajmować codziennie i jest z tego rozliczany. Moderatorem nie jest się ani 8 ani tym bardziej 24 godziny na dobę...
Przykre że tego nie rozumiecie i oczekujecie od zielonych "pełnej gotowości".
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:00   #122
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ines Moderator ma swoje obowiązki - Ty nazywasz to pracą o.k
Nikt nie oczekuje od "Zielonych" pełnej gotowości tylko dbania o porządek na forum - a to można robić i raz na miesiąc .
Jelonku - miejmy nadzieję, że pomoc szybko nadejdzie.
Pozdrawiam cieplutko
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:07   #123
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Nikt nie oczekuje od "Zielonych" pełnej gotowości tylko dbania o porządek na forum - a to można robić i raz na miesiąc .
Ale nie mów że nikt nie oczekuje bo sama w tym wątku dopytujesz się "gdzie jest moderator i dlaczego nie reaguje na ten bezsensowny wątek".

Inna sprawa, że nie rozumiem jakiej reakcji oczekujesz bo chyba nie zamknięcia tego watku?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:11   #124
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ines oczekuję reakcji - nie mi decydować jakie będą jej skutki.
Żeby nie podsycać atmosfery , która i tak jest już wystarczająco gorąca zakończę z mojej strony wypowiedzi w tym wątku - mamy tak piękny dzień, szkoda czasu na przepychanki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:20   #125
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Chyba nikt nie oczekuje od moderatorów pilnowania paznokciowego 24 godziny na dobę ale mam wrażenie, że oni to podforum naprawdę wyjątkowo zaniedbują. Jestem tu praktycznie codziennie, tak już od ponad roku i jakiegokolwiek moderatora widziałam tu kilka razy - na palcach jednej ręki możnaby te razy policzyć. Na innych podforach jakoś częściej tych moderatorów się spotyka. A później wychodzi na to że paznokciowe jest najgorsze hmmm
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:22   #126
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

echhh podsumowujac wypowiedzi napisze krotko

" DZIEWCZYNY :
NIE ODPOWIADAJMY NA DUBLE
JESLI KTOS MA COS DO NAPISANIA TO KONKRETNA ODPOWIEDZ NA KONKRETNE PYTANIE W KULTURALNY SPOSOB BADZ
NIE PISAC NIC!!"

i juz swoje sargastyczne wypowiedzi wypisywac na forach poetyckich :/
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:25   #127
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość

i juz swoje sargastyczne wypowiedzi wypisywac na forach poetyckich :/
To nie było ani kulturalne ani uprzejme...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 16:25   #128
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Szczerze? Widuję tu moderatorów raz na "ruski miesiąc" i to zazwyczaj, gdy ktoś, tak jak prawdopodobnie stało sie tu, poinformuje ich o całej sprawie. Na codzień, jest tu bałagan, setki powtarzających sie postów i bezsensownych dyskusji.
Sam kiedys byłam modem i za swój obowiązek uwazałm co najmniej raz dziennie przejrzenie wszystkich nowych wypowiedzi, które pojawiły sie na moderowanym przeze mnie forum. Gdy były to 1000 raz powtarzane ptania- odnajdywałam link odsyłałam do niego i zamykałam post. Tak, jestem tytanem pracy. Po prostu nie cierpie organicznie fuszerki i juz!
Tymczasem tutaj moderatorzy pojawiają sie, gdy ktoś ich "zawoła", wlepiaja punkty karne Pauli ( a teraz pewnie i mi za chwile szczerości), po czym nastepne kilka miesięcy ich nie ma, sądza po bałaganie, albo są i nic nie robią....

Co do odpowiedzi na powtarzające sie pytania, to też mam pytanie- "Czyktos przeczytał moją wypowiedź?" bo jest tam odpowiedź dlaczego kiepsko wykonane tipsy są bardziej szkodliwe dla zdrowia niż kiepsko wykonany makijaż.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:33   #129
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

echhhh... napisalam w sposob prosty dla wszystkich .... nie widze nic nie uprzejmego w tym

zeby bylo wiadomo o co chodzi ww atku bo mam wrazenie ze kazdy pisze o czym innym
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:47   #130
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Jeny,
ale wątek.....

ja dodam tylko jedną rzecz (dla Ray i innych), która pisała, że na kurs "trzeba mieć kasę" albo "mama dała pieniądze na kurs" - otóż: wystarczy trochę dobrej woli,przespacerowanie się do Urzędu Pracy w swoim mieście i zapytanie o kursy stylizacji/przedłuzania paznokci metodą żelową/akrylową/inne kursy nie tylko dot. paznokci finansowane ze środków pochodzących głownie z EFS z UE i dzięki temu osoba, która chce się tym porządnie zająć, a nie ma/nie chce/ma też inne wydatki może ukończyć taki kurs zupełnie za darmo, albo płacąc tylko 5%, bo z reguły 95% jest finansowane ze środków unijnych.

Ja sama jakiś czas temu w wątku o kursach w Kielcach umieściłam wiadomość,że widziałam na takiej a takiej ulicy szyld informujący o kursach, które są w 95% finansowane z UE;

jeżeli sie nie mylę (a jeśli się mylę to proszę mnie sprostować), ale chyba awa2001 właśnie jest (albo już ukończyła) taki kurs ---> kurs właśnie finansowany ze środków unijnych


takich kursów, które są finansowane z UE w Polsce jest mnóstwo, nie dot. tylko one stylizacji paznokci - i takie kursy są prowadzone przez naprawdę kompetentne i znające się tym osoby, krótko mówiąć, są prowadzone przez profesjonalistów

EDIT:
a co do moderatorów - niestety, ale na paznociowym pojawiacie się (dokładnie jak to określiła albertyna)-raz na ruski rok, a tu...w tym wątku wystąpił nagle ogromny wysyp moderatorów, w życiu na paznokciowym forum nie widziałam Was aż tylu tylko szkoda, że nie zareagujecie jakos na ten wątek, np. własnie zamykając go - a dlaczego go zamykając? dlatego, że ten wątek będzie trwał w nieskończoność, będą się pojawiały kolejne osoby optujące za jedną albo za drugą stroną, albo za żadną i dyskusja będzie sobie trwała i trwała aż wątek osiągnie 100000 stron i do niczego nie zaprowadzi ....

zgadzam się, z tym, że moderatorzy, jak wszyscy mają swoje prywatne życie, ale prawdą też jest, że na paznociowym w ogóle Was nie ma a jak ktoś się pojawi to bardzo rzadko - a teraz jest Was tu pełno i dalej sie ten wątek ciągnie...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:00   #131
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

hmm chcialam dodac ze moderatorzy to jedno ale tematem watku jest kultura w wypowiedziach... wiec nie czepiajmy sie tez moderatorow ale same zacznijmy pisac w sposob konkretny bez zbednych komentarzy..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 17:02   #132
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

A ja własnie znalazłam taka "perełkę" pasującą do wątku...
Warto poczytać, żeby zrozumieć o co dokładnie chodzi Ray...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post4582106
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:14   #133
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
A ja własnie znalazłam taka "perełkę" pasującą do wątku...
Warto poczytać, żeby zrozumieć o co dokładnie chodzi Ray...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post4582106
Ale numer! Judy miałam wklejać tu ten sam wątek!!!
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:18   #134
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Jula84 szukamy dalej?
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:23   #135
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

tak, wiem, że głównie w tym wątku chodzi o kulturę wypowiedzi i faktycznie czasami odpowiedzi dziewczyn są dosadne, ale czytając całość danych wątków to się nie dziwię, że odpowiadają tak a nie inaczej....

EDIT:
dziewczyny no i co?
teraz będzie przekopywać forum w poszukiwaniu wątków, gdzie dziewczyny odpowiedziały "mniej grzecznie" i wklejać linki tutaj?

chyba teraz widać dobitnie, że ten wątek do niczego nie prowadzi a zamieni się w jedno wielkie bagno,gdzie jedni zaczną naskakiwac na drugich....
dlatego pisałam,że ten wątek powinien powinien być zamknięty, bo:
1. bedziemy się prześcigiwać w wyszukiwaniu wątków albo
2. będziemy dalej prowadzić "dyskusje" albo
3. będziemy pisać - ja popieram tą a ja tamtą bla bla bla
4. będziemy oceniać sens i poziom kulturalności wypowiedzi danych dzieczyn, czyli co? będziemy się bawić w krytyków?

to do niczego nie prowadzi...

jak tak bardzo chcecie się bawić w wyszukiwanie takich wątków to może ja też się przyłączę i zacznę wyszukiwac wątki, ale takie, gdzie dziewczyny służą pomocą i pomagają rozwiązać probemy innym ...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:26   #136
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Jula84 szukamy dalej?

hihi.
Ciekawa jestem ile ten wątek bedzie miał stron, ale jednego jestem pewna: dobrze że powstał. Zobaczymy teraz jak Paznokciowe forum będzie wyglądać...
Ja wracam do nauki.Jutro przedprzedostatni egz w sesji...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:37   #137
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość


jeżeli sie nie mylę (a jeśli się mylę to proszę mnie sprostować), ale chyba awa2001 właśnie jest (albo już ukończyła) taki kurs ---> kurs właśnie finansowany ze środków unijnych
nie mylisz się awa ukończyła kurs refundowany przez Unię 2 miesiące temu, ale jeszcze sie nie odważyła robić komukolwiek paznokietków, natomiast zawsze chetnie służę pomocą ( niewielką i raczej obrazkową) , zdublowane wątki odsyłam do wyszukiwarki lub omijam, na proste pytania odpowiadam,( bo tylko na takie powinnam po jednym kursie , nawet jeśli są pozornie głupiutkie. Trudniejsze pytania pozostawiam prawdziwym stylistkom, nie odzywając sie ani słowem, co wiecej sama chłonę odpowiedzi dziewczyn dzielących się swoją wiedzą.
Polecam taki kurs wszystkim początkującym stylistkom, nie trzeba wtedy "kasy mamusi" ani " potu lejącego sie po tyłku". Szukałam kiedyś dla jednej z wizażystek takich kursów i wbrew pozorom jest ich dużo, a na pewno w każdym większym mieście.

Uśmiech, usmiech i jeszcze raz usmiech ))))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:51   #138
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie oczekuje od moderatorów pilnowania paznokciowego 24 godziny na dobę ale mam wrażenie, że oni to podforum naprawdę wyjątkowo zaniedbują. Jestem tu praktycznie codziennie, tak już od ponad roku i jakiegokolwiek moderatora widziałam tu kilka razy - na palcach jednej ręki możnaby te razy policzyć. Na innych podforach jakoś częściej tych moderatorów się spotyka. A później wychodzi na to że paznokciowe jest najgorsze hmmm
Święta racja
24 h na dobę to przesada, ale uważam że, moderator powinien czuwać na forum i przynajmniej orientować się co tu się dzieje.

Są w ogóle jakies zasady określające funkcję moderatorów
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:59   #139
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Jejku miał byc eot, ale powstrzymać się nie mogę, bo to godzi w moje uczucie sprawiedliwości społecznej.

Ależ nawet ten wątek jest czystym przykładem traktowania na Paznokciowym. Stali bywalcy niejako z "pazurami " rzucają się nie patrząc na autorke wątku, na moderatorów, mało tego na osoby, które miały uprawnienia do wlepiania punktów karnych.

Troszeczkę pokory. Ponadto uważam, że Jelonek przeczytała wątek, więc mogła ocenić wątek samodzielnie i punkty paulikrk nie wpadły za niewinność. Dajcie wypowiedzieć się innym, a nie narzucacie swoją odpowiedź.
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 18:00   #140
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Jula84 i Judy_21 - bezsensowny wątek za przykład podałyście;

przecież wyraźnie w nim widać, że Paula i Obla odpierały ataki (i to ataki na najgorsyzm pozimie) wizażanki, która nie mogła przyjąć słowa krytyki (jak widziałyście paznokcie zamieszczone na jej stornie internetowej to chyba nie stwierdzicie, że są one piekne i jeszcze takie paznokcie instruktor wykonuje ) - ja w podanym wątku widzę jedynie agresywne, kąśliwe uwagi pisane przez anię i super ironiczne wypowiedzi Pauli - niestety jak widać, nie do zrozumienia dla tej Ani, która jakby nie zważała na odpowiedzi i dalej pisała sobie bzdury i bzdurki....
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:09   #141
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Jula84 i Judy_21 - bezsensowny wątek za przykład podałyście;

przecież wyraźnie w nim widać, że Paula i Obla odpierały ataki (i to ataki na najgorsyzm pozimie) wizażanki, która nie mogła przyjąć słowa krytyki (jak widziałyście paznokcie zamieszczone na jej stornie internetowej to chyba nie stwierdzicie, że są one piekne i jeszcze takie paznokcie instruktor wykonuje ) - ja w podanym wątku widzę jedynie agresywne, kąśliwe uwagi pisane przez anię i super ironiczne wypowiedzi Pauli - niestety jak widać, nie do zrozumienia dla tej Ani, która jakby nie zważała na odpowiedzi i dalej pisała sobie bzdury i bzdurki....
Ależ zgadzam sie w 100%! ta Anka tak zachowywała się mocno nie przyzwoicie ale popatrz na pierwszy ironiczny komentarz pauli (jeszcze zanim ta Anka się "odezwała") potem jakieś tekst"Ania nie podskakuj" ... Chyba właśnie od tego się ta "wojna" tam zaczęła...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:33   #142
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Kalex proszę przeczytaj dokładnie i od samego początku dany wątek, a może jednak się z nami zgodzisz... pierwsza krytyka pojawia sie już w 7 poście... w dodatku krytykowany jest post 6....
Dziewczyna dostała od razu uszczypliwy komentarz, a później to już same "kwiatki" lecą.
Ale nam nie chodzi o to kto i jak sie broni, czy jest atakowany i odpowiada na zaczepki, ale o to, w jaki sposób prowadzona jest konwersacja...
Miłej lektury
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:55   #143
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

rzeczywisice takich watków jest duzo sama na takie trafilam.... nie rozumiem wydawalo mi sie zawsze ze jesli ktos ma duzą wiedze to raczej sie nie popisuje przed innymi...

to tak jak ja bym zaczela sie nasmiewac z kosmetyki i z czegos o czym dana osoba nie pojecia... a skad ma miec??? jak ja skonczylam studia kosmetologiczne gdzie tego w gazetach nie napisza... i nie widze powodu nasmiewania sie z takiej osoby tak samo nie widze powodu dogryzania osobom ktore dopiero co rozpoczely nauke stylizacjii... wybaczcie ale nie znam artysty ktore od razu maluje porterty za tysiace dolarow tak na prawde zeby zdobyc cos trzeba ciezko pracowac cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc...

a swoja droga ku przestrodze tym wszystkim po kursach .... mam kolezanki ktore ukonczyly kursy i wcale rewelacji w paznokciach nie robia a poszlam raz do salonu gdzie bylam strasznie zachwycona paznokciami do slubu kazdy mowil ze jak naturalne jak zapytalam gdzie robila kurs bo sama sie wybieram to ona ze sama sie nauczyla robic wiec tak na prawde jesli tkso bardzo chce to wszystko jest mozliwe .. wiec ja nie widze powodu nabijania sie z innych osob...

moze ten watek jest bezsensowny a moze i nie moze ktos wyciagnie z tego jakies wnioski a nie bedzie zapieral sie rekami i nogami ze jest inazej niz widac po przykladach jego sprawa

uwazam ze nie warto milczec bo i dlaczego.... chce korzystac z tego forum poniewaz sama zaczynam nauke stylizacjii i chcialabym sie dowiedziec innych rzeczy nie tylko od szkoleniowca ale od dziewczyn z ich doswiadczenia i denerwuje mnie fakt przedzierania sie przez "glupie" odpowiedzi ....

dlatego uwazam ze ktos powinien zrobic z tym porzadek ale racja od teraz bede po prostu wklejac "zly post" moze tak nastapi reakcja
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:17   #144
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie oczekuje od moderatorów pilnowania paznokciowego 24 godziny na dobę ale mam wrażenie, że oni to podforum naprawdę wyjątkowo zaniedbują. Jestem tu praktycznie codziennie, tak już od ponad roku i jakiegokolwiek moderatora widziałam tu kilka razy - na palcach jednej ręki możnaby te razy policzyć. Na innych podforach jakoś częściej tych moderatorów się spotyka. A później wychodzi na to że paznokciowe jest najgorsze hmmm
Czyli jakby byli moderatorzy 15 razy dziennie, to wtedy byłby spokój? Hmmm nie zachowujmy się jak dzieci, które potrzebują stałego opiekuna, bo chyba już nimi dawno nie jesteśmy Dorosły i poważny człowiek potrafi zachować się na poziomie zawsze, a nie tylko wtedy kiedy ktoś nad nim czuwa (ktoś posiadający karteczki). Zaniedbanie od strony sprzątania forum, łączenia wątków to jedno, a kultura wypowiedzi to druga sprawa, która powinna być zachowana nawet w największym bałaganie na portalu.
I proszę nie mówcie mi, że jeżeli na podforum paznokciowym byłby porządek to nie zdarzałyby się kąsliwe, pozbawione sensu uwagi niektórych osób, których jedynym celem jest tylko i wyłącznie zaistnienie jako ta z najzabawniejszym dowcipem, najbardziej ironicznym tonem wypowiedzi, zdeptującym człowieka podczas gdy reszta tych niektórych poklaskuje i cieszy się jak małe dziecko, którego przywódca osiedlowej bandy przestraszył mniejszego od siebie Dosyć żenujące posunięcia, nie pasujące do zachowania wizażanek i użytkowniczek takiego portalu jak ten.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:34   #145
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Mylisz sie Jelonku- gdyby forum było "posprzatane" nikt nie miałby miejsca na wciskanie mniej bądź bardziej dowcipnych/kąsliwych uwag.
Wiem, to z doswiadczenia z forum, gdzie byłam modem. Tam był porządek az do przesady.
Druga sprawa- kąsliwe uwagi nie sa wypisyane wbrew temu co sadzisz, dlatego, ze ktos zamierza zabłysnąc, tylko pojawiaja się, gdy otwiera sie wizaż chciałby sie pogadac o paznokciach, a tu pierwsze 20 postów trakuje o tym samym, na prawde przy 38 nerwy puszczają Zwłaszcza, ze codziennie jest to samo.

Głowne tematy:
-Zrobiłam sobie sama/zrobiła mi kolezanka tipsy na żelu z Allegro, nie trzymają sie, MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC DLACZEGO!!!! A jak nie obrzuce Was błotem
-Nie ukończyłam kursu bo mnie na to nie stac, dlatego MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC JAK ZROBIĆ TIPSY!!! A jak nie obrzuce Was błotem
-Jakie żele/akryle z Allegro sa najtańsze i najlepsze
-nie będę wyrzucała kasy w błoto na stylistkę sama sobie zrobię paznokcie tylko MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC JAK TO ZROBIĆ

itp....

Proszę Cie, Jelonku zwróc uwage, ze to nasza praca, ze źle załozone tipsy, to nie kiepski makijaz, który najwyżej się zmyje, to nie kiepski samoopalacz, po którym najwyżej bedę wygladałajak biedronka. Żle założone tipsy moga spowodowac choroby, które leczy sie latami, a ceny za kuracje liczy sie w tysiącach złotych...
Niezadowolona klientka opowie wszystkim swoim kolezankom jak to te wstretne tipsy zniszczyły jej paznokcie , a jej koleżanki widząc jej masakrę zamiast paznokci do stylistki juz raczej nie pójdą... Na czym, my zawodowe stylistki stracimy.

Czy to pozwala Ci zrozumiec nasza irytacje i czasem, moze zbyt gwałtowne wypowiedzi?
Ilez mozna?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:51   #146
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Mylisz sie Jelonku- gdyby forum było "posprzatane" nikt nie miałby miejsca na wciskanie mniej bądź bardziej dowcipnych/kąsliwych uwag.
Sprzątanie forum to jedno, ale posty uważane za głupie nadal będą się tu pojawiać, ponieważ nie zrobimy dostępu do paznokciowego tylko po uprzednim sprawdzeniu wiedzy, ilości dyplomów czy ukończonych kursów, więc obawiam się, że kąsliwe uwagi pojawiałyby się nadal.
Miejmy nadzieję, że Szefostwo znajdzie moda i zapanuje porządek nie tylko w wątkach, ale i przypilnowany zostanie ton wypowiedzi.
Liczę, że wizażanki czytające wątek, które nie chcą się wypowiadać, bo się czegoś obawiają np., będą moderatorom pomagać zgłaszając złym postem wszelkie te łamiące regulamin.

Cytat:
Proszę Cie, Jelonku zwróc uwage, ze to nasza praca, ze źle załozone tipsy, to nie kiepski makijaz, który najwyżej się zmyje, to nie kiepski samoopalacz, po którym najwyżej bedę wygladałajak biedronka. Żle założone tipsy moga spowodowac choroby, które leczy sie latami, a ceny za kuracje liczy sie w tysiącach złotych...
Niezadowolona klientka opowie wszystkim swoim kolezankom jak to te wstretne tipsy zniszczyły jej paznokcie , a jej koleżanki widząc jej masakrę zamiast paznokci do stylistki juz raczej nie pójdą... Na czym, my zawodowe stylistki stracimy.
Czy to pozwala Ci zrozumiec nasza irytacje i czasem, moze zbyt gwałtowne wypowiedzi?
Ilez mozna?
Niestety nie pozwala mi to zrozumieć takiego zachowania. Nie sądzę żebyście chciały mieć opinię wrednych bab naśmiewających się i w złośliwy sposób krytykujących to czy tamto, bo internautka może być kiedyś Waszą klientką, do której jak sądzę żadna z Was by się tak nie odezwała? Bo jeśli zdarzyłoby się to którejś z Was w życiu prywatnym, to szybko byście te klientki utraciły. Nie raz zdarzy się, że przyjdzie do Was osoba nie mająca zielonego pojęcia o stylizacji paznokci, która też może wyskoczyć z absurdalnym pomysłem, polecam więc więcej cierpliwości.
Nie wyobrażam sobie żebym mogła się odezwać w podobny sposób do któregoś z kolei pacjenta w danym dniu, który nie wie co to jest EEG czy PL. Sztuka polega na tym aby zdobytą wiedzą się podzielić, a nie napajać i nabijać z tych niezorientowanych w temacie.
Tyle ode mnie, miejmy nadzieję, że dodatkowy mod szybko się znajdzie, a i wizażanki na to forum zaglądające będą pomocne (korzystajcie proszę ze złych postów).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:59   #147
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Jelonku, alez problem lezy własnie w tym, ze wiele dziewczyn, jak to napisałam juz w poście powyzej OCZEKUJE OD NAS DZIELENIA SIE WIEDZĄ PROFESJONALNĄ Zauwaz ile jest watków- "jak ładnie malowac paznokcie?", albo "Mam suche skórki, czy jest na to domowy sposób?" , domowe kuracje na zdrowe paznokcie" itp...a ile "Jak zrobic tipsy, krok po kroku" i pochodne.
I tu jest pies pogrzebany!
Wiedzą, która jest dostepna dla klientek chetnie się dzielimy, jednak ta, ktra powinna być zastrzezo a dla profesjonlaistów, chcemy zachowac dla siebie... także dla dobra naszych teraźniejszych i przyszłych klientek...

Mówiąc klientce, na czym polega zabieg EEG, nie tłumaczysz jej jak go wykonać w domu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 20:35   #148
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Nutka Pokaż wiadomość
kpisz z "kluskow" .....a denerwuje Cie że ktos zada pytanie z dziedziny w ktorej jesteś orlem i tak bardzo cięzko zapracowaleś...brak słów..
To nie była kpina...tez lubię gotować..i absolutnie nie dyskryminuje ani nie poniżam pasjonatek gotowania Pozatym Nutko wyrwałaś część mojej wypowiedzi i przez to straciła ona swoj sens i to co chciałem wyrazic. A odnosnie tego "orła"....orłem nie jestem...powiem wiecej...daleko mi do bycia orłem. Nie zmienia to jednak faktu ze KAŻDY zarobiony grosz przeznaczam na kształcenie siebie i doskonalenie warsztatu. Powoli WŁASNYMI SIŁAMI zmierzam do celu.

Cytat:
Koncze ta wymiane zdan bo TY nigdy nie zrozumiesz że autorce watku chodzilo o KULTURĘ wypowiedzi ,o GRZECZNOŚĆ, UPRZEJMOŚĆ...i powiem Ci raz jeszcze na tym forum jest to wymagane.
Nie neguje tego ze na tym forum kultura jest wymagana. Nie chcę tworzyc sztucznych konfliktów. Po prostu wyrażam swoje zdanie. To tyle. Pozdrawiam.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 21:30   #149
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

NA PROŚBĘ PAULIKRK!!!!!
NIestety nie mogę dalej uczestniczyć w tej jakże interesującej dyskusji dlatego poprosiłam Blue o udzielenie ostatniej posługi . W kwestii moderatorów - nijak nie przekonują mnie twierdzenia o waznym egzaminie i weterynarzu..a to z prostej przyczyny. Niecały miesiac temu Ines napisała mi w mailu, że ją już nudzą nasze wieczne słowne przepychanki i postanowiła reagowac
tylko na zgłoszenia dotyczące nieopłaconych reklam. Ma prawo - tak
naprawdę paznokcie to podwórko Dolly.
Sęk w tym,że Dolly nie widziałam tu od chyba półtora roku. To chyba wiele wyjaśnia.
W kwestii bana - nad awatarkiem mam uroczy napis "ban tymczasowy" ( kurcze, nie do twarzy mi w pomarańczowym - ale trudno ) z kolei na wizazu wyskakuje mi napis "czas odblokowania - nigdy" . Ktora opcja jest poprawna bo nie wiem czy mam się już ciąć z żalu i niepowetowanego smutku czy mogę jeszcze poczekać ?
I pozdrawiam jeszcze wszystkie kochane, jakże niekulturalne dziewczyny - nie bójcie się , moc będzie ze mną , przetrwam jakoś ten ciężki dla mnie okres

Dziekuje za uwage w imieniu Paulikrk i swoim
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 21:53   #150
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Blue jestem z Paulą! Cóż może pomarańczowa rewolucja nas ogarnie? ..

A tak szczerze Jelonku to za co ona dostała to ostrzeżenie(a jak słyszymy ban dla Pauli - przed Twoją info o tym jest podany cytat z jej wypowiedzi) ???
Za "brzydkie słownictwo"? To wczytaj się proszę porządnie w inne wypowiedzi tutaj, bo Paula przynajmniej odmieniła to jakoś, a nie napisała po polsku pomiędzy gwia*zdka*mi.
Pozdrawiam.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.