Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 16:44   #1681
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Aranel, ale czy przy ŁZS nie jest tak, że przetłuszcza się skóra, przerzedzają włosy? Bo ja mam zupełnie odwrotnie - suchą jak pustynia skórę, włosy również, a włosów pod dostatkiem i jeszcze w zapasie na złe czasy
Polytar pomaga mi w walce z łuską/łupieżem, a faktycznie jeszcze nie wiem, co to...łuszczyca? Moja babcia i jej córka, czyli moja mama ją mają...
Dziękuję za opinię o szamponie Emolium, też wezmę ją do serca Co najwyżej poproszę kiedyś moją babcię (pediatrę), żeby mi próbki skołowała
A co do emulsji - według mnie warto! Nie spodziewałam się cudów, ale NAPRAWDĘ skóra jest mniej pustynna!
O Alterze mam złe zdanie, bo wszystkie ich produkty (w tym i szampony) mnie uczuliły. Ale do mojej wrażliwej skóry dochodzi również alergia, dlatego natura mi nie sprzyja
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:45   #1682
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Aranel - to witamy siostrzyczkę

Ja szamponu Alterry nie mogę - zapachy mnie odrzucają ostatnio poza perfumami - z Alterry mogę jedynie fragrance free. Co ciekawe BD - seria dla dzieci, nie dla mam w ciąży mnie nie uczula.. nie wiem dlaczego

Wczoraj oglądałam oliwkę Babydream dla mam i uwaga na nią - nie wiem co za Chiny Ludowe, ale chyba właśnie perfumy w niej mnie uczuliły - znacie nieperfumowaną oliwkę do ciała?
A dziękuje za mile powitanie

Hm....zapachy...jakos nie przypominam sobie zeby ten specjalnie mocno pachnial...ja uzylam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ba.html&next=1 i moze bylam w szoku spowodowanym bólem i paleniem glowy ale nie czulam zapachu...

Wczoraj poczulam sie jak ten facet z reklamy czegos po goleniu, ze albo wloze glowe do lodówki albo do wiadra z lodem....

A sprawdzalas ta nowa oliwke Hipp?
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:48   #1683
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Aranel - to witamy siostrzyczkę

Ja szamponu Alterry nie mogę - zapachy mnie odrzucają ostatnio poza perfumami - z Alterry mogę jedynie fragrance free. Co ciekawe BD - seria dla dzieci, nie dla mam w ciąży mnie nie uczula.. nie wiem dlaczego

Wczoraj oglądałam oliwkę Babydream dla mam i uwaga na nią - nie wiem co za Chiny Ludowe, ale chyba właśnie perfumy w niej mnie uczuliły - znacie nieperfumowaną oliwkę do ciała?
Ojj, mnie też odrzucają zapachy. A Alterry szampony pachniały BARDZO intensywnie. Aż na samą myśl o nich mnie skóra swędzi

Używam Hippa oliwki i niestety ona pachnie. Mnie nie uczula, ale to nie jest gwarancja jej delikatności przecież. A oliwka Nivea Baby pachnie? Bo mi się wydaje, że mało intensywnie.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
A dziękuje za mile powitanie

Hm....zapachy...jakos nie przypominam sobie zeby ten specjalnie mocno pachnial...ja uzylam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ba.html&next=1 i moze bylam w szoku spowodowanym bólem i paleniem glowy ale nie czulam zapachu...

Wczoraj poczulam sie jak ten facet z reklamy czegos po goleniu, ze albo wloze glowe do lodówki albo do wiadra z lodem....

A sprawdzalas ta nowa oliwke Hipp?
Miałam ten szampon i pachniał intensywnie Jednak każdy ma inny nos, trzeba o tym pamiętać.
I tak wszystkie szampony Alterry okazały się niewypałem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:55   #1684
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Aranel, ale czy przy ŁZS nie jest tak, że przetłuszcza się skóra, przerzedzają włosy? Bo ja mam zupełnie odwrotnie - suchą jak pustynia skórę, włosy również, a włosów pod dostatkiem i jeszcze w zapasie na złe czasy
Polytar pomaga mi w walce z łuską/łupieżem, a faktycznie jeszcze nie wiem, co to...łuszczyca? Moja babcia i jej córka, czyli moja mama ją mają...
Dziękuję za opinię o szamponie Emolium, też wezmę ją do serca Co najwyżej poproszę kiedyś moją babcię (pediatrę), żeby mi próbki skołowała
A co do emulsji - według mnie warto! Nie spodziewałam się cudów, ale NAPRAWDĘ skóra jest mniej pustynna!
O Alterze mam złe zdanie, bo wszystkie ich produkty (w tym i szampony) mnie uczuliły. Ale do mojej wrażliwej skóry dochodzi również alergia, dlatego natura mi nie sprzyja
Przepraszam, ze nie od razu odpowiedzialam ale nie zauwazylam Twojego wpisu albo powstal jak ja pisalam

Widzisz, bylam u 4 dermatologow, i moje wlosy wcale ale to wcale sie nie przetluszczaly mocniej niz zwykle, wszystko w normie ale zaczela mi sie luszczyc skora glowy- co oczywiscie wyglada jak lupiez, ale sa jakies tajemniczne, subtelne roznice miedzy ŁZS a łupiezem i luszczyca i wszyscy lekarze od razu stwierdzili - ŁZS wiec chyba diagnoza trafna. Owszem mi wypadaja mocniej wlosy czasem 400 w czasie mycia i czesania....

Nie chce Cie jakos specjalnie martwic ale wszyscy lekarze mnie pytali - czy miala Pani w rodzinie łuszczyce, bo niestety ale łuszczyca jest dziedziczna i bardzo czesto mylona z łupiezem lub ŁZS. Wiec skoro w rodzinie u Ciebie choruja to moze warto to sprawdzic - chociaz skoro masz babcie lekarza to pewnie by od razu to poznala.

A moze masz taka mocno przesuszona skore glowy? mi lekarz przepisala jeszcze jakas emulsje na recepte ale to dopiero w domu moge sprawdzic....tyle ze jeszcze nie stosowalam wiec opinii nie mam.

Mnie Alterra bardzo nie zachwyca, bo 2 lata temu kupilam sobie troche ich kosmetykow i mnie za to wszystkie zapychaly
ja mam za to tendencje do maksymalnego zapychania i wypalania sie skory, jak mam zly krem to albo mnie zapycha że mam dżume na twarzy -równiez kosmetyki apteczne... albo wypala żywcem do kości


Znaczy że chyba stracilam węch skoro ja nie czulam prawie zapachu Alterry...ale moze to szok spowodwany bólem

Edytowane przez Aranel
Czas edycji: 2011-05-15 o 16:57
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:04   #1685
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze nie od razu odpowiedzialam ale nie zauwazylam Twojego wpisu albo powstal jak ja pisalam

Widzisz, bylam u 4 dermatologow, i moje wlosy wcale ale to wcale sie nie przetluszczaly mocniej niz zwykle, wszystko w normie ale zaczela mi sie luszczyc skora glowy- co oczywiscie wyglada jak lupiez, ale sa jakies tajemniczne, subtelne roznice miedzy ŁZS a łupiezem i luszczyca i wszyscy lekarze od razu stwierdzili - ŁZS wiec chyba diagnoza trafna. Owszem mi wypadaja mocniej wlosy czasem 400 w czasie mycia i czesania....

Nie chce Cie jakos specjalnie martwic ale wszyscy lekarze mnie pytali - czy miala Pani w rodzinie łuszczyce, bo niestety ale łuszczyca jest dziedziczna i bardzo czesto mylona z łupiezem lub ŁZS. Wiec skoro w rodzinie u Ciebie choruja to moze warto to sprawdzic - chociaz skoro masz babcie lekarza to pewnie by od razu to poznala.

A moze masz taka mocno przesuszona skore glowy? mi lekarz przepisala jeszcze jakas emulsje na recepte ale to dopiero w domu moge sprawdzic....tyle ze jeszcze nie stosowalam wiec opinii nie mam.
Mi w ogóle nadmiernie nie wypadają, całkiem w normie. A nawet i mniej niż w normie, bo włosów mi tylko przybywa Do tego mam krótkie na zapałkę, a nie widać przerzedzania (byłoby widać, gdyby taki fakt miał miejsce).
Włosy przetłuszczają mi się dopiero trzeciego lub czwartego dnia od mycia. A ogólnie są suche i szorstkie, sztywne.

Oj, mam mocno przesuszoną. Tzn. miałam dopóki nie zaczęłam używać tej emulsji. Teraz jest sucha, ale nie tak, że jak dotykałam włosów, to się sypał śnieg ze mnie. I nie boli mnie skalp (od tej suchości bolał i swędział).

Dopiero po sesji będę do dermatologa szła, zobaczymy jak on oceni.



Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Mnie Alterra bardzo nie zachwyca, bo 2 lata temu kupilam sobie troche ich kosmetykow i mnie za to wszystkie zapychaly
ja mam za to tendencje do maksymalnego zapychania i wypalania sie skory, jak mam zly krem to albo mnie zapycha że mam dżume na twarzy -równiez kosmetyki apteczne... albo wypala żywcem do kości


Znaczy że chyba stracilam węch skoro ja nie czulam prawie zapachu Alterry...ale moze to szok spowodwany bólem
Też nakupowałam ichnie kosmetyki z nadzieją, a tu taka klapa. Mnie nic nie zapycha, ale podrażnia i wysusza... Równie duży problem

Może i to był szok Albo indywidualne odczuwanie zapachu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:09   #1686
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Aranel, ale czy przy ŁZS nie jest tak, że przetłuszcza się skóra, przerzedzają włosy? Bo ja mam zupełnie odwrotnie - suchą jak pustynia skórę, włosy również, a włosów pod dostatkiem i jeszcze w zapasie na złe czasy
Polytar pomaga mi w walce z łuską/łupieżem, a faktycznie jeszcze nie wiem, co to...łuszczyca? Moja babcia i jej córka, czyli moja mama ją mają...
Dziękuję za opinię o szamponie Emolium, też wezmę ją do serca Co najwyżej poproszę kiedyś moją babcię (pediatrę), żeby mi próbki skołowała
A co do emulsji - według mnie warto! Nie spodziewałam się cudów, ale NAPRAWDĘ skóra jest mniej pustynna!
O Alterze mam złe zdanie, bo wszystkie ich produkty (w tym i szampony) mnie uczuliły. Ale do mojej wrażliwej skóry dochodzi również alergia, dlatego natura mi nie sprzyja
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ojj, mnie też odrzucają zapachy. A Alterry szampony pachniały BARDZO intensywnie. Aż na samą myśl o nich mnie skóra swędzi

Używam Hippa oliwki i niestety ona pachnie. Mnie nie uczula, ale to nie jest gwarancja jej delikatności przecież. A oliwka Nivea Baby pachnie? Bo mi się wydaje, że mało intensywnie.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



Miałam ten szampon i pachniał intensywnie Jednak każdy ma inny nos, trzeba o tym pamiętać.
I tak wszystkie szampony Alterry okazały się niewypałem
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mi w ogóle nadmiernie nie wypadają, całkiem w normie. A nawet i mniej niż w normie, bo włosów mi tylko przybywa Do tego mam krótkie na zapałkę, a nie widać przerzedzania (byłoby widać, gdyby taki fakt miał miejsce).
Włosy przetłuszczają mi się dopiero trzeciego lub czwartego dnia od mycia. A ogólnie są suche i szorstkie, sztywne.

Oj, mam mocno przesuszoną. Tzn. miałam dopóki nie zaczęłam używać tej emulsji. Teraz jest sucha, ale nie tak, że jak dotykałam włosów, to się sypał śnieg ze mnie. I nie boli mnie skalp (od tej suchości bolał i swędział).

Dopiero po sesji będę do dermatologa szła, zobaczymy jak on oceni.





Też nakupowałam ichnie kosmetyki z nadzieją, a tu taka klapa. Mnie nic nie zapycha, ale podrażnia i wysusza... Równie duży problem

Może i to był szok Albo indywidualne odczuwanie zapachu

Ja do dermo ide jutro.... i strasznie sie stresuje bo oczywiscie naczytalam sie ze ŁZS moze byc m.in.. spowodowane menopauza... i juz mam wizje ze to moze dotyczy mnie... a ja nie mam jeszcze dziecka.... zlapalam dola..
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:33   #1687
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
A dziękuje za mile powitanie

Hm....zapachy...jakos nie przypominam sobie zeby ten specjalnie mocno pachnial...ja uzylam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ba.html&next=1 i moze bylam w szoku spowodowanym bólem i paleniem glowy ale nie czulam zapachu...

Wczoraj poczulam sie jak ten facet z reklamy czegos po goleniu, ze albo wloze glowe do lodówki albo do wiadra z lodem....

A sprawdzalas ta nowa oliwke Hipp?
Powącham ją w sklepie. No właśnie dla mnie Alterra jakoś pachnie... Ale zobaczę ten z migdałami, może on nie pachnie.. no zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ojj, mnie też odrzucają zapachy. A Alterry szampony pachniały BARDZO intensywnie. Aż na samą myśl o nich mnie skóra swędzi

Używam Hippa oliwki i niestety ona pachnie. Mnie nie uczula, ale to nie jest gwarancja jej delikatności przecież. A oliwka Nivea Baby pachnie? Bo mi się wydaje, że mało intensywnie.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



Miałam ten szampon i pachniał intensywnie Jednak każdy ma inny nos, trzeba o tym pamiętać.
I tak wszystkie szampony Alterry okazały się niewypałem
Ja zobaczę jak one pachną - jak będzie zapach ok w miarę to zobaczymy...

Ja mam ŁZS bo byłam w 50% grupie ryzyka... mam pewne problemy natury pewnej od dziecka, które w 50% gwarantują ŁZS i u mnie zagwarantowały
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 17:53   #1688
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Powącham ją w sklepie. No właśnie dla mnie Alterra jakoś pachnie... Ale zobaczę ten z migdałami, może on nie pachnie.. no zobaczymy.

Ja zobaczę jak one pachną - jak będzie zapach ok w miarę to zobaczymy...

Ja mam ŁZS bo byłam w 50% grupie ryzyka... mam pewne problemy natury pewnej od dziecka, które w 50% gwarantują ŁZS i u mnie zagwarantowały
Powiem Ci, że ten migdałowy pachnie jogurtowo, owockami, nie jak ten nabłyszczający - intensywny, słodki zapach żelek czy czegoś takiego.

A z oliwek to według mnie Bambino nie pachnie. Tzn. pachnie, ale tak delikatnie, dzieckiem Lubię takie zapachy.

Wiecie może jak się objawia na początku łuszczyca paznokci? Moja babcia ma, ale taką intensywną, że jej pęka skóra przy paznokciach i musi mieć zaklejoną plastrem cały czas... Ale jak to wygląda na samym początku? Bo mam problemy z paznokciami i skórą dookoła już i się martwię

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Ja do dermo ide jutro.... i strasznie sie stresuje bo oczywiscie naczytalam sie ze ŁZS moze byc m.in.. spowodowane menopauza... i juz mam wizje ze to moze dotyczy mnie... a ja nie mam jeszcze dziecka.... zlapalam dola..
To w jakim Ty wieku jesteś (jeśli mogę spytać, bo trochę niestosowne to pytanie ), że menopauzy się boisz już?

Nie martw się na zapas!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 18:03   #1689
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja szamponu Alterry nie mogę - zapachy mnie odrzucają ostatnio poza perfumami - z Alterry mogę jedynie fragrance free. Co ciekawe BD - seria dla dzieci, nie dla mam w ciąży mnie nie uczula.. nie wiem dlaczego

Wczoraj oglądałam oliwkę Babydream dla mam i uwaga na nią - nie wiem co za Chiny Ludowe, ale chyba właśnie perfumy w niej mnie uczuliły - znacie nieperfumowaną oliwkę do ciała?
a mnie właśnie nie uczula NIC! a płyn do kąpieli Babydream sprawił, że drapałam się do krwi. używam wszelakich kosmetyków zapachowych i nigdy nic mi nie było, więc podejrzewam uczulenie na rumianek... chociaż w szamponie niby też jest, a używam go od dawna bez problemu.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 18:06   #1690
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ten migdałowy pachnie jogurtowo, owockami, nie jak ten nabłyszczający - intensywny, słodki zapach żelek czy czegoś takiego.

A z oliwek to według mnie Bambino nie pachnie. Tzn. pachnie, ale tak delikatnie, dzieckiem Lubię takie zapachy.
Ja powącham wszystko... No cóż jutro dzień niuchania w sklepie (mam nadzieję, że nie będą patrzeć jak na wariatkę... )
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
a mnie właśnie nie uczula NIC! a płyn do kąpieli Babydream sprawił, że drapałam się do krwi. używam wszelakich kosmetyków zapachowych i nigdy nic mi nie było, więc podejrzewam uczulenie na rumianek... chociaż w szamponie niby też jest, a używam go od dawna bez problemu.
No a właśnie mnie nie.. To jest czysta enigma.. Mnie rumianek co ciekawe nie uczula, aloes też nie, a jak mocniej zapachowy jest (znaczy się nie pachnie dziecinnie, tak jak dziecko) to uczula.. Nie wiem jak to w końcu jest - u mnie to czysta enigma

Udpade dnia dzisiejszego (16.05.11). Wąchałam. Najbardziej nie zapachowa wydawała mi się oliwka Isana klasyczna (mam med i jest ok) i Bambino i J&J różowa. Dla ciekawskich powiem, że peeling Isana pachnie jak proszek do prania.

Szampon Alterra odpada - zbyt mocno pachnie - Kretka666 zgadzam się z tobą.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-16 o 10:31
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:28   #1691
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

To w jakim Ty wieku jesteś (jeśli mogę spytać, bo trochę niestosowne to pytanie ), że menopauzy się boisz już?

Nie martw się na zapas! [/QUOTE]

W wieku średnio-mlodym bo 29lat... a teraz jest coraz wiecej przypadkow wczesnej menopauzy... dzis bylam u lekarza ale ta wizyta nie wniosla chyba nic specjalnego..kolejne specyfiki do wyprobowania i skierowania na badania...

Chyba trzeba skonczyc tego off topa zanim nas ktos wyrzuci ale z checia zobaczylabym wasze kosmetyki, wlasnie wrazliwców i alergików.
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 19:37   #1692
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
W wieku średnio-mlodym bo 29lat... a teraz jest coraz wiecej przypadkow wczesnej menopauzy... dzis bylam u lekarza ale ta wizyta nie wniosla chyba nic specjalnego..kolejne specyfiki do wyprobowania i skierowania na badania...

Chyba trzeba skonczyc tego off topa zanim nas ktos wyrzuci ale z checia zobaczylabym wasze kosmetyki, wlasnie wrazliwców i alergików.
Nie martw się. Nie zakładaj od razu najgorszego, to nie jest dobre rozwiązanie

To w takim razie ja pofotografuję moje zbiory z kwietnia i połowy maja i wrzucę w tygodniu Dużo nie ma, ale update zrobić trzeba
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 20:18   #1693
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To w takim razie ja pofotografuję moje zbiory z kwietnia i połowy maja i wrzucę w tygodniu Dużo nie ma, ale update zrobić trzeba
Chętnie zobaczę
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 15:14   #1694
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja aktualizacja z ostatnich dwóch tygodni. Na razie nic już nie kupuję. Za dużo tego wszystkiego mam. Na dniach pokażę wam cały zbiór.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8224.jpg (51,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8228.jpg (43,0 KB, 166 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:12   #1695
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Zdjęcie moich ostatnich nabytków (przedtem wstawiałam tylko obrazki wzięte z internetu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zzzb.jpg (66,2 KB, 210 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:36   #1696
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Zdjęcie moich ostatnich nabytków (przedtem wstawiałam tylko obrazki wzięte z internetu)
Widze ze masz szampony dla "problematycznej głowy" czy mozesz powiedziec jak spisuje sie szampon Selesun Blue?

Ja juz wyprobowalam wiele szamponow na ŁZS i jest coraz gorzej, z kazdym miesiacem...
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:49   #1697
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja z ostatnich dwóch tygodni. Na razie nic już nie kupuję. Za dużo tego wszystkiego mam. Na dniach pokażę wam cały zbiór.
Pokaż cały, pokaż
A teraz powiedz mi coś o tym żelu do golenia Joanna. Jak pachnie, czym? Ułatwia golenie? Nie wysusza skóry?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:06   #1698
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pokaż cały, pokaż
A teraz powiedz mi coś o tym żelu do golenia Joanna. Jak pachnie, czym? Ułatwia golenie? Nie wysusza skóry?
Niestety jeszcze go nie używałam. Ale ma dobre opinie. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona więc pachnie delikatnie, słodko, melonowo
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:08   #1699
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Widze ze masz szampony dla "problematycznej głowy" czy mozesz powiedziec jak spisuje sie szampon Selesun Blue?

Ja juz wyprobowalam wiele szamponow na ŁZS i jest coraz gorzej, z kazdym miesiacem...
Tak, moja skóra głowy daje mi w kość

Selsun Blue jest nowy, zacznę go jak skończę Dermoactive (zał.)
Jest po nim poprawa, ale nieznaczna póki co.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blaufarma.jpg (12,1 KB, 18 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2011-05-18 o 17:09
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 17:18   #1700
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Niestety jeszcze go nie używałam. Ale ma dobre opinie. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona więc pachnie delikatnie, słodko, melonowo
Dziękuję Też chciałam go kiedyś kupić, ale nigdzie go nie ma
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:20   #1701
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Też chciałam go kiedyś kupić, ale nigdzie go nie ma
jest w rossmanach i w supermarketach
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:40   #1702
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja z ostatnich dwóch tygodni. Na razie nic już nie kupuję. Za dużo tego wszystkiego mam. Na dniach pokażę wam cały zbiór.
Prosimy o całość
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Tak, moja skóra głowy daje mi w kość

Selsun Blue jest nowy, zacznę go jak skończę Dermoactive (zał.)
Jest po nim poprawa, ale nieznaczna póki co.
Ja na cały koncern Blau Farma mam uczulenie
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:37   #1703
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
jest w rossmanach i w supermarketach
Najwyraźniej jestem ślepa Ale to może dlatego, że nie przywykłam do stania przy półce z produktami do depilacji Bo golę się żelem pod prysznic TŻ
A jakoś uznałam, że spróbuję na piance do golenia teraz
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 10:31   #1704
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja z ostatnich dwóch tygodni. Na razie nic już nie kupuję. Za dużo tego wszystkiego mam. Na dniach pokażę wam cały zbiór.
Używałaś już tego nowego kremu Ziaji? Ta serai ma podobno dobre recenzje.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Zdjęcie moich ostatnich nabytków (przedtem wstawiałam tylko obrazki wzięte z internetu)
Co to za szampon "dziecięcy"?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:22   #1705
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Używałaś już tego nowego kremu Ziaji? Ta serai ma podobno dobre recenzje.
Jeszcze go nie używałam. Na razie stosuję inny krem. Właśnie po przeczytaniu KWC skusiłam się na ten krem.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:47   #1706
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Mój zbiór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kremy.jpg (87,0 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maski.jpg (77,7 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demakijaż.jpg (82,8 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balsam.jpg (73,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mycie.jpg (81,9 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (80,0 KB, 144 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:09   #1707
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Mam parę pytań odnośnie Twojego zbioru
1. jak długo używasz kremu Iwostin Rehydrin? Czy działa jak powinien? Zaczęłam się nim smarować jakieś dwa tygodnie temu i nie wiem czego się spodziewać po nim na dłuższą metę Dodam, że cerę mam suchą.
2. A jak ten płyn do higieny intymnej się sprawuje?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:13   #1708
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Rehydrinu używam prawie 2 miesiące. U mnie się sprawdza,ale ja mam mieszaną cerę,z tendencją do trądziku. Nie miałam nawrotu wyprysków, cera się poprawiła (ale dopiero po 2 tygodniach, na początku mnie wysypało).

Płyn do higieny intymnej Biały Jeleń to mój hit! Zastąpił mi Lactacyd, jest tak samo wydajny, gęsty i nic a nic nie podrażnia, nawet trochę leczy i łagodzi.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:15   #1709
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mój zbiór
O, masz płyn do demakijażu Delia - jak on?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:34   #1710
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Bardzo fajny zbiór. Muszę przyznać, że niektóre twoje kosmetyki posiadam np. Iwostin. Mam pytanie odnośnie maseczki Ginkgo, gdzie kupiłaś, za ile, jak się sprawuje Będę wdzięczna za odpowiedź.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.