Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 14:55   #4861
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm jako że nie wiem czym jest cendre w tej firmie, nie wiem jak on wygląda. brałbym ten /89 bo ma mniej cendre zeby nie ryzykowac, z drugiej strony /96 fioletowy zgasi mocniej niż perłowy.
jeżeli cendre jest chłodny to weź 12/96
Cendre z francuskiego oznacza popielaty/płowy. Więc to chyba jakiś popiel.
Na to wychodzi.
Wczoraj szukałam na forum jakimś angielskim co lepsze czy ten 89 czy 96 to pisali że niby 89 ma jednak więcej tych chłodnych tonów. No nie wiem sama Ja wogóle nie rozumiem tej ich numeracji. Niebieski to popiel tak? A fiolet to perła? Czy jak to jest bo zawsze tak mi sie wydawało
A tu wychodzi na to że mają kilka barwników perłowych i kilka popielatych?
Nie wiem cholera, o taki efekt jak miałam mi chodzi na pewno Jak na tych 2 zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (8,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (23,4 KB, 30 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:10   #4862
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bo ja mam naczynkowa i bardzo sucha buzie. I polecam produkty Bioderma Hydrabio. A na mróz ja uzywam kremu do twarzy Neutrogena. Po basenie natomioast AA cera atopowa krem półtłusty, również bardzo sobie chwalę. Wiele kremów przetestowałam, te są na razie moimi hitami, z kremów ogólnodostepnych.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Cendre z francuskiego oznacza popielaty/płowy. Więc to chyba jakiś popiel.
Na to wychodzi.
Wczoraj szukałam na forum jakimś angielskim co lepsze czy ten 89 czy 96 to pisali że niby 89 ma jednak więcej tych chłodnych tonów. No nie wiem sama Ja wogóle nie rozumiem tej ich numeracji. Niebieski to popiel tak? A fiolet to perła? Czy jak to jest bo zawsze tak mi sie wydawało
A tu wychodzi na to że mają kilka barwników perłowych i kilka popielatych?
Nie wiem cholera, o taki efekt jak miałam mi chodzi na pewno Jak na tych 2 zdjęciach.
Tu masz perło popiel, cos takiego. Opal taki troche.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:26   #4863
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Cendre z francuskiego oznacza popielaty/płowy. Więc to chyba jakiś popiel.
Na to wychodzi.
Wczoraj szukałam na forum jakimś angielskim co lepsze czy ten 89 czy 96 to pisali że niby 89 ma jednak więcej tych chłodnych tonów. No nie wiem sama Ja wogóle nie rozumiem tej ich numeracji. Niebieski to popiel tak? A fiolet to perła? Czy jak to jest bo zawsze tak mi sie wydawało
A tu wychodzi na to że mają kilka barwników perłowych i kilka popielatych?
Nie wiem cholera, o taki efekt jak miałam mi chodzi na pewno Jak na tych 2 zdjęciach.
własnie ja kieruję sie ogólnie przyjetą numeracją gdzie popiel to 1 a perła to 2 i tyle a w takim razie cendre nie wiem czy jest chłodniejszy od samego popielu czy nie... no ale ja bym i tak brał ten cendrowo fioletowy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:56   #4864
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez mam naczynkowa...Dziewczyny a czego Wy szukacie, na nawilżenie czy na co?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bo ja mam naczynkowa i bardzo sucha buzie. I polecam produkty Bioderma Hydrabio. A na mróz ja uzywam kremu do twarzy Neutrogena. Po basenie natomioast AA cera atopowa krem półtłusty, również bardzo sobie chwalę. Wiele kremów przetestowałam, te są na razie moimi hitami, z kremów ogólnodostepnych.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------


Tu masz perło popiel, cos takiego. Opal taki troche.
Ja szukam nawilżającego na dzień. Na mróz też jakiś "cięższy" by się przydał i właśnie o nawilżającym myślałam o tym Ziaja Pro

Kylie ja bym za to brała ten sam popiel 89...choć w sumie popiel może szaro wyjść, znowu perła/fiolet to jaki poblask może miećbo ja nie pamiętam czy perłą robiłam kiedyś...

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Mam do Was pytanie, czy jak nakładacie maskę proteinową to potem po myciu dajecie jeszcze jakąś odżywkę czy już nie? czy maskę po myciu a nie przed? bo już się zakręciłam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-03 o 16:59
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:27   #4865
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć Wam

U mnie ciąg dalszy problemów z komputerem, nie jestem w stanie go uruchomić, a nawet jeśli się uda to zaraz gaśnie mi cały ekran Narazie piszę z pożyczonego komputera na którego udało mi się na chwilę usiąść Na dniach zamawiam farby i czeka mnie akcja blond Napewno dam Wam jakieś zdjęcia po Mam nadzieję że mój tż da sobie radę i nie spieprzy mi tego Trzymajcie kciuki
Co do nowego roku to siedzieliśmy z tż do 4, i więcej jedliśmy aniżeli piliśmy- byłam prawie trzeźwa Oczywiście zaliczyliśmy taniec do 'ona tańczy dla mnie' jak puścili na polsacie A jutro znowu picie- obchodzić będę urodziny Ciekawa jestem co tż wymyśli ciekawego z tej okazji ...

Nadrobię Was jak odzyskam stały dostęp do neta, szczęśliwego nowego roku!

Pozdrawiam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:48   #4866
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!
Jestem sfrustrowana do granic mozliwosci
od kilku dni probuje kupic sobie krem na noc i...nie umiem
Na pewno kupie ten co Kitka polecała ale chcialam tez jakis taki juz zapobiegawczo na pierwsze zmarszczki, wiecie o co chodzi
Stane przed ta półka w Rossie i czy innym nieszczęsnym przybytku i gapie sie jak ciele na malowane wrota.
A to gliceryna wysoko w skladzie, bedzie zapychac a to jakis inny shit i nie wiem co wziac
myslalam o tych:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oc.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oc.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...0-.html&next=1
Pomocy
ja mam ten z sorayi ale 50+ i jest ok ale mam również z bielendy karotenowy i arganowy i też są fajne niezapychają czego ja nielubie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że lepiej coś z 12tki, teraz sama wzięłabym 12/89 robiłam kiedyś tym kolestonem 10/16, ładnie wyszło (robiłam z 9%) ale nie tak jasno jak wtedy chciałam http://lightblondhair.blogspot.com/2...1016-oraz.html
znowu chcesz tak jaśniutkie włoski ?
ja chyba na następny raz zrobie miks znowu z tym perłowym z londy ,ale dam tylko troszę i zobaczę jak wyjdzie może 3/4 18 i 1/4 12/9 pół na pół było ładnie tylko za jasno ,a teraz niechce takich jasnych albo mam jeszcze okazje przetestować delie perłowy blond
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:23   #4867
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja mam ten z sorayi ale 50+ i jest ok ale mam również z bielendy karotenowy i arganowy i też są fajne niezapychają czego ja nielubie

znowu chcesz tak jaśniutkie włoski ?
ja chyba na następny raz zrobie miks znowu z tym perłowym z londy ,ale dam tylko troszę i zobaczę jak wyjdzie może 3/4 18 i 1/4 12/9 pół na pół było ładnie tylko za jasno ,a teraz niechce takich jasnych albo mam jeszcze okazje przetestować delie perłowy blond
nie, nie wtedy chciałam mieć jaśniejsze, teraz zostaję przy londzie 18
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 22:01   #4868
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć Wam

U mnie ciąg dalszy problemów z komputerem, nie jestem w stanie go uruchomić, a nawet jeśli się uda to zaraz gaśnie mi cały ekran Narazie piszę z pożyczonego komputera na którego udało mi się na chwilę usiąść Na dniach zamawiam farby i czeka mnie akcja blond Napewno dam Wam jakieś zdjęcia po Mam nadzieję że mój tż da sobie radę i nie spieprzy mi tego Trzymajcie kciuki
Co do nowego roku to siedzieliśmy z tż do 4, i więcej jedliśmy aniżeli piliśmy- byłam prawie trzeźwa Oczywiście zaliczyliśmy taniec do 'ona tańczy dla mnie' jak puścili na polsacie A jutro znowu picie- obchodzić będę urodziny Ciekawa jestem co tż wymyśli ciekawego z tej okazji ...

Nadrobię Was jak odzyskam stały dostęp do neta, szczęśliwego nowego roku!

Pozdrawiam
Napisz co tam TZ wymyslil


I wszystkiego najlepszego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:02   #4869
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć Wam

U mnie ciąg dalszy problemów z komputerem, nie jestem w stanie go uruchomić, a nawet jeśli się uda to zaraz gaśnie mi cały ekran Narazie piszę z pożyczonego komputera na którego udało mi się na chwilę usiąść Na dniach zamawiam farby i czeka mnie akcja blond Napewno dam Wam jakieś zdjęcia po Mam nadzieję że mój tż da sobie radę i nie spieprzy mi tego Trzymajcie kciuki
Co do nowego roku to siedzieliśmy z tż do 4, i więcej jedliśmy aniżeli piliśmy- byłam prawie trzeźwa Oczywiście zaliczyliśmy taniec do 'ona tańczy dla mnie' jak puścili na polsacie A jutro znowu picie- obchodzić będę urodziny Ciekawa jestem co tż wymyśli ciekawego z tej okazji ...

Nadrobię Was jak odzyskam stały dostęp do neta, szczęśliwego nowego roku!

Pozdrawiam
widze obie mamy bube z kompami
moj juz dziala dzieki braciszkowi ktory spedzil ze mna dobe, spalismy tylko kilka godzin w poludnie a tak cala noc przy kompie zeby go jakos pobudzic
nigdy nie przezylam takiego piekla ze strony plusowego modemu
odradzam wam kiedykolwiek pomysl brania plus internetu z modemami marki ZTE!!!!!! nie robcie tego bledu, dzis jade z tz do plusa pogadac jak wyglada cala procedura reklamacyjna.
no i mam teraz na kompie windowsa 7 a mialam xp- i powiem wam ze jestem wsciekla, nie umiem sie przestawic na niego, nero mi nie dziala, plyty zle sie wypalaja i w ogole do dupy ;(
neta mam teraz jak w totka jest 5 minut, potem wiesza kompa i reset.... i tak do znudzenia, co drugi raz nie widzi modemu albo nie moze sie polaczyc
zrobie sajgon dzis w plusie, koniec mojej cierpliwosci
szkoda tylko ze formatowalam dysk i mam innego winda teraz bo jakis debil z technicznego dzialu plusa kazal przeinstalowac system i bedzie dobrze a ja zaufalam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:14   #4870
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry u mnie się dziś zapowiada koszmarny dzień bo spóźniona @ dotarła

widzę że ładne cyrki z kompami macie ja odkąd swojego wiatrakiem traktuje to mi nie pada ale będę musiała zrobić z nim porządek wreszcie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:51   #4871
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny co za cyrk a z tym internetem z plusa duzo ludzi problemow mialo, troche sie nasluchalam w pracy kiedys
Oby sie dało zareklamować.


Ja zaraz lece do dwóch hurtowni fryzjerskich zobaczyc czy uda mi sie koleston dorwać W jednej mają matrixa ale z tego co pamiętam to blondyny niezadowolone z kondycji były więc odpuszcze raczej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 12:03   #4872
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witajcie


exclusivee wszystkiego naj naj!!!

Ja po Świętach mam dopiero dzisiaj troszeczkę luzu. A tak to ciągle albo goście u nas, alby my w rozjeździe

Przed Świętami malowałam włosiska Garnierem 113 Superjasny beżowy blond. Ładnie wyszedł Po niedzieli wstawię zdjęcia jakieś.

Lecę robić obiad moim chłopakom

A dzisiaj w bibliotece dorwałam ciekawą książkę, i aż nie mogę się doczekać, żeby ją zacząć czytać Jestem maniakiem książkowym i wchłaniam wszystko co mi wpadnie w ręce

Pozdrawiam i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2013 Roku!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (10,0 KB, 8 załadowań)
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:15   #4873
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
własnie ja kieruję sie ogólnie przyjetą numeracją gdzie popiel to 1 a perła to 2 i tyle a w takim razie cendre nie wiem czy jest chłodniejszy od samego popielu czy nie... no ale ja bym i tak brał ten cendrowo fioletowy
Wezme w takim razie ten 12/96, dzieki bardzo za pomoc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:32   #4874
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny używałyście może szamponu Alfaparf do blond w ciepłych odcieniach?
Kupiłam i nie wiem czy stosować do każdego mycia - nie chcę za bardzo rudawego odcienia. Moje włosy szybko łapią i np. po szamponie Scandic Stop Yellow szybko łapały mi w kolor "szarego mopa"

Co do internetu mobilnego z Plusa - miałam przez 4 lata- 3 lata działało super, a ostatni rok to miałam niezłe jazdy - ciągle zrywało połączenie. Zgłosiłam usterkę to mi odpowiedzieli, że to nie ich wina - dotrwałam do końca umowy i podziękowałam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:44   #4875
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widze obie mamy bube z kompami
moj juz dziala dzieki braciszkowi ktory spedzil ze mna dobe, spalismy tylko kilka godzin w poludnie a tak cala noc przy kompie zeby go jakos pobudzic
nigdy nie przezylam takiego piekla ze strony plusowego modemu
odradzam wam kiedykolwiek pomysl brania plus internetu z modemami marki ZTE!!!!!! nie robcie tego bledu, dzis jade z tz do plusa pogadac jak wyglada cala procedura reklamacyjna.
no i mam teraz na kompie windowsa 7 a mialam xp- i powiem wam ze jestem wsciekla, nie umiem sie przestawic na niego, nero mi nie dziala, plyty zle sie wypalaja i w ogole do dupy ;(
neta mam teraz jak w totka jest 5 minut, potem wiesza kompa i reset.... i tak do znudzenia, co drugi raz nie widzi modemu albo nie moze sie polaczyc
zrobie sajgon dzis w plusie, koniec mojej cierpliwosci
szkoda tylko ze formatowalam dysk i mam innego winda teraz bo jakis debil z technicznego dzialu plusa kazal przeinstalowac system i bedzie dobrze a ja zaufalam
Windows 7 jest super tylko trzeba się przyzwyczaić, a nero może trzeba ponownie zainstalować, dobrze, że wracasz nasz doradca mam nadzieję, że i pozostałe sprawy się po Twojej myśli ułożą a w Plusie też bym wojne zrobiła! Ja mam Play'a i na szczęście nie robi takich cyrków
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:10   #4876
dusiek1609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Szukam sprawdzonej farby koloru blond

Mam problem a mianowicie szukam takiego koloru farby jak na załączonym zdjęciu. Chodzi mi o jakąś nie drogą farbę do włosów. Moje włosy są ciemne blond i nigdy wcześniej ich nie farbowałam. I jeśli kiedyś malowałyście włosy na ten kolor i macie zdjęcia to proszę o wstawienie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slowianski-warkocz-11689.jpg (16,6 KB, 24 załadowań)
dusiek1609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:11   #4877
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widze obie mamy bube z kompami
moj juz dziala dzieki braciszkowi ktory spedzil ze mna dobe, spalismy tylko kilka godzin w poludnie a tak cala noc przy kompie zeby go jakos pobudzic
nigdy nie przezylam takiego piekla ze strony plusowego modemu
odradzam wam kiedykolwiek pomysl brania plus internetu z modemami marki ZTE!!!!!! nie robcie tego bledu, dzis jade z tz do plusa pogadac jak wyglada cala procedura reklamacyjna.
no i mam teraz na kompie windowsa 7 a mialam xp- i powiem wam ze jestem wsciekla, nie umiem sie przestawic na niego, nero mi nie dziala, plyty zle sie wypalaja i w ogole do dupy ;(
neta mam teraz jak w totka jest 5 minut, potem wiesza kompa i reset.... i tak do znudzenia, co drugi raz nie widzi modemu albo nie moze sie polaczyc
zrobie sajgon dzis w plusie, koniec mojej cierpliwosci
szkoda tylko ze formatowalam dysk i mam innego winda teraz bo jakis debil z technicznego dzialu plusa kazal przeinstalowac system i bedzie dobrze a ja zaufalam
wiem coś o tym ja nie mam internetu z plusa ale tez ostatnio mi padł komp okazało się, że dysk twardy poszedł i za naprawe 350zł poszło potem pralka poszło 100zł a teraz coś mi laptop szwankuje jakaś klątwa na sprzęty czy co?

w lelcu jest promo na londe po 9,99 , więc wzięłam sobie pudełeczko na zapas i odżywke (kolejną w ciągu krótkiego czasu ) z fructisa fruity passion

coś mi się teraz szybko ten popiel z londy wypłukał i kolor zrobił się bardziej ciepły ,ale nieprzeszkadza mi to narazie .
Buahot czy Ty też tak masz?

Bunny mam pytanie jak jest z trwałością otwartej odżywki? ile może być używana po otwarciu bo na niektórych pisze na niektórych nie i nie wiem czy opłaca się trzymać jak mam niektóre resztki i są na pewno dość długo już otwarte?

czeko daj znać co kupiłaś
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-04 o 19:20
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:00   #4878
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście może szamponu Alfaparf do blond w ciepłych odcieniach?
Kupiłam i nie wiem czy stosować do każdego mycia - nie chcę za bardzo rudawego odcienia. Moje włosy szybko łapią i np. po szamponie Scandic Stop Yellow szybko łapały mi w kolor "szarego mopa"

Co do internetu mobilnego z Plusa - miałam przez 4 lata- 3 lata działało super, a ostatni rok to miałam niezłe jazdy - ciągle zrywało połączenie. Zgłosiłam usterkę to mi odpowiedzieli, że to nie ich wina - dotrwałam do końca umowy i podziękowałam
z tego co pamietam to on nadaje zloty polysk i mozesz go uzywac wg potrzeb co drugie mycie nawet.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Windows 7 jest super tylko trzeba się przyzwyczaić, a nero może trzeba ponownie zainstalować, dobrze, że wracasz nasz doradca mam nadzieję, że i pozostałe sprawy się po Twojej myśli ułożą a w Plusie też bym wojne zrobiła! Ja mam Play'a i na szczęście nie robi takich cyrków
powoli sie przyzwyczajam, mam klopot z niektorymi rzeczami np gdzie jes tjakas opcja albo jak jest inaczej nazwana w win 7... nic to naucze sie...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


wiem coś o tym ja nie mam internetu z plusa ale tez ostatnio mi padł komp okazało się, że dysk twardy poszedł i za naprawe 350zł poszło potem pralka poszło 100zł a teraz coś mi laptop szwankuje jakaś klątwa na sprzęty czy co?

w lelcu jest promo na londe po 9,99 , więc wzięłam sobie pudełeczko na zapas i odżywke (kolejną w ciągu krótkiego czasu ) z fructisa fruity passion

coś mi się teraz szybko ten popiel z londy wypłukał i kolor zrobił się bardziej ciepły ,ale nieprzeszkadza mi to narazie .
Buahot czy Ty też tak masz?

Bunny mam pytanie jak jest z trwałością otwartej odżywki? ile może być używana po otwarciu bo na niektórych pisze na niektórych nie i nie wiem czy opłaca się trzymać jak mam niektóre resztki i są na pewno dość długo już otwarte?

czeko daj znać co kupiłaś
asiu przepisowo to 12 miesiecy od otwarcia, ale w realu co najmniej przez 1,5 roku nic sie nie stanie, nawet do 2 lat moga byc dobre- jesli zmienia konsystencje lub zapach to do kosza. duzo zalezy od sposobu ich przechowywania np czy zamykamy,dokrecamy opakowanie, czy stoi w chlodzie czy cieple itp.




dziewczynki mam juz sprawnego kompa i neta
pojechalam do zaufanych specow co mi skladali go i nie zawiedli i tym razem posmialismy sie, powiedzieli ze maja taki genialny stol/biurko na ktorym kazdy komp dziala i cena wywolawcza 3k
i bez kitu, zalozyli mi wzmacniacz kontrolera usb- taka wtyka jak do karty sieciowej do kompa w to podpieli modem i....
cud!!!
nie rozlacza sie net, nie muli kompa juz, nie ma bledow aplikacji i polaczenia, moge wlaczac- rozlaczac sama kiedy chce!
bylam w szoku jak szybko znalezli co go moze bolec...
a czemu takie szopki mialam? bo pieprzony zte lte wymaga 500amper, a teoretycznie kazde wejscie usb w kompie powinno miec 500 ale maja mniej najczesciej i wtedy pradu nie starcza i modem robi bledy...
a jak wzmocnilismy teraz to ma pelne 500 badz wiecej moze miec, ale juz napiecie nie skacze i jest miodzio
zaplacilam cale 25zl za tego sledzia porada, diagnoza i montaz gratis- troche poczarowalismy z tz

tak wiec do plusa nie dotarlam nawet bo pojde i co powiem?
jak juz dziala bez zarzutu, no ale co... 3 miesiace meki, w☠☠☠☠ienia, system sie skopal i musialam formatowac... ech... trzeba bylo od razu jechac do daga, a nie tam sluchac tych niedouków z technicznego dzialu plus gsm

tak, wiec od przyszlego tygodnia wroce na troszke dluzej i czesciej do was i na bloga!
cieszycie sie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 21:09   #4879
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to on nadaje zloty polysk i mozesz go uzywac wg potrzeb co drugie mycie nawet.


powoli sie przyzwyczajam, mam klopot z niektorymi rzeczami np gdzie jes tjakas opcja albo jak jest inaczej nazwana w win 7... nic to naucze sie...


asiu przepisowo to 12 miesiecy od otwarcia, ale w realu co najmniej przez 1,5 roku nic sie nie stanie, nawet do 2 lat moga byc dobre- jesli zmienia konsystencje lub zapach to do kosza. duzo zalezy od sposobu ich przechowywania np czy zamykamy,dokrecamy opakowanie, czy stoi w chlodzie czy cieple itp.




dziewczynki mam juz sprawnego kompa i neta
pojechalam do zaufanych specow co mi skladali go i nie zawiedli i tym razem posmialismy sie, powiedzieli ze maja taki genialny stol/biurko na ktorym kazdy komp dziala i cena wywolawcza 3k
i bez kitu, zalozyli mi wzmacniacz kontrolera usb- taka wtyka jak do karty sieciowej do kompa w to podpieli modem i....
cud!!!
nie rozlacza sie net, nie muli kompa juz, nie ma bledow aplikacji i polaczenia, moge wlaczac- rozlaczac sama kiedy chce!
bylam w szoku jak szybko znalezli co go moze bolec...
a czemu takie szopki mialam? bo pieprzony zte lte wymaga 500amper, a teoretycznie kazde wejscie usb w kompie powinno miec 500 ale maja mniej najczesciej i wtedy pradu nie starcza i modem robi bledy...
a jak wzmocnilismy teraz to ma pelne 500 badz wiecej moze miec, ale juz napiecie nie skacze i jest miodzio
zaplacilam cale 25zl za tego sledzia porada, diagnoza i montaz gratis- troche poczarowalismy z tz

tak wiec do plusa nie dotarlam nawet bo pojde i co powiem?
jak juz dziala bez zarzutu, no ale co... 3 miesiace meki, w☠☠☠☠ienia, system sie skopal i musialam formatowac... ech... trzeba bylo od razu jechac do daga, a nie tam sluchac tych niedouków z technicznego dzialu plus gsm

tak, wiec od przyszlego tygodnia wroce na troszke dluzej i czesciej do was i na bloga!
cieszycie sie?
acha to spoko jak półtora roku to jeszcze trochę i akurat zurzyję
fajnie ,że z netem wszystko ok i cieszymy się, że nadal będziesz z nami na okrągło
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 22:01   #4880
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny dobrze że tak szybko naprawili, na pewno bardziej Ty załatwiłaś zniżke niż TZ

Farbował ktoś kiedyś odcieniem 9,01 (naturalny popielaty b. jasny blond), czym się różni od 9,1 (popielaty b. jasny blond)?? bo z alfapart taki kolor znalazłam

o znalazłam jakąś portugalską dziewczynę która 9.01 farbowała
http://www.produtinhosnocabelo.com.b...ution-901.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-04 o 22:04
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:23   #4881
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


co tu taka cisza? weekend i blondyny balują chyba
ja jak zwykle sprzątam i zrobiłam sobie małą przerwe
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:29   #4882
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny dobrze że tak szybko naprawili, na pewno bardziej Ty załatwiłaś zniżke niż TZ

Farbował ktoś kiedyś odcieniem 9,01 (naturalny popielaty b. jasny blond), czym się różni od 9,1 (popielaty b. jasny blond)?? bo z alfapart taki kolor znalazłam

o znalazłam jakąś portugalską dziewczynę która 9.01 farbowała
http://www.produtinhosnocabelo.com.b...ution-901.html
enchanted ktora kiedys z nami pisala robila chyba 9,1. ten 01 jest mniej popielaty ale to minimalnie. jak dla mnie on jskos dziwnie wychodzi tak brudno a tu widzę rudawo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:30   #4883
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny nie potrafie trafic w swoj kolor, chcialabym cos takiego:

http://g-ecx.images-amazon.com/image...r_John_2_L.jpg http://www.moviefanatic.com/gallery/...vannah-curtis/
http://www.glogster.com/iregina/dear...27knbuunak5ja0

Uzywam farby Inoa, 9.13 jest za ciepla, 9.12 za zimna. Mam sporo zoltego i czerwonego pigmentu. 9.12 uzylam z woda 6% i wyszlo dosc ciemno. Chcialabym sprobowac wymieszac 10.1 z 9.12, 10.1 z 9.1, albo 10.1 z 9.2. Możecie mi coś doradzić? Nie chce fioletowej ani szarej poświaty jaką miałam po 9.12, ale boje się że bez 2 wyjdzie kolor dość żółty. Chciałabym coś bardziej neutralnego, jak baby blond. Blond Bunny napisała mi że kolor z linku to 9.1, ale na palecie wygląda on bardzo szaroburo, co polecacie zrobić w mojej sytuacji?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:07   #4884
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie potrafie trafic w swoj kolor, chcialabym cos takiego:

http://g-ecx.images-amazon.com/image...r_John_2_L.jpg http://www.moviefanatic.com/gallery/...vannah-curtis/
http://www.glogster.com/iregina/dear...27knbuunak5ja0

Uzywam farby Inoa, 9.13 jest za ciepla, 9.12 za zimna. Mam sporo zoltego i czerwonego pigmentu. 9.12 uzylam z woda 6% i wyszlo dosc ciemno. Chcialabym sprobowac wymieszac 10.1 z 9.12, 10.1 z 9.1, albo 10.1 z 9.2. Możecie mi coś doradzić? Nie chce fioletowej ani szarej poświaty jaką miałam po 9.12, ale boje się że bez 2 wyjdzie kolor dość żółty. Chciałabym coś bardziej neutralnego, jak baby blond. Blond Bunny napisała mi że kolor z linku to 9.1, ale na palecie wygląda on bardzo szaroburo, co polecacie zrobić w mojej sytuacji?
a możesz wrzucić foto swojego aktualnego koloru? ciekawi mnie ten odcień 9.12

nie znam się zabardzo ale wydaje mi się że to pierwsze foto to jakiś poziom 8 popielaty ,ale to drugie foto to już jaśniejsze i cieplejsze się wydaje jak londa moja wypłukana po 3 tygodniach
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-05 o 12:09
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:07   #4885
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie potrafie trafic w swoj kolor, chcialabym cos takiego:

http://g-ecx.images-amazon.com/image...r_John_2_L.jpg http://www.moviefanatic.com/gallery/...vannah-curtis/
http://www.glogster.com/iregina/dear...27knbuunak5ja0

Uzywam farby Inoa, 9.13 jest za ciepla, 9.12 za zimna. Mam sporo zoltego i czerwonego pigmentu. 9.12 uzylam z woda 6% i wyszlo dosc ciemno. Chcialabym sprobowac wymieszac 10.1 z 9.12, 10.1 z 9.1, albo 10.1 z 9.2. Możecie mi coś doradzić? Nie chce fioletowej ani szarej poświaty jaką miałam po 9.12, ale boje się że bez 2 wyjdzie kolor dość żółty. Chciałabym coś bardziej neutralnego, jak baby blond. Blond Bunny napisała mi że kolor z linku to 9.1, ale na palecie wygląda on bardzo szaroburo, co polecacie zrobić w mojej sytuacji?
ten pierwszy link to beż. 9,13.
ja na Twoim mcu uwzgledniajac co napisałas, wymieszalabym 9,13 z 9,02. Wode musisz dopasowac sama, nigdzie nie napisalas jaki masz odrost.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:14   #4886
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

mnie się podoba ten 8.21 http://allegro.pl/loreal-farba-inoa-...850589537.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:39   #4887
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


wiem coś o tym ja nie mam internetu z plusa ale tez ostatnio mi padł komp okazało się, że dysk twardy poszedł i za naprawe 350zł poszło potem pralka poszło 100zł a teraz coś mi laptop szwankuje jakaś klątwa na sprzęty czy co?

w lelcu jest promo na londe po 9,99 , więc wzięłam sobie pudełeczko na zapas i odżywke (kolejną w ciągu krótkiego czasu ) z fructisa fruity passion

coś mi się teraz szybko ten popiel z londy wypłukał i kolor zrobił się bardziej ciepły ,ale nieprzeszkadza mi to narazie .
Buahot czy Ty też tak masz?

Bunny mam pytanie jak jest z trwałością otwartej odżywki? ile może być używana po otwarciu bo na niektórych pisze na niektórych nie i nie wiem czy opłaca się trzymać jak mam niektóre resztki i są na pewno dość długo już otwarte?

czeko daj znać co kupiłaś
Kupiłam Koleston 12/96 Akurat mi sie trafilo bo na allegro laska sprzedawała jedną ostatnią sztuke Więc mnie wyniosło 22 zł już z przesyłką.
W przyszłym tygodniu farbowanie

Teraz musze jeszcze poszukać jakichś suplementów na włosy bo i cera mi wariuje i włosy wypadają. Nie wiem czy to hormony czy co... Jeszcze mi 2 opakowania tabletek zostały, jak się nie unormuje - bo dopiero 3 opakowania wzięłam a wcześniej miałam pół roku przerwy więc jeszcze ma prawo coś wariować. Jak się nie unormuje to wtedy zmienie, a teraz jakieś suplementy. Może to tak po prostu na zime mi wypadają
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:40   #4888
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ten 9.12 jest ładny, może taki sobie zrobię
Ta aktorka wydaje mi się że ma ciepły odcień, przynajmniej na zdjęciach z 2 linku...
Mieszaj coś na poziomie 9, bo 10 z 9 to będzie jaśniejszy od tego aktorki, pokaż nam foto jakie teraz włosy masz i po jakim odcieniu

9.12 jest z firm: Luo, Maxima, Inoa. Farbowała któraś tymi farbami?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-05 o 12:48
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:42   #4889
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Mi 7.13 Identyczny miałam kolor latem naturalny Zimą powiedzmy 7.23, 6.23 coś pomiędzy, albo 7.1 też podobny

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ten 9.12 jest ładny, może taki sobie zrobię
Ta aktorka wydaje mi się że ma ciepły odcień, przynajmniej na zdjęciach z 2 linku...
Mieszaj coś na poziomie 9, bo 10 z 9 to będzie jaśniejszy od tego aktorki, pokaż nam foto jakie teraz włosy masz i po jakim odcieniu
To nie jest ciepły kolor Jak na moje to są cieplejsze refleksy na chłodnej bazie. Baza - popiel + beżowe refleksy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:45   #4890
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kupiłam Koleston 12/96 Akurat mi sie trafilo bo na allegro laska sprzedawała jedną ostatnią sztuke Więc mnie wyniosło 22 zł już z przesyłką.
W przyszłym tygodniu farbowanie

Teraz musze jeszcze poszukać jakichś suplementów na włosy bo i cera mi wariuje i włosy wypadają. Nie wiem czy to hormony czy co... Jeszcze mi 2 opakowania tabletek zostały, jak się nie unormuje - bo dopiero 3 opakowania wzięłam a wcześniej miałam pół roku przerwy więc jeszcze ma prawo coś wariować. Jak się nie unormuje to wtedy zmienie, a teraz jakieś suplementy. Może to tak po prostu na zime mi wypadają
no to fajnie
czekamy na farbowanko
podobno to normalne teraz z tym wypadaniem czytałam nawet wczoraj w gazecie i powinno się zainwestować w ampułki do wcierania w skóre głowy (podobno mają najlepsze działanie ) i stosować regularnie mnie teraz też więcej wypada niż wcześniej więc chyba tak ma być
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.