Seks - rozmiar faceta i bardzo duży ból po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 16:49   #1
Zuzix18
Przyczajenie
 
Avatar Zuzix18
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3

Seks - rozmiar faceta i bardzo duży ból po stosunku


Hej, z góry na samym początku zaznaczę, że nie będę rozpisywała mojego problemu tutaj, bo jakoś nie mam odwagi na pisanie tego tak przed wszystkimi + jestem świadoma, że pewnie wywoła to jakiś hejt lub zlecą się żartownisie, a to w niczym mi nie pomoże. Założyłam tu teraz konto, aby właśnie zrobić taki temat, ale jednak stwierdzam, że nie chcę pisać tego tak przy wszystkim, sama nie wiem dlaczego.

Tak więc, byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z Was mogła odezwać się do mnie w prywatnej wiadomości.. Najlepiej z wiedzą na ten temat albo z tym samym problemem, byłabym bardzo wdzięczna. Jestem świadoma, że pewnie zakładanie tematu, w którym go nie opisuję to wbrew regulaminowi, ale tak jak napisałam wyżej, nie chcę tego robić, więc proszę go nie kasować przynajmniej przez jakiś czas, aby był widoczny. Naprawdę zależy mi na rozwiązaniu tego problemu, bo z czasem staje się to coraz bardziej uciążliwe i nie mam za bardzo do kogo się zwrócić.
Zuzix18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 17:29   #2
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Seks - rozmiar faceta i bardzo duży ból po stosunku

po tytule można się domyślić, że ma za dużego ;d
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-12 18:29:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.