bóle menstruacyjne - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 11:44   #91
kakaowawariacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: bóle menstruacyjne

Czasem żadne leki nie chcą pomagać. Dla mnie najlepszy jest masaż i sen. Może jednak warto udać się do ginekologa.
kakaowawariacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 11:59   #92
bezrekamalarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: bóle menstruacyjne

Hej! Właśnie jestem w trakcie przeżywania tego koszmaru na nowo (brałam tabletki ponad rok i dzisiaj pierwsza miesiączka bez anty...). Po prostu tragedia, już zapomniałam jak to jest. Wcześniej już raz miałam przerwę od anty i było to samo, chodziłam po ścianach... Teraz od 8 rano "umieram", nospa pomogła na 2 godziny... wzięłam ketanol i kucałam w wannie ze strumieniem ciepłej wody na brzuchu - jestem w stanie siedzieć!

Bolesność w czasie menstruacji zaczęła się u mnie ok 16-17 roku życia, czyli tak ze 3 lata od pierwszej miesiączki. Miałam wówczas krwotoki 4tygodniowe, wylądowałam w szpitalu, miałam mega anemię. Dostałam wtedy jakieś hormony, od których swoją drogą przytyłam, ale bolesność pozostała aż do chwili , kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Co nie zmienia faktu, że jak je odstawiam, wszystko wraca do tzw. normy

Mój endokrynolog powiedział mi, że takie bolesne, obfite miesiączki mogą być związane z niedoczynnością tarczycy oraz Hashimoto. Ja choruję na to, jednak od marca b.r. przyjmuję leki i jak widać poprawy jeśli chodzi o bóle menstruacyjne BRAK.

Pozdrawiam i... łączmy się w bólu (dosłownie!)
bezrekamalarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.