Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 09:42   #3571
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ile nowych dziewczyn przybyło. Witajcie. Gratuluję najlepszej decyzji w swoim życiu

Ja jutro zrobię zdjęcie swojego odrostu i wstawię. Parę stron temu rozpaczałam, że nie widzę żeby włoski mi rosły - za to wczoraj po umyciu głowy rozczesałam je na mokro i Już zakrywają mi ucho! Sama nie wiem kiedy tak urosły ale to chyba oleje je napędziły.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:00   #3572
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MMae Pokaż wiadomość
Chciałabym się przywitać z nadzieją, że mnie przyjmiecie - bo już mnie szlag trafia jak widzę swoje odrosty w lustrze Tak więc:

Mam na imię Ola i od 10. 12. 2010 r. nie farbuję włosów.

Farbowałam wcześniej na burgund, a mój naturalny kolor to ciemny blond. Odrosty póki co nie są bardzo duże, ale już są na tyle długie, że rzucają się w oczy
Od kilku dni codziennie chodzę w opasce, bo wydaje mi się, że jak włosy są podniesione do góry to tak nie widać różnicy kolorów. Szkoda tylko, że nie lubię opasek

Nie jest to mój pierwszy powrót do naturalnego koloru. Przez całe liceum farbowałam włosy na czarno, jednak pod koniec pierwszego roku studiów postanowiłam to zmienić. Moja mama eksperymentowała na mnie z rozjaśnianiem tych włosów i farbowaniem ich na kolor zbliżony do mojego, ale skończyło się to tym, że nie wytrzymałam i ścięłam włosy na krótko.

Potem nawet udało mi się w miarę długie włosy mojego naturalnego koloru zapuścić, ale niestety poczułam, że potrzebuję zmiany i zaczęłam farbować na burgund. Minęło półtora roku i teraz znowu marzę o naturalnych włosach... i to do tego długich, więc tym razem nie chcę ścinać. Oby tylko mi starczyło cierpliwości do tych odrostów
witamy witamy

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej daniell119 ładny odrościk i masz łatwą drogę bo nie ma aż takiej różnicy i spory odrościć, oby tak dalej

I witam MMae bedzie dobrze, musisz tylko bardzo bardzo chcieć zapuścić swoje naturalki, przypomnij sobie jakie były za nim je znów pofarbowałaś i wytrzymasz z odrostami

Ja dziewczyny zrobiłam coś głupiego, ściełam całą grzywkę aż do odrostu...teraz musze chodzić z opaską na głowie bo wyglądam głupio ale teraz mam całą grzywke (5,5cm :P) już swoją w naturalkach. Jest niesamowicie miękka a kręci się na wszystkie strony
wow, 5,5 cm ? ale pewnie teraz będzie szybciej rosła

mi grzywka gna w takim tempie, że jestem w szoku, jakoś w listopadzie podcianałam ją, tak że sięgała mi przed brwi [za krótko ją ciachnęłam ] a teraz na prosto sięga mi za usta... Nie wiem jak to możliwe, bo reszta włosów rośnie mi dużo wolniej, ale może to dlatego, że częściej ją podcinam i jedno ciachnięcie i nie mam naturalek na niej

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Ile nowych dziewczyn przybyło. Witajcie. Gratuluję najlepszej decyzji w swoim życiu

Ja jutro zrobię zdjęcie swojego odrostu i wstawię. Parę stron temu rozpaczałam, że nie widzę żeby włoski mi rosły - za to wczoraj po umyciu głowy rozczesałam je na mokro i Już zakrywają mi ucho! Sama nie wiem kiedy tak urosły ale to chyba oleje je napędziły.
Najlepszym sposobem jest nie zwracanie uwagi na długość włosów przez jakiś okres czasu, później jak się dokładnie przyjrzymy to zazwyczaj jest ' wooow' Choć przy krótszych włosach to ciężko, ale przy dłuższych przez ten czas można np. wiązać włosy w kitkę

To czekamy na zdjęcia !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:35   #3573
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

MMae witamy
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

mi grzywka gna w takim tempie, że jestem w szoku, jakoś w listopadzie podcianałam ją, tak że sięgała mi przed brwi [za krótko ją ciachnęłam ] a teraz na prosto sięga mi za usta... Nie wiem jak to możliwe, bo reszta włosów rośnie mi dużo wolniej, ale może to dlatego, że częściej ją podcinam i jedno ciachnięcie i nie mam naturalek na niej


Najlepszym sposobem jest nie zwracanie uwagi na długość włosów przez jakiś okres czasu, później jak się dokładnie przyjrzymy to zazwyczaj jest ' wooow' Choć przy krótszych włosach to ciężko, ale przy dłuższych przez ten czas można np. wiązać włosy w kitkę
ja też zauważyłam, że grzywka mi szybciej rośnie od pozostałych, ale nie wiem czy to zasługa częstego podcinania, bo kiedyś mi fryzjerka mówiła, że częste podcinanie nie ma nic do szybkiego porostu
i chyba muszę przestać zwracać uwagę na moje naturalki żeby znowu za miesiąc się nie załamać :P włosów w kitkę nie wiążę bo w jakkolwiek spiętych włosach nie czuję się dobrze, więc codziennie chodzę w rozpuszczonych

pytanie od tych co należały do tego wątku już w tamtym roku: wtedy też tak dużo dziewczyn tutaj dołączało? czy to w tym tak nagle zapragnęłyśmy mieć naturalne?
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:50   #3574
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
MMae witamy

ja też zauważyłam, że grzywka mi szybciej rośnie od pozostałych, ale nie wiem czy to zasługa częstego podcinania, bo kiedyś mi fryzjerka mówiła, że częste podcinanie nie ma nic do szybkiego porostu
i chyba muszę przestać zwracać uwagę na moje naturalki żeby znowu za miesiąc się nie załamać :P włosów w kitkę nie wiążę bo w jakkolwiek spiętych włosach nie czuję się dobrze, więc codziennie chodzę w rozpuszczonych

pytanie od tych co należały do tego wątku już w tamtym roku: wtedy też tak dużo dziewczyn tutaj dołączało? czy to w tym tak nagle zapragnęłyśmy mieć naturalne?
Nie no, niby nie ma wpływu na sam porost, ale dzięki temu, że ją ciągle podcianamy, ona jest zdrowa i się nie kruszy

Nie zwracaj uwagi a miło się zaskoczysz, zobaczysz

A ja po tym nocnym olejowaniu skalpu jestem miło zaskoczona Nie wypadło mi więcej włosów niż zwykle Może zacznę częściej tak robić

A w zeszłym roku też dołączały dziewczyny, wystarczy zwrócić uwagę na to, że to już 2 część wątku
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:49   #3575
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

wstawiam fotki farbowań jakie Wy macie za darmo a gwiazdeczki płacą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img90952.fryzury-dlugie.1006791.jpg (38,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img90952.fryzury-dlugie.1006790.jpg (46,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img90952.fryzury-dlugie.1006788.jpg (23,8 KB, 67 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:49   #3576
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
wstawiam fotki farbowań jakie Wy macie za darmo a gwiazdeczki płacą
U mnie jak włosy urosną sporo to różnica będzie taka jak u tej na 3 zdjęciu.
Swoją drogą...to one głupie są żeby płacić za takie coś...a jak wiadomo, ich kwoty na fryzjera to nierzadko nasz czynsz x3 więc tym bardziej nie rozumiem. Dużo zdrowiej i taniej byłoby zapuścić swoje.

Ja dziś bez humoru, przygnębienie ale tak to bywa z mężczyznami...
I odechciewa mi się wszystkiego... Poza naturalkami na które czekam jak na zbawienie,to są momenty gdy cm są na wagę złota
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:18   #3577
MMae
Raczkowanie
 
Avatar MMae
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
wstawiam fotki farbowań jakie Wy macie za darmo a gwiazdeczki płacą
Hehe, trochę szkoda, że żadna nie farbuje tak by mieć odrosty jaśniejsze od końcówek (ja tak mam) kto wie - może to będzie następny trend? ;-)
__________________
...and I find it kind of funny... I find it kind of sad...


MMae jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 20:41   #3578
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MMae Pokaż wiadomość
Hehe, trochę szkoda, że żadna nie farbuje tak by mieć odrosty jaśniejsze od końcówek (ja tak mam) kto wie - może to będzie następny trend? ;-)
stronę/kilka stron wcześniej jedna z dziewczyn wrzuciła zdjęcia gdzie odrosty są jaśniejsze od farbowańców
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:48   #3579
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Mam do Was Dziewczyny pytanie. Kusi mnie żeby jutro do maski (chyba WAXa z cynamonem) dodać sobie żółtko jajka i ewentualnie trochę cytryny. Robiła coś takiego któraś z Was? Wystarczy to później zmyć wodą jak normalną maskę czy trzeba umyć szamponem?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:56   #3580
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Mam do Was Dziewczyny pytanie. Kusi mnie żeby jutro do maski (chyba WAXa z cynamonem) dodać sobie żółtko jajka i ewentualnie trochę cytryny. Robiła coś takiego któraś z Was? Wystarczy to później zmyć wodą jak normalną maskę czy trzeba umyć szamponem?
samego waxa kiedyś używałam ale bez dodatków, teraz raz na tydzien nakładam sobie maseczkę z rycyny, żółtka i cytryny i zmywam to szamponem, bo po pół godzinnym trzymaniu tego na głowie włosy sztywnieją strasznie i to jajko niezbyt przyjemnie pachnie (ale nie próbowałam nigdy zmywać tego tylko wodą), ja bym chyba nie zaryzykowała nieużywania szamponu przy takiej maseczce
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:58   #3581
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Mam do Was Dziewczyny pytanie. Kusi mnie żeby jutro do maski (chyba WAXa z cynamonem) dodać sobie żółtko jajka i ewentualnie trochę cytryny. Robiła coś takiego któraś z Was? Wystarczy to później zmyć wodą jak normalną maskę czy trzeba umyć szamponem?
Ja nie używałam, aczkolwiek rycyna napewno nie zejdzie Ci pod wpływem samej wody

Ewentualnie zrób sobie taki okład na włosy przed myciem Tak jak robi się maseczki np. z żółtka i rycyny na godzinkę przed myciem

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
U mnie jak włosy urosną sporo to różnica będzie taka jak u tej na 3 zdjęciu.
Swoją drogą...to one głupie są żeby płacić za takie coś...a jak wiadomo, ich kwoty na fryzjera to nierzadko nasz czynsz x3 więc tym bardziej nie rozumiem. Dużo zdrowiej i taniej byłoby zapuścić swoje.

Ja dziś bez humoru, przygnębienie ale tak to bywa z mężczyznami...
I odechciewa mi się wszystkiego... Poza naturalkami na które czekam jak na zbawienie,to są momenty gdy cm są na wagę złota
no fakt, głupie żeby płacić, ale też zapuszczenie naturalnych do takiej długości jest dość czasochłonne i nie wiem z rok by trwało, nie wiadomo czy za rok też by im się to podobało, w końcu kobieta zmienną jest
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-02-20 o 20:59
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 21:03   #3582
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

xyolax pytałam o żółtko i cytrynę Pytam bo WAXa nakładam zawsze już po myciu, na około godzinę, a nie wiem czy żółtko da się tak po prostu zmyć wodą (mam obawy, że nie...)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:21   #3583
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
xyolax pytałam o żółtko i cytrynę Pytam bo WAXa nakładam zawsze już po myciu, na około godzinę, a nie wiem czy żółtko da się tak po prostu zmyć wodą (mam obawy, że nie...)
Oj, przepraszam
Źle przeczytałam
W takim razie lepiej niech się wypowie jakaś osoba, która jest bardziej w temacie Choć w sumie po żółtku też bym umyła włoski




A właśnie zaaplikowałam sobie troszkę rycyny na skalp, podobno wzmacnia włosy, przyspiesza porost... Ucieszyłam się, że po tym kokosie nie wypadło mi więcej włosów i eksperymentuję dalej
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:26   #3584
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Oj, przepraszam
Źle przeczytałam
W takim razie lepiej niech się wypowie jakaś osoba, która jest bardziej w temacie Choć w sumie po żółtku też bym umyła włoski




A właśnie zaaplikowałam sobie troszkę rycyny na skalp, podobno wzmacnia włosy, przyspiesza porost... Ucieszyłam się, że po tym kokosie nie wypadło mi więcej włosów i eksperymentuję dalej
ja napisałam o tym żółtku, przed Tobą, xyolax ale chyba nie zauważyłyście postu
też używam rycyny - 2x w tygodniu+1 jako dodatek maseczki, chyba wzmacnia włosy bo mi teraz prawie nie wypadają (chociaż nie wiem czy to tylko zasługa rycyny czy też innych specyfików), a z porostem to ja się narazie nie wypowiadam
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:46   #3585
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Też lubie rycynke i chyba mi przyciemniła włoski i to nawet bardzo bo nawet mama zapytała "a tobie to te wlosy takie ciemniejsze odrosly?".
Zawsze miałam ciemny blond a teraz wpadaja w brąz ;P
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:11   #3586
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Też lubie rycynke i chyba mi przyciemniła włoski i to nawet bardzo bo nawet mama zapytała "a tobie to te wlosy takie ciemniejsze odrosly?".
Zawsze miałam ciemny blond a teraz wpadaja w brąz ;P
ja to już nawet nie pamiętam jaki jest mój naturalny kolor, u mnie zawsze tak było, że początkowo małe odrosty wydawały się strasznie ciemne a teraz widzę, że im dłuższe to tak jakby jaśniejsze się robiły
ale używając rycyny widzę, że nadaje mi taki fajny poblask włosów (coś pod ciemny rudy), nawet mi się to podoba

a tak poza tym, wiecie jak marzę o zdrowych, gęstych, błyszczących włosach (z pewnością Wy też ) - i znam nawet osobę o takich włosach, moja koleżanka ma po prostu cudowne włosy, zawsze gdy ją widzę nie mogę się napatrzeć na jej włosy, taki blask od nich bije a specjalnie o nie nie dba, żadnych masek, wcierek itp, używa tylko szamponu pokrzywowego i kiedyś wcierała naftę (ale to już dawno temu). Krótko mówiąc - włosy idealne!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 23:07   #3587
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja napisałam o tym żółtku, przed Tobą, xyolax ale chyba nie zauważyłyście postu
też używam rycyny - 2x w tygodniu+1 jako dodatek maseczki, chyba wzmacnia włosy bo mi teraz prawie nie wypadają (chociaż nie wiem czy to tylko zasługa rycyny czy też innych specyfików), a z porostem to ja się narazie nie wypowiadam
oj to chyba właśnie napisałam o rycynie przez Twojego posta

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja to już nawet nie pamiętam jaki jest mój naturalny kolor, u mnie zawsze tak było, że początkowo małe odrosty wydawały się strasznie ciemne a teraz widzę, że im dłuższe to tak jakby jaśniejsze się robiły
ale używając rycyny widzę, że nadaje mi taki fajny poblask włosów (coś pod ciemny rudy), nawet mi się to podoba

a tak poza tym, wiecie jak marzę o zdrowych, gęstych, błyszczących włosach (z pewnością Wy też ) - i znam nawet osobę o takich włosach, moja koleżanka ma po prostu cudowne włosy, zawsze gdy ją widzę nie mogę się napatrzeć na jej włosy, taki blask od nich bije a specjalnie o nie nie dba, żadnych masek, wcierek itp, używa tylko szamponu pokrzywowego i kiedyś wcierała naftę (ale to już dawno temu). Krótko mówiąc - włosy idealne!
a u mnie wręcz odwrotnie jak miałam mały odrost to wydawał mi się taki jaśniutki, im jest dłuższy tym ciemniejszy

a koleżanka - dobre geny ma
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 23:17   #3588
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Też mam koleżanke z uczelni która ma takie włosy że nie moge od nich oderwać wzroku ! I tak ruszy głową to one takie sypkie pięknie są i takie błyszczące i śliczny kolor !

Dziewczyny powiem Wam że z nadmiaru wolnego czasu czytam ciągle wizażowe fora o włosach oczywiscie i zrobiłam liste zakupów która zrujnuje chyba mój budżet ;D No nic zacisne pasa ale w planach mam:

Amla Gold
Kallos latte (kocham jego zapach)
Emulsja Gloria
Szampon brzozowy Farmony (Ileż pozytywnych opini na KWC)
No i z mazideł keratyna hydrolizowana i panthenol (może serum zrobie)
Myślałam nad masłem shea ale kiedy ja bym tego wszystkiego używała
No i Jantar mi sie skończył...

Mam manie postępującą i sie martwie że zamiast pieniążki na jedzenie to będe wydawała na włoski
Niech zajęcia na uczelni się już zaczną bo oszaleje:P
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 23:26   #3589
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Też mam koleżanke z uczelni która ma takie włosy że nie moge od nich oderwać wzroku ! I tak ruszy głową to one takie sypkie pięknie są i takie błyszczące i śliczny kolor !

Dziewczyny powiem Wam że z nadmiaru wolnego czasu czytam ciągle wizażowe fora o włosach oczywiscie i zrobiłam liste zakupów która zrujnuje chyba mój budżet ;D No nic zacisne pasa ale w planach mam:

Amla Gold
Kallos latte (kocham jego zapach)
Emulsja Gloria
Szampon brzozowy Farmony (Ileż pozytywnych opini na KWC)
No i z mazideł keratyna hydrolizowana i panthenol (może serum zrobie)
Myślałam nad masłem shea ale kiedy ja bym tego wszystkiego używała
No i Jantar mi sie skończył...

Mam manie postępującą i sie martwie że zamiast pieniążki na jedzenie to będe wydawała na włoski
Niech zajęcia na uczelni się już zaczną bo oszaleje:P
oj mi też się kończy kallos, szampon, masło shea mnie kusi i aktualnie mam otwartą stronę z mazideł z keratynowym serum, to chyba to samo co Ty chciałaś zrobić?!

A mi się jutro już zajęcia na uczelni zaczynają, plan mam wprost rewelacyjny, przez cały dzień jest masa okienek, ale takich, gdzie nie będzie mi się opłacało wracać do domu i znów jechać na uczelnię, zbankrutowałabym na benzynie... Zajęcia zaczynają się od 8 a ostatnie kończą o 20... Ja nie wiem kto układał taki plan na studia dzienne! W efekcie pewnie nie na wszystko będę chodzić...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 00:16   #3590
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
oj mi też się kończy kallos, szampon, masło shea mnie kusi i aktualnie mam otwartą stronę z mazideł z keratynowym serum, to chyba to samo co Ty chciałaś zrobić?!

A mi się jutro już zajęcia na uczelni zaczynają, plan mam wprost rewelacyjny, przez cały dzień jest masa okienek, ale takich, gdzie nie będzie mi się opłacało wracać do domu i znów jechać na uczelnię, zbankrutowałabym na benzynie... Zajęcia zaczynają się od 8 a ostatnie kończą o 20... Ja nie wiem kto układał taki plan na studia dzienne! W efekcie pewnie nie na wszystko będę chodzić...
Tak własnie to serum bo czytalam o nim duzo pochlebnych opinii )
A masło shea jest fajne? Chodzi mi glownie o nawilzenie i wygladzenie...

A co do planu na uczelni to mi sie chyba dobrze trafilo I wolne poniedzialki
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 08:30   #3591
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Plany dla dziennych są układane dla wykładowców, o studentach nikt nie myśli Ja na przykład w tym semestrze mam bronić licencjat, powinnam mieć jak najwięcej wolnego na prowadzenie badań i pisanie, ale kogo to obchodzi. Na przykład dzisiaj muszę jechać na wykład na 16:15 na całe 45 minut... A na uczelnię jadę 35 minut!

Angelka, xyolax ten mleczny Kallos ma w składzie jakiś silikon? Bo ja kupiłam przez allegro ostatnio Kallosa Carotę bo w KWC skład był w porządku, a potem na etykiecie znalazłam cyclopentasiloxane ;( I chociaż ładnie nawilża włosy to są widocznie bardziej płaskie niż np. po WAXie bez silikonów...

I ostatecznie nie dodałam żółtka do maski - za daleko mi było do kuchni :p Za parę minut zmyję WAXa, wysuszę włosy i pstryknę zdjęcie odrostu to Wam pokaże

Edycja Dodaję obiecane zdjęcie. Zmierzyłam odrost - mam 8 cm naturalek! Wybaczcie, że zdjęcie takie niewyraźne ale słabe światło mam dzisiaj za oknem, a przy fleszu odrosty zlewają mi się z fabowańcami i nie widać gdzie się kończą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (76,5 KB, 62 załadowań)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-21 o 09:36
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:51   #3592
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Edycja Dodaję obiecane zdjęcie. Zmierzyłam odrost - mam 8 cm naturalek! Wybaczcie, że zdjęcie takie niewyraźne ale słabe światło mam dzisiaj za oknem, a przy fleszu odrosty zlewają mi się z fabowańcami i nie widać gdzie się kończą...
Fajny odrost gratuluje

Ja za bardzo nie mam czasu na doczytanie dziewczyny,dlatego tylko Wam napisze,ze mialam straszny sen dzis...Spalam z kokosem na glówce i zauwazylam,ze zawsze po kilku godzinach zaczyna mnie swedziec skóra glowy ale tylko i wylacznie przy karku...To swedzenie jest na tyle mocne,ze nie moglam zasnac tak do konca-pól nocy mialam lekki sen i drapalam sie co chwile (juz nigdy na noc nie zaaplikuje sobie nic na glowe) no i snilo mi sie,ze bylam u fryzjera obciac koncówki a obcieto mi do uszu...Na poczatku nie zwrócilam na to uwagi,dopiero,gdy chcialam sobie zrobic kucyka a tu sie nie dalo
Straszny sen grrrr Pamietam,ze obudzilam sie z nerwobólami ehhh..
Dobra smigam dalej spac,bo za pare godzin znow do pracy....
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 11:11   #3593
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

CHARDON Twój kolor naturalny jest pięknie jaśniutki

Studia... i te plany też mam porąbane, tylko że jestem już przyzwyczajona, u mnie zajęcia od 8 do 20 to standard, dobrze że tylko na weekend

Chyba dużo w ciągu dnia myślicie o włosach skoro macie później sny, niestety te złe
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 11:27   #3594
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Plany dla dziennych są układane dla wykładowców, o studentach nikt nie myśli Ja na przykład w tym semestrze mam bronić licencjat, powinnam mieć jak najwięcej wolnego na prowadzenie badań i pisanie, ale kogo to obchodzi. Na przykład dzisiaj muszę jechać na wykład na 16:15 na całe 45 minut... A na uczelnię jadę 35 minut!

Angelka, xyolax ten mleczny Kallos ma w składzie jakiś silikon? Bo ja kupiłam przez allegro ostatnio Kallosa Carotę bo w KWC skład był w porządku, a potem na etykiecie znalazłam cyclopentasiloxane ;( I chociaż ładnie nawilża włosy to są widocznie bardziej płaskie niż np. po WAXie bez silikonów...

I ostatecznie nie dodałam żółtka do maski - za daleko mi było do kuchni :p Za parę minut zmyję WAXa, wysuszę włosy i pstryknę zdjęcie odrostu to Wam pokaże

Edycja Dodaję obiecane zdjęcie. Zmierzyłam odrost - mam 8 cm naturalek! Wybaczcie, że zdjęcie takie niewyraźne ale słabe światło mam dzisiaj za oknem, a przy fleszu odrosty zlewają mi się z fabowańcami i nie widać gdzie się kończą...
super odrościk jaki jaśniutki
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 12:00   #3595
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ja tam uwielbiam rycynę,chociaż mam takiego lenia, ze nie chce mi się czasem robić z niej maski
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 12:51   #3596
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Tak własnie to serum bo czytalam o nim duzo pochlebnych opinii )
A masło shea jest fajne? Chodzi mi glownie o nawilzenie i wygladzenie...

A co do planu na uczelni to mi sie chyba dobrze trafilo I wolne poniedzialki
nie używałam masła shea, napisałam, że mnie kusi
ale są skrajne opinie, wiele osób uważa, że masło shea za bardzo obciąża włoski

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Fajny odrost gratuluje

Ja za bardzo nie mam czasu na doczytanie dziewczyny,dlatego tylko Wam napisze,ze mialam straszny sen dzis...Spalam z kokosem na glówce i zauwazylam,ze zawsze po kilku godzinach zaczyna mnie swedziec skóra glowy ale tylko i wylacznie przy karku...To swedzenie jest na tyle mocne,ze nie moglam zasnac tak do konca-pól nocy mialam lekki sen i drapalam sie co chwile (juz nigdy na noc nie zaaplikuje sobie nic na glowe) no i snilo mi sie,ze bylam u fryzjera obciac koncówki a obcieto mi do uszu...Na poczatku nie zwrócilam na to uwagi,dopiero,gdy chcialam sobie zrobic kucyka a tu sie nie dalo
Straszny sen grrrr Pamietam,ze obudzilam sie z nerwobólami ehhh..
Dobra smigam dalej spac,bo za pare godzin znow do pracy....
o kurcze, tak bardzo chcemy te swoje włoski, że śnią nam się po nocach oj, dobrze że to tylko sen

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
CHARDON Twój kolor naturalny jest pięknie jaśniutki

Studia... i te plany też mam porąbane, tylko że jestem już przyzwyczajona, u mnie zajęcia od 8 do 20 to standard, dobrze że tylko na weekend

Chyba dużo w ciągu dnia myślicie o włosach skoro macie później sny, niestety te złe
no ale np. na studiach zaocznych to rozumiem, ale na studiach dziennych taki plan?! masakra... teraz np. mam okienko, a później znów mam zajęcia do 20 :/

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
ja tam uwielbiam rycynę,chociaż mam takiego lenia, ze nie chce mi się czasem robić z niej maski
a ja dzisiaj na noc zaaplikowałam sobie rycynę na skalp i naturalki dzisiaj są mega gładziutkie, lśnią jak nie wiem


Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Plany dla dziennych są układane dla wykładowców, o studentach nikt nie myśli Ja na przykład w tym semestrze mam bronić licencjat, powinnam mieć jak najwięcej wolnego na prowadzenie badań i pisanie, ale kogo to obchodzi. Na przykład dzisiaj muszę jechać na wykład na 16:15 na całe 45 minut... A na uczelnię jadę 35 minut!

Angelka, xyolax ten mleczny Kallos ma w składzie jakiś silikon? Bo ja kupiłam przez allegro ostatnio Kallosa Carotę bo w KWC skład był w porządku, a potem na etykiecie znalazłam cyclopentasiloxane ;( I chociaż ładnie nawilża włosy to są widocznie bardziej płaskie niż np. po WAXie bez silikonów...

I ostatecznie nie dodałam żółtka do maski - za daleko mi było do kuchni :p Za parę minut zmyję WAXa, wysuszę włosy i pstryknę zdjęcie odrostu to Wam pokaże

Edycja Dodaję obiecane zdjęcie. Zmierzyłam odrost - mam 8 cm naturalek! Wybaczcie, że zdjęcie takie niewyraźne ale słabe światło mam dzisiaj za oknem, a przy fleszu odrosty zlewają mi się z fabowańcami i nie widać gdzie się kończą...
raaany, cudowne te naturalki!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:07   #3597
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Chardon piękne odrosty!
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
no ale np. na studiach zaocznych to rozumiem, ale na studiach dziennych taki plan?! masakra... teraz np. mam okienko, a później znów mam zajęcia do 20 :/


a ja dzisiaj na noc zaaplikowałam sobie rycynę na skalp i naturalki dzisiaj są mega gładziutkie, lśnią jak nie wiem
ja też mam nie za ciekawy plan i też mam tak że zajęcia od 8 do 20.. masakra jakaś, tyle, że ja nowy semestr zaczęłam w tamtym tygodniu i już koniec leniuchowania niestety na noc nawet nie mam kiedy zaaplikować kokosu czy rycyny bo z rana nie mam czasu na zmywanie oleju więc pozostaje mi max 2h trzymania wieczorem na głowie.. ale i tak jestem zadowolona, nawet strasznie zadowolona! po miesiącu dbania o włosy te zaczynają mi się odwdzięczać - mam takie mięciutkie i gładkie włosy, że mogłabym je dotykać cały czas
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:22   #3598
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Chardon piękne odrosty!
ja też mam nie za ciekawy plan i też mam tak że zajęcia od 8 do 20.. masakra jakaś, tyle, że ja nowy semestr zaczęłam w tamtym tygodniu i już koniec leniuchowania niestety na noc nawet nie mam kiedy zaaplikować kokosu czy rycyny bo z rana nie mam czasu na zmywanie oleju więc pozostaje mi max 2h trzymania wieczorem na głowie.. ale i tak jestem zadowolona, nawet strasznie zadowolona! po miesiącu dbania o włosy te zaczynają mi się odwdzięczać - mam takie mięciutkie i gładkie włosy, że mogłabym je dotykać cały czas
oni poszaleli chyba z tymi planami ja zaraz sobie zmodyfikuję plan i będe miała kiedy nakładać na noc xD

oj, cudowne uczucie jak tak dbamy o włoski a one się odwdzięczają




Dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem Merz Special albo Ha-Pantoten, używała może któraś z Was te suplementy i ma porównanie?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:27   #3599
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Chardon, śliczny odrost- koloru jasnego blondu?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:40   #3600
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Tak Arielko, moje naturalki są jasnoblond. Tylko odcień się zmienia w zależności od pory roku i oświetlenia Teraz są takie trochę ciemniejsze, jakby z różowymi(?) refleksami . Latem od słońca robią się jeszcze jaśniejsze i bardziej srebrzyste

xyolax ja brałam Merz Special i jakoś mnie nie przekonał. Brałam regularnie, zgodnie z etykietą i nic. Nawet paznokcie mi szybciej nie rosły, a co dopiero żeby działało na włosy i cerę.

---------------------------------------------------------------------------

Dopisek Ja Was Dziewczyny kocham i ubóstwiam za te komplementy na temat mojego odrostu Bo po pierwsze czuję się zmotywowana żeby dalej hodować naturalki. A po drugie tak mi się ciepło jakoś na serduchu robi Dziękuję
__________________
Znowu henna!
19.10.2013

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-21 o 20:44
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.