Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 14:02   #31
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Wizażanki,,,a może wiecie co jest przyczyną utraty jędrności, poza oschudzaniem??dlaczego w wieku 32 lat, policzki leca w dół i jakos tak wszystko puszcza?to znaczy ja tak mam
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 15:38   #32
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A ćwiczenia twarzy?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:15   #33
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja tez polecam kremVichy Novadiol.
Mialam tylko na noc .zuzylam 2 sloiczki.Efekty bardzo dobre.

Teraz uzywam serum Roc z retinolem i DMAE i jest chyba jeszcze lepszy.
Skora ujedrniona ,o rownym kolorycie,wszelkie zmarszczki prawie niewidoczne.
U mnie poprawa to pewnie kompleksowy wynik ,tzn krem z 10% vit C,serum Roca i suplementy.
Przedewszystkim antyoksydanty tzn selen,wit e,Capivit hydro i Pycnogenol.
Ten ostatni pomogl mi pozbyc sie przebarwien(dawka 80mg).Zamawialam w necie ,trudno dostepny(Pharma-Nord).

Jesli chodzi o kosmetyki to moge polecic jeszcze Jabushe,krem z kwasem liponowym.
Ale teraz zrobilam sobie wlasny krem z wieksza dawka tego kwasu,zakupionego w mazidlach.Rewelka!!!!
Tylko,kiedy to wszystko wklepywac?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:42   #34
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Jeśli chodzi o ćwiczenia, to robię to tutaj mi polecone, czyli napinam 10 razy dziennie mięsnie twarzy, przymierzając się do usmiechu, ale nie usmiechając się

a Neovadiol mam już zamówiony i zaczne kuracje w nowym roku. O ROC też myślałam

a jaki to przepis na ten kremik masz?aha, a gdzie można zakupic kosmetyki Jabush??

jeśli chodzi o suplementy, to łykam 2 razy dziennie omega-3, oraz raz dziennie capivit hydro control. Bo przeciez mimo kremów rano wciąz mam odgniecenia na twarzy.ech.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-12-27 o 09:45
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:39   #35
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
aha, a gdzie można zakupic kosmetyki Jabush??

Komsetyki Jabu'she mozna kupic w aptekach.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:01   #36
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: PIONOWE zmarszczki pod oczami

wiesz co ja tez tak mam te pionowe zmarszczki są takie drobniutkie
mi sie wydaje ze to nieodpowiedni krem pod oczy tzn ja kiedy uzwyam kremow clinique np. all ebout eyes rich(NIe wiem czy dobrze napislam) to one znikaja a jak uzywam inncy to ne znów się pojawiają
moze to chodzi o nawliżenie albo co?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:13   #37
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: PIONOWE zmarszczki pod oczami

a iwesz, bardzo mozliwe, bo jak właduję pod oczy dwa kremy i jeszcze ampułkę witaminy E, to ich nie widać. ale po kilku gdozinach znów wychodzą
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 00:26   #38
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: PIONOWE zmarszczki pod oczami

Rogatko,powielasz watki ktore dotycza mniej wiecej tego samego problemu,po co
Nie lepiej dopisac sie w juz istniejacym ?

Watki lacze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 10:17   #39
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ale dotyczą mniej czy więcej??

no widzisz, trudno powiedziec, więc ja nie widzę problemu, ale niech będzie skoro musi tak być
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:50   #40
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

W tej kwestii nie ma licytacji mniej czy wiecej.
Nie widze sensu by powstawaly watki,ktorych tematyka jest zblizona lub jednokierunkowe.Zalezy mi aby Forum bylo czytelne i klarowne



Istnieje tez watek o pielegnanacji 30-latek-warto tam zajrzec
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:15   #41
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

na pewno warto

a co do wątku w temacie, kupiłam też serum do biustu Eveline, ajk radziła koleżanka wczesniej i smaruję twarz..na razie bez podrażnień
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 19:06   #42
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Rogatko ja też muszę się zacząć odchudzać ,mam 32 lata i kiedyś schudłam bardzo duużo bez skutków ubocznych typu rozstępy obwisy itd (a nic nie robiłam z pielęgnacji).Teraz się boję właśnie o twarz najbardzie.jNarazie stosuję kosmetyki w kierunku usunięcia przebarwień (neostrtata i kwas -to gdzie tu jeszcze dołożyć inne na jędrność??).A możesz mi powiedzieć jak się Tobie udało schudnąć?muszę się zabrać za to bo lata lecą a ja zwlekam z roku na rok i wyglądam obleśnie z tym sadłem.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:11   #43
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

witaj Gajowniczkojestesmy w tym samym wieku

ja z tuszą się borykam od 20 roku zycia, przy czym ja jestem otyła

a odchudzam się i odchudzałam zwyczajnym zmniejszeniem kalroii,ale nie drastycznym, ok 1300 dziennie. Przy czym ograniczam węglowodany, bo od nich tyje najbardziej. Jem duzo białka, sery, mleko chude , maslanka, chude mięsa, jajka. Czyli żadna filozofia, tylko sukces tkwi w systematyczności i wytrwałości. Oraz cierpliowści, jak się ma do zrzucenia 40 kg....

co do skóry to własnie jak pisałam, przed 30-stką chudłam bez żadnej szkody. Wszystko jędrne i napięte pozostało, czyli skóra sobie jeszcze radziła. A teraz nie odchudząłam się , a struktura skóry wyraxnie osłabiła się,. więc co będzie kiedy zacznę(a zacznę, mam nadzieję!!), chudnąc?

Pozostaje miec nadzieje i ujędrniac, pojędrniąc, masowac....:e hem:

zycze Ci powodzenia
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:23   #44
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Przyjmijcie do grona następną "staruchę" Od 2 miesięcy walczę ze zmarchami pod oczami. To staje się już niemal moją obsesją ! Za kilka dni kończę 35 lat i te linie pod oczami mnie dobijają. Wcześniej nie były takie Widzę, że tutaj piszecie o kosmetykach własnej roboty - jestem kompletnie zielona.... Może ktoś by mi podał jakiś przepis czy spawdzony kosmetyk pod oczęta. Miałam niby świetny produky Retinol 100 czy jakoć tak i nie widziałam, żadnych zmian. Płatki kolagenowe prócz przyjemnego chłodzenia - również nic. Jak "nawalę" kupę kremu pod oczy, że są mocno nawilżone to i zmarchy jakby mniejsze, ale jak krem wsiąknie to dalej jest sucho i pomarszczono Co robić ? Z tego co wyczytałam chwalony jest krem LRP Active C. Konsultantki z Dermedic'a zbadały, że moja skóra jest przesuszona, inne konsultantki, że jest średnio nawilżona, ale za to dosyć tłusta (czego sama nie stwierdzam), napięcie niby bardzo dobre i tutaj niczego złego nie odczuwam, ale oczy mnie dobijają. Czy warto kupić Active C pod oczy ? Przez kilka tygodni trochę łykałam jakieś kwasy Omega, ale znacznej poprawy nie widziałam, to przestałam. Co mi poradzicie pod oczęta, bo wątków nt. mikstur różnych jest tutaj tyle, że chyba wieki miną zanim je przeczytam
Jak Mega nawilżyć skórkę pod oczami i jak wyprasować zmarchy ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 07:22   #45
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witaj w naszym ponurym gronie
Sorki za czarny humor od poniedziałku, ale ja ostatnio mam pecha.
Z tymi konsultantkami to jest różnie, mnie kiedyś panie z Vichy "zapomniały" powiedzieć, że mam wrażliwą cerę naczynkową, twierdziły że jest jak najbardziej normalna.
Niestety z kremami pod oczy Ci nie za bardzo pomogę, bo o ile mam kłopoty z nawilżaniem tej części, to zmarszczek tam akurat nie posiadam [jeszcze].
Smaruję po prostu całą twarz. Obecnie skusiłam się na Substiane LRP + filtr Avene [świetna zimowa kołderka] i Diroseal Avene 3x w tygodniu na noc. Po przyjściu do domu zmywam i nakładam jakiś krem kojąco-nawilżający, teraz Dermakos Farmony.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:26   #46
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

mam ten sam problem z oczętamijak nakładę 3 kremy: żel przeciwzmarszczkowy Dermiki, extralift Kolastyny i jeszcze gruba wartwę aretiny Q, TO SKóRA WYGLąDA PRZYZWOICIE. ale na drugi dzień znów linie, załamnia, pionowe zmarszczki w dół policzków

ja przymierzam się do zakupu Redermica, doczytałam tu właśnie na forum, że dziewczyny stosują go na całą twarz, także pod oczy i notują zadowalające efekty. A z jędrnością, a raczej jej brakiem na razie walczę Neovadiolem. Myślałam też o serum z wit C z biochemii urody. Łatwo przyrządzić. Natomiast cięzko mi jest polecić jakiś konkretny krem pod oczęta, taki, żeby był sprawdzony i skuteczny, chyba wciąż sama takiego szukam
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:56   #47
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Witaj w naszym ponurym gronie
Sorki za czarny humor od poniedziałku, ale ja ostatnio mam pecha.
Z tymi konsultantkami to jest różnie, mnie kiedyś panie z Vichy "zapomniały" powiedzieć, że mam wrażliwą cerę naczynkową, twierdziły że jest jak najbardziej normalna.
Niestety z kremami pod oczy Ci nie za bardzo pomogę, bo o ile mam kłopoty z nawilżaniem tej części, to zmarszczek tam akurat nie posiadam [jeszcze].
Smaruję po prostu całą twarz. Obecnie skusiłam się na Substiane LRP + filtr Avene [świetna zimowa kołderka] i Diroseal Avene 3x w tygodniu na noc. Po przyjściu do domu zmywam i nakładam jakiś krem kojąco-nawilżający, teraz Dermakos Farmony.
Dzieki za odpowiedź Właśnie skłaniam się do wypróbowania LRP.
A ten filtr z Avene to jak się nazywa, bo ja kompletny laik w tym jestem, nigdy nie stosowałam filtrów. Czy te filtry też pod oczka się nakłada ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:34   #48
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja mam ten filtr http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20789 do mojej suchej cery jest akurat. Nakładam go na całą twarz i pod oczy, i na powieki jako profilaktykę p/słoneczną i p/starzeniową. Na forum sa wątki poświęcone filtrom, polecam lekturę: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351
Nad Neovadiolem tez sie zastanawiam.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 16:01   #49
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Rogatko,powielasz watki ktore dotycza mniej wiecej tego samego problemu,po co
Nie lepiej dopisac sie w juz istniejacym ?

Watki lacze
chciałam zauważyć że większość tych wątków umarła śmiercią naturalną

podbijam wątek Rogatki, jako "posiadaczka" tego samego problemu. Moje typy to redermic (w lato), retin-a zimą, serum z wit c i kwasem liponowym własnego "mieszania" z biochemii (polecam świetne!!!), dieta- duzo tłustych rybek (łosoś, makrela). Te rzeczy u mnie się sprawdzają ale do pełnego sukcesu jeszcze daleko. Gimnastyka prądem (izoliza o ile dobrze pamiętam nazwę zabiegu) była niezbyt skuteczna. Zastanawiam sie nad mezoterapią kwasem hialuronowym.

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-10 o 16:59 Powód: Post pod postem
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 17:03   #50
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Gustawek Pokaż wiadomość
chciałam zauważyć że większość tych wątków umarła śmiercią naturalną

podbijam wątek Rogatki, jako "posiadaczka" tego samego problemu. Moje typy to redermic (w lato), retin-a zimą, serum z wit c i kwasem liponowym własnego "mieszania" z biochemii (polecam świetne!!!), dieta- duzo tłustych rybek (łosoś, makrela). Te rzeczy u mnie się sprawdzają ale do pełnego sukcesu jeszcze daleko. Gimnastyka prądem (izoliza o ile dobrze pamiętam nazwę zabiegu) była niezbyt skuteczna. Zastanawiam sie nad mezoterapią kwasem hialuronowym.

Chcialam zauwazyc,ze jezeli nie wiesz czego tyczyla sie moja wypowiedz to mozesz darowac sobie wyciagnie moich slow

Jest do wykorzytania opcja multicytowania by uniknac pisania tzw."post pod postem" wtedy wypowiedz jest bardziej klarowna i czytelna

Chcialas podbic watek,ok-zrobilas to i tyle

OT
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:11   #51
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Gustawek, cieszę się, żę podbijasz mój wątek, bo zawsze fajnie poznać jak inni ludzie sobie radzą.. ja odkąd znalazłam wizaż jestem zachwycona, tyle rzeczy nie wiedziałam, nie miałam pojęcia

co do wątku, to ja właśnie myslę tez o redermicu, ale najpierw serum z biochemii...teraz zaczęłam Neovadiol

Hexxana, a w czym rzecz, bo chyba nie wiem o co chodzi

a juz wiem o co chodzi, Gustawek Cię zacytowała

własnie, właśnie, proszę nie deprecjonowac mojego potrzebnego wątku

żartuję oczywiście!!!:ehe m:

trochę poczucia humoru nie zaszkodzi

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-10 o 20:21 Powód: Post pod postem
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 22:50   #52
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

tak Rogatko wizaz to kopalnia wiedzy niestety ostatnio z braku czasu rzadko tu zaglądałam a dziś z przykrością stwierdziłam że zmienia się na gorsze. Zauważam przerost formy nad treścią a ten portal funkcjonuje przecież dzięki merytorycznej treści wnoszonej przez użytkowników forów. Pierwszy raz widzę żeby moderator komentował że czyjś post (zgodny od a do z z tematem wątku) podbija wątek dla samego podbicia. Albo edytował czyjeś posty. Teraz pewnie dostanę jakiegoś bana czy coś ojjj chyba się popłaczę Wracając do tematu,zapomniałam jeszcze o masażu twarzy - też daje u mnie dobre efekty. Jeśli chodzi o różnego rodzaju "tabsy" na zmarszczki to na wizażu jest taki wątek w dziale 30+ "cudowne tabletki na zmarszczki". Jest to kopalnia wiedzy o ujędrniających suplementach,warto poczytać,czy stosować mam wątpliwości,ja łykam tylko rutinoskorbin plus czyli wit.C,rutyna,cynk i selen.
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 23:06   #53
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dodam swój grosz do dyskusji Ja od pewnego czasu borykam/-łam się z brakiem jędrności skóry pod oczami. Skóra była zwiotczała i miała zmarchy. Stosowałam nawet krem z najnowszej serii AA Prestige lifting 40+ i nic, kompletnie nic. W porywach desperacji zamówiłam sobie zestaw z LRP Hydrance XL coś tam, Active C i jakiś filtr 50+ i czekam teraz na nie (może jutro przyjdzie) Kupiłam jednak przed kilkoma dniami krem z AA pod oczy 35+ z Omega6. Stosuję go od 3 dni i możecie uwierzyć lub nie, ale skóra stała się jakby bardziej gęsta, sprężysta,nie taka cieniutka, zmarszczki się spłyciły - wiem, bo podkład mi już się w nich nie zbiera tak jak wcześniej. Faktem jest, że kremu nie żałuję. Przez te 2 dni karmiłam nim skórkę obficie. Ładnie się wchłania, więc jak tylko się wchłonął, aplikowałam kolejną porcję kremiku. Moja skóra pije go jak gąbka, ale widzę efekty, chociaż stosuję god 3 dni i kosztował 14,50zł.

Poza tym również od 3 dni przyjmuję doustnie: Omega-3 (100mg)- 1 kaps. oraz 2 kaps. wit. A+E. To podobno dobry i bezpieczny zastrzyk odżywczy dla skóry od wewnątrz.

Musiałam się tym z Wami podzielić, bo mi to zaczęło pomagać. Może komuś jeszcze to pomoże. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
No, ale jak już przyjdą produkty z LRP, to będę musiała je wypróbować.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 09:50   #54
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Ano własnie, czasem te prostsze i tanśzerozwiązania okazują się skuteczne. W takim razie warto kupić ten kremik i pokarmić skórę pod oczętami, bo moja jest dokładnie taka jak Twoja (albo raczej była)-cienka, zmarszczki, podkład się zbiera...a więc kupuję kremik AA

Gustawek-nie bój nic, nie dostaniesz bana, coś Ty
chyba każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a w końcu to ludzie tworzą to forummoderatorzy dbają po prostu o porządek na forum, żeby to nie rozrastało się jakoś całkiem niekontrolowanie i dobrze..a że są trochę przewrażliwieni czasem to inna sprawa..:P:P:P

a jesli chodzi o suplementację, to ja łykam omegę, raz dziennie, bo dwa razy nie mogłam-włosy mi się przetłuszczały. oraz tokovit A+E, naturalna witamina E. Dobrze mi to czyni na skórę, także ciała, nie przesuszają mi się już stopy, łokcie, ramiona, a miałam z tym problem. więc na pewno warto.

aha, dziewczyny, a co z tymi ćwiczeniami na mięsnie twarzy????

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-01-11 o 11:20
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 11:39   #55
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

już nie przesadzajcie z tym przewrażliwieniem moderatorów, po to jest jasny i klarowny regulamin i zasady by je przestrzegac. Forum się rozstasta z dnia na dzień i trzeba zachowac porządek by wartościowe wątki nie zginęły w fali dubli czy innych śmieci

Co do tematu pod oczy ostatnio odkryłam bardzo przyjemny krem który w przeciągu kilku tygodni widocznie zmniejszyl moje zmarszczki pod oczami. Mam na myśli krem All About Eyes Rich Clinique. Krem jest treściwy i odżywczy ale nie tłuści skóry pod oczami i szybko się wchłania. Wszelkie korektory podoczne nie warzą się na nim. Spróbujcie zdobyc próbkę i przetestujcie moim zdaniem warto.

Co do twarzy- jej gęstośc i jędrośc poprawiła mi się w nawet spektakularny sposób odkąd stosuję przed snem różne oleje (często mieszam kilka ze sobą, dodaję kroplę kwasu hialuronowego) i wykonuję masaż dekoltu, przez szyję aż do twarzy (tej poświęcam najwięcej czasu). Masuję skórę niezbyt mocno, staram się jej nie naciągac. Warto też wspomniec o zwykłych cwiczeniach mięśni twarzy, które są niezwykle pomocne przy zachowaniu jej dobrego wyglądu.

Powodzenia trzydziestki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:18   #56
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

zaraz tu rozgorzeje dyskusja o mederkach zamiast o jędrności, a raczej jej braku.. .ja swoje zdanie rzekłam, bardziej mnie interesuje stan mojej skóry....zastanawia m się czy nie kupić ksiązki o ćwiczeniach mięsni twarzy, bo teraz powiedzmy, że jakies wykonuję, ale obym sobie jeszcze nie zaszkodziła
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:16   #57
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
już nie przesadzajcie z tym przewrażliwieniem moderatorów, po to jest jasny i klarowny regulamin i zasady by je przestrzegac. Forum się rozstasta z dnia na dzień i trzeba zachowac porządek by wartościowe wątki nie zginęły w fali dubli czy innych śmieci

Co do tematu pod oczy ostatnio odkryłam bardzo przyjemny krem który w przeciągu kilku tygodni widocznie zmniejszyl moje zmarszczki pod oczami. Mam na myśli krem All About Eyes Rich Clinique. Krem jest treściwy i odżywczy ale nie tłuści skóry pod oczami i szybko się wchłania. Wszelkie korektory podoczne nie warzą się na nim. Spróbujcie zdobyc próbkę i przetestujcie moim zdaniem warto.

Co do twarzy- jej gęstośc i jędrośc poprawiła mi się w nawet spektakularny sposób odkąd stosuję przed snem różne oleje (często mieszam kilka ze sobą, dodaję kroplę kwasu hialuronowego) i wykonuję masaż dekoltu, przez szyję aż do twarzy (tej poświęcam najwięcej czasu). Masuję skórę niezbyt mocno, staram się jej nie naciągac. Warto też wspomniec o zwykłych cwiczeniach mięśni twarzy, które są niezwykle pomocne przy zachowaniu jej dobrego wyglądu.

Powodzenia trzydziestki
Mam pytanie odnośnie tych olejków do masażu. Masz na myśli te jadalne czy specjalne do masażu buźki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:33   #58
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tych olejków do masażu. Masz na myśli te jadalne czy specjalne do masażu buźki ?
Mariolo,
generalnie moja pielegnacja opiera się na produktach samorobionych. Oleje kupuję tutaj www.mazidla.com i stosuję je solo lub łączę kilka z nich w zagłębieniu dłoni (czasami dodając kwas hialuronowy). Bardzo polecam

Oto kilka moich propozycji dla skóry dojrzałej, mało elastycznej, przesuszonej, szorstkiej
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27


http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27



oraz kwas hialuronowy (niekoniecznie) jako dodatek do olejów
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 17:17   #59
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Mariolo,
generalnie moja pielegnacja opiera się na produktach samorobionych. Oleje kupuję tutaj www.mazidla.com i stosuję je solo lub łączę kilka z nich w zagłębieniu dłoni (czasami dodając kwas hialuronowy). Bardzo polecam

Oto kilka moich propozycji dla skóry dojrzałej, mało elastycznej, przesuszonej, szorstkiej
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27


http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27



oraz kwas hialuronowy (niekoniecznie) jako dodatek do olejów
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

O super ! Nie ma jak podsunięcie pod samą brodę Wielgachne dzięki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 20:54   #60
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Wraz z upływem lat twarz traci dawną objętość. Zmniejsza się ilość tłuszczu zwłaszcza w górnych jej partiach. Mięśnie stają się delikatniejsze i tracą dawną masę. Policzki zapadają się, zmieniają się proporcje twarzy - ubywa tkanki na górze, w okolicy kości jarzmowych, a nisko na żuchwie pojawiają się opadające 'chomiki'

no własnie, świetny opis mojej skóry na terazmoże nie jest to wszystko aż tak dramatycznie zarysowane, ale tak własnie zaczyna się u mnie hm...starzenie?i tylko dziewczyny sie zastanawiam czy na takie zmiany w wieku 32 lat nie za wcześnie?nigdy się nie opalałam itd. a takie zmiany to raczej włąsciwe są dla późniejszego wieku

i stąd moje pytanie: czy powodem moga być jakies zaburzenia hormonalne?a mam ich sporo...czy poza kremami mozna jakoś temu wszystkiemu przeciwdziałać?

mam nadzieję, że nie marudzę za bardzol

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-13 o 21:58 Powód: Dubel
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.