facet klamie... Pomozcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 08:21   #1
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Unhappy

facet klamie... Pomozcie!!!


Witam sprawa dotyczy mojego chlopaka. jakis czas temu zauwazylam u niego na poczcie ze zaczepia inne dziewczyny, piszse im czule slowka zrobilam awanture i okazalo sie ze wszystko spadlo na mnie ze to moja wina bo nie powinnam zagladac w prywatne rzeczy. Puscilam to plazem. On zapewnial ze tylko mnie Kocha i tylko ze mna chce byc. Wiec dlaczego tak robi? Wczoraj znow zagladnelam na jedo poczte i sie zdolowalam. Przeczytalam jak pisze do roznych dziewczyn ze sexownie wygladaja. Ewidentnie to on je zaczepia a nie one jego jak twierdzil. Powiedzcie co robic. Ja go naprawde Kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego i widze ze jemu tez zalezy ale nie rozumiem dlaczego on tak postepuje? ;/ Czy moze mi ktos cos poradzic. Prosze.
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:31   #2
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

No robi to,bo mu to sprawia przyjemnosc.
Jakie Ty widzisz wyjscie z tej sytuacji, czego bys chciała i jakie masz plany wobec tego?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:36   #3
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia1983r Pokaż wiadomość
Witam sprawa dotyczy mojego chlopaka. jakis czas temu zauwazylam u niego na poczcie ze zaczepia inne dziewczyny, piszse im czule slowka zrobilam awanture i okazalo sie ze wszystko spadlo na mnie ze to moja wina bo nie powinnam zagladac w prywatne rzeczy. Puscilam to plazem. On zapewnial ze tylko mnie Kocha i tylko ze mna chce byc. Wiec dlaczego tak robi? Wczoraj znow zagladnelam na jedo poczte i sie zdolowalam. Przeczytalam jak pisze do roznych dziewczyn ze sexownie wygladaja. Ewidentnie to on je zaczepia a nie one jego jak twierdzil. Powiedzcie co robic. Ja go naprawde Kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego i widze ze jemu tez zalezy ale nie rozumiem dlaczego on tak postepuje? ;/ Czy moze mi ktos cos poradzic. Prosze.
Zamiast puszczac plazem takie rzeczy trzeba bylo sobie zastrzec, ze albo to sie skonczy albo odchodzisz. Chyba ze chcesz spedzic reszte zycia z panem, ktory zamiast prawic komplementy swojej kobiecie bedzie wyczerpywal ich limit na panienki z internetu. Tym bardziej ze stwierdzil, ze to one jego zaczepiaja a ty zdazylas sie przekonac ze prawda jest inna.
Twoj TZ natomiast mial racje z tym, ze w prywatne rzeczy sie nie zaglada bez pozwolenia.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:36   #4
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Nie mam pojecia co powinnam zrobic. Wiem ze nie powinnam zagladac w jego prywatne rzeczy i moze sama doszukuje sie czegos czego nie ma. On za kazdym razem zapewnia mnie o swojej milosci i jak bardzo chce ze mna byc. Ale nie wiem czy zdaje sobie z tego sprawe ze rani mnie. Kiedys robil mi wyrzuty ze do mnie pisza koledzy i mi powtarzal.... " postaw sie w mojej sytuacji" a teraz on to robi. Puscilabym wszystko mimo uszu gdyby to jego zaczepialy ale widze ze to on zaczyna i je podrywa. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze to ON dal mi hasla do poczty bo stwierdzil ze nie ma nic ddo ukrycia

Edytowane przez sylwia1983r
Czas edycji: 2009-06-05 o 08:38
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:15   #5
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Postaw warunek, że jeżeli to się nie skończy, to koniec z wami?

Moim zdaniem, jeżeli facet zaczyna szukać wrażeń rozmawiając z dziewczynami przez neta, to jest już znudzony związkiem i jak tylko znajdzie jakąś godną zainteresowania, to z Tobą zerwie i poleci do niej.

A co Ci z takiego zapewniania o uczuciu? To są tylko słowa; łatwo się ich można nauczyć, powtarzać do znudzenia i być w tym bardzo przekonywującym. Co z tego, że mówi Ci, że Cię kocha, a do nieznajomych dziewczyn wysyła komplementy o tym, że są seksi. Przeczy sam sobie.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:27   #6
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Dokładnie - postaw warunek - albo Ty, albo takie zachowanie

Miałam takiego kolege, był z moją kuzynką, a wszędzie podrywał inne, jego zdaniem "sexowne panny"
...np bylismy na weselu to Ona praktycznie siedziała sama, a on się bawił. Jak już siedział z Nią to prawił komplementy innej - obok

....i na początku też się z tym krył... potem juz nie...
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:35   #7
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Facet który rzekomo kocha nie powinien wypisywac do inych kobiet i im słodzić-nie powinnas puszczać tego płazem, postaw sie mu!!!
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 09:48   #8
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia1983r Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia co powinnam zrobic. Wiem ze nie powinnam zagladac w jego prywatne rzeczy i moze sama doszukuje sie czegos czego nie ma. On za kazdym razem zapewnia mnie o swojej milosci i jak bardzo chce ze mna byc. Ale nie wiem czy zdaje sobie z tego sprawe ze rani mnie. Kiedys robil mi wyrzuty ze do mnie pisza koledzy i mi powtarzal.... " postaw sie w mojej sytuacji" a teraz on to robi. Puscilabym wszystko mimo uszu gdyby to jego zaczepialy ale widze ze to on zaczyna i je podrywa. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze to ON dal mi hasla do poczty bo stwierdzil ze nie ma nic ddo ukrycia
Nie dość, że jest wobec Ciebie nie w porządku, to jeszcze będzie Ci wmawiał, że
a) coś Ci się przywidziało
b) to Twoja wina, bo jesteś oziębła/przytyłaś/czepiasz się i on musi odreagować...
Niestety takie historie się zdarzają cały czas...
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:53   #9
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Co powinnam zrobic??? Powiedziec mu ze wiem??? Ze przeczytalam jak pisal do innej laski ze jest sexowna??? Nie chce kolejnej awantury a przede wszystkim nie chce go stracic
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:58   #10
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia1983r Pokaż wiadomość
Co powinnam zrobic??? Powiedziec mu ze wiem??? Ze przeczytalam jak pisal do innej laski ze jest sexowna??? Nie chce kolejnej awantury a przede wszystkim nie chce go stracic
No to masz problem.

Jeśli chcesz z nim być mimo wszystko, to radzę udawać, że jest fajnie i nie zaglądać na jego pocztę.

Inaczej on Ci będzie robił wojny o to, że tam grzebiesz i przerzuci winę na Ciebie. A Ty jak widać mimo wszystko chcesz tego faceta. Więc klapki na oczy i do przodu.

Kiedyś jakąś poderwie w realu i sam odejdzie, więc żadnych drastycznych ruchów robić nie musisz.
Choć powinnaś odejść Ty, już i teraz.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:59   #11
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Skoro nie chcesz to nic nie rób! Nikt Cię nie zmusi...
Skoro lubisz żyć w kłamstwie to żyj... będziesz poniżana całe życie bo moim zdaniem to poniżające.............
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 10:27   #12
szamanka82
Raczkowanie
 
Avatar szamanka82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 373
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Z jednej strony to dziwne żeby komuś przeglądać skrzynkę pocztową...
Z drugiej jak już znalazłaś to co znalazłaś to pozostaje Ci postawić warunek - ty albo te laski, ale moim zdaniem już nigdy nie będziesz w stanie mu zaufać i taki związek będzie męką.
__________________
Zuzanna Helena 14.12.2008
szamanka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:41   #13
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Nie bardzo rozumiem jak można kochac kogoś kto cię okłamuje

Jesteś po prostu przyzwyczajona do bycia z nim i obawiam się, że nic z tym nie zrobisz.
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:47   #14
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Przedstawiłam tą sytuacje przed chwilą mojemu facetowi !!!!!!!!!
Zaczął się śmiać
No to pytam go co On jako facet o tym sądzi.
On, że wystarczy tylko, że jedna z tych lasek, której tak słodził mu odpisze... będą np. mieszkali blisko Siebie itp. Tobie powie "nara"
Tak to wygląda z punktu widzenia faceta
Dodał jeszcze, że mu się widocznie znudziłaś, a skoro koleś nawet się z tym nie chowa i skoro wie, że tam zaglądałaś, a nie kasuje nadal tych wiadomości to nawet mu na tobie nie zależy

?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:00   #15
Adrenalina88
Raczkowanie
 
Avatar Adrenalina88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 124
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Skoro nie chcesz to nic nie rób! Nikt Cię nie zmusi...
Skoro lubisz żyć w kłamstwie to żyj... będziesz poniżana całe życie bo moim zdaniem to poniżające.............
Sama dobrze wiesz, że powinnaś postawić mu ultimatum - albo "seksowne panienki" albo Ty. Jeśliby w tym momencie zrzucił winę na Ciebie, na Twoim miejscu kopnęłabym go w tyłek. Może przeglądanie czyjejś poczty nie jest okej, ale on robi coś dużo gorszego niż naruszenie prywatności.

Możliwe, że będzie o Ciebie walczył /jeśli go kochasz to plus dla Ciebie/, a jeśli nie, to będzie dla Ciebie znak, że mu nie zależało i ze rozstanie było słuszne.
__________________
"ale wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby..."

Edytowane przez Adrenalina88
Czas edycji: 2009-06-05 o 11:02
Adrenalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:08   #16
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Macie 100% racje. Dzis sie z nim rozprawie i powiem mu ze tak dalej byc nie moze. To on musi sobie zdac sprawe z tego ze takim postepowaniem mnie rani i napewno nie utrzyma przy sobie. Zagladajac na poczte zrobilam blad owszem wiem o tym to jego prywatnosc ale czym jest moja ciekawosc w porownaniu z jego nieuczciwoscia. Mysle ze on poprostu zapomnial ze dal mi to haslo.
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:22   #17
Adrenalina88
Raczkowanie
 
Avatar Adrenalina88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 124
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia1983r Pokaż wiadomość
Macie 100% racje. Dzis sie z nim rozprawie i powiem mu ze tak dalej byc nie moze. To on musi sobie zdac sprawe z tego ze takim postepowaniem mnie rani i napewno nie utrzyma przy sobie. Zagladajac na poczte zrobilam blad owszem wiem o tym to jego prywatnosc ale czym jest moja ciekawosc w porownaniu z jego nieuczciwoscia. Mysle ze on poprostu zapomnial ze dal mi to haslo.
Powodzenia. Nie daj się złamać, jak będzie chciał obrócić kota ogonem. I daj znać co z tego wynikło.
__________________
"ale wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby..."
Adrenalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:22   #18
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Ale nie bardzo rozumiem o jakim dawaniu szansy mowa, o jaki wybieraniu i o jakim ultimatum. Dziewczyno, przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i wyobraź sobie, że te słowa opisują CIEBIE. Naprawdę nie rozumiem jak można dawać szansę i liczyć na to, że ktoś kto cię zupełnie olewa NAGLE stanie się kochającym misiaczkiem:/
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:30   #19
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Napewno napisze jak pebiegla sytuacja. Dziekuje za rady sama bym sie z tym pewnie nie uporala za duzo emocji na raz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Nie napisalam ze mnie OLEWA bo tak nie jest. Gdyby tak bylo to juz dawno nie bylibysmy razem. Widze ze sie chlopak stara i wiem ze sie za nim uganiaja laski bo jest przystojny. Moze dlatego on tak robi bo ma swiadomosc ze laski na niego leca. Tylko wczesniej jakos nie dawal mi tego odczuc ze i on je prowokuje. I tu jest ten problem
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 11:32   #20
kaska6969
Raczkowanie
 
Avatar kaska6969
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rodem z Warmii :)
Wiadomości: 271
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Po co trzymasz się kurczowo faceta, który Cię oszukuje i szuka nowych wrażeń z innymi? Chcesz tak całe życie cierpieć? Rozumiem,że go kochasz ale trochę szacunku do samej siebie. Jak widać jego uczucia w stosunku do Ciebie są zupełnie inne niż Twoje...facet który kocha tak NIE postępuje moim zdaniem. Jeżeli tak bardzo chcesz być z nim to tak jak dziewczyny pisały postaw mu ultimatum. Powiedz,że albo z tym kończy, albo Ty kończysz z nim.
__________________
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą...
kaska6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:33   #21
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia1983r Pokaż wiadomość
Macie 100% racje. Dzis sie z nim rozprawie i powiem mu ze tak dalej byc nie moze. To on musi sobie zdac sprawe z tego ze takim postepowaniem mnie rani i napewno nie utrzyma przy sobie. Zagladajac na poczte zrobilam blad owszem wiem o tym to jego prywatnosc ale czym jest moja ciekawosc w porownaniu z jego nieuczciwoscia. Mysle ze on poprostu zapomnial ze dal mi to haslo.
a ciekawe, zastanawiałaś się, czy może to być taka w jego mniemaniu zemsta za to, że koledzy do Ciebie pisali? bo skoro dał Ci to hasło, hmmm
podejrzane.
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:36   #22
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez anulka24 Pokaż wiadomość
a ciekawe, zastanawiałaś się, czy może to być taka w jego mniemaniu zemsta za to, że koledzy do Ciebie pisali? bo skoro dał Ci to hasło, hmmm
podejrzane.



Taka mysl tez przeszla mi przez glowe ze byc moze to jest taka z jego strony prowokacja zebym zobaczyla jak on sie czul gdy pisali do mnie inni faceci.
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:38   #23
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

)))))))))))))) zaraz się okaże, że chłopak nie jest zły a kłamstwa były dla twojego dobra)))))))))))))))))) ))))))))))
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:53   #24
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez stilll Pokaż wiadomość
)))))))))))))) zaraz się okaże, że chłopak nie jest zły a kłamstwa były dla twojego dobra)))))))))))))))))) ))))))))))
kłamstwa i gierki zawsze są złe, nie ma na nie miejsca w dojrzałym związku.Ale sprawę trzeba rozważyć z każdej strony. Ja tam bym z nim po prostu porozmawiała, niech mówi wszystko jak na spowiedzi
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:16   #25
paulinka1002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ełk
Wiadomości: 16
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez stilll Pokaż wiadomość
)))))))))))))) zaraz się okaże, że chłopak nie jest zły a kłamstwa były dla twojego dobra)))))))))))))))))) ))))))))))
hahahahaha
paulinka1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:16   #26
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

gdyby mu zalezalo to by tego nie robil.
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:01   #27
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Daj znać jak potoczyła się rozmowa
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:47   #28
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Moj też się denerwuje jak chce zobaczyć jego pocztę , może też powinnam się martwić...


Chociaż ja wiem że gdybym znalazła cokolwiek w tym stylu to bym zrobiła taką wojnę że by długo ją pamiętał.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:58   #29
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

I co juz rozmawialas z nim?
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:18   #30
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Szczerze ? Wkurzyłabym się gdybym zobaczyła na poczcie faceta coś takiego.
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.