Czy alkohol jako symboliczny prezent to dobry pomysł? Jaki kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-23, 12:00   #1
Coztymprezentem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1

Czy alkohol jako symboliczny prezent to dobry pomysł? Jaki kupić?


Niestety zostawiłam sobie sprawę na ostatni dzień, liczyłam na to, że oświeci mnie wcześniej.
Idę na imprezę urodzinową dziś wieczorem, podwójne urodziny - koleżanka i kolega. W gronie znajomych, z którymi się trzymam od kilku miesięcy, koleżankę widuję praktycznie co tydzień, kolega wpada rzadziej. Jednak zupełnie nie wiem co im kupić. jedynie przychodzi mi do głowy ten alkohol. Przynajmniej się wykorzysta...

Kolega w sumie ogłaszał się, żeby jemu nic nie kupować, nie wiem... Czy takie po prostu symboliczne kupienie alkoholu, postawienie tego na stole i tekst "to dla was, z okazji urodzin" to dobry pomysł? Tym bardziej, że jak ja będę urodziny to nie chcę żadnych prezentów, ani w ogóle obchodzenia tego dnia, nawet nie wiem czy będą wiedzieć kiedy. Nikt by się zapewne nie obraził gdybym przyszła bez niczego, ale jakoś głupio tak, bo jest wprost powiedziane, że to impreza z okazji urodzin.



Tylko teraz pytanie teraz, jeśli alkohol to jaki? Najbardziej odpowiednie na prezent wydawałoby mi się wino, jednak raczej nie pijemy, raczej na imprezach głównie whisky/wódka. Z tego co wiem solenizanci mają ogólnie kupić wódkę, więc w sumie alkoholów chyba nie powinno się mieszać, ale dawać wódkę chyba trochę głupio? Też szaleć z kosztami nie można, ja jestem tylko biednym studentem, zresztą zawsze sobie niedrogie rzeczy kupowali raczej. Nie wiem nic... dodatkowo nie znam się na alkoholach, chciałabym coś dobrego w miarę rozsądnej cenie, proszę o konkretne nazwy. To za kilka godzin, proszę o pomoc!
Coztymprezentem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-23 13:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.