Do filtromaniaczek:) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 13:53   #1831
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Gwiazdeczko7 - jaki kolor ma ten krem barwiący LRP ? Jak on wyglada na twarzy? Można go porównać do np. kremu tonującego ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:03   #1832
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Katia skoro emulsja Cię nie zapycha, to mleczko pewno też nie będzie. Ale zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo, niestety. Ciężko jest ocenić, bo każda skóra reaguje inaczej, a Avene niby nie ma takich składników komedogennych, a jednak niektórych zapycha. Musisz się sama przekonać

Hexxano, Marianno rzeczywiście, kusicie coraz bardziej tym rozświetlającym filtrem Avenki A napiszcie proszę, w jakiej on tonacji? Bo ja beżowa w żółć wpadająca jestem.

Podpinam się pod pytane Anytsuj o tonującego Antka

Napisane przez anytsuj
http://www.allegro.pl/item94687396_l..._ff_50_ml.html

Znalazłam taki preparat czy można go używać zamiast podkładu ?
Może któraś z Was go używała ?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:09   #1833
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Mam nowe pytanie:
- osłabiając Parsol talkiem, miką, tlenkie tytanu, octylem itd. o ile zmniejszaja się filtry?

Bo niby to wiemy, ale nigdzie nie ma wytycznych, pytam tak dla siebie.
Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:23   #1834
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anytsuj
Gwiazdeczko7 - jaki kolor ma ten krem barwiący LRP ? Jak on wyglada na twarzy? Można go porównać do np. kremu tonującego ?
Ja nie GwiazdeczkaAle używam tego kremiku od dawna, można go rzeczywiście porównać do kremu tonującego, jednak:
- ma gęstszą konzystencję, ale miłą jeśli chodzi o rozsmarowanie
- kolor podobny do dermacolu 212
-trochę bardziej brudzi, ale i tak jest najlepszy!
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:33   #1835
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziękuję bardzo LEW !
Teraz zasypię Cię następnymi pytaniami jak by się sprawował ten kremik zastosowany jako podkład, a na to np. puder sypki ? Czy chociaż troszeczke tuszuje? Jak wygląda ten kolor? Jasny czy ciemny?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:38   #1836
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Mam nowe pytanie:
- osłabiając Parsol talkiem, miką, tlenkie tytanu, octylem itd. o ile zmniejszaja się filtry?

Bo niby to wiemy, ale nigdzie nie ma wytycznych, pytam tak dla siebie.
Ktoś wie?
No właśnie, podpinam się Czy to jest tak, że ta słynna "destabilizacja" parsolu powoduje, że ten związek się rozpada i należy przyjąć, że w ogóle przestaje on spełniać swoja funkcję? Czyli że można liczyć tylko na pozostałe filtry zawarte w kremie? No i czy jest jakaś metodą "obliczenia", jaka ochronę mamy po zdestabilizowaniu parsola?
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 16:38   #1837
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dawno nie pisalam, wiec teraz uzupelniam braki. W ostatnim czasie w duzo w moim zyciu sie wyjasnilo, od strony filtrowej oczywiscie .
1) To nie skrobia mnie zapychala, to mleczko Avene . A takie fajne sie wydawalo, odstawilam je wiec i adoruje teraz spray biodermy. Od razu jest lepiej. Jednakze ten spray tez nie jest taki jaki wydaweal sie na poczatku.
2) Bioderma mnie bieli Choc na szczescie ja sama mam wystarczajaco kredowy kolorek, by trzeba bylo sie mi dobrze przyjrzec, by zobaczyc te biale smugi.

Uzywam od pewnego czasu kwasow (tez mi sie zachcialo na lato ). W sobote rano twarz mialam troche podrazniona i bojac sie o reakcje skory na alkochol, posmarowalam sie Avenka, od razu mnie opbsypalo. Co dziwne, mleczko wchlonelo sie do matu i to takiego matu, jaki wczesniej moglam miec tylko po skrobii . W niedziele wrocilam do biodermy i to samo, skora wchlania hektolitry filtra Reaplikuje kilkanascie razy dziennie, przed kazdym wyjsciem. Nie po 2,5 ml, bo nakladam jedna warstwe na druga. Bioderma sie tak nie lepi, wiec nie musze uzywac kartoflanki, zeby uniknac "efektu kominiarza", (mieszkanki Slaska wiedza o co chodzi )

pzdr. Pogoda

PS. Przepraszam, za chaotyczna wypowiedz, bez polskich liter
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 17:31   #1838
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chapeaux bas Marianno i Hexxano!
Krem jest przepiękny i rację miałyście od początku do końca. Jednakowoż ja pazerna jestem i wzrok mój poniżej 100ml nie padał - aż do owej próbki. Teraz już wiem - małe jest piękne!

Sandija - myślę, że ten krem tak ładnie się dopasowuje do skóry że powinien być ok, ale bez próbki pewnie się nie obejdzie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 17:50   #1839
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Chapeaux bas Marianno i Hexxano!
Krem jest przepiękny i rację miałyście od początku do końca. Jednakowoż ja pazerna jestem i wzrok mój poniżej 100ml nie padał - aż do owej próbki. Teraz już wiem - małe jest piękne!
No, dziewczyny chyba i ja będę musiała jeszcze raz wypróbować ten kremik. Niestety pierwsze próby zaprzyjaźnienia z nim zakończyły się niepowodzeniem.
Może to wina mojej karnacji ?
Przerzytałam jeszcze oceny na KWC i Wasze opinie w tym wątku, i spróbować jeszcze raz nigdy nie zawadzi.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 18:00   #1840
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Moja skóra (a kocha ona Avene ogromnie) podpowiada mi istnienie następującego paradoksu filtrów tej marki.

1. Krem łososiowy - do cery suchej - u mnie wchłania się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich 50, wcale się nie lepi
2. Mleczko do ciała - wchłania się dobrze, trochę się lepi
3. Emulsja do cery mieszanej - najcięższa z całej 3, najgorzej się wchłania i koszmarnie lepi.
Coś się chyba producentowi nazwenictwo średnio udało co?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 18:06   #1841
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
Może to wina mojej karnacji ?
a jaką masz? jasna czy ciemną?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 18:20   #1842
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Mckabi, widzę Cię Jak Twój turniej?
Witajcie filtromaniaczki, dawno mnie tu nie bylo

Chocolatko, pewnie weszłam tylko na chwilkę, ale jak zobaczyłam ile nowych postów się pojawiło to zrezygnowałam. Nie miałam za bardzo czasu, bo turniej ciągle trwał i tylko wpadłam do domku na obiadek. A co do turnieju to było super, mimo że moja formacja nie zaszła za daleko . W ten weekend byłam na turnieju w Gdańsku i też było całkiem nieźle

Właśnie nadrobiłam zaległości i przeczytałam zaległe wypowiedzi, ufffff

In The Shadows, niestety nie znalazłam skrobii w Inter Marche. Może wiesz, gdzie jeszcze ją można u nas dostać?

Pozdrawiam cieplutko
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 19:19   #1843
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Witajcie filtromaniaczki, dawno mnie tu nie bylo

Chocolatko, pewnie weszłam tylko na chwilkę, ale jak zobaczyłam ile nowych postów się pojawiło to zrezygnowałam. Nie miałam za bardzo czasu, bo turniej ciągle trwał i tylko wpadłam do domku na obiadek. A co do turnieju to było super, mimo że moja formacja nie zaszła za daleko . W ten weekend byłam na turnieju w Gdańsku i też było całkiem nieźle

Właśnie nadrobiłam zaległości i przeczytałam zaległe wypowiedzi, ufffff

In The Shadows, niestety nie znalazłam skrobii w Inter Marche. Może wiesz, gdzie jeszcze ją można u nas dostać?

Pozdrawiam cieplutko
Witaj Mckabi, miło Cię tu znowu widzieć Turniejem się nie przejmuj, i tak najważniejszy jest udział oraz to czy się dobrze bawiłaś, a taniec to raczej swietna zabawa

Ponawiam pytanie, które już tu kilka razy padło, czy Któraś z Was używała badx uzywa La Roche Posay Aqua Lait??? Kusi mnie by go kupić
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 19:26   #1844
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Sandija myślę, że kolorek powinien pasować, on jest raczej neutralny, tak jak wielokrotnie pisałm jest go tylko tyle, żeby niwelować bielactwo nic wiecej

hexxanno ja własnie mam cerę mieszaną - ale fakt w trakcie kuracji diacnealowej

No a teraz nowości: jestem tuż po rekonesansie po mojej ulubionej aptece no i wreszcie pojawiły się próbki filtrów - wymarałam vichy i biodermę, avenki dostałam "tylko" próbke balsamu po opalniu hi, hi
ach! i widziałam filtry SVR w nowym wydaniu !
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 19:29   #1845
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a jaką masz? jasna czy ciemną?
Jasną z jaśniutkimi piegami, pod podkładem ich nie widać, z tendencją do zaczerwień.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 19:42   #1846
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Ponawiam pytanie, które już tu kilka razy padło, czy Któraś z Was używała badx uzywa La Roche Posay Aqua Lait??? Kusi mnie by go kupić
Hej,
ja też zadawałam to pytanie, ale nie było odpowiedzi, więc zostałam zmuszona, zeby je po prostu zakupić
Więc kupiłam i muszę powiedzieć, tak, mleczko nie bieli twarzy, łatwo się wchłania, jednak pozostawia na twarzy suuper połysk , mi to nie przeszkadza, a po godzinie nie jest już tak najgorzej, nakładanie przepisowych 2ml zajmuje mi o wiele mniej czasu niż fluidu Biodermy, a zawartość alkoholu mi w ogóle nie przeszkadza i nie szczypią mnie oczy, mimo, że nakładając staram się omijać okolice oczu, ale nigdy mi się to nie udaje
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 20:16   #1847
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

KAtia, ja uzywam obydwu na zmiane. Emulsja ma opinie "tepo" rozprowadzającej sie, ale ja na sobie tego nie zauwazylam!!! I dla mnie, lepi sie mniej niz mleczko. ALe dodam, ze mleczka zuzylam juz cale opakowanie [nie zapychalo] i jestemz niego baaardzo zadowolona, ale emulsja chyba ciut lepsz, jak dla mnie...hmmm?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 20:18   #1848
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hexanno, błagam, zdjecie tego cuda "łososiowego glow" od Avene. Ja ciagle nie moge go nigdzie znaleźć!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:00   #1849
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Hexanno, błagam, zdjecie tego cuda "łososiowego glow" od Avene. Ja ciagle nie moge go nigdzie znaleźć!!!
Avene
Ultra Hight Protection Cream SPF 50+ (krem z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ do skóry wrażliwej suchej)
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 21:14   #1850
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Och, dziękuje Contax!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:19   #1851
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny, czy któraś z Was używała tego filtra?:

http://www.dermaweb.com/dermato/avene/images/creme_avene_50.gif.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:26   #1852
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Dziewczyny, czy któraś z Was używała tego filtra?:

http://www.dermaweb.com/dermato/avene/images/creme_avene_50.gif.
On jest tylko z filtrami mineralnymi i położony w przpisowej ilości będzie tworzył tynk na twarzy.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:31   #1853
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Do anytsuj kremik po nalozeniu na twarz faktycznie zapewnia efekt opalenizny, tak bylo w moim przypadku, niestety musialam sie z nim rozstac, a efekt przez niego wywolany bardzo mi sie podobal.
Przepraszam, ze tak pozno odpisalam, ale wczesiej nie mialam niestety jak.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:35   #1854
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anytsuj
Dziękuję bardzo LEW !
Teraz zasypię Cię następnymi pytaniami jak by się sprawował ten kremik zastosowany jako podkład, a na to np. puder sypki ? Czy chociaż troszeczke tuszuje? Jak wygląda ten kolor? Jasny czy ciemny?
A zasypuj
A co do sypkiego pudru to nie musiałam łączyć.Używam dlatego tego cudeńka żeby nie używać dodatkowo fluidu. Zapomniałam + ,że kremik lekko tuszuje niedoskonałości(małe pozostałości po krostkach, zaczerwienienia). Jestem z natury bladziochem o chłodnej karnacji dla mnie mógłby być troszkę jaśniejszy, ale za ciemny też nie jest Mam nadzieję ,że zrozumiałaś o co mi chodzi
Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:35   #1855
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
On jest tylko z filtrami mineralnymi i położony w przpisowej ilości będzie tworzył tynk na twarzy.
Właśnie tego sie obawiałam - tynku. To ze ma mineralne filtry to akurat wiedziałam, pamietam z BU. Ach, szkoda, bo akurat mam mozliwość kupienia po smiesznej cenie...chyba juz wiem dlaczego
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:44   #1856
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Marianno, Kate dziękuję za odpowiedż, zacznę molestować w aptekach, niech mi zywo dadzą próbkę tego kremiku
Słuchajcie, jak to jest z tą destabilizacją PARSOLU -
Podkład LF Kanebo zawiera przecież octyl methoxycinnamate a Basia na BU pozwoliła go nakładać na parsolowate filtry. To jak to jest?
podaję link do podkładu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4149
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:54   #1857
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No właśnie, a czy jest coś destabilizującego Parsol nasz nieszczęsny tu:
Skład: /kolor C3/ Aqua/water, isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+\- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]
Na moje niewprawne oko nie ma, ale aż mi się to podejrzane wydaje, rzućcie okiem...
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 22:04   #1858
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dla mnie nie ma, a jakiego podkładu to skład?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 22:04   #1859
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
KAtia, ja uzywam obydwu na zmiane. Emulsja ma opinie "tepo" rozprowadzającej sie, ale ja na sobie tego nie zauwazylam!!! I dla mnie, lepi sie mniej niz mleczko. ALe dodam, ze mleczka zuzylam juz cale opakowanie [nie zapychalo] i jestemz niego baaardzo zadowolona, ale emulsja chyba ciut lepsz, jak dla mnie...hmmm?
W takim razie chyba zostanę przy emulsji-co wypróbowane na własnej skórze to wypróbowane No chyba, że uda mi się wydębić jakąś probkę w aptece, choc przyznam szczerze, że w mojej lubelskiej mieścinie bardzo z tym ciężko, oj ciężko. W każdym razie dziękuje Ci za odzew
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 22:06   #1860
magnetica
Wtajemniczenie
 
Avatar magnetica
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 168
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Paula07
Mam super wiadomość!!!!

Od maja będą dostępne nowości z Avene (oczywiście z serii słonecznej),
i w końcu będzie dotępny spray spf50+ 100ml i spf40 200ml.
To dopiero będzie raj .

Witam serdecznie wszystkie filtromaniaczki. I mam wiadomość dla zainteresowanych Gdańszczanek: pełna gama Avene jest już dostępna w aptece w Manhattanie. Widziałam zestawy z miniproduktami (na pewno mała woda termalna, chyba samoopalacz + coś jeszcze, ale nie przyjrzałam się dokładnie) m.in.: krem SPF 50 (to chyba ten łososiowy?), mleczko SPF 50+. Cen dokładnych nie znam, ale krem w zestawie kosztował chyba ok. 56-58 zł. Są też Avenki w sprayu. Próbek oczywiście niet.
magnetica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.