Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla os鏏, kt鏎e interesuj si dermatologi lub maj problemy ze sk鏎. Masz tr康zik lub atopowe zapalenie sk鏎y? Do陰cz do nas, pom騜 sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narz璠zia
Stary 2015-07-17, 19:01   #1
blondynkaa20
Przyczajenie
 
Avatar blondynkaa20
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo軼i: 10
Unhappy

Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!


Hej, nie wiem czy w dobrym miejscu powsta ten w徠ek, ale b豉gam o pomoc. Od 3 dni po ka盥ym codziennym myciu mam obrzydliwe t逝ste w這sy, wygl康aj jak bym nie my豉 ich od dawna. Nie wiem co robi, jestem za豉mana, wygl康a to oble郾ie. W這sy zaraz po lekkim wysuszeniu robi si t逝ste i oklapni皻e. Czytalam inne w徠ki na wiza簑, ale nic przydatnego dla mnie nie znalaz豉m.
POMOCY!!!
blondynkaa20 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-17, 22:02   #2
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo軼i: 404
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Ostatnio mam tak samo po szamponach z sylikonami (w這sy si 'klej' zaraz po myciu i wygl康aj jak t逝ste). Pomog這 umycie szamponem z Timotei bodaj瞠, ten kt鏎y jest zaznaczony jako zero sylikonow, parabenow i czegos tam jeszcze, w przezroczystej butelce. Po dwoch myciach bylo ok
Blaires jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-18, 12:53   #3
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo軼i: 796
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Jakim szamponem myjesz w這sy? To faktycznie mo瞠 by prze豉dowanie silikonami. Kup sobie najzwyklejszy zio這wy szampon (taki za kilka z) i umyj nim w這sy. Je郵i to nie pomo瞠 to id do lekarza bo taki nag造 這jotok jest troch niepokoj帷y.
Faxu jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-18, 13:03   #4
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo軼i: 134
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Cytat:
Napisane przez blondynkaa20 Poka wiadomo嗆
Hej, nie wiem czy w dobrym miejscu powsta ten w徠ek, ale b豉gam o pomoc. Od 3 dni po ka盥ym codziennym myciu mam obrzydliwe t逝ste w這sy, wygl康aj jak bym nie my豉 ich od dawna. Nie wiem co robi, jestem za豉mana, wygl康a to oble郾ie. W這sy zaraz po lekkim wysuszeniu robi si t逝ste i oklapni皻e. Czytalam inne w徠ki na wiza簑, ale nic przydatnego dla mnie nie znalaz豉m.
POMOCY!!!
Mo瞠 u篡wasz szamponu, kt鏎y przet逝szcza i obci捫a Twoje w這sy? A stosujesz po myciu od篡wk? Je郵i tak, spr鏏uj nie nak豉da jej od nasady w這sa, tylko od po這wy lub na sam ko鎍闚ki w這s闚 (wtedy w這sy nie powinny tak bardzo si przet逝szcza, a ko鎍e nie b璠 przesuszone). Poza tym mo瞠sz wypr鏏owa p逝kank z kozieradki, kt鏎a ogranicza przet逝szczanie w這s闚.
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na 豉dny wygl康 i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-22, 11:18   #5
kilinka
Raczkowanie
 
Avatar kilinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo軼i: 127
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

W這sy przyzwyczajaj si do codziennego mycia i efekt przet逝szczaj帷ych si, zatacza ko這 Ja postanowi豉m je troch przetrzyma糋 i myj co drugi dzie szamponem od鈍ie瘸j帷ym, xxx co prawda napisane jest wzmacniaj帷y, ale naprawd daje poczucie 鈍ie穎軼i i czysto軼i.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-09-30 o 15:07 Pow鏚: reklama
kilinka jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-23, 07:53   #6
201604140952
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo軼i: 236
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Mia豉m tak przez jaki czas jak by豉m os豉biona. By這 mi wiecznie zimno i bra豉m bardzo gor帷y prysznic, przez to i w這sy szybko si przet逝szcza造, by造 oklapni皻e. Odk康 myj je ciep陰 (nie gor帷) wod, a na koniec p逝cz w zimnej wygl康aj duuu穎 lepiej. Wiadomo, szampon czy ewentualne choroby sk鏎y, dieta, stres maj du篡 wp造w na kondycj w這s闚, ale polecam spr鏏owa zimnej wody, je郵i suszy to raczej ch這dnym powietrzem. I wychodzi na spacer, 瞠by si dotleni (przynajmniej moje w這sy reaguj bardzo pozytywnie na spacery/sport, kilka dni bez wychodzenia z domu i w這sy i cera wygl康aj gorzej).
201604140952 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-27, 18:01   #7
zapaa趾a
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa趾a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma這polska
Wiadomo軼i: 5 805
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Przy bardzo t逝stych i oklapni皻ych w這sach (po szamponach, od篡wkach, 鈔odkach do stylizacji - nie ze wzgl璠u na problemy sk鏎ne) najlepiej sprawdzi si zakup zwyk貫go szamponu o prostym sk豉dzie i zmieszaniu porcji ze sod oczyszczon. W這sy dok豉dnie myjemy powsta陰 mikstur, nast瘼nie nak豉damy dobr od篡wk, a przy ostatnim p逝kaniu polewamy w這sy wod z odrobin octu (zamknie to otwarte przez sod 逝ski w這s闚)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa趾a jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Najlepsze Promocje i Wyprzeda瞠

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:53   #8
juliakad1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo軼i: 54
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Byc moze uzylas czegos co podraznilo lub wysuszylo ci skore glowy. Kiedys mialam to samo po uzyciu farby z joanny.
Odstaw doslownie wszystkie kosmetyki, nie mecz skory glowy. Myj zwyczajnym szamponem np. dla dzieci. Mozesz nawet zrezygnowac z odzywki. Myj wlosy tak jak zazwyczaj . W sytuacji krytycznej mozesz uzyc suchego szamponu. Odczekaj kilka dni i wszystko powinno wrocic do normy.
juliakad1 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-28, 13:27   #9
Marzenna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo軼i: 2
Dot.: Pomcy! T逝ste w這sy po umyciu!

Proponuj odstawi znane i drogie kosmetyki do w這s闚 i spr鏏owa zwyk造 szampon z pokrzywy.

------------------------------------
Nowinki modowe/
Marzenna87 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Dermatologia


Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
 

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 14:27:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.