Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-16, 06:54   #4351
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
słuchajcie, a jak u Ani ze ścinaniem? bo ja chyba bym coś pościnać chciała, bez farby
Nie wiem ja tylko podcinam końcowki , bo jestem w trakcie zapuszczania...ale nawet po takiej minimalnej korekcie włosy ladnie sie układają.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:14   #4352
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny poleccie prosze jakis salon gdzie dobrze wykonuja keratynowe prostowanie wlosow...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 10:50   #4353
marshmallows
Raczkowanie
 
Avatar marshmallows
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A teraz pytanie off topic :
gdzie we Wrocku, do którego dentysty warto iść na wybielanie ząbków ?
I ile kosztuje taki zabieg ?
Któraś z Was korzystała może ?
[/QUOTE]

Kiedys dentystka mowiła mi,ze to zalezy od koloru..kości(??) btw nie bede wprowadzała w błąd,ale jak mamy taką urodę ze sa z reguły białej kosci to da sie zrobic hollywoodzką biel, chyba ze z natury masz ciemne..
ja mam ☠☠☠☠☠☠☠ca jesli chodzi o biel zębów, wybielam sobie sama od lat, niektórzy twierdzą ze mam az ,,za białe" i faktycznie cos w tym chyba jest bo osttanio ogladałam swoje zdjecia slubne i usmiechamy sie na nim z psiapiólami i moje aż rażą, wszyscy mi mowia,ze mam b,białe.

Nie wybielałam nigdy u dentysty bo warunkiem sa wyleczone wszystkie zęby i hcyba brak plomb a ja mam uzupełnienia i zawsze dentysta cos znajdzie ale Biała Perła, paski Crest,okazjonalnie herbata(bez kawy) i idzie wyhodowac naprawde extra biel.

We wrocławiu na Prudnickiej jest dentystka i w gabinecie jest ultoka,ze wybielanie 600-800zł
__________________
szczęśliwa żonka, jeszcze szczęśliwszy mąż

WŁOSOMANIA;

Blondowy schizolec
marshmallows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 23:02   #4354
merigold277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam bardzo serdecznie panią Kamilę Lewandowską z Hair Design na Teatralnej!
merigold277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 04:23   #4355
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marshmallows Pokaż wiadomość
Nie wybielałam nigdy u dentysty bo warunkiem sa wyleczone wszystkie zęby i hcyba brak plomb a ja mam uzupełnienia i zawsze dentysta cos znajdzie ale Biała Perła, paski Crest,okazjonalnie herbata(bez kawy) i idzie wyhodowac naprawde extra biel.

We wrocławiu na Prudnickiej jest dentystka i w gabinecie jest ultoka,ze wybielanie 600-800zł
Pięknie dziękuję za informacje.


Hmmm, może faktycznie najpierw spróbuję sama Twoich produktów i będzie fajny efekt ?

Oki, idę dzisiaj do Drogerii.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:45   #4356
marshmallows
Raczkowanie
 
Avatar marshmallows
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję za informacje.


Hmmm, może faktycznie najpierw spróbuję sama Twoich produktów i będzie fajny efekt ?

Oki, idę dzisiaj do Drogerii.
wtrące jeszcze 3 grosze i kończe offtop- jesli masz duzo kamienia, wybielanie może ci ,,nie pójść" wiec wczesniej warto wybrac sie na piaskowanie do dentysty- ja w swoim 25letnim zyciu mialam tylko raz taką sytuacje(czulam taki jakby osad?) i zęby nie chciały mi sie rozjasnic.po piaskowaniu ruszyło od razu,
__________________
szczęśliwa żonka, jeszcze szczęśliwszy mąż

WŁOSOMANIA;

Blondowy schizolec
marshmallows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:41   #4357
alexandra2
Przyczajenie
 
Avatar alexandra2
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
słuchajcie, a jak u Ani ze ścinaniem? bo ja chyba bym coś pościnać chciała, bez farby
ja się ścinam u Ani i jestem mega zadowolona, robie boba z wygolonym tylem i ostatnio mnie namówila na grzywkę - jest super. włosy się fajnie układają.
alexandra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 20:40   #4358
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez alexandra2 Pokaż wiadomość
ja się ścinam u Ani i jestem mega zadowolona, robie boba z wygolonym tylem i ostatnio mnie namówila na grzywkę - jest super. włosy się fajnie układają.
pochwalisz się efektem?
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 22:39   #4359
Consi_
Raczkowanie
 
Avatar Consi_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny!
Mam długie włosy, które chcę sprzedać. Nie za bardzo tylko mogę znaleźć salon we Wrocławiu, który je kupi
Google wypluło mi tylko "Beaute de Femme" na ul. Pereca - była któraś z Was tam dowiadywać się o skup włosów, albo obcinała je? Chyba, że znacie jakieś inne salony, gdzie mogłabym sprzedać swoją kitę?
Consi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 04:30   #4360
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marshmallows Pokaż wiadomość
wtrące jeszcze 3 grosze i kończe offtop- jesli masz duzo kamienia, wybielanie może ci ,,nie pójść" wiec wczesniej warto wybrac sie na piaskowanie do dentysty- ja w swoim 25letnim zyciu mialam tylko raz taką sytuacje(czulam taki jakby osad?) i zęby nie chciały mi sie rozjasnic.po piaskowaniu ruszyło od razu,
Cenna rada, dzięki Kochana.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:59   #4361
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ania z LOOXUS-a ( z miejscowości Wysoka koło Wrocka ) to naszawysławiana pod słońcem fryzjerka-artystka, która robi cuda.

To nasz number one tu.
Sama nie wierzyłam, dopóki nie poszłam.


QUOTE]

Dziewczyny czy mogłybyście zamieścić jakies zdjęcia po cięciu u tej słynnej Ani?

Mam proste włosy średniej długości, w naturalnym kolorze, nie chce żadnych wymyślnych fryzur, zwykle podcięcie zniszczonych końców i ich stopniowanie.
Potrzebuje zeby włosy dobrze sie układały bez używania prostownicy. Mam na głowie, szczególnie przy lini czoła wicherki które przy kiepskim cięciu sprawiają ze włosy lecą mi na nos a nie okalają twarz. Moje włosy nie wybaczają błędów, widać każde zle pociągnięcie nożyczkami czy Ania rzeźbi na sucho we włosach ? Bo moje obcięte na mokro po wysuszeniu zachowują sie zupełnie inaczej. I czy zna sie na matematyce? Większość fryzjerów ma problem z wyczuciem centymetrów - mowie 1 cm a tracę 5.

I podajcie prosze ceny za cięcie i jak długo czeka sie na wolny termin.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2014-09-22 o 12:00
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 13:29   #4362
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłybyście zamieścić jakies zdjęcia po cięciu u tej słynnej Ani?

Mam proste włosy średniej długości, w naturalnym kolorze, nie chce żadnych wymyślnych fryzur, zwykle podcięcie zniszczonych końców i ich stopniowanie.
Potrzebuje zeby włosy dobrze sie układały bez używania prostownicy. Mam na głowie, szczególnie przy lini czoła wicherki które przy kiepskim cięciu sprawiają ze włosy lecą mi na nos a nie okalają twarz. Moje włosy nie wybaczają błędów, widać każde zle pociągnięcie nożyczkami czy Ania rzeźbi na sucho we włosach ? Bo moje obcięte na mokro po wysuszeniu zachowują sie zupełnie inaczej. I czy zna sie na matematyce? Większość fryzjerów ma problem z wyczuciem centymetrów - mowie 1 cm a tracę 5.

I podajcie prosze ceny za cięcie i jak długo czeka sie na wolny termin.
Rany boskie, kilka stron wstecz - sa zdjecia moje, mojej przyjaciolki, tzn.wlosow, naszych. Sa tez argumenty dlaczego polecamy Anie, sa tez przykladowe ceny. Jest rowniez telefon i w razie watpliwosci mozna zadzwonic.

Moje wlosy, krecone scina na sucho, natomiast przyjaciolki, dlugie i proste scinala na prosto. Wiem, ze technike dostosowuje do tego co widzi na glowie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 13:48   #4363
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ania niedługo bedzie musiała nauczyć się śpiewać, tańczyć i recytować
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 14:33   #4364
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dramat xD
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 17:11   #4365
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Rany boskie, kilka stron wstecz - sa zdjecia moje, mojej przyjaciolki, tzn.wlosow, naszych. Sa tez argumenty dlaczego polecamy Anie, sa tez przykladowe ceny. Jest rowniez telefon i w razie watpliwosci mozna zadzwonic.

Moje wlosy, krecone scina na sucho, natomiast przyjaciolki, dlugie i proste scinala na prosto. Wiem, ze technike dostosowuje do tego co widzi na glowie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Spokojnie, wystarczyło napisać żebym grzebla dalej. Cofnęłam sie pare stron ale nic nie widziałam stad pytanie. Korzystam z tapatalk a on czesto nie ładuje wszystkich postów

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Dotarłam do posta caate, ale nie ładuje mi zdjeć
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 10:23   #4366
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jesteś na forum od 2009 roku, nie wiesz, że istnieje wyszukiwarka? I to chyba normalne, że jeśli wątek ma prawie 5 tys. postów, to niestety ale nie cofa się się parę stron tylko paredziesiąt. I bez przesady, zadajesz pytanie typu "czy Ania umie ścinać włosy" - no w końcu jest fryzjerką, halo, ścinenie włosów to jej zawód, a Ty nie potrzebujesz konstrukcji bomby atomowej, tylko podcięcia kilku cm.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:50   #4367
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kochane, kogo byście poleciły we Wrocławiu do ombre?
Zależy mi na kimś naprawdę sprawdzonym.

Po 7 latach chyba muszę się rozstać z moją dotychczasową fryzjerką, już nie wiem który raz z kolei wyszłam niezadowolona, po prostu nie możemy się dogadać i efekty zawsze są inne od tego, o czym rozmawiałyśmy, co zaczęło być męczące.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:14   #4368
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jeśli Twoje włosy wyglądają teraz tak jak na blogu, to moim zdaniem żaden sensowny fryzjer ombre nie powinien Ci robić. Włosy wyglądają na baaaardzo zniszczone, no i ten blond ...strasznie do Ciebie nie pasuje, okropny
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 16:23   #4369
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jeśli Twoje włosy wyglądają teraz tak jak na blogu, to moim zdaniem żaden sensowny fryzjer ombre nie powinien Ci robić. Włosy wyglądają na baaaardzo zniszczone, no i ten blond ...strasznie do Ciebie nie pasuje, okropny
aż weszłam na bloga spojrzeć,co najwyżej okropne to jest to,że niektórzy chyba są mocno sfrustrowani i muszą komuś dogryź zęby się nieco dowartościować.
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 16:48   #4370
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No to, że jestem sfrustrowana to wiadomo nie od dziś xD

Dziewczyna jest bardzo ładna, a włosy ma okropne, tyle w temacie. Fryzjerkę, która jej zafundowała taki kolor i takie rozjaśnienie skutkujące dosłownie prześwitującymi włosami należałoby ukarać.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 06:46   #4371
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ale teraz będzie wejść na bloga

Tez sie zgadzam że tej pani nie pasuje taki blond
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 07:47   #4372
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ten kolor niestety mam od trzech tygodni i fakt, jestem trochę podłamana tym, co wyszło w miejscu odrostu. Źle się z nim czuję, zwłaszcza, że celuję w coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Chciałabym je przyciemnić i dodać ciepłego odcienia końcówkom, stąd poszukiwania dobrego fryzjera.

Intensywną kurację regenerującą już zaczęłam, ale wiadomo - czas. Trochę to zajmie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blonde-ombre-hair2.jpg (47,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,7 KB, 50 załadowań)
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 08:15   #4373
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie da się zregenerować czegoś co jest martwe i do tego zniszczone, tutaj tylko nożyczki pomogą
poprzez silikony i oleje można jedynie poprawić ich wygląda ale wytrawione i zniszczone niestety pozostaną.

Tak czy siak powodzenia życze
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 07:19   #4374
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Nie da się zregenerować czegoś co jest martwe i do tego zniszczone, tutaj tylko nożyczki pomogą
poprzez silikony i oleje można jedynie poprawić ich wygląda ale wytrawione i zniszczone niestety pozostaną.
Tak czy siak powodzenia życze
Jestem dobrej myśli Powoli uda się poprawić ich kondycję, na początku wizualnie, później, gdy trochę odrosną, z pewnością i od wewnątrz - po prostu nic nie od razu - i tak pewnie minie wiele, wiele miesięcy, ale Nie będę ich już rozjaśniała przez długi czas, dam im odpocząć i odrosnąć. Ale rozmawiałam wczoraj sporo z moją fryzjerką - okazało się, że miałam ją na wyciągnięcie ręki, musiałam tylko poszperać w kontaktach i pamięci (a nie było łatwo, bo po 25. latach pracy w jednym salonie przeniosła się na swoje). Ostatecznie unikniemy ścinania, ograniczając się do regularnych podcięć. Wybłagałam ją o termin i już wczoraj udało się coś podziałać.

Postanowiłam zainwestować w zabiegi botoksu i keratyny dla włosów, w formie sauny. Jak już włosy choć trochę widocznie "odżyją" (jakieś 3 sesje) pozostanie mi odpowiednia pielęgnacja i nie rozjaśnianie ich przez dłuższy czas. Przyciemniłam całkowicie całość, rezygnując z jasnego blondu, ombre owszem, ale bardzo delikatne. I nigdy więcej rozjaśniania na 9. Używała bardzo delikatnych produktów, włosy były tak przejaśnione, że nie chciały chłonąć kolorów na bardzo niskich wodach, ale i to udało się ogarnąć Póki co zależy mi na tym, by wyglądały zdrowiej, były bardziej nawilżone, odbijały światło, zregenerowały od nasady i odrastały zdrowsze... z czasem. Nic więcej zrobić nie mogę, bo ścinać ich nie zamierzam Aczkolwiek dziękuję Wam wszystkim za rady i komentarze, to mi trochę otworzyło oczy i mogłam od razu obrać właściwszy kierunek a nie powielać stare błędy Aktualnie moje włosy stały się dla mnie skarbonką bez dna Ale to inwestycja, a nie zachcianka.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 07:09   #4375
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ather,
nie przejmuj się - miałam / mam bardzo podobną sytuację.


Miałam włosy do pasa, gęstość maks - coś jak Weronika Rosati, podobny włos i skręt.
Włosy gęste i fajne, ale jednak problematyczne - z natury dość suche i puszące się.
W sumie rozjaśniałam przez całe życie i było ok.
Ale chodziłam do mądrych i profesjonalnych fryzjerów na Śląsku i KRK i oni używali chyba wód 3-4 % maks...

Ale do czasu.... jak się przeprowadziłam i poszłam do innej fryzjerki ze Śląska, która jednym rozjaśnieniem całości.... zniszczyła mi moje 4-letnie zapuszczane włosy.

Otóż pani ta zdecydowała, że żeby uzyskać kolor jaki chcę.... użyje 9 %...
Nie znam się na tym serio, zgodziłam się bo coś tam mętnie mi tłumaczyła.
W 4 godziny zniszczyła moje piękne włosy.


Nie da się nic zrobić z nimi... co prawda regeneruję itd. ...
ale prawda taka, że musi minąć czas na ich odrośnięcie i tyle.
Ale ja podobnie jak Ty nie ścięłam tylko podcinałam końcówki.
Przez rok jakoś...
A teraz po roku..... obcięłam do ramion.

Jest lepiej.
Ale wiadomo, muszę jeszcze ścinać, regenerować i zapuszczać dalej.

No i chodzę teraz do "naszej" Ani, która owszem dalej mi robi pasemka, ale cieniutkie i na.... 3 %.
I jest ok.


Pozdrowionka !
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 08:02   #4376
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jesteś na forum od 2009 roku, nie wiesz, że istnieje wyszukiwarka? I to chyba normalne, że jeśli wątek ma prawie 5 tys. postów, to niestety ale nie cofa się się parę stron tylko paredziesiąt. I bez przesady, zadajesz pytanie typu "czy Ania umie ścinać włosy" - no w końcu jest fryzjerką, halo, ścinenie włosów to jej zawód, a Ty nie potrzebujesz konstrukcji bomby atomowej, tylko podcięcia kilku cm.

Gdyby wszyscy fryzjerzy znali sie na swoim zawodzie to nie było by tego wątku. Zluzuj majty dziewczyno bo Cie gumka ciśnie. I wyjdź czasem poza wirtual, bo opary wizazowego odmętu ewidentnie upośledzają Twoje możliwości kognitywne. Howgh!
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 12:12   #4377
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

"Możliwości kognitywne" w aspekcie wyboru fryzjera xD Łzawię xD Ktoś tu jest studentę xD


A tak na serio, to w temacie i ogólnie widziałam wreszcie koleżankę ściętą i pofarbowaną w tym Hair Definition na rogu Szczytnickiej/Polaka i wyszło całkiem nieźle. Ja bym się tak obciąć nie dała, bo faktyczni "artystycznie", ale nie mogę powiedzieć, żeby było nieporządnie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:48   #4378
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Ather,
nie przejmuj się - miałam / mam bardzo podobną sytuację.


Miałam włosy do pasa, gęstość maks - coś jak Weronika Rosati, podobny włos i skręt.
Włosy gęste i fajne, ale jednak problematyczne - z natury dość suche i puszące się.
W sumie rozjaśniałam przez całe życie i było ok.
Ale chodziłam do mądrych i profesjonalnych fryzjerów na Śląsku i KRK i oni używali chyba wód 3-4 % maks...

Ale do czasu.... jak się przeprowadziłam i poszłam do innej fryzjerki ze Śląska, która jednym rozjaśnieniem całości.... zniszczyła mi moje 4-letnie zapuszczane włosy.

Otóż pani ta zdecydowała, że żeby uzyskać kolor jaki chcę.... użyje 9 %...
Nie znam się na tym serio, zgodziłam się bo coś tam mętnie mi tłumaczyła.
W 4 godziny zniszczyła moje piękne włosy.


Nie da się nic zrobić z nimi... co prawda regeneruję itd. ...
ale prawda taka, że musi minąć czas na ich odrośnięcie i tyle.
Ale ja podobnie jak Ty nie ścięłam tylko podcinałam końcówki.
Przez rok jakoś...
A teraz po roku..... obcięłam do ramion.

Jest lepiej.
Ale wiadomo, muszę jeszcze ścinać, regenerować i zapuszczać dalej.

No i chodzę teraz do "naszej" Ani, która owszem dalej mi robi pasemka, ale cieniutkie i na.... 3 %.
I jest ok.


Pozdrowionka !
Najważniejsze, że nastąpiła u Ciebie poprawa I zawsze to wnioski na przyszłość (choć często "bolesne" niestety )

Wiem, że najlepiej byłoby je ściąć, by odżyły, ale wolę robić to stopniowo, choćby miało zająć o wiele, wiele więcej czasu. W moim przypadku nie wyobrażam sobie mieć krótkich włosów niestety, dlatego nożyczki nie są dla mnie dobrym rozwiązaniem, bo nie będę z niego zadowolona.

Póki co jestem po tej jednej saunie dla włosów, stosuję linię produktów profesjonalnych + olejki nawilżające, włosy są wizualnie w lepszej kondycji, miękkie, ładnie się błyszczą, wiadomo - od środka nic się nie zmieniło, ale zawsze to pierwszy krok

Przez jakiś czas mam spokój z farbowaniem, bo od nasady mam praktycznie mój naturalny, ciemny kolor, więc odrosty nie powinny być znacząco widoczne, a z pewnością nie tak, jak przy blondach. No i zobaczymy, ale bardzo się cieszę, że zasugerowałam się Waszymi opiniami.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:11   #4379
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Gdyby wszyscy fryzjerzy znali sie na swoim zawodzie to nie było by tego wątku. Zluzuj majty dziewczyno bo Cie gumka ciśnie. I wyjdź czasem poza wirtual, bo opary wizazowego odmętu ewidentnie upośledzają Twoje możliwości kognitywne. Howgh!
mądrości tyle, wow, słowa takie trudne, wow, pojazd taki wielki, wow, w temacie tak bardzo...

Chciałaś być elokwentna, ale wyszło tylko śmiesznie :-D opary wizazowego odmętu? Możliwości kognitywne? Wtf? Łyknęłaś parę nowych słów i chcesz się popisać czy co?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 14:53   #4380
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Spoko, wiadomo jak zła fryzura może zepsuć nastrój Na małokognitywny xD

A ja przyszłam się pożalić, że przez Was musiałam się dziś u Ani zapisać już na grudzień, bo rezerwujecie terminy jak wściekłe xD Dałybyście sobie spokój
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.