Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 22:24   #2371
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tulipanna dziekuje za odp. ale zanim zajrze na ten wątek mogłabys mi powiedziec czy te kosmetyki są kosmicznie drogie? nie zarabiam na siebie wiec jesli kosztują fortunę to teraz sobie i tak na nie nie pozwolę jako studentka póki co rzucilam wszystko i stosuje tylko humektan i jest najlepiej nic nie wyskakuje, buzia sie nie przetluszcza.. rewelka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 22:27   #2372
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Laity a chodzilas z buźką do dermatologa albo kosmetyczki? hmmm na mnie tez nie dzialaly te wszystkie cudowne kosmetyki dopóki nie zdarłam starej twarzy.. moze trzeba pobudzić buzię jakąs terapią szokową od kosmetyczki? czasem decyduje przypadek- a nóż widelec ci pomoze.. i nie przejmuj sie powyciskaną buzią.. jeśli nie studiuje z tobą tżcik to kim sie tam przejmowac mnie tam guzik obchodzą mysli innych o mojej twarzy.. przeciez sama widze ze ich tez nie są idealne a szczególnie tych wszystkich "pind" jak sie przyjrzec to mają gorszą cerę od mojej i tone tapety wiec niech spadają my jestesmy najpiękniejsze i co komu do domu trzymaj się laska i usmiechnij sie mimo wszystko tancerka niech cie trzyma na duchu
Tancerko, dzięki ogromne za wsparcie

Niestety niedoszły tż studiuje na tym samym wydziale i na dodatek jutro jest taki dzień, że siłą rzeczy się widzimy. Miałam wyglądać świetnie (co by mu żal tyłek ścisnął na mój widok), a będę wyglądać jak pół d... zza krzaka. Ehh...

Co do kosmetyczki/dermatologa - chodziłam bardzo długo. Jakiś rok temu zakończyłam kurację Aknenorminem i moim zdaniem udało się mimo, że trądzik w 100% nie zniknął. Mam niewielkie zmiany na skórze, ale że ja przez własne przewrażliwienie wszystko wyolbrzymiam, to tak właśnie to wygląda. A jak dojdzie do tego jakieś uczulenie/podrażnienie od jakiejś Novity, odżywek do włosów i innych pierdół to już kaplica jest dla mnie. No i jeszcze to wyciskanie... Niby wiem, że robię dobrze usuwając te gotowce, ale niestety skóra jest przez dobę, dwie zaczerwieniona i kiepsko to wygląda.
Jednak myślę, że najwięszy problem tkwi w mojej głowie - przejmuję się najmniejszą niedoskonałością, plamką itp. To już pod jakąś chorobę psychiczną podchodzi...


No, a na koniec pochwalę się moim nowym postanowieniem
Od jutra zaczynam ograniczać produkty uznawane za szkodzące na cerę - białe pieczywo, makarony, czekoladę, herbatę, herbatniki i takie tam. Przerzucam się natomiast na owoce, warzywa, ryby, świeże soki i będę pić duuużo wody mineralnej, którą naszczęście kocham.
Ciekawa jestem co mi z tego postanowienia wyniknie...

Lolcia trzymaj się jutro. Daj znać jak tam buźka po nocy wyglądała
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 22:38   #2373
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Tulipanna dziekuje za odp. ale zanim zajrze na ten wątek mogłabys mi powiedziec czy te kosmetyki są kosmicznie drogie? nie zarabiam na siebie wiec jesli kosztują fortunę to teraz sobie i tak na nie nie pozwolę jako studentka póki co rzucilam wszystko i stosuje tylko humektan i jest najlepiej nic nie wyskakuje, buzia sie nie przetluszcza.. rewelka
W przeliczeniu wychodzi ok 20zl za 9g opakowanie podkladu. Jednak fakt faktem, ze dochodzi koszt przesylki, pedzla i kusza te wszystkie pudry do finiszu, korektory i cala masa zdrowych elementow do modelowania dzioba. Nie wiem jak Rhea. Tyle, ze w watku umawiamy sie na zbiorowe zamawianie i koszt przesylki spada w zaleznosci od ilosci zamawiajacych osob.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 22:52   #2374
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm podkład raczej mnie nie interesuje gdyz staram sie w ogole odejsc od podkladow bo juz po prostu tego nie potrzebuje. a puderek matujący jakis polecasz? najlepiej jakbym mogla go zobaczyc sobie najpierw- w sephorze chyba jakieś są tak? kurcze jestem kompletnie zielona jesli o to chodzi wiec jakbys cos wiedziala to daj znac bo ja sie po prostu boje kosmetyki w ciemno kupowac a jeszcze przez internet to juz calkiem... wollabym najpierw wytestowac na sobie a dopiero potem kupic tym bardziej ze dobrze mi z moimi kosmetykmi i mnie nie pili do kupna czegos na gwałt


Laity olej tego niedoszłego tżta.. skoro nie jest twoją miłością to niech spada na drzewo tylko błagam ogranicz wyciskanie.. np ustal sobie ze bedziesz wyciskac ale raz w tygodniu!!! nawilżaj buzie i oczyszczaj i cierpliwie zajmij sie czyms innym niz buzią.. moze zadbaj o paznokcie hehe zawsze to odmiana o tych naszych buzi.. one przez ten czas sie same zregenerują i zobaczymy co dalej ale masz mi tu i teraz przysiądz że do soboty nie dotkniesz twarzy i nie bedziesz sie pudrowac !!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:06   #2375
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm podkład raczej mnie nie interesuje gdyz staram sie w ogole odejsc od podkladow bo juz po prostu tego nie potrzebuje. a puderek matujący jakis polecasz? najlepiej jakbym mogla go zobaczyc sobie najpierw- w sephorze chyba jakieś są tak? kurcze jestem kompletnie zielona jesli o to chodzi wiec jakbys cos wiedziala to daj znac bo ja sie po prostu boje kosmetyki w ciemno kupowac a jeszcze przez internet to juz calkiem... wollabym najpierw wytestowac na sobie a dopiero potem kupic tym bardziej ze dobrze mi z moimi kosmetykmi i mnie nie pili do kupna czegos na gwałt
Rozumiem Ale mineralny podklad to nie "podklad podklad". W watku o podkladach mineralnych jest kilka dziewczyn, ktore dopiero dzieki kosmetykom mineralnym zaczely sie codziennie malowac, bo te kosmetyki sa naprawde nieszkodliwe. Podklad mineralny jest sypki i naklada sie go pedzlem. Mozesz potraktowac taki podklad jako puder matujacy Z tym, ze od zwyklego pudru zdrowszy Bo sa rozne formuly do roznych zapotrzebowan skory. Maja rozna intensywnosc krycia. W tych internetowych sklepach wysylaja probki kosmetykow - placisz za sama przesylke. Wiec jesli boisz sie kupowac w ciemno, to mozna wydac te 9$ i sobie potestowac w domu. Minerlne pudry i podklady L'oreal True Match mozesz obejrzec na allegro oraz jak sadze w kazdej przecietnie zaopatrzonej drogerii. Ale jesli jestes zadowolona ze swoich obecnych kosmetykow to nie namawiam. W kazdym razie poczytaj ten watek, do ktorego link Ci podalam, bo znajdziesz tam wiele wypowiedzi dziewczyn, ktore na swoja cere chuchaja i dmuchaja i sa zachwycone tymi kosmetykami Moze Cie do czegos zacheca Pozdrawiam!

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-04-01 o 23:06 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:21   #2376
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko, a mogę obiecać, że zrobię wszystko, żeby nie ruszyć ani jednego do soboty? Ograniczę to wyciskanie, naprawdę, byle by mnie nic nie uczulało bo cholery dostanę...
Z pudru też nie zrezygnuję bo od zawsze mam tak, że na gołej buzi robi mi się więcej tych małych krostek niż jak mam puder. A że to jest mineralny, to nie robi aż tak wielkich szkód
Nie wiem natomiast czy jutro nie będę musiała upaćkać się podkładem... Nie nakładałam go już od dobrych kilku lat, więc mam nadzieję, że jutro też się obędzie.

A jeśli chodzi o tego palanta... Ciężko mi się na razie z tym wszystkim pogodzić i przejść do porządku dziennego. A moja niska samoocena mi w tym nie pomaga.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że pójdę jutro na zajęcia i jakoś ten dzień przeżyję...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:26   #2377
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zanim Cię pocieszę Laity jeden bacik Ci się należy


kurcze nie możesz aż tak broić, jedzonko jedzonkiem, ale jak nie ograniczysz wyciskania to chyba Ci to nie pomoże. Dołączam się do Tancerki musisz nam tu przy wszystkich przysiądz, że dasz buzi odetchnąć

i nie smuć się już
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 23:28   #2378
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Póki co jest u mnie średnio ciekawie,widać jeszcze że zabrałam się za twarz.Jutro biegusiem po jakąś maseczkę lecę do rossmana,póki co używałam takiej zielonej z glinki za 5zł,jaką jeszcze możecie mi polecić dziewczyny? wiem,że jest tu mowa o jakiejś lirene,ale nie mam pojęcia jakiej dokładnie,a musiałabym wertować kilka stron wątku.Jeżeli chodzi o żel do twarzy,używam Yves Rocher i też jestem w miarę zadowolona,aczkolwiek może by tak spróbować czegoś innego,bo On jest dla normalnej cery bez problemów no i podkład to vichy dermablend a twarz smaruję na zmianę devercinem i sudocremem dopiero 14mam wizytę u dermatologajak ja to przeżyję?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:39   #2379
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Z pieknej cery z kilkoma zatkanymi porami poprzez wyciskanie doprowadziłam się do takiego stanu,że przestałam wychodzić na ulicę. Od kilku miesięcy biorę tetracyklinę. Męczyłam swoją skórę dwa lata,od pierwszej wizyty u dermatologa nie wyciskałam ani razu i nie zamierzam.Upokorzenie wychodzenia do ludzi z TAKĄ cerą było ogromne.

Jak mi coś wyskoczy maskuję to podkładem,na noc nakładam Acnefan (firmy Asa).Dośc mocno wysusza,dlatego konieczny jest dobry nawilzający krem.Zmieniłam też tonik i żel z mocnych głeboko oczyszczających na apteczne,do skóry wrażliwej. Poprawa jest duża,żałuje tylko tego co robiłam wcześniej bo bedę musiała usuwac blizny u dermatologa.

I popieram wcześniejsze wypowiedzi,wyciskanie jest objawem nerwicy.Zajmijcie się czymś,jak trzeba to nawet noście po domu rękawiczki,smarujcie dłonie kremem.I przede wszystkim nie podchodźcie do lustra z myślą 'wycisnę tylko jednego' - chyba każda z nas wie,że na jednym się nie kończy.
A jeśli domowe sposoby nie pomogą nie bójcie się iść do psychologa.Leki nie są konieczne,ja obyłam się bez nich..jednak jeśli psycholog komuś nie pomoże to warto pomyslec o psychiatrze,to jest problem nie tylko natury dermatologicznej i trzeba znaleźć przyczynę.
DA SIĘ TO WYLECZYĆ
Pozdrawiam,wyleczona
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:57   #2380
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Pozwolicie ze się przyłączę, bo na razie tylko Was obserwuję i czytam i ciągle mi nie wychodzi moje własne nie ciskanie. Dlatego postanowiłam wczoraj na dobre sie przyłożyć do tego i cały wczorajszy dzień nie tknęłam buźki, tak na dobry początek i start razem z Wami by mieć już dzień za sobą. Ja juz po 1 dniu widzę efekt - plamistosc uległa zmniejszeniu, a to dlatego że wyciskam głównie czarne kropy. Pryszcze mam żadko ale potrafie je przekształcać w tygodniowe strupy i blizny :-( Dlatego tak raz na miesiąc moze zdaży sie dzień że wyglądam jako tako, czyli troche inaczej niz muchomor.
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:01   #2381
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witajcie dziewczyny

Popieram to, co napisała Fugeela Jestem psychologiem (jak to brzmi ) i naprawdę dużo kobiet, a i mężczyzn ma problem z rozdrapywaniem zmian na buzi, nawet tych nieistniejących. Przyczyny są różne, walka długa, ale można ją wygrać. Dlatego polecam zaglądać i do dermatologa i do psychologa i sama tak robię
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 12:32   #2382
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a dla mnie najlepszym psychologiem jest wizaz i mój tżcik jak mieszkalam w wakacje z tżcikiem to nawet 1,5 miesiąca nie wyciskałam!!! a teraz jak jest rok akademicki to zamiast wyciskac staram sie zająć czymś innym zeby nie miec czasu na głupoty czyli wyciskanie np wymysliłam sobie że na wiosne zajmę się sobą i teraz chcę mieć piękne włosy i dłonie wiec smaruję łapki kremami, pazurki wchłaniającą się w nie odżywką i z takim czyms na rękach na pewno nic nie wyciśniecie bo wam sie rece by ześlizgnęły z twarzy więc może by tak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i miec piękną cerę dzięki niewyciskaniu a jednoczesnie piękne dłonie i paznokcie???
piszę to głownie dla Laity która nam obiecała ze do soboty nic nie ruszy na twarzy a przynajmniej się postara więc oficjalnie również w imieniu dziewczyn podsuwamy Ci pomysły na wypełnienie misji
i na pewno twoja samoocena wzrośnie jak bedziesz miec o 2 ładne rzeczy w sobie więcej niż zero jak ci przyjdzie chęć cos powyciskac to zrób sobie np pedicure czy jak to sie pisze hehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:11   #2383
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

muszę się pochwalić nie pamietam żebym miała tak ładną cere.
Przestałam wyciskać jakoś przed świętami wielkanocnymi od tamtej pory miałam tylko dwa momenty słabości raz przycisnęłam nos, a raz brode, ale nie zjechałam twarzy do końca Strasznie się cieszę, dopiero teraz widac jakieś efekty nos nadal jest bardziej czerwony niz reszta twarzy, ale dam mu jeszcze troche czasu

W 100% zgadzam się z fugeela no i gratuluje wyjścia z tego

Laity napisz jak się trzymasz
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:45   #2384
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja przyznam się, że wczoraj z głupoty wydusiłam takie 2 podskórne grudki, które w ogóle nie były widoczne i nie wiem po jaką cholerę przy nich babrałam, ale na szczęście obyło się bez większych konsekwencji, od razu zasmarowałam brevoxylem, po godzince zmyłam żeby za bardzo nie wysuszył, humektan i poszłam spać Obiecuję, że do niedzieli nic nie macnę

Tak poza tym to chciałam podziękować serdecznie Tancerce, która na początku mojej bytności tutaj z anielską cierpliwością odpowiadała na moje pytania, ale przede wszystkim za info o humektanie, bo widzę, że działa cuda. Przypuszczam, że to dzięki niemu moja cera wygląda teraz tak dobrze, bo jest świetnie nawilżona, niezapchana itd przez co nie produkuje niewyobrażalnych ilości łoju jak to było kiedyś...Tancerko DZIĘKUJĘ Już prawie kończę tą małą tubkę, dzisiaj byłam sobie zamówić większą, mam nadzieję, że teraz będzie troszkę bardziej wydajny bo z tą pierwszą to była akcja ratowanie wysuszonej skóry

Laity czekamy na info co u Ciebie!!!
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:27   #2385
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nati_kk nie ma za co zawsze do usług!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze ze ci sie udało- taka zwykła wizażanka jestem a tu mogłam pomóc

Laity zobacz ile dziewczyn trzyma za ciebie kciuki!! dasz rade

__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:28   #2386
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

u mnie brzydko,oj na buzi mam same ranki,płakać się chce jak spojrzałam do lustra w sklepie
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:50   #2387
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja niestety przed @ jestem, więc na buzi wyskoczyło mi parę niespodzianek. I wiecie co wam dziewczyny powiem? Ze mną jest dziwnie. Jak tylko zmyję makijaż to od razu zaczyna się dziubanie, dłubanie, non stop ręce przy twarzy, co niestety nie działa zbyt dobrze. A jak tylko mam makijaż to wydaje mi się że jak zacznę rozdrapywać to od razu te wszystkie bakterie z makijażu i całej reszty przedostaną się do tych ranek i trzymam łapska z daleka Nie logiczna i całkiem pokręcona taktyka ale jak na razie działa
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:59   #2388
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
u mnie brzydko,oj na buzi mam same ranki,płakać się chce jak spojrzałam do lustra w sklepie
ja do sklepowych luster nie zaglądam, bo się boję. wzięłam z Was przykład i nie wyciskam przyznaję że jest coraz lepiej! do normalnej cery jeszcze kawał drogi, ale pierwszy krok to już coś
-->b. dobry pomysł z tym dbaniem o dłonie zamiast masakrowania twarzy
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:16   #2389
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczynki kochane dziękuję bardzo za takie ogromne wsparcie

U mnie naszczęście nie jest tak źle jak myślałam, że będzie. Obyło się bez podkładu i porannych łez

Wróciłam właśnie do domu i odświeżyłam sobie make-up. Zaraz lecę jeszcze do sklepu po jakieś owoce. Obiecuję, że dam buzi odetchnąć i nic nie będę ruszać mimo, że szykują się dwa delikwenty

Tancerko, dla mnie też tż byłby skuteczną terapią odwykową i może dzięki niemu wreszcie poczułabym się piękna, ale niestety nie mam szczęścia do facetów... A to co przydarzyło mi się ostatnio sprawiło, że załamałam się kompletnie, a moja samoocena (od zawsze niska) spadła do zera.

Muszę w końcu sobie odpuścić. Jestem zdania, że nasilenie trądziku w dużej mierze zależy od naszej psychiki - im bardziej zwracamy uwagę na twarz, co kilka godzin sprawdzamy w lustrze, czy nie pojawiło się nic nowego, tym więcej tego dziadostwa wyskakuje. Takie robienie na przekór.
Najwyższy czas, żeby z tym skończyć. Mam nadzieję, że uda mi się ponownie zmienić nastawienie. Raz mi się udało i efekty naprawdę były widoczne.
Może rzeczywiście smarowanie dłoni kremem jest dobrym pomysłem na niemaltretowanie buzi. No i dłonie też się napewno za to nie obrażą

Lolcia, nie płakusiaj dzisiaj. Skóra z każdą godziną będzie się regenerować i dochodzić do siebie. Ta maseczka to Lirene AQUA - kojąco-nawilżająca (w praktyce raczej kojąca) w saszetkach. Jest w przeźroczystym żelu, więc raczej nie pozapycha i naprawdę ładnie koi skórę. Dla mnie jest już niezbędna po ciśnięciu - mam wrażenie, że dzięki niej skóra jest mniej podrażniona niż bez niej.
Trzymaj się w każdym razie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 18:09   #2390
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zmylam makijaz i od razu chcialam cos wyciskac bo zauwazylam pod światlo mnostwo grudek ktorych normalnie nie widzialam! ale jestem dzielna! nie ruszylam

kupilam humektan za 19,60zł ten duzy nalozylam narazie raz ale fajny jest, buzka miekka oby wszystko bylo ok i aby nie zapchal!!!
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:26   #2391
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie zapcha cię agii na pewno

Laity jesteśmy z ciebie dumne!!!!

Mam propozycje na dzisiejszy wieczór dla moich drogich wizazanek które chcą sie powstrzymac od zrobienia wieczornej masakry otóż kiedy najdzie was ochota na zblizenie łapek do lustra to idźcie do kuchni, nasypcie sobie na dłoń łyżeczkę cukru z cukiernicy, potem wróćcie do łazienki i kapnijcie w ten cukier kropelke żelu pod prysznic czy balsamu do ciala czy nawet zwyklej wody z kranu i tak trzyjcie tą masą dłonie przez ok minute a potem spłuczcie i posmarujcie łapki kremem a potem z wdzięczności do tancerki odejdźcie już od lustra i cieszcie się super gładziutkimi dłońmi no i ładniejszą buzią hehe
moze będę wam wieczorami wymyślać pojedyncze zabiegi kompleksowej odnowy ciała żeby zapomniec o buzi niech ona sie sama zajmie sobą co wy na to?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:32   #2392
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Łał Tancerko, super pomysł! Ja proszę o więcej!
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:33   #2393
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a jeśli jeszcze wam mało i dalej was łapki ciągną to weźcie szczoteczke do zębów i zwilżcie ją a potem przez ok minutę masujcię nią usta i potem posmarujcie usteczka pomadką lub kremem nivea albo czyms tam czym chcecie np wazeliną itp no i juz piękne jesteście więc wyślijcie buziaka same do siebie w lustrze i pożegnajcie się z nim bo dzis nic nie ciśniemy
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:46   #2394
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a jeśli jeszcze wam mało i dalej was łapki ciągną to weźcie szczoteczke do zębów i zwilżcie ją a potem przez ok minutę masujcię nią usta i potem posmarujcie usteczka pomadką lub kremem nivea albo czyms tam czym chcecie np wazeliną itp no i juz piękne jesteście więc wyślijcie buziaka same do siebie w lustrze i pożegnajcie się z nim bo dzis nic nie ciśniemy
dobre nagram to sobie na telefon i będę puszczała
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:48   #2395
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oooo, ja też jestem bardzo za Albo zamiast tracić czas na stanie przed lustrem i ciśnięcie lepiej wejść na 5 minutek pod prysznic/do wanny i zrobić peeling pupie i udom.
Chyba naprawdę warto zacząć robić coś takiego - zamiast na buzi skoncentrować się na innych częściach ciała. Tym bardziej, że już wiosna

Shima, z tego wszystkiego zapomniałam Ci pogratulować. Jak widać buźka się odwdzięcza
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:52   #2396
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem czy pamiętacie ale u mnie przełom nastąpił szczególnie po płatkach oczyszczających garniera wiec jak któras ma wolne środki finansowe to moze je zakupic

a jak ktos ma mniej srodków finansowych to niech sobie kupi witaminke a i e za 3,9zł i niech sobie je to przynajmniej bedzie takie wewnetrzne uczucie ze bede wiecznie piekna i młoda

co tu tak cicho? wszystkie masują rączki i usteczka?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:53   #2397
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Właśnie Laity miałam pisać o pupie ale mnie wyprzedziłaś głądka pupcia to świetne uczucie wiec zabierzcie ze sobą do łazienki więcej cukru!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:53   #2398
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić nie pamietam żebym miała tak ładną cere.
Przestałam wyciskać jakoś przed świętami wielkanocnymi od tamtej pory miałam tylko dwa momenty słabości raz przycisnęłam nos, a raz brode, ale nie zjechałam twarzy do końca Strasznie się cieszę, dopiero teraz widac jakieś efekty nos nadal jest bardziej czerwony niz reszta twarzy, ale dam mu jeszcze troche czasu

W 100% zgadzam się z fugeela no i gratuluje wyjścia z tego

Laity napisz jak się trzymasz
To wbrew pozorom szybka poprawa stanu cery. Wiem, ze czlowiek oczekuje niesamowitej zmiany z dnia na dzien, tymczasem nie ma lekko, bo przebarwienia itd...Ja mam sie dobrze. Doszlam do wniosku, ze lepiej wyglada zamaskowany pryszcz niz zamaskowany, zmasakrowany pryszcz
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:57   #2399
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny jak to jest w końcu z tą kosmetyczką,warto iść czy nie? bo ja mam bardzo dużo podskórnych krostek i wągrów moja sąsiadka jest kosmetyczką i powiedziała mi,że to wszystko podskórne co już jest trzeba usunąć.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:59   #2400
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja jestem zdania ze jak sie ma za co isc do kosmetyczki to naprawdę warto! w domu nie zrobi sie wszystkich zabiegów a i te domowe nie dzialają tak glęboko.. ja polecam kosmetyczki
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.