Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-25, 11:53   #121
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Ok. ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

włosy mam gęste, długie po pas.
Muszę je myć co 2 dzień bo się przetłuszczają przy skórze głowy.
Na miesiąc zużywam 2 butelki szamponu po około 200 300 ml
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:55   #122
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ok. ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Kupuję litr szamponu na ecco verde i wystarcza 2 osobom do pół roku. Ok 100 ml na miesiąc.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 15:03   #123
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ok. ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Mi butelka 200-300ml wystarcza na bardzo długo, do pół roku nawet. Myję co drugi dzień, częściej odżywkami/maskami, szamponu używam raz/dwa w tygodniu, więc jeśli umyję włosy szamponem 6 razy w miesiącu, na każde mycie zużyję może 10ml szamponu, no to wychodzi 5-6 miesięcy.
Raz pojechałam na wycieczkę z koleżankami na 3 dni i wzięłam ze sobą butelkę 30ml. Koleżanka zapomniała szamponu, więc pożyczyłam jej ten swój. Zużyła cały. Nie wierzyła, że wzięłam tylko jedną taką butelkę, myślała, że mam kilka, po jednej na każdy dzień... A jej włosy były wtedy bardzo liche, 1/3 moich. Nawet nie byłam zła, bo nie dowierzałam, że ktoś może używać aż tyle szamponu na jedno mycie.



W ogóle nie ma co nadużywać szamponu. Jak damy go więcej, to wcale nie umyjemy włosów lepiej. Już lepiej nałożyć szampon dwa razy, ale mniejsze dozy, niż jedną dużą. Na tłustych włosach szampon się mniej spieni, ale pierwsza porcja nawet jak się nie spieni i nie da się rozprowadzić na całą głowę, to zmyje największy syf, a druga porcja już dokładnie oczyści całość. Poza tym to nieekologiczne, tak codziennie spuszczać w odpływ 50ml szamponu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 15:14   #124
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ok. ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mi butelka 200-300ml wystarcza na bardzo długo, do pół roku nawet. Myję co drugi dzień, częściej odżywkami/maskami, szamponu używam raz/dwa w tygodniu, więc jeśli umyję włosy szamponem 6 razy w miesiącu, na każde mycie zużyję może 10ml szamponu, no to wychodzi 5-6 miesięcy.
Raz pojechałam na wycieczkę z koleżankami na 3 dni i wzięłam ze sobą butelkę 30ml. Koleżanka zapomniała szamponu, więc pożyczyłam jej ten swój. Zużyła cały. Nie wierzyła, że wzięłam tylko jedną taką butelkę, myślała, że mam kilka, po jednej na każdy dzień... A jej włosy były wtedy bardzo liche, 1/3 moich. Nawet nie byłam zła, bo nie dowierzałam, że ktoś może używać aż tyle szamponu na jedno mycie.

W ogóle nie ma co nadużywać szamponu. Jak damy go więcej, to wcale nie umyjemy włosów lepiej. Już lepiej nałożyć szampon dwa razy, ale mniejsze dozy, niż jedną dużą. Na tłustych włosach szampon się mniej spieni, ale pierwsza porcja nawet jak się nie spieni i nie da się rozprowadzić na całą głowę, to zmyje największy syf, a druga porcja już dokładnie oczyści całość. Poza tym to nieekologiczne, tak codziennie spuszczać w odpływ 50ml szamponu.
Mnie też to dziwi, bo przecież próbki szamponów na 1 raz mają od 3 czy 5 do max 10ml.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 15:17   #125
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ok. ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Ja zuzywam bardzo dużo szamponu

Myje włosy codziennie, często olejuję wlosy, więc muszę 2 razy umyć. Poza tym uwielbiam pianę,im więcej, tym lepiej nie znoszę szamponow,co się nie pienią, toteż unikam"naturalnych" szamponow,bo zazwyczaj się nie pienią

Marka nie ma znaczenia. Mam włosy bardzo zdrowe, szampon to tylko detergent, nie liczę na odżywienie. Kupuje to co ładnie pachnie i jest w promocji nie przepłacam,nie kupuje nic powyżej 10 zł wolę ta kasę wydać na maskę,odżywkę, czy fajny olej do włosów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 16:41   #126
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez aniaj93 Pokaż wiadomość
Nie ma też sensu trzeć szamponem włosów, bo tylko uszkodzicie ich strukturę i je przesuszycie.

Co to znaczy trzeć szamponem włosy?




A w temacie wątku: nie wiem, ile zużywam, bo zawsze mam otwarte 2-3 butelki.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 16:47   #127
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Mam szampon w kostce. Nie wiem dokładnie na ile wystarcza, ale na pewno na dużo więcej niż miesiąc.
Włosy do pasa mniej więcej.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 19:39   #128
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

butelka 400 ml 2-3 miesiące, włosy do łopatek, myję raczej codziennie, czasem co 2 dzień, nie używam go jednorazowo jakos dużo
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 19:43   #129
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Włosy krótkie - bob, myję prawie codziennie, bo się przetłuszczają. Zużywam butelkę szamponu (250mL) na miesiąc - trochę też podkrada mi mąż
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 16:12   #130
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

pytanie nie jest głupie, mnie też to ciekawi, bo nie dam rady zużyc zapasów
i nie mogę policzyć ile zużywam szamponu na miesiąc
włosy naturalne półdługie myję raz-około łyżeczki wylewam na dłoń
czasami muszę powtórzyć czynność
ogólnie myję 2 x w tygodniu? różnie bywa, czasem jak sie spocę itp. zakurzę włosy myje kiedy potrzebuję
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 17:19   #131
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Butelka 300ml starcza mi na ponad 2 miesiące, jak dobrze myje to do 3, bo nie muszę zużywać dużo na raz. Włosy są długości do pod biust, falowane. Mam w planach wypróbować szampony w kostce, ale biorąc pod uwagę, ile mam szamponów, stanie się to za jakieś pół roku.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 09:57   #132
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Trudno obliczyć, bo mam różne szampony zaleznie od potrzeb (skręt mieszany 3A i 3B, aktualnie włosy podcięłam do połowy pleców). Więcej mi schodzi odżywek/masek, bo myję metodą OMO. Mam aktualnie chyba z 5 szamponów, 2 maski, 6 odzywek plus balsam myjący. Trudno obliczyć.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 16:36   #133
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Myje codziennie lub co dwa dni. Butelka starcza na cholera wie ile bo mam zawsze kilkka

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 07:44   #134
FajnaMarta
Raczkowanie
 
Avatar FajnaMarta
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 267
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Włosy do łopatek, myję codziennie i zużywam na miesiąc ok. 300 ml szamponu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FajnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 10:27   #135
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ok. ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja zuzywam bardzo dużo szamponu

Myje włosy codziennie, często olejuję wlosy, więc muszę 2 razy umyć. Poza tym uwielbiam pianę,im więcej, tym lepiej nie znoszę szamponow,co się nie pienią, toteż unikam"naturalnych" szamponow,bo zazwyczaj się nie pienią

Marka nie ma znaczenia. Mam włosy bardzo zdrowe, szampon to tylko detergent, nie liczę na odżywienie. Kupuje to co ładnie pachnie i jest w promocji nie przepłacam,nie kupuje nic powyżej 10 zł wolę ta kasę wydać na maskę,odżywkę, czy fajny olej do włosów.
To samo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 10:35   #136
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Szampon Joico o pojemnosci 300 ml wystarcza mi na co najmniej 1.5 miesiaca przy codziennym myciu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 15:08   #137
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Najczęsciej jeden wystarcza mi na ponad miesiac, myje albo codziennie albo co drugi dzien.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 15:45   #138
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Nigdy nie sprawdzałam na jak długo mi szampon starcza, ale 200 ml grubo ponad miesiąc na pewno. Myję najczęściej co drugi dzień. Włosy mam dość długie, ale to nie ma znaczenia, bo nie katuję ich na całej długości tylko myję skórę głowy, a spływająca piana pięknie je domywa. Odżywek i masek sobie nie żałuję i tego więcej schodzi. Lubię je wczesać, żeby się ładnie rozeszły.

W ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego ile błędów popełniałam przy myciu i odżywianiu włosów. Pewna rudowłosa blogerka uratowała je w ostatniej chwili przed położeniem keratyny i teraz jestem bardzo zadowolona. Nawet fryzjerka, która lubiła sobie trochę ponarzekać na moje włosy pytała co takiego z nimi zaczęłam robić, że są tak gładkie, zadbane i rosną jak wściekłe.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 13:35   #139
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nigdy nie sprawdzałam na jak długo mi szampon starcza, ale 200 ml grubo ponad miesiąc na pewno. Myję najczęściej co drugi dzień. Włosy mam dość długie, ale to nie ma znaczenia, bo nie katuję ich na całej długości tylko myję skórę głowy, a spływająca piana pięknie je domywa. Odżywek i masek sobie nie żałuję i tego więcej schodzi. Lubię je wczesać, żeby się ładnie rozeszły.

W ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego ile błędów popełniałam przy myciu i odżywianiu włosów. Pewna rudowłosa blogerka uratowała je w ostatniej chwili przed położeniem keratyny i teraz jestem bardzo zadowolona. Nawet fryzjerka, która lubiła sobie trochę ponarzekać na moje włosy pytała co takiego z nimi zaczęłam robić, że są tak gładkie, zadbane i rosną jak wściekłe.
To ja mam takie samo pytanie
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 16:00   #140
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
To ja mam takie samo pytanie
Zdecydowanie największą robotę robi olejowanie. Ale przed należy określić rodzaj porowatości włosów, by dobrać odpowiedni olej. Kiedyś jak nie miałam o tym pojęcia nałożyłam olej kokosowy i wyszła totalna porażka, włosy były w gorszej kondycji niż wcześniej. Na długo się zraziłam do olejowania.

Ja mam włosy wysokoporowate, które uwielbiają zwykłą oliwę z oliwek. Nakładam ją raz w tygodniu na jakiś podkład, to zwiększa działanie oleju. Najczęściej sięgam po glutek lniany (siemię zalane wrzątkiem) albo tłuste mleko z miodem (po łyżce wszystkiego). Nie chce mi się za dużo czasu poświęcać na pielęgnację włosów, więc robię wersje krótką - 20 min oleju, potem kolejne 20 z maską (kallos color jest do tego idealna i bardzo tania). U mnie to daje efekt natychmiastowy - włosy są sypkie, błyszczące, nawilżone, no bajka.

Przeważnie staram się nakładać odżywkę przed myciem by chronić włosy na długości, a przede wszystkim końcówki. Koniecznie je rozczesuję przed myciem, żeby nie było problemów z wczesaniem odżywki - wtedy idzie jak po maśle. Włosów na długości w ogóle nie tarmoszę szamponem, tylko skórę głowy jak wspomniałam. Jak już, to bardzo delikatnie. Na koniec raz jeszcze odżywka.

Istotna jest też równowaga PEH. Latami używałam głównie humektantów. Zero protein i bardzo mało silikonów. Teraz jak ją zachowuję włosy się błyszczą i są gładziutkie. A wcześniej bywały smętne i suche na końcu. Chodzi głównie o maski i odżywki. Szamponem się nie przejmuję za bardzo, bo on ma tylko myć.

Po umyciu na jeszcze mokre końcówki wcieram pompkę oleju.

Do tego wcierka (jantar bursztyn) i dosłownie dwuminutowy masaż skóry głowy bardzo zredukowała wypadanie włosów, które też przy okazji zaczęły szybciej rosnąć.

No i zrezygnowałam ze szczotki tangle teezer, której używałam od lat, a która niekoniecznie nadaje się do moich cienkich, długich i delikatnych włosów. Były pourywane na całej długości. Kupiłam porządną paddle brush, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozczesuje włosy.

Trochę tego jest, ale efekty są kuszące.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 16:57   #141
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Zdecydowanie największą robotę robi olejowanie. Ale przed należy określić rodzaj porowatości włosów, by dobrać odpowiedni olej. Kiedyś jak nie miałam o tym pojęcia nałożyłam olej kokosowy i wyszła totalna porażka, włosy były w gorszej kondycji niż wcześniej. Na długo się zraziłam do olejowania.

Ja mam włosy wysokoporowate, które uwielbiają zwykłą oliwę z oliwek. Nakładam ją raz w tygodniu na jakiś podkład, to zwiększa działanie oleju. Najczęściej sięgam po glutek lniany (siemię zalane wrzątkiem) albo tłuste mleko z miodem (po łyżce wszystkiego). Nie chce mi się za dużo czasu poświęcać na pielęgnację włosów, więc robię wersje krótką - 20 min oleju, potem kolejne 20 z maską (kallos color jest do tego idealna i bardzo tania). U mnie to daje efekt natychmiastowy - włosy są sypkie, błyszczące, nawilżone, no bajka.

Przeważnie staram się nakładać odżywkę przed myciem by chronić włosy na długości, a przede wszystkim końcówki. Koniecznie je rozczesuję przed myciem, żeby nie było problemów z wczesaniem odżywki - wtedy idzie jak po maśle. Włosów na długości w ogóle nie tarmoszę szamponem, tylko skórę głowy jak wspomniałam. Jak już, to bardzo delikatnie. Na koniec raz jeszcze odżywka.

Istotna jest też równowaga PEH. Latami używałam głównie humektantów. Zero protein i bardzo mało silikonów. Teraz jak ją zachowuję włosy się błyszczą i są gładziutkie. A wcześniej bywały smętne i suche na końcu. Chodzi głównie o maski i odżywki. Szamponem się nie przejmuję za bardzo, bo on ma tylko myć.

Po umyciu na jeszcze mokre końcówki wcieram pompkę oleju.

Do tego wcierka (jantar bursztyn) i dosłownie dwuminutowy masaż skóry głowy bardzo zredukowała wypadanie włosów, które też przy okazji zaczęły szybciej rosnąć.

No i zrezygnowałam ze szczotki tangle teezer, której używałam od lat, a która niekoniecznie nadaje się do moich cienkich, długich i delikatnych włosów. Były pourywane na całej długości. Kupiłam porządną paddle brush, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozczesuje włosy.

Trochę tego jest, ale efekty są kuszące.
Bardzo Ci dziękuję za taką wyczerpującą odpowiedź Staram się dbać o włosy, ale wiadomo, mają swoje lepsze i gorsze momenty, niestety rozjaśniam je (u fryzjera), ciemne farby niestety nie pasują do mnie, bo mam bardzo jasną cerę. Olej kokosowy też nie dla mnie, ale ostatnio nawet te oleje, które mi służyły, przestały. Czasami włosy najlepiej wyglądały, jak je myłam samym szamponem (nie stosuję raczej środków stylizujących).
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 18:07   #142
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

W ciągu miesiąca zużywam ok 200-250 ml.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-06, 01:06   #143
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Odkąd obcięłam włosy w lutym mam wrażenie, że butelka szamponu wystarczy mi na pół roku, może rok
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-06, 09:41   #144
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Nie wiem, ile mi schodzi, bo mam w obiegu więcej, niż jeden szampon jednocześnie i trudno mi określić.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 16:10   #145
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Myję codziennie, zazwyczaj jedno mycie + odżywka lub maska. Jeśli robię olejowanie, to wtedy zostawiam na noc i rano myję głowę dwa razy. Myślę, że miesięcznie zużywam 300-500 ml szamponu, w zależności od produktu. Lubię gęste i odżywcze formuły, które są zazwyczaj mało wydajne.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 17:10   #146
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Myję codziennie, zazwyczaj jedno mycie + odżywka lub maska. Jeśli robię olejowanie, to wtedy zostawiam na noc i rano myję głowę dwa razy. Myślę, że miesięcznie zużywam 300-500 ml szamponu, w zależności od produktu. Lubię gęste i odżywcze formuły, które są zazwyczaj mało wydajne.
Gęste i odżywcze są mało wydajne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 18:45   #147
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Około 400 ml na miesiąc. Myję codziennie. Włosy mam długie i grube.

I to też zależy od formuły. Bed Head Tigi jest treściwy i się mocno pieni, starcza na dłużej.

Lubię koreańskie i japońskie szampony, ale są mało wydajne na moich włosach.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 13:54   #148
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Hmmm, myślę że pół butelki na miesiąc. Myje włosy codziennie, ale nie mam ich dużo i wystarcza mi niewiele szamponu, żeby je domyć. Podobnie mam z pasta do zębów. Myje zęby 2 razy dziennie ale ona mi się w ogóle nie kończy

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 14:36   #149
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Hmmm, myślę że pół butelki na miesiąc. Myje włosy codziennie, ale nie mam ich dużo i wystarcza mi niewiele szamponu, żeby je domyć. Podobnie mam z pasta do zębów. Myje zęby 2 razy dziennie ale ona mi się w ogóle nie kończy

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Pytanie jakieś butelki, bo ja kupuję litrowe
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 15:07   #150
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Około ilu szamponów zużywasz na miesiąc Wizażanko?

Kupuje butelki litrowe. Jedna taka butelka myślę,że wystarczy spokojnie na 2-3 miesiące. Myje średnio 3-4 razy w tygodniu. Dwa mycia.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 07:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.