Suknia Pronovias - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 19:27   #31
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Suknia Pronovias

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Gorset odradzam, brak wygody to jedno ale oby nie bylo Ci zbyt cieplo Poza tym slyszalam ze z ta bielizna slubna to nie ma co szalec bo po calym dniu bedzie przepocona i najlepiej kupic sobie jakas powabna na przebranie... To zaslyszane z forum e-wesele. A co Wy o tym sadzicie??
zgadzam się w 100% a jestem już meżatką ponad 2 miesiące
Najlepiej wybrać pasującą , wygodną bieliznę... i seksi "coś" do spania


o kurczę nie zauważyłam jaki to stary wątek
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:11   #32
aguha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Suknia Pronovias

sukienka sliczna ale osobiscie nie podoba mi sie jej szary kolor...
aguha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:28   #33
agusnik
Raczkowanie
 
Avatar agusnik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
GG do agusnik
Dot.: Suknia Pronovias

Hej wszystkim!! Widze,ze temat nadal budzi zainteresownie Bardzo mnie to cieszy
majkaAD78, ja moja suknie kupilam rowniez w salonie Madonna ale w Poznaniu.
aguha84 ta suknia zupelnie inaczej prezentuje sie w realu. Jesli chodzi o kolor, to moja byla koloru ecru.
agusnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 16:39   #34
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

Witaj,
tak się składa, że ja kupiłam model DALILA w madonnie w Warszawie. Ślub mam 6 września.. suknia przyleci na początku sierpnia. Nie wzięłam jednak tego bolerka.. bo moim zdaniem psuje delikatność tej cudnej sukienki. Welon mam też ten od kompletu, ze zdjęcia. Jestem zakochana w tej sukience
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 22:25   #35
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Suknia Pronovias

witaj
kupuję moja sukienkę także w Wawie w salonie Madonny- zamowilam Dalile, myslałam o Damasco...
napisz proszę czy naprawdę nie miałaś wątpliwości co do Dalili?
ja dopiero na koniec maja bedę mogla przyleciec do Polski i isc do salonu..
prosze Cie bardzo o kontakt...upatrzyłyśmy sobie ta sama sukienkę)
pozdrawiam. majka

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100% a jestem już meżatką ponad 2 miesiące
Najlepiej wybrać pasującą , wygodną bieliznę... i seksi "coś" do spania


o kurczę nie zauważyłam jaki to stary wątek
witam;0)
może jakieś praktyczne porady od świeżo upieczonej mężatki
Co zrobiłaś z makijażem? kosmetyczka, wizazystka czy domowe sposoby?? i jak było ze spokojem ducha i ciała
pozdrawiam!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-05-16 o 18:02 Powód: post pod postem
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:18   #36
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

Cytat:
Napisane przez majkaAD78 Pokaż wiadomość
witaj
kupuję moja sukienkę także w Wawie w salonie Madonny- zamowilam Dalile, myslałam o Damasco...
napisz proszę czy naprawdę nie miałaś wątpliwości co do Dalili?
ja dopiero na koniec maja bedę mogla przyleciec do Polski i isc do salonu..
prosze Cie bardzo o kontakt...upatrzyłyśmy sobie ta sama sukienkę)
pozdrawiam. majka

nie miałam kompletnie żadnych wątpliwości. Jest przecudna!!! Przymierzyłam około 5... Dalilę mierzyłam jako pierwszą i ja kupiłam. Do tego wzięłam welon od kompletu. Bolerka nie brałam bo wydawało mi się, że zakrywa piękną górę sukienki. 6 września mam slub.. a przymiarkę w Madonnie będę miała na początku sierpnia- nie mogę się doczekać ) W realu wygląda jeszcze piękniej niz na zdjęciu Pozdrawiam

Edytowane przez martabelchatow
Czas edycji: 2008-06-17 o 07:17
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:28   #37
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

cześć
znowu mam chwilkę czasu by zajrzeć na forum....dziękuję Ci za odpowiedź w sprawie Dalili.
30 maja mam przymiarkę w madonnie i mimo, że przejzalam tysiące innych sukienek w necie to nie mogę pozbyć sie przeczucia, ze Dalila to wlasnie moja suknia
Cieszę sie,ze tak bardzo jesteś nią zachwycona...widać to miała byc wlasnie ta suknia.
Ja myslalam o bolerku do kościoła a potem moglabym je zdjąć...sama jeszcze nie wiem?
Czy ten długi welon wygląda efektownie? jak uważasz? moze krotki tez by pasował?
pozdrawiam i liczę juz dni do wylotu do Polski i do zalożenia tej sukni
pisz jesli tylko masz ochote
tego samego dnia bedziemy szły do ołtarza w naszej Dalili
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 21:55   #38
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

) welon też jest cudny- taka mgiełka tiul jest takiej dobrej jakości, że można go dowolnie ciąć. do kościoła mam iść w długim. Potem świadkowa ma mi go obciąć, żeby nie przeszkadzał na weselu. Panie z Madonny chciały mi dać drugi krótki na przebranie.. ale doszłyśmy później do wniosku, że jednak się rożni odcieniem i fakturą i że lepiej będzie jak go ciachniemy we wskazanym przez nie miejscu i zostaniemy przy oryginalnym do końca, bo to w końcu komplet.
Napisz koniecznie jak wrażenia po przymiarce. Ślub masz tak jak ja 6 września? i już przymiarkę? tak szybko?? ja tam byłam 1 raz jakoś 6 marca... wtedy wybrałam model i zamówiłam. Czekam 5 m-cy na sprowadzenie bo wtedy ma przylecieć do salonu z Hiszpanii jakoś na początku sierpnia czyli miesiąc przed weselem.. i mamy przymiarkę zrobić i poprawki ewentualnie.
Też się nie mogę doczekać) zapomniałam dodać, że masz dobry gust heheh buźka
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:01   #39
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

witaj!
pisalam kilkanaście maili do tego salonu i w koncu ostatecznie zdecydowalam sie na Dalile, jeszcze Dakota wchodzila w gre...zobaczymy. Umowili mnie na 30 maja i zobaczymy kiedy bede mogla ostatecznie ja kupic? moze tez sie okaze, że dopiero na koniec sierpnia
juz sie nie moge doczekac...ale tez mam stresa czy wszystko bedzie ok? To spory jednak wydatek, znalazlam jeszcze jeden salon gdzie maja cos podobnego do fasonu naszej Dalili...(jednak to juz nie to samo, ale tansza duzo)Zobaczę jak będzie i odezwę się
dzieki za kompl. co do gustu, zawsze marzylam o eleganckiej prostocie, nie wyobrazam sobie siebie w sukience typu beza...ale tez nie mam juz 20 lat
pozdrawiam Cię i dzieki za rady co do welonu.Chcialabym się juz w niej zobaczyć..

buziaki z zielonej wyspy!
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 08:34   #40
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

napisz koniecznie jak było) czekam
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 07:03   #41
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

cześć
wrocilam juz z Polski, bylam w salonie, kupilam dalilę i jestem zachwycona!!!!!
piękna jest z tym dlugim welonem i tymi koronkami...
napiszę wiecej poźniej bo teraz uciekam do pracy
pozdrawiam Cię serdecznie!
majka
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 12:03   #42
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

mówiłam
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 18:39   #43
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

tak, tak...miałas całkowita rację - ta suknia i welon wyglądaja zjawiskowo...mam nadzieję, że 6 września bedzie dla nas tym cudownym dniem!
a jaki masz kolor? biel czy coś innego?
Marta moglabys mi podpowiedzieć co poradzili Tobie w sprawie bielizny( stanika) do tej sukni?
w sumie to nie trzeba chyba wymyslac nic specjalnie dziwnego prawda? a jakie masz butki?
milego weekendu i do nastepnej wiadomości
buziaki
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 09:57   #44
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

no to strasznie sie ciesze
kolor?? śmietana to się nazywa... taka lekko złamana biel.
Co do stanika to powiedziały, że wszyją mi miseczki żebym się nie musiała szarpać ze stanikami.
Butki wklejam w załączniku poniżej. Jak tylko zamówiłam sukienkę w Madonnie to dostałam od nich próbkę materiału sukienki, żebym mogła dobrać kolorystycznie buty.. i te są o dokładnie takim samym odcieniu - obcas 7 cm .
Kupiłam je w salonie CYMBELINE w Łodzi na Jaracza - koszt 370 zł... ale warto, bo są strasznie wygodne i idealnie dobrane kolorystycznie
Kiedy odbierasz sukienkę???
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 07:29   #45
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

witam o poranku
suknie odbieram 1 września bo dopiero wtedy będe w Polsce.Ja mam snieżnobialy kolor i butki tez juz kupione poradzily mi kobietki w salonie wysokość obcasa od 7cm do 9cm...ale narzeczony jest wysoki, więc nie bedzie żle
teraz zalatwiam na odleglosc wizyty u fryzjerki itd...
Twoje buty bardzo gustowne- no i wygoda najwazniejsza!
Jak stoisz z innymi przygotowaniami??
pozdrawiam!
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 08:21   #46
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

dzięki bardzo
możesz swoje butki tutaj wkleić ??
co do innych przygotowań to wszystko ok ale gości nie mamy kiedy prosić.. musimy się zebrać)
fryzjera i kosmetyczkę zamówiłam... chyba w styczniu bo moje miasto się rządzi swoimi własnymi dziwnymi prawami. Jakoś tak ze 2 tyg przed pójdę na uczesanie próbne... bo co do uczesania to nie mam kompletnie żadnej koncepcji... no może poza tym, że chciałabym coś prostego... żadnych loczków broń Boże
jadę do Madonny na początku sierpnia... wtedy będzie juz moja DALILA) i będzie taka generalna przymiarka lekki stresik jest zawsze... jak będę po to dam znac co i jak
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 18:34   #47
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

widzę, że jestesmy na podobnym etapie przygotowywan;0
niestety butki mije zostaly w warszawie i nie mam jak zrobic zdjęć i powklejać...szkoda...ale jak bedziemy w pol. pod koniec sierpnia to wtedy cos powklejam.
butki mam tez wygodne, klasyczne, z satynowa tasiemka- taka jaka zdobi koszule mojego przyszlego
mam ciemne wlosy i tez chce prosta, klasyczna fryzurę, ma nadzieje że fryzjerka nie zrobi mi krzywdy
jeszcze w madonnie wypozyczą mi taką koronkowa parasolkę do sesji zdjeciowej- ma byc w charakterze romantycznej elegancji
nie wiem tylko co z bizuterią??
ale wiem, że bedziemy slicznie wygladaly w naszych Dalilach i tego akurat jestem pewna na 1000%
buziaki!
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:44   #48
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Suknia Pronovias

Bardzo piękna suknia
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:12   #49
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

dzieki )
Majeczka jak tam? juz wszystko załatwione? zastanawiam się kiedy do mnie zadzwonią z tej madonny... miesiąc do slubu to jakaś przymiarka by się przydała. Widziałam sukienkę w marcu.. ale to był model próbny. Moja jeszcze nie przyleciała.. i taki malutki stresik.
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 15:02   #50
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

cześć Marta
ja tez czuję stresa przedslubnego...moja suknia ma byc do odboioru 1 wrzesnia, tak sie umowilysmy z Paniami w salonie i mam nadzieję, że wszystko będzie zalatwione na czas... nie przyjmuje zadnej innej wersji.
a teraz ciągle rozmyslam o tym czy wszystko się uda i tylko coraz bardziej sie denerwuję;( napisz czy tez masz takie nerwy? czy tylko ja niepotrzebnie panikuję?
z gory dziekuję za dobre slowa.
buziaki
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:33   #51
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

zadzwoniły do mnie w poniedziałek i mam przymiarkę teraz w sobotę o 12:00, zaraz po pracy lecę kupić bieliznę.. na wszelki wypadek bo nie wiem czy sprawa miseczek jest aktualna ) kochana dziś jest 6.08... został nam miesiąc!!!! ))) Mnie też zaczyna dopadać stresik... trochę agresywna sie robię... w niektórych kwestiach ale się cieszę, że to już tuż tuż ))
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:00   #52
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

ojjj..dokladnie miesiąc! musimy jakos wytrwać i nie dać sie nerwom...ale mi ciężko to idzie, tez robie się malo znośna
napisz kochana koniecznie jak po przymiarce, czy wszystko ok i co Ci powiedzieli w sprawie podpinania trenu do tej sukni? bede czekała z niecierpliwoscia na wieści!
a jakie kwiatki sobie wymyslilaś?
buziaczki!! i daj znac
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 07:46   #53
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

Hej!! jestem i jestem zachwycona! Pojechałam na przymiarkę... praktycznie żadnych poprawek - tylko 1 cm z przodu na samym środku ją podniosą. Jest BOSKA! wygląda przepięknie. Wszystkie te stylistki ktore tam były do mnie podeszły i gratulowały wyboru)
Wszyją miseczki więc stanik nie jest potrzebny - wszystkim wszywają bo zdecydowanie wygodniej bez. Tren będzie podpięty na malusieńkie perełki, których w ogóle nie będzie widać. Tak jak wszystkie podpinają.
nie wiem jak ty ja mam jeszcze halkę - nie na kole, tylko taką zwykłą która ją ślicznie podnosi na dole
28 sierpnia ja odbieram ) strasznie jestem zadowolona!!
a kwiatki to ciężko opisać, bo to będzie tak jakby jedna wielka róża będzie to wyglądało jak jeden kwiat. a kolor róży masz w załączniku. (to india... jest tak samo skrojona jak nasza tylko cała z koronki - a z tyłu na 2 fotce wygląda jak nasza sukienka są identyczne. No i ma nasz welon od Dalili gładziutki, bo do Indii jest obszyty koronką)
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (75,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,9 KB, 89 załadowań)
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:44   #54
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

hej
bardzo sie cieszę,że po przymiarce jesteś taka zadowolona. mam nadzieje, że u mnie tez nie będzie za duzo przeróbek. rzeczywiście co do podpięcia trenu to własnie coś o tych perełkach mi te panie wspominaly, juz nie moge sie doczekac kiedy ją bedę miala
ja myslałam o herbacianych rozach tak klasycznie, ale moze sie jeszcze rozmyslę
teraz jeszcze dogrywamy zakwaterowanie gosci w hotelu, ustalamy konkretna liczbe gosci bo jakos nie kwapia sie by sami oddzwaniac i nas informowac czy będą...juz bym chciala byc w na miejscu i miec na wszystko oko
jesli wszyscy mowią, ze ta suknia jest piekna to naprawdę uwazam ,że wybralysmy sobie super kreację)!!!
i z tym zwiewnym welonem, pieknie!!
a jak u Ciebie ze wszystkimi sprawami weselnymi/ pozalatwiane juz wszystko? ilu gosci będziecie mieli?
pozdrawiam i buziaczki przesyłam!
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:00   #55
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

Prawie wszystko juz jest. Teraz tylko menu i rozstawienie stołów. Będziemy mieli wesele na ok 130 osób tak myślę między 120 a 130 z orkiestrą, kamerzystą fotografem itp
a wy?
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:15   #56
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

super, ze juz prawie wszystko u Ciebie dograne, u nas tez bedzie fajna orkiestra- taki zespol muzyczny z saksofonem i gitarami- mam nadzieje ze beda fajnie prowadzic ta imprezę, kamerzysta i fotograf tez, mamy z nim wyjsc wieczorem w plener na ruiny zamku krzyzackiego. Troche nerwy mnie trzymaja, ale jakos wytrwam do tego 6 stego
120- 130 osob to juz duze przyjęcie- oby Wam sie wszystko udalo, czego i nam zyczę
daj mi jeszcze znac przed sama uroczystością jak samopoczucie?
a idziesz do kosmetyczki na makijaz czy chcesz sama sie malowac?fryzurkę jaką sobie wybrałas?
milego wieczorka, buziaki
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:18   #57
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

hej) wiesz... co do fryzurki to mam próbne uczesanie 30 września i będę kombinować. Albo upięte albo rozpuszczone zebrane po bokach lekko. Nie mam pojęcia Makijaż robi mi taka wizażystka- malowała mnie już na kilka uroczystości. Potrafi wydobyć z twarzy wszystko to, co najlepsze - ufam jej bezgranicznie w kwestii makijażu.
Z samopoczuciem ok - teraz stresuję się tylko pogodą - mam nadzieję, że będzie pięknie... żeby ten tren swobodnie za nami spacerował- w końcu mamy co pokazać)))
Cudowny pomysł z tą sesją wieczorną na ruinach!! KONIECZNIE musisz wkleić zdjęcia.
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:39   #58
paula1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia Pronovias

Cześć! piękna suknia i właśnie takiej szukam tylko, że używanej, przypadkiem nie sprzedajesz tego cuda :_(
paula1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 07:02   #59
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia Pronovias

Tak się składa, że właśnie szukam kupca
wiadomość na prv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 080906-062.jpg (61,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080906-053.jpg (55,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080906-353.jpg (74,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080906-450.jpg (58,8 KB, 45 załadowań)
__________________
Nieobecna na forum od Maja 2010

Edytowane przez martabelchatow
Czas edycji: 2008-11-13 o 13:34
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:14   #60
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Suknia Pronovias

Witajcie dziewczyny
Jeśli jesteście zainteresowane sukienką pronovias- Dalila dajcie znać, poszkuję chetnej http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=dalila
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.