Jak to dokładnie jest??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 21:09   #1
anusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 32
GG do anusiaaa

Jak to dokładnie jest???


Witam, mam szczerze powiem paskudne paznokcie chociaz staram sie o nie dbac. Poniewaz nie mam talentu artystycznego nie umiem ich sama ladnie pomalowac itp. postanowilam isc do kosmetyczki i zrobic sobie sztuczne paznikietki ale nie wiem jakie bym chciala, wiem ze sa zelowe , akryklowe...ale ktore wybrac. A poza tym nie chce miec szponow jak szpak ...tylko ladne, skromne..czy tipsy tez moga byc krotsze?? Prosze o wskazowki jakimi mam sie kierowac aby wkoncu moje paznokcie byly ladne?? Jakie sa ceny takiego zabiegu i jak on przebiega?? Pozdrawiam
anusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:16   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Takich wątków jak Twoj bylo już tysiące.
Zadaj sobie prosze troche trudu i przejrzyj forum zanim zadasz tak podstawowe pytanie, bo obawiam się ,że nikomu nie będzie się chcialo po raz 1000 pisać tego samego.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 05:18   #3
anusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 32
GG do anusiaaa
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Po pierwsze jak widac jestem nowym urzytkownikiem Forum i jeszcze nie poznalam go zbyt dobrze, moze dlatego nie trafilam na interesujace mnie tematy, a pozatym uprzejmosc to podstawa, a ty zbyt uprzejma jak widac nie jestes i nowym urzytkownkom nalezy sie szacunek. Jestem bardzo zdziwiona bo jeszcze niogdy tak nieprzyjemnie nie przyjeto mnie na forum. Pozdrawiam Ania
anusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 07:00   #4
mar-iola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 100
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Witam Powiem szczeże nie znam się na tipsach,bo mam swoje dośc długie i zadbane pazurki,ale chcem napisać że jakbym wiedziała chętnie udzieliłabym ci rady nawet i po raz 1000.Dla mnie ,jeżeli ktoś o coś pyta jest jasne że chce pomocy na ten temat.Pozdrawiam Cię ANIA
__________________
majka
mar-iola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 07:06   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Cytat:
Napisane przez anusiaaa
Po pierwsze jak widac jestem nowym urzytkownikiem Forum i jeszcze nie poznalam go zbyt dobrze, moze dlatego nie trafilam na interesujace mnie tematy, a pozatym uprzejmosc to podstawa, a ty zbyt uprzejma jak widac nie jestes i nowym urzytkownkom nalezy sie szacunek. Jestem bardzo zdziwiona bo jeszcze niogdy tak nieprzyjemnie nie przyjeto mnie na forum. Pozdrawiam Ania
Bycie nowym uzytkownikiem forum nie zobowiązuje do dublowania tematów - raczej pierwszą rzeczą jaką powinnas zrobic to nie pisanie posta a zapoznanie się z regulaminem i skorzystanie z wyszukiwarki.
Poszukaj tematów np "żele czy akryle" Naprawdę było tego sporo.
Długość możesz mieć jaką chcesz - nie muszą to być szpony
Resztę znajdziesz na forum - zachęcam do skorzystania w wyszukiwarki

witaj na forum
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 08:44   #6
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Witaj
Ja również polecam wyszukiwarke Ostatnio nawet był podobny wątek..
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 19:47   #7
anusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 32
GG do anusiaaa
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Bardzo dziekuje za jednak pomocne odpowiedzi. Widac ze mozna byc grzecznym i uprzejmym, nawet dajac komus reprymende...od tej pory juz wiem ze na poczatku najlepiej skorzystac z wyszukiwarki...bede tego pilnowac. Pozdrawiam Ania
anusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 20:02   #8
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Do postow Paulikrk trzeba sie po prostu przyzwyczaic, ja na poczatku tez bylam zszokowana jej hmmm ...stylem odpowiadania na pytania
halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:45   #9
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Cytat:
Napisane przez halucynka
Do postow Paulikrk trzeba sie po prostu przyzwyczaic, ja na poczatku tez bylam zszokowana jej hmmm ...stylem odpowiadania na pytania
Hehehe Paula wali prosto z mostu A co! Przynajmniej wszystko jest jasne
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:17   #10
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Jak to dokładnie jest???

Cytat:
Napisane przez halucynka
Do postow Paulikrk trzeba sie po prostu przyzwyczaic, ja na poczatku tez bylam zszokowana jej hmmm ...stylem odpowiadania na pytania
Paula rzeczywiście ma ma specyficzny "styl odpowiadania na pytania", ale za to pazury robi piękne, co podejrzałam w jej wątku

Anusiaaa - jeśli jesteś niezadowolona ze swoich pazurków to zrób sobie żelowe lub akrylowe - są zwolenniczki jednych i drugich - przejrzyj forum, poczytaj opinie. Trudno sie zdecydować, bo efekt końcowy jest właściwie identyczny, jedne i drugie wyglądają pięknie Co do długości to zależy ona wyłącznie od Cibie, mogą być krótkie, o naturalnym wyglądzie. Noszenie tipsów nie oznacza szponów ociekających brokatem, można osiągnąć bardzo delikatny i naturalny efekt.
Ceny często zależą od lokalizacji salonu. Rozejrzyj się wśród koleżanek - może spodobały Ci się czyjeś pazurki i ktoś poleci Ci profesjonalną stylistkę ? Wbrew pozorom znalezienie dobrej stylistki to najtrudniejszy etap, póżniej juz idzie wszystko z górki
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 07:07   #11
anusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 32
GG do anusiaaa
Dot.: Jak to dokładnie jest???

No teraz to juz na pewno bede musiala pomyslec o szukaniu dobrej maniciurzystki bo wlasnie sie zareczylam i na slub to juz bedzie trzeba cos ladnego miec a nie te moje krotkie obrzydliwe paznokietki bleeee. Dzieki za pomoc
anusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.