Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 23:08   #121
dawidgondarski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Nie polecam:

Pałacyk otrębusy - dramat. ( fatalna akustyka, słabe jedzenie, imprezy disco polo po drugiej stronie ulicy )
Pałac Jabłonna - duże ryzyko.....( rozmieszenie sal )
Restauracja Belvedere w Łazienkach - ( rozmieszenie sal fatalne )


Polecam :
Yacht Club Warszawianka - świetne jedzenie, wygląd sali, obsługa, same plusy.
Hotel Afrodyta - dobra sala, sprawna obsługa
dawidgondarski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 07:33   #122
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

A czy znacie może jakieś opinie o Rezydencji Zalewskich w Parzniewie?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:18   #123
agata_66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Witam, ja we wrześniu miałam ślub w Pałacyku Otrębusy i byłam naprawdę bardzo zadowolona z wyboru. Z czystym sumieniem polecam. Miejsce cudowne, jedzenie pyszne, wykwintnie podane, obsługa na wysokim poziomie, pomocna na każdym kroku.. Dlatego nie tylko ja nie podzielam opinii: "Pałacyk otrębusy - dramat", ale i moi goście, którzy do tej pory wydzwaniają z gratulacjami. Co do imprez disco polo po drugiej stronie to szczerze - nikt nie zwrócił na to nawet najmniejszej uwagi i pierwszy raz słyszę o takim problemie. Pozdrawiam niezdecydowanych i poszukujących
agata_66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 18:49   #124
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Z polecany to zdecydowanie hilton. Byliśmy na weselu znajomych i sylwestrze, mają ... ogarnięcie. Sala kosmiczna, jedzenie przepyszne i fajna obsługa. Z nie polecanych to sala w Sulejówku, której nazwy nie pamiętam... ale koleżanka mówiła, że drogo a jakoś zachwycająco nie było .
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:20   #125
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ja miałam na sali Eden w Trojanach. Jest tam również dyskoteka (wejście z drugiej strony), ale na weselu nie dochodziły z niej żadne odgłosy. Jedzenie pyszne (goście również chwalili), sala duża i nowoczesna. Właściciele młodzi i łatwo się z nimi dogadać. Ogólnie z czystym sumieniem polecam . Cenowo również ok, 190 zł od talerzyka w 2014 roku (bez tortu, dekoracji, stołu wiejskiego) w cenę wliczony także apartament dla nowożeńców . Z minusów to niezagospodarowana przestrzeń na przed salą, ale mają tam jeszcze coś robić (ławki, grill i plac zabaw dla dzieci). Oprócz tego budynek z zewnątrz wygląda słabo - jak niski blok mieszkalny
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:59   #126
muslin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Witam. Poszukujemy aktualnie miejsca na wesele i bardzo spodobał nam się Pałac Lasotów, jednak mam obawy czy przy 120-130 osobach nie jest to zbyt małe miejsce? Czy ktoś organizował lub uczestniczył tam przyjęcie dla mniej więcej tylu osób?
muslin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:21   #127
tysiakowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Hej, czy któraś słyszała może coś na temat Dworu Many w Tarczynie? Widziałam, że pojawiła się jedna opinia jakiś czas temu ale czekam na więcej. Mam zamiar podpisać z nimi umowę ale martwię się brakiem opinii i ciszą odnośnie tego dworku.
Pozdrawiam
tysiakowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 14:05   #128
Jane31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cytat:
Napisane przez tysiakowata Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś słyszała może coś na temat Dworu Many w Tarczynie? Widziałam, że pojawiła się jedna opinia jakiś czas temu ale czekam na więcej. Mam zamiar podpisać z nimi umowę ale martwię się brakiem opinii i ciszą odnośnie tego dworku.
Pozdrawiam
hej, tez sie dolacze, tez prubuje dowiedzic wieciej na temat dworu many ...chyba rezygnuje, bo mnie martwie brak dobrych opinie, opinie od wlascicieli lub znajomych wlasciciela...ale jescze szukam!
Jane31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 08:28   #129
tysiakowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ja zrezygnowałam. Po tym jak pojechałam na trzecie spotkanie z "właścicielem" (Pan który niby jest odpowiedzialny za organizacje i przebieg ślubu i wesela) a on był pijany w dym i nie umiał mi odpowiedzieć na pytanie (zadawane na każdym spotkaniu), co wchodzi w skład 1000zł za ślub plenerowy, który mają w ofercie, ręce mi opadły!
tysiakowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 14:37   #130
Jane31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cytat:
Napisane przez tysiakowata Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam. Po tym jak pojechałam na trzecie spotkanie z "właścicielem" (Pan który niby jest odpowiedzialny za organizacje i przebieg ślubu i wesela) a on był pijany w dym i nie umiał mi odpowiedzieć na pytanie (zadawane na każdym spotkaniu), co wchodzi w skład 1000zł za ślub plenerowy, który mają w ofercie, ręce mi opadły!
musze powiedzic... wow...w 100% odpada ta opcja...dzieki
Jane31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 01:55   #131
jandom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Witam ,
zauważyłam ,że jest takowe forum więc zwracam się z pytaniem prośbą o pomoc . Może ktoś zna jakiś lokal , coś doradzi będę wdzięczna
Zatem szukam lokalu na imprezę związaną z tematyka filmową , lokal musi być odpowiedni na 70 do 100 osób .Wystrój najlepiej prosty ,albo domowy byle by nic luksusowego .Lokal musi być wyposażony w VIP room gdyż zagoszczą u nas ważne osobistości. Szukamy lokalu ze sprzętem do wynajęcia i barem . Jeśli to możliwe to dobrze by znalazła się jakaś altanka albo ogródek. Nie bez znaczenie jest też lokalizacja -dobrze ,żeby to był taki punkt gdzie łatwo dotrzeć z różnych części warszawy zarówno komunikacja miejską jak i samochodem czy taksówką .
Wiem ,że wymagania bardzo duże i pewnie ciężko będzie znaleźć lokal spełniający wszystkie kryteria ale czy jest ktoś mi w stanie pomóc doradzić . Będę bardzo wdzięczna ! Jest to dla mnie bardzo ważne .
jandom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 12:17   #132
Mela123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Odradzam Rivierę w Olszewnicy Nowej - mieliśmy tam wesele (2016) i organizacja bardzo nas rozczarowała. Nie wszystkim dzieciom wydano posiłki!!!, właścicielka nie czyta maili i nie odpowiada na nie. Zamiast ustalonych krokietów podano paszteciki...Do tego już około 3:15 kelnerzy bez pytania zaczęli sprzątać stoły (w tym czasie około 35 osób tańczyło na parkiecie i sporo siedziało przy stołach - totalny brak wychowania...Naprawdę zepsuli mi najważniejszy dzień w życiu.
Mela123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 11:13   #133
jmwg88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Dziewczyny,
a słyszałyście jakieś opinie lub może same byłyście na weselu w Promenadzie w Białobrzegach (nad Zalewem Zegrzyńskim)? Mam tam wstępnie zarezerwowany termin, sala i otoczenie mi się podoba, ale zastanawiam się nad kwestiami typu jedzenie (jakość i ilość), obsługa itp. - to wszystko, co widać dopiero na przyjęciu
jmwg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:20   #134
barbiewera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Mi osobiście przypadła do gustu sala Hotelu Partner w Mińsku Mazowieckim. Elegancko odszykowana, każdy szczególik dopracowany, dużo miejsca przy stołach i na sali tanecznej. Jak dla mnie najlepsza sala w jakiej byłam w Waw i okolicach
__________________
The Chainsmokers & Coldplay - "Something Just Like This"
barbiewera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:00   #135
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

A ja w te wakacje bawiłam się na weselu w hotelu Villa Estera w Michałowicach kolo Pruszkowa. Bardzo fajne miejsce i miła obsługa. Jeśli zależy wam na wyjątkowym wystroju, to warto obejrzeć ich salę bankietową.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 08:04   #136
Malwiniakar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 19
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Polecam EKWOS! Na prawdę super miejsce Ładnie, perfekcyjnie. Po prostu super.
Malwiniakar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 11:01   #137
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

W maju robiłam komunię w lokalu Warszawie praktycznie centrum. U mnie rodzina jest mała, tylko dziadkowie, moja siostra z rodziną, siostra żony i tyle. Nie musieliśmy zapraszać jakiejś dalszej rodziny. Jeden chrzestny z rodziną odpadł bo mieszkają za granicą. Mogliśmy więc sobie pozwolić na przyjecie w restauracji (Rozdroże koło Łazienek). Za talerzyk z pełnym menu płaciliśmy coś koło 100zł. Widziałam na stronie, że wesele ma też różne opcje cenowe - od 110 zł za talerzyk. Polecam, bo to ładny i taki rodzinny lokal.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 16:49   #138
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Czy ktoś może się wypowiedzieć o restauracji PIKNIK w Grodzisku Mazowieckim? Nigdy nie byłam, ale słyszałam, że mają dobre jedzenie i stosunkowo dużo miejsca w środku na około 60-80 osób.
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 22:08   #139
marlenaturska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cześć dziewczyny, właśnie szukam jakichś opinii , bo planujemy wesele we wrześniu 2017 , objeździliśmy z narzeczonym juz kilkanaście sal i domów weselnych w okolicach Warszawy , szukamy idealnego miejsca na wesele na 100 osób. Wstępnie mamy rezerwację w Art Impression House ,sala jest na obrzeżach Warszawy , piękna nowoczesna sala , bogaty wybór dań , piękny i zadbany ogród oraz super apartament z dużą wanną. Byliśmy próbować różnych dań i naprawdę były smaczne . Myślimy jeszcze nad Venecia palace, ale tam chyba jednak na jakieś 200-300 osób lepsze miejsce , na szczęście jeszcze trochę czasu do podjęcia decyzji zostało
marlenaturska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 19:55   #140
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Na Mokotowie jest fajne miejsce na wesele, w Blue Cactus sala jest dwupoziomowa, jest parkiet do tańca i antresola. Ogród jest zamknięty, także można urządzić kameralne przyjęcie. Mają dobre jedzenie, sala wygląda bardzo efektownie. W sumie w okolicy jest wiele pięknych miejsc, gdzie można zorganizować wesele, wybór zależy od budżetu i upodobań.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 15:31   #141
nerw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cześć! Podbijam trochę wątek, bo właśnie ropoczynam poszukiwania idealnej sali na wesele dla 100-130 osób w okolicach Warszawy. Czy macie jakies opinie o salach: Tango (koło Legionowa), karczma Człekówka (Kołbiel), Villa Omnia, Hotel Brant, Górki Zielone? Te sale mi się na razie podobają, bo nie lubię przepychu i pałacyków... A może możecie też polecić jakieś fajne miejsca bez kolumien, złota i morelowych ścian, za to z dobrym jedzeniem? 😈
nerw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 19:04   #142
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cytat:
Napisane przez nerw Pokaż wiadomość
Cześć! Podbijam trochę wątek, bo właśnie ropoczynam poszukiwania idealnej sali na wesele dla 100-130 osób w okolicach Warszawy. Czy macie jakies opinie o salach: Tango (koło Legionowa), karczma Człekówka (Kołbiel), Villa Omnia, Hotel Brant, Górki Zielone? Te sale mi się na razie podobają, bo nie lubię przepychu i pałacyków... A może możecie też polecić jakieś fajne miejsca bez kolumien, złota i morelowych ścian, za to z dobrym jedzeniem? 😈
Nie znam tych lokali, ale sporo dobrego słyszałam o Astorii, to lokal pod Warszawą. Niektorzy wolą uciec od miejskiego zgiełku a w Astorii z tego co slyszalam od kolezanki, ktora wyprawiala tam wesele jest bardzo ladnie, przestronnie i nie ma tez problemu z dogadaniem kwestii technicznych z personelem. A to jednak też istotna sprawa
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 14:45   #143
Evelin7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Karczma Człekówka, ja bardzo polecam. Po pierwsze pyszne jedzenie, trafiło w większość gustów, a to się często nie zdarza. Mieliśmy obawy co do akustyki i okazały się zupełnie niesłuszne - było super. Będę mocno polecała wszystkim, bardzo klimatyczne miejsce.
Evelin7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 10:00   #144
Domka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ja bardzo polecam Klub Sosnowy w Warszawie (Wawer). Bardzo duża posiadłość zalesiona, nie jest przy samej drodze, więc fajnie cicho. Na środku posiadłości piękny pałacyk (oczywiście oglądałam go w środku- śliczna oranżeria z widokiem na ogród oraz duża sala), ale akurat osobiście byłam na ślubie plenerowym przyjaciółki w ogrodzie oraz przyjęciu pod pergolą w czerwcu 2016. Wszystko było idealnie przygotowane, jedzenie pyszne, świetna obsługa. Polecam! Dla kontrastu byłam również na weselach w Sulejówku- Pod Aniołami i szczerze mówiąc nie wiem czym kierowali się państwo młodzi wybierając tą salę, jak również w sali Hada (po drodze na Lublin), gdzie po prostu było tandetnie i syfiasto.[COLOR="Silver"]
Domka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:39   #145
KostkiKostki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Z niepolecanych: McDonald - proszę, nie jedzcie tam.

Edytowane przez KostkiKostki
Czas edycji: 2018-02-14 o 01:55
KostkiKostki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 14:13   #146
laurabell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

xxx w Warszawie, Park Łazienkowski blisko Co najważniejsze super, polska kuchnia

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-28 o 18:34 Powód: reklama
laurabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 12:39   #147
jagodzanied
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Mi się bardzo podoba restauracja Gościnna Chata w Piastowie. Często tam jadam i zawsze dania są świeże smaczne i ładnie podane. Panuję tam super klimat i jest wspaniała obsługa. Robiłam tam tez swoje urodziny i było ok.
jagodzanied jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 10:47   #148
aniatwarg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Bardzo fajnym miejscem na kameralne i klimatyczne wesele jest Gościnna Chata w Piastowie. Byłam tam z mężem na weselu i bardzo mi się tam podobało. Miła obsługa pyszne potrawy. I bardzo ładnie zaaranżowana sala.
aniatwarg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 12:58   #149
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Poszukaj informacji o hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport Mają piękną sale weselną i świetne jedzenie. W dodatku lokalizacja jest super, bo przy lotnisku. Oczywiście jak lubicie latać!
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 19:43   #150
zosiq_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Polecam restaurację Ursus – nie tylko na wesele, ale także na urodziny, chrzciny, komunię czy po prostu obiadek w gronie rodziny. Gotują rewelacyjnie i tradycyjnie po polsku, a panie z obsługi są bardzo sympatyczne i pomocne.
zosiq_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 15:50:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.