dr. Maciej Kuczyński, kto zna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 10:30   #31
valerie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Cytat:
Napisane przez annaxxxxx Pokaż wiadomość
Chromiński po pierwsze nie jest chirurgiem plastykiem!!! a poza-robi też i fatalne cycki!! asymetryczne !!!!! nie decydujcie się na chirurgów bez specjalizacji!!!!!!!!!!!! !!!


http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,48724,2608246.html
To apropo dr Kuczyńskiego, ktory uniemozliwial Chrominskiemu zrobienie secjalizacji..., dlaczego... rzecz jest jasna... i z tego samego powodu to on może stawiać warunki i nie dbać nalezycie o klienta, a wręcz przeciwnie...
Podczas mojej wizyty dr Kuczynski dobitnie dał mi do zrozumienia, że to ja mam być niemal wdzęczna, że on zechce się mna zają, a nie na odwrót... , prawdą jest co pisze - bronka99, że jest gburem, ma gdzieś dobro pacjętów, traktuje ludzi przedmiotowo. Brak mu empatii i wyczucia. Nie moge powiedzieć jakim jest fachowcem, bo w konsekwencji nie zdecydowałam się na operacje u niego w klinice, ale sądzać po opiniach ludzi, którzy sie zdecydowali i sposobie w jaki traktuje pacjetów, dobrze zrobiłam. Ceny jakie sobie życzy za zabiegi, bo są one czesto wyższe niż u specjalistów ze stolicy, którzy niejednokrotnie są bardziej doswiadczeni, ale to można by wytłumaczyc tym, że jak narazie niestety jest on monopolista w Lublinie...

A koleżance która tak nawoluje, by nie robić sobie operacji u chirurgów bez specjalizacji moge tylko powiedzieć, że u Kuczynskiego w klinice operuja chirurdzy ogólni, nikt poza nim nie jest chirurgiem plastykiem.

Edytowane przez valerie
Czas edycji: 2009-12-17 o 13:46 Powód: dopisanie istotnych informacji
valerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:01   #32
oshea123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Czy polecacie dr do korekcji uszu.czy ktoś miał robiona u niego krekcję uszu
oshea123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:54   #33
valerie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Cytat:
Napisane przez oshea123 Pokaż wiadomość
Czy polecacie dr do korekcji uszu.czy ktoś miał robiona u niego krekcję uszu
porozmawiaj z bronka 99 i 05022008 one sie u niego operowaly i sa zalamane, ja sie nie zdecydowalam na operacje u niego, dzieki Bogu ( a moze raczej temu forum), ale bylam na wizycie wstepnej... przeczytaj sobie moja wiadomosc.

pozdrawiam
valerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:57   #34
dasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 17
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

odświeżam

Ja jestem miesiąc po operacji plastycznej nosa u dr. M. Kuczyńskiego, i jestem baardzo zadowolona, dziwią mnie te opinie że jest nieuprzejmy, że źle podchodzi do klienta.
Ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, na konsultacji wszystko dokładnie mi wytłumaczył co i jak będzie robił z moim nosem, przedstawił cały przebieg operacji, mówił także o komplikacjach jakie mogą wystąpić, teraz byłam na wizyvcie kontrolnej i również jestem zadowolona.
Nos jest jeszcze opuchnięty szczególnie na czubku, więc jeszcze na efekty będe musiała poczekać kilka miesięcy, ale znajomi mówią, że na obecną chwilę to i taki bym mogła mieć jak teraz że jest już sliczny, że wcale nie widać tak tej opuchlizny, choć ja widzę:P:P

I naprawdę z czystym sumieniem mogę wam polecić tego doktora, cieszę się że się zdecydowałam, i mogłabym to z chęcią powtórzyć hehehe:P

w razie pytań proszę na maila; dineczka@op.pl
Pozdrawiam
dasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 10:01   #35
valerie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

to masz szczescie...ja jak tak sobie teraz mysle to nawet bałabym się operować w klinice, w której jest tylko jeden chirurg plastyczny, zawsze to lepiej jak jest jeszcze ktoś zawsze to daje pewność lepszej diagnozy i wyboru sposobu operacji efektu końcowego, a w razie komplikacji, fachową opinię...
ciekawi mnie ile Cię kosztowała ta operacja? bo widziałam, że ma stawki jak w bardzo doswiadczeni specjaliści ze stolicy...

pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do formy



Cytat:
Napisane przez dasha_ Pokaż wiadomość
odświeżam

Ja jestem miesiąc po operacji plastycznej nosa u dr. M. Kuczyńskiego, i jestem baardzo zadowolona, dziwią mnie te opinie że jest nieuprzejmy, że źle podchodzi do klienta.
Ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, na konsultacji wszystko dokładnie mi wytłumaczył co i jak będzie robił z moim nosem, przedstawił cały przebieg operacji, mówił także o komplikacjach jakie mogą wystąpić, teraz byłam na wizyvcie kontrolnej i również jestem zadowolona.
Nos jest jeszcze opuchnięty szczególnie na czubku, więc jeszcze na efekty będe musiała poczekać kilka miesięcy, ale znajomi mówią, że na obecną chwilę to i taki bym mogła mieć jak teraz że jest już sliczny, że wcale nie widać tak tej opuchlizny, choć ja widzę:P:P

I naprawdę z czystym sumieniem mogę wam polecić tego doktora, cieszę się że się zdecydowałam, i mogłabym to z chęcią powtórzyć hehehe:P

w razie pytań proszę na maila; dineczka@op.pl
Pozdrawiam
valerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:51   #36
Florentyna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Ja byłam operowana dwukrotnie:
- raz w 2006 roku (nos i podniesienie piersi)
- drugi raz teraz (piersi, bo gupia zaszłam w ciążę i żałośnie to się na nich odbiło).
Efekty w obu przypadkach - bardzo OK. Jestem zadowolona, naprawdę.
Nieuprzejmy - nie zauważyłam, poza tym nie za uprzejmość oceniamy. Moim zdaniem był / jest bardzo miły, nie wiem, po rękach ma całować, mieujmy do diabła realne oczekiwania.

Czy drogi - nie wiem, cennikowo jest podobnie wszędzie. Jakość moim zdaniem OK

Opieka - w Lublinie (bo tam robiłam) opieka naprawde super, nawet w niedzielę specjalnie dla mnie ktoś do kliniki podjechał . Złego słowa nie dam na panie pielęgniarki powiedzieć, bo naparwdę z sercem podchodzą do tego co robią. Recepcjonistki też, zorientowane, pomocne.

Edytowane przez Florentyna1
Czas edycji: 2009-09-09 o 12:54
Florentyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 13:37   #37
ewak1966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

czy ktoś robił lipo-filling u Kuczyńskiego jesli tak to jak to wyszło można mu zaufać
ewak1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 08:12   #38
ewak1966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Ja też jestem zainteresowana przeszczepem tłuszczu podobno daje to rewelacyjne efekty i dość trwałe ale nie moge sie dowiedziec nic od osób które to robiły czyzby ten zabieg był mało rozpowszechniony jeszcze. Wiem że są róznego rodzaju wypełniacze ale ich zywotnośc jest do kilku miesięcy a są dość drogie Jeśli robiłaś ten zabieg lub ktoś inny a masz wiedze na ten temat to proszę o informacje dziekuje
ewak1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:45   #39
angelikalubartow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

jestem 4 mce po operacji nosa u Kuczyskiego mam kolezanke po powiekszeniu piersi u niego , moge odpowiedziec na pytania
angelika52@op.pl
angelikalubartow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:13   #40
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

czy ktoś usuwał u dr Kuczyńskiego pieprzyki lub wypełniał blizne???

ja mam do usuniecia pieprzyk i chciałabym wypełnic lub w jakis sposób zlikwidować blizne i zastanawiam sie jaki to moze przyniesc efekt u w/w doktora? boje sie ze zamiast mojego zadowolenia bedzie jedynie oszpecenie?????
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 05:17   #41
angelikalubartow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

ja miałam wycinany pieprzyk na nosie podczas operacji i wyglada to ok , 4 miesiace po , i praktycznie nic nie widac
angelikalubartow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 20:23   #42
angelikalubartow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

jesli ktos chce robic nos u niego to niech sie zastanowi a piersi bez obaw ,
angelikalubartow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:54   #43
dudek2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

wiesz co miałam przyjemność z doktorem Kuczyńskim dwa lata temu-piersi podnosiłam i miałam jeszcze ochotę na brzuszek ale jak zobaczyłam w internecie jakie są po tym blizny a w dodatku że rozstępów to nie likwiduje to stwierdziłam ze to jakaś niezła baja z tym pięknym na reklamówkach firmy brzuszkiem- w praktyce inaczej to wygląda. Chciałam jeszcze kiedyś inny zabieg umówić u niego zapisałam się na wizytę ale do dziś nikt nie odpowiedział- to juz dwa lata. Z zabiegu podnoszenia jestem zadowoona- miał mi jeszcze znmiejszyć piersi ale niestety kiepsko u to wyszło Od roku współpracuję z Wrocławskim lekarzem który ma różne "urządzenia" tzn. lasery.Jest chyba jedynym w Polsce takim lekarzem który leczy a nie otwiera nowych ran! Specjalizuje się w estetyce ciała.Lecze u niego, blizny, pajączki, przebarwienia, żylaki. Pajączki jak mi zamknął na nodze - to już ponad pół roku temu- to do dziś nic mi nie wyskoczyło.Byłam tym przypadkiem u lekarzy który ma dziedziczne żylaki i wogóle nic się nie da ze mną zrobić- po każdym zabiegu u doktorka spod Warszawy miałam przynajmniej 8 blizn krzyżyków i przebarwienia na nodze a moja noga nie wyglądała lepiej tylko gorzej! PO trzech takich zabiegach i kupie blizn metoda kriostrippingu powiedział mi doktorek że jestem nieuleczalna i jestem tym % przypadków którego nie da się wyleczyć! załamałam się! po misiącu urosły nowe żylaczki i wtedy dobita już centralnie nie wiedziałam co począć! wkońcu zaczełam szukać w internecie na nowo.Znalazłam wkońcu we Wrocławiu niepozorną firmę ArsMedica na Powstańców Śląskich.Zaczełam tam jeździć pociągiem- cholernie mam daleko do Wrocławia ale zaparłam się i jeździłam.Od marca tamtego roku jeżdzę i leczę tak naprawdę żylaka doktor wyleczył mi szybko i już do dziś mi nic nie "wyskakuje" ale jeżdzę do dziś bo niestety po tym masakrycznym kriostrippingu miałam tak nogę zeszpecona że wymagała ona zabiegów laserowych.Blizny, pajaczki i przebarwienia.Wszystko to było efektem kriostrippingu!rozstępy na brzuchu też mówił że minimalizuje i napisa skórę- tylko trochę u mnie z kasa ciężko żebym to robiła teraz. Płakać mi sie chce jak sobie pomyślę co ja przeżyłam! Każdy doktor mi mówil że pajączki są u mnie dziedziczne a ja mu na to że ja nigdy w życiu nie miałam żadnego pajączka na nogach! OOOOJJJJJ! dobrze że mój koszmar się skończył!Polecam Ci doktora Wojciecha Rybaka z ArsMedica - mają stronkę swoją.Jakbyś miała jakieś pytania to pisz.
dudek2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:59   #44
sylwomen1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

czy któraś z Was robiła sobie u niego liposukcje nóg i przeszczep tk.tłuszczowej do piersi? Tak orientacyjnie chciałam zapytać jaki to koszt i czy długo trwa rekonwalescencja?
sylwomen1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 17:49   #45
virgini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Witam. a czy któraś z Was robiła u niego łydki? bo jak do tej pory nie spotkałam nikogo kto miał robiony takowy zabieg. byłam już na konsultacjach ale niestety czytajac opinie poważnie zastanawiam się nad tym
virgini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:48   #46
czarnulla82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 53
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

czesc
czytalam Wasze wypowiedzi na temat dr Kuczynskiego.... Jestem w szoku! Mam mieszane uczucia!!
Jestem umowiona u doktora na 15 marca na rozmowe. Mam miec operacje nosa - zwezanie i pomniejszanie!!
Teraz nie wiem czy sie zdecydowac!! Naprawde jest taki okropny???
czarnulla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:19   #47
zaqwsxz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna? (beznadzieja!!!)

.

Edytowane przez zaqwsxz
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:40
zaqwsxz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:13   #48
monica717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna? (beznadzieja!!!)

Hej czy ktos moze mi doradzic gdzie usunąc cięcie po operacji na lewym przedramieniu?Czy ktos moze mi poradzic dobrego chirurga plastyka
monica717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:23   #49
volt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Wszyscy pokrzywdzeni przez tego lekarza napiszcie na volt_volt@wp.pl

Razem wniesiemy pozew sądowy co będzie równało się wygraną i jakimś odszkodowaniem

volt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 19:23   #50
dudek2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna? (beznadzieja!!!)

Cytat:
Napisane przez monica717 Pokaż wiadomość
Hej czy ktos moze mi doradzic gdzie usunąc cięcie po operacji na lewym przedramieniu?Czy ktos moze mi poradzic dobrego chirurga plastyka

Ja Ci doradze żebyś pojechała do Wrocławia do doktora Rybaka - fajny młody facet ktry ma trochę laserów najnowocześniejszych na blizny ale też chyba plastyke robi.Ars medica. Ja u niego naprawiałam nogę po kriostrippingu u doktora CZajkowskiego z Piaseczna- jedyne co mi czajkowski zrobił to kupe sinców podskórnych które trwają do dziś i nie mogę ich wyleczyć i kupę bizn! Zobacz sobie na stronke ars medica raz możesz pojechac i spróbować ale ja bym sobie Kuczyńskiego odpuściła na Twoim miejscu- miałam z nim do czynienia...
dudek2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 11:03   #51
anothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Angry Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

jestem ponad rok po operacji nosa u dr kuczynskiego i absolutnie NIE polecam! nos nie jest nie wiadomo jak zły ale niezgody z obietnicami przed operacją, nadal jest garb, przegroda nadal krzywa tylko skora inaczej naciągnieta, puchnie przez noc, odstajace kawaleczki skory w nosie. Gdy powiedzialam doktorowi na wizycie o wszystkim co jest nie tak powiedział, że "jeśli nie bedzie pani do noska pchać paluchów to nie powinna pani czuć dyskomfortu" - odnosiło sie to do kawałków odstajacej skory w nosie, po czym podał rękę i stwierdzil ze wizyta zakończona. Na szczeście czekam na wizyte u dr Potockiego w sprawie wtórej koretky
anothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 18:22   #52
krystcit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: dr. Maciej Kuczyński, kto zna?

Witam czy robila Pani w koncu piersi u Kuczyńskiego i jak poszlo?
krystcit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-05 19:22:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.