Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-24, 22:39   #31
kochammisie
Raczkowanie
 
Avatar kochammisie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 54
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
A może odwraca się do Ciebie plecami i idzie spać bo wie, że znów Cię zawiódł, że znów mu się nie udało i przykro mu jest bo nie potrafi sobie z tym radzić? Nie powinnaś w ogóle na niego naskakiwać... to nie jego wina, że szybko kończy. Zapewne się stara, by było Ci jak najlepiej, a Ty stroisz chimery... a, że nie chce byś widziała jak się smuci to odwraca Twoją uwagę tekstem, że idzie spać.

ok. spoko nie komentuje już twoich wypowiedzi

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
a jednak jestem sklonna wierzyc autorce nieraz czytalam o takich typach w necie
i neistety niezbyt dobrze to rokowalo w zwiazku bo facet byl emocjonalnie oziebly albo nie kochal partnerki a to troche tak wyglada
brak czulosci wiec albo taki typ albo nie wiem

autorko twoj partner powinien potrenowac wstrzymywanie wytrysku w sensie jak czuje ze sie zbliza to powinien chwile odpoczac i znow dzialac
co do czulosci tez mu powiedz ze zmian an a3-4 dni ci nie starcza ze oczekujesz czegos innego od partnera co cie kocha

Dziękuje za zrozumienie postaram sie z nim pogadać o tym dzięki
__________________
Twoje Oczy Już Nigdy Się Nie Przyśnia ...
kochammisie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 00:12   #32
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez kochammisie Pokaż wiadomość
ok. spoko nie komentuje już twoich wypowiedzi
A powiedz co ja takiego teraz napisałam? Czy Ty się dobrze czujesz? A może opłatek Ci zaszkodził? Ręce mi opadły bo człowiek chce pomóc i szuka racjonalnego wytłumaczenia, a źle. No cóż. Jak Ty tak podejdziesz do rozmowy z Tż, to sukcesów życzę.

Powodzenia. Nie mam nic więcej do powiedzenia.
Po prostu oszołomiłaś mnie.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 02:06   #33
elllcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 44
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Autorko nie przejmuj się ich komenatrzami. One zawsze tak piszą i chca cię jedynie wyprowadzić z równowagi. Bym cos napisala, ale nie chce zarobic bana:p

Ja taka sytuacje mialam ze swoim pierwszym facetem. strasznie mnie to bolało, a że mialam wtedy 16 lat i trwalo przez nastepne 2 lata to troche wplynelo to na moja psychike.

Nigdy sie nie zmienil i mysle, ze nastepna dziewczyna ma z nim to samo. Zawsze gdy skonczyl- ja sie nie liczylam, szedl do lazienki , a ja lezalam na lozku. Potem wracal, mowil , ze jest głodny i szedl do kuchni. A ja lezalam i ryczalam:/ Lub 2 scenariusz: obracał sie na drugi bok, ja tez sie obracalam i ryczalam po cichu:/
A potem jak bylam gdzies i przypominalo mi sie ta sytuacja to tez potrafilam zaczac plakac. Normalnie schiza.
Czulam sie taka ignorowana, niedoceniana, mimo, ze odczuwalam to tylko wtedy, jak on juz sie zaspokoil, a moje potrzeby odsuwal na dalszy tor. Moglam mowic, podsuwac iluzje, krzyczec, plakac, on zawsze to samo:/ Zerwalam z nim.Z nalazlam pozniej lepszego faceta, ktory nigdy sie nie obracal ode mnie po seksie. Ale z nim tez juz nie jestem.
Wiec nie wiem, co ci poradzic, ale jesli ci to przeszkadza to nie mozesz sie meczyc.
Jesli on jest taki jak moj pierwszy chlopak to juz sie nie zmieni i po rpostu nie pasuje do ciebie. jest zbyt oschły. Tak samo jak i ty. Ty tez sie nie zmienisz i nie przestanie nigdy to po tobie spływac, ze nie okazuje ci czulosci po seksie. Nie dobraliscie sie pod wzgledem wrazliwosci.

Edytowane przez elllcia89
Czas edycji: 2009-12-25 o 02:18
elllcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 02:16   #34
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Omg... no jakby mi TŻ focha strzelał że nie wiem, kiepski oral mu zafundowałam, czy coś w tym stylu, to chyba bym go zabiła. I na pewno nie miałby co liczyć na żadne przytulanki itp w takiej chwili. Więc się nie dziw, że Twój facet się odwraca na drugi bok, jak Ty mu strzelasz focha o coś, co jemu pewnie też jest nie na rękę, a w każdym razie nie bardzo od niego zależy, pewnie nie jest mu z tym najlepiej, a Ty mu jeszcze dowalasz... Ja bym Cię chyba zostawiła na jego miejscu, nie znoszę ludzi którzy dla własnego dobrego samopoczucia są w stanie podkopać ukochanej rzekomo osobie poczucie własnej wartości.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 08:43   #35
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Padłam po prostu....

Ok on za mało czułości Ci daje. Jednak są tacy ludzie, którzy po seksie chcą być totalnie sami. Taka potrzeba wyższa. Przytulanie dotykanie i całuski tylko ich wtedy rozdrażniają (na wizażu był taki wątek i kobiety i mężczyźni się wypowiadali). O tej kwestii powinnaś z partnerem porozmawiać co powoduje jego odseparowanie po stosunku.


Co do Twojego focha... Matko Boska... Piszesz, że facet był dłuższy czas za granicą. Zakładamy, że Cię nie zdradzał. Więc siłą rzeczy po dłuższej przerwie od seksu doszedł szybko. Tym kobietkom, które nie mieszkają ze swoimi Tż-tami, a zdarzy się czasami dłuższa przerwa też się to zdarza. Mi się ostatnio zdarzyło. Tż miał zaliczenia w szkole, pracę, ja kolokwia i nie widzieliśmy się prawie 2 tygodnie. I doszedł po kilku minutach (3-4??). I co miałam mu focha strzelić??? Przytuliłam się do niego dałam całusa i sobie leżeliśmy i rozmawialiśmy. Facet to nie jest maszynka wyćwiczona pod Twoje oczekiwania. To tak jakby on miał pretensje do Ciebie, że wolno dochodzisz, albo, że nie masz orgazmu. Są sytuacje kiedy nie do końca jest się panem i władcą swojego ciała.


Więcej rozsądku, zrozumienia i miłości do partnera życzę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 08:44   #36
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Padłam po prostu....

Ok on za mało czułości Ci daje. Jednak są tacy ludzie, którzy po seksie chcą być totalnie sami. Taka potrzeba wyższa. Przytulanie dotykanie i całuski tylko ich wtedy rozdrażniają (na wizażu był taki wątek i kobiety i mężczyźni się wypowiadali). O tej kwestii powinnaś z partnerem porozmawiać co powoduje jego odseparowanie po stosunku.


Co do Twojego focha... Matko Boska... Piszesz, że facet był dłuższy czas za granicą. Zakładamy, że Cię nie zdradzał. Więc siłą rzeczy po dłuższej przerwie od seksu doszedł szybko. Tym kobietkom, które nie mieszkają ze swoimi Tż-tami, a zdarzy się czasami dłuższa przerwa też się to zdarza. Mi się ostatnio zdarzyło. Tż miał zaliczenia w szkole, pracę, ja kolokwia i nie widzieliśmy się prawie 2 tygodnie. I doszedł po kilku minutach (3-4??). I co miałam mu focha strzelić??? Przytuliłam się do niego dałam całusa i sobie leżeliśmy i rozmawialiśmy. Facet to nie jest maszynka wyćwiczona pod Twoje oczekiwania. To tak jakby on miał pretensje do Ciebie, że wolno dochodzisz, albo, że nie masz orgazmu. Są sytuacje kiedy nie do końca jest się panem i władcą swojego ciała.


Więcej rozsądku, zrozumienia i miłości do partnera życzę.
AMEN
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 09:32   #37
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

ja uważam że czeka was długa szczegółowa rozmowa bo co z tego że powiesz że jesteś na niego zła .. dochodzenia do orgazmu można się nauczyć ale trzeba ćwiczyć i próbować .. skoro on taki zmęczony to pewnie tylko on się rusza? ja nie rozumiem jak można dojść i potem zostawić kogoś na lodzie .. oralnie też można dojść .. wystarczą chęci a nie że zmęczony jest ... porozmawiaj nie ma innej rady
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 12:35   #38
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
jeżeli za szybko dochodzisz to może spróbuj sobie tzw treningi robic... masturbuj się a jak czujesz że jesteś blisko to przestań i staraj się powstrzymac wytrysk...i tak w kólko ja mojemu tak zaradziłam zrobic bo na początku związku też szybko dochodził... później po tych treningach to mógł tak długo że ja już rady nie dawałam...
trochę próbowałem ale nie pomogło ( może raz udało mi się długo nie dochodzić) wzmogło tylko apetyt na ....
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:33   #39
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
skoro on taki zmęczony to pewnie tylko on się rusza? ja nie rozumiem jak można dojść i potem zostawić kogoś na lodzie
dokladnie
i nie wierze w to ze facet jest taki ze odwraca sie bo '' jakze mi przykro ze moja dziewczyna nie doszla a ja doszedlem wiec najlepiej pojde spac i zapomne o tym bo mi tak wstyd i przykro z tego powodu''

owszem foch to przesada w przypadku autorki ale facet sam moze sie domyslic ,zauwazyc ze poartnerka xostala nie zaspokojona i jakos postarac sie inaczej to nadrobic

i tu juz nie chodzi nawet o kwestie orgazmu bo to idzie wycwiczyc ale zeby ne przytulic po sexie nawet nic nie mowiac ale polezec wtulonym czy pocieszyc '' kochanie postaramy sie by to lepiej nam wychodzilo dluzej ''
a ten nie wiem ,tak jakby dbal tylko o siebie ,skonczyl i odlacza sie cialem i duchem

ja osoboscie z takim by nie mogla byc byloby to niedopasowanie w tej kwestii
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 16:32   #40
capricorn08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 61
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

a mój ma tak ze nawet jak juz jest po to jego dalej wszsytko kreci i mi robi dobrze z przyjemnoscią minie godzina a ten znów chce :P i znów konczy ^^
capricorn08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:20   #41
kochammisie
Raczkowanie
 
Avatar kochammisie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 54
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dokladnie
i nie wierze w to ze facet jest taki ze odwraca sie bo '' jakze mi przykro ze moja dziewczyna nie doszla a ja doszedlem wiec najlepiej pojde spac i zapomne o tym bo mi tak wstyd i przykro z tego powodu''

owszem foch to przesada w przypadku autorki ale facet sam moze sie domyslic ,zauwazyc ze poartnerka xostala nie zaspokojona i jakos postarac sie inaczej to nadrobic

i tu juz nie chodzi nawet o kwestie orgazmu bo to idzie wycwiczyc ale zeby ne przytulic po sexie nawet nic nie mowiac ale polezec wtulonym czy pocieszyc '' kochanie postaramy sie by to lepiej nam wychodzilo dluzej ''
a ten nie wiem ,tak jakby dbal tylko o siebie ,skonczyl i odlacza sie cialem i duchem

ja osoboscie z takim by nie mogla byc byloby to niedopasowanie w tej kwestii
dokładnie ja potrzebuje miłości i czulości. Kocham go... ja juz nie wiem jak wyrazic to co czuje, dlatego strzeliłam focha

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Brakuje mi go... nie chodzi już nawet o seks !!! brakuje mi jego obecności... Nie chce juz byc zabawka chce czuc sie kochana dlatego moje drogie porozmawiam z nim o tym
__________________
Twoje Oczy Już Nigdy Się Nie Przyśnia ...
kochammisie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 22:24   #42
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez capricorn08 Pokaż wiadomość
a mój ma tak ze nawet jak juz jest po to jego dalej wszsytko kreci i mi robi dobrze z przyjemnoscią minie godzina a ten znów chce :P i znów konczy ^^
godzina...? ja wszystko mam szybko jak i wytrysk także 5-10min i już jestem gotowy do następnego razu,,,
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 01:07   #43
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez elllcia89 Pokaż wiadomość
Autorko nie przejmuj się ich komenatrzami. One zawsze tak piszą i chca cię jedynie wyprowadzić z równowagi. Bym cos napisala, ale nie chce zarobic bana:p

Ja taka sytuacje mialam ze swoim pierwszym facetem. strasznie mnie to bolało, a że mialam wtedy 16 lat i trwalo przez nastepne 2 lata to troche wplynelo to na moja psychike.
A ja nie wiem skad i po co Ty zakladasz, ze sytuacja autorki jest podobna/taka sama

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Omg... no jakby mi TŻ focha strzelał że nie wiem, kiepski oral mu zafundowałam, czy coś w tym stylu, to chyba bym go zabiła. I na pewno nie miałby co liczyć na żadne przytulanki itp w takiej chwili. Więc się nie dziw, że Twój facet się odwraca na drugi bok, jak Ty mu strzelasz focha o coś, co jemu pewnie też jest nie na rękę, a w każdym razie nie bardzo od niego zależy, pewnie nie jest mu z tym najlepiej, a Ty mu jeszcze dowalasz... Ja bym Cię chyba zostawiła na jego miejscu, nie znoszę ludzi którzy dla własnego dobrego samopoczucia są w stanie podkopać ukochanej rzekomo osobie poczucie własnej wartości.
Ano... a tu jeszcze wyszlo, ze on zly dla niektorych.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 17:11   #44
capricorn08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 61
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

zazwyczaj godzian choc raz był prawie od razu chetny to aż sie zdziwiłam :P
capricorn08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:16   #45
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
jeżeli za szybko dochodzisz to może spróbuj sobie tzw treningi robic... masturbuj się a jak czujesz że jesteś blisko to przestań i staraj się powstrzymac wytrysk...i tak w kólko ja mojemu tak zaradziłam zrobic bo na początku związku też szybko dochodził... później po tych treningach to mógł tak długo że ja już rady nie dawałam...
madzia2306 chciałbym poprosić Cię o pomoc, napisz mi coś więcej na temat tych "treningów" (może być na pw) bo może ja coś nie tak robię
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:18   #46
szaron1492
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

poczatkowo, gdy zaczynalismy sie piescic to moglismy sie dotykac godzinami. nie bylo zadnych problemow. kiedy mialam orgazm i mowilam mu "daj mi chwile" w ogole nie sluchal. i tak sie przysuwal i tak mnie dotykal. nigdy nie mial dosc.. gdy zblizylismy sie jeszcze bardziej, zrobie mu dobrze, bedzie mial orgazm to po wszystkim lezy na plecach i gdy ja chce go dotknac to zabiera moja reke i mowi "nie widzisz ze jestem zmeczony?" Czyz mezczyzni nie sa egoistami?
szaron1492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:44   #47
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez szaron1492 Pokaż wiadomość
poczatkowo, gdy zaczynalismy sie piescic to moglismy sie dotykac godzinami. nie bylo zadnych problemow. kiedy mialam orgazm i mowilam mu "daj mi chwile" w ogole nie sluchal. i tak sie przysuwal i tak mnie dotykal. nigdy nie mial dosc.. gdy zblizylismy sie jeszcze bardziej, zrobie mu dobrze, bedzie mial orgazm to po wszystkim lezy na plecach i gdy ja chce go dotknac to zabiera moja reke i mowi "nie widzisz ze jestem zmeczony?" Czyz mezczyzni nie sa egoistami?
Czyż kobiety nie są nawine/głupie, że dają sie dotykać, gdy nie mają na to ochoty ? I dają sobie wchodzić na głowe co powoduje ze ich faceci stają sie egoistami?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
godzina...? ja wszystko mam szybko jak i wytrysk także 5-10min i już jestem gotowy do następnego razu,,,
no i co z tym złego?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:46   #48
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

ja jak zaczelam spac z moim chlopakiem to jemu powiedzialam ze 'po' chce sie przytulic i tak jest zawsze chociaz jest zmeczony to przytuli mnie

choc nieraz rozumiem jego i poprostu lezymy bo tak nie mamy sily
mysle ze wszystko to kwestaja rozmowy
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:11   #49
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość


no i co z tym złego?
w tym ze za 5-10min jest gotowy do następnego razu to nic ale chciałbym żeby wytrysk nie następował tak szybko
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 20:20   #50
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

szarak,rob treningi czyli jak czujesz ze niedlugo dojdziesz wychodzisz z niej chwile sobie dajesz by sie ''uspokoic'' i robisz to dalej i znow to powtarzasz
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:41   #51
zaralu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 337
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Ja w ogóle jak czytam wypowiedzi autorki to odczuwam chaos :|

nie wiem ile masz lat, piszesz dziwnie, ciągle o tym samym, a jedanak nie ogarniam tego..

Jak się obraca to fakt mogę Ci uwierzyć,że jest oziębły. A w takim wypadku nasuwa się pytanie: po co Ty z nim jeszcze jesteś? Zdajesz sobie sprawę, że on Cię nie traktuje poważnie?
A jeśli przesadzasz to mogę zgodzić się z jedną wypowiedzią, że facetowi jest zwyczajnie głupio i wstyd, że znów Cię zawiódł.

Ale idąc tym tropem wydaje mi się dziwne, że pomimo zmęczenia nie chce Cię zadowolić (już nawet nie mówię o oralu, ale o zwykłym dotykaniu.. )? Dziwne to jest...

Mój facet wie, że jeśli zaczynamy od seksu to musi mnie zadowolić w rakcie albo po (nie mam orgazmu pochwowego)
Albo poprostu zaczynamy od minetki i mogę działać dalej.

Nie ma między wami więzi. Ewidentnie. Nie rozmawiacie, mało tego - po prostu tego nie potraficie.

Mam pytanie ile masz lat? Nie odpowiedziałaś w końcu...

Mi się wydaje, że nie dojrzeliście do tego związku nie trzyma się to kupy, a jego przed wczesny wytrysk to po prostu SKUTEK, a NIE OBJAW waszego niepoukładanego (żeby nie powiedzieć inaczej) związku...


ćwiczenia w poznym dochodzeniu zostawcie na koniec, jak uda wam się pogadać. Jak nie to chyba nie ma sensu tego ciągnąć..
__________________
zaralu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:37   #52
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
w tym ze za 5-10min jest gotowy do następnego razu to nic ale chciałbym żeby wytrysk nie następował tak szybko
hmm a nie możesz mieć wytrysku, potem 5-10 min zajmować sie partnerką a potem znów sie z nią kochać?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 23:32   #53
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Wiecie co najlepiej jest obrzucić autorkę i tyle...Dla mnie to Twój mężczyzna jest egoistą ponieważ to on nie powinien myśleć tylko o sobie ale też zauważać potrzeby partnerki...Czasem mężczyzna gdy ma kogoś również się oddala ale myślę że kobiety intuicja jest w stanie to wyczuć-mam na myśli nagłe zmiany zachowania i oddalanie się od siebie...Porozmawiajcie szczerze o waszym związku o seksie o Twoich potrzebach.Jeśli nic się nie zmieni to albo musisz to zaakceptować bo rózne są temperamenty(albo są mężczyzni misie kochane albo bywają tez Ci którzy nie przepadają za okazywaniem uczuć) albo przemyśleć czy jest sens tak to ciągnąć...
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:14   #54
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
szarak,rob treningi czyli jak czujesz ze niedlugo dojdziesz wychodzisz z niej chwile sobie dajesz by sie ''uspokoic'' i robisz to dalej i znow to powtarzasz
tak robię, tyle że to się tak szybko dzieję że czasem w momencie wychodzenia dochodzę, czasem nie zdążę przestać

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
hmm a nie możesz mieć wytrysku, potem 5-10 min zajmować sie partnerką a potem znów sie z nią kochać?
mogę ale wiesz chciałbym żeby dłużej trwało każde kochanie
chociaż teraz to nie mam co marzyć bo zostałem sam
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:16   #55
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
tak robię, tyle że to się tak szybko dzieję że czasem w momencie wychodzenia dochodzę, czasem nie zdążę przestać

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


mogę ale wiesz chciałbym żeby dłużej trwało każde kochanie
chociaż teraz to nie mam co marzyć bo zostałem sam
szarak nie pierdziel tylko trenuj... uda ci się napewno...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:39   #56
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
szarak nie pierdziel tylko trenuj... uda ci się napewno...
oj po prostu nie robię sobie zbędnej nadziei, potem rozczarowanie mniej boli ...
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:46   #57
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
oj po prostu nie robię sobie zbędnej nadziei, potem rozczarowanie mniej boli ...
jak będziesz taki zrezygnowany to ci się nie uda... weź się za siebie i dawaj...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 11:30   #58
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
tak robię, tyle że to się tak szybko dzieję że czasem w momencie wychodzenia dochodzę, czasem nie zdążę przestać

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


mogę ale wiesz chciałbym żeby dłużej trwało każde kochanie
chociaż teraz to nie mam co marzyć bo zostałem sam
drugi raz też Ci tak szybko idzie? bo chyba w większości przypadkó ten drugi raz trwa już dłużej...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:22   #59
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
drugi raz też Ci tak szybko idzie? bo chyba w większości przypadkó ten drugi raz trwa już dłużej...
wydaje mi się że tak ( no może czasem troszkę dłużej ale mam wrażenie że zawsze jest tak samo)
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 15:50   #60
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jeden jego orgazm i to wszystko a ja tak nie chce ...

Cytat:
Napisane przez olivcia Pokaż wiadomość
Wiecie co najlepiej jest obrzucić autorkę i tyle...Dla mnie to Twój mężczyzna jest egoistą ponieważ to on nie powinien myśleć tylko o sobie ale też zauważać potrzeby partnerki...Czasem mężczyzna gdy ma kogoś również się oddala ale myślę że kobiety intuicja jest w stanie to wyczuć-mam na myśli nagłe zmiany zachowania i oddalanie się od siebie...Porozmawiajcie szczerze o waszym związku o seksie o Twoich potrzebach.Jeśli nic się nie zmieni to albo musisz to zaakceptować bo rózne są temperamenty(albo są mężczyzni misie kochane albo bywają tez Ci którzy nie przepadają za okazywaniem uczuć) albo przemyśleć czy jest sens tak to ciągnąć...
Nie, najlepiej jest zwyzywac jej partnera od egoistow i czesc ... przyganial kociol garnkowi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.