skrócenie spodni - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 07:30   #1
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992

skrócenie spodni - problem


Mam problem i nie wiem, co zrobić.

Kupiłam sobie piękne spodnie w kant, są bardzo wygodne, mają miękki, przyjemny materiał , ale są za długie (każde spodnie dla mnie są za długie).

Chciałabym je skrócić, i teraz pojawia się problem. Noszę zarówno buty płaskie (hostessa), jak i na obcasie (inne okazje). Gdybym skróciła je do butów na obcasie, to podczas chodzenia na płaskim byłyby całkiem zniszczone, więc tego na pewno nie zrobię.
Jak myślicie, czy jeśli skrócę je tak, żeby nie dotykały ziemi w butach płaskich, to będą dobrze wyglądały także, gdy założę obcasy? Jak sobie radzicie z takimi spodniami ? Muszę je mieć gotowe na przyszły weekend
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 07:36   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: skrócenie spodni - problem

Ja bym skróciła do spodni na obcasie. Osobiście nie podoba mi się noszenie eleganckich spodni do płaskich butów.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 08:49   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: skrócenie spodni - problem

popieram - spodnie na kant do płaskich butów to jeszcze ujdą ale eleganckie spodnie z za krótką nogawką do obcasa to już porażka więc zdecyduje się do czego je bardziej potrzebujesz ;D


swoją drogą dzięki - przypomniałaś mi że mam swoje spodnie nieco z mankietu na dole odwinąć bo na mnie znowu za krótkie ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:42   #4
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: skrócenie spodni - problem

Nas uczono aby skracać spodnie do takiej długości, że gdy stoisz na bosaka- z tyłu sięgają równo ziemi. Nic nie ma się podwijać. Na twoim miejscu skróciłabym je do takiej długości lub tak o 0,5cm wyżej od podłoża. Wówczas nawet w baletkach będą dobrze wyglądać i nie będziesz ich przydeptywać. Mam nadzieję że napisałam zrozumiale
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.