Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 10:28   #2491
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hakuro kilka dni temu otworzyło swój sklep internetowy: http://makeupbox.pl/hakuro

Swoją drogą ciekawa jestem kto taki cwany i sprzedaje pędzle po takiej cenie na allegro
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:28   #2492
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

H52 i H54 wyglądają fajnie...Takie "bombeczki"
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:51   #2493
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Widzieliscie ze Lancrone ma chyba te same pedzle co hakuro a sa tansze??

http://wizazysci.sklep.pl/product_in...roducts_id=144
http://wizazysci.sklep.pl/product_in...roducts_id=134
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:34   #2494
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Widzieliscie ze Lancrone ma chyba te same pedzle co hakuro a sa tansze??

http://wizazysci.sklep.pl/product_in...roducts_id=144
http://wizazysci.sklep.pl/product_in...roducts_id=134
Wcześniej była o nich wzmianka
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:49   #2495
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wiem ale bylo tylko o tych co podobne do sigmy ale ten duzy flat jak u hakuro i w ogole to nie widzialam, samo to ze hakuro ciagle ceny podnosi
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:04   #2496
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Wiem ale bylo tylko o tych co podobne do sigmy ale ten duzy flat jak u hakuro i w ogole to nie widzialam, samo to ze hakuro ciagle ceny podnosi
Ten pędzel jest między H50 a H51, jeśli chodzi o włosie
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:54   #2497
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Pojawiły się znów zestawy z Sunshade Minerals za 39złociszy
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 17:33   #2498
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Pojawiły się znów zestawy z Sunshade Minerals za 39złociszy
na stronie wizażystów?
chyba się skuszę
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:12   #2499
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
na stronie wizażystów?
chyba się skuszę
Tak
w końcu
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:10   #2500
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Pojawiły się znów zestawy z Sunshade Minerals za 39złociszy
zdecydowanie kuszaceeee
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:11   #2501
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja mialam kupowac flata z hakuro tego h51 ale chyba zato kupie tego ich Lancrone bo tanszy a to chyba ten sam
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 09:45   #2502
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

czy ktos ma prownanie flat topa z lumiere i lancrone? sa mniej wiecej w podobnej cenie, chce zakupic ale nie umiem sie zdecydowac bede wdzieczna za rady
zakupilam jednak ten lancrone jak przyjdzie to dam znac jak wrazenia

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2011-05-04 o 08:22
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:58   #2503
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny przytuptałam do Was, bo wiem, że pomożecie. Otóż, od razu mówię, że wiem że to co chcę poruszyć pewnie nijak ma sie do minerałów (no chyba że chodzi o mocno napigmentowane róże i brązery), ale chciałam zainwestować w jeszcze jednego duo fiberka (jestem posiadaczką tego z inglota). Zauważyłam, że właśnie lancrone ma w swojej ofercie takowy w baaardzo przyjemnej cenie (F 154 czy jakoś tak...). Wiem, że pewnie cudów sie nie należy spodziewać, zwłaszcza za taką cenę, ale mimo to chciałam zapytać czy może któraś z Was miała z nim już do czynienia? Jeśli tak to czy on naprawdę jest duo fibre czy tylko tak ładnie sie nazywa, a włosia ma jeden rodzaj tyle że dwukolorowy (wcześniej czaiłam sie na stippling brush z elfa, ale po średnich recenzjach na you tube odpuściłam go sobie). Proszę bardzo o odpowiedź bo mi naprawdę zależy Dziękuje z góry
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:54   #2504
ana83s
Raczkowanie
 
Avatar ana83s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czy ktos ma prownanie flat topa z lumiere i lancrone? sa mniej wiecej w podobnej cenie, chce zakupic ale nie umiem sie zdecydowac bede wdzieczna za rady
zakupilam jednak ten lancrone jak przyjdzie to dam znac jak wrazenia
Którego flat topa z lancrone masz na myśli? tego co wyglada jak flat top z sigmy czy z serii do minerałów sunshade?
mam tego ala sigma i jest rewelacyjny szczerze polecam
ana83s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:48   #2505
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny przytuptałam do Was, bo wiem, że pomożecie. Otóż, od razu mówię, że wiem że to co chcę poruszyć pewnie nijak ma sie do minerałów (no chyba że chodzi o mocno napigmentowane róże i brązery), ale chciałam zainwestować w jeszcze jednego duo fiberka (jestem posiadaczką tego z inglota). Zauważyłam, że właśnie lancrone ma w swojej ofercie takowy w baaardzo przyjemnej cenie (F 154 czy jakoś tak...). Wiem, że pewnie cudów sie nie należy spodziewać, zwłaszcza za taką cenę, ale mimo to chciałam zapytać czy może któraś z Was miała z nim już do czynienia? Jeśli tak to czy on naprawdę jest duo fibre czy tylko tak ładnie sie nazywa, a włosia ma jeden rodzaj tyle że dwukolorowy (wcześniej czaiłam sie na stippling brush z elfa, ale po średnich recenzjach na you tube odpuściłam go sobie). Proszę bardzo o odpowiedź bo mi naprawdę zależy Dziękuje z góry
Ja mam duo fibre z Lancrone 2: F124 i F158, Elfa i 'Maca'(kupiony na allegro, ale spisuje się tak dobrze, że nie robiłam afery o podejrzenie podróbki).
'Mac' - według opisu 187 - jest super Mięciutki, dobrze się pierze, nie farbuje w praniu, nakładam nim puder sypki.
Elf - mniejszy w średnicy, trochę sztywniejszy niż 'Mac', ale dobrze się pierze, nakłada bardzo ładnie mocno napigmentowane róże, lubię go
Lancrone F124 - jest zaokrąglony, nie jak reszta (tamte to flat topy), nie jest też mniej niż one zbity, co sprawdza się przy nakładaniu rozświetlacza - super efekt ^^
Lancrone F158 - podobny wielkością do 'Maca', nakładałam nim na razie tylko płynny podkład i nie było źle, ale chyba do tego wolę pędzle bardzo zbite, jak F54 z Lancrone (ten, który jest identyczny jak sigma - cudoooooo - lepszego nie miałam do podkładu). F158 jest ok, ale pierze się gorzej niż 'Mac', trochę mu odstawały włoski z boku po umyciu, ale jak zrobiłam tulejkę z ręcznika papierowego (taki domowy Brush Guard :P), to pędzel po wysuszeniu jest jak nowy Miękki i w ogóle. A za tą cenę (19zł, to jest super).

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

A jak się spisuje Twój z Inglota, czuprynko?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:11   #2506
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ana83s Pokaż wiadomość
Którego flat topa z lancrone masz na myśli? tego co wyglada jak flat top z sigmy czy z serii do minerałów sunshade?
mam tego ala sigma i jest rewelacyjny szczerze polecam
wzielam tego f80 mam flata z sunshade ale juz mi sie rozlazl i flatem nie jest a ty ktory masz na mysli? mam nadzieje ze ten pedzel bedzie taki bardziej zwarty i nie beda sie robic w nim takie "wiry"
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:47   #2507
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam duo fibre z Lancrone 2: F124 i F158, Elfa i 'Maca'(kupiony na allegro, ale spisuje się tak dobrze, że nie robiłam afery o podejrzenie podróbki).
'Mac' - według opisu 187 - jest super Mięciutki, dobrze się pierze, nie farbuje w praniu, nakładam nim puder sypki.
Elf - mniejszy w średnicy, trochę sztywniejszy niż 'Mac', ale dobrze się pierze, nakłada bardzo ładnie mocno napigmentowane róże, lubię go
Lancrone F124 - jest zaokrąglony, nie jak reszta (tamte to flat topy), nie jest też mniej niż one zbity, co sprawdza się przy nakładaniu rozświetlacza - super efekt ^^
Lancrone F158 - podobny wielkością do 'Maca', nakładałam nim na razie tylko płynny podkład i nie było źle, ale chyba do tego wolę pędzle bardzo zbite, jak F54 z Lancrone (ten, który jest identyczny jak sigma - cudoooooo - lepszego nie miałam do podkładu). F158 jest ok, ale pierze się gorzej niż 'Mac', trochę mu odstawały włoski z boku po umyciu, ale jak zrobiłam tulejkę z ręcznika papierowego (taki domowy Brush Guard :P), to pędzel po wysuszeniu jest jak nowy Miękki i w ogóle. A za tą cenę (19zł, to jest super).

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

A jak się spisuje Twój z Inglota, czuprynko?

Ojej, ślicznie Ci dziekuje za bardzo wyczerpującą recenzję, bardzo mi pomogła i chyba sie skuszę na ten większy duo fiber, chociaż ten mniejszy też fajny, właśnie do napigmentowanych róży by sie nadał w sam raz Czyli mówisz, że oba z lancrone to są duo fiberki z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś substytuty? Hm... trzeba będzie pomyśleć

Jeśli chodzi o mój inglotowski to zaplaciłam za niego 53zł i na początku plułam sobie w brodę i żałowałam wydanych pieniedzy, bo pędzel liniał jak oszalały, a makijaż nim wykonywany to był prawdziwy koszmarek. Dosłownie musiałam ściągać z buzi po kilkanaście włosków, co mnie okropnie deprymowało. Do tego pędzel w praniu puszczał farbę z czarnego włosia, która spłynąwszy w dół, barwiła białe włosie na szary kolor. Po wypraniu pedzel był zasadniczo czysty, ale jego szarawe końcówki nie wygladały zbyt zachęcająco. Jednak stwierdziłam, że nie po to wydałam tyle kasy, żeby leżał i kurzył sie, i dlatego wzięłam go w obroty no i muszę przyznać, że teraz spisuje sie naprawdę świetnie. Nie wypada mu już żadne włosie, farba też chyba się wypłukała, bo włosie bo wypraniu jest śnieżnobiałe. Uwielbiam nim nakładać wszelkiego rodzaju bronzery, mocne róże, a ostatnio świetnie sprawdza sie także do podkładów płynnych. Pokrywa buzię delikatną, ale dość kryjącą warstwą, która w żadnym razie nie przechodzi w maskę. Makijaż jest bardzo ładnie wykończony, kiedy zastosuję właśnie inglotowskiego skunksa. Uff... przepraszam za tak długi wywód, ale chciałam być jak najbardziej rzetelna w swojej opinii i napisać o plusach jak i minusach, bo nie ukrywam, że miałam co do tego pędzla chwile zwątpienia.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:36   #2508
ana83s
Raczkowanie
 
Avatar ana83s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wzielam tego f80 mam flata z sunshade ale juz mi sie rozlazl i flatem nie jest a ty ktory masz na mysli? mam nadzieje ze ten pedzel bedzie taki bardziej zwarty i nie beda sie robic w nim takie "wiry"
Ja mam F60, jest bardzo gęsty i miękki. Kupiłam ten pędzel w zestawie razem round top kabuki f54 i angle top kabuki f58. f58 też jest świetny. Mój ulubiony pędzel do różu, wykosił nawet pędzel z kanebo
Najbardziej zwarty z tej trójki jest f54, którego najmniej używam, przez to że jest aż tak zwarty gorzej się go używa niż flat topa ale za to łatwiej się go myję. Ale się rozpisałam i jakoś tak nieskładnie
Koniecznie daj znać jak się sprawuje f80. Ciekawa jestem też pozostałych 'numerowanych' pędzli z lancrona.
ana83s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:24   #2509
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

F158 prałam raz i lekko puścił farbę, ale nie zabarwiło to białego włosia. Myślę, że się wypłucze do końca po kilku myciach, jak Inglot. No i nie linieje
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 14:09   #2510
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

czytałam nieraz jaki to fajny efekt daje podkład nałożony duo fiberkiem tylko zżera dużo proszku...
podpisuje się pod tym efekt fajniejszy niz przy FT czy LHK, ale słabsze krycie, bo zjada proszek
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:35   #2511
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Może którejś z Was się to przyda, na allegro KABUKI BAMBO Sunshade w promocyjnej cenie 8.90. Oczywiście ja się skusiłam, a żeby nie było mu smutno dokupiłam LH KABUKI. Zobaczymy, jak wypadną w porównaniu z EDM, bo póki co tylko tę firmę mam. Kamień spadłby mi z serca, gdyby te okazały się fajne, różnica w cenie jest jednak spora.
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:05   #2512
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Może którejś z Was się to przyda, na allegro KABUKI BAMBO Sunshade w promocyjnej cenie 8.90. Oczywiście ja się skusiłam, a żeby nie było mu smutno dokupiłam LH KABUKI. Zobaczymy, jak wypadną w porównaniu z EDM, bo póki co tylko tę firmę mam. Kamień spadłby mi z serca, gdyby te okazały się fajne, różnica w cenie jest jednak spora.
Ale ponoć on maluch jest
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:17   #2513
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kabuki Bambo faktycznie jest malutki. Ja go używam do rozświetlacza, do bronzera też się nada. Nie sądziłam, że jest aż tak malutki.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:53   #2514
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

No ja właśnie chciałam do rozświetlacza/bronzera, czytałam, że jest mikro Mam jednak nadzieję, że nie mniejszy niż go sobie wyobrażam
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:07   #2515
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

No jest malutki, ale dla mnie idealny do różu. Jestem bardzo zadowolona. Z Kabuki też.

Mniej zadowolona jestem z Flat Topa, bo nie umiem nim uzyskać żadnego krycia. (Dziwne, co?). Ale ten z Lucy u mnie jeszcze gorzej wypada
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:03   #2516
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ana83s Pokaż wiadomość
Ja mam F60, jest bardzo gęsty i miękki. Kupiłam ten pędzel w zestawie razem round top kabuki f54 i angle top kabuki f58. f58 też jest świetny. Mój ulubiony pędzel do różu, wykosił nawet pędzel z kanebo
Najbardziej zwarty z tej trójki jest f54, którego najmniej używam, przez to że jest aż tak zwarty gorzej się go używa niż flat topa ale za to łatwiej się go myję. Ale się rozpisałam i jakoś tak nieskładnie
Koniecznie daj znać jak się sprawuje f80. Ciekawa jestem też pozostałych 'numerowanych' pędzli z lancrona.
dzis dotarl moj pedzelek, wymiary dokladnie takie jak tego z sunsade jest dosc gesty ale miekki chcialam jakis bardziej "zwarty" bo wydaje sie ze jest doklanie taki sam jak ten co mam tylko duzo drozszy moze ktos moze polecic jakiegos dosc "twardego" falata
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:07   #2517
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzis dotarl moj pedzelek, wymiary dokladnie takie jak tego z sunsade jest dosc gesty ale miekki chcialam jakis bardziej "zwarty" bo wydaje sie ze jest doklanie taki sam jak ten co mam tylko duzo drozszy moze ktos moze polecic jakiegos dosc "twardego" falata
h51 Hakuro jest dosyć twardy a właściwie nie tyle twardy co solidnie zbity
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:12   #2518
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
h51 Hakuro jest dosyć twardy a właściwie nie tyle twardy co solidnie zbity
qrcze zastanawialam sie nad nim ale na alle drogi jest sa jakies inne tansze zrodla dostepu?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:17   #2519
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
qrcze zastanawialam sie nad nim ale na alle drogi jest sa jakies inne tansze zrodla dostepu?
w sklepie taniej niż na all
http://makeupbox.pl/hakuro/h51
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:20   #2520
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
w sklepie taniej niż na all
http://makeupbox.pl/hakuro/h51
dziekuje a masz ten lacrone? bo dokladnie tak samo wygladaja a nie chce kupowac kolejnego pedzla "takiego samego"
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.