Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 06:47   #1
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206

Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy


Mam dość ! - słucham wypowiedzi ekspertów, że ta zwyżka dolara to tylko gra spekulacyjna i mam mętlik w głowie.
Pamiętam robienie zakupów na strawberry po 2 zł (nie doceniając tego cudu), a na EDM po 2,3 i z narastającą złością po 2,6 2,8 etc.
Wierzę w naszą gospodarkę - robię sobie szlaban aż dolar nie spadnie (1USD w dniu 04/02/09 wg kursu sredniego NBP 3.6070, wzrost 2.38%).
Wiem, że łatwo mi mówić bo mam już sporo minerałów, dobrany kolor etc. Nie oczekuję fali współtowarzyszek ale wsparcie mile widziane.
Mam nadzieję że nie będzie mi wzięte za złe założenie wątku z pobudek egoistycznych - ale jak twierdza psychologowie, oznajmienie postanowienia "gremium" zwiększa szanse na wytrwanie w nim .


jak sprawdzić kursy walut na paypalu:
instrukcja Agi
instrukcja sunprice

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-01 o 13:20
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 07:20   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

dopisuję się miałam zamawiać z EDM i jeszcze z kilku firm ale czekam aż dolar nieco spadnie gdyż jego aktualna cena nieco mnie przeraża
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 07:31   #3
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Dołączam się. Już dawno oczekiwałam takiego wątku, bo powstrzymać się przed zakupami jest czasami naprawdę trudno. Wstrzymuję swoje zakupy chociaż na tych zagranicznych stronach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:07   #4
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dopisuję się miałam zamawiać z EDM i jeszcze z kilku firm ale czekam aż dolar nieco spadnie gdyż jego aktualna cena nieco mnie przeraża
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dołączam się. Już dawno oczekiwałam takiego wątku, bo powstrzymać się przed zakupami jest czasami naprawdę trudno. Wstrzymuję swoje zakupy chociaż na tych zagranicznych stronach
Cieszę się dziewczyny, w kupie raźniej
Ja ostatnio stałam się ku zaskoczeniu znajomych samoedukowanym ekspertem walutowym, kursy to jedna z pierwszych rzeczy jakie sprawdzam o poranku
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:19   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

czyli jak na razie nie zapowiada się na jakiś spadek?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:41   #6
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli jak na razie nie zapowiada się na jakiś spadek?
Zależy którego ekonomisty posłuchać Na każdą wypowiedź pt. Nasza gospodarka ma silne podstawy, jako jedni z nieliczny będziemy mieli wzrost gospodarczy a nie recesję, a spadki kursu to tylka gra zagranicznych funduszy inwestycyjnych, przypada wypowiedź pt: W czasach kryzysu naturalne jest odwracanie się od wschodzących gospodarek i ich walut, kryzys ekonomiczny bedzie długi i presja na złotego będzie narastać...
Jeden, z NBP chyba, stwierdził rozbrajająco, że rynek finansowy bywa nieracjonalny (podatny na emocje ) i nic na to nie można poradzić i on nie podejmuje sie prognozować
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:36   #7
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Zgłaszam się i ja. Przyznam, że przed przystąpieniem do was, dosłownie przed chwilą kliknęłam sobie jeden cień z Joppa. Chciałam dwa plus jeszcze jakies próbki, ale dosyć tego. Ogłaszam wszem i wobec, że dzisiaj PayPal za 1 dolara zarządał 3,72 zł.
To już dla mnie za wiele. Moje postanowienie, to zakupy zagraniczne dopiero, jak dolar spadnie do 3,00 zł. Wiem - będzie ciężko, ale mam sporo zapasów, także tych jeszcze nie przetestowanych więc wierzę, że dam radę. Skupię się teraz na zakupach krajowych, chociaż już niestety nie minerałowych. Z firm z minerałami będę sobie najwyżej robić listę życzeń, co bym chciała w przyszłości kupić.
Żeby nie było - dopuszczam wyjątki przy bardzo ciekawych promocjach, kiedy to niska cena ma szansę osłodzić wysoki kurs dolara (jak wiemy w minerałach ciekawe promocje się zdarzają).
Liczę na wsparcie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-05 o 09:38
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 09:50   #8
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Mam zapasy, więc nie jest źle, ale fajnie by było co jakis czas dostać paczuszkę z nowymi skarbami. Jak kupowałam w lato to za mini kit płaciłam ok. 50zł i to była normalna cena. Kit za $34 wychodził mi mniej niż 100zł z przesyłką.

A czekałam jeszcze na nowości w edm, tylko jeśli dolar dobije do 4zł to chyba odpuszczę.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:51   #9
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja. Przyznam, że przed przystąpieniem do was, dosłownie przed chwilą kliknęłam sobie jeden cień z Joppa. Chciałam dwa plus jeszcze jakies próbki, ale dosyć tego. Ogłaszam wszem i wobec, że dzisiaj PayPal za 1 dolara zarządał 3,72 zł.
To już dla mnie za wiele. Moje postanowienie, to zakupy zagraniczne dopiero, jak dolar spadnie do 3,00 zł. Wiem - będzie ciężko, ale mam sporo zapasów, także tych jeszcze nie przetestowanych więc wierzę, że dam radę. Skupię się teraz na zakupach krajowych, chociaż już niestety nie minerałowych. Z firm z minerałami będę sobie najwyżej robić listę życzeń, co bym chciała w przyszłości kupić.
Żeby nie było - dopuszczam wyjątki przy bardzo ciekawych promocjach, kiedy to niska cena ma szansę osłodzić wysoki kurs dolara (jak wiemy w minerałach ciekawe promocje się zdarzają).
Liczę na wsparcie.
Moje - niewyrażone z uwagi na straszność/nieosiągalność- wstępne postanowienie też było czekać na 3,00 - ale to chyba nierealne . Po prostu boję się, że nie wytrwam do 3,00 niechby 3.15 chociaż....
A co do promocji - no wiadomo że duuuuże promocje nie podlegają odwykowi - niejako z definicji. W sumie nasza pasja mineralowa jest na tyle świeża, że nie możemy jej bezwzględnie dusić w zarodku, czyż nie?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:55   #10
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

łączę się w bólu.
zgromadzilam zapasy, przewiduję jedynie zakup pędzla do różu w edm (i liczę na promocję walentynkową....).

dolarowi po 3,70 mówię NIE!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:57   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

ja tak po cichu liczę na 3 zł...ach, te piękne czasy dwuzłotowe...nie wrócą, nie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 10:02   #12
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

no, a co ja mam powiedzieć, oprócz Dzień dobry ? (bo to pierwszy raz na tym podforum)
studiowałam rzetelnie wszelkie informacje, założyłam paypal, grzecznie czekałam aż mi kasa spłynie i dwa dni temu kliknęłam pierwsze zamówienie na EDM i co? już mam odwykać?

ale w ogóle jakie są szanse, że spadnie? może będzie szybował i 4 zł za parę mcy okaże się kwotą do przyjęcia
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:06   #13
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no, a co ja mam powiedzieć, oprócz Dzień dobry ? (bo to pierwszy raz na tym podforum)
studiowałam rzetelnie wszelkie informacje, założyłam paypal, grzecznie czekałam aż mi kasa spłynie i dwa dni temu kliknęłam pierwsze zamówienie na EDM i co? już mam odwykać?

ale w ogóle jakie są szanse, że spadnie? może będzie szybował i 4 zł za parę mcy okaże się kwotą do przyjęcia
witaj
odwyk przysługuje po znalezieniu idealnego koloru formuły i ilości słoiczków "o matko ile ja tego mam"
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:35   #14
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witaj
odwyk przysługuje po znalezieniu idealnego koloru formuły i ilości słoiczków "o matko ile ja tego mam"
aaa no to trochę się uspokoiłam
ale ja psychicznie bardzo uzależniona już jestem, zaglądam tu w każdej wolnej chwili oraz wielu tych, które stanowczo powinnam poświęcać na coś innego
to na razie będę wam kibicować
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:48   #15
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Moje - niewyrażone z uwagi na straszność/nieosiągalność- wstępne postanowienie też było czekać na 3,00 - ale to chyba nierealne . Po prostu boję się, że nie wytrwam do 3,00 niechby 3.15 chociaż....
A co do promocji - no wiadomo że duuuuże promocje nie podlegają odwykowi - niejako z definicji. W sumie nasza pasja mineralowa jest na tyle świeża, że nie możemy jej bezwzględnie dusić w zarodku, czyż nie?
jmw wiem, że 3 zł za dolca to kwota mało prawdopodobna, ale trzeba sobie stawiać wysokie cele. Najwyżej potem będzie można powiedzieć "no coż i tak bym nie wytrwała, bo 3 zł to jeszcze długo za dolara nie zapłacę".

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witaj
odwyk przysługuje po znalezieniu idealnego koloru formuły i ilości słoiczków "o matko ile ja tego mam"
Zdecydowanie, dopiero wtedy odwyk. W końcu nie o to chodzi, żeby się z minerałami pożegnać, co to to nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:33   #16
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw wiem, że 3 zł za dolca to kwota mało prawdopodobna, ale trzeba sobie stawiać wysokie cele. Najwyżej potem będzie można powiedzieć "no coż i tak bym nie wytrwała, bo 3 zł to jeszcze długo za dolara nie zapłacę".



Zdecydowanie, dopiero wtedy odwyk. W końcu nie o to chodzi, żeby się z minerałami pożegnać, co to to nie.
Ja tam mam cichą nadzieję, że skoro tak szybko złotówka osłabła to przecież kurs równie szybko może się zmienic w drugą stronę. Dziś słuchałam wywodu pewnego ekonomisty, który stwierdził, że podstawową przyczyną takiego stanu rzeczy (czyt. osłabiania naszej waluty) jest duża obniżka stóp procentowych, któa nastąpiła w ostatnim czasie, bo wtedy zagraniczni inwestorzy zaczynają wyprzedawanie naszej waluty. Po prostu nie mogą na niej zarobić. Tak więc nie dość, że waluta słaba to jeszcze bynajmniej spadek stóp procentowych nie przełożył się na moje kredyty, które spłacam Banki mnie oszukują a ja z tym nic nie mogę w tej chwili zrobić (kredyty mam za krótko żebym je mogła przenieść)
No i właśnie przez to wszystko nie mam wyjścia i muszę ograniczyć zakupy, bo ogłoszę bankructwo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:40   #17
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

ja się do wątku odwykowego jeszcze nie kwaflifkuję, bo dopiero zaczęłam, ale jeżeli moja kolekcja będzie się powiększać w tempie takim, jak pierwsze zamówienia próbkowe, to coś czuję, że szybko tu do Was trafię

Kurs dolara mnie nieco zniechęca do robienia zakupów, ale chyba mam pierwsze objawy nałogu, bo mimo iz rozsądek podpowiada, żeby się wstrzymać, to z drugiej strony pojawia się pytanie- a co jezeli dolar będzie dalej rósł w takim tempie? Wtedy mogę nie mieć szansy wypróbować tyyyylu rzeczy ... No i dziś poszło kolejne (czwarte już)próbkowe (maleńkie) zamówienie z joppa, bo przynajmniej na wysyłce zaoszczędzić można tam jeszcze...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:21   #18
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cathy to już jest nałóg. Jeszcze żadne minerały Joppa nie wypróbowane a już czwarte zamówienie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:27   #19
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

dzięki za pocieszenie
ale tak głupio trochę iśc na odwyk mając dopiero dwa zamówienia w domu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 14:30   #20
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dzięki za pocieszenie
ale tak głupio trochę iśc na odwyk mając dopiero dwa zamówienia w domu
Nie no na odwyk to nieeee, ale zalecam opanowanie przynajmniej do czasu aż nie dojdą zaległe zamówienia. Zobaczysz sama, że zaraz pojawi się jakaś nowa, bardzo kusząca promocja, bo tak to z minerałami jest i wpadniesz w wir zamówień a listonosz nie nadąży z przynoszeniem Ci paczek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:34   #21
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie no na odwyk to nieeee, ale zalecam opanowanie przynajmniej do czasu aż nie dojdą zaległe zamówienia. Zobaczysz sama, że zaraz pojawi się jakaś nowa, bardzo kusząca promocja, bo tak to z minerałami jest i wpadniesz w wir zamówień a listonosz nie nadąży z przynoszeniem Ci paczek.
A'propos tych nowych promocji, czy wy też czekacie z niecierpliwością na jutrzejszy dzień i nowe promocje? Bo duża część teraz obowiązujących była do 5-ego lutego
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:40   #22
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie no na odwyk to nieeee, ale zalecam opanowanie przynajmniej do czasu aż nie dojdą zaległe zamówienia. Zobaczysz sama, że zaraz pojawi się jakaś nowa, bardzo kusząca promocja, bo tak to z minerałami jest i wpadniesz w wir zamówień a listonosz nie nadąży z przynoszeniem Ci paczek.
mnie się wydawało, że to już się stało
Promocje i listonosz nienadążający z przynoszeniem mi paczek jakoś mnie nie przerażają
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:41   #23
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A'propos tych nowych promocji, czy wy też czekacie z niecierpliwością na jutrzejszy dzień i nowe promocje? Bo duża część teraz obowiązujących była do 5-ego lutego
Ja nie czekam, bo ja na razie nic nie kupuję.

Też tak myślę cathy - to już się stało, ale chciałam być miła i Cię nie dołować.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-05 o 14:42
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:06   #24
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witaj
odwyk przysługuje po znalezieniu idealnego koloru formuły i ilości słoiczków "o matko ile ja tego mam"
Rozumiem, że oba warunki muszą być łącznie spełnione? Bo "o matko..." już spełniam ale idealnego jeszcze nie. Znaczy odwyk mnie nie dotyczy?
Zaczynam się cieszyć, ze nie czekałam na pędzle w EDM, tylko zamówiłam na pre-buyu w Lumiere, Chyba pochorowałabym się ze złości przy zamawianiu za 1USD/4PLN.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:09   #25
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że oba warunki muszą być łącznie spełnione? Bo "o matko..." już spełniam ale idealnego jeszcze nie. Znaczy odwyk mnie nie dotyczy?
Zaczynam się cieszyć, ze nie czekałam na pędzle w EDM, tylko zamówiłam na pre-buyu w Lumiere, Chyba pochorowałabym się ze złości przy zamawianiu za 1USD/4PLN.
ga7 jeszcze się tu do nas nie nadajesz. Przyjdź jak znajdziesz idealny podkład.

P.S. Jakie konkretnie pędzle wzięłaś?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:11   #26
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
ga7 jeszcze się tu do nas nie nadajesz. Przyjdź jak znajdziesz idealny podkład.

P.S. Jakie konkretnie pędzle wzięłaś?
ga7, idź i nagrzesz więcej.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:15   #27
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Czuje sie idealnym kandydatem do tego watku. Za duzo mi tego naprzychodzilo, nie wiem czego uzywac, rano mam potworny problem przed wyjsciem do pracy. W dodatku czekam jeszcze na 4 zalegle paczki. I caly czas nie znalazlam faworyta
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:51   #28
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Tup, tup, tup. Przyszłam sie do Was zapisać. Wczoraj naliczyłam 11 podkładów big i duzo próbek w swoich zbiorach. Najwyższy czas sie ogarnac
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:04   #29
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
ga7 jeszcze się tu do nas nie nadajesz. Przyjdź jak znajdziesz idealny podkład.

P.S. Jakie konkretnie pędzle wzięłaś?
Zestaw travel 9-częściowy, long handled kabuki i duo fiber optic, z którego już na zapas bardzo się cieszę
Razem z flat topem EDM będę miała całkiem niezły zestaw.

Chciałabym się nieśmiało pochwalić, że po ok. 2 tygodniach używania minerałów (różnych firm i w różnych formułach) moja twarz wygląda bosko. Nic nie zapchało mi porów, przetłuszczanie też się zmniejszyło.
Teraz zostaje tylko znalezienie tego doskonałego, bo wszystkie są o wiele lepsze od tradycyjnej kolorówki ( w życiu nie wymieniłabym najmniej lubianego Buff'a na dotychczas używanego Maxa Factora).

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-02-05 o 16:20
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:40   #30
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Nie chcę marudzić, ale czy te wredne okienka wyskakujące na Wizażu, to też efekt spadku wartości złotego?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.