Sklep Dobrarada - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 14:07   #2281
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Sunn najlepiej zadzwoń do sklepu, bo Pani Beatka ma masę na głowie i może nie zajrzeć na wątek , n stronce masz numer na pewno Ci pomogą.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
dziewczyny mozliwe ,że bylo juz to pytanie ale watk jest tak rozległy...
czy którys z białych żeli jest podobny do xtreme white ibd , angel white lub white builder spn?
Jedyny jaki mi przychodzi do głowy tak śnieżnobiały to extreme white, ale on jest strasznie rzadki, a dodatkowo długo się utwardza. Gęsty mam teraz 3d white i po nałożeniu 2 cienkich warstw jest biały i jest tez gęsty, ale to nie ta biel co IBD Cosmic white jest średnio gęsty, ale też się problematycznie utwardza ok 4 minuty. Pasuje także American Prima White jest dośc gęsty i ładnie kryje po 1 warstwie.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:01   #2282
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej, czy posiada ktoś zdjęcie pazurków wykonanych z tym kamuflażem? Silk cover:
http://www.dobrarada.com.pl/p17467,f...generacja.html
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:55   #2283
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Sunn najlepiej zadzwoń do sklepu, bo Pani Beatka ma masę na głowie i może nie zajrzeć na wątek , n stronce masz numer na pewno Ci pomogą.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------



Jedyny jaki mi przychodzi do głowy tak śnieżnobiały to extreme white, ale on jest strasznie rzadki, a dodatkowo długo się utwardza. Gęsty mam teraz 3d white i po nałożeniu 2 cienkich warstw jest biały i jest tez gęsty, ale to nie ta biel co IBD Cosmic white jest średnio gęsty, ale też się problematycznie utwardza ok 4 minuty. Pasuje także American Prima White jest dośc gęsty i ładnie kryje po 1 warstwie.
ja sie zle okreslilam bo chodzilo mi raczej o gęstosc...
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:58   #2284
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny doradźcie, czym mogę przylepić kwiatki akrylowe do NATURALNEGO paznokcia? Składam właśnie zamówienie i nie wiem co kupić, żeby się trzymały, myślałam o kleju do tipsów, ale w opisie pisze żeby nie stosować na naturalne.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:22   #2285
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

kwiatki akrylowe lepisz z akrylu, więc klej się nie zda. Chyba że chcesz kupić już gotowe kwiatki to wtedy na klej jak najbardziej, tylko niestety bedzie to mniej trwałe zdobienie niż na akrylu czy żelu
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:16   #2286
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Witajcie. Przeczytalam cały wątek i zdecydowałam sie na zakupy u Dobrej Rady. Pracowalam dlugi czas na produktach Ra Nails, Reni Nails i Ricco. Zajrzałam właśnie na stronę DR. W dziale żele jest ich mnóstwo i teraz mam problem. Chwalicie te żele jednak każda z was pisze o innych. Czy jest tu jakas osoba która pomogłaby mi w zakupach a najlepiej pomogłaby mi poszukać odpowiednich zeli, albo chociaż podać mi nazwy. Byłabym bardzo wdzięczna.
A wiec tak. Poszukuje:
-żelu clear 30ml lub 60ml (zaleznie od ceny) do przedluzania na formie oraz na tipsa, srednio gęstego, jednofazowego który trzyma sie jak najdluzej i nie zapowietrza
-żelu kamuflującego 15ml w odcieniu mleczno-beżowym, i drugi 15ml beżowo-różowy najlepiej dobrze kryjący
-żelu (nie wiem jak go nazwać) taki aby się mienił, świecił. z drobinkami czy coś takiego 15ml
-nabłyszczacza w pędzelku najlepiej mocno błyszczącego bez potrzeby przemywania
-żel sylikonowy dla naturalnych pazurków taki abym moga go łączyć z kamuflażem i ozdobami
-jakiegoś zelu na zwiększenie przyczepności-bonder czy coś w tym stylu. chyba ze jest on zbedny przy zelach DR
-i dobry primer... mam problem z dość tłustą płytką wiec zależałoby mi na naprawdę dobrym.


Z góry dziękuje jezeli ktoras z was zdecydowala by mi się pomóc, cały czas przeglądam te żele DR i naprawde jest ich bardzo duzo. A nie wiem jakie one są i nie chce zrobić zakupów ktore mi wyjdą za złe. Pozdrawiam
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:54   #2287
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny, a powiedzcie po wpłaceniu pieniążków przychodzi potwierdzenie wyslania towaru?
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 15:03   #2288
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez fashionistkaaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Przeczytalam cały wątek i zdecydowałam sie na zakupy u Dobrej Rady. Pracowalam dlugi czas na produktach Ra Nails, Reni Nails i Ricco. Zajrzałam właśnie na stronę DR. W dziale żele jest ich mnóstwo i teraz mam problem. Chwalicie te żele jednak każda z was pisze o innych. Czy jest tu jakas osoba która pomogłaby mi w zakupach a najlepiej pomogłaby mi poszukać odpowiednich zeli, albo chociaż podać mi nazwy. Byłabym bardzo wdzięczna.
A wiec tak. Poszukuje:
-żelu clear 30ml lub 60ml (zaleznie od ceny) do przedluzania na formie oraz na tipsa, srednio gęstego, jednofazowego który trzyma sie jak najdluzej i nie zapowietrza
-żelu kamuflującego 15ml w odcieniu mleczno-beżowym, i drugi 15ml beżowo-różowy najlepiej dobrze kryjący
-żelu (nie wiem jak go nazwać) taki aby się mienił, świecił. z drobinkami czy coś takiego 15ml
-nabłyszczacza w pędzelku najlepiej mocno błyszczącego bez potrzeby przemywania
-żel sylikonowy dla naturalnych pazurków taki abym moga go łączyć z kamuflażem i ozdobami
-jakiegoś zelu na zwiększenie przyczepności-bonder czy coś w tym stylu. chyba ze jest on zbedny przy zelach DR
-i dobry primer... mam problem z dość tłustą płytką wiec zależałoby mi na naprawdę dobrym.


Z góry dziękuje jezeli ktoras z was zdecydowala by mi się pomóc, cały czas przeglądam te żele DR i naprawde jest ich bardzo duzo. A nie wiem jakie one są i nie chce zrobić zakupów ktore mi wyjdą za złe. Pozdrawiam

To ja spróbuje Ci pomóc, wszystkiego nie stosowalam co byś chciała zakupić ale:

1. http://www.dobrarada.com.pl/p16166,z...pojemnosc.html
2. http://www.dobrarada.com.pl/p16170,z...-15ml-15g.html zakochalam sie w tym kamuflazu co prawda nie kryje wszystkich niedoskonalosci ale dwie warstwy sobie radza spokojnie w sloiczku jest rozowy ale na paznokciu jak najbardziej nie ma tego rozu i ma fajna srednio gesta konsystencje
3. http://www.dobrarada.com.pl/p19033,z...tter-dust.html
http://www.dobrarada.com.pl/p13730,z...-iskrzacy.html
ja mieszam zawsze troche żelu oddzielnie z pyłkiem brokatowym.
4. http://www.dobrarada.com.pl/p9244,ze...5ml-gloss.html dlugotrwaly efekt szkla murowany
5. żelów sylikonowych nie używam
6. http://www.dobrarada.com.pl/p16157,z...nder-15ml.html rzadki fajny podkladowy zel
7. http://www.dobrarada.com.pl/p11211,p...edzelkiem.html


pozdro

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie po wpłaceniu pieniążków przychodzi potwierdzenie wyslania towaru?

tak na poczte przychodzi
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:04   #2289
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
To ja spróbuje Ci pomóc, wszystkiego nie stosowalam co byś chciała zakupić ale:

1. http://www.dobrarada.com.pl/p16166,z...pojemnosc.html
2. http://www.dobrarada.com.pl/p16170,z...-15ml-15g.html zakochalam sie w tym kamuflazu co prawda nie kryje wszystkich niedoskonalosci ale dwie warstwy sobie radza spokojnie w sloiczku jest rozowy ale na paznokciu jak najbardziej nie ma tego rozu i ma fajna srednio gesta konsystencje
3. http://www.dobrarada.com.pl/p19033,z...tter-dust.html
http://www.dobrarada.com.pl/p13730,z...-iskrzacy.html
ja mieszam zawsze troche żelu oddzielnie z pyłkiem brokatowym.
4. http://www.dobrarada.com.pl/p9244,ze...5ml-gloss.html dlugotrwaly efekt szkla murowany
5. żelów sylikonowych nie używam
6. http://www.dobrarada.com.pl/p16157,z...nder-15ml.html rzadki fajny podkladowy zel
7. http://www.dobrarada.com.pl/p11211,p...edzelkiem.html


pozdro

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------




tak na poczte przychodzi



Dziękuje bardzo za pomoc i biorę się za przeglądanie




Edytowane przez fashionistkaaa
Czas edycji: 2011-01-20 o 15:06
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 11:06   #2290
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

najlepiej będzie jak wejdziesz sobie na forum dobrej rady i tam sobie popytasz albo poszukasz w dziale z żelami są opisane dokładnie wszystkie żele
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:20   #2291
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Sklep Dobrarada

hej dziewczyny, przyszłam pochwalić obsługę klienta

otóż wczoraj zamawiałam 2 lakiery scale effect, a dzisiaj rano zadzwonił do mnie miły pan i przeprosił, że nie mają już jednego z nich i jeśli chcę mogę go zamienić na inny i dostanę jakiś gratis w ramach rekompensaty
poczułam się mile połechtana, że ktoś osobiście zechciał mnie o tym poinformować i nie będzie mnie czekać niemiła niespodzianka po otwarciu paczki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 08:40   #2292
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

Czy któraś z was miała okazję pracować tymi pędzelkami:
http://www.dobrarada.com.pl/p18466,n...-kolinsky.html
będę bardzo wdzięczna za opinie jak się nimi pracuję, czy się rozdwajają, czy są elastyczne itp
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:33   #2293
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, przyszłam pochwalić obsługę klienta

otóż wczoraj zamawiałam 2 lakiery scale effect, a dzisiaj rano zadzwonił do mnie miły pan i przeprosił, że nie mają już jednego z nich i jeśli chcę mogę go zamienić na inny i dostanę jakiś gratis w ramach rekompensaty
poczułam się mile połechtana, że ktoś osobiście zechciał mnie o tym poinformować i nie będzie mnie czekać niemiła niespodzianka po otwarciu paczki
tak jest się właśnie mile obsłużonym u DR oni naprawdę dbają o swoich klientów i ja już praktycznie wszystko tylko u nich zamawiam. Paczka na czas i do tego jeszcze super kontakt
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:57   #2294
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Annca Pokaż wiadomość
tak jest się właśnie mile obsłużonym u DR oni naprawdę dbają o swoich klientów i ja już praktycznie wszystko tylko u nich zamawiam. Paczka na czas i do tego jeszcze super kontakt
szkoda tylko, że nie mają większego wybioru lakierów , to raczej sklep dla stylistek paznokci, żele, akryle, pędzelki, lampy itd...
ale i tak obsługa klienta godna pochwały
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 14:44   #2295
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość


Dziewczyny moze mi pomożecie... chcę uzyskać taki kolor na pazurkach i musi to być koniecznie żel albo akryl... myslicie ,że kamuflaż z doberka i blush wystarczy??

Może odpowiedź trochę późno, ale wydaje mi się, że najbardziej zbliżony kolorem będzie ten oto żel http://www.dobrarada.com.pl/p15358,z...p11-peach.html
Na paznokciu jest trochę jaśniejszy niż w słoiczku, a nawet bym zaryzykowała stwierdzenie, że identyczny jak ten u Rihanny.

Poza tym dodam coś od siebie, iż super się ten (mam tylko jeden narazie) żel 3D sprawuje, dobrze nakłada, świetnie kryje i na pewno jeszcze jakiś kolor zamówie

xxx
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:52   #2296
C1akusia
Przyczajenie
 
Avatar C1akusia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja zakupiłam u DobrejRady pudełko tipsow clear i ozdoby i wszystko doszło w obiecanym terminie i ilości.
Niebardzo wiem, w jaki wątek to wrzucić, więc spytam samej DobrejRady:
-Tipsy Waszej firmy są dobrej jakości, znacnie grubsze od tych, które dostałam w "zestawie startowym" [aż boję się wymawiać te słowa!].
Założyłam je na paznokcie i noszę 4 dzień, jak narazie super. Pytanie brzmi:
-Dlaczego tips po nałożeniu primera pęka mi w drobny mak ? Zakładam że jest to primer firmy krzak, czy można pominąć ten etap i nakładać żel zaraz po odpyleniu tipsa ? Wpadłam w panikę jak przykleiłam tips, nałożyłam primer a po chwili pojawiły się szlaczki i trach, na cztery części w pion pękło. Ciekawa jestem, co by robiło z naturalną płytką
-Działo mi się to także na innych tipsach, na palcu treningowym ...
-Chyba kupię nowy primer od Was
C1akusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 16:43   #2297
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Nie wiem kto i jak cie szkolił ale primera żadnego nie stosuje sie na tipsa- plastik bo właśnie pęka
primer stosujemy tylko na naturalną płytke paznokcia a wiec w przypadku przedłużania na tipsie tylko do połowy paznokcia.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 16:58   #2298
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

C1akusia pierwsze pytanie czy skończyłaś jakiś kurs, czy robisz paznokcie z instrukcji z zestawu startowego? jeśli jednak ukończyłaś kurs to współczuję i łączę się w bólu bo ten kurs był tyle wart co instrukcja z zestawów startowych:/ jeśli jesteś z warszawy to nawet obstawiałabym gdzie ten kurs robiłaś a teraz do rzeczy, primer służy tylko i wyłącznie do naturalnej płytki paznokcia, wytrawia ją zwiększając przyczepność masy. Primer prawdopodobnie jest w porządku, ja kiedyś korzystałam z primera nail design który można kupić za 10zł obecnie używam z nsi za 60zł i absolutnie różnicy nie widzę, w każdym razie jakikolwiek primer byś nie położyła na tips, będą pęknięcia. Co do tipsów od dobrej rady ja akurat nie byłam zadowolona, kupiłam te z głębokim tunelem i zwykłe z krótką kieszonką, ale też czytałam sporo pozytywnych opinii, więc po prostu wcześniej miałam przyjemność używać lepszych
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:33   #2299
C1akusia
Przyczajenie
 
Avatar C1akusia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep Dobrarada

Ups, no czytałam że zwiększa przyczepność masy ale myślałam że do tipsa a nie naturalki... No fakt, wyszła moja niewiedza...Prawda jest taka, że jestem absolutną nowicjuszką [stąd mało się udzielam] i nie odbyłam jeszcze żadnego kursu, ponieważ nie wiem czy mnie ta pasja pochłonie na tyle. Chciałam to mieć wyłącznie na własną potrzebę, nie na profejsonalną stylizację paznokci klientek. Przepraszam za zamieszanie i dziękuję Wam bardzo za odpowiedź. Narazie będę ćwiczyć i się uczyć a jak mnie wciągnie wybiorę się na kurs i przestanę zadawać durne pytania

Edytowane przez C1akusia
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:41
C1akusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 20:19   #2300
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: Sklep Dobrarada

...dziewczyny...czytałam juz watek ale mogłam ominac cos...:|
Chciałam kupic sobie żele soak off, ale interesuje Mnie kolorowka.. tutaj w UK jest duzo chetnych na naturalki i modne kolory.. wiec postaniwłam ze kupie cos na probe... chcalam mały zestw z dobrej rady pieciu zeli kolorowych soak off... ma je ktos??? czy pod to idzie jakas baza z cleara?? czy barwia te zele płytke? wacham sie pomiedzy Star Naila DR..
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:58   #2301
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam zastanawiam sie nad tym pędzelkiem tylko nie wiem jaki rozmiar wybrac zastanawiam sie miedzy 4 a 6. do tej pory uzywalam tylko czwórek innych firm i jestem jakos sklonna skusic sie na tego 6. Powiedzcie mi kochane czy któraś z Was używa jego i jest zadowolona

http://www.dobrarada.com.pl/p15113,p...u-kompakt.html
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:54   #2302
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

ja używam tej 4 i jestem zadowolona
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 08:04   #2303
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

dla mnie 4 jest za mały, pracuję 6 ale ja pracuję często na gęstych żelach i 6 mi wygodniej po prostu
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 09:30   #2304
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

ja też tylko na gęstym pracuje (do frencha mam skośną dwójkę), ale dla mnie wszystko musi być idealnie, więc macham #4, jedynie jak się spieszę to wtedy w ruch idzie #6.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 08:56   #2305
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
ja też tylko na gęstym pracuje (do frencha mam skośną dwójkę), ale dla mnie wszystko musi być idealnie, więc macham #4, jedynie jak się spieszę to wtedy w ruch idzie #6.
ja mam skośną 6 i trochę duża ostatnio mi się wydaje muszę zmienić na mniejszą
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:41   #2306
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam. Jestem nowa na forum. Czytam, czytam, czytam go może od tygodnia (nie pamiętam dokładnie)... ale jest tu tyle wpisów, że nie wiem już za jakie wątki się zabierać... czas leci, a szukam odpowiedzi na kilka pytań... Mam nadzieję, że w dobrym miejscu je zadam. Otóż kurs ukończyłam już jakiś czaaaas temu, lecz dopiero teraz coraz bardziej zamierzam się porządnie zabrać za stylizację. Zawsze miałam dużo wątpliwości typu dobre żele (?) itp. Przejdę do rzeczy... PRIMER - na kursie mi o nim nic nie wspomniano... używam żelu podkładowego, następnie budującego oraz nabłyszczającego... czy w takim wypadku jest KONIECZNE położenie PRIMERA na samym początku? Podobno nie...chociaż opinie słyszy się RÓŻNE. Żel kolorowy...również mi o nim nic nie wspomniano. Po której warstwie lub zamiast której powinnam go nałożyć? Ozdoby nauczono mnie kłaść głównie przed nabłyszczającym tutaj czytam, że wszyscy nakładają po podkładówce. Pomijając CYRKONIE oczywiście. Brakat również kładę zaraz po podkładówce. Wiem, że powinnam na kursie pytać o te rzeczy, ale wtedy byłam chyba bardzo speszona itp. Pytania mogą się Wam wydawać dosyć GŁUPIE, ale ja mam wątpliwości co do tych rzeczy. Wczoraj złożyłam zamówienie u DR - jak dojdzie to wypowiem się na forum Pozdrawiam.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 13:35   #2307
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej dziewczyny. Mam pytanie. Wlasnie skladam zamowienie u Dobrej Rady. Zamawiam przede wszystkim zele sylikonowe bo ostatnio wiekszosc moich klintek woli zelowac swoje naturalki. Mozecie mi powiedziec czy ktoras z was je uzywa? Czy sa dobre.

Chodzi mi o:
-Żel UV i-nails BUILDER Brick 5ml - Sposób na trudne paznokcie!!!!
http://www.dobrarada.com.pl/p16324,z...paznokcie.html
-Zestaw 4 żeli UV silikonowych typu Easy-Off "SO EASY" i-nails (4 x 5ml)
http://www.dobrarada.com.pl/p16224,z...s-4-x-5ml.html
-Zestaw 5 żeli UV kolorowych Easy-OFF- "So Easy RAINBOW" i-nails (5 x 5ml)
http://www.dobrarada.com.pl/p16227,z...s-5-x-5ml.html
i-nails Gellacq TOP 15ml - Żel UV nakładany jak lakier! Nowość ! -Nawierzchniowo-nabłyszczający
http://www.dobrarada.com.pl/p19320,i...szczajacy.html
-i-nails Gellacq BASE 15ml - Żel UV nakładany jak lakier! Nowość ! Podkładowy
http://www.dobrarada.com.pl/p19319,i...odkladowy.html
-Lily Angel - SOAKOFF Remover 118ml - Płyn do zdejmowania żeli UV typu Soak-off, Easy-off i silikonowych
http://www.dobrarada.com.pl/p18768,l...ikonowych.html
i jeszcze chcialaym cos na zwiekszenie przyczepnosci myslalam o
-Preparat BOND 10 ml DEHYDRATOR
http://www.dobrarada.com.pl/p11122,p...ehydrator.html


Co do zelow o ktorych pisalam wczesniej to jednak zrezygnowalam i zamwiłam zele sprawdzone z Modeny.

Prosze pomozcie bo jednak jak by nie bylo wyniesie mnie to koło 200zł a nie chciałabym aby to byly pieniadze wyrzucone w bloto Nie chce zamawiac najpierw 1 czy 2 na probe bo poprostu nie mam na to czasu.

Z gory dziekuje za odpowiedzi
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:11   #2308
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: Sklep Dobrarada

..ja tez zamowiłam kolorowke z DR... mam nadzieje ze sa dobre...
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:22   #2309
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jovitka21 Pokaż wiadomość
..ja tez zamowiłam kolorowke z DR... mam nadzieje ze sa dobre...

Ale kolorówkę do naturalków?? Ja wszystkie kolorowe żelki mam z Reni Nail mają duży wybór, świetnie kryją i są tanie chyba po 7,50. Od DR chce wypróbować zele do naturalków m,in. kolorowe tez. Na razie czekam na jakas opinie a pozniej zamawiam. Chciałam tez inne żelki zamówić ale jakos sie obawiam ze sie nie sprawdza. Juz tyle firm wypróbowałam co miały dobre opinie a okazały się totalną klapą Po za tym u DR jest ich strasznie dużo i każda innych używa... ahhh juz sama nie wiem. Jeszcze muszę się namyślić
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:57   #2310
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

fashionistkaaa ja bym Ci jednak odradziła kupować tyle na raz nie sprawdzonych przez siebie produktów, ponieważ jak wiadomo co dla jednych złotem to dla drugich błotem i u dobrej rady też są takie produkty, co do żeli do naturalków to nie próbowałam niestety, ale jedno mogę powiedzieć co mi bardzo nie odpowiada w żelach u dobrej rady to, że strasznie wyciekają z pojemniczków, a na kolorówkach to najbardziej odczuwam, bo nie dość że strasznie brudzą to jeszcze w żelach których w ogóle nie używałam widać braki, a przy 5ml jest różnica.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.