Sklep iHerb.com (USA) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-04, 15:56   #2341
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Jeżeli wybrałam tę najtańszą (bezpłatną od jakiejś tam kwoty) formę wysyłki to kto doręcza paczkę? Poczta Polska?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 22:07   #2342
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Jeżeli wybrałam tę najtańszą (bezpłatną od jakiejś tam kwoty) formę wysyłki to kto doręcza paczkę? Poczta Polska?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, poczta polska
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:18   #2343
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Tak, poczta polska
Dzięki za odp , mam nadzieję, że dotrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 15:49   #2344
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

To chyba zalezy od szczescia.Ja zamowilam dla cioci w Polsce 2 sumplementy-laczna wartosc $35 i naliczyli $100 cla😲Ciotka nie przyjela paczki.Ja myslalam ze tak do $40 cla nie nalicza😁
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 22:19   #2345
mallory100
Przyczajenie
 
Avatar mallory100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
To chyba zalezy od szczescia.Ja zamowilam dla cioci w Polsce 2 sumplementy-laczna wartosc $35 i naliczyli $100 cla😲Ciotka nie przyjela paczki.Ja myslalam ze tak do $40 cla nie nalicza😁
Chyba coś pomyliłaś.

Opłaty w przypadku oclenia przesyłki spoza UE:☠
1) Cło - płacimy jeżeli wartość przesyłki* przekracza 150€ (zwolnienie nie dotyczy perfum, alkohol i tytoniu),☠wynosi ok. 5%
2) VAT - płacimy jeżeli wartość przesyłki* przekracza 22€ (chyba że jest to prezent to wtedy 45€), na kosmetyki 23%, na suplementy 8%, jeżeli zamawiamy oba to cała przesyłka będzie opodatkowana wyższą stawką,
3) Opłata celna/ prowizja naliczana przez firmę kurierską przy przesyłce kurierskiej.
*wartość przesyłki = wartość towarów + koszt przesyłki

Przez ostanie 4 lata zrobiłam 6 zamówień z iHerb na kwoty 40-45 $, za każdym razem wybierając zwykłą, darmową przesyłkę dostarczaną w Polsce przez Pocztę Polską i żadna z paczek nie została oclona. Najdłużej czekałam kiedyś 3 tygodnie, a ostatnie moje zamówienie z 22.09 przyszło po 11 dniach.
__________________
W iHerb z kodem rabatowym LZK499 dodatkowe -5% na wszystkie produkty.
mallory100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 07:49   #2346
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ostatnio pojawiła się nowa opcja dostawy, chyba powyżej 150 zł, przesyłka rejestrowania z trackingiem. Nie wybierajcie tej opcji, bo po raz pierwszy celny zatrzymał mi paczkę o wartości 156 zł (w tym darmowa dostawa). Naliczyli mi VAT i jakieś opłaty za korespondencję, w sumie 40 zł. Zamawiałam suplementy i kosmetyki.
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 11:17   #2347
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Do mnie paczki przychodzą w tydzień, a biorę najtańszą dostawę ( zazwyczaj darmowa ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-26, 22:42   #2348
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dzieki za info.Ja nie wybralam najtanszej przesylki tylko taka z opcja tracking.Chcialam chociaz zrobic niedpodzianke i byc pewna ze napewno dojdzie.Teraz paczka jest w drodze powrotnej takze czekam na nia.Ciekawe czy mi zwroca koszty?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Yoko 99

To ja chyba ta opcje wybralam-wiem ze placilam jakos $20 za przesylke 🙄
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 16:39   #2349
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Ostatnio pojawiła się nowa opcja dostawy, chyba powyżej 150 zł, przesyłka rejestrowania z trackingiem. Nie wybierajcie tej opcji, bo po raz pierwszy celny zatrzymał mi paczkę o wartości 156 zł (w tym darmowa dostawa). Naliczyli mi VAT i jakieś opłaty za korespondencję, w sumie 40 zł. Zamawiałam suplementy i kosmetyki.
U mnie tak samo, VAT do zapłaty + koszty.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 11:32   #2350
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Tak - i nie napisałam, ta przesyłka też była darmowa. Mądry Polak po szkodzie.
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 14:54   #2351
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej dziewczyny!
Mam problem z Iherb, może ktoś mi doradzi co robić? To moje pierwsze zamówienie na Iherb. Zamówiłam na poczatku grudnia 4 paczki (odpowiednio małe zeby nie zostały oclone). Do tej pory żadna z paczek nie dotarła! Żadna też nie dotarła do Polski (tak wynika z linku do śledzenia przesyłek - paczki zostały wysłane via local post, nie sa sledzone w trakcie drogi ale podobno dotarcie do polski powinno zostać zarejestrowane, czy tak?). To już prawie 3 miesiąc.... SPrawdzxiła wszystko, adres dostawy itd, codziennie sprawdzam skrzynke czy nie ma powiedomienia z poczty o przesyłce - wszystkie dane sie zgadzają, powiadomień brak. Napisałam do Iherb zwrócili mi pieniądze za jedna przesyłkę z dopiskiem że każda kolejna przesyłką wysłana tą samą nierejestrowaną opcją a która do mnie nie dojdzie - nie zostanie przez nich zrefundowana dopóki ta pierwsza za która mi zwrócili pieniądze - do nich nie wróci.


Kurna no, co robic?
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 15:29   #2352
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Kroliczek007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam problem z Iherb, może ktoś mi doradzi co robić? To moje pierwsze zamówienie na Iherb. Zamówiłam na poczatku grudnia 4 paczki (odpowiednio małe zeby nie zostały oclone). Do tej pory żadna z paczek nie dotarła! Żadna też nie dotarła do Polski (tak wynika z linku do śledzenia przesyłek - paczki zostały wysłane via local post, nie sa sledzone w trakcie drogi ale podobno dotarcie do polski powinno zostać zarejestrowane, czy tak?). To już prawie 3 miesiąc.... SPrawdzxiła wszystko, adres dostawy itd, codziennie sprawdzam skrzynke czy nie ma powiedomienia z poczty o przesyłce - wszystkie dane sie zgadzają, powiadomień brak. Napisałam do Iherb zwrócili mi pieniądze za jedna przesyłkę z dopiskiem że każda kolejna przesyłką wysłana tą samą nierejestrowaną opcją a która do mnie nie dojdzie - nie zostanie przez nich zrefundowana dopóki ta pierwsza za która mi zwrócili pieniądze - do nich nie wróci.


Kurna no, co robic?
Bardzo dziwne żeby aż 4 paczki nie doszły, masz link do śledzenia i jaka jest ostatnia pozycja i z kiedy? Nie zamawiałam nic po zmianę sposobów wysyłki, wcześniej było ograniczone śledzenie które urywało się jak paczka przylatywała do Warszawy. Ja bym dzwoniła chyba na pocztę czy na pewno tak tych paczek nie ma lub nie było. W 3 miesiące no to nie ma opcji żeby nie przyszły. Mnie najdłużej szła paczka 7 tyg bo zatrzymał ha na kontrolę urząd celny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 17:51   #2353
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Nie miałam tak jeszcze nigdy, paczki dochodzą na ogół w 10-14 dni, więc niestety nie pomogę

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 08:18   #2354
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne żeby aż 4 paczki nie doszły, masz link do śledzenia i jaka jest ostatnia pozycja i z kiedy? Nie zamawiałam nic po zmianę sposobów wysyłki, wcześniej było ograniczone śledzenie które urywało się jak paczka przylatywała do Warszawy. Ja bym dzwoniła chyba na pocztę czy na pewno tak tych paczek nie ma lub nie było. W 3 miesiące no to nie ma opcji żeby nie przyszły. Mnie najdłużej szła paczka 7 tyg bo zatrzymał ha na kontrolę urząd celny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na każdej przesyłce ostatni log z trasy to:
Melrose Park, IL, US PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN

z datami 17.12 i 10.12
Czy to oznacza że nie dotarły do polski? Czytałam że nawet w tej najtańszej opcji jest log z dotarcia do polski - czy tak?



Byłam na poczcie pytać o to, ale babka mi powiedziała że nie ma jak sprawdzić czy coś było - tylko czy coś jest obecnie. Też holercia skrzynke sprawdzałam - nie miałam żadnych wezwan po odbiór przesyłki. Nie wiem czy to możliwe żebym przegapiła.




---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Jeszcze dla pewności poszłam na pocztę i wydębiłam zeszyty ze wszystkimi przesyłkami, sprawdziłam od 17 grudnia do dzisiaj. Żadnej przesyłki/paczki na moje nazwisko nie było.
Powiedzcie mi proszę czy jest log z dotarcia do polski w tych najtańszych przesyłkach via local post? Bo to by znaczyło że nie dotarły do PL

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie miałam tak jeszcze nigdy, paczki dochodzą na ogół w 10-14 dni, więc niestety nie pomogę

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
A zamawiasz tą najtańszą opcją bez śledzenia?

Edytowane przez Kroliczek007
Czas edycji: 2019-02-23 o 08:14
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 13:46   #2355
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Kroliczek007 Pokaż wiadomość
Na każdej przesyłce ostatni log z trasy to:
Melrose Park, IL, US PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN

z datami 17.12 i 10.12
Czy to oznacza że nie dotarły do polski? Czytałam że nawet w tej najtańszej opcji jest log z dotarcia do polski - czy tak?



Byłam na poczcie pytać o to, ale babka mi powiedziała że nie ma jak sprawdzić czy coś było - tylko czy coś jest obecnie. Też holercia skrzynke sprawdzałam - nie miałam żadnych wezwan po odbiór przesyłki. Nie wiem czy to możliwe żebym przegapiła.




---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Jeszcze dla pewności poszłam na pocztę i wydębiłam zeszyty ze wszystkimi przesyłkami, sprawdziłam od 17 grudnia do dzisiaj. Żadnej przesyłki/paczki na moje nazwisko nie było.
Powiedzcie mi proszę czy jest log z dotarcia do polski w tych najtańszych przesyłkach via local post? Bo to by znaczyło że nie dotarły do PL

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


A zamawiasz tą najtańszą opcją bez śledzenia?
Tak i moje śledzenie kończy się na odbiciu w Wawie, w przypadku ostatniej dostarczone już paczki było to 12.02

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 08:24   #2356
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Not o nie wiem co robic
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 20:31   #2357
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Nie mam pojęcia co się z tymi paczkami stało. W każdym razie Iherb - choc jeszcze dziś napisali mi że zrefundują tylko za jedna przesyłke - co mnie mega zdołowało (bo łącznie 4 paczki prawie 800zł) to własnie dostałam info że refundują wszystkie


Spróbuje jeszcze raz zrobić zamówienie - ale narazie tylko jedna przesyłka.
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 20:49   #2358
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dobrze, że dostaniesz pieniądze z powrotem
I mam nadzieję, że obecne zamówienie dotrze bez przygód już

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 21:00   #2359
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Też mam nadzieję!
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 08:52   #2360
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Moja radość jednak była przedwczesna. Owszem konsultant klinknął Refundację - ale do kolejnej akceptacji przez kogoś wyżej. Z pozostałych 3 przesyłek, zrobili zwrot za jedną (czyli razem za dwie paczki mi zwrocili), kolejną odrzucili a ostatnia czeka dalej na akcept i pewnie go nie dostanie.
Także ten... 580zł w plecy. Już chyba nic nie zrobie żeby odzyskać pieniądze.
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:20   #2361
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Rety, to faktycznie słabo ja nie robiłam nigdy zakupów na wysokie kwoty, mam nadzieję, że Twój przypadek to marginalna sprawa

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 14:04   #2362
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Kroliczek007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam problem z Iherb, może ktoś mi doradzi co robić? To moje pierwsze zamówienie na Iherb. Zamówiłam na poczatku grudnia 4 paczki (odpowiednio małe zeby nie zostały oclone). Do tej pory żadna z paczek nie dotarła! Żadna też nie dotarła do Polski (tak wynika z linku do śledzenia przesyłek - paczki zostały wysłane via local post, nie sa sledzone w trakcie drogi ale podobno dotarcie do polski powinno zostać zarejestrowane, czy tak?). To już prawie 3 miesiąc.... SPrawdzxiła wszystko, adres dostawy itd, codziennie sprawdzam skrzynke czy nie ma powiedomienia z poczty o przesyłce - wszystkie dane sie zgadzają, powiadomień brak. Napisałam do Iherb zwrócili mi pieniądze za jedna przesyłkę z dopiskiem że każda kolejna przesyłką wysłana tą samą nierejestrowaną opcją a która do mnie nie dojdzie - nie zostanie przez nich zrefundowana dopóki ta pierwsza za która mi zwrócili pieniądze - do nich nie wróci.


Kurna no, co robic?

Poczekaj jeszcze trochę. Pod koniec stycznia doszła paczka, którą zamówiłam w listopadzie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 08:35   #2363
Kroliczek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Nadzieja umiera ostatnia jeszcze sie trochę łudzę, ale za 3 dni stuknie równe 3 miesiące od zamówienia dwóch pierwszych paczek.
Kroliczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 17:34   #2364
dori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zamawiam na iherb od roku, zawsze było ok. aż do teraz
Według informacji paczka dotarła 15 marca do Warszawy, zazwyczaj awizo w skrzynce pojawiało się do 3dni i odbierałam na poczcie także w Wawie. A teraz dwa tygodnie i cisza, obawiam się że paczka zaginęła, zamówiłam suplementy których b. potrzebuję a tu taki kanał. Paczka kosztowała mnie 260 zł.
Przesyłka była darmowa i przez GLOBAL MAIL DHL jestem podłamana, co robić?

jakie macie doświadczenia z opcją Global Dhl?

Edytowane przez dori78
Czas edycji: 2019-03-28 o 17:35
dori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 20:52   #2365
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mnie ostatnia paczka doszła do biura po 10 dniach trzymania jej w pl, tylko tyle mogę napisać, więc może i Twoja też tak długo tym razem idzie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 04:29   #2366
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Teraz jak przesylki sa rejestrowane to urzad celny w warszawie przetrzymuje - i to roznie raz sprawdzalam to 2 tyg lezala u nich, raz miesiac i wiecej.
Na wiele przesylek to z tego co pamietam do tej pory to tylko jedna paczka do mnie niedotarla.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 19:30   #2367
dori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Pofatygowałam się dziś na pocztę, żeby sprawdzić czy przypadkiem mimo braku awizo nie leży u nich, ale niestety nic z tego.
Liczyłam, że może listonosz coś namieszał, bo jest nowy i widzę że się myli bo listy się trafiają adresowane na blok obok o tym samym numerze, tylko z literką.

Czekam dalej
dori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 19:26   #2368
dori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Doczekałam się

jak się okazało paczka "zawieruszyła" się na poczcie i nawet była już ostęplowana jako zwrot. Jednak jest szczęśliwy finał i doczekałam się awizo .Łączny czas oczekiwania 34 dni

W tej chwili czekam na paczkę z 21 marca i na dzień dzisiejszy jest we Frankfurcie.

Zamawiał ktoś tą opcją DHL EXPRESS? Tam jest do 68 kg. i niby wstępna opłata spora, ale gdy wrzucałam do koszyka większość rzeczy z darmowym transportem to pokazało, że koszt dostawy siedem zł z groszami. ZAstanawia mnie, czy nie naliczaja jakiś dodatkowych opłat .
dori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 17:56   #2369
romolla
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez dori78 Pokaż wiadomość
Doczekałam się

jak się okazało paczka "zawieruszyła" się na poczcie i nawet była już ostęplowana jako zwrot. Jednak jest szczęśliwy finał i doczekałam się awizo .Łączny czas oczekiwania 34 dni

W tej chwili czekam na paczkę z 21 marca i na dzień dzisiejszy jest we Frankfurcie.

Zamawiał ktoś tą opcją DHL EXPRESS? Tam jest do 68 kg. i niby wstępna opłata spora, ale gdy wrzucałam do koszyka większość rzeczy z darmowym transportem to pokazało, że koszt dostawy siedem zł z groszami. ZAstanawia mnie, czy nie naliczaja jakiś dodatkowych opłat .
Ja kupuje dhl expressem i zawsze mialam clo 40-100 zl
romolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 10:29   #2370
dori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez romolla Pokaż wiadomość
Ja kupuje dhl expressem i zawsze mialam clo 40-100 zl
A w jakich kwotach miałaś zamówienia?
Zastanawiam się czy jeśli zrobię zamówienia np. za 600 zł to czy mi nie naliczą nie wiadomo ile. I jeszcze jedno, ile czasu idzie do Ciebie paczka tym expresem?
dori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.