Zakupy na Ebay - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 20:47   #481
halcia211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 014
Dot.: Zakupy na Ebay

Witam wszystkich

chciałąm kupić wodę na eBay w licytacji, ale nie mogę licytować bo mam taki komunikat - może mi ktoś napisać co to znaczy, bo nie znam niemieckiego:

Eingeschränkter Käuferkreis



Fehler
Dieser Verkäufer hat für diesen Artikel Bedingungen festgelegt, die von Käufern zu erfüllen sind.

Sie können aus folgenden Gründen für diesen Artikel nicht bieten bzw. ihn nicht kaufen:

Dieser Verkäufer liefert nicht an den Ort, an dem sich Ihre bevorzugte Lieferadresse befindet.


Hinweis: Wenn Sie dennoch am Erwerb dieses Artikels interessiert sind, können Sie sich an den Verkäufer wenden und ihn bitten, Sie für den Erwerb diese Artikels zuzulassen.


Ihr Gebot ist bindend. Bestätigen Sie Ihr Gebot daher bitte nur, wenn Sie den Artikel auch wirklich kaufen möchten.

Wenn Sie auf „Gebot bestätigen“ klicken, und Höchstbietender sind, gehen Sie einen rechtsverbindlichen Vertrag mit dem Verkäufer ein. Bitte lesen Sie die Artikelbeschreibung vollständig, bevor Sie Ihr Gebot abgeben. Der Verkäufer ist verantwortlich für das Angebot, insbesondere Artikelbezeichnung und -beschreibung.
Um Eingabefelder zu korrigieren oder die Transaktion abzubrechen, betätigen Sie bitte die „Zurück“-Schaltfläche Ihres Browsers. Auf der Artikelseite können Sie entweder Ihre Eingaben korrigieren oder ganz löschen




plizzz pomóżcie
halcia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:22   #482
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez halcia211 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

chciałąm kupić wodę na eBay w licytacji, ale nie mogę licytować bo mam taki komunikat - może mi ktoś napisać co to znaczy, bo nie znam niemieckiego:

Eingeschränkter Käuferkreis



Fehler
Dieser Verkäufer hat für diesen Artikel Bedingungen festgelegt, die von Käufern zu erfüllen sind.

Sie können aus folgenden Gründen für diesen Artikel nicht bieten bzw. ihn nicht kaufen:

Dieser Verkäufer liefert nicht an den Ort, an dem sich Ihre bevorzugte Lieferadresse befindet.


Hinweis: Wenn Sie dennoch am Erwerb dieses Artikels interessiert sind, können Sie sich an den Verkäufer wenden und ihn bitten, Sie für den Erwerb diese Artikels zuzulassen.


Ihr Gebot ist bindend. Bestätigen Sie Ihr Gebot daher bitte nur, wenn Sie den Artikel auch wirklich kaufen möchten.

Wenn Sie auf „Gebot bestätigen“ klicken, und Höchstbietender sind, gehen Sie einen rechtsverbindlichen Vertrag mit dem Verkäufer ein. Bitte lesen Sie die Artikelbeschreibung vollständig, bevor Sie Ihr Gebot abgeben. Der Verkäufer ist verantwortlich für das Angebot, insbesondere Artikelbezeichnung und -beschreibung.
Um Eingabefelder zu korrigieren oder die Transaktion abzubrechen, betätigen Sie bitte die „Zurück“-Schaltfläche Ihres Browsers. Auf der Artikelseite können Sie entweder Ihre Eingaben korrigieren oder ganz löschen




plizzz pomóżcie
w skrócie chodzi o to, że w przypadku tej aukcji jest ograniczony zasięg wysyłki towaru. sprzedający nie wysyła towaru do miejsca z którgo skłądałaś ofertę, jeśli nadal zależy ci na kupnie tego produktu, po prostu napisz do sprzedawcy aby umożliwił wysyłkę do miejsca podanego w twoim adresie, może byc jeszcze taka opcja, że sprzedający zaznaczył w opisie aukcji że nie wysyła do twojego kraju.
ja bym radziła skontaktowac sie ze sprzedającym (sama kupiłam w ten sposób wiele przedmiotów których początkowo nie chcieli wysyłac do PL)
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:25   #483
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: Zakupy na Ebay

potrzebuję pomocy- nie mam konta na e'bay nie jestem pełnoletnia i jest to mój jedyny problem. Dlatego szukam osoby która mogłaby mi pomóc w zakupie kilku rzeczy Jest to bardzo pilne ! Proszę napiszcie do mnie na priv. ! albo w wątku będę tu zaglądać!
PILNE!
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 09:08   #484
kaszalotek20
Raczkowanie
 
Avatar kaszalotek20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 86
Dot.: Zakupy na Ebay

Cześć dziewczyny
Chciałam się Was wypytać o zakupy przedmiotów z Hongkongu. Zainteresowała mnie sztuczna bizuteria http://cgi.ebay.pl/KA4313-Womens-Ret...item27b73ef307 W ogóle nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z cłem. Czy za zakup takiej biżuterii pobierane jest cło?
kaszalotek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:51   #485
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Zakupy na Ebay

Pilnie poszukuję dobrej duszyczki, która kupiłaby mi krem bb na ebay Nie mam tam konta, bo niestety jeszcze nie jestem pełnoletnia. Bardzo proszę, piszcie na priv. Będę ogromnie wdzięczna.
Pozdrawiam.
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:25   #486
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Zakupy na Ebay

Ja również szukam osoby, która by mi pomogła z zakupem Tego dokładnie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:05   #487
alciocha
Przyczajenie
 
Avatar alciocha
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zakupy na Ebay

Witam wszystkich,
mam taki problem z zapłatą za zakupy przez Paypal(moje 1-sze zakupy) a mianowicie kiedy chce zapłacić za przedmiot wyskakuje mi okienko "Dodaj kartę kredytową lub potwierdź adres, aby sfinalizować płatność". Nie posiadam karty kredytowej, a na początku byla informacja, że wystarczy tylko konto w banku...
Może można zapłacić w jakiś inny sposób niż Paypal?albo może robie coś źle, że każe mi podawać inf. o karcie kredytowej?
Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zechciał pomóc, bo ja już nie wiem co mam robić
alciocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 13:40   #488
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez alciocha Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
mam taki problem z zapłatą za zakupy przez Paypal(moje 1-sze zakupy) a mianowicie kiedy chce zapłacić za przedmiot wyskakuje mi okienko "Dodaj kartę kredytową lub potwierdź adres, aby sfinalizować płatność". Nie posiadam karty kredytowej, a na początku byla informacja, że wystarczy tylko konto w banku...
Może można zapłacić w jakiś inny sposób niż Paypal?albo może robie coś źle, że każe mi podawać inf. o karcie kredytowej?
Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zechciał pomóc, bo ja już nie wiem co mam robić

Czy płacisz poprzez ebay, czyli wchodzisz w kupione i zapłać ? Jeżeli tam to może nie masz powiązanego konta paypal z ebay ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:45   #489
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Zakupy na Ebay

A ja poprosze o potwierdzenie moich domniemań (władam niemieckim+moje pierwsze zakupy na ebay)
Chcę kupić korektor z tej aukcji http://cgi.ebay.co.uk/SKIN-FOOD-SALM...#ht_6723wt_907 i chce spr koszty wysyłki do PL, wchodze w see all details, wybieram sobie Poland i płacę 3$ za standardową wysyłkę (a za kazdy dodatkowy przedmiot dopłacam 2,5$) lub 28$ za express lub 5,5$ za standard. I ewentualnie 2,5$ za tzw. numerowanie przesyłki (coś a'la polecony, potwierdzenie nadania).
Dzięki za ewentualną pomoc
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:43   #490
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
A ja poprosze o potwierdzenie moich domniemań (władam niemieckim+moje pierwsze zakupy na ebay)
Chcę kupić korektor z tej aukcji http://cgi.ebay.co.uk/SKIN-FOOD-SALM...#ht_6723wt_907 i chce spr koszty wysyłki do PL, wchodze w see all details, wybieram sobie Poland i płacę 3$ za standardową wysyłkę (a za kazdy dodatkowy przedmiot dopłacam 2,5$) lub 28$ za express lub 5,5$ za standard. I ewentualnie 2,5$ za tzw. numerowanie przesyłki (coś a'la polecony, potwierdzenie nadania).
Dzięki za ewentualną pomoc

Ale nie wiem jak mamy Ci pomóc ? Jak kupisz to wybierzesz jaki rodzaj wysyłki chcesz i tyle.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:47   #491
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ale nie wiem jak mamy Ci pomóc ? Jak kupisz to wybierzesz jaki rodzaj wysyłki chcesz i tyle.
no czy dobrze rozumuję z tymi kosztami, bo jestem pewna w90%, że tak, ale chcę potwierdzenia kogoś kto się na tym zna lepiej niż ja
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 17:44   #492
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
no czy dobrze rozumuję z tymi kosztami, bo jestem pewna w90%, że tak, ale chcę potwierdzenia kogoś kto się na tym zna lepiej niż ja


W pierwszej rubryce jest cena wysyłki za 1 sztukę a w drugiej za każdą następną sztukę. Tu masz wszystko po polsku

http://cgi.ebay.pl/SKIN-FOOD-SALMON-...item4a980ea62b



I weź pod uwagę że sprzedający ma trochę negatywów.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:03   #493
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość

I weź pod uwagę że sprzedający ma trochę negatywów.
0,4% to niewiele negatywów dziex
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:46   #494
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Zakupy na Ebay

ja sobie kilka dni temu kupiłam botki na ebayu . na allegro zazwyczaj nie ma nic fajnego, a jeśli jest to kosztuje o wiele więcej sprowadzenie.
czekam jeszcze na nakładki na klawiaturę i się już doczekać prawie miesiąc nie mogę
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:41   #495
alciocha
Przyczajenie
 
Avatar alciocha
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Czy płacisz poprzez ebay, czyli wchodzisz w kupione i zapłać ? Jeżeli tam to może nie masz powiązanego konta paypal z ebay ?
Tak, wchodzę w kupione, zapłać i wtedy jest wybierz forme płatności, wpisuje hasło do Paypal i wtedy wyskakuje mi "Dodaj kartę kredytową lub potwierdź adres, aby sfinalizować płatność." Kiedy wprowadzam dane do karty debetowej to pojawia sie "Ta karta zostala odrzucona przez bank, który ją wystawił".
alciocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 00:06   #496
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na Ebay

Witajcie,
mam pytanie odnośnie zakupów z Azji. Szukałam informacji na ten temat, ale nie znalazłam nic konkretnego, domyślam się jednak, że cło istnieje w tym przypadku, ale zupełnie nie orientuję się w takich sprawach i nie wiem co i jak... Uparłam się na Azję, bo w tamtej części świata mają dużo tanich i fajnych sztucznych rzęs, ale trochę obawiam się jak to wszystko wygląda z cłem. Będę bardzo wdzięczna za informacje od kogoś, kto kupował coś stamtąd.
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 08:24   #497
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Lou Lou Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam pytanie odnośnie zakupów z Azji. Szukałam informacji na ten temat, ale nie znalazłam nic konkretnego, domyślam się jednak, że cło istnieje w tym przypadku, ale zupełnie nie orientuję się w takich sprawach i nie wiem co i jak... Uparłam się na Azję, bo w tamtej części świata mają dużo tanich i fajnych sztucznych rzęs, ale trochę obawiam się jak to wszystko wygląda z cłem. Będę bardzo wdzięczna za informacje od kogoś, kto kupował coś stamtąd.

Ogólnie nie ważne z jakiego kraju kupujesz kosmetyki i tak możesz cło zapłacić. To zależy od Urzędu Celnego. Czasem zatrzymują paczki z 1 kosmetykiem a czasem jak się zamawia dużo nie zatrzymują. Jak zamówisz kosmetyki to raz możesz nie płacić cała i vatu a następnym razem już zapłacisz. Reguły nie ma.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:26   #498
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Zakupy na Ebay

raczje nie łapia, mi się nie zdarzyło, teoretyvcznie moga ci naliczyc clo i vat bo to towar spoza wspolnoty


swoją drogą fajne rzęsy są na http://kkcenterhk.com dostalam od nich dwa razy sample (jak wejdziesz na moj blog z prawej sa etykiety i znajdz makijaz, pokazywalam kilka rodzajow) i jestem zadowolona, sa dosc tanie a te naturalne to sa w ogole wypasione (w sensie wygladajace jak naturalne), ekstra miekkie sa.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:11   #499
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Zakupy na Ebay

Podobno paczki z Azji oznaczone jako "gift" są nieoclane/nieovatowane, ale kto ich tam wie, co im wpadnie do głowy za tymi biureczkami.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:35   #500
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Podobno paczki z Azji oznaczone jako "gift" są nieoclane/nieovatowane, ale kto ich tam wie, co im wpadnie do głowy za tymi biureczkami.
lapia lapia oni w sumie nie zwracaja uwagi jak sa oznaczane tylko patrza na wielkosc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:47   #501
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
lapia lapia oni w sumie nie zwracaja uwagi jak sa oznaczane tylko patrza na wielkosc

Czy ja wiem czy patrzą na wielkość. Raz zamawiałam dwa pędzle mac i paczka została oclona, chociaż były zapakowane w małą kopertę bąbelkową. Innym razem zamawiałam dużo kosmetyków, były w kartonie, w środku gazety i bez cła.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 23:32   #502
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na Ebay

Dziękuję Wam za odpowiedzi, a Tobie, Sabbatha, też za linka do sklepu- zdecydowanie jest tam wszystko, czego mi trzeba! A skoro wypróbowany i jesteś zadowolona z zakupów, nie pozostaje mi nic innego, jak też je zrobić, mimo lęku przed opłatami dodatkowymi
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:27   #503
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Zakupy na Ebay

Poproszę o pomoc, sprzedający ma w aukcji zaznaczone płatność natychmiastową prze paypal, kupując przedmiot przy płaceniu pisze, że trzeba dodać kartę kredytową a ja mam pieniądze na saldzie w paypal. Co mam zrobić, żeby zapłacić?
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:09   #504
Miako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ogólnie nie ważne z jakiego kraju kupujesz kosmetyki i tak możesz cło zapłacić. To zależy od Urzędu Celnego. Czasem zatrzymują paczki z 1 kosmetykiem a czasem jak się zamawia dużo nie zatrzymują. Jak zamówisz kosmetyki to raz możesz nie płacić cała i vatu a następnym razem już zapłacisz. Reguły nie ma.
Pozwolę sobie poprawić:

Nie ważne z jakiego kraju pod warunkiem, że nie jest on w Unii Europejskiej. Jeśli jest paczka/list przechodzi przez odprawę celną, ale nikt nie ma prawa ci naliczyć vatu, a tym bardziej cła.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Poproszę o pomoc, sprzedający ma w aukcji zaznaczone płatność natychmiastową prze paypal, kupując przedmiot przy płaceniu pisze, że trzeba dodać kartę kredytową a ja mam pieniądze na saldzie w paypal. Co mam zrobić, żeby zapłacić?
Powinnaś mieć opcję zmiany.
Tzn. możliwość zmienienia pobrania środków z karty kredytowej na środki z salda konta.
Jeśli się nie mylę to ta opcja powinna być gdzieś w okolicach miejsca gdzie pokazuje ci przeliczenie waluty.
Miako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:31   #505
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Miako Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie poprawić:

Nie ważne z jakiego kraju pod warunkiem, że nie jest on w Unii Europejskiej. Jeśli jest paczka/list przechodzi przez odprawę celną, ale nikt nie ma prawa ci naliczyć vatu, a tym bardziej cła.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------


Fakt, słyszałam o tym. Ale nie wierze, że można sobie zamówić np. 200 kosmetyków z kraju z UE i nie zapłacić podatku. Jestem ciekawa jak to jest.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:38   #506
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: Zakupy na Ebay

czy na ebayu są jakieś podkategorie? pytam bo ich nie widzę. mogę wybrać tylko obuwie damskie, czy da się gdzieś zaznaczyć że np szukam czółenek?

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez misunderstood Pokaż wiadomość
czy na ebayu są jakieś podkategorie? pytam bo ich nie widzę. mogę wybrać tylko obuwie damskie, czy da się gdzieś zaznaczyć że np szukam czółenek?
cofam pytanie, byłam na "polskim" ebayu;]
__________________

misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:09   #507
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Fakt, słyszałam o tym. Ale nie wierze, że można sobie zamówić np. 200 kosmetyków z kraju z UE i nie zapłacić podatku. Jestem ciekawa jak to jest.
prawo celne mówi, że nie zapłacisz nic jeśli zamawiasz z UE pod warunkiem, że kosmetyki będą tylko na użytek własny

Jeśli na sprzedaż to zapłacisz.
A już oni mają swoje sposoby by dojść prawdy, bo żaden celnik nie uwierzy ci, że np. 200 pudrów zamwiasz na własny użytek (no chyba że przyprowadzisz 200 osób do UC i one poświadczą, że to dla nich ze wspólnych zakupów)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:35   #508
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Zakupy na Ebay

dziś dostałam dwie paczki z biżu z Korei (po jednym wisiorku w cenie ok5zł każdy) i na jednej kopercie jest pieczęć urzedu celnego-oznacza to, że zaglądali, ale "powalająca" wartość biżuterii nie pozwoliła im naliczyć cła? Listy leżały w skrzynce, jakby coś naliczyli to pewnie było by pisemko albo listonosz chciałby dopłaty?
wolę się upewnić, bo po jutrze znikam na tydz i wolę zaległości z tytułu cła 50gr nie mieć
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:52   #509
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na Ebay

Jeżeli przesyłki przyszły i nie trzeba było płacić przy odbiorze to jest wszystko ok. Cła nie naliczyli.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:53   #510
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Jeżeli przesyłki przyszły i nie trzeba było płacić przy odbiorze to jest wszystko ok. Cła nie naliczyli.
dziękitak właśnie dedukowałam, ale lepiej się upewnić
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 18:03:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.