Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 17:48   #271
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dzięki za odpowiedź,szczerze-właśnie na taką liczyłam więc jeśli się nie rozmyślę to w tygodniu się ostrzygę...czy pomimo tego,że na początku żałowałaś swojej decyzji co do ścięcia włosów-teraz jesteś zadowolona?czy nadal żałujesz i rozpaczasz w duchu?
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:40   #272
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

teraz juz po 3 miesiacach moje wlosy maja prawe 5 cm to mam taką fryzurkę na chlopczycę, juz sie przyzwyczailam jest okej


---------------

naprawde fajne wrażenie jak widzisz jak ci odrastają nowe i zdrowiuśkie od takich najmniejszych klaczkow jak po scieciu zabierzesz sie z wizazem za odpowiednia pielegnacje to bedziesz zadowolona ja nie mysle o tym ze sa krotkie a o tym jakie beda jak o nie bede dbac
__________________

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-08-30 o 21:42
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:53   #273
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

5 cm to naprawdę niezły wynik!!! dla mnie rosną jakiś 1 cm na miesiąc-więc bez rewelacji...ja mam już naprawdę dość-bo wiem,że rzadkie włosy mam od malowania i te wieczne kołtuny po myciu,że bez odżywki bym ich nie rozczesała...Więc czasem drastyczne metody-takie jak ścięcie na zapałkę-mogą mieć zbawienny wpływ-takie oczyszczenie
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 22:10   #274
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a lubisz swoj naturalny kolor? bo jak zetniesz a pozniej bedziesz znow farbowac to dla mnie bez sensu tyle męczenia się i dbania o to zeby byly zdrowe

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

ja sobie postanowilam ze raz na pol roku czy jak mi sie znudzi to sobie zrobie szamponetką , raz na brąz raz na czarny. ale to bardzo żadko i tylko szamponetką albo henną
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 22:52   #275
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja akurat myślę,że naturalny kolor mam ładny-chociaż trudno powiedzieć-bo od 10 lat maluję włosy a najdłuższe odrosty jakie miałam to 2,5 cm...napewno dopóki nie będę miała siwych włosów to bym ich nie katowała już farbami-to błędne koło: najpierw blond, później trochę przyciemnić bo za bardzo platynowe...Potem kolor wychodzi z poświatą zielonkawą-więc na brąz...potem czarny a następnie zwykle stwierdzała-w czarnym trzeba mieć opaloną twarz,zrobioną hennę brwi itp, więc rozjaśniacze-i tak końca nie widać...a teraz mam włosy w opłakanym stanie,które na mokro rwą się w rękach...
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 08:31   #276
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

juz sie przyzwyczailam do nich, co nie zmienia faktu ze dbam o nie bardzo zeby rosly szybko i zdrowe. Jednak jak widze babke z dlugimi pieknymi wlosami to przeklinam czemu scielam, ale przeciez jakbym sciela i tak nie mialabym takich, tylko polamane suche wlosy, obrzydliwe. Wiec z drugiej strony ciesze sie ze scielam, teraz mam szanse na piekne wloski Wiec dbam o nie i ciesze sie z kazdego cm Jak juz sie zdecydujesz na sciecie to zapraszam na wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...97789&page=132 napewno pomozemy ci znalesc odpowiedni szampon odzywke i wszystko by twoje wloski odrastaly zdrowe i silne

powodzenia pierwszy miesiac jest najtrudniejszy
__________________

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-08-31 o 08:32
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:34   #277
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dzięki piekne za odpowiedź.jeśli się zdecyduję to mam na pocieszenie zapisane na kompie zdjęcia demi moore z j.i jane-ona ścięła włosy na ekranie, miała piękne zdrowe i długie i potrafiła się na to zdecydować...
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 10:49   #278
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

powodzenia
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:38   #279
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Podziwiam Was Dziewuszki : ) ja bym się chyba nie odważyła....
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:39   #280
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 133
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

legallybrunette cieszę sie że juz przyzwyczailas sie do swoich wlsokow i ze sluzy Ci Nisim, bo tak Ci go tutaj polecalam, ze juz sie balam ze moze Ci nie pomoc ;p a jak tam sie potoczylo z tym fotografem co proponowal Ci sesje?
__________________
Zapuszczam włosy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:30   #281
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Nisim troszkę mi przyspieszyl wiec dla niego + jednakże bardzo wysusza co mnie strsznie martwi nie moge sobie dac rady z tym przesuszeniem

a z tym fotografem dawno skonczone, napisalam ze niestety musze odwolac sesje z powodow osobistych, odpisal ze szkoda i ze trudno. wolalam nie ryzykowac jak bede chciala zrobic sesje to pojde sobie do studia albo kolega (fotograf) mi zrobi narazie nie chce mi sie bawic w te klocki , teraz przedewszystkim zapuszczanie jak bede miec takie do pasa to bede pokazywac wszystkim na wszystkich fotografiach narazie sie obejdzie bez tego :P

buziaki
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 18:55   #282
blackmail
Przyczajenie
 
Avatar blackmail
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

cholera, tak sobie was podczytuje i mam PRZEOGROMNĄ chęc wziac masyznke do ręki i sobie pojezdzic nią po glowie:P to takie fajne uczucie, i taki fajny moment (a jakie wlosy fajne...) tylko co potem mozna zrobic z TAK krotkimi wlosami troche mi sie teskni do wygolenia bokow, czy krotkich wlosow.. ale czuje sie tez zobowiazana przez to, ze tyle cierpliowsci i wytrwalosci wlozylam w ponowne zapuszczanie. tak wiec moge o tym tylko pomarzyc, do swiezo ogolonych powzdychac, a zapuszczające dopingowac
__________________
i od nowa...

Edytowane przez blackmail
Czas edycji: 2009-09-02 o 18:56
blackmail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:27   #283
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a jeśli mogę zapytać-jaką najkrótszą wcześniej miałaś fryzurkę a jakiej długości masz teraz włoski?
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 00:42   #284
blackmail
Przyczajenie
 
Avatar blackmail
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

jasli to pytanie do mnie, to mialam jakies 2 mm, dzisiaj mam ok 25/30cm
__________________
i od nowa...
blackmail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 12:33   #285
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

tak,to było pytanie do Ciebie podziwiam, że udało Ci się zapuścić włoski praktycznie od zera...
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 13:19   #286
blackmail
Przyczajenie
 
Avatar blackmail
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
tak,to było pytanie do Ciebie podziwiam, że udało Ci się zapuścić włoski praktycznie od zera...
z tego co wyczytalam tutaj, to nosisz się z zamiarem sciecia przez zlą kondycję swoich wlosów, hm? Ja Ci powiem, ze jesli nie potraktujesz tej zmiany jako oszpecenie się, to jestem ZA
I zebys nie myslala,z e bedziesz wowczas potworem, to dodam, ze np. moj TŻ uwielbia krotkowlose. Twierdzi,ze jezeli kobieta w b. krotkich wlosach jest nadal kobietą (chodzi o grację, zmyslowosc itd..), to jest 100 razy bardziej seksowna i pociagająca niz te w dlugich. Znam kobiety, ktore cale zycie mają ogolone głowy, i wcale nie dlatego, ze muszą Jesli stwierdzisz, ze ta fryzura nie jest dla Ciebie (np tak jak ja- ze wzgledu na to, ze moja twarz lepiej się prezentuje w dlugich wlosach i nie mam takiego ksztaltu glowy, jaki chcialabym podkreslac przez zapałkę) to poczekasz z rok i bedziesz miec taką dlugosc, jak ja teraz (zapuszczam od lipca/sierpnia zeszlego roku)
__________________
i od nowa...

Edytowane przez blackmail
Czas edycji: 2009-09-04 o 13:25
blackmail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:40   #287
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ostatnio "przylizałam" włosy,żeby mniej więcej zobaczyć jak bym wyglądała bez nich...zauważyłam niestety-że ogolenie głowy na zapałkę byłoby wielkim błędem-kształt mojej czaszki raczej wyklucza tego typu fryz...a szkoda...chciałam ogolić włosy bo miałam nadzieję,że odrosną gęstsze-moim problemem głównie są przerzedzenia na czubku głowy...przedwczoraj skróciłam włosy do długości ok 15-20 cm i szukam na wizażu różnych metod na porost-zagęszczenie włosów...
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:47   #288
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Z doswiadczenia wiem,ze skrócenie na taką dlugość niewiele da, ale gdybys miala w sobie troche zaparcia to scielabys wlosy zapalka nie trwa dlugo, z jakies 2 miesiace i juz masz krótkie wloski i z kazdym miesiacem lepiej. Nie myslisz zeby "przemęczyc" sie te pare miesiecy... (nie to nie jest wiecznosc ) i pozniej cieszyc sie gestszymi wloskami? Szczerze powiem, ze zadne specyfiki nie spowodowaly wiekszego zagestszenia moich wloskow jak sciecie. a zawsze mialam cieniutkie niteczki. teraz mam bujną czuprynę i jesli mialabym taki problem jak ty scielabym je. Zawsze mozna przez ten pierwszy miesiac zalozyc czapeczke czy chuste jak uwazasz ze wygladasz bardzo brzydko. A pozniej jak zobaczysz pelno malutkich wloskow odstających i coraz wiecej ich sama zobaczysz... piekne uczucie
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 22:15   #289
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Z doswiadczenia wiem,ze skrócenie na taką dlugość niewiele da, ale gdybys miala w sobie troche zaparcia to scielabys wlosy zapalka nie trwa dlugo, z jakies 2 miesiace i juz masz krótkie wloski i z kazdym miesiacem lepiej. Nie myslisz zeby "przemęczyc" sie te pare miesiecy... (nie to nie jest wiecznosc ) i pozniej cieszyc sie gestszymi wloskami? Szczerze powiem, ze zadne specyfiki nie spowodowaly wiekszego zagestszenia moich wloskow jak sciecie. a zawsze mialam cieniutkie niteczki. teraz mam bujną czuprynę i jesli mialabym taki problem jak ty scielabym je. Zawsze mozna przez ten pierwszy miesiac zalozyc czapeczke czy chuste jak uwazasz ze wygladasz bardzo brzydko. A pozniej jak zobaczysz pelno malutkich wloskow odstających i coraz wiecej ich sama zobaczysz... piekne uczucie
korcisz,korcisz...ja mam dodatkowo -odstające uszy- i musiałabym chodzić w chustce,czy czapeczce aż włosy odskoczą przynajmniej na te 15 cm...z drugiej strony jakby miały kilka cm długości-to można by już przepaskę nosić...powiedz-czy ty też miałaś rzadkie włosy na czubku głowy,czy tylko cienkie?bo ja jak wezmę włosy do góry to pod światło widać mi skórę głowy
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 22:30   #290
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

mialam rzadziutkie, tylko ze ja mam czarne wlosy i bardzo sie odznaczaly na bialej skorze glowy, widac bylo przeswity ale lekko. Nikt nie mowil ze mam jakies lyse czy cos, ale ze mam bardzo malutko. Teraz nie mam w co palcow wsadzic taki busz no co, muszę sie troche pochwalic
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 22:35   #291
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
mialam rzadziutkie, tylko ze ja mam czarne wlosy i bardzo sie odznaczaly na bialej skorze glowy, widac bylo przeswity ale lekko. Nikt nie mowil ze mam jakies lyse czy cos, ale ze mam bardzo malutko. Teraz nie mam w co palcow wsadzic taki busz no co, muszę sie troche pochwalic
tak ci zazdroszczę!!!ja też mam bardzo ciemne włosy-i biała skóra głowy więc wiadomo jaki efekt...opłakany...widzia łam twoje zdjęcia po ścięciu-naprawdę widać,że włosy gęściorne masz może jakieś fotki przed ścięciem,żeby porównać jak się włosy zagęściły?masz jakieś faworytki wśród kosmetyków na zagęszczenie?
Myślisz,że włosy zagęściły się dzięki temu,że je ścięłaś, czy dzięki kosmetykom na porost?
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012



Edytowane przez patrycja1984
Czas edycji: 2009-09-04 o 22:37
patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 22:49   #292
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

niestety mam zdjęcia tylko z czasow kiedy mialam doczepiane, a doczepiane mialam az 140 pasemek wiec mialam wtedy geste bardzo. Po zdjęciu ich dodatkowo polowe sobie wyrwalam wiec mialam 3 piórka na krzyz i nie dziw mi sie ze nie mam zdjęc, nie moglam wtedy na siebie patrzec a co dopiero o aparacie mowic i zdjeciach, uciekalam przed nimi gdzie pieprz rosnie .

Uważam ze gdybys zgolila najwazniejsza bylaby placenta - http://allegro.pl/item722691302_plac...st_wlosow.html dobry szampon przeciw wypadaniu i maska vatika - http://allegro.pl/search.php?string=...5364&country=1 (któraś z tych, ktora ci najbardziej podpasuje). I wloski beda cudne
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 09:41   #293
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Czuje sie mega nieatrakcyjnie.. Czy ktos też to przeżył ? Jakieś rady jak wyjść z tego dołka ?
kochana gapią się, bo wyglądasz ORYGINALNIE! mówisz, że nosisz dres i czapkę. a może uderzyć z innej strony? może zrób sobie ekstra makijaż, do tego wyrazista biżuteria, szpilki?

jeśli aż tak męczą Cię te włosy, to zakładaj chusty. wiąż je fantazyjnie. ewentualnie biegnij po perukę
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 12:18   #294
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

hej,ja zrobiłam właśnie coś szalonego-właściwie mąż mi zrobił-ogolił mi głowę maszynką na łyso!!!maszynką na mokro teraz dopiero ja mogę napisać,że to najdziwniejsza rzecz jaką zrobiłam w życiu!no to startujemy z zapuszczaniem włosów od zera!!!
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:11   #295
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Jednak?? I jak sie czujesz?? Widze ze dobrze Powodzenia w zapuszczaniu Najwazniejsze teraz dobrac dobre kosmetyki
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:36   #296
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

czuje się świetnie-przynajmniej na razie...mam właśnie chustę na głowie i wyglądam ok.najważniejsze,że mąż mnie wspiera teraz tylko cierpliwie będę czekać aż odrosną (mam nadzieję,że gęstsze).ja mam o tyle dobrą sytuację,że jeszcze przez 2 lata będę siedziała w domciu-mam roczne dziecko i zanim pójdzie do przedszkola włosy odrosną do przyzwoitej długości-taka okazja już by się nigdy w życiu nie powtórzyła...więc zamiast rozpaczać, trzeba teraz zapuszczać
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:47   #297
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

To sie maluch troche zdziwil jak zobaczyl nowa mame

No wlasnie tez mialam taka okazje, scielam od razu po maturze, wiec mialam od maja do pazdziernika wolne Jeszcze niecaly miesiac mam zanim pojde na studia wiec musze pakowac we wloski wszystko co najlepsze Ze 2 cm w tym miesiącu jeszcze poprosze Zastanawiam sie nad tym - http://www.allegro.pl/item706982652_...ci_wlosow.html poczytaj o nim wydaje sie byc dobry jak dostane wyplatke to go napewno wezme

Moze pokażesz jakies zdjęcie? W chuście czy bez

A mąż jak na to zareagowal? Ja od swojego chlopaka nie mam tyle wsparcia ciagle mi gada ze juz mam miec dlugie i w ogole ze tak mu sie nie podoba to jedyne co mnie doluje po scieciu reszta to same zalety

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Zapraszam Cię na wątki :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...60038&page=100
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...97789&page=135

Wszystkie zapuszczamy wloski Wszelkie porady i pytania odnosnie wloskow
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:18   #298
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

regularnie czytam te wątki one też mnie motywują...może jutro zrobię jakieś fotki to wstawię...mąż ogólnie sam mnie namówił-on też uważa że to jedyna taka okazja w życiu i że warto choć raz spróbować...sam zresztą golił mi głowę mam chusty,czapeczkę baysbolową, perukę-ale ją będę zakładała tylko na wyjątkowe okazję. dzięki za linka do tego kosmetyku-poczytam o nim i zastanowię się nad kupnem...synek nawet nie zauważył różnicy
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:42   #299
blackmail
Przyczajenie
 
Avatar blackmail
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

patrycja1984 moje gratulacje! drastyczna metoda, ale mysle , ze najskteczniejsza. zobaczysz, na pewno bedziesz zadowolona. a chwilach zwątpienia i bezradnosci wiesz gdzie się zwrócić zwrócic poki co zachęcam do czerpania przyjemnosci z tej szlalonej przygody
__________________
i od nowa...
blackmail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:22   #300
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez blackmail Pokaż wiadomość
patrycja1984 moje gratulacje! drastyczna metoda, ale mysle , ze najskteczniejsza. zobaczysz, na pewno bedziesz zadowolona. a chwilach zwątpienia i bezradnosci wiesz gdzie się zwrócić zwrócic poki co zachęcam do czerpania przyjemnosci z tej szlalonej przygody
dzięki za wsparcie-na razie jestem zadowolona, chociaż wiem,że na pewno przyjdą chwile,że będę żałowała...mam nadzieję,że odrosną gęstsze-wtedy na pewno się opłaci ten wybryk na szczęście włosy i paznokcie odrastają-więc to tylko kwestia czasu...a w życiu trzeba wszystkiego spróbować...
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.