Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-26, 17:33   #3721
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez juliog Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny

A potrafiłybyście polecić jakiegoś fryzjera, który nie tylko wycenia się w granicach rozsądku ale i - a może nawet przede wszystkim - potrafi zaproponować coś fajnego/jest kreatywny?
Bo chciałabym dość istotnie zmienić fryzurę, acz mam tylko taki mglisty pomysł na jaką...
Fryzure na pewno potrafi zaproponowac i wyczarowac P. Daniel Kubicz , tylko czy 125zl za usluge to duzo czy malo

Milek Design nie moge polecic. Ja stamtad ucieklam.
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 17:45   #3722
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kreska333 Pokaż wiadomość
Fryzure na pewno potrafi zaproponowac i wyczarowac P. Daniel Kubicz , tylko czy 125zl za usluge to duzo czy malo

Milek Design nie moge polecic. Ja stamtad ucieklam.
125 zł to nie dużo jak na Warszawę, można wiedzieć gdzie ten Pan przyjmuje? I czy może jest gdzieś w necie potwierdzenie tego, że potrafi doradzić, np. zdjęcia fryzur?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 09:21   #3723
j_alicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,

nie wiecie gdzie jest Franek z Milek Design?
j_alicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:19   #3724
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
125 zł to nie dużo jak na Warszawę, można wiedzieć gdzie ten Pan przyjmuje? I czy może jest gdzieś w necie potwierdzenie tego, że potrafi doradzić, np. zdjęcia fryzur?
Jest jakis film na yt, ale chyba stary Studio jest na Ochocie na Grojeckiej. Ja trafilam tam, bo kolezanka z pracy przyszla swietnie ostrzyzona. Ona z kolei zobaczyla swoja znajoma po wizycie u Kubicza
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 14:50   #3725
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a jakiś fryzjer który fajnie rozjaśni włosy? Jakieś refleksy/ombre, w kazdym razie nie jednolity kolor, złoty blond *_* No i cena przede wszystkim, nie więcej niż 150 zł..
Btw też byłam u pani Agnieszki Gizińskiej, i z tego co widziałam na jej fanpejdżu bardzo ładnie farbuje, ale nie nawiązuje kompletnie żadnego kontaktu, nic a nic się nie uśmiecha, czułam się tam nie jak klient, a jak ktoś obcy i niechciany niestety..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 00:24   #3726
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakiś fryzjer który fajnie rozjaśni włosy? Jakieś refleksy/ombre, w kazdym razie nie jednolity kolor, złoty blond *_* No i cena przede wszystkim, nie więcej niż 150 zł..
Btw też byłam u pani Agnieszki Gizińskiej, i z tego co widziałam na jej fanpejdżu bardzo ładnie farbuje, ale nie nawiązuje kompletnie żadnego kontaktu, nic a nic się nie uśmiecha, czułam się tam nie jak klient, a jak ktoś obcy i niechciany niestety..
jakiej długości masz włosy? Mam świetną fryzjerkę, za moje długie włosy na ombre wzięła 140 złotych (z podcięciem), za refleksy 150 złotych, teraz przy poprawkach co 2 miesiące płacę jakieś 100 złotych. Warszawa na ochocie, niedaleko Szczęśliwic, jakby co - podam namiary na pw. Fryzjerka z tym, co fajnie się z nimi gada
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 22:13   #3727
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej. A czy Agnieszka G. Sama jest w zakładzie i czy ma stronę internetową i czy warto zaryzykować. Poproszę o namiar. Dziękuję
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 21:43   #3728
raquel_annabelle
Raczkowanie
 
Avatar raquel_annabelle
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 121
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej!
Mogłybyście polecić jakiegoś fryzjera, który fajnie zafarbuje włosy na kolor lila/sprany róż? Tak żeby to jakoś sensownie wyglądało (nie kiczowato itp) Przejrzałam już pełno stron fb i nikt nie rzucił mi się w oczy.
raquel_annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 23:20   #3729
nieb_ieska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dobry fryzjer-Skierniewice--->Warszawa

Cześć dziewczyny
Tak jak w napisałam w temacie poszukuje dobrej fryzjerki w okolicach od Skierniewic nawet aż do Warszawy. Konkretnie chodzi mi o fryzjerkę,która potrafi fantastycznie obciąć fryzurę "bob". Noszę taką fryzurę od kilku lat i niestety ale za każdym razem coś mi nie pasuje,a obcinałam się już u kilku fryzjerek. Nigdy żadna z nich nie potrafi obciąć moich włosów tak aby tył fryzury i te dłuższe włosy po obu stronach twarzy to była jedna całość,zawsze zostawiają mi takie piórka na przodzie których nie mogę ułożyć ani woskiem ani żelem,ten sam problem jest z grzywką. Zawsze jest za krótko,za długo,krzywo-aż sama nie wiem w czym tkwi problem,bo nie chodzi o to że tylko mi się nie podoba to co mam na głowie,również osoby z mojego otoczenia mówią,że nie wygląda to dobrze. Wygląda to fatalnie,tak jakbym obcinała się sama. Tłumaczyłam,drukowałam zdjęcia-na nic. Jakiś czas temu znalazłam idealną fryzjerkę, która po prostu robiła mi za każdym razem cudowną fryzurkę,nie musiałam nawet nic tłumaczyć-niestety zwolniła się a ja z przerażeniem stwierdziłam "Boże znowu będę miała na głowie nie boba tylko COŚ a'la bob". Stąd moje pytanie czy znacie może dziewczyny dobrą fryzjerkę, która potrafi obciąć tzw boba? Może wyda się Wam to głupie,że piszę z taką sprawą na forum ale uwielbiam tego typu fryzury,ale naprawdę nikt nie potrafi mi jej obciąć tak jak powinna wyglądać,a nie wymagam przecież cudów. Podobno bardzo dobrą fryzjerką jest Maria Korzeniowska z Warszawy ale obawiam się,że mnie na nią nie stać
nieb_ieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 14:58   #3730
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że któraś pomoże mi znaleźć dobrego fryzjera. Chodzi mi głównie o kogoś kto obetnie mi grzywkę na prosto (moja już trochę urosła) i zetnie końcówki (około 2cm). Myślę że nie jest to coś bardzo wymagającego dlatego liczę, że znacie kogoś kto weźmie normalne pieniądze ze taką usługę Także - pomocy !
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 19:03   #3731
jankamama
Przyczajenie
 
Avatar jankamama
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: okolice stolicy
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jak jesteś z okolic Włoch albo masz tam po drodze to mogę Ci polecić swojego
jankamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 12:50   #3732
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jeśli ktoś jest z Ochoty (Szczęśliwic) to mogę polecić salon Almani i Panią Anię. Mam krótkie, ale niestety zniszczone włosy (w wyniku domowych eksperymentów i cudownego rozjaśniania ich na wodzie 12% przez inną fryzjerkę - potem przyciemniłam sama w domu). Wtedy to z pokorą wróciłam do Almaniego i mojej Pani Ani której udało się wyprowadzić moje kłaki na średni blond tak żeby nie mordować ich dodatkowo i żeby zostało mi coś jeszcze na łbie. Pracuje na farbach Alfaparf i Revlon Professional. Poza tym słucha klienta, ma dużą wiedzę odnośnie tego co robi i jeśli mówi się podcięcie końcówek to rzeczywiście podcina te końcówki tylko, a nie 5 cm. Co do cen - cięcie 35 zł, a jak robiłam dekolor + farbę + cięcie i modelowanie to płaciłam 180 zł. Samo ścięcie i koloryzacja chyba 130 zł. Pani Ania nie wciska na siłę produktów z salonu i jak się czegoś nie da zrobić lub nie będzie to dobre dla włosów to odradza.

Mogę polecić też Łukasza z salonu Lookash vis a vis Arkadii (ale tu już drożej), sympatyczny facet i też widać, że ma łeb nie od parady i zna się na typach urody. Pracuje na farbach Oyster, ale tu już drożej - za koloryzację i podcięcie płaciłam 169 zł. Co prawda umówiona byłam tam do Tomka i teoretycznie to on mnie obsługiwał, ale chłopak jakiś wydygany i bez pomysłu. Dzięki Bogu, że Łukasz się włączył do akcji bo skończyłabym z włosami dwa tony ciemniejszymi.
Byłam też w Degażerii parę lat temu, u Marioli - ściąganie koloru koncertowe, ale ceny też dość zaporowe. Płaciłam wtedy za dekolor i cięcie w granicach 450 zł? Coś koło tego.
No i jeśli chodzi o samo cięcie to mały salonik na Bitwy Warszawskiej (po tej stronie co bar mleczny Biedronka), leciwa fryzjerka, wystrój rodem z PRLu, ale obcięła solidnie i płaciłam coś w granicach 30 zł.
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 11:07   #3733
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wiem, że dziewczyny często szukają niedrogiego fryzjera u którego można bezpiecznie iść na podcięcie nie obawiając się utraty połowy włosów.
Na innym forum dziewczyny polecały salon Efektownia w którym strzyże Mariusz Świć. Ostatnio popaliłam sobie końcówki i musiałam pilnie je ściąć a z drugiej strony tak rzadko chodzę do fryzjera że chciałam kogoś fajnego.
Salonik mały ale przyjemny. Zapłaciłam 40 zł za ścięcie bez modelowania ( którego nie znoszę a i tak miałam wyczesane szczotką). Zarówno fryzjer jak i kosmetyczka które z nim pracuje mają super fryzury więc na pewno robi fajne krótkie fryzurki. Jeśli ktoś szuka fryzjera na Ursusie- polecam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 12:14   #3734
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny,
mam pytanie do długowłosych.
Poszukuję fryzjera który ogarnąłby moje kłaki, moja aktualna fryzjerka już drugi raz mnie ścieła tak że włosy się źle układają (np. jak mam grzywkę to dołączają sie do niej dłuższe włosy, grzywka w ogóle się nie układa, tak jakby miała złą linię etc.).
Włosy mam długie, falujące, gęste, grube (za zapięcie stanika) i zapuszczam, jednak zależy mi na tym aby się dobrze układały (delikatne cieniowanie, grzywka).
Moje włosy są naprawdę trudne i szukam kogoś kto nad nimi zapanuje, cena nie gra roli
Najbardziej by mi odpowiadał fryzjer w okolicach Ursynowa/Mokotowa.

Z góry dziękuję i czekam na rady
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:56   #3735
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam pytanie do długowłosych.
Poszukuję fryzjera który ogarnąłby moje kłaki, moja aktualna fryzjerka już drugi raz mnie ścieła tak że włosy się źle układają (np. jak mam grzywkę to dołączają sie do niej dłuższe włosy, grzywka w ogóle się nie układa, tak jakby miała złą linię etc.).
Włosy mam długie, falujące, gęste, grube (za zapięcie stanika) i zapuszczam, jednak zależy mi na tym aby się dobrze układały (delikatne cieniowanie, grzywka).
Moje włosy są naprawdę trudne i szukam kogoś kto nad nimi zapanuje, cena nie gra roli
Najbardziej by mi odpowiadał fryzjer w okolicach Ursynowa/Mokotowa.

Z góry dziękuję i czekam na rady
Polecam p. Monikę Wójtowicz z Moonlight Atelier w Tuan Spa w Piasecznie. Sama jeżdżę do niej z Bemowa, więc jak Tobie pasuje Ursynów, to do Piaseczna rzut beretem
Mam długie włosy, byłam u p. Moniki dwa razy w dość długim odstępie czasu, bo za pierwszym razem odrastając bardzo dobrze się układały, drugi raz też obcięcie jest super, wystarczy że wysuszę włosy i już.

Ja natomiast szukam kogoś z Warszawy, kto super robi flamboyage na ciemnych włosach.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 20:21   #3736
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

z facebooka salonu Maniewskiego wynika, że mają pojęcie o farbowaniu na sobie nie testowałam, bo nie byłam nigdy u nich, ale zdjęcia są zachęcające
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 14:16   #3737
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Pytałam o salon Atelier Relaksu na Sołtana, byłam tam, mój mąż też i oboje mega zadowoleni. Pani Asia pyta o wszystko i nie skończy, póki nie dopracuje najmniejszego szczegółu. Mąż pierwszy raz jest tak zadowolony z fryzjera, ja mam takie cieniowanie, o jakieś mi dokładnie chodziło. Ceny normalne i atmosfera super, więc teraz nie pytam, a polecam!

Szczęśliwa Żona Cudownego Męża <3
30.08.2014 <3
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:52   #3738
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Polecam p. Monikę Wójtowicz z Moonlight Atelier w Tuan Spa w Piasecznie. Sama jeżdżę do niej z Bemowa, więc jak Tobie pasuje Ursynów, to do Piaseczna rzut beretem
Mam długie włosy, byłam u p. Moniki dwa razy w dość długim odstępie czasu, bo za pierwszym razem odrastając bardzo dobrze się układały, drugi raz też obcięcie jest super, wystarczy że wysuszę włosy i już.

Ja natomiast szukam kogoś z Warszawy, kto super robi flamboyage na ciemnych włosach.


O super Piaseczno nawet lepiej na pewno sprawdzę serdecznie dziękuję 😘
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 11:53   #3739
kinga539
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Wink Fryzjer, Loki, Warszawa-Białołęka

Cześć dziewczyny. Jestem z Warszawy dokładnie Białołęka! Poszukuje dobrego frzyzjera, który zrobi mi ładne loki.(DODAŁAM ZDJ)
W sobote mam studniówke i nie chce, żeby włosy po 2 godzinach mi sie rozwaliły. �� Możecie kogos polecic? Pozdrawiam ��
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-01-10-20-56-10.jpg (66,1 KB, 30 załadowań)
kinga539 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 09:54   #3740
monika555578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wszystkim zmęczonym szukaniem dobrego, sprawnego fryzjera, szczególnie do krótkich włosów, mogę polecić Panią Grażynę z salonu na Mokotowie przy metrze. Pani Grażyna to profesjonalistka. Jest dokładna, ma gust i wyczucie, doradzi. Strzygę się u niej od kilku lat i wg mnie warto dojechać nawet z odległej dzielnicy
pozdrawiam

PS. edytuję nazwę, bo pojawił się wpis zarzucający kryptoreklamę takim wpisom jak mój. Bez sensu. Jest to wątek dla klienta, i jeśli wpisze się sam salon jako klient, to przecież chyba to widać, zresztą zawsze można zweryfikować prawdziwość wpisu, choćby przez maila. A ja akurat sama wiem jakim problemem może być znalezienie odpowiedniego dla siebie fryzjera w dużym mieście, jeśli nie mieszka się w nim od dawna. Sama korzystam z wpisów na forach, i to zarówno przy wyborze lekarza, sklepu internetowego, szkoły językowej, itd, itp. Oczywiście trzeba umieć odsiać wpisy samych zainteresowanych, no ale taki urok internetu.

Edytowane przez monika555578
Czas edycji: 2015-02-18 o 08:50
monika555578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 19:17   #3741
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny mam do Was takie pytanie

czy znacie dobrych fryzjerów, którzy zajmują się także koloryzacją i stryżeniem włosów clip in? :conf used:

w wyniku moich eksperymentów z własnymi włosami mam teraz ombre na moich własnych, przerzedzone końcówki po ombre i jednolity, totalnie inny odcień clipów... chciałabym znaleźć jakiegoś fachowca, który by mi zrównał to kolorystycznie moje i clip in i zrobił ombre.

ktoś zna? cena nie gra aż takiej roli... zwłaszcza, że w grę wchodzą b. dlugie włosy
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 17:23   #3742
TVNStyle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny,

ja z innej strony: pracuję w redakcji nowego programu o metamorfozach salonów fryzjerskich, który będzie emitowany na antenie TVN STYLE. Obecnie trwa do niego casting, w którym szukamy salonów w Warszawie i okolicach, które chciałyby przejść metamorfozę. Naszym prowadzącym jest Maciej Wróblewski. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby wziąć udział w programie, albo podpytać o szczegóły, podaję mail: a.syrtow@tvn.pl
p.s. casting trwa, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to doradzam sprawny kontakt
TVNStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:14   #3743
Gingeer95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Koloryzacja Warszawa zielone włosy !!

Jak to młoda dziewczyna, której szkoda pieniędzy na fryzjera skorzystałam z okazji kiedy kolezanka zaproponowała mi udział w szkoleniu dla fryzjerów. Profesjonalny salon w którym jakaś marka prezentowała swoje produkty. Brzmi fajnie, bezpiecznie więc się skusiłam. BŁĄD !!! Szukam na prawde dobrego fryzjera, który pomoże mi się uporać z powstałym problemem bowiem ze szkolenia wyszłam z włosami w kolorze zielonym. Jakaś bardzo mądra pani na mój złoty blond nałożyła popielatą (!) farbę. Bardzo prosze o pomoc, jeśli któraś z was miała taki problem i spotkała na swojej drodze fryzjera ktory jakoś temu zaradził,niech się podzieli informacją, gdzie można kogoś takiego spotkać Będe wdzięczna za każdą pomoc !
Gingeer95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:21   #3744
Darde
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja dlugo nie moglam znalezc dobrego fryzjera, ktory potrafilby mi doradzic w czym dobrze wygladam. czasami cos mialam upatrzone, fryzjerka to robila, a okazywalo sie, ze wcale nie wyglada to tak dobrze jak myslalam. teraz chodze do michała z instytutu urody i jestem z niego bardzo zadowolona, fajnie potrafi podpowiedziec
Darde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 09:13   #3745
szw5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Koloryzacja Warszawa zielone włosy !!

Cytat:
Napisane przez Gingeer95 Pokaż wiadomość
Jak to młoda dziewczyna, której szkoda pieniędzy na fryzjera skorzystałam z okazji kiedy kolezanka zaproponowała mi udział w szkoleniu dla fryzjerów. Profesjonalny salon w którym jakaś marka prezentowała swoje produkty. Brzmi fajnie, bezpiecznie więc się skusiłam. BŁĄD !!! Szukam na prawde dobrego fryzjera, który pomoże mi się uporać z powstałym problemem bowiem ze szkolenia wyszłam z włosami w kolorze zielonym. Jakaś bardzo mądra pani na mój złoty blond nałożyła popielatą (!) farbę. Bardzo prosze o pomoc, jeśli któraś z was miała taki problem i spotkała na swojej drodze fryzjera ktory jakoś temu zaradził,niech się podzieli informacją, gdzie można kogoś takiego spotkać Będe wdzięczna za każdą pomoc !
Hej.
Mi kilka lat temu też wyszedł taki kolor, a dokładnie prawie pistacja. zrobiła mi to przypadkowa fryzjerka jak byłam na urlopie. szybko wróciłam wówczas do Wawy i poszłam do swojej fryzjerki, która uratowała mi włosy. Pistacji nie było widać, choć jak do niej weszłam to załamała ręce. Z tego co pamiętam to zeszła mi z tego zielonego baleyagem.
Od tamtej pory nie eksperymentuje z innymi fryzjerami tylko chodzę do jednego osiedlowego saloniku na Gocławiu i tylko do właścicielki pani Asi.
tel do tego salonu 22 428 11 82. Mi pani Asia uratowała włosy nawet po własnoręcznie wykonanym ombre farbą loreal, gdzie wyszła mi na włosach flaga Brazylii , miałam zielone, niebieskie i od połowy żółte
szw5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 09:52   #3746
KuckaKuc
Raczkowanie
 
Avatar KuckaKuc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: może dobiegnę...
Wiadomości: 118
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny, szukam dobrego fryzjera do kręconych włosów, ale naprawdę sprawdzonego. Mam teraz dość długie włosy i od kilku lat nie pozwalam fryzjerom tknąć moich włosów, bo mam falowane i każde strzyżenie w stylu "troszkę Pani wystopniujemy włosy, to fale będą się lepiej układać" kończy się tragedią i ścięciem włosów do długości najkrótszego "wystopniowania" bo z włosów robi się puch.
__________________
"Za marzenia słono płaci się
Lecz życie tak niepowtarzalne jest"
KuckaKuc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 15:01   #3747
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś był może i mógłby polecić salon Hair and nail concept na Mokotowie??

wybieram się do nich niebawem... ale mam obawy czy nie wyjdę rozczarowana i czy nie przepłacę. Koszt usługi koloryzacji, którą chcę wykonać zaczyna się od 300 zł w zwyż.. szkoda, że nie podają nigdy od - do, boję się że będę musiała zapłacić 2 x tyle
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:13   #3748
czarna md
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś był może i mógłby polecić salon Hair and nail concept na Mokotowie??
wybieram się do nich niebawem... ale mam obawy czy nie wyjdę rozczarowana i czy nie przepłacę. Koszt usługi koloryzacji, którą chcę wykonać zaczyna się od 300 zł w zwyż.. szkoda, że nie podają nigdy od - do, boję się że będę musiała zapłacić 2 x tyle

Witam
Zależy co kto lubi. Pracują tam profesjonaliści na dobrych kosmetykach, ładne - sterylne wnętrze ---- i tyle. Fabryka urody tak można opisać w dwóch słowach. Każdy klient jest anonimowy. Za każdym razem wywiad historii włosa
Jeszcze pytanie--jaki jest powód Twojej wizyty w tym miejscu?
Bo nie sądzę abyś chciała zostać ich klientką na stałe (wspomniałaś o kwestii finansowej) Jeżeli myślisz że tylko tam zrobią ci piękną fryzurę to pamiętaj że nigdy nie masz pewności w 100%
Może chcesz sobie podarować odrobinę luksusu to ok Cena jest najbardziej luksusowa i to masz pewne w 100%
Myślę że napisałam najbardziej obiektywnie jak potrafiłam
Polecam http://ladytime.pl/ masz tu wszystko; zdjęcia, ceny i opinie.
Mogę zaprosić Cię również do swojego salonu ale teraz nie będę robiła autoreklamy
czarna md jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:41   #3749
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Gdzie w rozsądnej cenie zrobię ombre hair w Warszawie na długich włosach? Macie sprawdzone miejscówki, z góry dzięki za odp. Czy ktoś coś słyszał o Dea Atelier na Stawki?
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:45   #3750
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czarna md mi chodzi o koloryzację typu flamboyage... nie każdy salon ją niestety wykonuje a właściwie niewiele salonów.. mimo, że to wcale już nie taka nowość

jeśli u Ciebie w salonie jest taka usług albo coś podobnego to chętnie się przejdę. namiary możesz podać na pw.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.