Essence cz. V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 20:30   #631
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Czy na śląsku jest gdzieś 2 szafa? Mnie się marzy bronzer z sun club
Cytat:
Napisane przez Klaudiusia17 Pokaż wiadomość
Jest W Naturze w Tarnowskich Górach. Ale nie ma w niej jeszcze CAC .
i jeszcze Pszów- nie wiem czy kojarzysz gdzie to, ale może akurat
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:30   #632
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Ha! stempelki rozpracowane! Są super! Mam swój ulubiny zestaw zawijasków- płytka 02.
Robi się prosto i szybko, tylko muszę dobry lakier do tego kupić, bo moonlight średnio sobie radzi.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:36   #633
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
apropo płatków oczyszczających to niedawno kupiłam takie w Douglasie i tylko się wkurzyłam bo niestety przy zdejmowaniu nie przyczepiło sie do nich nic co sie miało przyczepić pamiętam, ze kiedys z płatkami z Nivei było podobnie.
Nie wiem o co chodzi. Ale skoro polecasz te z Essence to chyba się skuszę
Ja używałam już kilku rodzajów - tych z Natury (widziałam je też w Super Pharmie), pojedynczych chyba Marion i innych też pojedynczych, ale nie pamiętam firmy (też polska). Te na sztuki były tak samo kiepskie, wyciągały może ze 3-4 zaskórniki .
Przy Essence zaskoczyło mnie to, jak szybko i "na sztywno" płatki zasychają, aż drapałam się po nosie, bo uczucie było taaaakie śmieszne .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:45   #634
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja używałam już kilku rodzajów - tych z Natury (widziałam je też w Super Pharmie), pojedynczych chyba Marion i innych też pojedynczych, ale nie pamiętam firmy (też polska). Te na sztuki były tak samo kiepskie, wyciągały może ze 3-4 zaskórniki .
Przy Essence zaskoczyło mnie to, jak szybko i "na sztywno" płatki zasychają, aż drapałam się po nosie, bo uczucie było taaaakie śmieszne .
Czyli w porównaniu z resztą te z Essence są najskuteczniejsze?
gdzie one w ogole leżą bo jakos mi sie nie rzuciły w oczy. Tylko nie pisz, ze w drugiej szafie bo u mnie niestety takiej brak - przynajmniej na razie. Za to limitowanka nieruszona - dopiero ja kupiłam w weekend różowe pasiaki i zieloną kredkę
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:47   #635
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Czyli w porównaniu z resztą te z Essence są najskuteczniejsze?
gdzie one w ogole leżą bo jakos mi sie nie rzuciły w oczy. Tylko nie pisz, ze w drugiej szafie bo u mnie niestety takiej brak - przynajmniej na razie. Za to limitowanka nieruszona - dopiero ja kupiłam w weekend różowe pasiaki i zieloną kredkę
W drugiej, na samym dole.
Ja z limitki kupiłam dokładnie to samo
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:53   #636
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Czyli w porównaniu z resztą te z Essence są najskuteczniejsze?
gdzie one w ogole leżą bo jakos mi sie nie rzuciły w oczy. Tylko nie pisz, ze w drugiej szafie bo u mnie niestety takiej brak - przynajmniej na razie. Za to limitowanka nieruszona - dopiero ja kupiłam w weekend różowe pasiaki i zieloną kredkę
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
W drugiej, na samym dole.
Ja z limitki kupiłam dokładnie to samo
więc ja nie napiszę
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:15   #637
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
więc ja nie napiszę
hehe no to już kupiłam
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 21:28   #638
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam wreszcie stempelki i pasiaka dla blondynek... oi, tu trzeba uważać, bo cegła na twarzy murowana nakładana pędzlem do różu z Essence, ale efekt śliczny... Na złoty, letni makijaż na opalonej cerze... zakochać się można. Dałam malutko i mocno roztarłam i jest super!
Kocham pasiaki!
Mają w sumie mocno świecący efekt i jak się przyglądam to lekko sylwestrowo to wygląda, ale jak patrzę w lustro przy normalnym świetle nie bezpośrednio mocnym słońcu to mam na policzkach tafle

Tylko nie było matowego bronzera ;(
Gdzie mogę w Wawie go znaleźć?
Uwielbiam efekt który daja pasiaki .Moja przyjaciółka też kupila i jak patrze na jej policzki to mam tylko nadzieję, ze u mnie wygląda to identycznie .
Na początku musiałam się przyzwyczaić i ogólnie je rozpracować, bo na początku wyglądałam naprawdę jak cegła.
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:50   #639
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. V

chyba kupię te plasterki na nosek, myślicie że pasiaki SC będą dobrze wyglądać z piegami?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:54   #640
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
chyba kupię te plasterki na nosek, myślicie że pasiaki SC będą dobrze wyglądać z piegami?
Ja uważam, że tak .
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:57   #641
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
chyba kupię te plasterki na nosek, myślicie że pasiaki SC będą dobrze wyglądać z piegami?
posiadam jedno i drugie, nie gryzą się ze sobą
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 23:49   #642
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Essence cz. V

Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć?
Ostatnio stałam się prawdziwą essencomaniaczką W mojej kosmetyczce zawsze gościły jakieś błyszczyki lub cienie z tej firmy, ale odkąd zobaczyłam w mojej naturze dwie szafy wypełnione po brzegi sama nie wiedziałam co mam kupić! Na początku zaopatrzyłam się w ten cudowny brązowy pasiak !! a dziś kupiłam:
-puder brązująco-matujący (wieelkie opakowanie)
-bibułki matujące
-żel nawilżająco- rozświetllający (sun club)
Mam pytanie, próbowałyście tych żeli do mycia twarzy i kremów? jak się spisują?
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 06:39   #643
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć?
Ostatnio stałam się prawdziwą essencomaniaczką W mojej kosmetyczce zawsze gościły jakieś błyszczyki lub cienie z tej firmy, ale odkąd zobaczyłam w mojej naturze dwie szafy wypełnione po brzegi sama nie wiedziałam co mam kupić! Na początku zaopatrzyłam się w ten cudowny brązowy pasiak !! a dziś kupiłam:
-puder brązująco-matujący (wieelkie opakowanie)
-bibułki matujące
-żel nawilżająco- rozświetllający (sun club)
Mam pytanie, próbowałyście tych żeli do mycia twarzy i kremów? jak się spisują?
Zapraszamy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 07:48   #644
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Pasiaki, Pasiaki, Pasiaki, Pasiaki, ..... : love:
Aj, dzisiaj łażę w SC i napatrzeć się nie mogę, pasują mi idealnie do moich włosów, oczu i cery i do zielonego sweterka!
Super efekt!
Na wakacje w sam raz!
Makijaż prawie jednokosmetykowy, jeśli patrząc jak ja go stosuje: róż/bronzer, rozświetlacz zarówno na kości policzkowe i pod łuk brwiowy, rozświetlacz do kącików oczu i nad serduszko nad ustami, cienie [5 kolorów w 1 pasiaku! ]... i na usta- dokładając odrobinę błyszczyku...

W sumie to ostatnio używam 2 zestawów:
-pasiaki Cac, błyszczyk CaH, MA, pomadka Frosted- tak myślę, że tu jest idealny makijaż na panią zimę
-pasiaki SC, błyszczyk Fashionista, MA, pomadka nawilżająca 120 Catrice...- a tu na panią lato

Oczywiście jako sam makijaż, nie chodzi to o dobieranie do typów urody, tylko na zasadzie moich skojarzeń: chłodne, mroźne odcienie i te złote, słoneczne.

Oczywiście dołączając kredki z Essence- moją kredkową miłością jest zielona
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:28   #645
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Możesz wkleić zdjęcia tego lakieru na paznokciach? widziałam jakieś na blogach ale chciałam jeszcze

Dziewczyny, mam taką prośbę: czy możecie polecić mi coś, dzięki czemu lakier dłużej będzie się trzymał na paznokciach? Nigdy żadnej bazy pod, ani na lakier nie używałam, a za tydzień wychodzę za mąż, Siostra będzie robić mi paznokcie i chciałabym, żeby trzymały się choć do połowy wesela. (KWC już przeglądam )
Dopiero dziś zrobiłam . Zważywszy, ze lakier zazwyczaj utrzymuje się u mnie jeden dzień, ten trzyma się rewelacyjnie. Zdjęcie robione trzeciego dnia po nałożeniu

lakier Crazy About Colour turkusowy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:45   #646
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Essence cz. V

Fajny kolor, super do opalonej skory
Kocham turkus! Mam kredke LL turkusowo-zielona i jest boska. Przy brazowych oczach i opalonej cerze pieknie podbija kolor oczu
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:28   #647
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Kupiłam wczoraj kultowy już różowy Multi Action i jestem w szoku. Colossal może się przy MA schować! Już po pierwszej warstwie rzęsy były wyraziste i nieco pogrubione, a druga warstwa dała taki efekt, o jaki mi chodziło! I'm in love...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:35   #648
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć?
Ostatnio stałam się prawdziwą essencomaniaczką W mojej kosmetyczce zawsze gościły jakieś błyszczyki lub cienie z tej firmy, ale odkąd zobaczyłam w mojej naturze dwie szafy wypełnione po brzegi sama nie wiedziałam co mam kupić! Na początku zaopatrzyłam się w ten cudowny brązowy pasiak !! a dziś kupiłam:
-puder brązująco-matujący (wieelkie opakowanie)
-bibułki matujące
-żel nawilżająco- rozświetllający (sun club)
Mam pytanie, próbowałyście tych żeli do mycia twarzy i kremów? jak się spisują?
Witamy, witamy, wsiąkniesz i przepadniesz schowaj lepiej portfel

P.S. Twoje zadupie pomorskie to gdzie?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:30   #649
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Wypatrzyłam też wczoraj korektor do lakieru w pisaku, ale ponieważ ostatnio staram się robić przemyslane zakupy, na razie się nie zdecydowałam. Używal na ogół ciemnych lakierów i ciekawa jestem, czy po kilkukrotnym użyciu końcówka korektora nie zacznie mi rozmazywać usuniętego wcześniej ciemnego lakieru. W sensie, że ciemny lakier wsiąka w końcowkę pisaka.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 10:51   #650
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam też wczoraj korektor do lakieru w pisaku, ale ponieważ ostatnio staram się robić przemyslane zakupy, na razie się nie zdecydowałam. Używal na ogół ciemnych lakierów i ciekawa jestem, czy po kilkukrotnym użyciu końcówka korektora nie zacznie mi rozmazywać usuniętego wcześniej ciemnego lakieru. W sensie, że ciemny lakier wsiąka w końcowkę pisaka.
Mam taki korektor w pisaku, niestety się na niego skusiłam Moim zdaniem wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo po kilku poprawkach na końcówce zostaje już taka warstwa lakieru że ciężko zmyć nią kolejne. Poza tym tak jak napisałaś, jeśli używasz ciemnego lakieru to będziesz mazać dookoła paznokcia skórę na kolorowo i w końcu i tak sięgniesz po patyczek do uszu zamoczony w zmywaczu (według mnie nie ma nic lepszego i tańszego do usuwania lakieru ze skóry)

Wczoraj znów wybrałam się do Natury, no i znowu portfel ucierpiał... Kupiłam sobie zieloną kredkę CaC i cienie, do tego pędzelek do różu i liner. Dobrze że nie ma u mnie drugiej szafy, bo pewnie wydałabym 5 razy tyle. No i w związku z tym mam pytanie, czy któraś z Was ma może na wymianę pasiak dla blondynek Sun Club (dla brunetek też chętnie wypróbuję)?

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:47
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:56   #651
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lenlea Pokaż wiadomość
Mam taki korektor w pisaku, niestety się na niego skusiłam Moim zdaniem wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo po kilku poprawkach na końcówce zostaje już taka warstwa lakieru że ciężko zmyć nią kolejne. Poza tym tak jak napisałaś, jeśli używasz ciemnego lakieru to będziesz mazać dookoła paznokcia skórę na kolorowo i w końcu i tak sięgniesz po patyczek do uszu zamoczony w zmywaczu (nie ma nic lepszego i tańszego do usuwania lakieru ze skóry)
Własnie tego się obawiałam. Po prostu pisak były poręćzniejszy, bo patyczki do uszu zostawiają masę kłaczkó na paznokciach. Czasem zmuszona jestem czekać, aż lakier zupełnie wyschnie, a i tak zwykle coś tam chlapnie, pryśnie, itp. Ciekawe, czy dobrym rozwiązaniem byłoby po prostu moczenie czubka pisaka w zmywaczu i dopiero wtedy usuwanie niedoskonałości?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:02   #652
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam też wczoraj korektor do lakieru w pisaku, ale ponieważ ostatnio staram się robić przemyslane zakupy, na razie się nie zdecydowałam. Używal na ogół ciemnych lakierów i ciekawa jestem, czy po kilkukrotnym użyciu końcówka korektora nie zacznie mi rozmazywać usuniętego wcześniej ciemnego lakieru. W sensie, że ciemny lakier wsiąka w końcowkę pisaka.
Ja mam ten korektor i jestem zadowolona. Rozwiązałam ten problem tak, że te końcówki co są wymienne używam do różnych kolorów. Jedna do ciemnych, jedna do czerwonych , jedna do jasnych. Wszystko się ładnie zmywa i nic nie rozmazuje. Po jakimś czasie końcówki zaczynają się mechacić, ale ja obciachałam nożyczkami nie jest może już tak ładna i precyzyjna, ale swoją role spełnia.

Dodatkowo pachnie wiśniami, nawet śladu smrodu zmywacza. Dla mnie to niezbędnik paznokciowy. Za te kilka złotych warto wypróbować, zresztą recenzje też ma dobre
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:38   #653
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Pasiaki, Pasiaki, Pasiaki, Pasiaki, ..... : love:
Aj, dzisiaj łażę w SC i napatrzeć się nie mogę, pasują mi idealnie do moich włosów, oczu i cery i do zielonego sweterka!
Super efekt!
Na wakacje w sam raz!
Makijaż prawie jednokosmetykowy, jeśli patrząc jak ja go stosuje: róż/bronzer, rozświetlacz zarówno na kości policzkowe i pod łuk brwiowy, rozświetlacz do kącików oczu i nad serduszko nad ustami, cienie [5 kolorów w 1 pasiaku! ]... i na usta- dokładając odrobinę błyszczyku...

W sumie to ostatnio używam 2 zestawów:
-pasiaki Cac, błyszczyk CaH, MA, pomadka Frosted- tak myślę, że tu jest idealny makijaż na panią zimę
-pasiaki SC, błyszczyk Fashionista, MA, pomadka nawilżająca 120 Catrice...- a tu na panią lato

Oczywiście jako sam makijaż, nie chodzi to o dobieranie do typów urody, tylko na zasadzie moich skojarzeń: chłodne, mroźne odcienie i te złote, słoneczne.

Oczywiście dołączając kredki z Essence- moją kredkową miłością jest zielona

Też uwielbiam pasiaczki - są cudowne Dają taki piękny efekt lśniącej wodnej tafli
I nawet używam ich wielozadaniowo jak Ty Kredkę zieloną też uwielbiam - jest najlepsza z tej limitowanki, w życiu bym nie pomyślała, że taki odcień będzie tak pięknie współgrał z moją urodą

Karmellita - ja mam nocną kurację anty wypryskową - i z całym sercem polecam. Skuteczna, wydajna, tania, nieuczulająca i pięknie pachnie

Co do korektorów - miałam w pisaku i w paletce - fajne, ale torszkę słabo kryją. Kolory bardzo ciemne, nie dla bladych.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-06-22 o 11:39
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:51   #654
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Też uwielbiam pasiaczki - są cudowne Dają taki piękny efekt lśniącej wodnej tafli
I nawet używam ich wielozadaniowo jak Ty Kredkę zieloną też uwielbiam - jest najlepsza z tej limitowanki, w życiu bym nie pomyślała, że taki odcień będzie tak pięknie współgrał z moją urodą

Karmellita - ja mam nocną kurację anty wypryskową - i z całym sercem polecam. Skuteczna, wydajna, tania, nieuczulająca i pięknie pachnie

Co do korektorów - miałam w pisaku i w paletce - fajne, ale torszkę słabo kryją. Kolory bardzo ciemne, nie dla bladych.
Moglabys w wolnym czasie zrobic zdjecie?
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:34   #655
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. V

Tak na szybko cyknęłam zdjęcia.
Niestety nie wiem, czy udało mi się w pełni ukazać uroku różu CAC i pasiaka. Ciężko coś mój aparta łapie ostrość - wybaczcie. W każdym razie oba błyszczą, mienią się i są bardzo glamour
W każdym razie, na zdjęciach widać, że jestem dość mocno blada i naprawdę oba pasiaczki będą pasować posiadaczkom bladej skóry.

Są zdjęcia efektu pasiaków na twarzy, kolorów z każdego paseczka osobno, cieni CAC, kredek CAC - na końcu ta matowa kreska to kredka essence nightfever - tak dla porównania granatów Mam nadzieję, że się to komuś przyda
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:37
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:02   #656
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

do mnie dotarly paseczki sun club do blondynek ( a ja ani blondynka ani blada), ale efekt daja faktycznie ladny, chociaz wczesniej mnie jakos do nich nie ciagnelo
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:04   #657
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Essence cz. V

a ja mam ten pasiak z CaC ale nie wiem jak sie nim malowac
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:04   #658
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Tak na szybko cyknęłam zdjęcia.
Niestety nie wiem, czy udało mi się w pełni ukazać uroku różu CAC i pasiaka. Ciężko coś mój aparta łapie ostrość - wybaczcie. W każdym razie oba błyszczą, mienią się i są bardzo glamour
W każdym razie, na zdjęciach widać, że jestem dość mocno blada i naprawdę oba pasiaczki będą pasować posiadaczkom bladej skóry.

Są zdjęcia efektu pasiaków na twarzy, kolorów z każdego paseczka osobno, cieni CAC, kredek CAC - na końcu ta matowa kreska to kredka essence nightfever - tak dla porównania granatów Mam nadzieję, że się to komuś przyda
a które pasiaczki wolisz?
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:11   #659
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. V

Hmmm trudne pytanie
Pasiaczek brązujący jest genialny do modelowania buzi, daje piękny efekt, świetnie się nakłada i kokosowo pachnie
Róż z CAC nadaje delikatny różowy kolor i błyszczy się, skrzy, nadaje "życie" buzi.
Ponieważ rozświetlaczy mam kilka i to lepszych, dających mocniejszy efekt od tego, wolę pasiaczek z Sun Club Choć i tak oba mi się podobają i będę obu używać ^^
Teraz np. mam na buzi oba - najpierw brązerek a potem różyk Połącznie bardzo przyjemne.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:31   #660
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. V

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post20173690

ktoś może potwierdzić tego newsa o essence w douglasie? Ja o tym nic nie wiem O_o kurczaczki, może coś ominęłam w wątku? Wiem, że kiedyś faktycznie jakieś tam niedobitki paznokciowe się trafiały ale że i kolorówka tam teraz będzie?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.