Chanel kolorówka część II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 08:19   #3001
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Zachorowałam na lakier Taboo, jest piękny .
Wprawdzie jest trochę podobny do Vendetty, do Baptiste z Illamasqua, no i do MACowego Rain Flowers , ale i tak muszę go mieć .
Wczoraj dzwoniłam do dougiego we wrocławskiej Magnolii, ale jeszcze Taboo nie mają . Na pewno jednak będę polować do skutku .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 12:49   #3002
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zachorowałam na lakier Taboo, jest piękny .
Wprawdzie jest trochę podobny do Vendetty, do Baptiste z Illamasqua, no i do MACowego Rain Flowers , ale i tak muszę go mieć .
Wczoraj dzwoniłam do dougiego we wrocławskiej Magnolii, ale jeszcze Taboo nie mają . Na pewno jednak będę polować do skutku .
Juz jakis czas temu widzialam. Sliczny. Niestety Chanele u mnie sie nie trzymaja dobrze. Diorki zdecydowanie lepiej wypadaja na tym polu.

Pochwal sie jak znajdziesz Taboo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:12   #3003
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

No pacz Pani, a u mnie zupełnie odwrotnie - diorki do kitu, i ten koszmarny szeroki jak łopata pędzel mają - no nie znoszę ich. A chanele, zwłaszcza odkąd poprawili formułę, są niemal tak dobre jak opiki czy essiaki, czyli niemal tydzień siedzą na paznokciach. Taboo obłędne, na pewno też zapoluję.
Czytalam tę recenzję i przez chwilę myślałam, że to Prima Aprilis, ale na szczęście ten lakier jest i na chanelkowej stronie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:52   #3004
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

U mnie chanele dobrze się trzymają, diory zresztą też. Wprawdzie często zmieniam lakiery (nie dlatego, że trzeba, tylko jak mi się kolor znudzi ), ale albo to przypadek, albo chanele wzmagają mi rozdwajanie się paznokci na końcówkach . I to jest jedyne do nich zastrzeżenie, o ile to one są sprawcą tej przypadłości .
Za to chanele mają w lakierach po prostu piekne, często unikatowe kolory i dlatego je lubię .
A pędzelek w diorach jest może dziwny, ale wg mnie rewelacyjny, ze względu na kształt .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:12   #3005
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dotarła do mnie dziś paczuszka z pudrem Les Beiges. Wybrałam 20-tkę, ponieważ nie jestem totalnym bledziuchem i dobrze wyglądam w podkładach czy pudrach, które mają odcień złotawy czy jasnobrzoskwiniowy. Puder cudownie pachnie, nałożyłam go na lekko zapudrowaną już cerę (puder ryżowy). Pięknie wygładza, daje taki efekt "rozmiękczenia" rysów twarzy, nie tworzy matowej tapety, jest lekko satynowy. Będę jeszcze testować go na samym podkładzie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2013-04-05 o 10:20
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 13:21   #3006
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

No co za same podłe wredne baby tu siedzą!!! Jezu jak mi się ten Taboo spodobał!!!!!!!!! oczywiście muszę go mieć chociaż ostatnio wcale paznokci ne maluję, ale po prostu nie przejdę koło niego obojętnie no głupota moja i srokowatość na te chanelki nie zna granic po prostu
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 13:24   #3007
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
No co za same podłe wredne baby tu siedzą!!! Jezu jak mi się ten Taboo spodobał!!!!!!!!! oczywiście muszę go mieć chociaż ostatnio wcale paznokci ne maluję, ale po prostu nie przejdę koło niego obojętnie no głupota moja i srokowatość na te chanelki nie zna granic po prostu
Dopóki go nie wygooglowałam to też byłam spokojna. Ale pięknie na fotkach wygląda
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 13:33   #3008
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No pacz Pani, a u mnie zupełnie odwrotnie - diorki do kitu, i ten koszmarny szeroki jak łopata pędzel mają - no nie znoszę ich. A chanele, zwłaszcza odkąd poprawili formułę, są niemal tak dobre jak opiki czy essiaki, czyli niemal tydzień siedzą na paznokciach. Taboo obłędne, na pewno też zapoluję.
Czytalam tę recenzję i przez chwilę myślałam, że to Prima Aprilis, ale na szczęście ten lakier jest i na chanelkowej stronie.
Mnie Chanel odpryskuje szybko niestety (na drugi dzien). Chinki-Czikulinki trzymaja sie podbnie. Najlepiej trzyma sie Dior i Opi u mnie, czyli okolo 4 dni.

Zazdraszczam pazurow i ich lakierowej tolerancji ,

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A pędzelek w diorach jest może dziwny, ale wg mnie rewelacyjny, ze względu na kształt .
Tak jest .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 14:17   #3009
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziś testowałam Les Beiges bezpośrednio na nakremowaną twarz plus podkład. Niestety nakładny pędzelkiem z opakowania, robi smugi. Użyłam więc swojego pędzla do pudru i musiałam się trochę namachać, żeby pokryć równomiernie całą twarz (mam cerę mieszaną, bardzo błyszczącą w sterfie "T"). Puder wprawdzie nie pyli mocno, ale szkoda mi większego zużycia produktu przy tej technice Mimo wszystko jak już się "namachałam" efekt jest świetny. Twarz satynowa, o zdrowym kolorycie, puder absolutnie nie wysusza.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 17:45   #3010
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja równiez mam za sobą testy Les Beiges i to w kolorów: 20 i 10. I generalnie 20 odpada, bo jest za widoczna, potrafi ściemniec z podkładem. Za to 10 pięknie rozświetla i zostawia skóre aksamitną, nie tak, jak pryzmy i nie na tak długo, ale jednak. Zapach puder ma obłędny. Jednak po jakimś czasie zaczyna co nieco się błyszczeć. Generalnie to odzeszła mi na niego ochota po testach. Gdybym miała wybierac, to wziełabym pryzmy sypane 02.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:58   #3011
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Donoszę, że we wrocławskich Sephorach i Douglasach Taboo niet .
Muszę czekać, a napaliłam się strasznie. Nie znoszę jak mam chcicę na coś i nie mogę tego dostać zaraz, natychmiast .

Les beiges w odcieniu 20 w zasadzie nie do zdobycia, 10-tka przetrzebiona mocno. Generalnie te pudry idą jak świeże bułeczki.
Osobiście w skali jasności wolałabym 10, ale ona ciut różowa mi się wydaje . W sumie jednak na twarzy nie testowałam, więc nie wiem, który odcień lepiej by się u mnie sprawdził . Tutaj jednak aż takiego parcia nie mam, poczekam aż inni potestują .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 21:07   #3012
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ten Taboo to faktycznie cudo

Les Beiges obmacałam ostatnio w S. i nie porwały mnie, na szczęście
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:11   #3013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Osobiście w skali jasności wolałabym 10, ale ona ciut różowa mi się wydaje . W sumie jednak na twarzy nie testowałam, więc nie wiem, który odcień lepiej by się u mnie sprawdził . Tutaj jednak aż takiego parcia nie mam, poczekam aż inni potestują .
Tez tak myślałam o 10 dopóki na twarzy jej nie przetestowałam. Na ryjku tego nie widać Co wiecej 10- lepiej sie prezentuje na buzi niź 20 przynajmniej na mojej NC20 kolorze cery.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:27   #3014
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez tak myślałam o 10 dopóki na twarzy jej nie przetestowałam. Na ryjku tego nie widać Co wiecej 10- lepiej sie prezentuje na buzi niź 20 przynajmniej na mojej NC20 kolorze cery.
To u mnie, a bliżej mi do NC 15, to pewnie na ten moment 20 byłaby za ciemna, może na lato by się zdała
A 10-tkę muszę potestować na twarzy, bo też mi się zdaje, że ta nuta różu na twarzy się zgubi
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:14   #3015
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Chanel kolorówka część II

Kilka dni temu kupiłam sobie wreszcie róż Ultra Rose i teraz zastanawiam się, jak mogłam wcześniej bez niego żyć? Jest piękny
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:23   #3016
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kilka dni temu kupiłam sobie wreszcie róż Ultra Rose i teraz zastanawiam się, jak mogłam wcześniej bez niego żyć? Jest piękny
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 15:26   #3017
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To u mnie, a bliżej mi do NC 15, to pewnie na ten moment 20 byłaby za ciemna, może na lato by się zdała
A 10-tkę muszę potestować na twarzy, bo też mi się zdaje, że ta nuta różu na twarzy się zgubi
Myślę, ze dobór koloru uzależniony od odcienia cery, ja mam puder w odcieniu 20 i jest odpowiedni, nie ciemnieje, nie jest pomarańczowy (czego się strasznie obawiałam), natomiast dla ciekawości wczoraj w sephorze przetestowałam 10- tkę i dla mnie za różowa na twarzy! Mam jasną cerę to jednak bardziej żółtawą niż różową i dlatego radzę przetestować kolorki
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 17:57   #3018
arc-en-ciel
Raczkowanie
 
Avatar arc-en-ciel
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 388
Dot.: Chanel kolorówka część II

ja tez mam 20 i on jest prawie niewidoczny na mojej bladej jeszcze twarzy, po nalozeniu dzieja sie czary mary i wyglada pieknie, wykancza makijaz i daje mu to cos, nie jest absolutnie ciemny ani pomaranczowy

Edytowane przez arc-en-ciel
Czas edycji: 2013-04-14 o 18:27
arc-en-ciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 18:20   #3019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Myślę, ze dobór koloru uzależniony od odcienia cery, ja mam puder w odcieniu 20 i jest odpowiedni, nie ciemnieje, nie jest pomarańczowy (czego się strasznie obawiałam), natomiast dla ciekawości wczoraj w sephorze przetestowałam 10- tkę i dla mnie za różowa na twarzy! Mam jasną cerę to jednak bardziej żółtawą niż różową i dlatego radzę przetestować kolorki
To, żeby potestować na swojej twarzy to potwierdzam, bo ja tez typowy żołtek a okazało się ze jednak 10 lepsza dla mnie od 20 i nie wygląda nic rózowo na buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 18:30   #3020
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

A ja sie pochwale, ze do mnie Brompton Road leci .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 18:43   #3021
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To, żeby potestować na swojej twarzy to potwierdzam, bo ja tez typowy żołtek a okazało się ze jednak 10 lepsza dla mnie od 20 i nie wygląda nic rózowo na buzi
nie strasz Corii ja kupiłam 20tkę, bo 10tka wydawała mi się zbyt różowa, a mam buzię wystarczająco różowatą i muszę mieć coś w odcieniu żółci będę testować po powrocie do IRL
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 18:59   #3022
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie strasz Corii ja kupiłam 20tkę, bo 10tka wydawała mi się zbyt różowa, a mam buzię wystarczająco różowatą i muszę mieć coś w odcieniu żółci będę testować po powrocie do IRL
Martii, nie straszę, opisuję co i jak, a testowałam oba, najpierw na łapie i wtedy typowałam w 20 bo 10 wydawała mi się za rózowa. Potem na ryjek nałożyłam 20 aby być pewną swojego wyboru, a potem na następny dzień coś mnie podkusiło i na ryjek nałożyłam 10 i stwierdziłam ze mało co a celowałabym ten, który lezy na mojej cerze gorzej. Chodzi o to, ze 20 owszem kolorystycznie jest ok, ale jednak 10 bardziej upiększa buzię i wcale nie świnkuje.
Wiec skoto u mnie na zóltym ryjki sprawdza sie nieco rozowawy puder, to na Twoim powinien się zóltawy sprawdzić, tak mniemam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-04-14 o 19:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:04   #3023
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Martii, nie straszę, opisuję co i jak, a testowałam oba, najpierw na łapie i wtedy typowałam w 20 bo 10 wydawała mi się za rózowa. Potem na ryjek nałożyłam 20 aby być pewną swojego wyboru, a potem na następny dzień coś mnie podkusiło i na ryjek nałożyłam 10 i stwierdziłam ze mało co a celowałabym ten, który lezy na mojej cerze gorzej. Chodzi o to, ze 20 owszem kolorystycznie jest ok, ale jednak 10 bardziej upiększa buzię i wcale nie świnkuje.
Wiec skoto u mnie na zóltym ryjki sprawdza sie nieco rozowawy puder, to na Twoim powinien się zóltawy sprawdzić, tak mniemam
Na Twoim zoltym ryjku roz z 10tki krzywdy nie zrobi, a na moim swiniaku juz moglby zobaczymy co z tego bedzie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 19:15   #3024
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel kolorówka część II

Marti ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 00:26   #3025
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Marti ...
co Sroczku?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 09:46   #3026
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
co Sroczku?
a nic ...

patrzylas moze czy jest u Ciebie 20 ?? zeby nie bylo, ze nie pisze w temacie ... spytalam ostatnio w sklepie dlaczego u nas nie ma i tak jak myslalam, pani spojrzala na mnie jakbym sie z choinki urwala ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:17   #3027
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a nic ...

patrzylas moze czy jest u Ciebie 20 ?? zeby nie bylo, ze nie pisze w temacie ... spytalam ostatnio w sklepie dlaczego u nas nie ma i tak jak myslalam, pani spojrzala na mnie jakbym sie z choinki urwala ...
Kotek, jutro będę i się wszystkiego dowiem napiszę maila
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:17   #3028
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a nic ...

patrzylas moze czy jest u Ciebie 20 ?? zeby nie bylo, ze nie pisze w temacie ... spytalam ostatnio w sklepie dlaczego u nas nie ma i tak jak myslalam, pani spojrzala na mnie jakbym sie z choinki urwala ...

a potrzebujesz 20? bo u mnie była wczoraj, sama sie nad nią zastanawiałam, ale zdrowy rozsądek wygrał
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 13:18   #3029
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
a potrzebujesz 20? bo u mnie była wczoraj, sama sie nad nią zastanawiałam, ale zdrowy rozsądek wygrał
Az tak bardzo to nie potrzebuje ... irytuje mnie sam fakt, ze wszedzie jest 20 w sprzedazy a u mnie tak jakby nie istniala
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 19:40   #3030
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Taboo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ChanelTaboo_1.jpg (42,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ChanelTaboo_2.jpg (58,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ChanelTaboo_4.jpg (44,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ChanelTaboo_7.jpg (61,8 KB, 16 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.