Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 21:51   #3931
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość


ja nic nie poklikałam na nocy zakupow, czekam na bon urodzinowy i następne 20%, chociaż się obawiam ze jak wprowadza kat von d to będzie problem ze znizka
Kto wie, może coś rzucą na zachętę Ja tam bez % nie klikam. Zresztą nie mam żadnych muszmieciów z Kat na razie...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A wiesz, tej uzywam akurat samej szminki, bez konturówki, bo fajnie wyglada tak
Ale co tam Diso, ta później kupiona po niej dopiero jest obłedna, taka fioletowawa (nie jasna), aaa zapomniałam nazwy
Ładnie wygląda ale kawałek ust przy kącikach bym sobie dorysowała
A ta fioletowa nie jest podobna do Model Behaviour?

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
wzięłam tylko jeden zestaw Biotherm, chcę bardziej miękko promieniować tylko trochę, dwa mogłyby mi zaszkodzić

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

za wszystkie zakupy

Dzisiaj sie skaplam w domu, ze kupilam 3 lata temu podrobke Mademoiselle i musze kupic nowy flakon nie wiem jakim cudem wtedy tego sprawdzilam albo nie zauwazylam. Prawie pelna 50 ml od osoby prywatnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziękuję. Na szczęście bez uszczerbku dla niego i dodatkowych utrudnień w życiu to najważniejsze
Cieszę się, że z Tatą lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:56   #3932
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Raz tak raz nie, nie dam gwarantu - ceny się zmieniają. Najlepiej wejść na wątek Yves Roszeromaniaczek (pisze z apki nie mam jak dołączyć linku) na wątku jest dużo różnych ofert uwaga wciąga!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:56   #3933
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Daj znać czy się sprawdzi bo też mam ostatnio potrzebę zakupu steamera


no to dobrze, że Cię tam nie ma ....

Ja też polecam. Jestem bardzo zadowolona





U mnie w pracy kiedyś tak nakręciłśmy się, że kupiłyśmy we czwórkę i wszystkie jesteśmy zadowolone. Mówiłam o tym koleżance z innej placówki i ona twierdziła ze się nie sprawdza u niej. Zastanowiło ją kiedyś czemu tylko ona jest niezadowolona i mi kiedyś mówi, że odpaliła filmik na youtubie i okazało się że źle używała bo robiła to tak jak zwykłą ściągaczką a to trzeba jednym ruchem od góry do dołu przejechać powoli. Nie da się poprawić bo wtedy zostają mazy. Jedynie przy ramie zostaje taki mokry kawałek ale jednym ruchem szmatki to usuwam. Ufff ale się rozpisałam.

Ostatnio napaliłam się na żelazko z generatorem pary ale chyba mi przeszło

Tata już po operacji i wygląda na to że wszystko ok.
1. dam znać

2. zdrówka dla taty fajnie, że wszystko poszło ok
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 22:01   #3934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładnie wygląda ale kawałek ust przy kącikach bym sobie dorysowała
A ta fioletowa nie jest podobna do Model Behaviour?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to sprawdź co tam do niej pasuje, ja cos testowałam ale nie pamietam juz co wiem, ze do niej sporo kredek da sie użyć z racji kolory niejednoznacznego
Nie Model duuuzo ciemniejsza. Ta jest pośrodku miedzy nią a ta najjaśniejsza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 22:04   #3935
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Mnie np. przesusza.
Właśnie ja juz jestem suchelcem ale zależy mi na tym efekcie wygładzenie o którym tyle mówią

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z Naked mam 3, Smoky i Heat. 1 i 2 miałam ale zbyłam.
Ja puder LM kupiłam w poprzedniej ofercie miesiaca, jak było po 139 chyba i niedawno sprzedałam, bo własnie nic mi nie urwał, juz lepiej RCMA na mnie sie trzyma i wyglada A tez uległam magii opinii wtedy przy LM
Eh te magie.. boje się zawieść w przypadku pudrow do tej pory nie sprawdzały się moje inwestycje meteory, mufe HD, Mac ostatnio polubiłam puder za 15 zł

UD jest dla mnie moim synonimem bogactwa kiedyś wzdychałam do nich i zbieralam kasę na zamienniki od rodziców potem zaczęłam pracować i spełniłam te kosmetyczne marzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 22:44   #3936
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ty to masz jednak glowe na karku trendi byc uuu, gruba sprawa, ale co niby mialabym robic

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------





To tak jak ja ,ale nie ukrywam ze niektore piekne sa i strasznie kusza

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------





Dzieki, zaraz zerkne na spokojnie. a od razu trzeba calosc placic czy tylko 50% a potem dosylaja rachunek na pozostala czesc do zaplaty?



wlasnie jestem w trakcie rezerwacji kilku samolotow /hoteli/wakacji itd...wolalabym kase pozniej im przelac...


Kalendarz dla Polski kosztuje 90 funtów albo 100 euro, zależy jaką walutę sobie wybierzesz i całość kwoty pobierają przy wysyłce, czyli z tego co widziałam około 10 października. Kosmetyki mają być całościowo warte 300 funtów, więc liczę na to, że się opłaci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 00:00   #3937
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kalendarz dla Polski kosztuje 90 funtów albo 100 euro, zależy jaką walutę sobie wybierzesz i całość kwoty pobierają przy wysyłce, czyli z tego co widziałam około 10 października. Kosmetyki mają być całościowo warte 300 funtów, więc liczę na to, że się opłaci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki wielkie. zobacze ile mi zostanie po rezerwacjach i oplatach.
Jutro ide sie dogadac co do Swiat i Nowego Roku wakacji, jak zwykle problem w pracy odnosnie dni bedzie....powinnam miec 3 tygodnie bez jednego dnia....ew. moga mi dac teraz do wykorzystania.
Na wyjazd najblizszy musze odrobic kilka dni jakos.

Widzialam z poprzednich lat kalendarze, super sa. Mialam Bootsa , tez fajny! Przy czym tam pisze 9 pelnowymiarowych produktow, sporo!

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Właśnie ja juz jestem suchelcem ale zależy mi na tym efekcie wygładzenie o którym tyle mówią



Eh te magie.. boje się zawieść w przypadku pudrow do tej pory nie sprawdzały się moje inwestycje meteory, mufe HD, Mac ostatnio polubiłam puder za 15 zł

UD jest dla mnie moim synonimem bogactwa kiedyś wzdychałam do nich i zbieralam kasę na zamienniki od rodziców potem zaczęłam pracować i spełniłam te kosmetyczne marzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak kiedys mialam , wzdychalam do selektywnych, a jakie wyobrazenia o nich mialam...

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Hebe - marka Dove do -40%.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 05:26   #3938
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no ja tak robie i mimo wszystko zle.
no to nie wiem dlaczego.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No masz, następna, zapłacili wam za reklamę?

mam dużo okien plus dwie barierki szklane i to mi ułatwia życie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dobrze ze juz po wszystkim dla Ciebie.
Ja dzien w dzien czekam az Karma wroci do niektorych z nawiazka w naszym biurze. Dam im cos ekstra niech maja

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Dobrze ze u Taty wszystko w porzadku.

Ja ma takie zelazko, zreszta juz drugie...uzywam chyba 8 lat, nie potrafilabym wrocic teraz do normalnych zelazek. super jest:
pewnie kupie jak się zepsuje mi zelazko

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kto wie, może coś rzucą na zachętę Ja tam bez % nie klikam. Zresztą nie mam żadnych muszmieciów z Kat na razie...


Ładnie wygląda ale kawałek ust przy kącikach bym sobie dorysowała
A ta fioletowa nie jest podobna do Model Behaviour?




Współczuję

Cieszę się, że z Tatą lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
1. dam znać

2. zdrówka dla taty fajnie, że wszystko poszło ok
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 06:05   #3939
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

odebrałam rano paczkę i buty są uszkodzone 20170914_061923.jpg20170914_061954.jpg20170914_061946.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 06:09   #3940
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Właśnie ja juz jestem suchelcem ale zależy mi na tym efekcie wygładzenie o którym tyle mówią



Eh te magie.. boje się zawieść w przypadku pudrow do tej pory nie sprawdzały się moje inwestycje meteory, mufe HD, Mac ostatnio polubiłam puder za 15 zł

UD jest dla mnie moim synonimem bogactwa kiedyś wzdychałam do nich i zbieralam kasę na zamienniki od rodziców potem zaczęłam pracować i spełniłam te kosmetyczne marzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co to za puder za 15zł? mufe hd też się u mnie nie sprawdził, teraz wykańczam puder z YR.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 06:13   #3941
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Odebrałam przesyłkę z power bankiem, juz nigdy zakupów w środku nocy. Jest tak wielki ze nie da się go nosić w torebce nawet nie wiedziałam że to może być takie wielkie. Nie odsyłam bo mi się nie chce zostanie do torby podroznej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 06:20   #3942
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Chyba sobie zamowie, bo tylu wrazen z takiego malego Rich Cream to ja sie nie spodziewalam

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Pani----na ´´bani´´ najlepsze teksty sie rodza


Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziękuję. Na szczęście bez uszczerbku dla niego i dodatkowych utrudnień w życiu to najważniejsze
to super!

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ty to masz jednak glowe na karku trendi byc uuu, gruba sprawa, ale co niby mialabym robic
no kołczować jak żyć żeby osiągnąć zen i muskulaturę nie ruszając się zza biurka czy coś w ten deseń

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
odebrałam rano paczkę i buty są uszkodzone Załącznik 7233931Załącznik 7233936Załącznik 7233941

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurcze ale szkoda bo takie śliczne

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Odebrałam przesyłkę z power bankiem, juz nigdy zakupów w środku nocy. Jest tak wielki ze nie da się go nosić w torebce nawet nie wiedziałam że to może być takie wielkie. Nie odsyłam bo mi się nie chce zostanie do torby podroznej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oo też nie wiedziałam myślałam że to zawsze jest rozmiaru markera

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

dzień dobry tak w ogóle
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 06:24   #3943
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Odebrałam przesyłkę z power bankiem, juz nigdy zakupów w środku nocy. Jest tak wielki ze nie da się go nosić w torebce nawet nie wiedziałam że to może być takie wielkie. Nie odsyłam bo mi się nie chce zostanie do torby podroznej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
uuuuu ja mam takie małe powerbanki i też myślałam że tylko takie są - człowiek całe życie się uczy i głupi umrze - by moja teściówka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 06:31   #3944
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość


Martusia za perfumki


---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
odebrałam rano paczkę i buty są uszkodzone Załącznik 7233931Załącznik 7233936Załącznik 7233941

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej jakie śliczne kurde, co za fajfusy nie sprawdzają, czy buty się nadają do sprzedaży


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Spokojnego i słonecznego dnia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 06:41   #3945
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
uuuuu ja mam takie małe powerbanki i też myślałam że tylko takie są - człowiek całe życie się uczy i głupi umrze - by moja teściówka


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Ojej jakie śliczne kurde, co za fajfusy nie sprawdzają, czy buty się nadają do sprzedaży

no to jaja są
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:12   #3946
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------



Ojej jakie śliczne kurde, co za fajfusy nie sprawdzają, czy buty się nadają do sprzedaży


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Spokojnego i słonecznego dnia
napisalam im maila, zobaczymy co odpiszą...
z D nie mam jeszcze paczki z brakami .....
oddawałam kieckę prawie 3 tyg temu i dalej nie mam kasy .... max do wtorku miała być brrrr .....
Jakiś ciężki okres

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

dzisiaj w końcu ma przyjść paczka ze świeczkami i aż się boję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:24   #3947
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




no to jaja są
Wszyscy schodzą na psy co za czasy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
napisalam im maila, zobaczymy co odpiszą...
z D nie mam jeszcze paczki z brakami .....
oddawałam kieckę prawie 3 tyg temu i dalej nie mam kasy .... max do wtorku miała być brrrr .....
Jakiś ciężki okres

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

dzisiaj w końcu ma przyjść paczka ze świeczkami i aż się boję

Na pewno z dzisiejszą paczką będzie wszystko ok


Kupiłabym coś aż mnie nosi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:41   #3948
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wszyscy schodzą na psy co za czasy




Na pewno z dzisiejszą paczką będzie wszystko ok


Kupiłabym coś aż mnie nosi
Klikaj woski kringle na zapas
Ja wczoraj kupilam domek na woski Resized_20170913_171845.jpgResized_20170913_171826.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:44   #3949
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Klikaj woski kringle na zapas
Ja wczoraj kupilam domek na woski Załącznik 7233991Załącznik 7233996

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wosków mam całe pudło sama nie wiem co bym chciała - coś ładnego

super domek

Dostałam pakę z perfumesco - pełna profeska tylko szkoda, że nic dla mnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 08:00   #3950
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień dobry!

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Korinka buty b.fajne, mam nadzieję, że wymienią !
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:17   #3951
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Przejrzałam trochę " intrnety" i w USA jest juz trochę zestawów światecznych :

Benefit:

https://www.sephora.com/product/the-...20grid:p422920

https://www.sephora.com/product/city...20grid:p422921


Glamglow:

https://www.sephora.com/product/let-...rrived:p423483

https://www.sephora.com/product/plum...rrived:p421764

Widziałam też mini set ze szminkami Smasboxa w białym opakowaniu, podobnie ja rok temu

Zestaw Palet Smashbox:

https://www.sephora.com/product/draw...20grid:p422472

https://www.sephora.com/product/draw...20grid:p422871

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Sa jescze fajne zestawy Benefitu w puszkach z Galiformina, gimmie browe i tuszem wszystko chyba pełnowymiarowe

Ja mam taki duży odwyk od boxa w S . Kupiłam teraz ten zestaw Origins ale jeszcze go nie wysłali.

Z setów świątecznych polować będę na GG, Benefit i Origins a na wyprzy Estee , taki mam niecny plan ;p i o na too cool for school jak by był ten krem jajeczny w zestawie z czymś
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:18   #3952
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wosków mam całe pudło sama nie wiem co bym chciała - coś ładnego

super domek

Dostałam pakę z perfumesco - pełna profeska tylko szkoda, że nic dla mnie
o jak szybciutko zamawiaj coś dla siebie!!! i to szybciutko
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Korinka buty b.fajne, mam nadzieję, że wymienią !
zobaczymy co odpiszą ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:31   #3953
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
o jak szybciutko zamawiaj coś dla siebie!!! i to szybciutko

zobaczymy co odpiszą ...
chętnie, tylko nie mam pomysła poprzewracało mi się w do reszty
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:48   #3954
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień Dobry
tak zachwalacie sprzet do myscia okien Karchera ze nabrałam na niego ochoty
mozecie polecic konkretny model tego urządzenia?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:54   #3955
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
tak zachwalacie sprzet do myscia okien Karchera ze nabrałam na niego ochoty
mozecie polecic konkretny model tego urządzenia?
karcher wv 5 plus
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:56   #3956
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX



Saipan Dużo zdrówka dla Taty

klask i: Za wszystkie zakupy.

Wczoraj byłam w S na Głębockiej w Warszawie i wyszłam w szoku pozytywnym. Pomimo, że od razu powiedziałam, że nie wiem czego chcę i mam karty do wydania za tylko 150 zł. (koniec terminu ważności). Pani konsultantka pozwoliła mi spokojnie obejść sklep, na pytanie o zestawy z nowym serum pod oczy EL od razu zaproponowała próbkę i od razu dołożyła (serum pod oczy + serum ANR). Udało mi się kupić cucmber & melon na paznokcie i bardzo fajny jest, podoba mi się też jego zapach. Szkoda, że był tylko jeden. Poza tym wzięłam trzy zestawy biothermu. Będę bardzo miękko promieniować I jeszcze dostałam oprócz EL próbek szaszetkę guerline na noc. Jak będzie jakaś zniżka wracam do nich po konkretne zakupy.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:58   #3957
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
tak zachwalacie sprzet do myscia okien Karchera ze nabrałam na niego ochoty
mozecie polecic konkretny model tego urządzenia?
daj znać jak znajdziesz w fajnej cenie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:06   #3958
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Przejrzałam trochę " intrnety" i w USA jest juz trochę zestawów światecznych :

Benefit:

https://www.sephora.com/product/the-...20grid:p422920

https://www.sephora.com/product/city...20grid:p422921


Glamglow:

https://www.sephora.com/product/let-...rrived:p423483

https://www.sephora.com/product/plum...rrived:p421764

Widziałam też mini set ze szminkami Smasboxa w białym opakowaniu, podobnie ja rok temu

Zestaw Palet Smashbox:

https://www.sephora.com/product/draw...20grid:p422472

https://www.sephora.com/product/draw...20grid:p422871

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Sa jescze fajne zestawy Benefitu w puszkach z Galiformina, gimmie browe i tuszem wszystko chyba pełnowymiarowe

Ja mam taki duży odwyk od boxa w S . Kupiłam teraz ten zestaw Origins ale jeszcze go nie wysłali.

Z setów świątecznych polować będę na GG, Benefit i Origins a na wyprzy Estee , taki mam niecny plan ;p i o na too cool for school jak by był ten krem jajeczny w zestawie z czymś
zacne plany, oby się udało

ja spr i będzie też set mini szmineczek MJ zbieram $ (Martusia, znalazłam Ci chciejstwo )
https://www.sephora.com/product/cat-...1961614&icid2=

https://www.sephora.com/product/snak...1961622&icid2=
https://www.sephora.com/product/enam...1928803&icid2=

https://www.sephora.com/product/your...1838135&icid2=
https://www.sephora.com/product/have...1936020&icid2=
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:08   #3959
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Mam odpowiedź z V że mam im odesłać darmowym zwrotem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:25   #3960
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Saipan Dużo zdrówka dla Taty

klask i: Za wszystkie zakupy.

Wczoraj byłam w S na Głębockiej w Warszawie i wyszłam w szoku pozytywnym. Pomimo, że od razu powiedziałam, że nie wiem czego chcę i mam karty do wydania za tylko 150 zł. (koniec terminu ważności). Pani konsultantka pozwoliła mi spokojnie obejść sklep, na pytanie o zestawy z nowym serum pod oczy EL od razu zaproponowała próbkę i od razu dołożyła (serum pod oczy + serum ANR). Udało mi się kupić cucmber & melon na paznokcie i bardzo fajny jest, podoba mi się też jego zapach. Szkoda, że był tylko jeden. Poza tym wzięłam trzy zestawy biothermu. Będę bardzo miękko promieniować I jeszcze dostałam oprócz EL próbek szaszetkę guerline na noc. Jak będzie jakaś zniżka wracam do nich po konkretne zakupy.



Chcę to wszystko!!!

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam odpowiedź z V że mam im odesłać darmowym zwrotem
będzie kaska na inne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.