botox w Aspazja - Poznan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 13:22   #1
adelajdak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1

botox w Aspazja - Poznan


Hey
Czy ktoras moze skorzystala z uslug w Aspazji na Lukrecjusza w Poznaniu? Interesuje mnie botox.
cena jest zaskakujaco niska i nie wiem czy to moze nie chinski botox jaki oni uzywaja? 17 zlotych za jednostke, czy to normalne?

Polecacie ten gabinet?

dziekuje
adelajdak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:20   #2
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

hej
nie wiem nic o tym salonie..ale z pewnoscia moge polecic Tobie klinike w Luboniu k.Poznania która specjalizuje się tylko w botoxie i wypełniaczach.. sama korzystałam z ich usług dlatego mogę śmiało polecić!! wiem że za 6jednostek cena wynosi 399zl... a z tego co wiem liczy się steżenie niż ilość podawanych jednostek.. Koleżanki ostrzegały mnie przed lekarzami od "wszystkiego" którzy praktykują w domu, większość z nich nie ma odpowiedniego szkolenia w medycynie estetycznej, no chyba że ty masz kogoś pewnego i sprawdzonego...ja jednak wolę udać się do tej Kliniki w Luboniu.
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 21:10   #3
hawa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

śmiało ! ja wcześniej była raz na botoksie w mocno reklamowanym cetrnum lasero- dermo-etsteo itd, drogo i bez sensu, potem trafiłam do dr Trzeciaka i juz teraz byłam u niego 4 raz w wiadomym celu- pan jest 1) fachowy 2) wyważony tak co do porad "co zrobić" jak i ceny - nabuja się z tych pdkręconych cen , klient i tak wróci 3) obczytany na bieżąco w prasie fachowej, także zagranicznej 4) a do tego sympatyczny, a przeciez nie musi. Po ostatnim zabiegu było 9 miesięcy działania a i tak mogłam jeszcze poczekać, żadnych opuchlizn, opadnięć, a po 4 godz wracam do domu i mąż nic nie poznaje. polecam serdecznie!
hawa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 00:58   #4
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

Odnosnie botox-u nie wiem, ale kilka miesiecy temu bylam z mezem w Poznaniu na jakiesj jego konferencji i skorzystalam z ich usług. Robilam lipolizę ud, płacilam 750 zł, ale to srednio normalna cena. Efekt -cóz myslalam ze będzie lepszy, jest niezły, ale nie zachwycający.. Wkurzałam się, że obrzęknięta chodzilam przez parę dni . Ale potrzebne byly mi dwa zabiegi, wiec skorzystalam dwukrotnie, za drugim razem już lepiej i do tej pory jest calkiem, calkiem Studoi bardzo ładnie wyposazone i komfortowe
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 07:07   #5
aweeafter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

750? Ojej to malutko! fajnie. ja własnie też się wybieram, ale nie wiem jeszcze gdzie. ajlonczjup: a ile to kosztuje u tego Savana?
bo chyba będzie trudno przebić cenę z Aspazji? i to w ogole jest kilka klinik w poznańskim, nie? bo słyszałam, że w Luboniu też jest coś takiego.
aweeafter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 08:40   #6
aweeafter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

Słyszałam, chyba nawet tutaj, że Savan jest ok, jeśli chodzi o botox w Poznaniu=)
aweeafter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:27   #7
jadzia223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

Dzień Dobry, ja od kilku lat 2 razy w roku korzystam z botox-u w Aspazji na Lukrecjusza 3 i jestem bardzo zadowolona. Na 100% mają tylko oryginalne produkty. Ceny są konkurencyjne, no bo jak to teraz w czasie kryzysu który dotyka wszystkich trzeba sobie jakoś radzić. Ogólnie jestem zadowolona z całego Gabinetu. Zrobiłam sobie tam depilacje laserową łydek i makijaż permanentny brwi - efekty super. Teraz wykupiłam sobie w dniach piękna zabiegi endermologii (rewelacja) żałuje że nie wykupiłam więcej, ale zbliżają się walentynki wiec może znowu pojawi się jakaś fajna promocja. Obsługa bardzo miła, wszyscy się starają dopieszczać klientów a ja to lobię. wystrój też ciekawy, przyjemna muzyka więc korzystając z usług Aspazji zawsze wracam do domu w dobrym nastroju i zrelaksowana. Polecam. Pozdrawiam Jadzia
jadzia223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 13:11   #8
titaniecm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: botox w Aspazja - Poznan

Korzystałam z usług Aspazji tylko w zakresie makijażu permanentnego brwi i muszę powiedzieć, że jest beznadzieja. Na dzień dzisiejszy mam różowe krzywe paski na brwiach. Robiłam je w 2009 roku i już po 3 miesiącach z brązu zrobił się różowy. NIE POLECAM!!!!!!!!!!! Aspazji.

Edytowane przez titaniecm
Czas edycji: 2012-07-20 o 13:12
titaniecm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.