pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 18:10   #1
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410

pomoc


Bardzo przepraszam ze zasmiecam forum swoim pytaniem i nowym watkiem ale nie mam pojecia co mam na siebie zalozyc juz nakreslam swoja ytuacje :
znajomi po dlugich namowach wkoncu przekonali mnie na wyjscie do klubu by odreagowac ostatnie ekscesy w moi zyciu zgadzajac sie nie sadzilam ze to bedzie taki problem z ubraniem sie na poczatku chcialam zalozyc cokolwiek ale teraz po dluzszym zastanowieniu sie nie mam pojecia co na siebie ubrac i co zrobic zwolosami ryczec mi sie chce bo zawsze bylam osoba ktora cos wczesniej planowala i sie do tego dstosowywala a tunagle stoje przed szafa pelna ciuchow i ni wiem co mam na siebie zaozyc by nie wygladac ziwnie i co zrobic z wlosami by dobrze wygladac??
przepraszam za to moje pytanie ae ostatni raz na imprezie w klubie bylam szmat czasu temu i nie wiem jak mam poprostu sie ubrac dosc czesto chodzimy po knajpkach ale tam poprostuubieram dresy zeby bylo wygodnie a czy do klubu tez moge ubrac dresy?? czy to totalna kicha do restauracji ubieram sie elegancko bo tak sie czuje w tym iejscu najlepiej ale do klubu chyba odpada elegancki stroj wiec bede bardzo wdzieczna za udzielenie mi jakiejkoliwek odpowiedzi i za pomoc mam na to 2 godziny i 30 minut wiec prosze pomozcie mi

przepraszam jesli juz byl taki temat i jeszcze raz dziekuje za odpowiedz
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:36   #2
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: pomoc

Ubierz dżinsy, jakieś balerinki żeby się wygodnie tańczyło ewentualnie jakieś wyższe buty, mogą być kozaczki, botki... i jakiś sweterek (np kardigan) i pod top żebyś mogła się rozebrać. Biżuteria i tyle W dresach raczej nie wypada, za elegancko też
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:39   #3
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Ubierz dżinsy, jakieś balerinki żeby się wygodnie tańczyło ewentualnie jakieś wyższe buty, mogą być kozaczki, botki... i jakiś sweterek (np kardigan) i pod top żebyś mogła się rozebrać. Biżuteria i tyle W dresach raczej nie wypada, za elegancko też
dziekuje
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:41   #4
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: pomoc

dokładnie jak wyżej
im więcej będziesz się zastanawiam tym trudniej będzie Ci się ubrać ;p
po prostu wygodne buty.. jeansy, fajny top i coś z długim rękawem, fajny ale nie strasznie mocny makijaż, włosy zepnij albo rozpuść i już
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:52   #5
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: pomoc

tak, spodnie - mogą być jeansy, albo jakieś inne długie, top, adidasy, balerinki, jakieś dodatki i cos na górę
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.