Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 16:24   #4981
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Tak, ale niektórych rzeczy nie dowiezli, jak zwykle brakowało malinowego rozu i lakierow z Apres Chic. Wzięłam tylko Stereo Rose i tytułowa szminke z kolekcji, choć podobał mi sie tez Amber Gow. Macalam tez paletki korektorow, ale nie wiem, czy to praktyczne dla niewizazysty. No i wzięłam wreszcie Angel w ramach B2M, po tym jak pokochalam błyszczyk w tym kolorze wiedziałam, ze muszę mieć i szminke.
Udało mi sie tez dostać nudziakową szminke Pure Zen z Marylin, której kiedyś tez na premierę nie dowiezli do mojego Maca.
Strength ma być w lutym, podwyżki są od dzis - wkłady cieni po 53, osobne po 78 zł itd.
Aaa, no i mam nowa paletę 15-tke, ta z przezroczystym wieczkiem, ale przegrodek nie brałam.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2013-01-02 o 16:44
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:27   #4982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Corii, no problem


---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak, ale niektórych rzeczy nie dowiezli, jak zwykle brakowało malinowego rozu i lakierow z Apres Chic. Wzięłam tylko Stereo Rose i tytułowa szminke z kolekcji, choć podobał mi sie tez Amber Gow. Macalam tez paletki korektorow, ale nie wiem, czy to praktyczne dla niewizazysty. No i wzięłam wreszcie Angel w ramach B2M, po tym jak pokochalam błyszczyk w tym kolorze wiedziałam, ze muszę mieć i szminke.
Udało mi sie tez dostać nudziakowa Bare Again z Marylin, której kiedyś tez na premierę nie dowiezli do mojego Maca.
Strength ma być w lutym, podwyżki są od dzis - wkłady cieni po 53, osobne po 78 zł itd.
Aaa, no i mam nowa paletę 15-tke, ta z przezroczystym wieczkiem, ale przegrodek nie brałam.
Cienie w pudełeczku z 69 na 78?? ktoś przesadził i to nieźle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:42   #4983
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak, ale niektórych rzeczy nie dowiezli, jak zwykle brakowało malinowego rozu i lakierow z Apres Chic. Wzięłam tylko Stereo Rose i tytułowa szminke z kolekcji, choć podobał mi sie tez Amber Gow. Macalam tez paletki korektorow, ale nie wiem, czy to praktyczne dla niewizazysty. No i wzięłam wreszcie Angel w ramach B2M, po tym jak pokochalam błyszczyk w tym kolorze wiedziałam, ze muszę mieć i szminke.
Udało mi sie tez dostać nudziakowa Bare Again z Marylin, której kiedyś tez na premierę nie dowiezli do mojego Maca.
Strength ma być w lutym, podwyżki są od dzis - wkłady cieni po 53, osobne po 78 zł itd.
Aaa, no i mam nowa paletę 15-tke, ta z przezroczystym wieczkiem, ale przegrodek nie brałam.
Znowu podwyżki

A wiecie czy w końcu ta nowa maskara ED wchodzi do stałej, czy to LE?

I jeszcze jedno pytanko - widziałyście w sprzedaży fluidline'y do brwi? Ponoć to nowość, ale limitowanka.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:46   #4984
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nie, nie widziałam nic nowego do brwi, nowych podkładow tez nie. Tuszu nawet nie oglądałam, bo akurat tusze i podklady to jedyne kosmetyki, których u Maca nie cenię, wole z innych firm.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:12   #4985
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie, nie widziałam nic nowego do brwi, nowych podkładow tez nie. Tuszu nawet nie oglądałam, bo akurat tusze i podklady to jedyne kosmetyki, których u Maca nie cenię, wole z innych firm.
W sprawie produktów do brwi (mają być też jakieś nowe kredki) będę w takim razie dzwonić do wrocławskiego Mac'a. Na Temptalii są dobrze ocenione, a mnie zaintrygował właśnie ten fluidline brow gelcreme.

Fluidy Macowe mnie nie interesują, bo nigdy nie udało mi się dobrać odpowiedniego do mojej cery, choć trochę ich swego czasu przetestowałam.

Tusze MACa generalnie też do mnie nie przemawiają, ale tego nowego jestem akurat ciekawa, ale bez przesady

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-01-02 o 17:14
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:15   #4986
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja przyznam, ze do brwi najlepiej służą mi kredki, cienie typu Omega, ew. woski. Fluiline'y do brwi mnie z lekka już przerazaja, poza tym u Kryski kolory wyglądały dość rudawo, nie sądzicie?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:17   #4987
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja przyznam, ze do brwi najlepiej służą mi kredki, cienie typu Omega, ew. woski. Fluiline'y do brwi mnie z lekka już przerazaja, poza tym u Kryski kolory wyglądały dość rudawo, nie sądzicie?
Oglądałam u Kryśki te fluidline na brwiach i moim zdaniem efekt strasznie sztuczny .
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 17:27   #4988
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No właśnie, jakoś mnie nie przekonały, zupełnie jakby wymazala sie farbkami plakatowymi. A tak sie zachwyciła...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:29   #4989
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja przyznam, ze do brwi najlepiej służą mi kredki, cienie typu Omega, ew. woski. Fluiline'y do brwi mnie z lekka już przerazaja, poza tym u Kryski kolory wyglądały dość rudawo, nie sądzicie?
No trochę rudawo, fakt, ale może "na żywo" tak źle nie będzie .

Do brwi kiedyś tylko cieni używałam, ale teraz przerzuciłam się na taką cieniutką, wykręcaną kredkę w kolorze Stud.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oglądałam u Kryśki te fluidline na brwiach i moim zdaniem efekt strasznie sztuczny .
Ale ona ma takie dość wyraziste te brwi i może też przesadziła z ilością, ale na swatchach jakiejś azjatki oglądałam i było dużo lepiej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:37   #4990
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Z ilością faktycznie trochę przesadziła. Efekt jest wg. mnie zbyt przerysowany - zwłaszcza przy tak wyrazistych brwiach, jak u Krysi.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:48   #4991
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Znowu podwyżki

A wiecie czy w końcu ta nowa maskara ED wchodzi do stałej, czy to LE?

I jeszcze jedno pytanko - widziałyście w sprzedaży fluidline'y do brwi? Ponoć to nowość, ale limitowanka.
ED wchodzi do stałej ale ja nie lubię silikonowych szczot. Na zdjęciu miałam wrażenie, że jest tradycyjna a tu silikon :/ Zresztą MAC ma dośc słabe, moim zdaniem, podkłady i tusze albo ja mam zbyt wymagającą skórę
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 17:48   #4992
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z ilością faktycznie trochę przesadziła. Efekt jest wg. mnie zbyt przerysowany - zwłaszcza przy tak wyrazistych brwiach, jak u Krysi.
Zgadzam się, ze na takich brwiach łatwo przesadzić. Sama mam podobne i testowałam wiele cieni maca na nich i wiekszosć wychodziła zbyt sztucznie. Umiar wskazany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:58   #4993
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
ED wchodzi do stałej ale ja nie lubię silikonowych szczot. Na zdjęciu miałam wrażenie, że jest tradycyjna a tu silikon :/ Zresztą MAC ma dośc słabe, moim zdaniem, podkłady i tusze albo ja mam zbyt wymagającą skórę
Ja też myślałam, że zwykła - chyba niezbyt uważnie swatche oglądałam .
Silikonowe szczotki też zasadniczo nie dla mnie, wolę tradycyjne.

Co do MACowych podkładów i tuszów to mam dokładnie takie samo zdanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ze na takich brwiach łatwo przesadzić. Sama mam podobne i testowałam wiele cieni maca na nich i wiekszosć wychodziła zbyt sztucznie. Umiar wskazany
Ja mam trochę wyliniałe, dlatego się napaliłam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:02   #4994
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam trochę wyliniałe, dlatego się napaliłam
Ja również, ale obawiam się że przy takiej ilości tego mazidła mogłabym wyglądać, jakbym uciekła z cyrku

Z innej beczki: przyszedł dziś do mnie Play It Proper. Jeszcze nie testowałam, ale jestem trochę w szoku bo:
1. paczka - mimo że zza kałuży - przyszła błyskawicznie (a to była najtańsza opcja pocztowa)
2. puder był zapakowany w świąteczny papier, dostałam też życzenia i... organicznego lizaka
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:03
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:20   #4995
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja również, ale obawiam się że przy takiej ilości tego mazidła mogłabym wyglądać, jakbym uciekła z cyrku

Z innej beczki: przyszedł dziś do mnie Play It Proper. Jeszcze nie testowałam, ale jestem trochę w szoku bo:
1. paczka - mimo że zza kałuży - przyszła błyskawicznie (a to była najtańsza opcja pocztowa)
2. puder był zapakowany w świąteczny papier, dostałam też życzenia i... organicznego lizaka
To gratuluję
Z lizakiem lepiej uważaj .

Ja jeszcze czekam na swoje ebayowe nabytki.
Na razie z All przyszedł Forever Marilyn, ale dostałam go parę godzin temu i nie mam nawet siły go wypróbować. Akcja z Truskawą mnie dziś wykończyła . Na szczęście, na ten moment, wszystko się wyjaśniło.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:30   #4996
marym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny,
Witam się w wątku. Mam pytanie - na Strawberry pojawiły się błyszczyki i pomadki MACowe, mam ochotę na Russian Red, ale obawiam się podróby. Jak myślicie, warto zaufać?
http://us.strawberrynet.com/makeup/m...-matte-/19676/

Kupiłam ostatnio Lustering i na 99,999% jestem pewna, że podróbka. Zresztą, od razu, bez gadania mi zaoferowali, że oddadzą 50%. W porównaniu do innych pomadek maca ma węższy sztyft i w ogóle nie pachnie tak specyficznie waniliowo, a mocno chemicznie. No i nazwa koloru jest inną czcionką niż wszystkie, które posiadam. Z drugiej jednak strony, czytałam w Internecie opinie zadowolonych osób, które trafiły na oryginały. Ryzykować? Jednak jest różnica między 57 zł a 78, ale może nie ma co ryzykować?:/
marym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:31   #4997
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jeszcze czekam na swoje ebayowe nabytki.
Na razie z All przyszedł Forever Marilyn, ale dostałam go parę godzin temu i nie mam nawet siły go wypróbować. Akcja z Truskawą mnie dziś wykończyła . Na szczęście, na ten moment, wszystko się wyjaśniło.
Czytałam. Niejeden klient by się przez to zraził do sklepu. Oby dalej obyło się już bez takich przebojów

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z lizakiem lepiej uważaj .
Nigdy nie wiadomo, co może być w opakowaniu. Może amerykański wywiad testuje właśnie jakąś nową broń i podrzucili mi próbkę do paczki?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:46   #4998
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez marym Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Witam się w wątku. Mam pytanie - na Strawberry pojawiły się błyszczyki i pomadki MACowe, mam ochotę na Russian Red, ale obawiam się podróby. Jak myślicie, warto zaufać?
http://us.strawberrynet.com/makeup/m...-matte-/19676/

Kupiłam ostatnio Lustering i na 99,999% jestem pewna, że podróbka. Zresztą, od razu, bez gadania mi zaoferowali, że oddadzą 50%. W porównaniu do innych pomadek maca ma węższy sztyft i w ogóle nie pachnie tak specyficznie waniliowo, a mocno chemicznie. No i nazwa koloru jest inną czcionką niż wszystkie, które posiadam. Z drugiej jednak strony, czytałam w Internecie opinie zadowolonych osób, które trafiły na oryginały. Ryzykować? Jednak jest różnica między 57 zł a 78, ale może nie ma co ryzykować?:/
A lustering kupiłaś na truskawce?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:02   #4999
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez marym Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Witam się w wątku. Mam pytanie - na Strawberry pojawiły się błyszczyki i pomadki MACowe, mam ochotę na Russian Red, ale obawiam się podróby. Jak myślicie, warto zaufać?
http://us.strawberrynet.com/makeup/m...-matte-/19676/

Kupiłam ostatnio Lustering i na 99,999% jestem pewna, że podróbka. Zresztą, od razu, bez gadania mi zaoferowali, że oddadzą 50%. W porównaniu do innych pomadek maca ma węższy sztyft i w ogóle nie pachnie tak specyficznie waniliowo, a mocno chemicznie. No i nazwa koloru jest inną czcionką niż wszystkie, które posiadam. Z drugiej jednak strony, czytałam w Internecie opinie zadowolonych osób, które trafiły na oryginały. Ryzykować? Jednak jest różnica między 57 zł a 78, ale może nie ma co ryzykować?:/
Nie wiem, czy tam zdarzają się podróby, zdania na temat są podzielone, natomiast ja z innych względów nie kupowałabym nigdzie poza salonem rzeczy, które można nabyć stacjonarnie, choćby były one droższe niż on line. Z zagranicznych sklepów czy Ebay'a korzystam wtedy kiedy muszę, czyli jak rzeczy, które chcę kupić, są niedostępne w sklepach stacjonarnych pozostających w moim, że tak to ujmę, zasięgu.
Jak dodatkowo masz wątpliwości co do oryginalności produktu, to tym bardziej bym odpuściła, dla spokoju sumienia.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Czytałam. Niejeden klient by się przez to zraził do sklepu. Oby dalej obyło się już bez takich przebojów


Nigdy nie wiadomo, co może być w opakowaniu. Może amerykański wywiad testuje właśnie jakąś nową broń i podrzucili mi próbkę do paczki?

Ja już się trochę zraziłam . Niby pierwsze koty za płoty, ale będę tam ponownie kupować tylko w ostateczności.

Broń w formie lizaka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 19:05   #5000
marym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Taak, z truskawy. Wszystkie inne pomadki mam z salonu MAC.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130101_162814.jpg (152,1 KB, 55 załadowań)
marym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:41   #5001
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akcja z Truskawą mnie dziś wykończyła . Na szczęście, na ten moment, wszystko się wyjaśniło.
co się stało? ja czekam na przesyłkę od nich

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Pewnie było o tym już z milion razy ale wybaczycie mam nadzieję - jakie MAC ma fajne sztuczne rzęsy? Takie połówki mnie interesują.
połówki, to 20tki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:49   #5002
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
co się stało? ja czekam na przesyłkę od nich


połówki, to 20tki
Po raz pierwszy tam zamawiałam, zapłaciłam przez PayPal, kasę pobrało, zamówienie przyjęli, po czym zażądali przesłania im rachunków za media lub telefon dla zweryfikowania moich danych, pod rygorem anulowania zamówienia, jeśli nie prześlę im tego w ciągu 7 dni. Miałabym nie lada problem, bo wszystkie rachunki przychodzą na męża, ale ostatecznie napisałam do nich maila i już się wszystko wyjaśniło - nic nie muszę przesyłać, zamówienie zrealizują
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:53   #5003
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy tam zamawiałam, zapłaciłam przez PayPal, kasę pobrało, zamówienie przyjęli, po czym zażądali przesłania im rachunków za media lub telefon dla zweryfikowania moich danych, pod rygorem anulowania zamówienia, jeśli nie prześlę im tego w ciągu 7 dni. Miałabym nie lada problem, bo wszystkie rachunki przychodzą na męża, ale ostatecznie napisałam do nich maila i już się wszystko wyjaśniło - nic nie muszę przesyłać, zamówienie zrealizują
no chyba żartujesz pogięło ich! ale najważniejsze, że się wyjaśniło!
a coś tam znowu zamówiłaś? mów szybciutko
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:13   #5004
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no chyba żartujesz pogięło ich! ale najważniejsze, że się wyjaśniło!
a coś tam znowu zamówiłaś? mów szybciutko
Jak się upewniłam, że w PL na pewno nie dostanę Chanel Rouge Allure Laque Dragon, to postanowiłam, że muszę za wszelką cenę go zdobyć, no i się trafił na Tru
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:20   #5005
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak się upewniłam, że w PL na pewno nie dostanę Chanel Rouge Allure Laque Dragon, to postanowiłam, że muszę za wszelką cenę go zdobyć, no i się trafił na Tru
aaaa, no to gratulacje! wiem jak go chciałaś
a przyszło wiesz co?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:23   #5006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aaaa, no to gratulacje! wiem jak go chciałaś
a przyszło wiesz co?
Zombi ?
Jak Zombie, to jeszcze nie.
A Twój Horizon?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:33   #5007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

To co, koniec i idziemy do NOWEGO wątku?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post38406256
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.