Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 20:28   #1501
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angelina_ Pokaż wiadomość
Nie byłam jeszcze na konsultacji, jutro jadę. Hmm dekoloryzacja w domu? Kurcze trochę się boję. No nic zobaczymy co mi jutro powie fryzjerka, dam znać. Jeśli faktycznie zabieg będzie inwazyjny to chyba zrezygnuję i pomyślę o czymś z listy fryz5
Ja ze swojego doświadczenia też Ci mogę polecić dekoloryzację w domu, wszędzie gdzie pytałam o dekoloryzację u fryzjera w gruncie rzeczy okazywało się robią ale rozjaśnianie. Ja schodziłam z czerni żeby potem przefarbować na rudo i udało się, a też nie mam dużego doświadczenia (tyle, że farbowałam zawsze sama). Używałam Chantal Color Peel
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:30   #1502
lipus89
Rozeznanie
 
Avatar lipus89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 973
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczynki, mam pytanie.
jeśli zrobiłam dekoloryzację, i po bezpośrednim farbowaniu blondem ( ciul z tym że wyszły mi kasztanowe ) pozostało mi na grzywce kilka pojedyńczych czarnych pasemek, to czy rozjaśniacz z garniera złapie mi też te czarne ?
waham się czy topić kasę w kolejną farbę dla uzyskania chcianego blondu :P

dzięki z góry
__________________






lipus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:39   #1503
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lipus89 Pokaż wiadomość
dziewczynki, mam pytanie.
jeśli zrobiłam dekoloryzację, i po bezpośrednim farbowaniu blondem ( ciul z tym że wyszły mi kasztanowe ) pozostało mi na grzywce kilka pojedyńczych czarnych pasemek, to czy rozjaśniacz z garniera złapie mi też te czarne ?
waham się czy topić kasę w kolejną farbę dla uzyskania chcianego blondu :P

dzięki z góry
Hm rozjaśniacz powinien złapać tzn rozjaśnić te pasemka, ale ostroznie, moga ci wyjść pomaranczowe nałoz rozjaśniacz, ale kontroluj przebieg rozjaśniania - nawet jesli na opakowaniu pisze, zeby trzymać np. 20 minut, przyglądaj sie wlosom, bo może okazać się, że po 5 minutach będziesz miala oczekiwany efekt.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:05   #1504
UswiadomTooSobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Co mam zrobić zeby z czarnych zejsc na taki kolor?

http://www.dpj.pl/Schwarzkopf_Natura...%85z-1297.html
__________________
Zapuszczam włosy
01.02.2011r. - 27cm
09.07.2012r. - 44cm
01.06.2014r. - 70cm
UswiadomTooSobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:53   #1505
lipus89
Rozeznanie
 
Avatar lipus89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 973
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

sorki że znowu zawracam głowę ...
rozjaśniłam ... i oczywiście wysłuchałam mojej siostry która kazała mi już zmyć bo stwierdziła że z boku już widać jasne jak cholera ...
i tym sposobem na łbie mam chyba 4 kolory, od przedziałka blond na długość około 1 cm ... więc moje pytanie brzmi : jaki jest optymalny termin odczekania od rozjaśniania żeby farba np. kasztan złapała mi bez zarzutu ... ?

pomozcie ...
__________________






lipus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 17:48   #1506
sugar_free
Przyczajenie
 
Avatar sugar_free
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przeczytałam pobieżnie cały wątek, pierwszą dekoloryzację zrobiłam Renee Blanche, co prawda efekt mnie nie powalił na kolana, ale czego się spodziewać po włosach od dwóch lat farbowanych na ciemne brązy. Zależy mi jedynie na korekcie koloru, klasyczny przypadek zejścia z czarnego na brąz. Wczoraj zrobiłam deko Prosalonem, ładnie zszedł mi czarny. Myłam włosy 2 razy Ketoxinem i dzięki temu włosy tylko minimalnie ściemniały.

Siedzę właśnie z kolorem "jasny brąz" i się modlę, by jakoś sensownie wyszło, ostatnio posłuchałam się ulotki i pofarbowałam o ton jaśniejszym "brązem" i wyszedł oczywiście czarny Przygotowałam się na niepowodzenie operacji i mam jeszcze w zapasie 1 opakowanie dekoloryzatora. Jeśli się uda, nie będę musiała znowu biec do drogerii z czapką na głowie, by zakryć ten ogniście pomarańczowy kolorek
sugar_free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:20   #1507
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sugar_free Pokaż wiadomość
Przeczytałam pobieżnie cały wątek, pierwszą dekoloryzację zrobiłam Renee Blanche, co prawda efekt mnie nie powalił na kolana, ale czego się spodziewać po włosach od dwóch lat farbowanych na ciemne brązy. Zależy mi jedynie na korekcie koloru, klasyczny przypadek zejścia z czarnego na brąz. Wczoraj zrobiłam deko Prosalonem, ładnie zszedł mi czarny. Myłam włosy 2 razy Ketoxinem i dzięki temu włosy tylko minimalnie ściemniały.

Siedzę właśnie z kolorem "jasny brąz" i się modlę, by jakoś sensownie wyszło, ostatnio posłuchałam się ulotki i pofarbowałam o ton jaśniejszym "brązem" i wyszedł oczywiście czarny Przygotowałam się na niepowodzenie operacji i mam jeszcze w zapasie 1 opakowanie dekoloryzatora. Jeśli się uda, nie będę musiała znowu biec do drogerii z czapką na głowie, by zakryć ten ogniście pomarańczowy kolorek
najlepiej połóż farbe blond na niskiej wodzie utlenionej tzn 3%, lub szampon koloryzujący (28myć) ale na chwilę, po dekoloryzacji musisz połozyć farbę duzo jaśniejsza.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 22:49   #1508
sugar_free
Przyczajenie
 
Avatar sugar_free
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
najlepiej połóż farbe blond na niskiej wodzie utlenionej tzn 3%, lub szampon koloryzujący (28myć) ale na chwilę, po dekoloryzacji musisz połozyć farbę duzo jaśniejsza.
Jestem po koloryzacji jasnym brązem, wyszło idealnie! Nie zdecydowałam się na stosowanie wody utlenionej, moje włosy już i tak narażam na zbyt wiele... Podzieliłam włosy na 4 części, trzymałam niecałe 3 minuty każdą z nich i tak oto jestem z powrotem brunetką(!!!) bez znienawidzonych czarnych przebłysków. Niemniej jednak dziękuję za radę Jeżeli w przyszłości znów zgubię rozum i zrobię się na czarno, spróbuję z farbą na 28 myć.

Edytowane przez sugar_free
Czas edycji: 2011-02-10 o 22:50
sugar_free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 23:58   #1509
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sugar_free Pokaż wiadomość
Jestem po koloryzacji jasnym brązem, wyszło idealnie! Nie zdecydowałam się na stosowanie wody utlenionej, moje włosy już i tak narażam na zbyt wiele... Podzieliłam włosy na 4 części, trzymałam niecałe 3 minuty każdą z nich i tak oto jestem z powrotem brunetką(!!!) bez znienawidzonych czarnych przebłysków. Niemniej jednak dziękuję za radę Jeżeli w przyszłości znów zgubię rozum i zrobię się na czarno, spróbuję z farbą na 28 myć.
hm ale jak? bez oxydantu kładłaś? sam krem koloryzujący?

Edit:
mam pytanie, mam czerń ale spraną, i tak, chce zdekoloryzować ale małym kosztem, bo oszczędzam tak więc powiedźcie mi, co myślicie o takich zakupach:
-dekoloryzator matrix 30ml (miesza się go z oxy 6% 75ml)
-loreal richesse odcień 7 (chyba ze jaśniejszy? bo ma wyjść ciemny blond)
-oxy 100ml scandic 6%
i tak, myślę aby odlać 75ml z oxy 6% i to pójdzie na mieszanie z matrixem, a resztę 25ml 6% rozczieńczyć do tego richesse, tak żeby było 2-3% co wy na to?

mój kolega fryzjer dekoloryzował matrixem i mówił ze po nim włosy nie ciemnieją a zachowuje sie jak inne dekoloryzatory pod względem ściagania barwnika.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-02-11 o 00:23
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:40   #1510
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Edit:
mam pytanie, mam czerń ale spraną, i tak, chce zdekoloryzować ale małym kosztem, bo oszczędzam tak więc powiedźcie mi, co myślicie o takich zakupach:
-dekoloryzator matrix 30ml (miesza się go z oxy 6% 75ml)
-loreal richesse odcień 7 (chyba ze jaśniejszy? bo ma wyjść ciemny blond)
-oxy 100ml scandic 6%
i tak, myślę aby odlać 75ml z oxy 6% i to pójdzie na mieszanie z matrixem, a resztę 25ml 6% rozczieńczyć do tego richesse, tak żeby było 2-3% co wy na to?

mój kolega fryzjer dekoloryzował matrixem i mówił ze po nim włosy nie ciemnieją a zachowuje sie jak inne dekoloryzatory pod względem ściagania barwnika.
ja tez zdecydowałam sie na matrixa, dekoloryzowałam po dwóch rozjasnianiu baleyazem. Mam bardzo gęste włosy do łopatek i starczyły mi dwie saszetki. tez z 6% mieszałam. nie farbowałam zaraz po dekolor i nic sie z nimi nie stało, nie zciemniały, dokładnie wyszorowałm je i było ok a z farbka ci nie powiem bo u fryzjera robiłam kolor . Życze powodzenia
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:40   #1511
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
ja tez zdecydowałam sie na matrixa, dekoloryzowałam po dwóch rozjasnianiu baleyazem. Mam bardzo gęste włosy do łopatek i starczyły mi dwie saszetki. tez z 6% mieszałam. nie farbowałam zaraz po dekolor i nic sie z nimi nie stało, nie zciemniały, dokładnie wyszorowałm je i było ok a z farbka ci nie powiem bo u fryzjera robiłam kolor . Życze powodzenia
z tym że ja chce mieć ciemny blond po dekolorze, więc nie wiem, a jasno jest po matrixie? i czy wpływa na kondycje włosów? bo renee mi nie niszczył
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 21:44   #1512
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

fryz5, mi delikatnie "rozjaśnil" bo trzymalam krótko, bo bałam sie co z tego wyjdzie. a nie zniszczył włosów ani nie naruszył ich struktury. miałam resztki czarnego i ujednolicił mi kolor, wypłukał troche tej czerni.
to generalnie nie rozjasnia, usuwa sztuczny kolor farbowany. te co miałam rozjasnione dorudosci czy brazów to delikatnie je rozjaśnił

Edytowane przez pestka1234
Czas edycji: 2011-02-11 o 21:47
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:19   #1513
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Exclamation Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
fryz5, mi delikatnie "rozjaśnil" bo trzymalam krótko, bo bałam sie co z tego wyjdzie. a nie zniszczył włosów ani nie naruszył ich struktury. miałam resztki czarnego i ujednolicił mi kolor, wypłukał troche tej czerni.
to generalnie nie rozjasnia, usuwa sztuczny kolor farbowany. te co miałam rozjasnione dorudosci czy brazów to delikatnie je rozjaśnił
hm bo ja mam 3 warstwy delikatnych farb, ciemny brąz i garantowa czerń, pod tym mam rozjaśniane włosy. boje się jak nie ściagnie do jasnego rudego, bo chce wziąść odcień 7-śrendi blond, żeby kłaść po dekolorze, zamierzam trzymać maksymalny czas. ile trzymałaś? mniej więcej
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 00:36   #1514
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny U mnie próba (mam czarne włosy) wyszła super! złoty blond wyszedł yeahh W poniedziałek robię całość no i będą rude ) buziaki

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Zacznij od dekoloryzacji - wielce prawdopodobne, że otrzymasz jakiś odcien rudego. A co dalej z nałozeniem farby - te kwestię sama probuję rozgryść, bo jak zapewne już czytalaś, cześci osób po dekolorze wlosy ciemnieją, czy to po farbowaniu, czy bez. Napewno bedzie Ci latwiej zejść z czerni do rudego niż z czerni do blondu.
Dzięki Kochana jak na razie byłam w salonie na próbie na jednym pasemku i ładnie się zdjął ten czarny )
teraz w poniedzialek jadę na calość i mają mi klaść na dekolor mieszankę farb..zobaczymy jak wrócę wstawię foto trzymajcie kciuki

ps. jak czytałam na forum o ciemnieniu po farbie to aż mnie ciary przeszły ehhhh
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:55   #1515
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm bo ja mam 3 warstwy delikatnych farb, ciemny brąz i garantowa czerń, pod tym mam rozjaśniane włosy. boje się jak nie ściagnie do jasnego rudego, bo chce wziąść odcień 7-śrendi blond, żeby kłaść po dekolorze, zamierzam trzymać maksymalny czas. ile trzymałaś? mniej więcej
ja tzrymałam około 15 min. a moze pierw naloz najjasniejszzy blad bo podobno bardzo szybko łapie po dekolor i sredni blad moze wyjsc ciemno. dopiero po jasnym nalozyc za jakis czas taki jaki chcesz. tak misie wydaje czytajac toco dziweczyny pisały
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 12:03   #1516
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
ja tzrymałam około 15 min. a moze pierw naloz najjasniejszzy blad bo podobno bardzo szybko łapie po dekolor i sredni blad moze wyjsc ciemno. dopiero po jasnym nalozyc za jakis czas taki jaki chcesz. tak misie wydaje czytajac toco dziweczyny pisały
tak tak, ja wiem że ciemnieją, bo sam robiłem ok 4 razy dekoloryzację renee blanche, 1 razy -niepowodzenie, 3 kolejne juz ok bo wiedziałem co nakładać.
ale podobno po matrixie nie ciemnieją <?> chyba że kupie tego loreal richesse 7, tak jak chce, albo nawet z popielatym refleksem kupie, ale najpierw po dekolorze od razu blond myślisz? tak na chwile? bo nie wiem już teraz, tak robiłem w przypadku renee blanche, że farba rozjaśniająca, i na to kładłem docelowy kolor, ale skoro po matrixie nie ciemnieją to nie wiem czy to ma sens? poza tym matrix jest nieco inny od innych dekoloryzatorów bo posiada oxy 6%, tzn miesza sie go z oxy, tak więc, mozę to ma jakiś wpływ.

edit: matrixa wychodzi 100ml po wymieszaniu (30ml matrixa+70ml oxy) a na moje włosy wystarczy 50ml, cyzli mogę rozdzielić na 2 części i 2 rayz zrobić i potrzymać maksymalny czas

edit: zamówiłem matrixa, oxy 6% 100ml, oraz richesse dia color 7.02, jak przyjdzie przesyłka to zobaczymy co wyjdzie

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-02-12 o 13:18
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:17   #1517
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

fryz5 no dokładnie masz na 2 razy
tzn tak, ja robilam dekolor, czarne wyszly mi do ciemnego brazu, braz do rudosci, rudosci do blond i rozjasniony rudy a blond tez wyjasniał delikatnie. pozbyłam sie teczy na głowie, cały czas widac było tecze ale juz nie tak intensywnie. dopiero po połtora tyg farbowałam, złocisto miedziany blond wymieszamyn z jeszcze innym blond nie pamietam juz jaki. wyszło zgodnie z planem, trzymane było zgodnie z czasem, a farbowałam farbami artego. moze i masz racje te 6%...i nie powinno sciemniec. odrazu nie kladłam farby wiec tego nie wiemdecyzja nalezy do ciebie. mozesz poczekac i nie farbowac od razu i zobaczyc jak sie włosy zachowają.
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:54   #1518
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
fryz5 no dokładnie masz na 2 razy
tzn tak, ja robilam dekolor, czarne wyszly mi do ciemnego brazu, braz do rudosci, rudosci do blond i rozjasniony rudy a blond tez wyjasniał delikatnie. pozbyłam sie teczy na głowie, cały czas widac było tecze ale juz nie tak intensywnie. dopiero po połtora tyg farbowałam, złocisto miedziany blond wymieszamyn z jeszcze innym blond nie pamietam juz jaki. wyszło zgodnie z planem, trzymane było zgodnie z czasem, a farbowałam farbami artego. moze i masz racje te 6%...i nie powinno sciemniec. odrazu nie kladłam farby wiec tego nie wiemdecyzja nalezy do ciebie. mozesz poczekac i nie farbowac od razu i zobaczyc jak sie włosy zachowają.
no będe robił fotorelację każdego etapu i wkleję tutaj jak już wszystko zrobię

zastanawiałem się tez o jakiejś byle jakiej farbie blond, np joanna bo najtańsza, szlachetna perła, i połozyć ją na włosy po dekolorze, na niskiej wodzie utlenionej, ale nie wiem czy będzie taka potrzeba.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:29   #1519
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny jakiś czas temu urządziłam się czarną farbą,naturalny kolor to brąz i postanowiałam do niego wrócić.Umówiłam się już na dekoloryzację do mojego fryzjera,ale i tak się boję ,że zniszczę sobie włosy.Fryzjer powiedział,że będzie to trwało ok 5 h ,żeby wlaśnie ich nie zniszczyć.Nie wiem czy mu wierzyć Kompletnie się nie znam na tym ,bo nigdy nie robiłam takiego zabiegu na włosach.Teraz mam ładne ,zdrowe i lśniące włosy trochę cienkie .
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 10:34   #1520
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiś czas temu urządziłam się czarną farbą,naturalny kolor to brąz i postanowiałam do niego wrócić.Umówiłam się już na dekoloryzację do mojego fryzjera,ale i tak się boję ,że zniszczę sobie włosy.Fryzjer powiedział,że będzie to trwało ok 5 h ,żeby wlaśnie ich nie zniszczyć.Nie wiem czy mu wierzyć Kompletnie się nie znam na tym ,bo nigdy nie robiłam takiego zabiegu na włosach.Teraz mam ładne ,zdrowe i lśniące włosy trochę cienkie .
Te 5 h to jakoś mi "śmierdzi" po prostu rozjaśnianiem słabym rozjaśniaczem... Nie lepiej by Ci było kupić dekoloryzator i zrobić to samej (ew. poprosić kogoś o pomoc)? Jeżeli farbowałaś tylko raz to powinno Ci pięknie ściągnąć. A włosów nie niszczy, w przeciwieństwie do rozjaśniania.
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:58   #1521
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Te 5 h to jakoś mi "śmierdzi" po prostu rozjaśnianiem słabym rozjaśniaczem... Nie lepiej by Ci było kupić dekoloryzator i zrobić to samej (ew. poprosić kogoś o pomoc)? Jeżeli farbowałaś tylko raz to powinno Ci pięknie ściągnąć. A włosów nie niszczy, w przeciwieństwie do rozjaśniania.
Sama nie chcę ryzykować,niedługo zaczynam nową pracę ,w której ważny jest wygląd więc samodzielne eksperymenty odpadają.
Kurcze już sama nie wiem co zrobić ,może poczekam do powrotu do Polski i na miejscu kogoś znajdę. Chodzę do tego fryzjera już jakiś czas i nie miałam z nim problemów ,koleżanka też zmieniała u niego kolor z ciemnego brązu na rudy i jej włosy wyglądają dobrze....a w Polsce ciężko mi będzie znaleźć dobrego fryzjera....
Ile powinna trwać w takim razie dekoloryzacja? Bo z tego co wyczytałam to norma ,że siedzi się u fryzjera dobre 4- 5h...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:24   #1522
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja kiedyś robiłam Renee Blanche. Została mi jeszcze połowa opakowania. I się przyda.
Po dekolorze włosy miałam pomiędzy brązem a rudością. I na początku stycznia coś mi odwaliło i znowu zafarbowałam na czerń.
Człowiek to głupi jest. Przy każdym myciu szara woda leci. Masakra.
Hmmm.. no i znowu chcę mieć coś jaśniejszego na włosach.
Mam odrost około 2 cm. Prawdopodobnie na początku marca zrobię dekolor. Mój naturalny kolor to brąz także szału nie będzie. :/
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:03   #1523
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sugar_free Pokaż wiadomość
Jestem po koloryzacji jasnym brązem, wyszło idealnie! Nie zdecydowałam się na stosowanie wody utlenionej, moje włosy już i tak narażam na zbyt wiele... Podzieliłam włosy na 4 części, trzymałam niecałe 3 minuty każdą z nich i tak oto jestem z powrotem brunetką(!!!) bez znienawidzonych czarnych przebłysków. Niemniej jednak dziękuję za radę Jeżeli w przyszłości znów zgubię rozum i zrobię się na czarno, spróbuję z farbą na 28 myć.
a jakiej farby jasny brąz użyłaś?

Kurcze jak czytam ten wątek to już sama nie wiem czy fryzjer czy ryzykować w domu?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:18   #1524
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Te 5 h to jakoś mi "śmierdzi" po prostu rozjaśnianiem słabym rozjaśniaczem... Nie lepiej by Ci było kupić dekoloryzator i zrobić to samej (ew. poprosić kogoś o pomoc)? Jeżeli farbowałaś tylko raz to powinno Ci pięknie ściągnąć. A włosów nie niszczy, w przeciwieństwie do rozjaśniania.
Mam podobne odczucia - dekolorka 5-godzinna?! Pół godziny powinno załatwić sprawę, zwłaszcza, ze czarna farba nałożona była jednokrotnie. Ja nie wiem po co 5 godzn na zdjęcie jednej warstwy czarnej farby. I nawet nie chcę sobie wyobrazić stanu wlosów po 5-godzinnym zabiegu
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:14   #1525
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia - dekolorka 5-godzinna?! Pół godziny powinno załatwić sprawę, zwłaszcza, ze czarna farba nałożona była jednokrotnie. Ja nie wiem po co 5 godzn na zdjęcie jednej warstwy czarnej farby. I nawet nie chcę sobie wyobrazić stanu wlosów po 5-godzinnym zabiegu
Czyli sugerujecie,że fryzjer chce mi położyć zwykły rozjaśniacz?
Też tego nie rozumiem dlaczego 5 h,ale nie znam się na fryzjerstwie,jedynie wiem tyle co wyczytałam na necie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:36   #1526
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja siedziałam u fryzjera od 8rano do 16.

Nie wiem dlaczego tak długo, ale byłam głodna, zmęczona, biedniejsza o 300 zł i mega niezadowolona!
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:38   #1527
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Atomufka, ja też się znam tyle co w necie wyczytałam Ale podejrzewam (bo sama wypytywałam fryzjerek jak to wygląda jak się przymierzałam do zdejmowania koloru), że te 5h będzie Ci nakładać jakiś słaby (że niby słaby mało zniszczy włosy) rozjaśniacz. Jeżeli na Twojej zagramanicy macie sensownych fryzjerów to może poszukaj takiej fryzjerki, która zrobi Ci to dekoloryzatorem takim jak Renee Blanche albo Chantal, a nie rozjaśniaczem - bo naprawdę ta farba Ci ładnie i szybko zejdzie, i po tym dekoloryzatorze o ile nie masz wyjątkowo wrażliwych włosów, raczej będą w takim stanie jak przed zabiegiem. Rozjaśnianie je mniej lub bardziej wysuszy (mi po dekoloryzatorze nie było nic, a po słabym drogeryjnym rozjaśniaczu mam wysuszone końcówki).
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:49   #1528
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Atomufka, ja też się znam tyle co w necie wyczytałam Ale podejrzewam (bo sama wypytywałam fryzjerek jak to wygląda jak się przymierzałam do zdejmowania koloru), że te 5h będzie Ci nakładać jakiś słaby (że niby słaby mało zniszczy włosy) rozjaśniacz. Jeżeli na Twojej zagramanicy macie sensownych fryzjerów to może poszukaj takiej fryzjerki, która zrobi Ci to dekoloryzatorem takim jak Renee Blanche albo Chantal, a nie rozjaśniaczem - bo naprawdę ta farba Ci ładnie i szybko zejdzie, i po tym dekoloryzatorze o ile nie masz wyjątkowo wrażliwych włosów, raczej będą w takim stanie jak przed zabiegiem. Rozjaśnianie je mniej lub bardziej wysuszy (mi po dekoloryzatorze nie było nic, a po słabym drogeryjnym rozjaśniaczu mam wysuszone końcówki).
Dzięki ,muszę to przemyśleć w takim razie,zadzwoniłabym tam jutro ,ale fryzjer jest na urlopie ,a nie wiem czy ta druga fryzjerka mi coś powieAle z tego co pamiętam to właśnie mówił,że użyje słabej wody czyli chyba to nie będzie dekoloryzacja tylko rozjaśnianie Tutaj już nie będę szukać ,bo za 3 tygodnie wracam do kraju na stałe i chcę wyglądać jak człowiek do tego czasu ale skoro mam mieć masakrę na głowie to może faktycznie lepiej się pomęczyć jeszcze...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 14:37   #1529
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Czyli sugerujecie,że fryzjer chce mi położyć zwykły rozjaśniacz?
Też tego nie rozumiem dlaczego 5 h,ale nie znam się na fryzjerstwie,jedynie wiem tyle co wyczytałam na necie
trzeba z fryzjerką porozmawiać i spytać jakimi metodami ma zamiar zdekoloryzować włosy i wytłumaczyc, że chodzi ci o ściąganie koloru
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 17:40   #1530
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
trzeba z fryzjerką porozmawiać i spytać jakimi metodami ma zamiar zdekoloryzować włosy i wytłumaczyc, że chodzi ci o ściąganie koloru
Tak zamierzam zrobić w sumie już z nim rozmawiałam więc wie o co mi chodzi.Ale zanim zacznie coś robić z moją głową upewnię się ,że wie co robi
Zastanawia mnie to dlaczego niektórzy fryzjerzy używają rozjaśniacza zamiast dekoloryzatora?Czy rozjaśniacz jest tańszy ?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.