Tabletki Banting Vegetal Essence - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 18:35   #1
r6nusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2
GG do r6nusia

Tabletki Banting Vegetal Essence


Witam!
Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tabletek Banting Vegetal Essence. Zastanawiam się nad ich kupnem, dlatego też mam pytanie do osób które juz je sotosowały lub stosują: Czy dają jakies efekty jako spalacz tłuszczu?? Czy występują jakieś uboczne działanie?? Czy wart je kupić czy wręcz przeciwnie..??
z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
r6nusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:08   #2
Emmily91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Cytat:
Napisane przez r6nusia Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tabletek Banting Vegetal Essence. Zastanawiam się nad ich kupnem, dlatego też mam pytanie do osób które juz je sotosowały lub stosują: Czy dają jakies efekty jako spalacz tłuszczu?? Czy występują jakieś uboczne działanie?? Czy wart je kupić czy wręcz przeciwnie..??
z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam



Ponawiam pytanie. Stosuje ktoś może te tabletki ????
Emmily91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:44   #3
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

ponawiam, zastanawiam się nad ich zakupem
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:03   #4
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Myślę jeszcze o http://www.allegro.pl/item322659101_...na_zawsze.html
Chcę zacząć regularnie ćwiczyć, diete zmodyfikować tylko tak aby unikać węglowodanów, tłuszczy i żeby za dużo kalorii nie było i szukam czegoś pomocnego. Jest cały wątek o Therm Line II, ale zamierzam biegać wieczorem, a kofeina na mnie bardzo silnie działa, jak po południu wypiję herbatę to nie moge spać no i mój organizm nie toleruje za bardzo takich rzeczy.
Co polecacie?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:00   #5
babagytdtdftsexdxctrf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

z tego co wiem o fitoterapii to te tabletki muszą działać, bo głównym składnikiem jest fucus-morszczyn.tylko, że dlaczego tak drogie są te kuracje?REKLAMA I NIEWIEDZA
FUCUS-morszczyn jest dostępny w aptece w 50gr paczkach, kosztuje 2,50pln i działa tak samo jak ten w tych tabletkach, czyli poprzez zawartość trójjodotyroksyny stymuluje tarczycę, która jest odpowiedzialna za przemianę materii, natomiast polisacharydy mają działanie lekko rozwalniające i masy kałowe szybciej się przemieszczają przez jelita.
Ponadto morszczyn popity dużą ilością wody pęcznieje w żołądku dając uczucie sytości.
Stosuje się go także przy zespole jelita drażliwego, bo ma działanie osłaniające,usuwa zbędną wodę z organizmu (działa na celulit od wewnątrz).Jedyną jego wadą jest smak (ochyda)
Ja już na nim schudłam parę kilo a specyfik robię tak:
Mielę morszczyn(ten z apteki) na proszek w młynku do kawy i jem po łyżeczce tego proszku rano i wieczorem popijając szklanką wody za każdym razem.
Dziewczyny, czytajcie składy tych tabletek i szukajcie w internecie, grzebcie ile się da bo czasami producenci taką ściemę walą że poezja.

aaaa dodatkowo ten proszek czasem mieszam z wodą i robię sobie maseczkę nawilżającą lub okład na pupę i zawijam się w folię
DZIAŁA

pozdrawiam i powodzenia
babagytdtdftsexdxctrf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:03   #6
babagytdtdftsexdxctrf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Cytat:
Napisane przez babagytdtdftsexdxctrf Pokaż wiadomość
z tego co wiem o fitoterapii to te tabletki muszą działać, bo głównym składnikiem jest fucus-morszczyn.tylko, że dlaczego tak drogie są te kuracje?REKLAMA I NIEWIEDZA
FUCUS-morszczyn jest dostępny w aptece w 50gr paczkach, kosztuje 2,50pln i działa tak samo jak ten w tych tabletkach, czyli poprzez zawartość trójjodotyroksyny stymuluje tarczycę, która jest odpowiedzialna za przemianę materii, natomiast polisacharydy mają działanie lekko rozwalniające i masy kałowe szybciej się przemieszczają przez jelita.
Ponadto morszczyn popity dużą ilością wody pęcznieje w żołądku dając uczucie sytości.
Stosuje się go także przy zespole jelita drażliwego, bo ma działanie osłaniające,usuwa zbędną wodę z organizmu (działa na celulit od wewnątrz).Jedyną jego wadą jest smak (ochyda)
Ja już na nim schudłam parę kilo a specyfik robię tak:
Mielę morszczyn(ten z apteki) na proszek w młynku do kawy i jem po łyżeczce tego proszku rano i wieczorem popijając szklanką wody za każdym razem.
Dziewczyny, czytajcie składy tych tabletek i szukajcie w internecie, grzebcie ile się da bo czasami producenci taką ściemę walą że poezja.

aaaa dodatkowo ten proszek czasem mieszam z wodą i robię sobie maseczkę nawilżającą lub okład na pupę i zawijam się w folię
DZIAŁA

pozdrawiam i powodzenia
zapomniałam dodać, że w tych tabletkach też jest kofeina, także one nie są chyba dla ciebie
babagytdtdftsexdxctrf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:27   #7
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Cytat:
Napisane przez babagytdtdftsexdxctrf Pokaż wiadomość
z tego co wiem o fitoterapii to te tabletki muszą działać, bo głównym składnikiem jest fucus-morszczyn.tylko, że dlaczego tak drogie są te kuracje?REKLAMA I NIEWIEDZA
FUCUS-morszczyn jest dostępny w aptece w 50gr paczkach, kosztuje 2,50pln i działa tak samo jak ten w tych tabletkach, czyli poprzez zawartość trójjodotyroksyny stymuluje tarczycę, która jest odpowiedzialna za przemianę materii, natomiast polisacharydy mają działanie lekko rozwalniające i masy kałowe szybciej się przemieszczają przez jelita.
Ponadto morszczyn popity dużą ilością wody pęcznieje w żołądku dając uczucie sytości.
Stosuje się go także przy zespole jelita drażliwego, bo ma działanie osłaniające,usuwa zbędną wodę z organizmu (działa na celulit od wewnątrz).Jedyną jego wadą jest smak (ochyda)
Ja już na nim schudłam parę kilo a specyfik robię tak:
Mielę morszczyn(ten z apteki) na proszek w młynku do kawy i jem po łyżeczce tego proszku rano i wieczorem popijając szklanką wody za każdym razem.
Dziewczyny, czytajcie składy tych tabletek i szukajcie w internecie, grzebcie ile się da bo czasami producenci taką ściemę walą że poezja.

aaaa dodatkowo ten proszek czasem mieszam z wodą i robię sobie maseczkę nawilżającą lub okład na pupę i zawijam się w folię
DZIAŁA

pozdrawiam i powodzenia
hmmm zaciekawilas mnie tym morszczynem chyba sie jutro zapytam w aptece o niego a powiedz mi napisalas ze pozbywa sie wody nadmiaru a ja mam z tym duzy problem i o to mi chodzi wsumie najbardziej ,pomoze mi to cos? Albo znasz moze inne sposoby na te puchniecia??
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 23:19   #8
babagytdtdftsexdxctrf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Wszelkie diuretyki działają moczopędnie i odwadniająco a do nich należy m. in. zwykła pietruszka i z tego co pamiętam(nie jestem pewna) warzywa z grupy kapustnych(brokuły, kalafior, kapusta), pokrzywa, skrzyp, mniszek lekarski ale jeżeli jesteś spuchnięta tylko w niektórych okolicach to dobrze zrobi zwykły masaż lub wykonany przez masażystę masaż drenujący.Co do puchnięcia przed miesiączką to ja piję zieloną herbatę.
Tylko nie przesadź z odwodnieniem, bo skóra straci blask.

Wygoogluj sobie najlepiej jakiś zielnik i poczytaj na temat jakichś ziół ale nie kupuj ich na aukcjach, bo ceny czasami są astronomiczne.Przeważnie znajdziesz je w aptece za przystępniejszą cenę i jesteś wtedy też pewna, że były prawidłowo przechowywane i nie straciły swoich właściwości.

http://www.herbarium.republika.pl/zi...ecznictwo.html
Wklejam linka na stronę o ziołach, przeczytaj koniecznie na temat skutków ubocznych i interakcji z lekami, bo jeśli jakieś zażywasz to musisz uważać.

Z tego co widzę po suwaczku, to nie musisz sie odchudzać,masz idealną wagę i tak się zastanawiam skąd ten pomysł?
Życzę powodzenia
babagytdtdftsexdxctrf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 01:37   #9
Vajoletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Znalazłam niedawno ciekawy artykuł o odchudzaniu i tam też o tym morszczynie piszą pozytywnie i jeszcze o chromie, wyciągu z zielonej herbaty i innych naturalnych składnikach na odchudzanie. Co do zielonej herbaty to nie piję bo wolę zwykłą, jakoś nie mogę się przemóc do jej smaku bez cukru, a tylko taka wchodzi w grę przy odchudzaniu. O tych tabletkach na odchudzanie Banting też gdzieś już na jakimś forum czytałam, ale z tego co pamiętam to oponie jak zywkle podzielne były.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Znalazłam link do tych tabletek Banting http://www.zdrowa-rodzina.pl/index.p...uct&prod_id=22 Ale do tamtych opinii co kiedyś czytałam nie mogę znaleźć teraz Przyłączam się więc do pytania o te chińskie tabletki na odchudzanie.

Edytowane przez Vajoletka
Czas edycji: 2009-04-27 o 01:34
Vajoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 02:17   #10
Vajoletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Hej dziewczyny, w końcu sprawdziłam ten Banting na sobie. W moim przypadku działał tylko przez pierwsze dwa opakowania. Brałam 3 razy dziennie po 3 tabletki na godzinę przed jedzeniem popijając dwoma szklankami wody mineralnej. Ćwiczenia jak zawsze, leniwe 45 min, wieczorem Najpierw wielkie wow, bo brzuch zaczął się robić płaski i już po 1 opakowaniu miałam jakieś 2,5-3 kg mniej. Niestety kolejne opakowanie to już utrata niecałych 1,5 kg i jakby potem się zatrzymało ... Zastanawiam się dlaczego już nam nie działa tak jak na początku, a zostało mi tak nie wiele do ideału. Chciałbym jeszcze ze 2-3kg zarzucić. Czy może wiecie czy zwiększona dawka przyniesie efekty?
Vajoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:58   #11
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Dietetykiem nie jestem, ale za to mam chorą tarczycę (niedoczynność) i od 1,5 miesiąca codziennie piję morszczyn...

Cóż, mnie go polecił endokrynolog ze względu na wyniki hormonów tarczycy (ponad normę). Nie sądzę żeby korzystne było jest zażywanie u osób zdrowych... Mnie po 1,5 miesiąca picia naparu TSH (jeden z hormonów) obniżył się z 4,7 do 2,6, a więc bardzo dużo, bo nie osiągnęłam tego nawet przy lekach hormonalnych

Na odchudzanie najlepsza jest dieta i ruch a nie żadne specyfiki czy zioła... Tym możecie sobie jedynie zrujnować zdrowie (np. spotkałam się już ze zgonem, udarem i zawałem po Meridii ).

Jest sens niszczyć sobie zdrowie dla tych kilku kg na minusie? Ja ważyłam 112kg przy wzroście 160cm, ruszyłam tyłek, przestałam żreć, zaczęłam jeść i mimo niedoczynności tarczycy schudłam już 27kg. Dało się? Pewnie że tak!!!

Za to jako ciekawostkę dodam, że choć ćwiczę regularnie (minimum 3 razy w tygodniu), jem 1200kcal i piję raz dziennie napar z morszczynu, chudnę w ciągu każdego miesiąca nie więcej niż 2kg Nie powiedziałabym więc że jest się czym zachwycać i że te ohydne (smakuje to badziewie jak pokarm dla rybek ) naprawdę jest skuteczne jeśli chodzi o dietę...

Podsumowując:
chorym na tarczycę - POLECAM, bo naprawdę poprawia wyniki
chorym na jelita - POLECAM (pomógł mojej babci )
odchudzającym się - ODRADZAM ze względu na paskudny smak i jak dla mnie brak właściwości odchudzających...
Ale co kto lubi
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 05:55   #12
Vajoletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Mi się wydaje, że jednak naturalne preparaty na odchudzanie są o niebo lepsze od tych syntetycznych. Meridia to jest totalnie coś innego - cholerstwo na pochodnych amfetaminy!
Nie mieszajmy naturalnych preparatów z chemicznym badziewie z apteki. Jak ktoś ma wątpliwości to warto zapytać lekarza o skład preparatu.
Akurat ten Banting ma złożony skład z tego co piszą to: Celuloza roślinna, Oligossaharydy roślinne, Łopian Większy, Anyżek Gwiaździsty, Morszczyn Pęcherzykowaty, Owoce Głogu Jednoszyjkowego, Koper Włoski. Tak więc myślę że ten Morszczyn jest tam w odpowiednio dobranych ilościach. Mi nie zaszkodził w każdym razie, a pomógł zgubić ponad 4 kg bez zbędnego wysiłku. To są fakty. Nie wiem dlaczego się zatrzymało. Już tych tabletek nie łykam o przestałam wiedzieć efekty, być może czas żebym ruszyła tyłek bo te pozostałe 3-4kg nadwagi już tylko ostry trening wyciśnie.
Swoja drogą mój facet się sprzeciwia bo mówi że zgubię cycki i tyłek ale mam to gdzieś, ważne żeby czuć się dobrze w swoim ciele ... ja będę ale za - 3kg
Vajoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:09   #13
pinezka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Cześć Powiedz, czy zdecydowałaś się na kurację?
Ja od wczoraj biorę te tabletki i czuję się dobrze, na efekty jeszcze co prawda za wcześnie, ale apetyt mam mniejszy, co w moim przypadku to już sukces

Pozdrawiam,
Inez

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
Myślę jeszcze o http://www.allegro.pl/item322659101_...na_zawsze.html
Chcę zacząć regularnie ćwiczyć, diete zmodyfikować tylko tak aby unikać węglowodanów, tłuszczy i żeby za dużo kalorii nie było i szukam czegoś pomocnego. Jest cały wątek o Therm Line II, ale zamierzam biegać wieczorem, a kofeina na mnie bardzo silnie działa, jak po południu wypiję herbatę to nie moge spać no i mój organizm nie toleruje za bardzo takich rzeczy.
Co polecacie?
pinezka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:22   #14
volivola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Cytat:
Napisane przez Emmily91 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Stosuje ktoś może te tabletki ????
brałam te tabletki przez 12 dni. Ostra dieta, trochę wysiłku i ... stwierdzam, że te tabletki są do d..py. Nie pomagają zrzucić nawet grama.
volivola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 03:32   #15
beticzelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki Banting Vegetal Essence

Cytat:
Napisane przez volivola Pokaż wiadomość
brałam te tabletki przez 12 dni. Ostra dieta, trochę wysiłku i ... stwierdzam, że te tabletki są do d..py. Nie pomagają zrzucić nawet grama.
Dokładnie to samo mogę powiedzieć. Nie polecam. Brałam tabletki trzy tygodnie bez ŻADNEGO skutku. Zamiast czuć się syta czasami wręcz miałam wrażenie,że mam ochotę jeść więcej niż zwykle. Dieta w niczym nie pomogła. Naprawdę nie warte pieniędzy.
beticzelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.