Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 09:12   #1
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34

Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?


Cześć dziewczyny!
Chciałam się dowiedzieć o efekty Vectusa - czy ktoś miał robiony zabieg? czy bolało , no i jakie efekty?
Miałam już na pachy i bikini IPLa i Light Sheera - bolało, a efekty mizerne. Szukam czegoś co nie boli i daje rezultaty. Miała któraś? bardzo proszę o opinie. Czytałam w jakiejś reklamie , że w ogóle nie boli zabieg - czy to prawda?
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:16   #2
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej, zabieg nie jest bolesny. Urządzenie Vectus wyposażone jest w głowice z chłodzeniem kontaktowym, które chłodzą skórę przed i w czasie emisji światła. Jak dla mnie metoda jest super.
Jestem po 3 zabiegach. Efekt jest bardzo dobry . Przede mną ostatni zabieg, ale z efektu już jestem zadowolona.
Zabiegi wykonuję w klinice <ciach> w Warszawie. Po więcej informacji zapraszam na: <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:12
modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:14   #3
modelsbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej mam pytanie do dziewczyn ktore mialy juz vectusa !!!

Ja jestem po 1 zabiegu, tak jak inne mialam pomiar melaniny w skorze a pozniej sam zabieg ktory byl bezbolesny i trwal naprawde krotko a mialam robione cale nogi i bikini. Jestem juz po ponda dobrym miesiacu czasu wloski wypadly i bede szla na nastepny. Generalnie jestem bardzo zadowolona bo mam badzo klopotliwe owlosienie, ale chcialam zapytac tak kontrolnie czy wy tez tak mialyscie fajnie czy to tylko wyjatkoowo ja haha pytam bo chce polecic mamie i zrobic prezent na dzien matki wlasnie))
modelsbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:31   #4
wiza12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

ja też jestem bardzo zadowolona. W sumie to nie słyszałam negatywnej opinii o tym zabiegu. Lekarze również bardzo go chwalą.
wiza12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 14:14   #5
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Byłam na zabiegach IPL i mówiac szczerze nie przyniosły kompletnie oczekiwanych skutkow... zawiodłam sie straszliwie, a pieniadze wydalam. Mimo to, chce zaryzykowac po raz kolejny i zdecydowac sie na jakas inna metode. Jakie sa ceny Vectusa i czy rzeczywiscie jest taki skuteczny, jak piszecie?
No i pytanie, czy moze byc stosowany na jasnych wlosach (blond)?
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:44   #6
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
Byłam na zabiegach IPL i mówiac szczerze nie przyniosły kompletnie oczekiwanych skutkow... zawiodłam sie straszliwie, a pieniadze wydalam. Mimo to, chce zaryzykowac po raz kolejny i zdecydowac sie na jakas inna metode. Jakie sa ceny Vectusa i czy rzeczywiscie jest taki skuteczny, jak piszecie?
No i pytanie, czy moze byc stosowany na jasnych wlosach (blond)?
moim zdaniem napewno warto spróbować, ja mam ciemne włoski i efekt kilka tygodni po pierwszym zabiegu jest widoczny - ceny nie są bardzo wygórowane ale zależy to od miejsca które chcesz epilować - ja robiłam pachy i bikini, jezeli chodzi o jasny kolor wloskow to chyba tez nie ma znaczenia, ale o to dopytaj sie u specjalisty
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:17   #7
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej. Właśnie umówiłam się na depilację laserem palomar vectus. Będę robić łydki i pachy. Ciekawa jestem efektów.
2 lata temu robiłam bikini laserem Soprano Duo, po czterech zabiegach nie było żadnych efektów! Dziewczyny opisują, że już po pierwszym zabiegu wypadają im włoski, mnie sie tak stało dopiero po trzecim, ale i tak wszystkie odrosły. Wydałam wtedy 1200zł i byłam bardzo rozczarowana. Nie poszłam na piąty zabieg, bo nie widziałam sensu.
Teraz trochę się obawiam czy ten laser na mnie podziała. Dam znać jak to wyszło. Pozdrowienia

Edytowane przez candy02
Czas edycji: 2013-06-19 o 18:32
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 07:47   #8
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Hej. Właśnie umówiłam się na depilację laserem palomar vectus. Będę robić łydki i pachy. Ciekawa jestem efektów.
2 lata temu robiłam bikini laserem Soprano Duo, po czterech zabiegach nie było żadnych efektów! Dziewczyny opisują, że już po pierwszym zabiegu wypadają im włoski, mnie sie tak stało dopiero po trzecim, ale i tak wszystkie odrosły. Wydałam wtedy 1200zł i byłam bardzo rozczarowana. Nie poszłam na piąty zabieg, bo nie widziałam sensu.
Teraz trochę się obawiam czy ten laser na mnie podziała. Dam znać jak to wyszło. Pozdrowienia
Candy

Ja jestem już po 2 zabiegach vectusem nie rozpisując się za bardzo zabiegi są warte przynajmniej spróbowania, robiłam bikini i pachy przy dosyć ciemnych i mocnych włoskach - efekt na razie to wypadnięcie około 80%, za pakiet 3 zabiegów na bikinii zapłaciłam 700 zł więc cena może nie jest niska, ale uważam że za taki efekt absolutnie nie zawyżona, dam znać po 3 zabiegu ale ze spokojem moge polecić
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:01   #9
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
Candy

Ja jestem już po 2 zabiegach vectusem nie rozpisując się za bardzo zabiegi są warte przynajmniej spróbowania, robiłam bikini i pachy przy dosyć ciemnych i mocnych włoskach - efekt na razie to wypadnięcie około 80%, za pakiet 3 zabiegów na bikinii zapłaciłam 700 zł więc cena może nie jest niska, ale uważam że za taki efekt absolutnie nie zawyżona, dam znać po 3 zabiegu ale ze spokojem moge polecić
U mnie minely 2 tygodnie od zabiegu, poki co wydaje mi sie, ze wloski pod pachami wypadly prawie wszystkie. Lewa lydka- wypadlo ok 50%, prawa lydka nie zauwazylam, zeby wloskow ubylo. Dziwne to troche, ze tylko z jednej nogi cos wypadlo... Ale i tak jestem zadowolona
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 21:21   #10
Donatella8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hejka, ja z przyczyn dermatologicznych musialam zrobic depilacje laserem, poprostu kazdorazowe podraznianie skory konczylo sie stanem zapalnym. Troche sie przetestowalam roznych laserow i ciagle cos bylo nie tak, w wiekszosci bardzo bolaly a i tak mialam podraznienia zaraz po zabiegu Specjalista skierowal mnie na vectusa, bo ma miernik melaniny w skorze w moim przypadku poprzez idealne dopasowanie parametrow urzadzenia wyeliminowalo problem podraznien i poparzenia, natomiast sam zabieg byl krotki i bezbolesny. Efekty sa bardzo dobre i warte czasu i pieniedzy.
Donatella8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:26   #11
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
U mnie minely 2 tygodnie od zabiegu, poki co wydaje mi sie, ze wloski pod pachami wypadly prawie wszystkie. Lewa lydka- wypadlo ok 50%, prawa lydka nie zauwazylam, zeby wloskow ubylo. Dziwne to troche, ze tylko z jednej nogi cos wypadlo... Ale i tak jestem zadowolona
I jak tam efekty? Wykonałas juz drugi zabieg?
Ja jestem już po serii trzech zabiegów i efekt jest rewelacyjny! Problem niemal całkowicie zniknął, wybieram sie za tydzien na wczasy i strasznie sie ciesze że nie bedzie konieczne czeste bikini - hihi.
Już sie cieszem dla producenta i renomowanych firm gdzie można z niego skorzystać
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 20:10   #12
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
I jak tam efekty? Wykonałas juz drugi zabieg?
Ja jestem już po serii trzech zabiegów i efekt jest rewelacyjny! Problem niemal całkowicie zniknął, wybieram sie za tydzien na wczasy i strasznie sie ciesze że nie bedzie konieczne czeste bikini - hihi.
Już sie cieszem dla producenta i renomowanych firm gdzie można z niego skorzystać
Jeszcze nie, jestem na wakacjach, wiec bede musiala odczekac chwile az mi opalenizna zejdzie (prawie jej nie mam, no ale odczekac musze )
Poki co zauwazylam, ze na nogach wloski zdążyły odrosnąć, a pod pachami powoli odrastają.
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:33   #13
Donatella8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

A ja wlasnie 2 tyg zrobilam kolejny zabieg maximus i mialam opalenizne, tz opalilam sie jakies 3 tygodnie przed zabiegiem i w ciaz bylam troche zabrazowiona ale zabieg mozna zrobic na opalone cialo ale nie od razu. Efekty jak zawsze super i nie mialam zadnych komplikacji)) Mialam juz kilka zaboegow i widze ze to juz jedne z ostatnich.
Donatella8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:38   #14
siasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam, czy ktoś może polecić jakieś gabinety na Śląsku (głównie Bytom i najbliższe okolice), w których wykonują depilację laserem Vectus? Będę wdzięczna za odp.
siasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 09:22   #15
sol90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

czesc dziewczyny! j robilam sobie depilacje vectusem w klinice <ciach> i jestem mega zadowolona. teraz maja super promocje -50% na zabieg, napewno jeszcze skorzystam na inne partie tu podrzucam link <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:14
sol90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:22   #16
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez siasia Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś może polecić jakieś gabinety na Śląsku (głównie Bytom i najbliższe okolice), w których wykonują depilację laserem Vectus? Będę wdzięczna za odp.
Na śląsku chyba jeszcze nie ma Vectusa.
Od znajomej wiem że będzie niedługo (bodajże październik) w Dąbrowie Górniczej. Czekam aż się pojawią bo sama się chcę zapisać na zabiegi. Dotychczas robiłam depilację LS.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 14:55   #17
drobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Od znajomej wiem że będzie niedługo (bodajże październik) w Dąbrowie Górniczej.
będę wdzięczna za jakieś info w tym temacie Sama nie znalazłam żadnej informacji na temat vectusa na śląsku ani o zamiarach otwarcia jakiegoś gabinetu z taką ofertą. A do małopolski póki co nie bardzo mogę się wybrać na zabiegi...

Edytowane przez drobna
Czas edycji: 2013-10-29 o 21:18
drobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:28   #18
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Coco Jambo Pokaż wiadomość
Witam, chciałem się podzielić swoją opinią na temat depilacji laserem Vectus. Jestem po 5 zabiegach depilacji pleców. Mieszkam na śląsku, dojeżdżałem do Krakowa. Pierwszy i drugi zabieg wykonałem w jednej z krakowskich klinik, ale zrezygnowałem bo pani wykonująca zabieg nie przyłożyła się do tego i ominęła kilka miejsc, normalnie skandal! Nie będę pisał gdzie, nie chcę robić antyreklamy.
A może jednak zdradzisz, gdzie nie robic tego zabiegu? I ktory gabinet polecasz?
Ja poki co nie dotarlam na druga depilacje. Wybieram sie w nastepnym tygodniu.
Niestety dopiero po pierwszym zabiegu zobaczylam filmy instruktazowe na internecie i przekonalam sie, ze pani ktora robila mi depilacje, w ogole sie nie przylozyla i pewnie dlatego efekt na nogach byl mizerny. Ogolnie to plusem vectusa jest duza glowica, ale to nie oznacza, ze zabieg mozna wykonac niedokladnie! A u mnie niestety pani zrobila 4 strzaly na lydce (jeden rzad- pionowy) i tak w kazdym rzedzie. A na filmach dokladnie jest pokazane, ze glowica powinna byc przykladana miejsce przy miejscu. Zabieg robilam w Bonarce w gabinecie VESUNA. Teraz umowilam sie rowniez do VESUNY, ale do Krokusa, i upewnilam sie wczesniej, ze w Krokusie depilacje wykonuje inna osoba. Dam znac jak to wyszlo!
Pozdrawiam!
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 19:06   #19
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

ja wykonywalam w Bydgoszczy na Cichej.

Jestem po jednym zabiegu a juz widze efekty. Po dwoch tygodniach wloski zaczely wypadac a te co zostaly odrastaja baaardzo powoli.

po prostu rewelka.

W grudniu jade wykonczyc reszte i mysle, ze mi dwa zabiegi wystarcza w zupelnosci, bo juz po tym jednym jest super.
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 09:38   #20
vendea
Przyczajenie
 
Avatar vendea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

a czy możecie powiedzieć coś o kondycji skóry po zabiegu? ja jestem weteranką zabiegów laserem light sheer - bikini całkowite i pachy - i jestem bardzo zadowolona z jego skuteczności, jednak zawsze po zabiegu miałam podrażnioną mocno skórę, czarne kropki nadpalonych włosków i malutkie ranki.

czy vectus też zostawia po sobie takie podrażnienie? jeśli nie, to w końcu pozbyłabym się zbędnych włosów z twarzy...
vendea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:31   #21
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
A może jednak zdradzisz, gdzie nie robic tego zabiegu? I ktory gabinet polecasz?
Ja poki co nie dotarlam na druga depilacje. Wybieram sie w nastepnym tygodniu.
Niestety dopiero po pierwszym zabiegu zobaczylam filmy instruktazowe na internecie i przekonalam sie, ze pani ktora robila mi depilacje, w ogole sie nie przylozyla i pewnie dlatego efekt na nogach byl mizerny. Ogolnie to plusem vectusa jest duza glowica, ale to nie oznacza, ze zabieg mozna wykonac niedokladnie! A u mnie niestety pani zrobila 4 strzaly na lydce (jeden rzad- pionowy) i tak w kazdym rzedzie. A na filmach dokladnie jest pokazane, ze glowica powinna byc przykladana miejsce przy miejscu. Zabieg robilam w Bonarce w gabinecie VESUNA. Teraz umowilam sie rowniez do VESUNY, ale do Krokusa, i upewnilam sie wczesniej, ze w Krokusie depilacje wykonuje inna osoba. Dam znac jak to wyszlo!
Pozdrawiam!

Hej,

I jak wyszło w Krokusie?
Sama chce zrobić zabieg, umówiłam się w Bonarce, ale jak mam mieć zrobione niedokładnie to z ostrożności umówię się od razu w <ciach>.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:20
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:39   #22
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej, Stwierdzam, ze w krokusie zabieg zostal zrobiony o wiele dokladniej, trwal dluzej, pani byla bardzo mila, nie czulam sie skrepowana. Wroce tam na kolejne depilacje. Co do efektow, to pachy jak zwykle lysiutkie ;-) ale pewnie czesc wloskow odrosnie, na lydkach tym razem wypadlo wiecej wlosow. Lydki pewnie bede musiala depilowac wiecej razy.
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 17:59   #23
Pachira
Przyczajenie
 
Avatar Pachira
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez vendea Pokaż wiadomość
a czy możecie powiedzieć coś o kondycji skóry po zabiegu? ja jestem weteranką zabiegów laserem light sheer - bikini całkowite i pachy - i jestem bardzo zadowolona z jego skuteczności, jednak zawsze po zabiegu miałam podrażnioną mocno skórę, czarne kropki nadpalonych włosków i malutkie ranki.

czy vectus też zostawia po sobie takie podrażnienie? jeśli nie, to w końcu pozbyłabym się zbędnych włosów z twarzy...
Ja też mam podrażnioną skórę i zostają na niej czarne nadpalone włoski, a dokładnie na brodzie. Moje włoski w tamtych miejscach są czarne, grube i mocne. Nawet jak ogolę się pod włos i nic nie wystaje ze skóry, nawet w minimalnym stopniu to i tak po zabiegu zostaje czarna kropka. Dobrze że vectus działa i faktycznie włoski nie odrastają.
Pachira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 12:49   #24
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez vendea Pokaż wiadomość
a czy możecie powiedzieć coś o kondycji skóry po zabiegu? ja jestem weteranką zabiegów laserem light sheer - bikini całkowite i pachy - i jestem bardzo zadowolona z jego skuteczności, jednak zawsze po zabiegu miałam podrażnioną mocno skórę, czarne kropki nadpalonych włosków i malutkie ranki.

czy vectus też zostawia po sobie takie podrażnienie? jeśli nie, to w końcu pozbyłabym się zbędnych włosów z twarzy...
Miałam kiedyś robiony 1 zabieg bikini laserem Light Sheer nie wspominam tego dobrze, ból i ranki wraz ze strupkami się pojawiały.
Od listopada zdecydowałam się na Vectusa w <ciach> i śmialo mogę powiedzieć, że nic nie boli w porównaniu do Light Sheer'a. Czuć tylko delikatne szczypanie, ale trudno to nazwać bólem, a mam na bikini ciemne włosy. Skóra po zabiegu jest lekko zaczwerwieniona jakieś 2-3 godziny, potem śladu nie ma po laserze: nie ma poparzeń, ani ranek

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:21
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 14:50   #25
gwiazdeczka982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

witam

jestem po dwóch zabiegach laserem vectus -robiłam głębokie bikini w odstępie dwóch miesięcy, obecnie mam umówiona trzecią wizytę. jeśli chodzi o sam zabieg to obawiałam się ogromnego bólu, gdyż fora pełne są opisów osób, które swoje przecierpiały. przed zabiegiem jak i po nie stosowałam żadnych maści przeciwbólowych, pierwszy zabieg był mniej bolesny, za drugim razem troszkę bardziej bolało, natomiast osoba wykonująca zabieg zwróciła uwagę,że mam najwidoczniej wysoki próg odczuwania bólu ... myślę,że to tez kwestia podejścia do samego zabiegu - w końcu pojedynczy "strzał" trwa może sekundę ! jeśli chodzi o efekty - są bardzo widoczne, włosy mocno przerzedzone, odrastają wolniej, są cieńsze i delikatniejsze, lecz najmocniej trzymają się te , które są najgłębiej :/ kondycja skóry po samym zabiegu jest bardzo dobra, skóra owszem, jest zaczerwieniona, lecz do czasu jak wrócę do domu to czerwień znika. nie przytrafiły mi się żadne oparzenia, kilka czarnych kropek, które nie wiedzieć kiedy - zniknęły. włoski wypadają już pod koniec pierwszego tygodnia od zabiegu. po zabiegukosmetyczka każe mi posmarować depilowane miejsce alantanem, później smaruję się balsam po kąpieli,żadnego ekstra nawilżenia nie stosuję
pierwszym minusem jak dla mnie jest oczywiście cena, lecz wychodzę z założenia,że jeśli efekt będzie się utrzymywał a same zabiegi jak na razie przynoszą oczekiwane efekty to warto wydać te pieniadze .
drugim minusem jest jak dla mnie lokalizacja obiektów posiadających vectus. mieszkam na Śląsku i dojeżdżam do Krakowa na zabiegi. owszem wyczytałam na stronie <ciach>,że pojawiły się trzy punkty w okolicy ( w Dąbrowie Górniczej - jeszcze nie ruszył, jak na razie trwają zapisy, dowiedziałam się,że ruszają za dwa tygodnie, w Katowicach i w Rybniku ). w porównaniu do cennika salonów krakowskich w Katowicach i w Rybniku maja wyższe ceny ... i brak pakietów. myślę,że jak na razie będę kontynuować zabiegi na bikini w Krk, lecz pozostałe części zacznę chyba robić w DG, choć mam obawy, bo salon i kadra zupełnie nowa, natomiast szkoda mi czasu na dojazdy, natomiast z drugiej strony ich oferta jest tańsza nawet jeśli doliczę koszty związane z transportem
pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:24
gwiazdeczka982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 06:48   #26
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej, odnosze wrazenie, ze wiekszosc osob, ktora tutaj pisze, robi to tylko po to aby zareklamowac gabinet na M (sorki zapomniałam nazwy:-D) Vectus to w dalszym ciagu laser, wiec bolesnosc zabiegu uzależniona jest od progu odczuwania bolu, o ktorym pisala poprzedniczka. Mnie pierwszy zabieg bolal znosnie, ale drugi, juz o zwiekszonej mocy, bolal bardzo. Kolejne bede robic z mascia znieczulajaca. Wiec posty o tym, ze depilacja vectusem W OGÓLE nie boli, traktowalabym ostroznie. Podraznienie po zabiegu jest jak po kazdym innym laserze- jezeli jest dobrze zrobiony, to bedzie to tylko zaczerwienienie, ktore po kilku godzinach zniknie. Nie wyobrazam sobie, zeby profesjonalnie wykonany zabieg spowodowal oparzenie. Vectus to LASER, a nie piorko do miziania :-D

Mobilnie
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 07:55   #27
Pachira
Przyczajenie
 
Avatar Pachira
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Hej, odnosze wrazenie, ze wiekszosc osob, ktora tutaj pisze, robi to tylko po to aby zareklamowac gabinet na M (sorki zapomniałam nazwy:-D) Vectus to w dalszym ciagu laser, wiec bolesnosc zabiegu uzależniona jest od progu odczuwania bolu, o ktorym pisala poprzedniczka. Mnie pierwszy zabieg bolal znosnie, ale drugi, juz o zwiekszonej mocy, bolal bardzo. Kolejne bede robic z mascia znieczulajaca. Wiec posty o tym, ze depilacja vectusem W OGÓLE nie boli, traktowalabym ostroznie. Podraznienie po zabiegu jest jak po kazdym innym laserze- jezeli jest dobrze zrobiony, to bedzie to tylko zaczerwienienie, ktore po kilku godzinach zniknie. Nie wyobrazam sobie, zeby profesjonalnie wykonany zabieg spowodowal oparzenie. Vectus to LASER, a nie piorko do miziania :-D


Mobilnie
Sama byłaś na zabiegu depilacji vectusem, poleciłaś gabinet gdzie wykonałaś zabieg więc też można powiedzieć że reklamujesz gabinet na K. czy tam B. Dla mnie bez sens takich forów jeśli nie wierzymy sobie i opinią forumowiczek!

Zastanów się jeszcze nad kwestią znieczulenia przed zabiegiem i na pewno poinformuj o tym panią która wykonuje depilacje, ponieważ ja ze swoją rozmawiałam i mi jednoznacznie powiedziała że nie mam nic stosować na skórę, ponieważ muszę czuć co się z nią dzieje podczas zabiegu. Dokładnie miała na myśli poparzenie, oczywiste jest że jak się wysmaruje kremem znieczulającym to nie będę nic czuła, a mam czuć....lekkie kłucie....i tak czuje....mnie też kolejne zabiegi bolą bardziej, gdyż za każdym razem zmieniają się parametry. Włos jest coraz cieńszy i jaśniejszy to i moc musi być większa. Masz racje laser to nie piórko więc warto nabrać do niego respektu i pójść w miejsce godne zaufania, czyli tam gdzie przyjmują lekarze. Zawsze można liczyć na ich pomoc w razie ewentualnych powikłań, które mogą się pojawić....zwłaszcza jak ktoś nie stosuje się do zaleceń. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Aaaa i jeszcze jedno..... oparzenie , oparzeniem ..... ale jeśli skóra po zabiegu będzie w czerwonych bąblach....efekt zabiegu murowany! I poważnie skonsultuj się z lekarzem gdzie chodzisz na depilacje czy możesz stosować krem znieczulający, ja przed zabiegiem chciałam mieć konsultacje lekarską i miałam. Wszystkiego się dowiedziałam i zostałam zakwalifikowana do zabiegu, a sam zabieg wykonuje kosmetolog. Pozdrawiam
Pachira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:47   #28
gwiazdeczka982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny, jak internet długi i szeroki znajdziemy mnóstwo sprzecznych informacji -ale przecież nam chyba raczej chodzi o efekty a nie o wzajemne oskarżanie się !Najistotniejsze jest jak laser/urządzenie na nas działa i czy zabieg przynosi oczekiwane efekty i piszmy głównie o tym, bo owszem atmosfera w salonie jest ważna ale schodzi finalnie na dalszy plan, bo jak laser na nas nie zadziała to do salonu i zabiegu nie wrócimy. Urządzenie jest to samo, osoba je obsługująca powinna rzetelnie i dokładnie wykonać, to za co ma płacone, jeśli coś jest nie tak należy zwrócić jej na to uwagę , ona musi o tym wiedzieć... I czekać na efekty !
W moim przypadku chciałam sprawdzić czy laser działa na mnie i czy jestem w stanie wytrzymać ból - poszłam po prostu na zabieg. Później jak będę robiła inne części ciała pewnie będę kierowała się głownie ceną, która będzie dla mnie korzystna.
Co do bólu - wcześniej miałam robioną depilację bikini za pomocą wosku i dało się wytrzymać, ważne jest też nastawienie do samego zabiegu, trzeba pamiętać,że wizyta w salonie to nie wietrzność ! naprawdę, chwila i po bólu

Edytowane przez gwiazdeczka982
Czas edycji: 2013-12-03 o 21:52
gwiazdeczka982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 10:42   #29
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny, macie racje. Ja jeszcze nie moge polecic zadnego salonu, bo nie zakonczylam depilowania, ale zauwazylam, ze lydki mam gladsze. Do tej pory jak rano golilam, to wieczorem juz czulam, ze troche odrosly, a teraz dopiero po dwoch dniach cos czuje. Wiec jest dobrze No i skusze sie na wizyte w tym gabinecie medestis (jednak :-D) Aha, pachy do tej pory sa bez wloskow, a od ostatniej depilacji minelo juz ok 6 tygodni. To chyba dobrze

Mobilnie
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:46   #30
Pachira
Przyczajenie
 
Avatar Pachira
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Koniecznie napisz kilka słów, jak oceniasz to miejsce, zabieg i w ogóle... bo tak się składa że ja też tam chodzę
Pachira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.