masturbacja w związku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 01:29   #61
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: masturbacja w związku

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Ale ja nikomu nie mówiłam żeby wstrzymywał się od masturbacji jeśli ma na to ochotę.
Ja nie rozumiem wśród większości takiej zdolności nadinterpretacji wszystkiego co zostanie napisane.
Opanujcie się trochę i nie traktujcie wszystkiego co zostanie napisane na tym forum jako życiowego dylematu.
Mam na ten temat takie poglądy, jakie wyraziłam wcześniej. A ironiczne podejście naprawdę nie jest tu potrzebne.
Zarówno ja jak i mój tż mamy siebie na co dzień i nie widzimy potrzeby zadowalania się ręką. Jeśli bywa tak, że nie widzimy się jakiś czas to zwyczajnie nie mając obok siebie swoje połówki nie chce nam się. I dla nas jest to normalne.
Więc trochę dystansu do innych wypowiedzi

Ja nie krytykuję waszych zachowań w związku z tym, że jest w stanie kogoś zadowolić ręka (swoja własna) lub jakiś gumowy czy plastikowy przedmiot.
Jeśli wierzysz w to, że Twój facet ma ochotę na seks i erekcję tylko wtedy, gdy jesteś obok, to nie wiem czy powinienem mówić Ci prawdę. Mogłoby Ci się zrobić przykro.

A to dlatego, że nie rozumiesz chyba, że jesteśmy ludźmi i potrzeby natury seksualnej należą do naszych podstawowych potrzeb. Jeśli poranną erekcję Twojego chłopaka podczas gdy nie byłoby Cię obok), uznałabyś za obrzydliwy przejaw nieczłowieczeństwa i godną potępienia nieumiejętność powstrzymania chuci, to nie myślisz chyba racjonalnie. Przepraszam, nie chcę Cię urazić, ale tak to po prostu widzę.

Co do masturbacji w związku - jasne, jak ktoś potrzebuje. Nie wiem z jakich względów ktoś miałby się powstrzymywać. Bo trzeba poczekać na seks? Bez sensu.
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:44   #62
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: masturbacja w związku

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
Jeśli wierzysz w to, że Twój facet ma ochotę na seks i erekcję tylko wtedy, gdy jesteś obok, to nie wiem czy powinienem mówić Ci prawdę. Mogłoby Ci się zrobić przykro.

A to dlatego, że nie rozumiesz chyba, że jesteśmy ludźmi i potrzeby natury seksualnej należą do naszych podstawowych potrzeb. Jeśli poranną erekcję Twojego chłopaka podczas gdy nie byłoby Cię obok), uznałabyś za obrzydliwy przejaw nieczłowieczeństwa i godną potępienia nieumiejętność powstrzymania chuci, to nie myślisz chyba racjonalnie. Przepraszam, nie chcę Cię urazić, ale tak to po prostu widzę.

Co do masturbacji w związku - jasne, jak ktoś potrzebuje. Nie wiem z jakich względów ktoś miałby się powstrzymywać. Bo trzeba poczekać na seks? Bez sensu.
Przykro mi się nie zrobiło. Natomiast nieźle się uśmiałam z takiego łopatologicznego tłumaczenia
Doskonale wiem, że jesteśmy ludźmi... I zdaję sobie sprawę z tego, że ochota na seks może przyjść w najmniej oczekiwanym momencie. Tylko że poranna erekcja to całkiem coś innego niż masturbacja, nie uważasz?
Nie uraziłeś mnie, masz inne zdanie niż moje i chyba nie za bardzo możesz sobie wyobrazić że ktoś może nie odczuwać żadnej przyjemności z masturbacji...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:54   #63
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: masturbacja w związku

Wszystko zalezy od NAS Ludzie sa rozni - jedni maja wieksze, inni mniejsze w tym wzgledzie potrzeby. Zdania sa podzielone, wiec nie rozumiem tej zbednej dyskusji. Nie widze nic zlego w tym, ze ktos sie masturbuje bedac w stalym zwiazku. To racja, co tutaj poniektore dziewczyny pisza, ze to calkiem inny rodzaj 'seksu', ktory z tym we dwoje, laczy tylko to, ze i przy tym i przy tym zazwyczaj szczytujemy na koncu. To nie ma nic wspolnego z tym czy sie bardziej kochamy z partnerem robiac to czy mniej, czy jestesmy bardziej szczesliwi czy nie, a nawet czy nasz seks jest bardziej satysfakcjonujacy od osob, ktore sie pomimo wszystko masturbuja. Odwaze sie napisac, ze ma to po czesci zwiazek z naszym libido, a takze z naszymi osobistami preferencjami. Aczkolwiek, przy wspolnym mieszkaniu pod jednym dachem i mozliwosci uprawiania seksu codziennie, moze to byc oznaka, ze nie czujemy sie wystarczajaco spelnieni, tak mysle. Moge sie jednak mylic.

Swoja droga, ze kiedy mamy zwiazek na odleglosc (np. ja teraz w takim jestem), to wiadomo, ze trzeba sobie jakos dawac rade. Ja tam wole sie masturbowac sama ze soba, czekajac na niego, niz 'zaspokoic' sie z jakims innym kolesiem. W takich przypadkach masturbacja jest jak najbardziej na plus

A na koniec: 'zyjcie i dajcie zyc innym'

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2010-01-07 o 17:03
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:04   #64
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: masturbacja w związku

autor wąrku poewnie zbiera informacje na nasz temat.
znalazłam ten wątek po tym,jak łaził mi po profilu,więc i ja poszłam jego śladem.
założył watek i czeka na nasze zwierzenia....
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:33   #65
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: masturbacja w związku

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
autor wąrku poewnie zbiera informacje na nasz temat.
znalazłam ten wątek po tym,jak łaził mi po profilu,więc i ja poszłam jego śladem.
założył watek i czeka na nasze zwierzenia....

ale to chyba nic zlego ?
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:38   #66
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: masturbacja w związku

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
ale to chyba nic zlego ?
hmm,zważywszy na przeszłość to różnie bywa.
różne typy chodzą po ziemi,a tylko do nas zależy jakie wypowiedzi damy im do ręki.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-01-23 o 16:39
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:29   #67
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: masturbacja w związku

.
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?

Edytowane przez Lokowana
Czas edycji: 2014-12-19 o 08:45
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.