VICHY Normateint - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 17:25   #61
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Ale możesz nałożyć na avene
Oj, chciałabym, ale wiem, że Avene słyną z tego, że są raczej ciężkie. A moja buzia nie chce nawet wchłaniać uważanego za lekki filtr Antheliosa DP. Także muszę pozostać przy mocno alkoholowych, ale i lekkich fluidach.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:28   #62
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

dziś pierwszy dzień z 15 normateint - wciąż nie spłynął od godz. 7 przypudorwany tylko rano, ładnie kryje cienką warstwą, kolor dobry dla osób o jasnej skórze. Muszę jednak dodać, że podsuszyłam sobie teraz skórę lekami, więc nt. kontrolowania wydzielania sebum się nie wypowiem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:48   #63
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

Są podobno jakieś tableki które są specjalnie na cerę i podobno z mieszanej 'robi się' cera normalna... Słyszałyście o tym?

Ja zatem poczekam na próbkę koloru opal, Agnieska Twoja opinia mnie skusiła...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:29   #64
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Są podobno jakieś tableki które są specjalnie na cerę i podobno z mieszanej 'robi się' cera normalna... Słyszałyście o tym?

Ja zatem poczekam na próbkę koloru opal, Agnieska Twoja opinia mnie skusiła...
Są takie tabletki, ale nie są przepisywane tylko ze względu na zachciewajkę urodową z powodu dłuuuuugiej listy skutków ubocznych. Roa, Aknenormin - to zmienia skórę, moją zmieniło na kilka mies po zakończeniu 9miesięcznej kuracji, teraz właśnie przedstudniówkowo dobiłam dwa ostatnie listki kapsułek które mi zostały. Niezdrowo, ale nie chcę żeby mi makijaż spłynął z powodu sebum w krótkim czasie.

Myślę, że warto spróbować, bo dekolt mam naprawdę biało-żółty, a on naturalnie wyglądał na twarzy - i kryl dobrze po pierwszej warstwie, więc odpadało stopniowe przyciemnianie skóry kolejnymi warstwami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:51   #65
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

Hmmm takich mocnych tabletek to bym nie chciała, słyszałam o jakiś ogólnie dostępnych w aptekach.. kiedyś już szukałam tego na wizażu, bo jedna wizażanka mi co nieco o tym pisała, ale nie znalazłam
Na pewno gdzieś dziewczyny jeszcze o tym wspominały ale nie wiem gdzie, pewnie źle formułowałam wyrażenia w wyszukiwarce

Agnieska a jak myslisz- lepiej moze matowić od Aera? Wiem, że Ty nie masz z tym problemu ale jak sądzisz?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:01   #66
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Hmmm takich mocnych tabletek to bym nie chciała, słyszałam o jakiś ogólnie dostępnych w aptekach.. kiedyś już szukałam tego na wizażu, bo jedna wizażanka mi co nieco o tym pisała, ale nie znalazłam
Na pewno gdzieś dziewczyny jeszcze o tym wspominały ale nie wiem gdzie, pewnie źle formułowałam wyrażenia w wyszukiwarce

Agnieska a jak myslisz- lepiej moze matowić od Aera? Wiem, że Ty nie masz z tym problemu ale jak sądzisz?
Z suplementow może to byc cynk i msm, wiem tez że Plante System wypuściło swoją mieszankę do każdej z cer. Aera nie miałam, ale problemy z sebum mam - tylko akurat nie teraz dzięki Aknenorminowi
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 08:59   #67
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
dziś pierwszy dzień z 15 normateint - wciąż nie spłynął od godz. 7 przypudorwany tylko rano, ładnie kryje cienką warstwą, kolor dobry dla osób o jasnej skórze. Muszę jednak dodać, że podsuszyłam sobie teraz skórę lekami, więc nt. kontrolowania wydzielania sebum się nie wypowiem
Aga piszesz, że ładnie kryje cienką warstwą . A kładłaś go na jakiś filtr, czy zwykły krem. I jakim pudrem go potraktowałaś? Nie złość się na mnie, nie mogę iść do apteki obadać jak wygląda bo jestem chora, a jak piszesz że coś ładnie kryje to u mnie automatycznie włącza się ochota na kupienie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 09:06   #68
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga piszesz, że ładnie kryje cienką warstwą . A kładłaś go na jakiś filtr, czy zwykły krem. I jakim pudrem go potraktowałaś? Nie złość się na mnie, nie mogę iść do apteki obadać jak wygląda bo jestem chora, a jak piszesz że coś ładnie kryje to u mnie automatycznie włącza się ochota na kupienie.
Hehe, moje blizny uniwersalnym wyznacznikiem krycia nakładalam na Hydracid C SVR, filtry odstawiłam bo znów zbliżal się wysyp powstrzymany Skinorenem. Przypudrowalam go fixatorem ArtDeco, bo chcę wreszcie zuzyć drania Nie złoszczę się
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:31   #69
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: VICHY Normateint

Ja też się skusiłam na ten podkładzik. Użyłam go na razie 3 razy, ale mogę powiedzieć, że:
- kryje wystarczająco
- bardzo delikatnie i naturalnie wygląda na twarzy. Nawet mój TŻ wypróbował na poliki aby zamaskować naczynka i efekt jest super - naczynek nie widać, nie widać też, ze jest cosik na buzi
- nie robi maski
- trzyma się cały dzień
- buzia mi się i tak przetłuszcza, ale podkład nie "spływa". Z przetłuszczaniem mam niestety przy każdym podkładzie problemy
- minus: jak na teraz to kolor jest ok - a mam najciemniejszy 45 Honey!!! I tak mógłby być ciupkę ciemniejszy. Na lato niestety koloru dla mnie nie będzie
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:30   #70
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: VICHY Normateint

dorwałam wreszcie próbkę nude, ale nie wiem czy mogę teraz wypróbować, bo właśnie wczoraj kupiłam inny podkład
Na pewno zrobię to w cieplejsze dni
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:10   #71
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hehe, moje blizny uniwersalnym wyznacznikiem krycia nakładalam na Hydracid C SVR, filtry odstawiłam bo znów zbliżal się wysyp powstrzymany Skinorenem. Przypudrowalam go fixatorem ArtDeco, bo chcę wreszcie zuzyć drania Nie złoszczę się
Aga dzieki
Ale i tak nie wytrzymalam, pognalam do apteki po probke, i o dziwo mieli dostalam 15. Niebawem przetestuje i dam znac co i jak.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 19:21   #72
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga dzieki
Ale i tak nie wytrzymalam, pognalam do apteki po probke, i o dziwo mieli dostalam 15. Niebawem przetestuje i dam znac co i jak.
koniecznie zdaj relację ja na szczęście mogę ostatnimi czasy używać już mniej kryjących podkładów - albo przyzwyczaiłam się do słabszego krycia (bo to jednak przy dermablendzie zabawnie wyglądało - 100% krycie i wgłębienia widoczne pod światło)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:22   #73
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: VICHY Normateint

Wczoraj dostałam NormaTeint na szkoleniu I to nawet kolor, który mi pasuje, czyli 25. Ogólnie jest fajny, bo matowi i kryje lepiej niż AeraTeint do mieszanej cery, ale w partiach suchych na policzkach i w okolicach ust lekkie uczucie ściągania. Ale i tak będę go używała.
Nawet nie wiedziałam, że ma tak wysoki SPF, czyli 20 (Dermablend ma 11).
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:32   #74
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

Ajajaj! Ale kusicie! Muszę skombinować jakąś próbkę nr 15, jak ostatnio kupowałam witaminy w aptece to akurat nie mieli A były na tyle miłe babki że dałyby bez problemu próbkę...
Na pewno jak już wreszcie go wypróbuję to zdam relację
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 09:40   #75
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Red face Dot.: VICHY Normateint

Dziewczyny mam pytanie.
Czy ten fluid nie zbiera sie w "zmarszczkach"?
Ja do tej pory uzywalam tylko jeden fluid vichy do cery mieszanej i tak sobie bylam z niego zadowolona.

Teraz mam fluid lasting perf. Maxa Factora i jestem z niego zadowolona,bo swietnie kryje i dlugo sie trzyma na twarzy,ale chetnie bym go zdradzila z vichy,ze wzgleduna wlasciwosci lecznicze.
Czy vichy gorzej kryje od MF?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 10:37   #76
_ania_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: VICHY Normateint

wypróbowałam wczoraj próbke podkładu Normateint, kolor 25 nude i jestem z niego zadowolona ponieważ ma fajną konsystencje, jest lekki a twarz jest po nim gładziutka i matowapodkład lekko kryje. Zamieniam Dermablend na Normateint pozdrawiam
_ania_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:52   #77
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: VICHY Normateint

a wypróbował go ktoś juz z naczynkami? Softflex z racji alkoholu spowodował u mnie zaczeriwnienie policzków.. dlatego zastanawiam się ze ten podkład jest równie mocno naszpikowany alkoholem i równo mocno podraznia naczynka
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:18   #78
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.
Czy ten fluid nie zbiera sie w "zmarszczkach"?
Ja do tej pory uzywalam tylko jeden fluid vichy do cery mieszanej i tak sobie bylam z niego zadowolona.

Teraz mam fluid lasting perf. Maxa Factora i jestem z niego zadowolona,bo swietnie kryje i dlugo sie trzyma na twarzy,ale chetnie bym go zdradzila z vichy,ze wzgleduna wlasciwosci lecznicze.
Czy vichy gorzej kryje od MF?

Normateint nie ma takich właściwości kryjących co MF, bardziej skupia się na matowieniu. Poza tym zawiera kwas salicylowy i parę jeszcze innych skłądników, które są w całej gamie Normadermu.
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:24   #79
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: VICHY Normateint

Ja kupiłam w aptece Vichy Aera teint jedwabisty - Honey ale niestety mam bardzo jasną karnację a kolorek jest taki opalony, chętnie bym się zamieniła na jasny.. Np. na ten opal, czy może ktoś by chciał?

Mój podkład jest całkowicie nowy, tylko raz spróbowany. Kolorek nie jest ani pomarańczowy ani żołty, bardzo ładny taki opalony, ale przy mojej karnacji niestety nie mogę go używać bo jestem totalnie biała
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 12:28   #80
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Opal to najjasniejszy odcien Normateint (i paru innych podkladow Vichy).
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:32   #81
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: VICHY Normateint

dzięki misia
to pewnie do mojej cery byłby dobry...a Sand? jaki to odcień? po polsku piaskowy...
Szukam takiego ładnego beżu...
Jeśli by ktoś się chciał zamienić na mój honey to prosze niech napisze...
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:37   #82
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
dzięki misia
to pewnie do mojej cery byłby dobry...a Sand? jaki to odcień? po polsku piaskowy...
Szukam takiego ładnego beżu...
Jeśli by ktoś się chciał zamienić na mój honey to prosze niech napisze...
Sand jest ciemny, mam probke i wiem Z Aera Teint uzywam odcienia 23 Ivory/Clear i jest OK. Z Normateint zastanawiam sie nad Opal i Nude, ale raczej wybiore Opal.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:49   #83
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: VICHY Normateint

acha dzięki z tego wynika że najlepszy byłby dla mnie opal

kurcze jakby któraś z was chciała wiedziała kto chce się zamienić to bardzo chętnie , bo może jest ktoś kto wolałby honey bo np. opal mu nie pasuje itd.
Szkoda mi oddać tak drogi podkład np. koleżance a z rodziny nikt nie używa, tylko pudry...
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:02   #84
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: VICHY Normateint

Wystaw go na Targowisku
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 10:59   #85
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: VICHY Normateint

Ja też miałam z cosmo probke sand, ale byla o wielee zaciemna dlatego po 3 min zmyłam. Pognałam do apteki po jaśniejsze próbki i dostałam 15, i 25. Własnie godzinkę temu użyłam 15 i kolorek w sam raz dla mnie. Iii troche mi sie twarz świeci po nim, w zmarszczkach raczej sie nie zbiera, w przeciwieństwie do revlon colorsty z kompleksem soft flex - bo ten to strasznie podkreśla wzystkie nierówności na twarzy.A pozatym kolorek ładny, cera nie wygląda na zmęczoną. Zobacze ile godzin mi sie będzie trzymał na twarzy A ja wogole kupiłam sobie dla wypróbowania nowy podkład z serii AA oceanika który niby maskuje zmarszczki ( bo chodzilo mi o zmarszczki mimiczne) i jak dla mnie to narazie najlepszy podkladzik hehe.
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:16   #86
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: VICHY Normateint

Testu dzien pierwszy:
rozprowadza sie super, mieciutko, jedwabiscie, nic sie nie maze, nie robi smug. Buzka wyglada naturalnie, jest matowa, ale nie maskowata. W ciagu calego dnia dwa razy (po 4 i 6 h od nalozenia) zebralam sebum recznikiem papierowym i delikatnie przypruszylam skrobia (ale to dlatego ze mam bardzo tlusta skore ). Teraz, po 10 h, twarz ma delikatny zdrowy polysk, ale podklad nie splywa i nie ma uczucia takiej mazi po dotknieciu reka. Nie wbil sie w pory ani zmarszczki. Wiec takie rzeczy to chyba nie tylko w Erze
Ale. Kolor. Mam probke 35 sand. A on jest rozowy. A ja zolta. I o ile do twarzy jakos sie dopasowal, to do reszty nie chcial Nie moge przez to zblizac rak do twarzy, bo sie beda dziwic czemu ja taka wielokolorowa jestem hyhy. Skusilabym sie na niego, ale chyba na 25 nude, moze nie bedzie az taki rozowy. Tylko ciekawe czy najpierw zdobede gdziekolwiek probke
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:37   #87
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Testu dzien pierwszy:
rozprowadza sie super, mieciutko, jedwabiscie, nic sie nie maze, nie robi smug. Buzka wyglada naturalnie, jest matowa, ale nie maskowata. W ciagu calego dnia dwa razy (po 4 i 6 h od nalozenia) zebralam sebum recznikiem papierowym i delikatnie przypruszylam skrobia (ale to dlatego ze mam bardzo tlusta skore ). Teraz, po 10 h, twarz ma delikatny zdrowy polysk, ale podklad nie splywa i nie ma uczucia takiej mazi po dotknieciu reka. Nie wbil sie w pory ani zmarszczki. Wiec takie rzeczy to chyba nie tylko w Erze
Ale. Kolor. Mam probke 35 sand. A on jest rozowy. A ja zolta. I o ile do twarzy jakos sie dopasowal, to do reszty nie chcial Nie moge przez to zblizac rak do twarzy, bo sie beda dziwic czemu ja taka wielokolorowa jestem hyhy. Skusilabym sie na niego, ale chyba na 25 nude, moze nie bedzie az taki rozowy. Tylko ciekawe czy najpierw zdobede gdziekolwiek probke
ja mam 15 i jest jasno żółta jest super
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:51   #88
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: VICHY Normateint

podbijam moje pytanie raz jeszcze.. czy ktoś z problemami naczynkowymi ma jakieś doświadczenia z tym podkładem? tzn czy nie drazni naczynek?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:00   #89
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
podbijam moje pytanie raz jeszcze.. czy ktoś z problemami naczynkowymi ma jakieś doświadczenia z tym podkładem? tzn czy nie drazni naczynek?
mój TŻ używa go właśnie na naczynka i jest bardzo zadowolony
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:12   #90
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: VICHY Normateint

ancia dziękuje bardzo za odpowiedz
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.