Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 13:36   #91
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez sabinka29 Pokaż wiadomość
Drodzy użytkownicy. Dziękuję za wylanie na moją głowę wiadra z pomyjami.klask i: Z pewnością jesteście z siebie dumni, że pojechaliście mi dlatego, że interesuję się zajętym facetem.

Otórz nie mam na imię Sabinka i nie jestem też prostą laską. Poprostu zauroczyłam się w facecie, on jest zajęty, ja też i nie wiem co z tym dalej zrobić.

Myślałam, że usłyszę choć jedno słowo wsparcia ale niestety Wy jesteście tak idealni, że nigdy nie obejrzeliście się za zajętą osobą. Boże broń

Nie zamierzam się ujawniać bo to nie miałoby większego sensu. Poprostu chyba lepiej zaczekać i poczekać co się wydarzy. W każdym bądź razie o odejściu od mojego chłopaka myślę już od jakiegoś czasu i wtym roku zamierzam wprowadzić to w życie.

Zobaczymy co będzie. Pozdrawiam SABINKA
Dla mnie jesteś zakręcona jak Chiński termos.



Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Myślę, że jesteś trollem, ale zadam (w sumie retoryczne) pytanie: jakiego wsparcia oczekiwałaś i jakich rad? "Bierz się za niego, w końcu nie są po ślubie, łap szczęście"? Zostałaś oceniona surowo nawet nie na postawie tego, że się zauroczyłaś (to się zdarza), ale na podstawie tego jak opisałaś tą sytuację, jakich stwierdzeń użyłaś, jakich argumentów. Sama wystawiłaś sobie świadectwo z oceną "mierny". Ty nie szukałaś jakiegoś wyjścia z sytuacji, ale potwierdzenia, że powinnaś brać się za faceta, zdradzając przy tym swojego chłopaka i posiłkując się "argumentami", że związek tego faceta jest nieszczęśliwy i niepoważny, bo ślubu i dzieci nie mają. Jakby się ten facet dał odbić, to jego wina, jasne, ale Twój tok myślenia i argumenty powalają, bynajmniej nie na kolana.
Doris trafiła w sedno.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:49   #92
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Sabinko

postaw się z inne strony - masz faceta 9 lat tak? podejrzewam, że przechodziliście przez różne kryzysy, które pokonywaliście - no i teraz w trakcie jednego z nich pojawia się dziewczyna która myśli tak jak Ty teraz - aha koleś kogoś ma ale nie jest szczęśliwy,nie chce mieć z nią, wszyscy mówią że jestem ładniejsza od jego laski,(tu akurat nie wiem jak to przebiega "hej wiedziałaś, ze szefowi się nie układa - nie chce mieć dzieci ale ty jesteś ładniejsza" no nie wiem ale mniejsza z tym) koleś mi się podoba, nie zwraca na mnie uwagi - nic to, zapoluję na niego a nóż widelec się weźmie za mnie, będzie chciał mieć ze mną troje dzieci, weźmiemy wystawny ślub i będziemy żyć w pałacu na szklanej górze (wiem zagalopowałam się) no raczej laski pozytywnie byś nie oceniała (no chyba że się mylę, bo może jeszcze byś jej podziękowała że się twoim ukochanym zajęła w trudnym dla Was czasie)

ale jedno w tym wszystkim jest najważniejsze, to jest twój szef i jakby się między Wami nie potoczyło współpracownicy widzieli by w tobie "laskę która potrafi wykorzystać sytuację" bo szef nie zwraca na Ciebie uwagi więc gdyby się to nagle zmieniło to po korytarzach słychać by było szept "dała .... i proszę jak się puszy"

i wiesz dlaczego poleciało na Ciebie wiadro pomyj? a no dlatego że w każdym związku zdarzają się kryzysy i pojawienie się w tym czasie dziewczyny która zechce za wszelka cenę zdobyć faceta może wieeeele namieszać nawet jeśli facet jest bardzo zakochany w swojej dotychczasowej partnerce i z wzajemnością

ale ale - Ty nawet nie masz pewności że tam jakiś kryzys jest
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:55   #93
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez sabinka29 Pokaż wiadomość
Drodzy użytkownicy. Dziękuję za wylanie na moją głowę wiadra z pomyjami.klask i: Z pewnością jesteście z siebie dumni, że pojechaliście mi dlatego, że interesuję się zajętym facetem.

Otórz nie mam na imię Sabinka i nie jestem też prostą laską. Poprostu zauroczyłam się w facecie, on jest zajęty, ja też i nie wiem co z tym dalej zrobić.

Myślałam, że usłyszę choć jedno słowo wsparcia ale niestety Wy jesteście tak idealni, że nigdy nie obejrzeliście się za zajętą osobą. Boże broń

Nie zamierzam się ujawniać bo to nie miałoby większego sensu. Poprostu chyba lepiej zaczekać i poczekać co się wydarzy. W każdym bądź razie o odejściu od mojego chłopaka myślę już od jakiegoś czasu i wtym roku zamierzam wprowadzić to w życie.

Zobaczymy co będzie. Pozdrawiam SABINKA
Ja ciebie popieram i uważam, że powinnaś jak najszybciej wprowadzić swój plan z rezygnacją w życie. Uważam wręcz, że im prędzej tym lepiej.

Napisz jak Ci się udało i co z tego wyszło.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:05   #94
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez sabinka29 Pokaż wiadomość
Drodzy użytkownicy. Dziękuję za wylanie na moją głowę wiadra z pomyjami.klask i: Z pewnością jesteście z siebie dumni, że pojechaliście mi dlatego, że interesuję się zajętym facetem.

Otórz nie mam na imię Sabinka i nie jestem też prostą laską. Poprostu zauroczyłam się w facecie, on jest zajęty, ja też i nie wiem co z tym dalej zrobić.

Myślałam, że usłyszę choć jedno słowo wsparcia ale niestety Wy jesteście tak idealni, że nigdy nie obejrzeliście się za zajętą osobą. Boże broń

Nie zamierzam się ujawniać bo to nie miałoby większego sensu. Poprostu chyba lepiej zaczekać i poczekać co się wydarzy. W każdym bądź razie o odejściu od mojego chłopaka myślę już od jakiegoś czasu i wtym roku zamierzam wprowadzić to w życie.

Zobaczymy co będzie. Pozdrawiam SABINKA

Taaaak, wielce pochwalamy wtrącenie się w życie Szefa z butami i bycie w związku z facetem, który nic już dla nas nie znaczy...
Może nie każda, ale pewnie część z nas obejrzała się za innym facetem, owszem. Ale obejrzeć a zarzucać sidła to różnica...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:10   #95
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Gdzie ten Twój chłop ma oczy?!
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:17   #96
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Gdzie ten Twój chłop ma oczy?!
no chyba na swoim miejscu, w końcu jest taka piękna..
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:27   #97
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
no chyba na swoim miejscu, w końcu jest taka piękna..
Dobre.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:43   #98
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
no chyba na swoim miejscu, w końcu jest taka piękna..
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.