Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-10-21, 08:02   #1171
katwoj73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ dziewczyny proszê o pomoc tydzieñ temu /13.10/zrobi³a mi fryzjerka pasemka - dramat. Za 5 dni /18.10/posz³am do innej i ona na³o¿y³a rozja¶niacz na moje w³osy /¶rednio-ciemny br±z farbowany farbami z henni±/i farbê -co¶ od popielu no i wysz³o okropnie na tych pasemkach popiel a na moich odbarwionych ¿ó³ty po szamponie z fioletem od Joanny na tych bia³ych jest zielonkawy a ¿ó³te nie ruszone. Czy mogê teraz ju¿ u¿yæ farby i jakiej ?Czy nie za wcze¶nie od ostatniego farbowania? Nie chcê za bardzo zniszczyæ w³osów. Dziêki za pomoc.
katwoj73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 00:56   #1172
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Wstaw fotkê w³osów.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-25, 10:20   #1173
caman
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja u¿ywam srebrnej p³ukanki Czasem solo, a czasem mieszam z od¿ywk± albo szamponem. I efekty s± W³osy maj± ch³odny ocieñ, czyli tak jak lubiê.
caman jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-27, 13:08   #1174
katwoj73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

niestety nie mam jak wrzuciæ zdjêcia .Od tej pory zafarbowa³am tydzieñ temu na blond 9.13 z L'oreala /Baikal/ i jest w miarê ,ale chyba chcia³abym je przyciemniæ do cimny blond/jasny br±z (najlepiej taki kolor skorupki orzecha laskowego ew. capuczino).Jak± farbê wybraæ- czekam na propozycje firmy i numeru farby. Dziêki wielkie za wszelkie podpowiedzi.
katwoj73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-23, 19:53   #1175
darson27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

fota

fota 2
co moge zrobiæ z tymi w³osami bo jestem za³amana

Edytowane przez darson27
Czas edycji: 2017-07-23 o 19:56
darson27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-24, 13:25   #1176
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez darson27 Poka¿ wiadomo¶æ
fota

fota 2
co moge zrobiæ z tymi w³osami bo jestem za³amana
Co chcesz uzyskaæ? Ch³odnego blondu tak szybko nie zrobisz (przynajmniej bez zniszczenia w³osów).
Rude/czerwone odcienie oraz zielone najtrudniej jest wytêpiæ.
Musia³aby¶ teraz zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±, tak ¿eby uzyskaæ przynajmniej ¿ó³ty blond i wtedy na to mo¿esz po³o¿yæ farbê, ale najlepiej bez numerka po kropce, np. samo 8. Dopiero pó¼niej mo¿esz siê bawiæ odcieniami.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-11, 00:01   #1177
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 587
GG do Leora
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hej, na wstêpie zaznaczam, ¿e nie mam pojêcia w jakim w±tku mogê siê poradziæ.. mimo wszystko liczê na jak±¶ pomoc..
Moje w³osy naturalnie s± w kolorze ciemnego br±zu, mia³am przez fryzjera zrobione "sombre", natomiast odrost i tak by³ widoczny dlatego po kilku miesi±cach i braku mo¿liwo¶ci pój¶cia do fryzjera postanowi³am je rozja¶niæ sama. U¿y³am niby profesjonalnego rozjasniacza, nastepnie bardzo popularnego za granic± tonera Wella t18 i co... no i jajko. Od po³owy w dó³ s± siwe, przy odrostach jajecznica. Nawet widzê przy skórze po¶wiatê zieleni! proszê, doradzcie mi co mam zrobiæ aby wyrównaæ ten blond... próbowa³am szorowaæ w³osy aby pozbyæ siê siwizny (my¶la³am ¿e to zniweluje kontrast miêdzy tym kurczakowym odrostem) ale to nic nie daje... my¶lê juz nawet do powrotu do ciemnych
Czy znacie jakie¶ drogeryjne rozwi±zanie (zale¿y mi na czasie) aby uzyskaæ jasny br±z jak na zdjeciu, lub ¿eby jako¶ przyciemnic te odrosty i wyrównaæ blond?..
IMG_20170810_193504.jpg244463-braz-to-przezytek-teraz-kochamy-bronde.jpg

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 14:54   #1178
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja bym próbowa³a du¿± ilo¶ci± p³ukanek wlewanych do szamponu czy od¿ywki, ale jak nie chce Ci siê czekaæ na odrost na³o¿y³abym ¶redni blond mo¿esz Garniera to wyjdzie na ciemny blond/jasny br±z sp³ucze siê a na resztê siwych w³osów zrób keczupow± mieszankê lub je¶li nie masz czasu to zapieñ farbê o ciep³ym odcieniu jaki¶ be¿owy blond z odrobin± od¿ywki i szamponu (pamiêtam ¿e zimne barwy ocieplaj± siê z czasem wiec kolor sam siê wyprowadzi zrówna)
ps. wstaw fotê ciekawa jestem co wypocisz na tej g³owie

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2017-08-16 o 14:56
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-16, 23:04   #1179
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 587
GG do Leora
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziêkujê za odpowied¼. Niestety ju¿ za pó¼no, jestem niecierpliwa i na³o¿y³am mieszankê Garnier nutrisse 7 i 73. Jestem zdziwiona tym, ¿e kolor ³adnie siê wyrówna³, natomiast przyzwyczajona do blondu, trochê mi jednak za ciemno, a niestety kolor nie wyplukuje siê na ja¶niejszy, tylko po prostu p³owieje. Nie mam pomys³u jak go "roz¶wietliæ"; najlepsze by by³y jakie¶ ja¶niejsze refleksy, ale po tym co ostatnio prze¿y³y moje w³osy, trochê sie martwiê o ich kondycjê.

Wstawiam fotkê jak wysz³o.no nic, tak czy siak lepsze to ni¿ ¿ó³to-siwe w³osy.
IMG_20170816_215556.jpg

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-21, 22:23   #1180
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mnie siê ppdoba bardzo ladnie wyszlo
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-29, 10:59   #1181
anitexxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Przecie¿ bardzo ³adny ten kolor
Sto razy lepszy ni¿ kurczak


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
anitexxxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 18:55   #1182
mikayla18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny jakiego koloru mogê siê spodziewaæ nak³adaj±c farbê z Joanny Go³êbi Popiel na w³osy poziom 7 delikatnie rudawe po rozja¶nianiu? Czy takiego efektu jaki jest na pude³ku farby mo¿na siê spodziewaæ nak³adaj±c t± farbê na w³osy rozja¶nione do poziomu 10?
mikayla18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-08, 19:23   #1183
sabinaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 2
Rude w³osy po szamponie

Cze¶æ dziewczyny. Ostatnio rozjasnialam wlosy z ciemnego brazu i wyszly mi jasnobrazowe o odcieniu zoltym, ozulam szamponu fioletowego z loreala bo polecia mi kolezanka ze on zniweluje ten odcien, jednak zamiast tak sie stac po jednym myciu koncowki zafarbily mi sie na rud. Da sie cos z tym zrobic? Jak dziala ten szampon, kolor znika gdy nie bede go uzywac czy to juz tak zostanie? Nigdy nie miala z nim do czynienia i kompeltnie nie wiem co zrobic. Pomozcie:pr osi:
sabinaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-25, 19:55   #1184
Pati7010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ dziewczyny , jestem w kropce i szukam rozwi±zania jakie mogê podj±æ jutro w domku ¿eby wyrównaæ w miarê kolor na g³owie . Jestem po dekoloryzacji u fryzjera z czarnych w³osów ,dosz³am do koloru br±zowego , który zosta³ uzyskany po na³o¿eniu tonerów , zap³aci³am 350 z³ , kolejn± wizytê mam za 1,5 msc ,¿e wzglêdu ¿e toner zacz±³ mi siê wyp³ukiwaæ i nie wygl±da³o to ³adnie stwierdzi³am ¿e spróbujê drugiej dekoloryzacji w domu . Kupi³am rozjasniacz w proszku montibello i dobrego oxydant 9 % wysz³o mi co¶ takiego .. jutro wybieram siê do hurtowni ..czy kto¶ jest w stanie mi poradziæ jak uratowaæ sytuacjê ? Moim marzeniem na koñcu tej drogi jest ³adny jasny blond
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171025_195100.jpg (78,5 KB, 74 za³adowañ)
Pati7010 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-26, 02:08   #1185
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez mikayla18 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jakiego koloru mogê siê spodziewaæ nak³adaj±c farbê z Joanny Go³êbi Popiel na w³osy poziom 7 delikatnie rudawe po rozja¶nianiu? Czy takiego efektu jaki jest na pude³ku farby mo¿na siê spodziewaæ nak³adaj±c t± farbê na w³osy rozja¶nione do poziomu 10?
My¶lê ¿e fajnie stonuje.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinaz Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Ostatnio rozjasnialam wlosy z ciemnego brazu i wyszly mi jasnobrazowe o odcieniu zoltym, ozulam szamponu fioletowego z loreala bo polecia mi kolezanka ze on zniweluje ten odcien, jednak zamiast tak sie stac po jednym myciu koncowki zafarbily mi sie na rud. Da sie cos z tym zrobic? Jak dziala ten szampon, kolor znika gdy nie bede go uzywac czy to juz tak zostanie? Nigdy nie miala z nim do czynienia i kompeltnie nie wiem co zrobic. Pomozcie:pr osi:
Za mocno chwyci³. Po szamponie oczyszczajacym zejdzie

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-30, 18:30   #1186
gilgocze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny mam pierwszy raz ombre. W³osy by³y rozja¶niane i Pani fryzjerka powiedzia³a, ¿eby za miesi±c przyj¶æ na tonowanie w³osow. Nie bardzo rozumiem o co z tym tonowaniem chodzi. Czy to tylko umycie szamponem ultramarynowym, czy to jaki¶ szampon z farba blond? Mówi³a co¶ takiego, ze mi tylko umyje w³osy i bêdzie to kosztowaæ 60z³.

Ju¿ po 3 myciach w³osy wpadaj± w ¿ó³ty. Jakim szaponem-tonerem myæ? Czy ten siê nada?
gilgocze jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-31, 17:14   #1187
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez gilgocze Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pierwszy raz ombre. W³osy by³y rozja¶niane i Pani fryzjerka powiedzia³a, ¿eby za miesi±c przyj¶æ na tonowanie w³osow. Nie bardzo rozumiem o co z tym tonowaniem chodzi. Czy to tylko umycie szamponem ultramarynowym, czy to jaki¶ szampon z farba blond? Mówi³a co¶ takiego, ze mi tylko umyje w³osy i bêdzie to kosztowaæ 60z³.

Ju¿ po 3 myciach w³osy wpadaj± w ¿ó³ty. Jakim szaponem-tonerem myæ? Czy ten siê nada?
Ten szampon jest super. Polecam raz w tygodniu dla podtrzymania ch³odnego koloru. Typowe tonowanie polega na na³o¿eniu tonera lub zapienieniu farba najczê¶ciej. Nie wiem niestety co dok³adnie ma na my¶li Twoja fryzjerka ale ten szampon jest na tyle dobry ¿e mo¿esz spróbowaæ go u¿ywaæ zamiast i¶æ do niej. Tylko pamiêtaj o rêkawiczkach, ma mocny pigment

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-31, 19:03   #1188
gilgocze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ten szampon jest super. Polecam raz w tygodniu dla podtrzymania ch³odnego koloru. Typowe tonowanie polega na na³o¿eniu tonera lub zapienieniu farba najczê¶ciej. Nie wiem niestety co dok³adnie ma na my¶li Twoja fryzjerka ale ten szampon jest na tyle dobry ¿e mo¿esz spróbowaæ go u¿ywaæ zamiast i¶æ do niej. Tylko pamiêtaj o rêkawiczkach, ma mocny pigment

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
Dziêki za odpowied¼ Na³o¿eniu tonera czyli np. taki szampon jak wys³a³am? Fryzjerka powiedzia³a, ¿e stonuje mi w³oski i to bêdzie trwa³o tak, ¿e umyje mi w³osy i wysuszy xd

A co my¶licie o spryskiwaniu octem jab³kowym rozja¶nionych w³osów, uzyskamy ch³odny blond?

Wys³ane z mojego LG-D802 przy u¿yciu Tapatalka

Edytowane przez gilgocze
Czas edycji: 2017-10-31 o 19:08
gilgocze jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-01, 17:51   #1189
paulinson90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A mo¿e kto¶ mi pomo¿e ? Pierwsze zdjêcie pokazuje mój naturalny kolor. Na drugim mam ,,3 bita'' jak to sama okre¶li³am. Posz³am do fryzjekri, w celu usuniêcia rudej po¶wiaty, poniewa¿ moje w³osy maj± tak± tendencjê. Chcialam miec ciemna blond ch³odn± górê oraz jasny chlodny blond dó³... Powiedziala, ze szkoda wlosow, wykona tonowanie, doda trochê refleksów, wiêc rudosc zniknie(och³odzi siê),a blond bêdzie ³adny. Wystarczy³o jedno mycie a na g³owie mam w³asnie takie co¶. Napisa³am do niej, umówily¶my siê na poprawkê, chce mi wykonaæ znowu tonowanie, ¿eby w³osy nie by³y takie rude, ale martwiê siê, ¿e to efekt na tydzien i znowu rudo¶æ wyjdzie.

Moja propozycja jest taka, ¿eby t± rudo¶æ och³odziæ jak±¶ farb±, popielat±, ¿eby by³a blond albo j± przyciemniæ do blondu naturalnego.

Co mam pocz±æ? od 2 dni po kilka godzin siêdze na forum i czytam ... U¿ywalam maski fioletowej do wlosow, ale zero efektu. Co by¶cie radzi³y....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 23140287_1639412206117589_1492960944_n.jpg (68,8 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg gowno.jpg (82,9 KB, 80 za³adowañ)

Edytowane przez paulinson90
Czas edycji: 2017-11-03 o 12:49
paulinson90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-06, 18:42   #1190
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez gilgocze Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowied¼ Na³o¿eniu tonera czyli np. taki szampon jak wys³a³am? Fryzjerka powiedzia³a, ¿e stonuje mi w³oski i to bêdzie trwa³o tak, ¿e umyje mi w³osy i wysuszy xd

A co my¶licie o spryskiwaniu octem jab³kowym rozja¶nionych w³osów, uzyskamy ch³odny blond?

Wys³ane z mojego LG-D802 przy u¿yciu Tapatalka
Toner to trochê inaczej - bardzo delikatna lub pó³trwa³a farba na niskim oxydancie lub toner bez oxy. Ale niektórzy fryzjerzy 'tonuj±' szamponem z pigmentem, ten akurat siê tu super nadaje bo ma mocny pigment. A co do p³ukania raz w tygodniu po myciu w³osów to dobry pomys³ by domknac ³uski w³osów.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinson90 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e kto¶ mi pomo¿e ? Pierwsze zdjêcie pokazuje mój naturalny kolor. Na drugim mam ,,3 bita'' jak to sama okre¶li³am. Posz³am do fryzjekri, w celu usuniêcia rudej po¶wiaty, poniewa¿ moje w³osy maj± tak± tendencjê. Chcialam miec ciemna blond ch³odn± górê oraz jasny chlodny blond dó³... Powiedziala, ze szkoda wlosow, wykona tonowanie, doda trochê refleksów, wiêc rudosc zniknie(och³odzi siê),a blond bêdzie ³adny. Wystarczy³o jedno mycie a na g³owie mam w³asnie takie co¶. Napisa³am do niej, umówily¶my siê na poprawkê, chce mi wykonaæ znowu tonowanie, ¿eby w³osy nie by³y takie rude, ale martwiê siê, ¿e to efekt na tydzien i znowu rudo¶æ wyjdzie.

Moja propozycja jest taka, ¿eby t± rudo¶æ och³odziæ jak±¶ farb±, popielat±, ¿eby by³a blond albo j± przyciemniæ do blondu naturalnego.

Co mam pocz±æ? od 2 dni po kilka godzin siêdze na forum i czytam ... U¿ywalam maski fioletowej do wlosow, ale zero efektu. Co by¶cie radzi³y....
Oj do rudego to temu kolorowi daleko. Oczywi¶cie ¿e mo¿na próbowaæ tonowac ponownie najlepiej popielem je¶li jest faktycznie rudy ale tylko to miejsce - sama tego raczej nie zrobisz.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-16, 14:29   #1191
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny od kiedy uzywam prostownicy nie moge zapuscic wlosow, wlosy sa wyblakniete, bardzo suche, wygladaja staro, nie przyjmuja dobrze farb, ale bez uzycia prostownicy moje wlosy zle wygladaja
pol falowane pol nie, jakby niezadbane pomimo uzywania dobrych maeczek, odzywek, i nie moge tak wyjsc do ludzi...
Moze znacie jakis gadzet, sposob, urzadzenie ktore jest lepsze od prostownicy, nie niszczy tak wlosow, ale je wygladza troche prostuje?
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.
WielkaDamaSama1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-17, 02:32   #1192
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WielkaDamaSama1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny od kiedy uzywam prostownicy nie moge zapuscic wlosow, wlosy sa wyblakniete, bardzo suche, wygladaja staro, nie przyjmuja dobrze farb, ale bez uzycia prostownicy moje wlosy zle wygladaja
pol falowane pol nie, jakby niezadbane pomimo uzywania dobrych maeczek, odzywek, i nie moge tak wyjsc do ludzi...
Moze znacie jakis gadzet, sposob, urzadzenie ktore jest lepsze od prostownicy, nie niszczy tak wlosow, ale je wygladza troche prostuje?
Zrob sobie keratynowe prostowanie.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-17, 09:33   #1193
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Zrob sobie keratynowe prostowanie.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
Dziekuje za odpowiedz, i jeszcze mam pytanko, czy taki zabieg nie jest szkodliwy dla zdrowia, ile mniej wiecej kosztuje, i czy po nim wlosy nie wygladaja jak przyklapniete, bo nie za bardzo lubie efekt zbyt przyklapnietych wlosow.I jak z farbowaniem wlosow po takim zabiegu?
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.

Edytowane przez WielkaDamaSama1
Czas edycji: 2017-11-17 o 09:35
WielkaDamaSama1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-17, 10:54   #1194
morgusia2
Przyczajenie
 
Avatar morgusia2
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Przetestuj hennê
---
bielizna erotyczna

Edytowane przez morgusia2
Czas edycji: 2017-11-18 o 14:16
morgusia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-17, 17:38   #1195
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez morgusia2 Poka¿ wiadomo¶æ
Przetestuj hennê
Robilam pare razy henne(Khadi bezbarwna, khadi blond),pare dni fajne wlosy ale jak sie spralo
to obecnie kolor po hennie to zostal taki brzydki zolty, i nie moge sie nawet tego pozbyc...
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.
WielkaDamaSama1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-28, 02:16   #1196
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mo¿e srebrna p³ukanka da³aby rady?
Hanka78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-12-12, 17:05   #1197
adusia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny wiecie moze jak na to zadzia³aæ? Fryzjerka sci±gnê³a mi kolor z br±zu i wysz³y rudoblond nie by³a na to k³adziona ¿adna farba wiec efekt jest dziwny , jakie¶ rady ? zastanawiam siê czy jesli pójdê do fryzjerki to zrobi mi z tego ombre , czy moze lepiej na³o¿yæ go³ebi popiel , który poleca³y¶cie wy¿ej ? tylko nie chcia³abym ju¿ ich rozja¶niaæ , najlepiej farbami, na ¿ywo jest bardziej jaskrawie ni¿ na fotce. P³ukanki nie dzia³aj±, w³osy jak po rozja¶naniu w dobrej kondycji , ale wstyd siê ludziom pokazaæ, zaznaczê jeszcze ¿e s± jaskrawo ciemne w okolicach ucha i bojê siê ze w tym miejcu kolor nie z³apie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 25371273_2031826083501673_174824935_o.jpg (104,0 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c77a0193a61d89267fdc7d3bfc99afcf.jpg (75,8 KB, 48 za³adowañ)

Edytowane przez adusia18
Czas edycji: 2017-12-12 o 17:17
adusia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-12-17, 14:06   #1198
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Hanka78 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e srebrna p³ukanka da³aby rady?
Srebrny czy siwy to na w³osy rude. ¯ó³ty tonuje fiolet czyli per³a.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez adusia18 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wiecie moze jak na to zadzia³aæ? Fryzjerka sci±gnê³a mi kolor z br±zu i wysz³y rudoblond nie by³a na to k³adziona ¿adna farba wiec efekt jest dziwny , jakie¶ rady ? zastanawiam siê czy jesli pójdê do fryzjerki to zrobi mi z tego ombre , czy moze lepiej na³o¿yæ go³ebi popiel , który poleca³y¶cie wy¿ej ? tylko nie chcia³abym ju¿ ich rozja¶niaæ , najlepiej farbami, na ¿ywo jest bardziej jaskrawie ni¿ na fotce. P³ukanki nie dzia³aj±, w³osy jak po rozja¶naniu w dobrej kondycji , ale wstyd siê ludziom pokazaæ, zaznaczê jeszcze ¿e s± jaskrawo ciemne w okolicach ucha i bojê siê ze w tym miejcu kolor nie z³apie.
Serio nie rób nic sama, tylko zniszczysz w³osy. To ciê¿ki kolor. Do dobrego fryzjera marsz, da radê

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-09, 21:48   #1199
anqadaily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witajcie, mam podobny problem, w³osy farbowane przez 18 lat "ulubion±" farb± wszystkich fryzjerów :P czytaj Palette... Przera¿ona cen± za dekoloryzacje (350zl) i ¶wiadoma brakiem przej¶cia od razu na blond - bo taki jest docelowy, postanowi³am zrobiæ to sama, rozjasnianie 2x Alfaparf na 9%, efekt koniakowy, miodowy blond - zdjêcie podsy³am... Za drugim razem rozjasnianie by³o bardziej oporne... Chcê zej¶æ z rudosci... Czy k±piele rozjasniajace pomog±? Nie chcê ju¿ po raz kolejny rozjasniac "na chama" w³osów... Wiem równie¿, ¿e przej¶cie z granatowej na platynowy blond to kwestia czasu... Interesuje mnie kolor taki jak odrostow ze zdjêcia, pomocy....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _20181209_214828.jpg (76,6 KB, 39 za³adowañ)
anqadaily jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-18, 17:26   #1200
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez anqadaily Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, mam podobny problem, w³osy farbowane przez 18 lat "ulubion±" farb± wszystkich fryzjerów czytaj Palette... Przera¿ona cen± za dekoloryzacje (350zl) i ¶wiadoma brakiem przej¶cia od razu na blond - bo taki jest docelowy, postanowi³am zrobiæ to sama, rozjasnianie 2x Alfaparf na 9%, efekt koniakowy, miodowy blond - zdjêcie podsy³am... Za drugim razem rozjasnianie by³o bardziej oporne... Chcê zej¶æ z rudosci... Czy k±piele rozjasniajace pomog±? Nie chcê ju¿ po raz kolejny rozjasniac "na chama" w³osów... Wiem równie¿, ¿e przej¶cie z granatowej na platynowy blond to kwestia czasu... Interesuje mnie kolor taki jak odrostow ze zdjêcia, pomocy....
Tak, k±piele to dobra opcja.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.