Blizny po upadkach/ospie/operacji/uczuleniu/kolczykach-nie trądzikowe!!WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-25, 11:30   #31
Asieńkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Asieńkaaa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 111
Re: blizny na nózkach

dziękuje Ci za porady myślę że aż takiej masakry nie mam choć mnie te przebarwienia przerażają, narazie golę nogi mam nadzieję, że jakoś moja skóra dojdzie do siebie dobrze, że tegoroczne lato nie było do tej pory takie upalne( choć u mnie jest teraz gorąco) więc chodziłam caly czas w spodniach, jak jest ciepło mam takie zwiewne spodnie z lnu więc da sie przeżyć pozdrawiam Cie Joanna i życzę pięknych nóg
Asieńkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 13:34   #32
Joart
Przyczajenie
 
Avatar Joart
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 23
Re: blizny na nózkach

Witam. Mam ten sam problem co Ty.Od kilku lat wstydziłam się pokazać nogi. Aż w koncu powiedziałam stop. Depilatora nie używam. Jak ktoś ma ochotę mogę sprzedać. (Phillips.)Stosuje Cepan- maść na blizny- 11 zł w aptece. Co prawda jest to juz 5 opakowanie ale powoli skutkuje. I chodzę na wosk- to jedyny sposób na to by włoski nie wrastały. Dermatolog przepisał mi maść z mocznikiem, więc dodatkowo się smaruję.Wierzę że w przyszłe wakacje będę mogła pokazać nogiNie brzmi to pocieszajaco ale podobno takie leczenie trwa bardzo długo. Ale jak powiedziała mi kosmetyczka wszystko jest do wyleczenia. Podobno są maści z retinolem które powodują odblokowanie mieszków ale ja jeszcze karmie więc nie mogę jej uzywać.
Powodzenia.
Joart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 15:25   #33
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: blizny na nózkach

ja tez mam kilka takich śladów po wewnętrznej stronie łydek i więcej depilatora nie użyje! (z udami o dziwo takich problemów w życiu nie miałam). Na razie szoruje to szorstką gąbką i tak jak Joart kombinuje z cepanem i sudocremem na przemian.Cepan na blizny pomaga na pewno (używałam go na małą blizne na twarzy po "zderzeniu" z szafką i zniknęła bez śladu po 8 miesiącach), z tym, że nie jestem pewna tak jak i Ty czy to są blizenki czy przebarwienia.No nic, trzeba czekać cierpliwie, co z tego wyniknie. <cmok>
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 19:41   #34
Asieńkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Asieńkaaa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 111
Re: blizny na nózkach

witajcie dziękuje za odpowiedzi, ja sama nie wiem co to mam na moich nóżkach czy przebarwienia czy takie blizny zobaczymy jak długo będzie sie skóra regenerować, ja mam nadzieje że jak najszybciej chyba tez dopiero w nastepne lato bede mogla smialo pokazac nogi, najgorzej mam wlasnie na przodzie nóg na łydkach. Mam nadzieje że skóra może sama dojdzie wreszcie do siebie tzn. złuszzcy sie niejako i wymieni na nowa bez żadnych przebarwień ale na pewno trzeba na to czasu... ale cóż musze poczekać dziękuje jeszce raz pozdrawiam wizażanki
Asieńkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 19:49   #35
Asieńkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Asieńkaaa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 111
Re: blizny na nózkach

mam pytanie czy po wosku faktycznie nie wrastaja Ci włoski?? bo ja sie wlasnie teraz boję isc nawet na wosk żeby nie meczyc sie znow z tymi włoskami wrosnietymi przyznam sie ze mam ochote sproboac wosku u kosmetyczki ale narazie musze skóre doprowadzic do normalnego stanu hih pozdrawiam
Asieńkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 10:23   #36
Joart
Przyczajenie
 
Avatar Joart
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 23
Re: blizny na nózkach

Po wosku NA PEWNO nie wrastają. Pytałam kilku kosmetyczek (telefonicznie). Włoski odrastają inne, bardziej miękkie, nie urywają się jak przy depilatorze. Wrastają te które zostały urwane. A ja nie chce czekać aż same mi się wynormują, bo juz czekałam 2 lata. Przez ten czas tylko się goliłam, ale nic nie pomogło.A jeżeli chodzi o ból przy woskowaniu, to muszę powiedzieć,że mozna wytrzymać. Ja woskowałam nawet pachy i bikini. Najwięcej bolą...kolana :. Tylko woskiem mozna spokojnie depilowac. O laserze tez sie naczytałam, bo chciałam spróbować, ale kosmetyczka mi odradziła, gdyż włoski odrastają. Za taką kasę nie warto.
Joart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 11:51   #37
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: blizny na nózkach

Ja też mam nogi trochę zmasakrowane depilatorem, po prostu powrastały mi włoski i pozostały gdzieniegdzie nieładne blizny, na szczęście nie są one duże. Zazwyczaj ratowałam się olejkiem herbacianym z Oriflame'u, maścią cynkową lub po prostu Penatenem Nogi powoli się goją, ale już nie wygląda to tak źle jak kiedyś. Oczywiście bardzo ważną sprawą jest systematyczne ścieranie naskórka, nawet codziennie [ja do depilatora miałam dołączoną taką jakby twardą gąbke]. Oczywiście dużo w tych bliznach mojej winy, bo do systematyczności mi daleko
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-26, 19:51   #38
kukri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 49
Re: blizny na nózkach

depiluje woskiem od kilku lat i ten problem mnie tez dotyczy. Tak wiec
po wosku tez zdazaja sie blizny czy przebarwienia pomimo czestych
peelingow. Czytajac posty zdecydowalam, ze przejde na kremy do
depilacji. Moze to pomoze.
kukri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 21:05   #39
Joart
Przyczajenie
 
Avatar Joart
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 23
Re: blizny na nózkach

Być może po depilacji opalałaś się albo miałaś złą kosmetyczkę.Moja mi powiedziała, że u niej takie przypadki się nie zdarzają.
Joart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 14:13   #40
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: blizny na nózkach

mi tez po wosku wrastalywlasnie wrocilam znad morza..opalilam nozki..i wygladaja slicznieUfff..chwilowo moj koszmar sie skonczyl.Ale za wszelkie woski io depilatory dziekujewracam do maszynki.pozdrawiam
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 19:44   #41
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Ospa. Blizny po ospie

Witam
Jako pięciolatka zachorowałam na ospę wietrzną. Straszliwie pilnowałam, żeby się nie drapać, lecz u nasady noska (prawdopodobnie przez zdejmowanie bluz) zrobiły mi się cztery bilzny. Jedna jest wielkości łebka od zapałki, może trochę mniejsza, dokładnie w miejscu, gdzie Hinduski malują sobie kropkę. Pozostałe trzy są wielkości ziarenka maku - dwie są umieszczone pod "hinduską kropką", a jedna nad. Mam pytanka - czy powinnam się nimi przejmować, czy powinnam usunąć i jeśli tak to w jaki sposób?
Będę wdzięczna z odpowiedzi.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-10, 13:11   #42
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Blizny po ospie

Up! Błagam, napiszcie coś.

Natalia-Kosana napisała:
> Witam
> Jako pięciolatka zachorowałam na ospę wietrzną. Straszliwie pilnowałam, żeby się nie drapać, lecz u nasady noska (prawdopodobnie przez zdejmowanie bluz) zrobiły mi się cztery bilzny. Jedna jest wielkości łebka od zapałki, może trochę mniejsza, dokładnie w miejscu, gdzie Hinduski malują sobie kropkę. Pozostałe trzy są wielkości ziarenka maku - dwie są umieszczone pod "hinduską kropką", a jedna nad. Mam pytanka - czy powinnam się nimi przejmować, czy powinnam usunąć i jeśli tak to w jaki sposób?
> Będę wdzięczna z odpowiedzi.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 21:02   #43
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Blizny po ospie

Up!
Natalia-Kosana napisał(a):
> Up! Błagam, napiszcie coś.
>
> Natalia-Kosana napisała:
> > Witam
> > Jako pięciolatka zachorowałam na ospę wietrzną. Straszliwie pilnowałam, żeby się nie drapać, lecz u nasady noska (prawdopodobnie przez zdejmowanie bluz) zrobiły mi się cztery bilzny. Jedna jest wielkości łebka od zapałki, może trochę mniejsza, dokładnie w miejscu, gdzie Hinduski malują sobie kropkę. Pozostałe trzy są wielkości ziarenka maku - dwie są umieszczone pod "hinduską kropką", a jedna nad. Mam pytanka - czy powinnam się nimi przejmować, czy powinnam usunąć i jeśli tak to w jaki sposób?
> > Będę wdzięczna z odpowiedzi.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 22:24   #44
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Blizny po ospie

Proszę, poradźcie mi coś. Zamieściłam ten wątek wczoraj, a nikt mi dotąd nie odpowiedział. Proszę, to dla mnie naprawde ważne, jeżeli coś wiecie, to odpiszcie.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 23:39   #45
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: Blizny po ospie

Natalka, przedwczoraj robiłam obie zdjecia z bliska - na wyciągnięcie rąk - celem umieszczenia na Wizażu. I co? Dzięki nim odkryłam, że mam kilka paskudnych blizn po ospie, którą przeszłam jako 14-latka. Dużo większych niż te, które opisujesz . Na Twoim miejscu zapomniałabym o tych, które posiadasz - są prawdopodobnie mało zauważalne.

Jutro to potwierdzę Teraz jestem trochę podpita, więc może nie do końca odpowiadam za to, co piszę?
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 07:39   #46
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Blizny po ospie

Dziękuję za odpowiedź.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-01, 15:24   #47
Malajkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
Ospa

Dzisiaj rano wróciłam zmeczona po imprezce sylwestrowej. Chciałam wziąść prysznic i połozyc się spac...Weszłam do łazienki, patrze w lustro i widze duzo czerwonych kropek na brzuchu i ramionach. Padł ostateczny werdykt rodzinki : TO OSPA! Pomijam fakt gorączki, swędzenia itp. Chodzi mi głównie o to jak mam oczyszczac twarz? Czy sa jakieś specjalne preparaty? Mam mieszana cere i od czasu do czasu pojawiają mi sie jakies pryszcze. Bo p-rzecież ta choroba trwa mniej więcej 3 tygodnie! Bardzo prosze powiedzcie mi czy mozna ją w jakiś sposób oczyszczać. Z góry dziekuje
Malajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-01, 15:45   #48
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Ospa

Przyjmij moje ogromne współczucia,ja miałam ją w kwietniu i to była moja najgorsza choroba w życiu,w pwnych momentach myślałam,że umrę Radzę się dowiedzieć dokładnie bo równie dobrze to może być różyczka.Ja miałam wszędzie te pieprzone kropki a moja twarz to był istny sajgon!Oczywiście teraz masz mało bo z każdym dniem ich liczba bedzie się powiększać.Szczerze ci powiem,że jest mała szansa że dobrze oczyścisz twarz bo tego nie można rozdrapać bo powstaną blizny,wogle kąpanie jest zabronione!!!Ja myłam twarz omijając te miejsca a muszę przynać,że całą twarz miałam w tych krostach-to był koszmar!Radzę iść do lekarza i zakupić papkę żeby je tym smarować ale ogólnie nastawiaj sie,że przez 2 tyg.nie będziesz mogła spojrzeć na siebie w lustro Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz,chetnie pomogę rozwiać wątpliwości i powodzenia w walce z tym okropieństwem
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-01, 15:46   #49
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Ospa

Ale chyba nie masz na myśli mechanicznego oczyszczania twarzy z zaskóników? Przez te 3 tygodnie daruj sobie wyciskanie, a twarz oczyszczaj tak jak zwykle - żelem do twarzy.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-01, 16:16   #50
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Ospa

Drobcia napisał(a):
> Przyjmij moje ogromne współczucia,ja miałam ją w kwietniu i to była moja najgorsza choroba w życiu,w pwnych momentach myślałam,że umrę Radzę się dowiedzieć dokładnie bo równie dobrze to może być różyczka.Ja miałam wszędzie te pieprzone kropki a moja twarz to był istny sajgon!Oczywiście teraz masz mało bo z każdym dniem ich liczba bedzie się powiększać.Szczerze ci powiem,że jest mała szansa że dobrze oczyścisz twarz bo tego nie można rozdrapać bo powstaną blizny,wogle kąpanie jest zabronione!!!Ja myłam twarz omijając te miejsca a muszę przynać,że całą twarz miałam w tych krostach-to był koszmar!

O mój Boże. Czyli wynika z tego, że udzieliłam złej rady!! Błagam o wybaczenie
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-01, 22:25   #51
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ospa

Moje dziecko właśnie miało ospę (już jest po)- bardzo lekko przeszedł tę chorobę,na krostki dostał preparat Pudroderm - przysusza i łagodzi swędzenie.Smarowałam tym każdą nową krostkę.W początkowym stadium gdy ciągle pojawiały się nowe krostki zalecona była także maść Vratizolin.Poza tym zakaz kąpieli (tylko szybki prysznic) a w początkowym stadium gdy krostki są wodniste nawet zakaz mycia wodą całego ciała (małemu dziecku łatwiej to przetrwać, dorosły musi się umyć codziennie ,ale trzeba ograniczyć kontakt z wodą). Na twarz nie możesz nic nakładać ,żadnego makijażu, jak krostki przyschną normalnie będziesz mogła myć twarz ,ale trzeba uważać aby nie zerwać strupków.Jeśli same odpadną i nie rozdrapiesz jest szansa ,że blizn nie będzie. Ja smarowałam Pudrodermem każdą nową ,nawet maleńką krostkę i może dzięki temu mój synek całkiem dobrze zniósł chorobę - teraz już wszystko odpada ,są jeszcze małe ślady ,zaczerwienione ,ale codziennie jest lepiej - wszystko trwało 2,5 tygodnia.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 19:46   #52
dj.miss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 17
GG do dj.miss
STARA BLIZNA PO OSPIE – DA SIĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ???

Mam baaardzo starą bliznę po ospie na czole. jakieś 12 lat. Da się coś z tym zrobić? Mam na myśli jakieś środki farmakologiczne. Choć szczerze wątpię, czekam na rady... Poradźcie coś dziewczyny!!! Da się z nią żyć, ale chętnie się jej pozbędę.
dj.miss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 10:15   #53
beniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
Blizny

Po wypadku samochodowym mam wiele blizn na ramieniu, ostatnio dermatolog "leczy" mi je ciekłym azotem.Czy to jest bezpieczne? Po azocie blizny zrobiły mi sie bardzo czerwone i czuje ból.
beniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 18:16   #54
pocahontasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 59
przebarwienia.....-a blizenki po OSPIE!!!!

CZESC DZIEWCZYNY TO MOJ PIERWSZY TUTAJ RAZ WIEC MAM NADZIEJE ZE NIE POTRAKTUJECIE MNIE JAK GŁUPOLKA....OTOZ CZYTAM WĄTKI OD JAKIEGOS CZASU,DUZO CZYTAM O TYCH CALYCH PRZEBARWIENIACH....JA MAM TEN PROBLEM TYLKO ZE U MNIE TO SIE WZIELO OD OSPY.MIANOWICIE NIEDAWNO ''CIERPIALAM''NA TE WSTRETNA CHOROBE A NIESTETY W DOSC NIETYPOWYM WIEKU-MAM 21 LAT.WCZESCNIEJ NIE CHOROWALAM NA NIC OSPA SIE SKONCZYLA ALE WRAZ Z JEJ KONCEM-POCZATEK NOWEGO DRAMATU.....ZOSTALY MI BLIZENKI CZY TERAZ TO JUZ MOGE ZAKFALIFIKOWAC DO PRZEBARWIEN.MOJ BRZUSZEK JEST OKROPNY!!!NIE CALY ALE JEST TYCH PLAMEK PARE A JEST LATO WIEC JA POWOLI WPADAM W DEPRESJE....NIE MOGE SIE PRZECIEZ NORMALNIE OPALAC!!!(BO BRZUCH MUSZE ZAKRYWAC)DERMATOLOG PORADZILA MI CEPAN NO TO KUPILAM ALE JAKOS EFEKTOW ZA WIELE NIE WIDZE...CZYTAM O TYM ACNEDERM CZY KTORAS MOZE MA LUB MIALA PODOBNY PROBLEM(CHODZI O TO CZY MOZNA TO ''COS''PO OSPIE KWALIFIKOWAC JUZ JAKO PRZEBARWIENIA)I CZY COS MI MOZE POMOC CHOCIAZ ODROBINE TO ZMNIEJSZYC.BARDZO POZDRAWIAM WSZYSTKIE UZYTKOWNICZKI I LICZE NA ODROBINKE POMOCY...I ZROZUMIENIA
pocahontasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 19:24   #55
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: przebarwienia.....-a blizenki po OSPIE!!!!

Jezeli dokladnie czytalas watki o przebarwieniach to tam bylo podanych pare masci wiec moze wyproboj cos innego niz cepan?Przebarwienia masz tylko na brzuchu czy rowniez na twarzy/rekach/nogach?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 14:45   #56
pszczola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Unhappy blizny na rekach

mam problem, poniewaz, mam dosc duzo pryszczy na rekach i czasem, po niektorych pozostaja mi niemile slady, tzn blizny... Boje sie, ze teraz jak wyjde naslonce to tym bardziej beda one widoczne bo wiem, ze ichs ie nei da opalic,a tylko beda takie białe plamki...co mam zrobic? czy jest jakas mozliwosc aby je ukryc, czy z czasem one zanikna? teraz, kiedy wszyscy chodza w krotkich koszulkach, to mi glupio wystawiac takie brzydkie rece na widok innym poradzcie mi cos, bardzo prosze...
__________________
KashiA
pszczola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 14:53   #57
myszuniaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 22
Dot.: blizny na rekach

moja kumpela miała to samo i kupiła w aptece maść na blizny Cepan, bez receptyi jej pomogło, ale tak wiesz nie od razu tak 3-4tygodnie smarowała i dużo lepiej wygląda!jeszcze naświetlała rece lampą solux(taka lecznica z czerwoną żarówka)pozdro
myszuniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:18   #58
pszczola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: blizny na rekach

wielkie dzieki, pewnie sprobuje tego srodka, ale czy ktos moze zna jeszcze jakies inne sposoby na pozbycie sie niemilych plam?
__________________
KashiA
pszczola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:28   #59
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: blizny na rekach

Jest cala linia Flos-lek o nazwie White&Beauty, ceny nie sa zbyt wygorowane, zajrzyj na KWC.Pamietaj o kremie z filtrem zeby nie zrobily Ci sie przebarwienia
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:06   #60
pocahontasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 59
Dot.: przebarwienia.....-a blizenki po OSPIE!!!!

czytałam duzo wątkow na ten temat i oczywiscie zastanawiam sie ktora masc moglaby mi jeszcze pomoc.ostatnio poczytałam troche o tym acnederm ale chyba to nie bardzo pomoze.na szczescie mam je tylko pod biustem pare z jednej pare z drugiej strony.i troche na szyji z jednej strony ale nie sa bardzo widoczne bo je zakrywam włosami.jesli cos sie dowieszna ten temat to bede wdzieczna za pomoc.buzka
pocahontasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.