Dobry DJ na wesele z Warszawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 21:32   #1
Maarthaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3

Dobry DJ na wesele z Warszawy


Cześć

Oprócz fotografa szukam jeszcze dobrego DJ na wesele z Warszawy lub okolicy. Zależy mi na tym żeby grał dokąd dopóki goście będą na sali. Chciałabym również aby można z nim było dogadać jaka muzyka będzie grana. Z tego co mi mówił narzeczony dobrze też byłoby aby miał swój sprzęt.
Maarthaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:35   #2
Roberto90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Znam świetnego dj na wesele. Sam dowiedziałem się o nich od znajomego i nie żałuje. Widać, zna się na rzeczy co najważniejsze potrafi rozkręcić imprezę. Świetny sprzęt, oświetlenie, efekty dymu itd. Miły kontakt z pewnością dostosuję się do twoich potrzeb. Podam Ci namiary napisz do nich http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.html
Roberto90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 09:20   #3
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Całym sercem mogę polecić Klaudiusza - DJ CLAUDIO, byłam kilka razy na weselach (i nie tylko) granych przez niego i naprawdę świetnie prowadzi każdą imprezę. Jeśli młodzi mają jakieś propozycje, wszystko wcześniej można ustalić i jest dokładnie tak, jak chcą młodzi. Poza tym gra taką muzykę, aby wszystkich poderwać do tańca i zabawić. Sama zastanawiałam się czy go nie wziąć na swoje wesele, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na zespół.
Podaję na niego namiary http://www.sayyesdj.pl/
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 16:09   #4
barbara100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Polecam dj Rafał Kupisz.Ma strone,grał w Kielcach u nas w Stangrecie.Działa na terenie Warszawy i Kielc.Ma dodatkowe atrakcje.
barbara100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 16:31   #5
Maarthaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Dzięki za odpowiedź podzwonię sobie po tych Panach i porozmawiam z nimi co proponują.
Maarthaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:57   #6
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Zwracam się z tym samym pytaniem - Może jakieś doświadczone PMki z Warszawy, które swoje wesela mają za sobą polecą swoich DJ?

Ja słyszałam dobre opinie o Mocnej Grupie Wodzirejów, która oferuje na wesele DJ + Wodzireja (mają własny sprzęt grający i oświetlenie), ale wydaje mi się, że cena którą proponują jest dość wysoka.
majetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 23:00   #7
kina22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Witam, poszukuję informacji o Mocnej Grupie Wodzirejów. Jak prowadzą imprezy a przede wszystkim wesela ? Czy są przystepni cenowo? Bardzo proszę o poradę.
kina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 08:34   #8
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Mi zaproponowano stawkę na 2012r - 3500 zł (wodzirej, DJ, nagłośnienie, oświetlenie).

Znalazłam już kogoś innego więc nie jestem w stanie powiedzieć jak prowadzą imprezy.
Z filmików z ich strony wynika, że zabawa jest całkiem niezła
majetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:25   #9
collisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Cytat:
Napisane przez barbara100 Pokaż wiadomość
Polecam dj Rafał Kupisz.Ma strone,grał w Kielcach u nas w Stangrecie.Działa na terenie Warszawy i Kielc.Ma dodatkowe atrakcje.

Też dołączam się do tej wypowiedzi. Konkretny facet, a w dodatku pomocny i kulturalny. Grał u nas na weselu w grudniu 2011, pod Tarczynem w lokalu Dolce Vita, który też bardzo wszystkim polecam. Zabawa była tak udana, że zorganizowaliśmy nawet poprawiny, choć wstępnie mieliśmy nie robić ;-) Wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie, ale tak było
collisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:27   #10
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Thumbs down Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Cytat:
Napisane przez kina22 Pokaż wiadomość
Witam, poszukuję informacji o Mocnej Grupie Wodzirejów. Jak prowadzą imprezy a przede wszystkim wesela ? Czy są przystepni cenowo? Bardzo proszę o poradę.
Znałam jednego z nich jako osobę nieodpowiedzialną i lekkomyślną, więc na pewno jedno nazwisko mogę odradzić. Na temat pozostałych się nie wypowiadam, bo nie miałam z nimi do czynienia. Ewentualne szczegóły na priv.
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:27   #11
oj_tam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Cytat:
Napisane przez kina22 Pokaż wiadomość
Witam, poszukuję informacji o Mocnej Grupie Wodzirejów. Jak prowadzą imprezy a przede wszystkim wesela ? Czy są przystepni cenowo? Bardzo proszę o poradę.
Koleżanka jako gość na imprezie przez nich prowadzonej, bardzo sobie chwaliła. Polecała w szczególności Roberta i Andrzeja, jako tych, którzy z pewnością porwą gości.
Niemniej jednak nie zdecydowaliśmy się na nich, ponieważ wydali nam się mało elastyczni (my już byliśmy na weselach prowadzonych przez wodzireja i szukaliśmy pewnej odmiany w stylu prowadzenia oraz oferowanych zabawach).
Potwierdzam cenę (nie podlegającą negocjacjom, jak nam powiedziano), którą podano wyżej.
oj_tam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 10:49   #12
cheap_chic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: DJ + WODZIREJ + AKORDEON - www.djmarcin.pl

Dziewczyny, podbijam wątek czy znacie godnego polecenia dj'a/wodzireja na wesele w Warszawie i okolicach? zależy mi na imprezie na poziomie, bez disco polo
cheap_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 15:24   #13
mariuszwojcicki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: DJ + WODZIREJ + AKORDEON - www.djmarcin.pl

Ale tak całkowicie zero disco polo? Podobno wszystko jest dla ludzi, jak ze trzy takie hity zagrać to wesela nie kładzie
mariuszwojcicki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:12   #14
monikaa04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Witam

Gdyby ktoś szukał dj na wesele to ja mogę polecić Dj Brother Twoja Gorączka Sobotniej Nocy . Bawiłam się na weselu na którym grał i nic dodać nic ująć.. Muzyka świetna, wesele poprowadzone jak najlepiej , nie można nic mu zarzucić. Więcej informacji jest na jego stronie : www.djbrother.pl
Pozdrawiam
monikaa04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:40   #15
Margolcia4111991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 100
Dot.: DJ + WODZIREJ + AKORDEON - www.djmarcin.pl

Cytat:
Napisane przez cheap_chic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podbijam wątek czy znacie godnego polecenia dj'a/wodzireja na wesele w Warszawie i okolicach? zależy mi na imprezie na poziomie, bez disco polo
Mocna Grupa Wodzirejów. Wystarczy wygooglać - na pewno wyskoczy Ci ich strona. Osobiście polecam - grają to co chcesz, nawet wesela międzynarodowe i bezalkoholowe.
Margolcia4111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 23:38   #16
izunia0023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Polecam świetnych dj-ów z Warszawy http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Zagrają każdą muzykę wedle gustu i życzenia pary młodej. Dobrze trafiłaś, ponieważ z tego co się orientuję muzykę disco polo grają w ostateczności, gorąco pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cheap_chic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podbijam wątek czy znacie godnego polecenia dj'a/wodzireja na wesele w Warszawie i okolicach? zależy mi na imprezie na poziomie, bez disco polo
Polecam świetnych dj-ów z Warszawy http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Zagrają każdą muzykę wedle gustu i życzenia pary młodej. Dobrze trafiłaś, ponieważ z tego co się orientuję muzykę disco polo grają w ostateczności, gorąco pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Polecam świetnych dj-ów z Warszawy http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Zagrają każdą muzykę wedle gustu i życzenia pary młodej. Dobrze trafiłaś, ponieważ z tego co się orientuję muzykę disco polo grają w ostateczności, gorąco pozdrawiam
izunia0023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 14:32   #17
Edemiks
Przyczajenie
 
Avatar Edemiks
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Właśnie wczoraj bylem na weselu prowadzonym przez Strefa imprezy DJ Wojciech Dziubiak i było rewelacyjnie, nie wiem czy ktoś kiedyś bawił się przy jego muzyce ale mogę polecić. Fakt, nie jest z Warszawy, ale dojeżdża. Wczoraj był u Nas pod Wrocławiem, a z tego co z nim rozmawiałem jest ze śląska.
Edemiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 12:34   #18
ingebr
Przyczajenie
 
Avatar ingebr
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Z Warszawy całkiem w porządku jest Maciej Wilkanowski, który potrafi ogarnąć weselników. No i plus za to, że może zorganizować dodatkowe atrakcje. Nie wiem jak Wy, ale według mnie DJ to milion razy lepsze rozwiązanie niż zespół muzyczny.
ingebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:35   #19
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Hej!
Dziewczyny ratujcie
Poszukuje DJ-a na wesele, który jest świetnym Wodzirejem, robi przyśpiewki biesiadne z instrumentami (np. akordeon), organizuje zabawy, posiada gadżety, także w formie świateł i dymów. Ważne, aby był kulturalny, pełen humoru i sympatyczny.
Miejsce wesela to okolice Zamościa (woj. lubelskie) - nie musi być z terenów o ile dojeżdża
Cena tak do ok. 2500 tys.
Na sierpień 2016.

Pilne, bo z terminami jest serio krucho z tego co dzwoniłam!
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 17:58   #20
Zuzia1978
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia1978
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
GG do Zuzia1978
Smile Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Jest taka firma Angel Events z kompleksową obsługą muzyczno-wodzirejską, nagłośnieniem i oświetleniem a także dodatkowymu bajerami, jak dym, bańki, napisy i animacje laserowe typu wedding.
W przystępnej cenie. Możesz sobie obejrzec wszystkie filmy z wesel dla porównania.

<link>

Warto sprawdzić kilka ofert wczesniej, bo byłam juz na fajnych weselach gdzie grali muzycy, ale tez na straszliwych, gdzie zawodzili żałośnicy a DJ grał swoją ulubioną muzę: gun:

Edytowane przez 201801191006
Czas edycji: 2015-01-11 o 20:32 Powód: reklama
Zuzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 15:49   #21
Saurbett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Cytat:
Napisane przez izunia0023 Pokaż wiadomość
Polecam świetnych dj-ów z Warszawy http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Zagrają każdą muzykę wedle gustu i życzenia pary młodej. Dobrze trafiłaś, ponieważ z tego co się orientuję muzykę disco polo grają w ostateczności, gorąco pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------


Polecam świetnych dj-ów z Warszawy http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Zagrają każdą muzykę wedle gustu i życzenia pary młodej. Dobrze trafiłaś, ponieważ z tego co się orientuję muzykę disco polo grają w ostateczności, gorąco pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Polecam świetnych dj-ów z Warszawy http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Zagrają każdą muzykę wedle gustu i życzenia pary młodej. Dobrze trafiłaś, ponieważ z tego co się orientuję muzykę disco polo grają w ostateczności, gorąco pozdrawiam
U mnie w czerwcu grał duet dj + wodzirej
xxx
Polecam jeśli zależy Ci na niebanalnym weselu bo goscie mają narapwdę super pomysły, pierwszy raz się spotkałam z takim niesztampowym podejsciem do wesela. Nie grają disco polo, tylko pop, dance, rock'n'roll, u naas grali tez sporo kawałków z filmów bo tak się umówiliśmy. Mega pozytywni goscie, rzeczywiscie występują w garniturach (to nie ściema marketingowa). Widac, że lubią to robić bo sami się fajnie bawili na naszym weselu, wodzirej Artur nawet kilka razy ze mna tańczył

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-24 o 20:04 Powód: Link.
Saurbett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 14:26   #22
Ju_li
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Z czystym sumieniem mogę polecić Dj Armana z Warszawy. Z mężem byliśmy bardzo zadowoleni, pełen profesjonalizm i oczywiście nie oskubał nas, tak jak niektórzy proponowali.
Tu jest jego link, jeśli komuś pomoże http://art-dj.pl/
Ju_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:01   #23
miewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

możesz spróbować z Flesh Agency u mojej kuzynki był Tomek i naprawdę miło wspominam ich wesele, bo widać było, że temat przepracował mocno.
miewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:28   #24
juittakot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Witam. Dj z wodzirejem czy sam ? jak sądzicie ?
juittakot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:15   #25
Lavande83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Według mnie nawet jak się nie chce specjalnych konkursów, zabaw itd. to wodzirej się przydaje. Kiedyś byłam na weselu gdzie był dj który zajmował się tylko i wyłącznie muzyka i to była porażka. Nie miał kto powitać gosci, zaprosic do zabawy, ludzie byli zdezorientowani, szczegolnie na poczatku nie bardzo wiedzieli co ze sobą począć. Po tym doświadczeniu wiedziałam ze na swój slub wezme dwie osoby (zespół odpadał). Wzieliśmy dj w garniturze i z perspektywy czasu stwierdzam, że to było najlepsze rozwiązanie. Dj grał super muzykę (nawet nie przypuszczałam, że moja babcia może się bawić przy rock'n'rollu - a jednak) a konferansjer zabawiał gości, a moze raczej animował, bo rozrywka jaką proponował nie była typowo weselna, tylko taka bardziej "kreatywna".
Lavande83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:08   #26
madonna7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Marcinie DJ TALAR DZIĘKUJEMY za Pełna klasa, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, ogromna dawka humoru i zabawy! Przygotowany i dopracowany każdy szczegół. Każdy wspomniany drobiazg, zrealizowany. Idealnie dobrana muzyka i świetny klimat. Cała,niemała sala roztańczonych i zachwyconych gości to najlepszy dowód na to, że impreza była poprowadzona kapitalnie. Kolejne świetne wesele w naszej rodzinie z Twoim udziałem. Mistrzowska robota! Dzięki i do zobaczenia!!! Pozdrawiamy i polecamy DJ TALARA WOKALISTE SZOŁMENA WODZIREJA jego stronka

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-11 o 15:15 Powód: Link.
madonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 17:52   #27
askam1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

witam was dziewczyny, jezeli chcecie to moge polecic z całego serca dwóch fajnych chłopaków którzy grają oraz śpiewają i wychodzą do ludzi, na wielu weselach sie spotkałam ze dj/wodzirej siedzi i nawet nic nie potrafi powiedziec , tych serdecznie polecam przesylam stronke do nich
http://pucharek1988.wix.com/duklan-puchar
i gwarantuje ze taniej sie juz nie da , a naprawde szukalam bardzo dlugo kogos na poziomie i bez dużych wydatków . pozdrawiam Asia
askam1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 08:26   #28
madonna7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Masakra ale oni fałszują.Po co mi tanni zespół jak fałszują i nieprowadzą imprezy do tego nie grają na isntrumentach.Wesele jest jedno na całe życie,kamera nagrywa uroczystość a potem bede słuchać fałsze koszmar

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Pozdrawiam askam1985
madonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 07:55   #29
askam1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

nie wiem koleżanko że masz takie doświadczenie, bo ja mam zupełnie inne, u mnie na weselu nam jak i wszystkim gością sie podobało, więc ja ich polecam no i nie zwruciłam uwagi zeby fałszowali. Nie kłuce sie ja wyrażam swoje zdanie.
ps.
jeżeli koleżanko mialaś takie doświadczenie to może im to powiedz, a nie na forum takie głupoty wypisujesz?? pozdrawiam cię
pozdrawiam madonna 7
askam1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 06:29   #30
madonna7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Wiesz każdy może napisać swoje zdanie.Nikt nikomu nie do godzi,Mamy wolny rynek można wyrazić swoją opinie.Wiesz na pewno lepiej jak dj śpiewa niż puszcza muzykę.Co wokal to wokal zawsze na żywo i to jest plus chlopaków.Pozdrrr
madonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 13:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.