Czy mam czekać , czy sobie odpuścić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-26, 10:06   #1
Samira777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9

Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?


Witam , mam taki problem :
Spotykam się z facetem pół roku , nie jesteśmy jeszcze oficjalnie parą , ale zachowujemy się jak para , tzn chodzimy wszędzie razem , spotykamy się często itp. Ja go kocham , nikogo tak jeszce nie kochałam , już to wiem . Natomiast gdy ja mu o tym mówię , on jasno i sczerze mówi mi ,że on jeszcze nie...I mówi ,że gdy on to poczuje to ja pierwsza się dowiem. Pytam się , ile mam czekać , on ,że nie wie , że mam nie naciskać . Staram się , ale boję się , że może tak być zawsze. Mówię mu , że jest dla mnie najważniejszy ,on ,że ja dla niego ważna. Nie lubi deklaracji , papierków. Ile mam jeszcze czekać ? I czy w ogóle warto ?
Samira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:14   #2
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

ale pytasz się nas czy warto?
sama powinnas wiedzieć czy warto!
jeśli jedynym problemem jest brak słowa kocham cię a wszystko inne się układa najlepiej jak moze to czemu masz z tego rezygnować skoro jest ci dobrze i kochasz go?

jeśli jednak jesteście jednym z tych związków bez zobowiązań to ja niczego dobrego nie wróżę z takiego "czegoś"
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:17   #3
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Witam , mam taki problem :
Spotykam się z facetem pół roku , nie jesteśmy jeszcze oficjalnie parą , ale zachowujemy się jak para , tzn chodzimy wszędzie razem , spotykamy się często itp. Ja go kocham , nikogo tak jeszce nie kochałam , już to wiem . Natomiast gdy ja mu o tym mówię , on jasno i sczerze mówi mi ,że on jeszcze nie...I mówi ,że gdy on to poczuje to ja pierwsza się dowiem. Pytam się , ile mam czekać , on ,że nie wie , że mam nie naciskać . Staram się , ale boję się , że może tak być zawsze. Mówię mu , że jest dla mnie najważniejszy ,on ,że ja dla niego ważna. Nie lubi deklaracji , papierków. Ile mam jeszcze czekać ? I czy w ogóle warto ?
Jak często? A on spotyka się oprócz Ciebie z innymi dziewczynami? Jak się poznaliście? Trudno wymagać po pół roku, żeby ktoś Ci wyznał miłość, ale jeśli nie nazywacie się parą i nie ustaliliście tego razem, to może on traktuje to tylko przelotnie.
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:24   #4
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Ciesz się tym co masz, a większe będzie prawdopodobieństwo, że pewnego dnia on Ci to powie Zawsze warto.
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:27   #5
Samira777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Nie , nie spotyka się z innymi. Mówi ,że chce być ze mną całe życie ,że jest mu ze mną dobrze. Jednak nie kocha mnie jeszcze... i zastanawiam się , czy w ogóle to nastąpi ... ile mozna czekać ? Wiem , że pół roku to malutko ,nie jesteśmy nastolatkami ... Czy można nie wiedzieć ,czy się kogoś pokocha?
Samira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:39   #6
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

po pierwsze to napisz, ile ty i on macie lat. Kiedy ostatni raz był z dziewczyną, jak ten związek się zakończył. No i czy uprawiacie seks. Bo po twoim poście to tylko wróżenie ze szklanej kuli tu pomoże i bez żartowania to piszę.

Powodami takiego zachowania może być chociażby:
-on się z tobą czuje dobrze (jeśli poza tym okazuje ci czułość itd), ale po prostu tego nie czuje. Nic w złym sensie w tym nie ma.
-zostawia sobie otwartą furtkę, czyli mówi ci wprost, żeby potem jak sie rozstaniecie nie było, że ci nadzieję robił. To może być z potrzeby szczerości, ale i równie dobrze z wyrachowania (czyt: to związek bez zobowiązań)
-przewalił się w którymś poprzednim związku na takim wyznawaniu uczuć (albo dziewczyna je wyznawała a okazało się to picem na wodę) - i teraz woli w tym względzie nie kłamać. Taka szczerość jest w sumie dobra, to wyraz szacunku dla kogoś, bo nie mydli oczu
-nigdy nikogo nie kochał. Albo brak mu zaufania do ludzi w mocnym stopniu. Albo 150 innych powodów

Faceci lubią wykładać kawę na ławę. On to zrobił, taka szczerość jest godna pochwały. Ale powodu nie zgadniemy: po jego ogólnym zachowaniu na co dzień możesz zgadnąć, jaki jest powód tego. Tyko po tym. Czy jest czuły tak poza tym dla ciebie? Czy byliście w łóżku? Czy martwi się o ciebie, pomaga ci, czy też raczej jest to taki związek od spotkania do spotkania. To wszystko zbierz do kupy i wtedy będziesz wiedziała, czy to dobra szczerość, czy też szczerość w stylu dawania sygnału: jakby co, to nie mam zobowiązań wobec ciebie.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:57   #7
Samira777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Tak , przejechał się na jednym związku - dziewczyna kłamała go , że go kocha . To było niecały rok temu. Ja mam 22 , on 25. Uprawiamy seks - na początku znajomości miał być to związek tylko na seks , jednak wymknęło się to spod kontroli i cały czas ewoluuje - zwierzamy się sobie , pomagamy , spotykamy się już nie tylko po to , by iść ze sobą do łóżka . Spędzamy ze sobą coraz więcej czasu.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Jest czuły , nie planuje żadnych innych związków , bo o tym też rozmawiamy ... ale ta niepewność co do przyszłości uczuć mnie już powoli załamuje ...
Samira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 11:02   #8
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

jęcz mu dalej nad uchem, kooochasz mnie? nieeeeee, a kieeeedy będziesz, nooooo kiedy?? to gwarantuje Ci, że szybciej usłyszysz spadaj niż wyznanie miłosne.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:16   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
jęcz mu dalej nad uchem, kooochasz mnie? nieeeeee, a kieeeedy będziesz, nooooo kiedy?? to gwarantuje Ci, że szybciej usłyszysz spadaj niż wyznanie miłosne.
Zgadzam się
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:24   #10
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Tak , przejechał się na jednym związku - dziewczyna kłamała go , że go kocha . To było niecały rok temu. Ja mam 22 , on 25. Uprawiamy seks - na początku znajomości miał być to związek tylko na seks , jednak wymknęło się to spod kontroli i cały czas ewoluuje - zwierzamy się sobie , pomagamy , spotykamy się już nie tylko po to , by iść ze sobą do łóżka . Spędzamy ze sobą coraz więcej czasu.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Jest czuły , nie planuje żadnych innych związków , bo o tym też rozmawiamy ... ale ta niepewność co do przyszłości uczuć mnie już powoli załamuje ...
A rozmawialiście o tym, co jest teraz między Wami? Bo początkowo to miał być tylko związek bez zobowiązań? A Ty powiedziałaś mu, że się zakochałaś?
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:26   #11
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Założę się, że dużą częścią tego, że się tym teraz tak zamartwiasz, i to coraz bardziej, jest to, że są święta. Wtedy się wpada w taki nastrój, że chce się uczuć, czegoś prawdziwego.

Jeśli to będzie dla ciebie palący problem i on będzie tylko narastał, to jest to prosta droga do zakończenia. I to nawet nie z jego strony - tylko z twojej. Czy przeskoczysz ten problem? Okaże się to dopiero po sylwestrze, w połowie stycznia, czy jakoś tak, kiedy minie ten nastrój świąteczny i taka ostra tęsknota za wyznaniem.

Heh, żeby cię nie zostawiać z taką odpowiedzią w sumie techniczną.

Naciskanie pogłębi problem, bo człowiek naciskany prędzej czy później będzie chciał uciec, na to nie ma rady.

Jak wasze spotkania wyglądają? Czy umie cię wysłuchać, czy też mówi raczej o sobie? Czy interesują go twoje problemy, czy też raczej woli zmienić temat na jakiś neutralny, albo jego interesujący? Czy chodzicie w jakieś miejsca, choćby razem po zakupy, czy gdziekolwiek? Wspólne przebywanie, poważniejsze rozmowy (a nie o dupie maryni i o tym, gdzie dziś ty i on był), na tematy poważniejsze, wysłuchiwanie siebie, dzielenie się problemami i obawami - rodzi więź.

Jeśli to między wami jest, jeśli nie ma kłótni o bzdety, narzucania woli siłą jak w związku egoistów, który każdy w swoją stronę ciągnie - to po prostu bądź z nim dalej, patrz na to, co przynosi los. I czasami się zastanów, czy to jest to, czego chciałabyś w związku z facetem (po prostu ogólnie, pomijając tą kwestię wyznań).

Nie czujesz sie bezpiecznie, nie masz pewności, czy cie nagle nie zostawi... czy warto inwestować w to swoje uczucia --- i dlatego taka chęć wyznań. Skup się więc na tym, jaki jest na co dzień. Jeśli nie jest egoistyczny, nie ciągnie do siebie, to nie jest źle. Nie umiem zgadnąć, jak ty sobie z tym poradzisz. Poczucia bezpieczeństwa szukaj przypatrując się codziennym jego zachowaniom, takim drobnym. Jeśli okazuje przywiązanie - to nie nakręcaj się na te lęki. Jeśli zaś tego nie ma, to nie wiem co ci mam powiedzieć. Chyba tylko to, ze nic z tego nie będzie.

Przypomnij sobie te drobne rzeczy, zachowania na co dzień. Wtedy może trochę zelżeje twój strach!

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2010-12-26 o 11:28
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 11:46   #12
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

niektórzy dłużej dojrzewają do uczucia. Mój Ex powiedział, że mnie kocha po 3 miesiącach spotykania się, a zanim usłyszał, że ja go kocham to minęło jeszcze ponad pół roku..
I wcale mi z tym dobrze nie było, że nie mogę mu odpowiedzieć "Ja Ciebie też", ale po prostu tego nie czułam. Uwierz, że jak tylko twój facet sobie to uświadomi to przyleci do Ciebie i Ci powie
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:47   #13
Samira777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Wie ,że go kocham , po sylwestrze mamy się określić , czy będziemy już razem oficjalnie , czy jeszcze nie - chodzi o sprawdzenie się w ciągu 3 dni przebywania cały czas razem. Rozmawiamy o moich i jego problemach , zawsze mnie słucha , chodzimy razem w różne miejsca , tzn na imprezy do znajomych , moich czy jego ... ale boję się dalej . Może to moja intuicja mi coś podopwiada czego ja jeszce nie potrafię lub nie chcę zrozumieć , nie wiem.
Samira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:52   #14
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Wie ,że go kocham , po sylwestrze mamy się określić , czy będziemy już razem oficjalnie , czy jeszcze nie - chodzi o sprawdzenie się w ciągu 3 dni przebywania cały czas razem. Rozmawiamy o moich i jego problemach , zawsze mnie słucha , chodzimy razem w różne miejsca , tzn na imprezy do znajomych , moich czy jego ... ale boję się dalej . Może to moja intuicja mi coś podopwiada czego ja jeszce nie potrafię lub nie chcę zrozumieć , nie wiem.
To powodzenia, może Twoje obawy są na wyrost i wszytko się ułoży. W końcu związek wyrósł z czegoś niekonwencjonalnego, więc nic dziwnego, że się zastnawiasz jak to właściwie jest. Wspólnie spędzony czasi rozmowa na pewno Wam pomogą
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:52   #15
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Kurczę, przy takim nastawieniu faceta nigdy w życiu nie wyskakiwałabym z :kocham cię, misiu". Taka twoja postawa powoduje, że on już w sumie NIC nie musi, ma podane na talerzyku.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:26   #16
Elegance
Rozeznanie
 
Avatar Elegance
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 791
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

moj na mnie czekał hoho ...z rok jak nie dłuzej...on mnie kochał,a ja taka byłam niesmiała i musial czekac az sama cos do niego poczuje...a teraz jestem z nim prawie 3 lata
same chodzenie nie było takie o "czy bedziesz ze mną chodzic"
Pewnego razu razem poczulismy ze jestesmy parą i sobie powiedzielismy od kiedy mozna tak uznac i od kiedy sie czujemy parą.
Bylismy zgodni co do daty
__________________
Próbuje zrzucić kg dla siebie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 14:49   #17
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

w dzisiejszych czasach ludzie nadużywają słów "kocham Cię". Są jednak Ci, którzy szanują to wyznanie i mówią tylko i wyłącznie wtedy, gdy to czują.
Znam faceta, który ma zasadę, że te słowa powie dopiero NA OŁTARZU

masz dwa wyjścia :
-uszanować to i przeboleć, że nie słyszysz tych słów 100 razy dziennie, po kilku miesiącach
- odpuścić sobie tylko dlatego, że nie wyraża swojej miłości w słowach
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:27   #18
WithLove
Raczkowanie
 
Avatar WithLove
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 327
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Witam , mam taki problem :
Spotykam się z facetem pół roku , nie jesteśmy jeszcze oficjalnie parą , ale zachowujemy się jak para , tzn chodzimy wszędzie razem , spotykamy się często itp. Ja go kocham , nikogo tak jeszce nie kochałam , już to wiem . Natomiast gdy ja mu o tym mówię , on jasno i sczerze mówi mi ,że on jeszcze nie...I mówi ,że gdy on to poczuje to ja pierwsza się dowiem. Pytam się , ile mam czekać , on ,że nie wie , że mam nie naciskać . Staram się , ale boję się , że może tak być zawsze. Mówię mu , że jest dla mnie najważniejszy ,on ,że ja dla niego ważna. Nie lubi deklaracji , papierków. Ile mam jeszcze czekać ? I czy w ogóle warto ?
Jeśli mówi, że jeszcze nie czuje do Ciebie tego co Ty do niego, to najwyraźniej tak jest. I słusznie, nie naciskaj na niego. Piszesz, że bardzo go kochasz, że jest dla Ciebie najważniejszy, więc dlaczego zastanawiasz się czy warto czekać na jego wyznanie? Jeśli komuś na kimś zależy, to czeka aż druga osoba poczuje to samo. W życiu trzeba być cierpliwym.
__________________



You could get your heart broken or you could have the greatest love affair the world has ever known.
But you're never gonna know unless you try.
WithLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:32   #19
somethingnew
Raczkowanie
 
Avatar somethingnew
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sł / Londyn :)
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Ciesz się tym co masz, a większe będzie prawdopodobieństwo, że pewnego dnia on Ci to powie Zawsze warto.
nie naciskaj na niego, bo prędzej ucieknie niż wypowie te słowa
__________________
...:::Poznaję życie od nowa

24.07.2010- rzuciłam palenie
03.12.2010- Londyn


somethingnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 17:06   #20
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Chmm, wiesz co - facet ma wszystko czego potrzebuje ( seks/wsparcie) więc po co miałby sie deklarować jesli nic nie czuje? I tak jest mu dobrze. Poza tym chyba jesteście parą skoro tak wiele Was łąćzy? Jak dla mnie jesteście parą. Kwestia tych kilku dni które zostały do nowego roku - nie wiem czy bedzie w stanie tak szybko coś poczuć - bardziej stawiam na to że wycofa się.
A jesli on powie że nadal nic nie czuje to z Twojej strony zmieni się coś w Waszej relacji?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:43   #21
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

chce być z Tobą całe życie ale Cię nie kocha...? To co to za uczucie, że wie że chce być z Tobą już do końca...?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 18:28   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Jeżeli "jeszcze" nie kocha, to już nie pokocha moim zdaniem, a jak na horyzoncie pojawi się ktoś, kogo będzie w stanie pokochać, to pójdziesz w odstawkę. To nie żaden związek, a układ, ładnie wyglądający układ, na pierwszy rzut oka niemalże związek, ale to "prawie" robi znaczącą różnicę. Bez zobowiązań było od początku, z jego strony jest nadal i już raczej tak zostanie. Niestety dla Ciebie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 19:15   #23
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli "jeszcze" nie kocha, to już nie pokocha moim zdaniem, a jak na horyzoncie pojawi się ktoś, kogo będzie w stanie pokochać, to pójdziesz w odstawkę. To nie żaden związek, a układ, ładnie wyglądający układ, na pierwszy rzut oka niemalże związek, ale to "prawie" robi znaczącą różnicę. Bez zobowiązań było od początku, z jego strony jest nadal i już raczej tak zostanie. Niestety dla Ciebie.
zgadzam się.
jakoś trudno mi sobie wyobrazić sytuacje, gdy wybranek wstanie pewnego pięknego dnia, spojrzy za okno i o! już czuję, że ją kocham! A wcześniej to co?

Co innego gdybyście się dopiero poznawali, spotykali od miesiąca, wtedy wiadomo że większość nie wyskakuje od razu z deklaracjami i wyznaniami miłości. Ale jeśli po pół roku ''bycia razem'' nadal nic ...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 20:58   #24
mar2sia
Raczkowanie
 
Avatar mar2sia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 249
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

A mi się wydaje, że on potrzebuje czasu. Czeka aż TO poczuje. Miałam podobną sytuację - powiedziałam "kocham" po trzech miesiącach, TŻ po ponad pół roku. Też nie było mi z tym dobrze, parę razy nawet się sfochowałam, że on mnie już nie pokocha, bo to się czuje przecież wcześniej itp... Ale zaczekałam i w końcu powiedział też wcześniej mówił, że dobrze mu ze mną, że chce za mną być... ale nie określał się co do uczuć.
Autorko, cierpliwości jeśli czujesz, że warto czekać, ciesz się tym co masz, a reszta przyjdzie z czasem
mar2sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:43   #25
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Wie ,że go kocham , po sylwestrze mamy się określić , czy będziemy już razem oficjalnie , czy jeszcze nie - chodzi o sprawdzenie się w ciągu 3 dni przebywania cały czas razem. Rozmawiamy o moich i jego problemach , zawsze mnie słucha , chodzimy razem w różne miejsca , tzn na imprezy do znajomych , moich czy jego ... ale boję się dalej . Może to moja intuicja mi coś podopwiada czego ja jeszce nie potrafię lub nie chcę zrozumieć , nie wiem.

Że co? Co Wy chcecie sprawdzać? Że chcecie być razem, ponieważ spędziliście 3 dni jak gruchające gołąbki?

Jak na moje oko z tej mąki chleba nie będzie, poza tym popieram Doris w 100%
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 15:55   #26
Samira777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Gdy pytam czy mnie pokocha , odpowiada , że nie wie . A gdy pytam czy jestem osobą , którą mógłby pokochać odpowiada ,że tak . Czy można tego nie wiedzieć?
Samira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:02   #27
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Ściemnia, a ty taką ściemę łykasz, no ale misio w sumie ma, co chce z tego układu. Pytanie, co ty z tego masz?
Pomijam, że takie pytanie: a kochasz mnie? pokochasz? uważałabym za poniżające dla siebie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:31   #28
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

mi sie wydaje, ze Tobie "bije zegar" i dlatego naciskasz, a gdybys sama sie zastanowila, to byc moze okazalo by sie, ze nie jest to jednak facet marzen.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:35   #29
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Gdy pytam czy mnie pokocha , odpowiada , że nie wie . A gdy pytam czy jestem osobą , którą mógłby pokochać odpowiada ,że tak . Czy można tego nie wiedzieć?
Jeżeli facetowi by naprawdę zależało, to traktował by Cię tak, że nie musiałabyś zadawać takich pytań. A skoro ma jakieś obawy przed poważnym związkiem, to po co coś w ogóle zaczynał. On chce pewnie tylko związku bez zobowiązań, ale to wygodna dla niego sytuacja, więc dlatego daje Ci nadzieję. Jeśli Tobie zależy na czymś poważniejszym, to może lepiej porozmawiać i zobaczyć czy nie macie innych priorytetów.
Poza tym może nie zapewniaj go tak ciągle o swojej miłości, skoro on tego nie odwzajemnia.
Zresztą Twoja intuicja Ci pewnie mówi jak jest w rzeczywistości...
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 17:25   #30
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy mam czekać , czy sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Samira777 Pokaż wiadomość
Gdy pytam czy mnie pokocha , odpowiada , że nie wie . A gdy pytam czy jestem osobą , którą mógłby pokochać odpowiada ,że tak . Czy można tego nie wiedzieć?
Ja nie rozumiem, jak można wciąż dopytywać faceta, czy Cię pokocha.
Dla mnie byłoby tak niesamowicie poniżające się prosić o slowa 'kocham Cię', że aż sobie nie wyobrażam takiej sytuacji.
Poza tym - jakbym była na miejscu tego faceta, to jeszcze chwila Twojego dopytywania się: ' A kochaaaasz mnie? A kiedy mnie będziesz kochaaaal? No kiedy, kiedy, kiedy?' to usłyszałabyś ode mnie magiczne słówko 'spadaj', a nie żadne kocham Cię. I nie chcę nic mówić, ale każdy ma swoją cierpliwość i nikt nie lubi być tak męczony i osaczony jak ten facet przez Ciebie.

Facet Cię nie kocha, wciska Ci,że kiedyś Cię pokocha, ma fajny seksik bez zobowiązań, a Ty czekasz na to, aż on Ci powie, że go kocha i jeszcze się poniżasz cały czas dopytując kiedy to nastąpi.

Po prostu brak mi słów na to, jak niektóre kobiety nie potrafią zrozumieć prostych sytuacji damsko-męskich i w odpowiednim momencie sobie odpuścić.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.