Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 15:37   #3301
mirabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja musze powiedziec ze niestety zawiodłam sie na strzyzeniu u Pani Aliny. Mam proste włosy tylko ze nie za geste. Zapuszczałam je 2 lata, po to by sie w koncu sciąc z mega efektem. Niestety mimo podciecia z 15 cm włosów, nikt prawie nie zauwazyl ze w ogole cos zrobilam z włosami. Ja rozumiem ze moze nie da się zrobic niewiadomo jakiej fryzury z cienkich włosów, ale długie i proste dają duzy potencjał na metamorfoze- pani Alina chyba nie do konca wie co to znaczy. Włosy sa sciete oczywiscie ok, ale tak szkoda mi tych 15cm i zadnego pochlebnego słowa na temat nowej fryzury
mirabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 15:39   #3302
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cucumber Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam fryzjera ktory podetnie mi moje dlugie wlosy , za rozsadna kwote , znacie jakiegos ?

bo nie mam zamiaru dawac za podcienie wlosow 60 zl - dla mnie to za duzo
Zależy jak kto definiuje długie włosy
Osobiście polecam po raz kolejny Agnieszkę z salonu MEGI na ul. Macedońskiej 23.
Korzystam z jej usług razem z Mamą - za jej ścięcie włosy krótkie to ok 30-35zł. Zaś za ścięcie włosów mojej długości tj. tak do łopatek usługa kosztuje ok 40-zł o ile się nie mylę.
Dzięki mojej rekomendacji skorzystała już 1 wizażanka i była zadowolona. Także mojej przyjaciółce poleciłam Agnieszkę i również ona została jej stałą klientką wraz ze swoją Mamą
PS. wiem, że u Agi teraz troszkę ciężko z miejscem - święta, sylwek ... Moja mama musiała umówić się z 7dniowym wyprzedzeniem - Fryzjerka ledwo ją wcisnęła na ten piątek o 18 Dam znać czy Mamuśka zadowolona wróci ze strzyżenia
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 00:38   #3303
cucumber
Raczkowanie
 
Avatar cucumber
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

mam bardzo dlugie, do konca pleców
cucumber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:25   #3304
okilju
Raczkowanie
 
Avatar okilju
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: teraz Wrocław, czasem inne miejsca z dolnośląskiej ziemi
Wiadomości: 101
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3105333 2]Zależy jak kto definiuje długie włosy
Osobiście polecam po raz kolejny Agnieszkę z salonu MEGI na ul. Macedońskiej 23.
Korzystam z jej usług razem z Mamą - za jej ścięcie włosy krótkie to ok 30-35zł. Zaś za ścięcie włosów mojej długości tj. tak do łopatek usługa kosztuje ok 40-zł o ile się nie mylę. [/QUOTE]

Na Macedońskiej też chodzę ale nie do Megi a to esthetique (Macedońska 39), tam za ścięcie z myciem i modelowaniem płacę 45zł. A teraz jeszcze masz maskę regenerującą włosy gratis.
Z miejscami u fryzjera teraz w okresie świąteczno-sylwestrowym jest ciężko.
okilju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:11   #3305
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Co myślicie o Kasi z Carlo Biani? Albo w ogóle tym salonie? Umówiłam sie zupełnie w ciemno
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:23   #3306
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mi tam kiedyś ostro włosy spartaczyli bo nie uwierzyli, ze mam wlosy ciezkie do rozjasniania...niby zaprosili mnie na poprawke za kilka dni i byłam, ale w efekcie zamiast z kurczakiem to wyszłam ze spalonymi włosami jakiś dwóch madrych Panów ( chyba Paweł i jeszcze jakiś inny nie wiem czy jeszcze tam pracują ) .

Tak więc ja nie polecam!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:29   #3307
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Mi tam kiedyś ostro włosy spartaczyli bo nie uwierzyli, ze mam wlosy ciezkie do rozjasniania...niby zaprosili mnie na poprawke za kilka dni i byłam, ale w efekcie zamiast z kurczakiem to wyszłam ze spalonymi włosami jakiś dwóch madrych Panów ( chyba Paweł i jeszcze jakiś inny nie wiem czy jeszcze tam pracują ) .

Tak więc ja nie polecam!
ja idę na pasemka, ale na pewno nie chce ich rozjaśniać rozjaśniaczem, bo jak mi to zaproponują to uciekam. a ile zapłaciłaś?
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 12:33   #3308
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A pasemka w jakim kolorze? bo jak blond to czym robią?....chyba nie farbą ja też robiłam balejaż.

Nie pamietam bo to dawno było...z 5 lat temu, ale nie była to mała kwota...
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:34   #3309
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A pasemka w jakim kolorze? bo jak blond to czym robią?....chyba nie farbą ja też robiłam balejaż.

Nie pamietam bo to dawno było...z 5 lat temu, ale nie była to mała kwota...
No farbą, farbą. Ja chodziłam do fryzjera do częstochowy i tam mi Pani zawsze farbą robiła, oczywiście z mojego blondu na jaśniejszy blond.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:36   #3310
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To chyba, że tak...u mnie trzeba rozjasniać...bo mimo, ze naturalny mam ciemny blond to po farbie kurczak wychodzi

a oni mi własnie robili farbą i zrobili mi kurczaka...potem jakimiś cudami probowali wyprowadzić mnie na ludzi i spalili...chyba przez rok sie sianek i sprezynkami meczyłam.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:30   #3311
pszczola21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Również szukam fryzjera, ponieważ farbuję włosy. Niedawno podpadła mi jedna farba i raczej nie chcę jej zmieniać, za to fryzjera zmienić muszę.
Szukam salonu fryzjerskiego, który obsługuje firma KADUS, zna ktoś taki???
pszczola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 20:08   #3312
sylwia9876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam,
Błagam o pomoc!
Potrzebuję dobrego fryzjera we Wrocławiu, najlepiej w okolicach Krzyków, który ładnie upnie/uczesze mi włosy.
A i jeszcze aby nie był drogi

Edytowane przez sylwia9876
Czas edycji: 2011-12-29 o 20:34
sylwia9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:01   #3313
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja polecam po raz kolejny p. Anię z Kwiskiej, bo uratowała mi włosy, które sobie rozjaśniłam słońcem podczas wakacji. Ostatnio zrobiły się tak suche, że mimo wielu odżywek stosowanych w domu nic nie pomagało, nie mogłam ich rozczesać itd. (a mam włosy do pasa). P. Ania nawilżyła mi włosy, podcięła je o jakieś 5 cm gorącymi nożyczkami i problem zniknął, a włosy są naprawdę w dobrej kondycji, nie plączą się, łatwo rozczesują. A minie zaraz 2 tygodnie od mojej wizyty na Kwiskiej
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 06:40   #3314
cthr
Przyczajenie
 
Avatar cthr
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jasne- przepraszam.

A więc - robiłam ścięcie, balejage, farbowanie.

Nikt wcześniej nie zrobił mi włosów tak precyzyjnie.

Marcin jest też stylistą i idealnie dobiera kolor do typu urody.

Współpracuje z najlepszymi agencjami modelek we Wrocławiu gdzie maluje i czesze.

Przy okazji można sobie zrobić od razu makijaż - Marcin był nagrodzony tytułem Mistrza Polski i w pełni na ten tytuł zasługuje.

Kilka dni przed poprzednią wizytą kolega zapytał czy właśnie wyszłam od fryzjera. A miałam 3 miesięczny odrost. Mimo to wszystko wyglądało bardzo naturalnie tak jakbym faktycznie kilka dni wcześniej odwiedziła fryzjera.

Wpiszcie w google jego imię i nazwisko a wyskoczą Wam jego prace - Jego nie trzeba nawet reklamować.

Nazwałam go najlepszym bo wg mnie jest.
Tytuły mistrza Polski i wiele innych licznych tytułów nie są mu nadane bez powodu. Na jakimkolwiek konkursie się nie pojawi zawsze jest na podium.

Teraz w styczniu niestety wyjeżdża za granicę i nie wiadomo kiedy wróci.

Na zrobienie włosów u niego można było się umówić w dwóch salonach.

Jednym z nich jest UNIQUE .

A tu można obejrzeć kilka jego prac

http://www.maxmodels.pl/zagua.html
cthr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 11:28   #3315
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To ja skrobne cos na temat salonu Callas na ul. Kosciuszki.
Byłam tam pod koniec listopada u p. Tomka czyli dobry miesiac temu, a moje wlosy nadal wygladaja suuuuper! Farbowalismy wlosy po calosci ciemnym kolorkiem. Pieknie pokryl moje wczesniejsze nieudolne proby farbowania z blondu na ciemny [wtedy wyszly zielone ]. Podciecie delikatnie, bo mam wlosy poniszczone i p. Tomek polecil mi je najpierw zregenerowac, a poniej kombinowac z fryzura. Zrobil mi tez saune na wlosy i za cala impreze zaplacilam 180zl. Mam wlosy do ramion. Oczywiscie nie omieszkalam wspomniec skad znalazlam namiary na d o b r e g o f r y z j e r a
Mnie pasuje

Jesli sie wybierzecie to nie odmawiajce kawki! Jest obłędna
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:27   #3316
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
To ja skrobne cos na temat salonu Callas na ul. Kosciuszki.
Byłam tam pod koniec listopada u p. Tomka czyli dobry miesiac temu, a moje wlosy nadal wygladaja suuuuper! Farbowalismy wlosy po calosci ciemnym kolorkiem. Pieknie pokryl moje wczesniejsze nieudolne proby farbowania z blondu na ciemny [wtedy wyszly zielone ]. Podciecie delikatnie, bo mam wlosy poniszczone i p. Tomek polecil mi je najpierw zregenerowac, a poniej kombinowac z fryzura. Zrobil mi tez saune na wlosy i za cala impreze zaplacilam 180zl. Mam wlosy do ramion. Oczywiscie nie omieszkalam wspomniec skad znalazlam namiary na d o b r e g o f r y z j e r a
Mnie pasuje

Jesli sie wybierzecie to nie odmawiajce kawki! Jest obłędna
Hmm wszystko się zgadza, ale ja byłam u p. Tomka w salonie Mairposa również na Kościuszki i również kawa była obłędna.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:55   #3317
Neptune
Raczkowanie
 
Avatar Neptune
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 116
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam może ponad rok temu u Pani Ani z Kwiskiej i robiła mi trwałą - z niej byłam bardzo zadowolona, nie była to typowa trwała w sensie mega kręcone loki tylko bardziej fale, ale utrzymała się ok. pół roku oczywiście przy używaniu pianki lub sprayu. Natomiast jeśli chodzi o farbowanie, to miałam robione farbami L'Oreal i kolor zamiast rudego wyszedł prawie czerwony, do tego trzymał się tylko ok. 2 tygodnie - za te ceny - coś nie do pomyślenia.
Neptune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 08:53   #3318
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja niestety właśnie z powodu cen musiałam pożegnać się z Anią Jednak nigdy nie słyszałam o tym, żeby Ania poległa kolorystycznie - przykre. Co do wypłukania koloru, rudości wypłukują się niestety bardzo szybko, niezależnie od użytej farby. Rudy to po prostu najmniej trwały kolor ze wszystkich.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:20   #3319
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja też prawie rok temu byłam u Pani Ani na Kwiskiej i totalne rozczarowanie. Bardzo trudno mi zapuścić włosy i jak już mi trochę odrosły poszłam tam w celu dobrania koloru i żeby Pani Ania coś z nimi zrobiła żebym wyglądała jak człowiek. Co do pielęgnacji, koloru nie mam żadnych obiekcji, byłam zadowolona, dobrany kolor był idealny, wyposażenie salonu super i obsługa też bardzo sympatyczna. Ale jak zobaczyłam siebie w nowej fryzurze to się rozpłakałam. Przy mojej małej posturze miałam przyklapnięte włosy, zrobione na pazia, z okropną grzywką, której nie chciałam od początku ( i o tym mówiłam ). Pani Ania zobaczyła, że nie jestem zadowolona więc próbowała to jakoś naprawić co wyszło jeszcze gorzej, szczególnie po tym jak już to wszystko ułożyła na tonę lakieru, żelu i gumy. Jak zobaczyłam siebie w lustrze i mój TŻ to zobaczył to nawet już nie próbował mnie pocieszać taka była masakra. Nie mówiąc jak na mnie ludzie patrzyli jak po wizycie u Pani Ani poszłam zaraz na zakupy do marketu. Myślałam, że zrobienie fryzury z krótkich włosów nie jest wielkim wyzwaniem.
W skrócie koloryzacja, pielęgnacja jak najbardziej na tak, dobór fryzury i jej wykonanie zdecydowanie NIE!!
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 19:19   #3320
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Po przeczytaniu pozytywnych opinii wybrałam się do Lorenco sprawdzić panią Alinę - było to 2 miesiące temu. Salonik przyjemny, jednak cisza w nim panująca jest dosyć uciążliwa. Pani Alina jest sympatyczną osobą. Po raz pierwszy spotkałam się z fryzjerką, której nie trzeba krok po kroku tłumaczyć co ma robić. Sama miała pomysł na fryzurę pasującą do mnie. Obrazowo wytłumaczyła jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla moich prostych włosów, ale wzięła pod uwagę również moje sugestie. Po 2 miesiącach fryzura nadal dobrze się prezentuje, nie mam problemu z układaniem włosów.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:09   #3321
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu pozytywnych opinii wybrałam się do Lorenco sprawdzić panią Alinę - było to 2 miesiące temu. Salonik przyjemny, jednak cisza w nim panująca jest dosyć uciążliwa. Pani Alina jest sympatyczną osobą. Po raz pierwszy spotkałam się z fryzjerką, której nie trzeba krok po kroku tłumaczyć co ma robić. Sama miała pomysł na fryzurę pasującą do mnie. Obrazowo wytłumaczyła jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla moich prostych włosów, ale wzięła pod uwagę również moje sugestie. Po 2 miesiącach fryzura nadal dobrze się prezentuje, nie mam problemu z układaniem włosów.
Ja w sobotę lecę do pani Alinki rozjaśniać włosy, strzyżenie zawsze jest super, ale rozjaśniać w Lorenco będę po raz pierwszy. Jakoś się nie obawiam, choć moje włosy nalezą do ciężko rozjaśniających się. Zdam relację po
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:27   #3322
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Lilika23 Pokaż wiadomość
Jak już wiecie, "przetestowałam" chyba wszystkich fryzjerów z Berendowicz&Kublin. Ostatnio cały czas chodziłam do Piotrka, wcześniej do Bartka. Mam kręcone włosy i chyba najlepiej radzi sobie z nimi Piotrek. Polecam.
Jeśli loki to tylko Bartek z Berendowicz&Kublin!!

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez christina70 Pokaż wiadomość
Jakaś obsesja na punkcie "autoreklam". Wszędzie spiski, układy, nieuczciwe działania. To jest forum internetowe. Temat jest otwarty i każdy niezależnie od tego czy ma 100, czy 0 wpisów na swoim koncie może wyrazić swoją opinię, szczególnie jeśli dotyczy ona wątku i nie musi być ona od razu reklamą. Nie trzeba panikować za każdym razem jak na wątku pojawi się wpis od nowego użytkownika. Szczucie na innych jest niestosowne.
Żeby podtrzymać temat, ja swoją fryzjerkę juz znalazłam i jestem bardzo zadowolona. Pisałam już kiedyś tutaj kto to i gdzie to wiec nie będę powtarzała, bo komuś żyłka pęknie z bólu i oskarży mnie o reklamę. Jeszcze jak by to była Ania z Kwiskiej to by było tutaj wszystko ok, ale że to ktoś inny to pewnie była by afera i ban dla mnie :/
nie zgodzę się z Tobą, marketing szeptany jest teraz na każdym forum, trzeba tego pilnować bo w końcu chcemy poznawać prawdziwe opinie a nie kreowane przez właścicieli salonów!

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie - czy ktoś może wyrazić swoją opinię na tema zdolności fryzjerskich Jaśka Klapy?
Do Jaśka chodzi chyba połowa Wrocławia
Moja przyjaciółka chodziła do niego przez długi czas. Jeśli lubisz zmiany, jesteś charakterystyczna, nie boisz się nowości i lubisz wyrażać siebie przez swój wygląd-to Jasiek jest idealnym wyborem!

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ja w sobotę lecę do pani Alinki rozjaśniać włosy, strzyżenie zawsze jest super, ale rozjaśniać w Lorenco będę po raz pierwszy. Jakoś się nie obawiam, choć moje włosy nalezą do ciężko rozjaśniających się. Zdam relację po
Tak wszystkie piszecie o tej p. Alinie. Normalnie chyba się wybiorę! Chociaż planuję wybrać się też do Loft Fashion, to niedawno otwarty fryzjer. Ale w tym wątku przeczytałam, że pracuje tam Kasia, która pracowała wcześniej w salonie Krzyśka-czy komuś coś to mówi? :P bo nie wiem czy ryzykować
Mają extra wystrój i robią fajne imprezki modowe dlatego się zasugerowałam
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:21   #3323
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

anciam87 moja tesciowa chodzi do p.Kasi a wczesniej chodizla do niej do infinity. a teraz do tego jej nowego salonu. jest zadowolona.
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 17:16   #3324
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez anciam87 Pokaż wiadomość
Normalnie chyba się wybiorę! Chociaż planuję wybrać się też do Loft Fashion, to niedawno otwarty fryzjer. Ale w tym wątku przeczytałam, że pracuje tam Kasia, która pracowała wcześniej w salonie Krzyśka-czy komuś coś to mówi? :P bo nie wiem czy ryzykować
Ja u niej byłam, pracowała wtedy jeszcze przy Nowym Targu, na Łaciarskiej. Bez rewelacji. Mam krótkie włosy, zrobiła je za krótkie, źle sie czułam, dopóki nie odrosły odrobinę...

Przechodząc Krakowską widziałam reklame nowego fryzjera. Fedoryszyn się nazywa...Z tego, co przeczytałam na innym forum, właściciel pracował w leGrand, mozliwe, że wziął ze sobą kolegów...To informacja dla tych, które lubią testować

Ja byłam trzy razy z rzędu u jednego fryzjera, to w sumie mój rekord, chociaż mam fryzjerkę, do której co jakiś czas od lat NASTU wracam...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2012-01-14 o 17:24
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 18:18   #3325
Eiriem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny, przeszukałam trochę to forum i większość z Was mówi o farbowaniu włosów, natomiast mnie interesuje tylko ścięcie. Mam teraz długie włosy za łopatki, ale od wakacji są słabe i dużo ich wypadło, więc zdecydowałam się na radykalna zmianę - mocne ścięcie, coś w tym stylu: https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...ien-2011#image
Nigdy nie miałam tak krótkich włosów, więc nie wiem, w czym będzie mi dobrze, poza tym mam wysokie czoło, co generalnie utrudnia sprawę. Chodzi mi o to, żeby fryzjer miał oko do kształtu twarzy i miał pomysły na dobre ścięcie, możecie kogoś poradzić? Z góry dzięki
Eiriem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 18:24   #3326
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez askaa.a Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to w saloniku pracuja na farbach Loreala wiec kolory powinny byc ladne, kiedys chodzilam na jasny balejaz do p. Asi z saloniku i byłam baardzo zadowolona.. jednak wole teraz jednolity kolor na glowie i troche za drogi jak dal mnie ten salon:/
hej. przeszukałam forum i jest to jedyna wypowiedź, jaką znalazłam, odnosząca się do Saloniku Fryzjerskiego dla Pań i Panów na pl. Kościuszki. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? jest oferta w grouponie i zastanawiam się, czy skorzystać
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:31   #3327
malgorzatkab78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcię, potrzebuję waszej pomocy.
Chciałabym zmienić koor włosów na jaśniejszy.
Mam ciemne, w zasadzie czarne farbowane włosy, teraz z odrostami. Włosy nie farbowane od 1 września 2011.
Chciaąłbym zmienić na jaśniejszy brąz, a może aleyage lub pasemka żeby pozniej zrobić jaśniejsze, myślicie że da radę.
Pomóżcie i poradzcie mi dobrego fryzjera, fryzjerkę we Wrocławiu kóra się tym zajmnie nie niszcząc mi aż tak bardzo włosów.
Będę wdzięczna.
malgorzatkab78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:53   #3328
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez malgorzatkab78 Pokaż wiadomość
Witajcię, potrzebuję waszej pomocy.
Chciałabym zmienić koor włosów na jaśniejszy.
Mam ciemne, w zasadzie czarne farbowane włosy, teraz z odrostami. Włosy nie farbowane od 1 września 2011.
Chciaąłbym zmienić na jaśniejszy brąz, a może aleyage lub pasemka żeby pozniej zrobić jaśniejsze, myślicie że da radę.
Pomóżcie i poradzcie mi dobrego fryzjera, fryzjerkę we Wrocławiu kóra się tym zajmnie nie niszcząc mi aż tak bardzo włosów.
Będę wdzięczna.
Tydzień temu zdecydowałam się pójść do Renomy do Jean Louis Davida - jest tam o tyle fajnie, że nie ma zapisów i wchodzi się 'z marszu'.
Nie byłam wiele lat u fryzjera, jakoś sama sobie farbowałam i podcinałam, ale naprawdę kiedy się pójdzie jest o niebo lepiej. Mnie ścinała Karolina - wycieniowała i poradziła nie farbować całych tylko odrosty i fajnie to wygląda - dobrała idealny odcień do moich naturalnych włosów. Tylko cena może odstraszać 70 za ścięcie, 100 za farbowanie. Chyba tylko 2 razy w roku pójdę ale warto.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 08:57   #3329
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Eiriem Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przeszukałam trochę to forum i większość z Was mówi o farbowaniu włosów, natomiast mnie interesuje tylko ścięcie. Mam teraz długie włosy za łopatki, ale od wakacji są słabe i dużo ich wypadło, więc zdecydowałam się na radykalna zmianę - mocne ścięcie, coś w tym stylu: https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...ien-2011#image
Nigdy nie miałam tak krótkich włosów, więc nie wiem, w czym będzie mi dobrze, poza tym mam wysokie czoło, co generalnie utrudnia sprawę. Chodzi mi o to, żeby fryzjer miał oko do kształtu twarzy i miał pomysły na dobre ścięcie, możecie kogoś poradzić? Z góry dzięki
To ja zdecydowanie polecam panią Alinę. Ostatnio wysłałam do niej moją mamę. Ciekawa byłam czy jak wszystkie fryzjerki tylko podetnie włosy tak, aby przypominały wcześniejsza fryzurę czy może coś nowego zaproponuje. Zaskoczyła mnie bardzo bo po pierwsze, tak jak i w moim przypadku, wyszła z własnym pomysłem na nowy look, a poza tym zrobiła ciekawą i łatwo układającą się fryzurkę.
Podejdź do pani Aliny i porozmawiaj, to sama się przekonasz. Jestem pewna, że krzywdy Ci nie zrobi.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:51   #3330
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ja w sobotę lecę do pani Alinki rozjaśniać włosy, strzyżenie zawsze jest super, ale rozjaśniać w Lorenco będę po raz pierwszy. Jakoś się nie obawiam, choć moje włosy nalezą do ciężko rozjaśniających się. Zdam relację po
Madziunia i jak tam, jesteś zadowolona z rozjaśniania włosów ??
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.