Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 21:51   #511
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kryolanu mam i dosc ladnie wyglada, ale z matowaniem taki swietny nie jest chyba kenebo zbiera ogolnie wiechej zachwytow niz kryolana
Dzieki za odpowiedz, ja sie zastanwaiam ktory wybrac Ten kanebo troche drogi ale same zachwyty, a kryolan ma rozne opinie.
Sama juz nie wiem
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 23:07   #512
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz, ja sie zastanwaiam ktory wybrac Ten kanebo troche drogi ale same zachwyty, a kryolan ma rozne opinie.
Sama juz nie wiem
kryolan wcale nie jest taki swietny wiec chyba nie warto kupowac, zeby tak przetestowac tylko. Ja bym brala kenebo gdybym miala wybierac (i gdybym miala pieniadze) kiedys go na pewno wezme
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 07:43   #513
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

a co to jest ten kanebo i ile kosztuje?? ja mam anti shine kryolanu ale nie jestem zadowolona na samym początku owszem ładnie matowił tak z 2 tygodnie a potem znów to samo nie wiem dlaczego ale ja chyba mam tak ze wszystkimi
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 09:54   #514
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:09   #515
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Z kryolanu polecam cake eye liner - rewelacja! Kreska jest trwała, super łatwa do zrobienia, nie rozmazuje się, a czerń to czerń ;-)) Mój KWC!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:41   #516
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kryolan wcale nie jest taki swietny wiec chyba nie warto kupowac, zeby tak przetestowac tylko. Ja bym brala kenebo gdybym miala wybierac (i gdybym miala pieniadze) kiedys go na pewno wezme
Dzieki za pomoc!! Teraz tylko musze zaczac zbierac fundusze na kanebo
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:44   #517
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

A ile Kanebo kosztuje?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 10:53   #518
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ile Kanebo kosztuje?
za sypańca Kanebo jesienią płaciłam zok 170. Ale posłałam w świat - wprawdzie jest dużo lepszy niż sypaniec clinique'a i lucidity estee lauder, ale i tak numerem jeden jest dla mnie puder sypki satin finish Paul Sagane. Boski jest.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:47   #519
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny drogie, czy jest tu jakaś dobra duszka, która ma dostęp do sklepu Kryolana i zrobiła dla mnie zakupy? Zwróciłabym wszystkie koszty
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:52   #520
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Z kryolanu polecam cake eye liner - rewelacja! Kreska jest trwała, super łatwa do zrobienia, nie rozmazuje się, a czerń to czerń ;-)) Mój KWC!
wlasnie myslalam kiedys nad nim, ale nie wzielam...teraz sie skusze

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Dzieki za pomoc!! Teraz tylko musze zaczac zbierac fundusze na kanebo
moze pierw lepiej zdobyc mala odsypke zeby kasy nie wtopic?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 08:51   #521
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Naprawdę go polecam, kosztuje śmieszne pieniądze, zwłaszcza w zestawieniu z jakością. Przyznam, że odkąd go mam nie używam niczego innego
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 12:46   #522
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny,

kupilam puderek transparentny KRYOLANu tylko mam prblem z jego wydobywaniem z pudeleczka! Jak Wy go wydobywacie?
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:08   #523
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KAYAKRK Pokaż wiadomość
Reklama na Wizażu jest płatna
Poza tym nie myślisz chyba, że ktoś kupi te kosmetyki od Ciebie dwa razy drożej niż u oficjalnego dystybutora
__________________

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:20
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:18   #524
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, czy jest tu jakaś dobra duszka, która ma dostęp do sklepu Kryolana i zrobiła dla mnie zakupy? Zwróciłabym wszystkie koszty
Kiedyś (z kilkoma dziewczynami) zamawiałam bezpośrednio kosmetyki z ul. Pięknej w Warszawie. Przysłali nam do domu - szybko, pewnie. Nie wiem czy nadal uprawiają taką politykę

BTW a nie mówiłam/pisałam, że jesteś niezastąpionym tępicielem
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:05   #525
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Kiedyś (z kilkoma dziewczynami) zamawiałam bezpośrednio kosmetyki z ul. Pięknej w Warszawie. Przysłali nam do domu - szybko, pewnie. Nie wiem czy nadal uprawiają taką politykę
Chyba będę zamawiać z allegro od impreart1 Tylko mam dylemat - czy wziąć Anti Shine czy Puder Transparentny. W sumie ten drugi jest tańszy (więcej ma gram itd.), ale Anti Shine chyba matuje lepiej. No i zastanawiam się czy kliknąć paletkę korektorów - żółty przydałby mi się pod oczy, a zielony na naczynka, ale obawiam się że musiałabym używać przy tym podkładu żeby przykryć korektor A podkładu nie używam, jedynie nakładam puder.

Cytat:
BTW a nie mówiłam/pisałam, że jesteś niezastąpionym tępicielem
Hehehehe
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:46   #526
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Chyba będę zamawiać z allegro od impreart1 Tylko mam dylemat - czy wziąć Anti Shine czy Puder Transparentny. W sumie ten drugi jest tańszy (więcej ma gram itd.), ale Anti Shine chyba matuje lepiej. No i zastanawiam się czy kliknąć paletkę korektorów - żółty przydałby mi się pod oczy, a zielony na naczynka, ale obawiam się że musiałabym używać przy tym podkładu żeby przykryć korektor A podkładu nie używam, jedynie nakładam puder.


Hehehehe
ja kupiłam ten korektor pod oczy:żółty,fiolet i zielony i żałuję,że nie wiedziałam,że jest w kolorze cielistym-tzn wówczas nie było go na ul Pięknej bo tam kupowałam.bez podkładu korektor jest niestety widoczny choc wg mnie bardo ładnie kryje w połączeniu z podładem choć czasem korektor tak jakby się waży w połączeniu z podkładem(vichy)nie wiem czemu?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:30   #527
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten korektor pod oczy:żółty,fiolet i zielony i żałuję,że nie wiedziałam,że jest w kolorze cielistym-tzn wówczas nie było go na ul Pięknej bo tam kupowałam.bez podkładu korektor jest niestety widoczny choc wg mnie bardo ładnie kryje w połączeniu z podładem choć czasem korektor tak jakby się waży w połączeniu z podkładem(vichy)nie wiem czemu?
czasami tak sie dzieje z takimi korektorami, nie wiem czy to ma znaczenie jaki podklad uzywasz czy nie, moze tez zalezy to od ilosci jaka nakladasz? ja chcialam ten korektor, ale balam sie, ze bedzie mi podkreslal zalamania pod oczami
Cytat:
Napisane przez magdalenka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

kupilam puderek transparentny KRYOLANu tylko mam prblem z jego wydobywaniem z pudeleczka! Jak Wy go wydobywacie?
jak oderwalas ten papier to sprawdz czy nie masz kleju w dziurkach, igla mozesz to przebic ja zawsze strzepuje troche pudru do jakiegos pojemniczka, zazwyczaj jest to ta gorna czesc opakowania, i z niej zbieram puder na pedzel

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Naprawdę go polecam, kosztuje śmieszne pieniądze, zwłaszcza w zestawieniu z jakością. Przyznam, że odkąd go mam nie używam niczego innego
a masz do niego ten plyn z kryolanu? ja mam poki co z inglota ten w sloiczku i jest swietny, ale mimo wszystko odbija mi sie na powiece jak zrobie grubsza kreske
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:45   #528
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny, co do pudru Kryolana - ja mam ten biały - matujący i wg. mnie nie ma lepszego; mam cerę mieszaną i zawsze po kilku godzinach niemiłosiernie się błyszczałam, a teraz - prawie nie! Ponoć jest mocny, ale u mnie sprawuje się idealnie ( najpierw jakiś lekki podkład a potem pędzlem flat top z EDM lekko go "wtapiam" w twarz. I co najważniejsze, w ogóle nie widać żeby twarz była biała po nim. Jest matowa, gładziutka, taka jak chciałam.
Co do kamuflarzy tej firmy - wahałam się nad kupnem, gdyż sądziłam, że jest ciężka, nie nadaje sie pod oczy i raczej nie na codzień; Wczoraj miałam makijaż próbny na śub i makijażystka go używała z m.in. Estee lauder Idealist i to niesamowite, ajką gładziutką miałam buźkę! W załamaniach pod ozami nic, plam jakiś też nie - teraz na nią poluję
O eye-linerze też słyszałam same rewelacyjne opinie, więc chyba też się skuszę.
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:29   #529
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Z kryolanu polecam cake eye liner - rewelacja! Kreska jest trwała, super łatwa do zrobienia, nie rozmazuje się, a czerń to czerń ;-)) Mój KWC!

a mogę spytać jak się go nakłada?? tzn. jakim sposobem bo ja to troszkę nie obeznana jetsem w takich cudach a to mnie zaciekawiło
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 10:46   #530
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do pudru Kryolana - ja mam ten biały - matujący i wg. mnie nie ma lepszego; mam cerę mieszaną i zawsze po kilku godzinach niemiłosiernie się błyszczałam, a teraz - prawie nie! Ponoć jest mocny, ale u mnie sprawuje się idealnie ( najpierw jakiś lekki podkład a potem pędzlem flat top z EDM lekko go "wtapiam" w twarz. I co najważniejsze, w ogóle nie widać żeby twarz była biała po nim. Jest matowa, gładziutka, taka jak chciałam.
Co do kamuflarzy tej firmy - wahałam się nad kupnem, gdyż sądziłam, że jest ciężka, nie nadaje sie pod oczy i raczej nie na codzień; Wczoraj miałam makijaż próbny na śub i makijażystka go używała z m.in. Estee lauder Idealist i to niesamowite, ajką gładziutką miałam buźkę! W załamaniach pod ozami nic, plam jakiś też nie - teraz na nią poluję
O eye-linerze też słyszałam same rewelacyjne opinie, więc chyba też się skuszę.
ja mam tego anti shina i jak na poczatku bylam zadowolona to teraz mnie wogole nie zachwyca skora sie tez blyszczy po jakims czasie i to wcale nie pod koniec dnia ale tak po 5h, co nawet po blended clinique mat mi sie trzyma 7h:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 09:29   #531
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


a masz do niego ten plyn z kryolanu? ja mam poki co z inglota ten w sloiczku i jest swietny, ale mimo wszystko odbija mi sie na powiece jak zrobie grubsza kreske
nie mam, kładę go na bazę Art-Deco i trzyma bez problemu. Bez ksero

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
a mogę spytać jak się go nakłada?? tzn. jakim sposobem bo ja to troszkę nie obeznana jetsem w takich cudach a to mnie zaciekawiło
Sztywnym pędzelkiem
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:43   #532
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
nie mam, kładę go na bazę Art-Deco i trzyma bez problemu. Bez ksero

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------


Sztywnym pędzelkiem
to albo musze kupic baze artdeco albo ten plyn spr heh i najlepiej pedzel dokupic w inglocie bo jednym nie bede sie miziala bo nie chce mi sie ciagle myc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:11   #533
maya1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu byłam na "szkoleniu" zapoznawczym Kryolana na Pięknej, więc może się wypowiem

Jeśli chodzi o kosmetyki HD zasada jest taka, że są one stworzone do używania przy tworzeniu filmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dlatego np. pudry są drobniej mielone, podkłady nie dają efektu maski przez drobniejsze cząstki i lepsze wtapianie w skórę itd. Jeśli chodzi o te dwa podkłady - smoothing i mattyfying - na szkoleniu dowiedziałam się, że dużo lepszy jest smoothing. Faktycznie daje efekt HD i wygładza, ma też rewelacyjną konsystencję. Natomiast mattyfying jest jeszcze ciągle w fazie ulepszania, podobno okazał się wielką pomyłką, można to wyczuć w teksturze podkładu, poza tym skoro mówiła to wizażystka Kryolanu, to ja jej wierzę

Sama mam małe paletki szesnastki - kamuflaży i pomadek (bardzo dobrze napigmentowane) i pudru anti-shine, który nałożony w niewielkiej ilości zarówno matuje, jak nie bieli
Jesli moglabys cos wiecej powiedziec na temat tego fluidu wygladzajacego z Kryolanu to bylabym wdzieczna, poniewaz zakupilam takowy i wlasnie konsystencja mnie bardzo zdziwila, gdyz jest bardzo plynny i taki tlustawy przez co po nalozeniu na twarz moze daje mile uczucie i naturalny wyglad, ale srednio kryje i cala twarz mi sie od razu swiecila ,dlatego musialam uzyc pudru. Czy opisana przez mnie konsystencja to wlasnie ta, o ktora chodzilo i trzeba go uzywac z pudrem, czy moze mam jakis wybrakowany egezmplarz??

Edytowane przez maya1906
Czas edycji: 2009-06-17 o 20:13
maya1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:58   #534
julcia 29
Raczkowanie
 
Avatar julcia 29
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 293
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Hej Dziewczyny!
ja byłam malowana podkładem (ultrafoundation kolor olive) przez profesjonalistkę na wesele! makijaz miałam zachwycający, wszystko extra zamaskowane ,zero skaz na twarzy ; trzymał sie calą noc bez poprawek

i co najważniejsze bez efektu ''tapety''
i będąc pod wrażeniem kupiłam ten podkład no i niestety jak sie sama umalowałam to jest wszystko zakamuflowane ale i jest efekt konkretnego makijażu ( a makijażystka ostrzegala mnie ,że to podkład na wyjścia)
ale polecam na okazje
julcia 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:53   #535
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczynki, a co powiecie o Fixer Spray'u? Czytałam masę, naprawdę ogrom informacji i opinii i nie wiem, warto kupić? Ze względu na to, że będe malowac sie sama, warto go czymś utrwalić przed pocałunkami gości i nie poprawiać co kawałek, ale czy on jest łatwy w użyciu?
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:02   #536
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

najwiecej informacji o nim znajdziesz jednak na KWC jedni uwazaja, ze brzydko wyglada bo robi taka tlusta buzke, inni, ze jest swietny wiec ciezko cos jednoznacznie napisac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:13   #537
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

KWC już dawno przejżane, pytam o doświadczenia trochę się boję kupić i potem co, będzie leżało a tak swoją drogą Dimiti, cerę masz śliczną; to tak naturalnie czy po przeróbkach? A jakiego podkładu używasz?
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html

Edytowane przez Candy80
Czas edycji: 2009-06-29 o 17:15
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:11   #538
Bajuśka
Rozeznanie
 
Avatar Bajuśka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 675
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Zastanawiam się nad tą oto paletką korektorów http://www.allegro.pl/item666742569_...at_poznan.html, mam sporo do ukrycia, w szczególności wyprysków i śladów po trądziku, b. jasną cerę, chciałabym jej używać do codziennego makijażu. Myślicie, że jest sens w nią inwestować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kryolan.jpg (23,3 KB, 38 załadowań)
Bajuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 10:38   #539
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
KWC już dawno przejżane, pytam o doświadczenia trochę się boję kupić i potem co, będzie leżało a tak swoją drogą Dimiti, cerę masz śliczną; to tak naturalnie czy po przeróbkach? A jakiego podkładu używasz?
dziekuje
naturalnie mam taka przerobek nawet nie umiem robic bo i nie umiem sciagnac PS tak to bym sobie nos zmniejszyla
ja uzywam revlon colorstay z softflexem-teraz testuje ta wersje active i mi sie wlasnie strasznie skora podoba po nim nie jest rozswietlona jakimis drobinkami, ale nie jest tez matowa, fajnie wyglada tylko teraz na takie upaly to wogole sie nie oplaca malowac bo zaraz mi jest goraco i wszystko chce "odplynac" w sina dal
fixer jest fajny, ale wlasnie na specjalne okazje, z tym, ze niektorzy uwazaja, ze buzka po nim wyglada jakby juz byla tlusta. Na all sa mniejsze opakowania fixera za 40zl-wydaje mi sie, ze moglabys sobie taki kupic i przetestowac-a jaki ci sie nie spodoba to zamienic sie z kims za cos innego lub sprzedac na all

Cytat:
Napisane przez Bajuśka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tą oto paletką korektorów http://www.allegro.pl/item666742569_...at_poznan.html, mam sporo do ukrycia, w szczególności wyprysków i śladów po trądziku, b. jasną cerę, chciałabym jej używać do codziennego makijażu. Myślicie, że jest sens w nią inwestować?
wlasnie podobaja mi sie te palety korektorow, sa jeszcze takie kolka i kolko z zielonym, lawendowym i zoltym korektorem i z tego co widzialam to tylko to kolko ma recenzje na KWC, reszta nawet nie zgloszona wiec malo informacji na ten temat, czy kit czy hit a masz skore sucha, tlusta czy normalna albo mieszana?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:28   #540
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Jest też taka kryolanowska opcja. Ze dwa lata temu kosztowała coś koło 80 zł. Nazywa się Dermacolor camouflage mini-palette 16 nr 3. Poręczna, uniwersalna, lekka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Korektory.jpg (146,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Korektorki.jpg (157,6 KB, 56 załadowań)
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2009-07-03 o 11:33
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.